Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-05, 09:22   #331
Ela85
Raczkowanie
 
Avatar Ela85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 121
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczyny również się przyłaczam do 12 sierpnia musze się pozbyć tego paskudztwa (tak aby był stanowczo mniej widoczny), zeby na wakacjach jakoś w miare móc prezentować się w stroju kąpielowym. Nad brzuszkiem też musze popracować aby pozbyć się tłuszczyku

Od dziś zero słodyczy i ograniczenie soli i napojów gazowanych.
Masaże + kremik Eveline na C.
Ćwiczenia na Leg Magic a od przyszłego tygodnia na Ab Rocket (zamówiłam wczoraj i mam nadzieje że szybko przyjdzie) + rowerek jeśli uda mi się go jeszcze zmieścić do pokoju
Therm Line II do tego
Ela85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 12:16   #332
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

U mnie wredny pan C nie znika
Pije dużo wody, masuje się, balsamuje, peelinguje i nic!!

Za to dzięki syrence ( tak mi się wydaje) spłyciły mi się roztępy na biodrach i na pupie

Musze spróbować pobawić sie folią i tak jak piszecie ciepło-zimne prysznice
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 12:27   #333
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a czy ktoras z Was, wykonuje oprocz 8 buns tez 8 legs??? jakie efekty można uzyskac po tych wiczeniach na nogi, bo mi bardzo zależy na tym aby nie rozbudowac mięśni tylko je wyszczuplic i ujędrnic
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 12:55   #334
hotaria
Przyczajenie
 
Avatar hotaria
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Wydaje mi się, żete cwiczenia sa na rozbudowe mięśnia, wzmocnienie go, więc zastanawiałabym sie czy zaczac je wykonywac jesli nie chcesz uzyskac tego efektu. Moze lepiej wykonuj masaże, z pewnościa nogi się ujedrnią
hotaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 17:57   #335
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Czy Wy też tak macie jak ja?
zimno-ciepłych pryszniców nie potrafię przetrzymać, bo odlatuję jak czuję lodowatą wodę
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 18:02   #336
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Czy Wy też tak macie jak ja?
zimno-ciepłych pryszniców nie potrafię przetrzymać, bo odlatuję jak czuję lodowatą wodę
ja tez tak mam
stosuje wszystkie najbardziej znane metody (balsamy, masaze, dieta, cwiczenia), ale ten prysznic to napewno nie dla mnie
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 22:42   #337
behemotek
Raczkowanie
 
Avatar behemotek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 112
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja się do pryszniców bardzo szybko przyzwyczaiłam... nie wiem, nie stanowią problemu...
ja mam plan dwumiesięczny xD zobaczymy co z tego wyjdzie...
__________________
Nasze kociaki!
behemotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 05:53   #338
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
a czy ktoras z Was, wykonuje oprocz 8 buns tez 8 legs??? jakie efekty można uzyskac po tych wiczeniach na nogi, bo mi bardzo zależy na tym aby nie rozbudowac mięśni tylko je wyszczuplic i ujędrnic
Cytat:
Napisane przez hotaria Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, żete cwiczenia sa na rozbudowe mięśnia, wzmocnienie go, więc zastanawiałabym sie czy zaczac je wykonywac jesli nie chcesz uzyskac tego efektu. Moze lepiej wykonuj masaże, z pewnościa nogi się ujedrnią
Raczej niemożliwe jest rozbudowanie mięsni, przytoczę dwa posty z wątku o 8 minute buns :

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...1&postcount=39
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...6&postcount=40

a oprócz obciążenia dieta z bilansem dodatnim, a wątpię, by któraś taką stosowała
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 17:57   #339
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Czy Wy też tak macie jak ja?
zimno-ciepłych pryszniców nie potrafię przetrzymać, bo odlatuję jak czuję lodowatą wodę
Hehe a ja to uwielbiam znaczy na zime to nie za bardzo, na zime robie nieraz a jak juz robie to na szybko ale na lato nie cierpie cieplej wody zazwyczaj biore chlodny prysznic a potem robie te prysznice naprzemienne , ciepla i zimnaaaa bo jak jest upal to jest ulga dla ciala i duszy hehe
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 22:46   #340
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

prysznice z zimna woda też nie dla mnie, bo nawet w lato jest mi niesamowicie zimno... brrrrr
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 19:30   #341
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Oj cisza tu, cisza

Mi minal miesiac w walce, ogolnie to robilam masaze szorstka rekawica, peelingi, masaz wlasnoreczny kremem :P , no i co drugi dzien cwiczenia silowe. A i prysznice naprzemienne.

Ogolnie zbyt duzych zmian jesli chodzi o Pana C.nie widze, Troszke jest mniej widoczny ale wydaje mi sie ze to troche zasluga opalenizny. Ale nie przestaje i walcze dalej bo to mi sie podoba, bo gdzies tam widze w przyszlosci (tylko nie wiem czy dalekiej czy niedalekiej hehe ) poprawe i to mnie napedza

A dzisiaj przypomnialo mi sie o peelingach kawowych wiec wymieszalam sol z kawa parzona i zrobilam peeling a potem wysmarowana kawa zawinelam sie w folie na godzinke I efekt swietny, tylko ze to znika po paru dniach. Uznalam ze teraz sie za to ostro wezme i zrobie serie bo wtedy bede wiedziala czy to w koncu daje fajne rezultaty Tylko nie wiem czy sie nie zdenerwuje niedlugo ze to tyle syfu zostawia ktory trzeba sprzatac i moze bede robila tylko peelingi bez owijania w folie..

A ktoras z was w koncu zaczela tez eksperymentowac z kawa??
Jak Wam w ogole idzie dziewczynki?


P.s. Do tych co mialy problem z rozstepami... duzo sie gdzieniegdzie naczytalam i bede walczyc teraz mascia z mocznikiem, musze odebrac w aptece i zobaczymy co to da . Jak tylko zauwaze jakas roznice to na pewno dam znac

... i czekam na Was
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-11, 15:36   #342
Gugus007
Raczkowanie
 
Avatar Gugus007
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 226
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

No ja używam kremu z kolastyny anty-cell .. i jestem zadowolona.. a eksperyment z kawą jest świetny
Ja już robie od dwóch mc i w 60 % mam go mniej .. a ćwicze steperek i hula hop .. Ogólnie peeling robie 3 razy na tydzień.. a folie raz na tydzień jak robie folie to mieszam fusy z kawy z oliwka anty-cell z ziaji .. i trzymam 45 min i ide pod kołderke a jest gorąco wiec efekty super polecam dziewczynki
Gugus007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 18:15   #343
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja tez robie eksperymenty z kawą. Najpierw smaruje sie oliwka, potem rozsmarowuje na siebie kawe , zawijam w folie i zakładam dresik i pod koc. Trzymam 40 min lece pod prysznic i dodatkowo jeszcze robie tym peeling. Efekty? hmmm nie wiem dla mnie Pan C. ciągle widoczny choc skóra stała sie bardziej napięta. Zapisałam sie od poniedziłku na siłownie Karnet open heheh juz siebie widze w akcji
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 10:32   #344
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja codziennie ćwicze
zaczynam z obciążeniami na kostki plus ręce
zmieniam zestaw ćwiczeń na z obciążeniami
zwykłe aeroby nic kompletnie nie dają więc trzeba sięgnąć po bardziej drastyczne środki

plus peeling lirene co drugi dzień
plus balsami do ciała nawilżające odżywiające i ujędrniające na zmiane

plus zielona herbatka
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 10:06   #345
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Czy któraś z Was mogłaby mi odpowiedzieć na moje dziwaczne pytanie?

Nie wiem jak zmierzyć mój stopień cellulitu, ponieważ w każdym świetle jest on inny.
Kiedy jestem w cieniu, nie ma absolutnie niczego.
Kiedy moje lustro jest w cieniu a ja jestem w słońcu jest tragicznie.
Kiedy i ja i lustro jesteśmy w słońcu nie ma niczego.
Kiedy jestem w świetle sztucznym jest trochę.
I teraz które oświetlenie pokazuje jak wygląda mój cellulit, np. na plaży?
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 10:58   #346
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Czy Wy też tak macie jak ja?
zimno-ciepłych pryszniców nie potrafię przetrzymać, bo odlatuję jak czuję lodowatą wodę
oj ja też mam taki problem, ale zaciskam zęby i leję tą lodowatą wodę na siebie

u mnie efekty są
tylko musiałam niestety odstawić wszelkie balsamy ujędrniające i antycellulitowe, bo przez to pojawiały mi się pajączki na nogach ale zwykłe, nawilżające i odżywcze balsamy, oliwki, mleczka, wcieram robiąc intensywny masaż i efekt jest nawet lepszy niz po tych wszystkich cudach
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 19:01   #347
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hej dziewczyny.wlasnie wrocilam od kumpeli z wakacji.i jak tam bylam to jej mam miala takie maslo z aa.niby jest brazujace i ujedrniajace.podobno jej kumpeli po jednym uzyciu bylo widac efekty.uzylam tego i.jak sie rano obudzilam to wydawalo mi sie ze mam bardziej opalone nogi i ze cell jest mniejszy.wiem ze opalony sie taki wydaje ale takie jakby gladsze byly uda.wiec sobie kupilam i wczoraj znow sie posmarowalam.wielkich efektow nie widac ale slicznie opala i chyba troche na te uda dziala.zobaczymy jak bedzie za troche wiecej cxzasuno i musze znowu kawke zastosowac.a co do prysznicy to moze zrobcie troszeczke mniej lodowata woda?bo ja tez czasami nie moge wyrzymac taka masakrycznie lodowata to wtedy delikatnie jakby ogrzewam i jest tak przyjemnie zimno
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 20:43   #348
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was mogłaby mi odpowiedzieć na moje dziwaczne pytanie?

Nie wiem jak zmierzyć mój stopień cellulitu, ponieważ w każdym świetle jest on inny.
Kiedy jestem w cieniu, nie ma absolutnie niczego.
Kiedy moje lustro jest w cieniu a ja jestem w słońcu jest tragicznie.
Kiedy i ja i lustro jesteśmy w słońcu nie ma niczego.
Kiedy jestem w świetle sztucznym jest trochę.
I teraz które oświetlenie pokazuje jak wygląda mój cellulit, np. na plaży?
nigdy nie widziałam tak rozbrajającego pytania Pomyśl sobie że na plaży Twój cellulit jest w cieniu i niemalże go nie widać To chyba najlepsza odpowiedz jaką CI mogę dac
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 05:54   #349
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was mogłaby mi odpowiedzieć na moje dziwaczne pytanie?

Nie wiem jak zmierzyć mój stopień cellulitu, ponieważ w każdym świetle jest on inny.
Kiedy jestem w cieniu, nie ma absolutnie niczego.
Kiedy moje lustro jest w cieniu a ja jestem w słońcu jest tragicznie.
Kiedy i ja i lustro jesteśmy w słońcu nie ma niczego.
Kiedy jestem w świetle sztucznym jest trochę.
I teraz które oświetlenie pokazuje jak wygląda mój cellulit, np. na plaży?
Mam identyczny problem w sztucznym świetle mam trochę cellulitu,w cieniu też trochę, w dziennym wcale, ale jak zobaczyłam siebie na zdjęciach w dziennym świetle to się przeraziłam wiec sama już nie wiem...wszystko zależy od światła.

Ogólnie możecie się ze mnie śmiać ale wpadłam na pomysł
ostatnio moja koleżanka mówiła,że chodzi na zabiegi antycel. jeden zabieg 100zł, efekty widać po kilku zabiegach dopiero, Maszyna do tego "masażu antycel." kosztowała masę pieniedzy wiec koleżanka wierzy,że działa. Polega to na tym,że przez 45 minut ciało objęte cellulitem jest masowane przez tą maszynę a ta maszyna to jakby rura od odurzacza (przynajmniej podobnie wygląda), która przysysa się do ciała

pomyślałam,że zamiast wydawać tyle siana może włączyć w domu odkurzacz z dużym ssaniem i poprzytykać sobie (Boże jak to brzmi) ..ale to by śmiesznie wyglądało..jak sado maso
ja tam się nie odważę, to tylko takie luźne przemyślenia ale jestem ciekawa czy coś by pomogło

co do innych "domowych" sposobów to wpadłam na jeden ..też dziwny wczoraj masowałam się samochodzikiem mojego siostrzeńca to taki średki samochodzik z plastikowymi kółkami o średnicy ok 2-3cm. Bardzo przyjemny masaż i było go czuć tak jak np. masaż szczotką do włosów (jest o tym wątek na wizażu) tak wiec jak ktoś ma jakieś samochody w domu to pożyczyć od brata/syna i się masować

poza tym od czasu do czasu masaż szorstką rękawicą, krem, hula hop.... no właśnie wszystko od czasu do czasu
nie wyobrażam sobie mieć czas zrobić sobie peeling kawowy,zawinąć folią i leżeć pod kołdrą.. może jak ktoś ma wakacje i nic nie robi to ma czas... ja niestety nie mam

ja tam nadal nie wierzę,że w miesiąc można wygrać z cellulitem no chyba,że za pomocą opcji full serwis- dieta,ruch,masaże,kremy.. .czyli wszystko i często pochłaniając masę czasu i energii. Ale to i tak przy niewielkim cellulicie, z tym wiekszym w miesiąc chyba nie da rady.
Poza tym nawet jeśli się uda gdy zaprzestanie się ćwiczeń i masaży to cellulit powróci, trzeba nadal systematycznie dbać o siebie...i tak do końca życia
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 09:18   #350
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość

Ogólnie możecie się ze mnie śmiać ale wpadłam na pomysł
ostatnio moja koleżanka mówiła,że chodzi na zabiegi antycel. jeden zabieg 100zł, efekty widać po kilku zabiegach dopiero, Maszyna do tego "masażu antycel." kosztowała masę pieniedzy wiec koleżanka wierzy,że działa. Polega to na tym,że przez 45 minut ciało objęte cellulitem jest masowane przez tą maszynę a ta maszyna to jakby rura od odurzacza (przynajmniej podobnie wygląda), która przysysa się do ciała

pomyślałam,że zamiast wydawać tyle siana może włączyć w domu odkurzacz z dużym ssaniem i poprzytykać sobie (Boże jak to brzmi) ..ale to by śmiesznie wyglądało..jak sado maso
ja tam się nie odważę, to tylko takie luźne przemyślenia ale jestem ciekawa czy coś by pomogło
Mysle ze takie zasysanie skory dziala, bo nawet nowy antycel. masazer Philipsa Perfect Slim polega na tym ze zasysa skore
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 13:33   #351
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dzisiaj koleżanka mówiła mi o tym zabiegu. Zabieg bardzo bolesny szczególnie w miejscach gdzie jest duży cellulit. Mówiła,że bardzo bolało i czuła jak w niej pękają grudki, bo ten zabieg polega na rozbijaniu tych komórek tłuszczowyk czyli tych naszych nierówności. A jeśli tak to musi być skuteczny.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 13:33   #352
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez .ups Pokaż wiadomość
nigdy nie widziałam tak rozbrajającego pytania Pomyśl sobie że na plaży Twój cellulit jest w cieniu i niemalże go nie widać To chyba najlepsza odpowiedz jaką CI mogę dac
No wiem, że dziwne, ale to mnie dręczyło!
Już skonsultowałam to z przyjaciółką która powiedziała że normalnie jest tak tak jak w słońcu. Poza tym ona ma na przykład boskie nogi, w życiu nie powiedziałabym że ma choć trochę cellulitu, a kiedy zobaczyłyśmy tą opcje z lustrem w cieniu i nią w słońcu, to coś tam było widać , więc dziewczyny - nie róbcie tego w domu .

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Mam identyczny problem w sztucznym świetle mam trochę cellulitu,w cieniu też trochę, w dziennym wcale, ale jak zobaczyłam siebie na zdjęciach w dziennym świetle to się przeraziłam wiec sama już nie wiem...wszystko zależy od światła.
No właśnie wydaje wydaje mi się że na plaży nie jest tak źle.
Ostatecznie i tak wszystkich oślepia słońce .

Co do sposobu z samochodzikiem, to ja tak robię regularnie, bo wydaje mi się że wszystko jest dobre dopóki pobudza się krążenie, a w tym wypadku wydaje mi się że tak właśnie jest .
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 18:51   #353
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

to i ja zacznę walkę z Panem C ale tak dla siebie by móc skoczyć w szorty bo na żaden wyjazd się nie wybieram ja po wypłacie kupiłam sobie ten guam i zobaczę czy zadziała i napiszę jak efekty a cellulit to nie wiem którego stopnia mam ale widoczny gołym okiem niestety ale mam nadzieję, że ten guam mi pomoże
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 16:30   #354
kinga2211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 9
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja też przyłączam się do walki, dziewczyny mobilizujcie mobilizujcie Właśnie jestem po pierwszym "zabiegu" guamem, efektu oczywiście jeszcze nie widać, ale skóra jest lekko wygładzona i czuję przyjemne zimno, bo kupiłam ten na skórę z naczynkami... Poza tym mój plan walki z wiadomym Panem C. przedstawia się następująco:
1. guam
2. picie duuuuuuuużej ilości wody niegazowanej
3. krem Loreal PerfectSlim
4. zielona herbatka oczywiście
5. ćwiczenia 8 buns....
6. duuuuuuuużo wiary, że się uda

Coś jeszcze?????

Pozdrawiam wszystkie wojowniczki
kinga2211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 19:28   #355
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez kinga2211 Pokaż wiadomość
Ja też przyłączam się do walki, dziewczyny mobilizujcie mobilizujcie Właśnie jestem po pierwszym "zabiegu" guamem, efektu oczywiście jeszcze nie widać, ale skóra jest lekko wygładzona i czuję przyjemne zimno, bo kupiłam ten na skórę z naczynkami... Poza tym mój plan walki z wiadomym Panem C. przedstawia się następująco:
1. guam
2. picie duuuuuuuużej ilości wody niegazowanej
3. krem Loreal PerfectSlim
4. zielona herbatka oczywiście
5. ćwiczenia 8 buns....
6. duuuuuuuużo wiary, że się uda

Coś jeszcze?????

Pozdrawiam wszystkie wojowniczki
Powiedz mi prosze jak kosmetyczka robi Ci ten guam ?Czy sama robisz? Bo ja robie sobie sama ale jestem ciekawa czy dobrze:P tak dokladnie jakbys mogla opisać Uwazam ze moglabyś jeszcze poćwiczyć wiecej i ograniczyć słodycze jesli je jadasz. Ja prawie w ogole slodyczy nie jem i wczesniej cwiczylam codziennie godzine teraz mialam mniej czasu to co drugi dzien ale znow bede cwiczyc codziennie
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 19:41   #356
justa84_
Raczkowanie
 
Avatar justa84_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin/Suwałki
Wiadomości: 159
GG do justa84_
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja tez zaczelam walke z cellulitem, robie masaze regularnie od miesiaca i juz widze poprawe nie stosuje specjanych kremow antyc., tylko zwykla oliwke dla dzieci lub zwykly balsam i masuje to taka "gumowa rekawica" z wypustkami.
__________________
<-- ... Si vis amari Ama ...-->
justa84_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 12:01   #357
kinga2211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 9
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Powiedz mi prosze jak kosmetyczka robi Ci ten guam ?Czy sama robisz? Bo ja robie sobie sama ale jestem ciekawa czy dobrze:P tak dokladnie jakbys mogla opisać Uwazam ze moglabyś jeszcze poćwiczyć wiecej i ograniczyć słodycze jesli je jadasz. Ja prawie w ogole slodyczy nie jem i wczesniej cwiczylam codziennie godzine teraz mialam mniej czasu to co drugi dzien ale znow bede cwiczyc codziennie
Z natury jestem wielkim leniuchem, więc ćwiczenia przychodzą mi z lekkim trudem, a gdy wczoraj próbowałam ćwiczeń, to po kilku minutach już miałam dość , mam kiepską kondycję, no ale czego się nie robi dla pokonania Pana C.??
Ja sama sobie robię kurację guamem. Najpierw biorę prysznic, potem nakładam go na uda, pupę i brzuch lekko masując tak, żeby zakrywał całą skórę. Owijam się folią i siedzę sobie 45 min. relaksując się przy książce Myślę, że chyba dobrze to robię, tzn. mam taką nadzieję Słodycze jadam sporadycznie, czasem niestety tez skuszę się na jakiś fast food To moje grzeszki, które staram się jednak minimalizować
kinga2211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 12:46   #358
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
No właśnie wydaje wydaje mi się że na plaży nie jest tak źle.
Ostatecznie i tak wszystkich oślepia słońce .
boskie jest to ostatnie zdanie
ale potwierdzam, w słońcu wcale nie wygląda to tak źle.
Cytat:
Napisane przez kinga2211 Pokaż wiadomość
Ja też przyłączam się do walki, dziewczyny mobilizujcie mobilizujcie Właśnie jestem po pierwszym "zabiegu" guamem, efektu oczywiście jeszcze nie widać, ale skóra jest lekko wygładzona i czuję przyjemne zimno, bo kupiłam ten na skórę z naczynkami... Poza tym mój plan walki z wiadomym Panem C. przedstawia się następująco:
1. guam
2. picie duuuuuuuużej ilości wody niegazowanej
3. krem Loreal PerfectSlim
4. zielona herbatka oczywiście
5. ćwiczenia 8 buns....
6. duuuuuuuużo wiary, że się uda

Coś jeszcze?????

Pozdrawiam wszystkie wojowniczki
zdecydowanie więcej ćwiczeń, bo te które podałaś, to trochę za mało.
najlepiej jakieś aeroby.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 13:35   #359
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez kinga2211 Pokaż wiadomość
Ja też przyłączam się do walki, dziewczyny mobilizujcie mobilizujcie Właśnie jestem po pierwszym "zabiegu" guamem, efektu oczywiście jeszcze nie widać, ale skóra jest lekko wygładzona i czuję przyjemne zimno, bo kupiłam ten na skórę z naczynkami... Poza tym mój plan walki z wiadomym Panem C. przedstawia się następująco:
1. guam
2. picie duuuuuuuużej ilości wody niegazowanej
3. krem Loreal PerfectSlim
4. zielona herbatka oczywiście
5. ćwiczenia 8 buns....
6. duuuuuuuużo wiary, że się uda

Coś jeszcze?????

Pozdrawiam wszystkie wojowniczki
tak jak fuksja pisala .. zdecydowanie wiecej cwiczen.. zarowno aeroby jak i wiecej silowych, przy dobrym treningu silowym naprawde sie poprawia stan cellulitu .. oczywiscie regularnie i nie przez tydzien czasu
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 13:38   #360
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez mmooonia Pokaż wiadomość
tak jak fuksja pisala .. zdecydowanie wiecej cwiczen.. zarowno aeroby jak i wiecej silowych, przy dobrym treningu silowym naprawde sie poprawia stan cellulitu .. oczywiscie regularnie i nie przez tydzien czasu
o tak, regularność i systematyczność to klucz do sukcesu

u mnie cellu ruszył się dopiero po 3 tygodniach regularnych ćwiczeń, a teraz jest już coraz lepiej.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.