wydzielina z sutka, spozniajacy sie okres itd u 16-latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-17, 16:18   #1
liliputkaABC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 161

wydzielina z sutka, spozniajacy sie okres itd u 16-latki


mam prawie 16 lat, miesiaczkuje od 1,5- 2 lat. okres spoznia mi sie juz ok. tydzien. do tego z sutka wydobywa sie wydzielina w mlecznym kolorze, ale po odsaczeniu na patyczek higieniczny i wysuszeniu jest zolta. mialam ten problem jakies 2 lata temu, ale nie zgodzilam sie na usg piersi (wiem, wiem...). teraz, jakies1,5 tyg. temu przypomnial mi sie ten problem. z ciekawosci przycisnelam sutek i ta wydzielina znow wyciekla... dodatkowo chyba mam jakas drozdzyce czy cos podobnego, co wnioskuje po zapachu wkladek higienicznych... a wydzielina ma zolty kolor juz od dluzszego czasu. co o tym wszystkim sadzicie? tylko napiszcie cos od siebie, nie wysylajcie mnie od razu do lekarza, bo zauwazylam tu taka tendencje. chociaz i tak pojde, ale nie piszcie o tym. mam zamiar pojsc jezeli okres nie pojawi sie do konca nastepnego tygodnia. prosze o pomoc, sugestie, porady.

mam jeszcze jedno pytanie, tylko nie krzyczcie... czy mozna zajsc w ciaze nie uprawiajac seksu(i tym podobnych rzeczy)? np uzywajac tych samych recznikow czy rzeczy osobistych faceta?
liliputkaABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 16:41   #2
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: wydzielina z sutka, spozniajacy sie okres itd u 16-latki

Cytat:
Napisane przez liliputkaABC Pokaż wiadomość
mam prawie 16 lat, miesiaczkuje od 1,5- 2 lat. okres spoznia mi sie juz ok. tydzien. do tego z sutka wydobywa sie wydzielina w mlecznym kolorze, ale po odsaczeniu na patyczek higieniczny i wysuszeniu jest zolta. mialam ten problem jakies 2 lata temu, ale nie zgodzilam sie na usg piersi (wiem, wiem...). teraz, jakies1,5 tyg. temu przypomnial mi sie ten problem. z ciekawosci przycisnelam sutek i ta wydzielina znow wyciekla... dodatkowo chyba mam jakas drozdzyce czy cos podobnego, co wnioskuje po zapachu wkladek higienicznych... a wydzielina ma zolty kolor juz od dluzszego czasu. co o tym wszystkim sadzicie? tylko napiszcie cos od siebie, nie wysylajcie mnie od razu do lekarza, bo zauwazylam tu taka tendencje. chociaz i tak pojde, ale nie piszcie o tym. mam zamiar pojsc jezeli okres nie pojawi sie do konca nastepnego tygodnia. prosze o pomoc, sugestie, porady.
Prosisz, by wizażanki nie wysyłały Cię do lekarza - a co innego mogą zrobić? Wydzielina z sutka, spóźniający się okres, upławy - to wszystko wymaga konsultacji z lekarzem, to może być coś poważnego!



Cytat:
Napisane przez liliputkaABC Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno pytanie, tylko nie krzyczcie... czy mozna zajsc w ciaze nie uprawiajac seksu(i tym podobnych rzeczy)? np uzywajac tych samych recznikow czy rzeczy osobistych faceta?
Nie, nie można
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 17:14   #3
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: wydzielina z sutka, spozniajacy sie okres itd u 16-latki

Cytat:
Napisane przez liliputkaABC Pokaż wiadomość
mam prawie 16 lat, miesiaczkuje od 1,5- 2 lat. okres spoznia mi sie juz ok. tydzien. do tego z sutka wydobywa sie wydzielina w mlecznym kolorze, ale po odsaczeniu na patyczek higieniczny i wysuszeniu jest zolta. mialam ten problem jakies 2 lata temu, ale nie zgodzilam sie na usg piersi (wiem, wiem...). teraz, jakies1,5 tyg. temu przypomnial mi sie ten problem. z ciekawosci przycisnelam sutek i ta wydzielina znow wyciekla... dodatkowo chyba mam jakas drozdzyce czy cos podobnego, co wnioskuje po zapachu wkladek higienicznych... a wydzielina ma zolty kolor juz od dluzszego czasu. co o tym wszystkim sadzicie? tylko napiszcie cos od siebie, nie wysylajcie mnie od razu do lekarza, bo zauwazylam tu taka tendencje. chociaz i tak pojde, ale nie piszcie o tym. mam zamiar pojsc jezeli okres nie pojawi sie do konca nastepnego tygodnia. prosze o pomoc, sugestie, porady.

mam jeszcze jedno pytanie, tylko nie krzyczcie... czy mozna zajsc w ciaze nie uprawiajac seksu(i tym podobnych rzeczy)? np uzywajac tych samych recznikow czy rzeczy osobistych faceta?
Spóźniającą miesiączka nie martwiłabym się jeśli nie współżyjesz, jesteś jeszcze młoda, są wakacje i wiele czynników ma wpływ na opóźnienie okresu: stres, podróż, zmiana klimatu itp.

Niestety jednak bez lekarza się tu nie obędzie. Żółta wydzielina z pochwy wskazuje na jakąś infekcję która sama niestety nie minie, a nieleczona może tylko narobić Ci kłopotów. Koniecznie idź do lekarza o powiedz również o wydzielinie z sutka, nie powinno jej być.

Nie można zajść w ciążę używając tego samego ręcznika
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 17:15   #4
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: wydzielina z sutka, spozniajacy sie okres itd u 16-latki

Kochanie idx do lekarza,bo nie masz wyboru.Ja w Twoim wieku poszłam do ginekologa i żyję i mam się dobrze
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 17:30   #5
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: wydzielina z sutka, spozniajacy sie okres itd u 16-latki

[QUOTE=liliputkaABC;214323 07]mam prawie 16 lat, miesiaczkuje od 1,5- 2 lat. okres spoznia mi sie juz ok. tydzien. do tego z sutka wydobywa sie wydzielina w mlecznym kolorze, ale po odsaczeniu na patyczek higieniczny i wysuszeniu jest zolta. mialam ten problem jakies 2 lata temu, ale nie zgodzilam sie na usg piersi (wiem, wiem...). teraz, jakies1,5 tyg. temu przypomnial mi sie ten problem. z ciekawosci przycisnelam sutek i ta wydzielina znow wyciekla... dodatkowo chyba mam jakas drozdzyce czy cos podobnego, co wnioskuje po zapachu wkladek higienicznych... a wydzielina ma zolty kolor juz od dluzszego czasu. co o tym wszystkim sadzicie? tylko napiszcie cos od siebie, nie wysylajcie mnie od razu do lekarza, bo zauwazylam tu taka tendencje. chociaz i tak pojde, ale nie piszcie o tym. mam zamiar pojsc jezeli okres nie pojawi sie do konca nastepnego tygodnia. prosze o pomoc, sugestie, porady.

mam jeszcze jedno pytanie, tylko nie krzyczcie... czy mozna zajsc w ciaze nie uprawiajac seksu(i tym podobnych rzeczy)? np uzywajac tych samych recznikow czy rzeczy osobistych faceta?[/QUOTE]

proszę

musisz iść do lekarza, żadna z nas ginekologiem nie jest z tego co wiem
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 20:19   #6
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: wydzielina z sutka, spozniajacy sie okres itd u 16-latki

A co możemy poradzić, jak nie wizytę u ginekologa? Tu nie ma co wróżyć z magicznej kuli, trzeba diagnozę stawiać, a od tego to lekarz.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 20:46   #7
liliputkaABC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 161
Dot.: wydzielina z sutka, spozniajacy sie okres itd u 16-latki

ale wlasnie chodzi mi o to, ze i tak pojde, wiec zebyscie nie pisaly ciagle tego samego
liliputkaABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 22:56   #8
granda16
Raczkowanie
 
Avatar granda16
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 307
Dot.: wydzielina z sutka, spozniajacy sie okres itd u 16-latki

Cytat:
Napisane przez liliputkaABC Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno pytanie, tylko nie krzyczcie... czy mozna zajsc w ciaze nie uprawiajac seksu(i tym podobnych rzeczy)? np uzywajac tych samych recznikow czy rzeczy osobistych faceta?

błagam...
granda16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 23:34   #9
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: wydzielina z sutka, spozniajacy sie okres itd u 16-latki

Cytat:
Napisane przez liliputkaABC Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno pytanie, tylko nie krzyczcie... czy mozna zajsc w ciaze nie uprawiajac seksu(i tym podobnych rzeczy)? np uzywajac tych samych recznikow czy rzeczy osobistych faceta?
Można tylko używając szczoteczki do zębów, innych rzeczy faceta możesz używac bez obaw.

Załamałam się.

Cytat:
Napisane przez liliputkaABC Pokaż wiadomość
ale wlasnie chodzi mi o to, ze i tak pojde, wiec zebyscie nie pisaly ciagle tego samego
No a co innego możemy napisać?
GINEKOLOG.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2010-08-17 o 23:35
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.