Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-22, 06:21   #781
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
A probowalyscie SVR50?
Moje odkrycie, nie lepi sie nic a nic, polaczenie podladu z filtrem, kryje, i nawet nie musze niczym matowic bo jest jak podklad...chyba ideal
ja się boję, że przy zalecanej ilości, którą trzeba nałożyć uzyskam efekt maski. w wątku filtry a makjaż jedna z wizażanek o tym wspominała.
no i żeby nie zapychał.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:33   #782
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
A jak dokładnie nazywa się ten filtr z biodermy?
Jest to Bioderma Photoderm Max 50+, tylko podkreslam iz Tobie nie musi wcale tak podpasowac, z filtrami jest roznie wiec trzeba probowac, u mnie wchlania sie lepiej niz mleczka Avene i Antek
Pozdrawiam
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:42   #783
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
to są jakieś nielepiące się filtry? mój klorane nei bieli, ale lepi się niemiłosiernie. z racji tego, że już mi się kończy szukam czegoś innego, myślałam o avene mineralnym, a ta bioderma nie jest mineralna, nie?
Generalnie to wszystkie sie chyba lepią ale naprawde ten Biodermy wchlonął mi sie statnio do matu, sama byłam w szoku bo wczesniej stosowalam rozne filtry (mialam probki ) i zawsze zostawala lepka powloka ktora pokrywalam jedwabnym pudrem. Moze mam ostatnio bardziej wysuszona skore i dlatego ale Avenka zawsze pozostawia lepkie wykonczenie.
Czytałam że SVR 50 pozostawia matowe wykonczenie
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:43   #784
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
ja się boję, że przy zalecanej ilości, którą trzeba nałożyć uzyskam efekt maski. w wątku filtry a makjaż jedna z wizażanek o tym wspominała.
no i żeby nie zapychał.
Mysle ze 1,5 ml dałoby rade nalozyc, pozatym mysle ze musialabys spobowac bo inaczej sie nie dowiesz
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:47   #785
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
A probowalyscie SVR50?
Moje odkrycie, nie lepi sie nic a nic, polaczenie podladu z filtrem, kryje, i nawet nie musze niczym matowic bo jest jak podklad...chyba ideal
Marea jestem w szoku przezuciłaś sie na SVR?? pamiętam że lubilaś Avenki i Antka, od kiedy uzywasz SVR? i co wogole sie pozniej nie pudrujesz? a brązer czy roz?
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 05:14   #786
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

dziewczyny, a czy w svr są jiakieś potencjalne zapychacze?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 07:14   #787
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
Marea jestem w szoku przezuciłaś sie na SVR?? pamiętam że lubilaś Avenki i Antka, od kiedy uzywasz SVR? i co wogole sie pozniej nie pudrujesz? a brązer czy roz?
Wymienilam DP na SVR bo chcialam sprobowac i mi podpasowal..dostalam tez SVR100 nie barwiony wiec moge je oba mieszac stopniujac kolor SVR50 tonujacej...pozniej nakladam hauschke jedwabna i roz...choc z hauschki moglabym smialo zrezygnowac bo faktyxznie zostawia matwe wykonczenie...uzywam od 3 dni i narazie zapychania nie zauwazylam...wiele dziewczyn posadzalo go wrecz o podsuszanie skory....
Z tymi filtrami to ciagla karuzela.. leca do mnie tez klorane i vichy to potestuje tez i te by sie przekonac....
A jeszcze co do svr, i ilosci nakladanej..ja nakladam go taka spora kulke, mysle ze 1.5 ml conajmniej, ale jestem tez przyzwyczajona do kryjacych podkladow wiec dla mnie on nie tworzy maski...po kilkunastu minutach od nalozenia wtapia sie w skore....ale ktos inny moze miec zupelnie inne odczucia..wiec niestety ale trzeba testowac...
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 10:07   #788
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
Jest to Bioderma Photoderm Max 50+, tylko podkreslam iz Tobie nie musi wcale tak podpasowac, z filtrami jest roznie wiec trzeba probowac, u mnie wchlania sie lepiej niz mleczka Avene i Antek
Pozdrawiam
Wiadomo u każdej osoby inaczej ale byłam ciekawa czy to jest krem,emulsja,czy mleczko
Ja stosuje teraz klorane a teraz czekam na paczkę z Avene spf 40 dla trądzikowej, avenke koloryzującą i na SVR 50
Marea a gdzie dostałas ten SVR 100 niebarwiony? Byłam pewna ze tylko barwione są Chętnie dokupiłabym do kompletu z SVR 50 do wyrównywania odcienia
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:45   #789
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Wymienilam DP na SVR bo chcialam sprobowac i mi podpasowal..dostalam tez SVR100 nie barwiony wiec moge je oba mieszac stopniujac kolor SVR50 tonujacej...pozniej nakladam hauschke jedwabna i roz...choc z hauschki moglabym smialo zrezygnowac bo faktyxznie zostawia matwe wykonczenie...uzywam od 3 dni i narazie zapychania nie zauwazylam...wiele dziewczyn posadzalo go wrecz o podsuszanie skory....
Z tymi filtrami to ciagla karuzela.. leca do mnie tez klorane i vichy to potestuje tez i te by sie przekonac....
A jeszcze co do svr, i ilosci nakladanej..ja nakladam go taka spora kulke, mysle ze 1.5 ml conajmniej, ale jestem tez przyzwyczajona do kryjacych podkladow wiec dla mnie on nie tworzy maski...po kilkunastu minutach od nalozenia wtapia sie w skore....ale ktos inny moze miec zupelnie inne odczucia..wiec niestety ale trzeba testowac...
klorane jest spoko, tylko się trochę klei i na dłuższą metę ma drażniący zapach domestosa. to ja chyba zacznę polowanie na svr mineralny barwiony... i tak gorzej być nie może
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 13:35   #790
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

to ja tez sie zglaszam o porade
Za pomoca Phdwao,ktorej strasznie dziekuje,zdecydowalam sie na rozpoczecie kuracji Acne Derm, co za tym idzie mam problem z doborem filtru.Jako,ze jest to pierszy moj kontakt zarowno z kwasem jak i filtrami prosze o wsparcie
zastanawiam sie nad
-Avene, Cleanance Solaire, SPF 40 (Krem z wysoką ochroną przeciwsłoneczną do skóry wrażliwej tłustej lub trądzikowej) , ktory chyba najbardziej do mnie przemawia,gdyz wyczytalam,ze nie zapycha plus tez za to,ze jak zrozumialam z wizazowych wiadomosci,jako jedyna firma mozna na niego klasc kosmtyki z talkiem,tak?
-SVR, Ecran Teinte 50 przemawia do mnie to,ze podklad i filtr mialabym w jednym co byloby swietnym rozwiazaniem,ale obawiam sie jednej sprawy, bo czesc Wizazanek pisaly,ze robi maske, wiec musialabym oszczednie nakladac,tylko czy wtedy zapewnilabym sobie odpowiednia ochrone?
-La Roche-Posay - Anthelios XL 50+ Fluide Extreme j.w
-Klorane spray 40 tu odpowiadalby mi najbardziej cena no i ostatni
-LA ROCHE ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS KREM DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 50+


zastanawiam sie rowniez nad czym nawilzajacym(myslalam,ze na poczatku AD nie bede uzywala codziennie, wiec na noc cos by sie przydalo)do tej pory uzywalam Dermogal A+E i w sumie nie bylo ok,ale to taki tluscioch,no ale w sumie krzywdy nie robil. Sama juz nie wiem mam metlik w glowie. BArdzo prosze o rade i dodam,ze przejzalam KWC.

Wkleje rowniez opis mojej cery,ktory podawalam juz w innym watku moze okaze sie pomocne:
Mam pryszcze,przebarwienia czy blizny sama nie wiem takie w kazydm badz razie takie czerwone plamiki po tradziku,rozszerzone pory i niestety naczynka koło nosa. W ogole mam bardzo podatna cere na czerwienienie.

pozdrawiam
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 14:52   #791
Sawisia
Raczkowanie
 
Avatar Sawisia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 194
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

witam,
od 4 miesiecy uzywam acne-derm i effaclar k.. + filtry.. jednak nie widze zadnej poprawy.. jestem zrozpaczona po kazdym wyprysku robi mi sie plama nie mialam nigdy wczesniej czegos takiego juz nie mam sil na te przebarwienia.. mam pytanie czy moge teraz po tych kwasach stosowac neostrate??
__________________

Sawisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 19:11   #792
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Wymienilam DP na SVR bo chcialam sprobowac i mi podpasowal..dostalam tez SVR100 nie barwiony wiec moge je oba mieszac stopniujac kolor SVR50 tonujacej...pozniej nakladam hauschke jedwabna i roz...choc z hauschki moglabym smialo zrezygnowac bo faktyxznie zostawia matwe wykonczenie...uzywam od 3 dni i narazie zapychania nie zauwazylam...wiele dziewczyn posadzalo go wrecz o podsuszanie skory....
Z tymi filtrami to ciagla karuzela.. leca do mnie tez klorane i vichy to potestuje tez i te by sie przekonac....
A jeszcze co do svr, i ilosci nakladanej..ja nakladam go taka spora kulke, mysle ze 1.5 ml conajmniej, ale jestem tez przyzwyczajona do kryjacych podkladow wiec dla mnie on nie tworzy maski...po kilkunastu minutach od nalozenia wtapia sie w skore....ale ktos inny moze miec zupelnie inne odczucia..wiec niestety ale trzeba testowac...

Ja od jakiegoś czasu mam ochote na tego SVR-ka,chyba sie skusze choc bede musiala kupic w ciemno bo probek nie moge dostac
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 08:51   #793
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez Sawisia Pokaż wiadomość
witam,
od 4 miesiecy uzywam acne-derm i effaclar k.. + filtry.. jednak nie widze zadnej poprawy.. jestem zrozpaczona po kazdym wyprysku robi mi sie plama nie mialam nigdy wczesniej czegos takiego juz nie mam sil na te przebarwienia.. mam pytanie czy moge teraz po tych kwasach stosowac neostrate??
A jaki kremik z Neostraty chcesz zakupic? Ja uzywalam osobiscie Face Cream AHA15 i ladnie wygladzal buzke i rozjasnial...ale aha przy naczynkach odpadaja wiec poprostu dobierz odp do swojej skory, niestety ale gotowych recept nie ma...kazda skora jest inna ;/
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 08:53   #794
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Wiadomo u każdej osoby inaczej ale byłam ciekawa czy to jest krem,emulsja,czy mleczko
Ja stosuje teraz klorane a teraz czekam na paczkę z Avene spf 40 dla trądzikowej, avenke koloryzującą i na SVR 50
Marea a gdzie dostałas ten SVR 100 niebarwiony? Byłam pewna ze tylko barwione są Chętnie dokupiłabym do kompletu z SVR 50 do wyrównywania odcienia
Mam oba SVR z wymianki z rmiecia...wiec moze jej zapytaj..ale mysle ze w internetowych aptekach moze spokojnie dostac
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 09:03   #795
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Natalko,

Dobor filtra jest sprawa b indywidualna wiec jesli nawet 10 dziewczyn ci jakis poleci tobie moze on nie podpasowac...z tych wymienionych przez Ciebie i z moich wlasnych odczuc:
Avene Cleanance Solaire - klei sie bardzo i mnie chyba pozapychal..po kilku uzyciach go oddalam - z Avene najmniej klejace i najlzejsze jest wg mnie mleczko do ciala
SVR50 tonujaca- uzywam od tyg. i b polubilam to chyba najmniej filtrowy filtr...nie klei sie, sluzy za podklad, kryje, ja mieszam z niebarwionym svr ktorym dodatkowo mozna stopniowac kolor tego tonujacego i mnie nie zapycha, ale moze tworzyc maske nakladany w duzej ilosci
lRP Dermo-Pediatrics dla dzieci - nie zapycha to jedno, zostawia tlusty film na twarzy i dosyc szybko splywa z twarzy razem z makijazem, i ma alkohol wysoko w skladzie i tym alkoholem smierdzi wiec moze podrazniac i naczynka i oczka
innych nie uzywalam jak dotad
Z nawilzaczy lekkich i nie zapychajacych
LRP Hydraphase Leggre
Avene Hydrance Optimale Leggre
Humektan
Polecam rowniez zaopatrzenie sie w zel hialuronowy ktory mozesz mieszac z nawilzaczami by te byly jeszcze lzejsze i mniej zapychajace
http://www.biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgel.html


Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
to ja tez sie zglaszam o porade
Za pomoca Phdwao,ktorej strasznie dziekuje,zdecydowalam sie na rozpoczecie kuracji Acne Derm, co za tym idzie mam problem z doborem filtru.Jako,ze jest to pierszy moj kontakt zarowno z kwasem jak i filtrami prosze o wsparcie
zastanawiam sie nad
-Avene, Cleanance Solaire, SPF 40 (Krem z wysoką ochroną przeciwsłoneczną do skóry wrażliwej tłustej lub trądzikowej) , ktory chyba najbardziej do mnie przemawia,gdyz wyczytalam,ze nie zapycha plus tez za to,ze jak zrozumialam z wizazowych wiadomosci,jako jedyna firma mozna na niego klasc kosmtyki z talkiem,tak?
-SVR, Ecran Teinte 50 przemawia do mnie to,ze podklad i filtr mialabym w jednym co byloby swietnym rozwiazaniem,ale obawiam sie jednej sprawy, bo czesc Wizazanek pisaly,ze robi maske, wiec musialabym oszczednie nakladac,tylko czy wtedy zapewnilabym sobie odpowiednia ochrone?
-La Roche-Posay - Anthelios XL 50+ Fluide Extreme j.w
-Klorane spray 40 tu odpowiadalby mi najbardziej cena no i ostatni
-LA ROCHE ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS KREM DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 50+


zastanawiam sie rowniez nad czym nawilzajacym(myslalam,ze na poczatku AD nie bede uzywala codziennie, wiec na noc cos by sie przydalo)do tej pory uzywalam Dermogal A+E i w sumie nie bylo ok,ale to taki tluscioch,no ale w sumie krzywdy nie robil. Sama juz nie wiem mam metlik w glowie. BArdzo prosze o rade i dodam,ze przejzalam KWC.

Wkleje rowniez opis mojej cery,ktory podawalam juz w innym watku moze okaze sie pomocne:
Mam pryszcze,przebarwienia czy blizny sama nie wiem takie w kazydm badz razie takie czerwone plamiki po tradziku,rozszerzone pory i niestety naczynka koło nosa. W ogole mam bardzo podatna cere na czerwienienie.

pozdrawiam
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 11:05   #796
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Marea, wielki buziak dla Ciebie
czy piszesz o tym mleczku Avene? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20791
ten w takim razie odpada ->Dermo-Pediatrics dla dzieci,boje sie podraznienia mojej i tak skolnnej do czerwienienia cery.

jeszcze raz dziekuje
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:26   #797
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Marea, wielki buziak dla Ciebie
czy piszesz o tym mleczku Avene? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20791
ten w takim razie odpada ->Dermo-Pediatrics dla dzieci,boje sie podraznienia mojej i tak skolnnej do czerwienienia cery.

jeszcze raz dziekuje
Tak mowie o tym mleczku...
Ale decyzje musisz podjac sama...i nie gwarantuje ze spodoba ci sie on..lekko bieli skore...ale dobrze trzyma sie na nim makijaz...
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 14:33   #798
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Dziewczyny poratujcie.Możecie mi polecić jakiś łagodny żel do mycia twarzy?Kupiłam avene cleanance i po tygodniu skóra zaczęła sie łuszczyć mi na nosie i policzkach mimo że używam humektana Właśnie miałam stosować kuracje kwasami i dobrze ze tak sie stało bo łuszczenie przypisałabym kwasomMam skórę mieszaną.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 14:59   #799
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Tak mowie o tym mleczku...
Ale decyzje musisz podjac sama...i nie gwarantuje ze spodoba ci sie on..lekko bieli skore...ale dobrze trzyma sie na nim makijaz...
dziekuje
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 15:03   #800
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie.Możecie mi polecić jakiś łagodny żel do mycia twarzy?Kupiłam avene cleanance i po tygodniu skóra zaczęła sie łuszczyć mi na nosie i policzkach mimo że używam humektana Właśnie miałam stosować kuracje kwasami i dobrze ze tak sie stało bo łuszczenie przypisałabym kwasomMam skórę mieszaną.
Fajny jest olejek myjacy z BU
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:04   #801
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Fajny jest olejek myjacy z BU
Rozumiem ze trzeba go samemu stworzyć
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:09   #802
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Rozumiem ze trzeba go samemu stworzyć
BU wysyla odmierzone i gotowe do zmieszania produkty, a olejek myjacy jest wysylany w 2ch czesciach wiec naprawde nawet dziecko daloby rade... w jednej buteleczce jest olejek w drugiej emuglator; emuglator wlewasz do olejku, enegicznie wstrzasz i gotowe aa i naklejasz naklejke na gotowy produkt
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:11   #803
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
BU wysyla odmierzone i gotowe do zmieszania produkty, a olejek myjacy jest wysylany w 2ch czesciach wiec naprawde nawet dziecko daloby rade... w jednej buteleczce jest olejek w drugiej emuglator; emuglator wlewasz do olejku, enegicznie wstrzasz i gotowe aa i naklejasz naklejke na gotowy produkt
Marea medal za rady
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:16   #804
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Tak dla pewnościmasz na myśli to?
http://www.biochemiaurody.com/sklep/olejekmyj.html
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:33   #805
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Tak dla pewnościmasz na myśli to?
http://www.biochemiaurody.com/sklep/olejekmyj.html
Tak wlasnie ten, polecam pomaranczowy, poezja zapachowa i oczyszczanie w 1nym
Pamietaj tylko by nakladac na sucha twarz i mieszac go z odrobinka wody na dloniach, bo jak dodasz za duz wody splynie z raczek a jak nalozysz na mokra buzie, bedziesz sie czula niedomyta i bedziesz go zuzywac w nadmiarze niepotrzebnie
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:56   #806
Sawisia
Raczkowanie
 
Avatar Sawisia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 194
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
A jaki kremik z Neostraty chcesz zakupic? Ja uzywalam osobiscie Face Cream AHA15 i ladnie wygladzal buzke i rozjasnial...ale aha przy naczynkach odpadaja wiec poprostu dobierz odp do swojej skory, niestety ale gotowych recept nie ma...kazda skora jest inna ;/
Neostrata, NeoCeuticals HQ Skin Lightening Gel, Żel rozjaśniajacy- chcę właśnie kupić tą.. i się boję czy nie będzie to kolidować w żaden sposób z kwasami z acne-derm i effaclar'a k. Czy lepiej zrobić jakąś przerwę.? . już sama nie wiem, muszę się jakoś pozbyć tych plam.. wiem, że należy uzbroić się w cierpliwość a dla mnie 4 miesiące, to dużo, tym bardziej że nie widać jakiejś spektakularnej poprawy po takim czasie
__________________

Sawisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:24   #807
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez Sawisia Pokaż wiadomość
Neostrata, NeoCeuticals HQ Skin Lightening Gel, Żel rozjaśniajacy- chcę właśnie kupić tą.. i się boję czy nie będzie to kolidować w żaden sposób z kwasami z acne-derm i effaclar'a k. Czy lepiej zrobić jakąś przerwę.? . już sama nie wiem, muszę się jakoś pozbyć tych plam.. wiem, że należy uzbroić się w cierpliwość a dla mnie 4 miesiące, to dużo, tym bardziej że nie widać jakiejś spektakularnej poprawy po takim czasie
4 miesiace to faktycznie dlugo, i jesli krostek juz nie masz a borykasz sie z przebarwieniami, postaw na ten krem ma b dobre opinie...ale radzilabym wtedy ostronosc z wszelkimi inymi kwasami...lepiej nie przedobrzyc..i chron skore filtrami i unikaj slonca przedewszytskim by nie powrocily ze zdwojona sila
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 21:09   #808
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Marea zakupiłam olejek Mam nadzieje ze sie sprawdzi.W dodatku mam tą wygodę ze mieszkam bardzo blisko BUi nie musze płacić za przesylke.Czy stosowalaś jakiś peeling z BU?
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 21:12   #809
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Tak wlasnie ten, polecam pomaranczowy, poezja zapachowa i oczyszczanie w 1nym
Pamietaj tylko by nakladac na sucha twarz i mieszac go z odrobinka wody na dloniach, bo jak dodasz za duz wody splynie z raczek a jak nalozysz na mokra buzie, bedziesz sie czula niedomyta i bedziesz go zuzywac w nadmiarze niepotrzebnie
ja w ogóle nie mieszam z wodą, nacieram suchą twarz zmywając od razu oczy po czym spłukując masuję.
na to hydrolat aby oczyścić do końca.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 21:15   #810
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Marea zakupiłam olejek Mam nadzieje ze sie sprawdzi.W dodatku mam tą wygodę ze mieszkam bardzo blisko BUi nie musze płacić za przesylke.Czy stosowalaś jakiś peeling z BU?
Tak, mam ten enzymatyczny podstawowy, super wygladza buzke ale pachnie mocno jak mleko w proszku..ja akurat lubie ten zapach ale sa osoby ktore nie cierpia...inne maseczki tez sa pdobno fajne, mam w planie zakupic, mam tez peeling do ciala korzenno cukrowy, pachnie korzenno kawowo i zostawia skore pieknie gladka, nawilzona ze wzgledu na olejek w skladzie, tak ze nie trzeba nawet balsamowac ciala no i pieknie pachnie
Sporo ich produktow jest super...toniki z kwasami wspomagaja oczyszczanie cery....serumorange albo lemon - fajnie pachna i awilzaja buzke, a zel hialuronowy to moj must have, dodaje go do wszytskich serow i kremow - mieszam i dopiero wtedy na buzke i sa lzejsze i nie zapychajace
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-25 19:31:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.