Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-11, 12:10   #271
Nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
a jaka jest u nich cena za przedluzanie i uzupelnienie?
Byłam tam pod koniec lutego-cena 300zł za przedłużanie.
Uzupełnienie mniej,chyba 150,ale nie jestem pewna,bo później miałam bardzo dużo spraw na głowie i koniec końców nie poszłam uzupełnić.
Nova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 18:34   #272
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dog-Rose, standardowo uzupelnienie po okolo 3 tygodniach kosztuje wlasnie 150zl... zwykle wzrasta w stosunku do czasu - odpowiednio 4 tygodnie 200 zl, 5 tygodni 250 zl.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 18:37   #273
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Nova Pokaż wiadomość
Byłam tam pod koniec lutego-cena 300zł za przedłużanie.
Uzupełnienie mniej,chyba 150,ale nie jestem pewna,bo później miałam bardzo dużo spraw na głowie i koniec końców nie poszłam uzupełnić.
Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Dog-Rose, standardowo uzupelnienie po okolo 3 tygodniach kosztuje wlasnie 150zl... zwykle wzrasta w stosunku do czasu - odpowiednio 4 tygodnie 200 zl, 5 tygodni 250 zl.
Dziekuje wam dziewczyny za odpowiedzi
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:33   #274
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Tak tak przedlużenie 150 a jak sporo czasu uplynie to 200 zl.Tam gdzie ja chodze wiecej niz 200 zl nie wezma.A pierwsza aplikacja 300.
pozdrawiam rzęso-maniaczki

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

uzupełnienie oczywiscie
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 18:27   #275
lorin30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witam cała prawda o pzredłużaniu rzęs /ciach spam/

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-05-28 o 13:58
lorin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:06   #276
lorin30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

Witaj rzesy takie to fajna sprawa sama mam takie załozone nie trzeba malować czas zabiegu to około 3 godzin ale efekt powalający rzęsy sa doklejane do każdej twojej rzesy naturalnej a cena zależy od produktów firma Noveau Lashes jest najdroższa ale i najlepsza a przy odpowiedniej pielęgnacji utrzymują się miesiąc naprawdę ale to zależy od stylistki która to wykonuje naprawdę polecam
lorin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:39   #277
Wendy9119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Co za bzdura... widac jak sie znasz ... po pierwsze Xtream lashes ma drogie kursy gdyz ich produkty sa najlepszej jakosci wykonywane z antyalergicznych skladnikow... po drugie aby dostac sie na strone certyfikowanych stylistek trzeba prawidlowo zalozyc rzesy na przynajmniej 5 klientkach.. jezeli ktos robi to nieumiejetnie nie ma na co liczyc ... i nie jest prawda to ze po roku musisz robic kurs i placic... nie placisz nic jedynie co musisz wyslac zdjecia ze zakladasz nadal rzesy prawidlowo a nie zamawiasz kosmetykow i produktow tak o... dobrze wiem ze przesylka od nich z warszawy trwa jeden dzien ! inne firmy wysylaja swoje produkty po tygodniu a niekorym zalezy na czasie... co do samej firmy jest najlepsza na rynku swiatowym i kazdy dobry stylista wie ze najlepiej pracowac na xtream lashes ... produkty innych firm moze sa tansze ale napewno gorzej wykonane sama widzialam i porownywalam rzese z xtream i z lash perfect.. poz tym same podkladki pod oczy zawieraja kolagen i substancje nawilzajace co jest dodatkowo doskonalym zabiegiem na oczy... a co do produktow typu tusz do rzes i odzywki to sa dostepne tylko tez trzeba za nie zaplacic.. to nie jest byle tandeta ktora ci wcisna za darmo... poza tym xtream lashes ma ponad 20 kolorow rzes a kazda inna firma nie wiecej niz 5 wiec sama to przemysl i zastanow sie ktora firma jest najlepsza... Jak juz mowilam trzeba umiec zakladac rzesy zeby dostac certyfikat a nie kazda to potrafi pozdrawiam i najpier poczytaj na ten temat a potem sie wypowiadaj
Wendy9119 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 15:58   #278
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Takich bzdur dawno nie czytalam, wiec az musze zareagowac.

Po 1. moja 'droga' Wendy9119, zastanow sie przez chwile jak inne firmy np. Nouveau Lashes moze wypuscic na rynek kosmetyki, ktore nie sa przetestowane dermatologicznie?
Zakladam rzesy i nie zdarzylo mi sie, zeby ktokolwiek dostal alergii.

Po 2. moje zamowienie jest realizowanie na nastepny dzien i kurier dostarcza przesylke na dzien pozniej. Podsumowujac, produkty dostaje 2 dni po zamowieniu,a czasami kiedy zrobie to rano - na nastepny dzien.

Po 3. zeby dostac certyfikat w NL, trzeba przedstawic 6 aplikacji 'przed' i 'po' - zdjecia z roznej perspektywy.

Po 4. nie 5 tylko 8 kolorow, ale sa to najpopularniejsze odcienie, ktore sa po prostu uzywane a nie zalegaja w magazynie i mozna sie nimi pochwalic, ze 'sa'.

Po 5. Wendy9119 nie wszystko zloto co sie swieci. To co drozsze wcale nie oznacza, ze jest lepsze. Jesli rzesy trzymaja sie tak samo, wygladaja mysle rownie ladnie, po co przeplacac bo cos jest amerykanskie? Chciaz ja uwazam, ze NL ma mocniejszy i bardziej czarny kolor rzes i kleju w porownaniu z innymi firmami.

Po 6. NL rowniez ma podkladki kolagenowe pod oczy

I na koniec pytanie? Co to znaczy, ze firma jest najlepsza na rynku swiatowym? Bo co? Skad masz takie informacje? Ja np. mysle, ze NL jest najlepsza firma na rynku swiatowym - kazdy moze sobie powiedziec cos co mu sie wydaje.

Nie wiem skad wzielas te idiotyzmy wyssane z palca, ale na nastepny raz zweryfikuj swoja wiedze zanim zdecydujesz sie wypowiedziec.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2009-06-02 o 13:14
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 09:06   #279
Ananas
Raczkowanie
 
Avatar Ananas
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: przedłużanie rzęs????????

sarrita, dobrze mówisz
Ananas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 14:46   #280
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Od dłuższego czasu obserwuję to forum ale po wypowiedzi Wendy9119 postanowiłam się zapisać i wyrazić swoją opinię.
Widzę, że Wendy9119 zorientowana jest tylko w swojej marce i nic poza tym a z takim zacięciem atakuje innych. Żeby tak ostro zabierać zdanie trzeba być bardzo dobrze zorientowanym w temacie. Nie sądzę żebyś osobiście pracowała na wszystkich produktach marek konkurencyjnych firm, a zasłyszane opinie nie są wiarygodne i nie czynią z Ciebie eksperta w dziedzinie przedłużania rzęs.
To forum jest po to żeby się wymieniać opiniami i doświadczeniem, a nie krytykować innych za to gdzie robiły kurs i z jaką firmą współpracują.
Z własnego doświadczenia mogę się wypowiadać jedynie o Nouveau Lashes, bo z nimi współpracuję i nie mogę o nich złego słowa powiedzieć. Certyfikatu nie dostałam na ładne oczy, tylko za 6 poprawnie wykonanych aplikacji. Poza tym żeby być u nich salonem rekomendowanym trzeba spełnić szereg wymogów zgodnych z polityką firmy np. każda klientka otrzymuję gratisy w postaci specjalnego tuszu do rzęs i szczoteczki. U Ciebie wystarczyło uzyskać certyfikat.
Na przesyłkę nie czekam nigdy dłużej niż 24 godziny.
Firma Nouveau Lashes dostała wiele nagród. wyróżnień i nominacji co świadczy o jakości produktów i usług ( informacje zamieszczone na stronie NL), o XtremeLashes niestety nic nie znalazłam.
Absolutnie się z Tobą nie zgodzę, że tańsze firmy są gorszę. Różnice cenowe pomiędzy XL a NL są dość duże nie tylko na produktach, kursach ale i również na usługach a jakościowo są na podobnym poziomie. Mój wniosek jest taki, że zwyczajnie przepłacasz za coś co można mieć taniej.
Oburza mnie stwierdzenie, że klientka dostaje produkty gratis bo są one tandetne.
Moje klientki nie muszą płacić za specjalny tusz do rzęs bo dostają go za darmo, ponieważ dbamy o klientkę, a nie staramy się wyrwać jeszcze trochę kasy na różnego rodzaju dodatkach.
Ciekawa jestem czy osobiście wypróbowałaś jakiś produkt z konkurencyjnych firm, że masz tak złe zdanie. A jeśli chodzi o kolorowe rzęsy to w ofercie NL jest więcej niż 5 kolorów.
Rozumiem, że jesteś pod ogromnym wrażeniem firmy z którą współpracujesz ( ciekawa jestem jak długo? ), ale jak sama piszesz, żeby się wypowiadać na jakiś temat trzeba mieć chociaż blade pojęcie. Proponuje rozeznać się bardziej w temacie i dopiero coś lub kogoś krytykować. A zamiast atakować, okazałabyś troche szacunku koleżanką, które przedłużaniem rzęs zajmują się dłużej niż Ty.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 13:26   #281
Wendy9119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu obserwuję to forum ale po wypowiedzi Wendy9119 postanowiłam się zapisać i wyrazić swoją opinię.
Widzę, że Wendy9119 zorientowana jest tylko w swojej marce i nic poza tym a z takim zacięciem atakuje innych. Żeby tak ostro zabierać zdanie trzeba być bardzo dobrze zorientowanym w temacie. Nie sądzę żebyś osobiście pracowała na wszystkich produktach marek konkurencyjnych firm, a zasłyszane opinie nie są wiarygodne i nie czynią z Ciebie eksperta w dziedzinie przedłużania rzęs.
To forum jest po to żeby się wymieniać opiniami i doświadczeniem, a nie krytykować innych za to gdzie robiły kurs i z jaką firmą współpracują.
Z własnego doświadczenia mogę się wypowiadać jedynie o Nouveau Lashes, bo z nimi współpracuję i nie mogę o nich złego słowa powiedzieć. Certyfikatu nie dostałam na ładne oczy, tylko za 6 poprawnie wykonanych aplikacji. Poza tym żeby być u nich salonem rekomendowanym trzeba spełnić szereg wymogów zgodnych z polityką firmy np. każda klientka otrzymuję gratisy w postaci specjalnego tuszu do rzęs i szczoteczki. U Ciebie wystarczyło uzyskać certyfikat.
Na przesyłkę nie czekam nigdy dłużej niż 24 godziny.
Firma Nouveau Lashes dostała wiele nagród. wyróżnień i nominacji co świadczy o jakości produktów i usług ( informacje zamieszczone na stronie NL), o XtremeLashes niestety nic nie znalazłam.
Absolutnie się z Tobą nie zgodzę, że tańsze firmy są gorszę. Różnice cenowe pomiędzy XL a NL są dość duże nie tylko na produktach, kursach ale i również na usługach a jakościowo są na podobnym poziomie. Mój wniosek jest taki, że zwyczajnie przepłacasz za coś co można mieć taniej.
Oburza mnie stwierdzenie, że klientka dostaje produkty gratis bo są one tandetne.
Moje klientki nie muszą płacić za specjalny tusz do rzęs bo dostają go za darmo, ponieważ dbamy o klientkę, a nie staramy się wyrwać jeszcze trochę kasy na różnego rodzaju dodatkach.
Ciekawa jestem czy osobiście wypróbowałaś jakiś produkt z konkurencyjnych firm, że masz tak złe zdanie. A jeśli chodzi o kolorowe rzęsy to w ofercie NL jest więcej niż 5 kolorów.
Rozumiem, że jesteś pod ogromnym wrażeniem firmy z którą współpracujesz ( ciekawa jestem jak długo? ), ale jak sama piszesz, żeby się wypowiadać na jakiś temat trzeba mieć chociaż blade pojęcie. Proponuje rozeznać się bardziej w temacie i dopiero coś lub kogoś krytykować. A zamiast atakować, okazałabyś troche szacunku koleżanką, które przedłużaniem rzęs zajmują się dłużej niż Ty.
Droga agi wi nie mialam zamiaru nikogo krytykować. Sama nie jestem kosmetologiem ale znam bardzo wielu z nich ktorzy przedluzaja rzesy. Osobiscie nawet moja mama jest jedna z tych osob. Nie mialam zamiaru na nikim sie wyzywac i wcale nie uwazam ze jest to lepsza firma ze wzgledu na to ze jest drozsza ale sama duz wiem na ten temat. Nie mam zamiaru siesprzeczac co do platnosci za tusze np. to nie ode mnie zalezy czy sa w cenie zabiegu czy nie. Firma kaze sobie za nie placic i wiem ze sa w swietnej jakosci duzo lepsze od sklepowych. Co do tego ze sa tandetne w wiekszosci firm tak jest i akurat nie mowie nic na temat NL bo nikt z moich znajomych na nich nie pracowal. Od dluzszego czasu obserwuje na czym polega przedluzanie rzes i np w moim miescie nie bardzo sie na tym znaja. Spotkalam sie juz z tym ze jedna z kosmetyczek potrafila posmarowac klientce rzesy klejem i posypac rzesami. Czy firma ktora dba o swoje stylistki pozwolilaby na to? JEst to tylko przyklad ze nie. Czesto spotykam sie z tym ze zaklada sie tez rzesy wpierw na jednym potem na 2 oku... a profesjonalni stylisci robia to na zmiane gdyby klientka musiala np wyjsc. Widac wiec na tej podstawie male roznice ale czasem bardzo istotne. I byc moze wydaje ci sie ze nie wiem nic na ten temat jednak mylisz sie. INteresuje sie tym od dluzszego czasu. W polsce jeszcze kilka lat temu nie zajmowano sie tym i jedna z pierwsyzch firm na jakie wpadlam bylo wlasnie XL i to w stanach nie tutaj. DLatego prosze Cie jezeli sama masz komentowac moja wiedze na ten temat nie wypowiadaj sie bo wiem na ten temat bardoz duzo. Pozatym wpisujac w google przedluzanie rzes jaka pierwsza firma wyskakuje? Na ktorej jest najwiecej profesjonalnie wykonanych zabiegow przedluzaniaa rzes. Oczywiscie XL wiec nie zgodze sie z Toba. Powiedzialas ze NL ma wiecej niz 5 kolorow ale nie powiedzialas ile dokladnie 6 7 ? 10 15 ? ale chyba nie 25 wiec prosze CIe... ja nie mam zamiaru zadnej firmy krytykowac jedynie mowie co wiem i czytajac denne komentarze ludzi ktorzy nie znaja sie na tym i wypowiadaja mowiac "moja kolezanka nie dostaala certyfikatu bo cos tam"... sama wiesz ze aby go dostac trzeba umiec zalozyc rzesy wiec najwidoczniej chyba nie byla do tego zdolna. I to nie ja pierwsza zaczelam "cisnac" po innych firmach mowie co wiem na temat XL do tych ktorzy najwyrazniej nie maja na ten temat zielonego pojecia. Pozdrawiam
Wendy9119 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 23:09   #282
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Do Wendy9119.
Gdybyś uważnie przeczytała to co napisałam, to zorientowałabyś się, że nie urządzam rankingu firm, tylko przedstawiam swoją opinie o firmie z którą współpracuję i której produkty dobrze znam. Nie wypowiadam się na temat XL, LashPerfekt czy innych bo nie miałam przyjemności pracować na ich produktach. Nie przytaczam zasłyszanych historyjek tylko fakty. Zgodzę się z Tobą, że zdarzają się partacze, tak jest w każdym fachu, ale ja wole ufać własnemu doświadczeniu niż wierzyć w opowieści tego typu " założyłam rzęsy i po tygodniu wypadły razem z moimi " albo " musiałam je powyrywać z własnymi " a od czego są rozpuszczalniki do kleju. Przez takie historie zasłyszane od kogoś wiele dziewczyn nie decyduje się na przedłużenie rzęs, bo boi się o swoje naturalne.
Jeżeli chodzi o kolorowe rzęsy to w NL jest paleta 10 kolorów z czego ja skorzystałam z 5, bo klientki nie są zainteresowane innymi kolorami. Więc po co wydawać pieniądze na pozostałe 20 kolorów.
Nie krytykuję Twojej wiedzy XL, bo możesz sporo wiedzieć na ten temat, tylko uważam, że nie masz wystarczającej wiedzy o innych markach. Ja sporo wiem o medycynie, dużo o niej czytałam i słyszałam a nie przeprowadzam operacji. Podobnie jest z rzęsami, jak sama pisałaś sporo wiesz a sama nie robisz.
I ostatnia rzecz, jeżeli chodzi o google, pierwsza pozycja w wyszukiwarce nie świadczy o jakości wykonanych zabiegów, po prostu XL wykupiło sobie pierwszą pozycję, to jest taka forma reklamy.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 18:36   #283
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Jutro ide na przedłuzanie rzes.Mam nadzieje,ze bede zadowolona..troche mam stracha bo pare godzin po przedluzaniu mam iprezę i nie wiem czy bede sie czula komfortowo ....jak myslicie?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 09:17   #284
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczyny po zabiegu, moze dacie jakies zdjecia?
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:20   #285
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Dziewczyny po zabiegu, moze dacie jakies zdjecia?
No właśnie
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 08:18   #286
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Nie martw sie, bedziesz czula sie komfortowo.
A co do zdjec to ja wrzucilam kilka stro wczesniej przed i po.
Jak chcesz sobie poogladac przyklady roznic wedz na allegro 'przedluzanie rzes' - tam dziewczyny pokazuja swoje porfolia.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 11:17   #287
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Do Wendy-dlaczego tak osobiście odbierasz uwagi na temat XL ?
Wymieniamy się tutaj uwagami,doradzamy,nikt nie ma zamiaru dyskredytować twojej firmy,wszystko to co piszesz dobrego o XL to tak naprawdę standard obowiązujący we wszystkich firmach profesjonalnie zajmującymi się przedłużaniem rzęs.To samo tyczy się produktów,wszystkie muszą mieć europejskie atesty,nie wiem jak gdzie indziej,ale w LP jest jeszcze ubezpieczenie na wszystkie produkty.
Wszystkie stylistki rzęs powinny współdziałać a walczyć raczej z "podróbkami" z allegro czy ebay ,bo to najbardziej psuje opinię tej usłudze.

A teraz pytanie-co używacie zamiast podkładek z kolagenem gdy klientka jest na niego uczulona?Wszystkie plastry odpadają więc chyba tylko płatki ale z innym,neutralnym składnikiem.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 08:55   #288
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witam

Jestem nowa na forum ale mam nadzieje,że szybko się tu zadomowię

Czytam ostatnio troszkę wypowiedzi na temat przedłużania rzęs i podoba mi się bardzo ,że jedna z Was poruszyła temat "podróbek" kupowanych na aukcjach.
Czy macie jakiś pomysł jak udowodnić(przekonać) klientkę,że rzęsy są orginalne,tzn. znanych firm a nie tych z np.allegro???
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 09:03   #289
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Ale ja zupełnie nie rozumiem problemu.

Co z tego, że kupujesz rzęsy no name, z Allegro, jeśli są dobrej jakości i dobrze je zakładasz. Kompletnie nie rozumiem tych klótni o jakieś firmy itp. Liczy się jakość usługi.

Mam rzęsy prawie od pół roku i szczerze kompletnie mnie nie obchodzi jakiej firmy, byleby ładnie wyglądały a zabieg był wykonany poprawnie i bezpiecznie. Przecież ten kawałek jedwabiu za miesiąc mi wypadnie ...

Dziewczyny - stylistki ! Przywiązujcie wagę do wykonania usługi. Żadna klientka nie będzie miała do was pretensji, jesli nie będziecie miały "firmowych rzęs", jeśli będą dobrej jakości. A takie na pewno można na Allegro znaleźć.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 09:36   #290
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ale ja zupełnie nie rozumiem problemu.

Co z tego, że kupujesz rzęsy no name, z Allegro, jeśli są dobrej jakości i dobrze je zakładasz. Kompletnie nie rozumiem tych klótni o jakieś firmy itp. Liczy się jakość usługi.

Mam rzęsy prawie od pół roku i szczerze kompletnie mnie nie obchodzi jakiej firmy, byleby ładnie wyglądały a zabieg był wykonany poprawnie i bezpiecznie. Przecież ten kawałek jedwabiu za miesiąc mi wypadnie ...

Dziewczyny - stylistki ! Przywiązujcie wagę do wykonania usługi. Żadna klientka nie będzie miała do was pretensji, jesli nie będziecie miały "firmowych rzęs", jeśli będą dobrej jakości. A takie na pewno można na Allegro znaleźć.

Forum działa szybciej niż myślałam.

Dobrze ,że nie rozumiesz problemu bo go nie ma!

Nie kupuję i nie zamierzam kupować produktów z allegro.Nie ten temat chciałam poruszyć.

Nie chcę się rozpisywać ale muszę opisać trochę sytuację...

Moją siostrę zapytała jedna z dziewczyn zainteresowana zabiegiem przedłużania-" jaką mam pewność,że to będą te dobrej jakości rzęsy a nie jakieś tanie podróbki??" Siostra odpowiedziała,że wszystko jest w orginalnych opakowaniach a ona na to ,że "zawsze można tam przełożyć inne" !!!
No i weź gadaj z taką babą. Miałam przyjemność pracować w dużej perfumerii i wiem ,że takich Orginalnych DAMES nie brakuje.

Więc ,chodziło mi bardziej o to czy któraś z dziewczyn miała taką sytuację?!

Jakość produktów to indywidualna sprawa każdej stylistki rzęs-nie mnie to oceniać tylko klientkom.
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:06   #291
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez OliG Pokaż wiadomość
Moją siostrę zapytała jedna z dziewczyn zainteresowana zabiegiem przedłużania-" jaką mam pewność,że to będą te dobrej jakości rzęsy a nie jakieś tanie podróbki??" Siostra odpowiedziała,że wszystko jest w orginalnych opakowaniach a ona na to ,że "zawsze można tam przełożyć inne" !!!
No i weź gadaj z taką babą. Miałam przyjemność pracować w dużej perfumerii i wiem ,że takich Orginalnych DAMES nie brakuje.
.
Myślę że w tym przypadku choćbyś stawała na przysłowiowych rzęsach - nie poradzisz, skoro ktoś rozkminia w głowie takie teorie spiskowe.

Taką delikwentkę możesz przekonać tylko swoim spokojem i stanowczymi słowami: "No faktycznie, mogłabym tak zrobić jak Pani mówi; ale wtedy naraziłabym się na niezadowolenie moich klientek i żadna nie wróciłaby do mnie na uzupełnienie ani nie poleciłaby mnie nikomu innemu. A mam wiele stałych klientek, które chwalą mnie za dobrą jakość tak usługi, jak i rzęs, więc musi mi Pani uwierzyć na słowo, że rzęsy są świetnej jakości i nic się Pani z nimi nie stanie."

Lub coś podobnego.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:54   #292
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dzięki za opd.
Takie babki chyba trzeba omijać szerokim łukiem bo więcej mogą zaszkodzić niż pomóc.
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 12:28   #293
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ale ja zupełnie nie rozumiem problemu.

Co z tego, że kupujesz rzęsy no name, z Allegro, jeśli są dobrej jakości i dobrze je zakładasz. Kompletnie nie rozumiem tych klótni o jakieś firmy itp. Liczy się jakość usługi.

Mam rzęsy prawie od pół roku i szczerze kompletnie mnie nie obchodzi jakiej firmy, byleby ładnie wyglądały a zabieg był wykonany poprawnie i bezpiecznie. Przecież ten kawałek jedwabiu za miesiąc mi wypadnie ...

Dziewczyny - stylistki ! Przywiązujcie wagę do wykonania usługi. Żadna klientka nie będzie miała do was pretensji, jesli nie będziecie miały "firmowych rzęs", jeśli będą dobrej jakości. A takie na pewno można na Allegro znaleźć.
Szugar, z tego co wiem, Twoja stylistka używa rzęs syntetycznych
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 15:33   #294
bellabina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witam,

Zwracam sie szczegolnie do Sarrity, ale jesli ktos inny jest mi w stanie pomoc to bardzo prosze. Czy moglabys podac namiary na firme w Warszawie lub jej okolicy, ktora szkoli w NL. Znalazlam tylko Katowice i Pruszcz Gdanski. Mieszkam w Irlandii, a przy okazji dluzszego wakacyjnego pobytu w Warszawie (stad pochodze) chcialabym zrobic kurs przedluzania rzes. Mam zamiar otworzyc studio urody w Irlandii i chcialabym wykonywac przedluzanie rzes. Czy ma to znaczenie, ze nie jestem kosmetyczka? W UK jest to bez znaczenia, ale w Polsce nie wiem. Moglabym ten kurs zrobic w Londynie lub Manchester, ale jest to dosyc klopotliwe (male dzieci) i powiem, ze dosyc kosztowne. W Polsce byloby taniej. Moj maz jest fryzjerem, siostra robi przedluzanie wlosow i paznokci i razem chcemy prowadzic firme. Bylabym bardzo wdzieczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam]
bellabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 18:23   #295
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Do Bellabiny.
Jeżeli chodzi o szkolenia Nouveau Lashes, to przedzwoń do Katowic, bo często dziewczyny przyjeżdżają do Warszawy i przeprowadzają szkolenia, dowiesz się kiedy w najbliższym czasie odbędzie się taki kurs.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 18:55   #296
bellabina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziekuje.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Miala moze ktoras z Was do czynienia z Europejska Szkola Stylizacji Select s.c. w Warszawie. Oni prowadza szkolenia Lash Perfect, ale czy sa dobrzy i jedyni?

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Podaje maila, jesli ktos umialby i chcialby mi cos doradzic, nie robiac przy tym nikomu reklamy
kate125@onet.eu
bellabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:17   #297
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

bellabina, dokladnie tak jak agi wi mowi - dziewczyny z NL, czesto przyjezdzaja do Warszawy na targi kosmetyczne i zwykle dzien przed targami robia szkolenie. Ja wlasnie na takim bylam.
Jestem dosyc krytyczna, ale mi sie podobalo - zreszta o samym kursie gdzies juz pisalam wczesniej.

Jesli chodzi o kursy innych firm to ja nie zdecydowalam sie z kilku powodow:
1. kuferki drozsze (produkty rowniez).
2. rzesy NL sa czerniejsze - to taka moja fanaberia absolutnie nie musi to byc dla nikogo wazny argument.
3. przede wszystkim moglam kurs rozlozyc na raty.
Mniej boli niecale 4000 na 10 rat niz 5-6-7 tysiecy placone jednorazowo.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 12:19   #298
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
Do Lelou: Kurs robiłam w Bydgoszczy tam mają centrale i faktycznie w Lash Perfect.Wybrałam firme bo przede wszystkim było blisko i trenerka która szkoli ma dobrą opinię w necie a i widziałam jej prace u niektórych klentek które do niej specjalnie jezdziły,(niestety nie przejełam ich-nadal tam jezdza?)no i cena była z firmowych produktów chyba najlepsza.Zastanawiałam się jeszcze nad NL bo ma tez dobre opinie ,ale wykluczyłam Xtrim-znajoma u nich robiła kurs,bez szału,ceny kosmiczne i po roku powiedzieli że ma dojechać na kolejny kurs oczywiście płatny i kosmicznie drogi,pomijając że na ich stronie z autoryzowanymi salonami jej nie bylo bo cos tam....,chyba też za to trzeba zapłacić.Jak mawia moj maz szukaja krów dojnych(podobno to pojęcie ekonomiczne ).Jak będziesz ładnie kładła rzęski i będziesz miała certyfikat UE (nie tylko polski),to w USA też cię wszędzie przyjmą z otwartymi rękami.Nie wiem jak z samymi produktami chemicznymi-klej,zmywacz,ale europejskie przepisy są bardziej restrykcyjne niż te w Stanach,tak jak z żywnością,oni jedzą modyfikowane genetycznie od 10 lat a unas nie wolno.Więc jestem pewna że nie sam certyfikat zapewni ci pracę ale właściwe szkolenie a po tym dużo treningu,do uzyskania wprawy i zmniejszenia czasu,a produkty nowe dukupi ci salon na miejscu. A-jeszcze jedno ,rózne stany mają jeszcze swoje przepisy dotyczace kosmetyki.
Do Sarrita-ja ostanio kupiłam eyeliner od LP,dedykowany pod przedłużane rzęsy,lubie jaskółke , trzyma ładnie,tylko trzeba uważać żeby nie malować jak skóra jest najpierw natłuszczona,tylko odwrotnie.


<Mogłabyś napisać czygo uczyli na kursie ?
Ja robiłam w innej filii LP i nie bardzo jestem zadowolona.
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 12:27   #299
bellabina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Sarrita, dziekuje.
bellabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:45   #300
AniaF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie rzęs????????

A ja przedłużam rzęsy metodą X'treme Lashes i jestem bardzo zadowolona. Moje rzęsy są bardzo naturalne, nie są posklejane i przede wszystkim pięknie się trzymają. Zakładałam rzęsy w tamtym roku na wakacjach w Szczecinie, a teraz uzupełniam we Wrocławiu w Optima Forma na św. Mikołaja, mogę polecić wszystkim z czystym sumieniem.
AniaF jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.