Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-04, 09:30   #601
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie co będzie pierwsze sold out stacjonarnie np. w GK. Jak wczoraj byłam to macówka mówiła że niektórzych rzeczy już zostały 2-3 sztuki
No to ciekawa jestem ile ich dostali jezeli to prawda
Nie mniej jednak jestem bardzo zadowolona z czerwonego lip baga
Ja bym obstawiała rozświetlacze i szminki. Może lip bagi jeszcze
DfD też się szybko rozchodzi. Dostawa była chyba w zeszłym tygodniu, a ja wczoraj ostatnią wzięłam.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
U mnie najszybciej idą Brush Cleansery, ale czyszczę nimi pędzle po każdym użyciu, więc to dlatego
Z korektorami czy podkładami też mi wolno idzie, a MSF zużywam już chyba 3 lata i nadal tylko lekko się spłaszczył Faktem jest, że używam go zamiennie z innymi pudrami, no ale bez przesady Natomiast udało mi się kiedyś wykończyć puder sypki Prep + Prime.
Ale to, co się faktycznie u mnie zużywa, to Brow Set (i tak musisz wywalić po paru miesiącach, bo robi się tzw. glut), Fix+, tonik, kremy, tusz do rzęs, wspomniany Brush Cleanser, odżywka do ust (ja kompulsywnie ciągle nakładam różne specyfiki na usta), baza Prep + Prime Lip (oddałam na Back2MAC już 2 w ciągu ostatnich 2 lat, bo używam jej pod każdą szminkę). Kiedyś wykończyłam duże opakowanie Strobe Cream i aż byłam z siebie dumna, bo szło mi chyba z 2 lata, takie to wydajne
W całym życiu zużyłam tylko 1 pomadkę (Patisserie) - brawo ja

====

A tak na marginesie to patrzcie, w Dougu się jednak ta kolekcja świąteczna wcale nie pojawiła (póki co)
Gdybym używała Macowej pielęgnacji i tuszy to może szybciej by to szło
Z pielęgnacji mam już na liście Fast Response pod oczy i może czarny peeling. Który to tonik polecasz - Lightful C?

Bardzo chciałabym skończyć kompaktowy Studio Fix, ale na razie mam tylko małe wgłębienie, a często go używam.

Przypomniałaś mi o Brush Cleanserze Przydałby mi się do czyszczenia pędzli na szybko.

D. się leni chyba, bo w zeszłym roku była dostępna świąteczna LE razem z zestawami
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 09:56   #602
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A, no to są obiektywne przeciwności, z którymi ciężko polemizować Niemniej jednak jeśli uda Ci się wygrzebać na to fundusze, to ja bym na Twoim miejscu ten zestaw wzięła, bo jest to coś, czego naprawdę od dłuższego czasu chciałaś, i to w promocyjnym zestawie.

Tonik dalej polecam bardzo Ja na szczęście mam jeszcze 3 (tak, dobrze przeczytałaś: TRZY) w zapasie, bo jak zmieniali formułę, tak spanikowałam, że go wycofają na dobre, że kupiłam 4 dodatkowe Nie komentujmy mojej kondycji psychicznej wtedy, proszę No ale plus jest taki, że teraz na dłuuugi czas mam spokój z kupowaniem tego cuda

A co do zużywania produktów to zestawu pigmentów w życiu bym nie zużyła, ale Patentpolishe myślę że spokojnie Sama widziałam, jak szybko zużywa mi się mój Make Me Proud, gdy eksploatowałam go jakieś 3 tygodnie temu praktycznie non stop. To jest taka kremowa, balsamowa formuła, która dość szybko się zużywa. Oczywiście nie jakoś błyskawicznie, ale na pewno szybciej niż maty czy satyny
Ten zestaw mi tak chodzi po głowie, po prostu myślę o nim cały czas, ale właśnie nie wiem, skąd mam wziąć 28 dodatkowych funtów, żeby go kupić Twoje argumenty mnie przekonują w całości, znaczy już wcześniej byłam przekonana, że go chcę, no bo jednak zawiera 3 kolory, które i tak mam na wishliście do kupienia, a Patentpink, który podoba mi się najmniej nie wygląda na mnie tragicznie, czy coś, tylko po prostu nie tak pięknie jak te pozostałe 3... I wiem, że pokocham tą formułę, bo już jakieś 10 razy testowałam kolory i czuję, że będzie miłość, tylko właśnie cholerka nie mam skąd wytrzasnąć kasy na to. Chyba że poświęcę zakup toniku, który już mam od dłuższego czasu na liście do kupienia, tylko miałam jeszcze zapasy i teraz dopiero wyszłam na zero. Kończy mi się ostatni tonik, jaki mam, potem mam jakąś miniaturkę (ostatnią), a potem chcę ten MACowy No ale mam wybór, albo tonik, albo Patentpolishe, nie wiem, czy dam radę uzbierać na oba produkty...
Ty masz 3 sztuki powiadasz? W sumie racjonalne było kupienie zapasu, bo powiem Ci, że u nas jak wycofali ten wcześniejszy, to zanim pojawił się nowy przez jakiś czas nie było w ogóle tego toniku w żadnej wersji dostępne, także rozumiem doskonale Twoje obawy.
P.S. Właśnie sobie pomyślałam, że może by oddać Lip Baga i za to kupić sobie Patenpolishe, chociaż to nie rozwiązuje sprawy i tak, bo nawet jak im odeślę, to oni na zwrot kasy mają miesiąc, także i tak musiałabym na to wyłożyć
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 10:30   #603
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Gdybym używała Macowej pielęgnacji i tuszy to może szybciej by to szło
Z pielęgnacji mam już na liście Fast Response pod oczy i może czarny peeling. Który to tonik polecasz - Lightful C?

Bardzo chciałabym skończyć kompaktowy Studio Fix, ale na razie mam tylko małe wgłębienie, a często go używam.

Przypomniałaś mi o Brush Cleanserze Przydałby mi się do czyszczenia pędzli na szybko.

D. się leni chyba, bo w zeszłym roku była dostępna świąteczna LE razem z zestawami
Tak, Lightful C

Na pewno by Ci szybciej szło - ja np. ciężko wyobrażam sobie zużywanie różów czy szminek przy moim tempie i objętości kolekcji A pielęgnacja szybciej się kończy. Ale bywało, że oddawałam 6 butelek po Brush Cleanserze

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ten zestaw mi tak chodzi po głowie, po prostu myślę o nim cały czas, ale właśnie nie wiem, skąd mam wziąć 28 dodatkowych funtów, żeby go kupić Twoje argumenty mnie przekonują w całości, znaczy już wcześniej byłam przekonana, że go chcę, no bo jednak zawiera 3 kolory, które i tak mam na wishliście do kupienia, a Patentpink, który podoba mi się najmniej nie wygląda na mnie tragicznie, czy coś, tylko po prostu nie tak pięknie jak te pozostałe 3... I wiem, że pokocham tą formułę, bo już jakieś 10 razy testowałam kolory i czuję, że będzie miłość, tylko właśnie cholerka nie mam skąd wytrzasnąć kasy na to. Chyba że poświęcę zakup toniku, który już mam od dłuższego czasu na liście do kupienia, tylko miałam jeszcze zapasy i teraz dopiero wyszłam na zero. Kończy mi się ostatni tonik, jaki mam, potem mam jakąś miniaturkę (ostatnią), a potem chcę ten MACowy No ale mam wybór, albo tonik, albo Patentpolishe, nie wiem, czy dam radę uzbierać na oba produkty...
Ty masz 3 sztuki powiadasz? W sumie racjonalne było kupienie zapasu, bo powiem Ci, że u nas jak wycofali ten wcześniejszy, to zanim pojawił się nowy przez jakiś czas nie było w ogóle tego toniku w żadnej wersji dostępne, także rozumiem doskonale Twoje obawy.
P.S. Właśnie sobie pomyślałam, że może by oddać Lip Baga i za to kupić sobie Patenpolishe, chociaż to nie rozwiązuje sprawy i tak, bo nawet jak im odeślę, to oni na zwrot kasy mają miesiąc, także i tak musiałabym na to wyłożyć
Z drugiej strony wszystkie 3 Patentpolishe, na których Ci zależy, są normalnie w stałej ofercie, więc możesz teraz odpuścić i wziąć tonik, a kredki sukcesywnie dobierać z czasem jak będziesz miała fundusze. I to będą pełnowymiarowe opakowania, nie te mniejsze
Ja z zestawem błyszczyków nie miałam takiej opcji, bo wszystkie są limitowane, więc było "albo teraz, albo nigdy".
Możesz też kupić jakiś taniutki tonik na ten czas, a wziąć zestaw Patentpolishy
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 10:45   #604
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

ja zdecydowanie najszybciej zużywam pomadki i je najczęściej wymieniam na B2M, ale też puste opakowania po cieniach i różach, nawet udało mi się zdenkować paint pota Rubenesque a patrząc na to jakie one są wydajne, myślałam że to nigdy nie nastąpi

dostałam dzisiaj pomadkę Mehr - podoba mi się i to bardzo, jakoś tak z jesienią mi się kojarzy ... no i tusz Upward, co prawda pociągnęłam już pomalowane rzęsy, ciekawe jak będzie wyglądał solo

no i chciałabym bardzo Please Me w pięknym świątecznym opakowaniu, ale jak patrzę na zdj w necie i jak różnie ona wygląda to zwątpiewam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 11:51   #605
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dostałam taką kartkę do wypełnienia w razie zwrotu, te naklejki oni chyba w punkcie wysyłki drukują i wtedy dopiero się nakleja, ale nie wiem, bo jeszcze nigdy nic nie oddawałam w taki sposób.
Ja wciąż myślę intensywnie nad Patentpolishami
no ja wlasnie tez nie chyba tak zrobie, pojde na punkt wysylki jak kiedys oddawalam ale wydaje mi sie ze byla naklejka w srodku z zamowieniem, razem z formularzem zwrotu

Kredki sa super! bierz!
gdyby nie to, ze w tym zestawie rozowym sa juz dwie kredki ktore mam, to bym go wziela
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 12:10   #606
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To ja jakaś dziwna jestem, bo bardzo ciężko denkuje mi się podkłady i pudry Z korektorami też nie jest łatwo, bo Pro Long i Studio Finish są bardzo wydajne. Pojedynczych cieni nie kupuję. Muszę jakiś tusz w końcu wypróbować, np. ten literkowy. No i coś podocznego, jak wykończę obecny.

Dzięki Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.

135 bardziej mi się podoba niż 125, ale nie wiem czy do kulek nie byłby lepszy np. 138, tylko ta cena

Byle przed weekendem dotarły te paczki
Przed weekendem na bank dojda paczki.

138 mam, ale do kulek jakos mi sie pasi, mam zboczenie na ten 135 do meteorków i tyle

Dzisiaj nałozyłam pomadke Goodbye Kiss i fajnie mi się ja nosi jako "nudziak"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 14:51   #607
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Im dluzej mysle tym bardziej stwierdzam ze jeszcze cos bym kupiła z tej kolekcji

Widzialyscie zdjeca szminki do Mariah Carey - mialam duze oczekiwania a na zdjęciach nie podoba mi się wcale

https://instagram.com/p/9mGQrnyiPf/

Za toszminki od EllieGoulding na zdjęciach wyglądają

https://instagram.com/p/9mFpxmSiOR/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 14:52   #608
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Mnie tam szminki Mariah nic nie wybije z głowy, chce ją i jak tylko bedzie, to klikam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 14:55   #609
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie tam szminki Mariah nic nie wybije z głowy, chce ją i jak tylko bedzie, to klikam
Myslisz ze bedzie stacjonarnie ?
Bo na zdjeciach promo mi sie podoba, a na tym zdjeciu u trendmood nie ale wiadomo, co innego zdjecia a rzeczywistosc
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:02   #610
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Myslisz ze bedzie stacjonarnie ?
Bo na zdjeciach promo mi sie podoba, a na tym zdjeciu u trendmood nie ale wiadomo, co innego zdjecia a rzeczywistosc
Wątpię, raczej online tylko, mnie się od początku podobała i niezaleznie od swatchy biorę ja i koniec
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 18:05   #611
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wszystkie zestawy pędzli się sprzedały online
Za to jakoś im Lip Bagi nie schodzą tak, jak w zeszłym roku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 18:45   #612
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Tak, Lightful C

Na pewno by Ci szybciej szło - ja np. ciężko wyobrażam sobie zużywanie różów czy szminek przy moim tempie i objętości kolekcji A pielęgnacja szybciej się kończy. Ale bywało, że oddawałam 6 butelek po Brush Cleanserze
Dzięki Może też się na niego przyczaję przy jakimś napływie $$$, bo w sumie to spora kosztuje jak na tonik

Hah, z różami będzie najtrudniej No i Lightscapade pewnie będę musiała komuś w testamencie zapisać
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przed weekendem na bank dojda paczki.

138 mam, ale do kulek jakos mi sie pasi, mam zboczenie na ten 135 do meteorków i tyle

Dzisiaj nałozyłam pomadke Goodbye Kiss i fajnie mi się ja nosi jako "nudziak"
Jak już się tak nastawiłaś na 135 to nie ma wyjścia

Paczki będą jutro Moje śledzenie już działa. Oby się kurier wyrobił, bo zamówiłam do pracy.

Pokaż się w GK
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Im dluzej mysle tym bardziej stwierdzam ze jeszcze cos bym kupiła z tej kolekcji

Widzialyscie zdjeca szminki do Mariah Carey - mialam duze oczekiwania a na zdjęciach nie podoba mi się wcale

https://instagram.com/p/9mGQrnyiPf/

Za toszminki od EllieGoulding na zdjęciach wyglądają

https://instagram.com/p/9mFpxmSiOR/
Mariah Carey mnie nie kusi Za bardzo złota mi się wydaje.
Szminki Ellie Goulding też mnie nie ruszają. To chyba jakieś lustrzaki będą
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wszystkie zestawy pędzli się sprzedały online
Za to jakoś im Lip Bagi nie schodzą tak, jak w zeszłym roku
Pędzle to najłatwiejszy prezent, bo zawsze się przydadzą i nie można nie trafić z kolorem

Zestawy wychodzą bardzo korzystnie cenowo, więc na pewno zejdą prędzej czy później
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 18:55   #613
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jak już się tak nastawiłaś na 135 to nie ma wyjścia

Paczki będą jutro Moje śledzenie już działa. Oby się kurier wyrobił, bo zamówiłam do pracy.

Pokaż się w GK

Mariah Carey mnie nie kusi Za bardzo złota mi się wydaje.
Szminki Ellie Goulding też mnie nie ruszają. To chyba jakieś lustrzaki będą

Pędzle to najłatwiejszy prezent, bo zawsze się przydadzą i nie można nie trafić z kolorem

Zestawy wychodzą bardzo korzystnie cenowo, więc na pewno zejdą prędzej czy później
Tak, niestety Zaraz jak wyszedł wiedziałam, ze musze go miec, ale droga wciąż do niego daleka Gdyby nie ta swiateczna, juz bym go miała Ale co ma wisieć nie utonie

Mówiłam, ze beda na czwartek

Ja chcę, bo majac kiedys Whirl & Twirl szukam podobnej, niekoniecznie takiej zimnej jak tamta, złotawo-brzoskwiniowa tez ujdzie

Ellie w ogóle nic nie kusi mnie. Na razie przynajmniej. Paletki sa fajne, ale mam dwie takie Carine i watpie abym zmeczyła do konca zycia

Zgadza sie - wszystkie zestawy korzystnie wychodzą cenowo i gotowy prezent to w sumie. Dlatego m.in. ostatecznie skusiłam sie wczoraj na tego nieszczęsnego Lip Baga, bo nigdy wczesniej nie miałam ani razu Lip B.

A wrzuce jakas fotę na ig przy najblizszej okazji
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:11   #614
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dzięki Może też się na niego przyczaję przy jakimś napływie $$$, bo w sumie to spora kosztuje jak na tonik
No wiem, że jest dość drogi, ale naprawdę bardzo, ale to bardzo wydajny, więc będziesz z tego wydatku korzystać naprawdę długo Zwłaszcza przy używaniu bez użycia wacików, tylko bezpośrednio na dłonie i do wklepania w buzię. Mi zużycie tego toniku zajmuje ok. 5-6 miesięcy (czasem używam też Liquid Gold zamiast niego, więc ze 2 wieczorne użycia w tygodniu odpadają, no ale to i tak przyzwoita wydajność moim zdaniem).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zgadza sie - wszystkie zestawy korzystnie wychodzą cenowo i gotowy prezent to w sumie. Dlatego m.in. ostatecznie skusiłam sie wczoraj na tego nieszczęsnego Lip Baga, bo nigdy wczesniej nie miałam ani razu Lip B.
Tego, co Ci się niezbyt podobał i był "taki brudny jakiś"?
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 20:04   #615
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, niestety Zaraz jak wyszedł wiedziałam, ze musze go miec, ale droga wciąż do niego daleka Gdyby nie ta swiateczna, juz bym go miała Ale co ma wisieć nie utonie

Mówiłam, ze beda na czwartek

Ja chcę, bo majac kiedys Whirl & Twirl szukam podobnej, niekoniecznie takiej zimnej jak tamta, złotawo-brzoskwiniowa tez ujdzie

Ellie w ogóle nic nie kusi mnie. Na razie przynajmniej. Paletki sa fajne, ale mam dwie takie Carine i watpie abym zmeczyła do konca zycia

Zgadza sie - wszystkie zestawy korzystnie wychodzą cenowo i gotowy prezent to w sumie. Dlatego m.in. ostatecznie skusiłam sie wczoraj na tego nieszczęsnego Lip Baga, bo nigdy wczesniej nie miałam ani razu Lip B.

A wrzuce jakas fotę na ig przy najblizszej okazji
Ciekawe czy mają 135 w GK. Chociaż lepiej, żeby mi się nie spodobał, bo już mam pędzel do meteorytów

Zacieram rączki Trochę dziwnie, ale najbardziej czekam na Beet, tzn. kilka szminek na nią czeka

Z Ellie kuszą mnie palety i bronzer z różem
Carine Roitfeld przegapiłam w sumie... Trochę się tylko obawiam kremowego bronzera w palecie czy co to tam będzie

Czekam na fotę
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No wiem, że jest dość drogi, ale naprawdę bardzo, ale to bardzo wydajny, więc będziesz z tego wydatku korzystać naprawdę długo Zwłaszcza przy używaniu bez użycia wacików, tylko bezpośrednio na dłonie i do wklepania w buzię. Mi zużycie tego toniku zajmuje ok. 5-6 miesięcy (czasem używam też Liquid Gold zamiast niego, więc ze 2 wieczorne użycia w tygodniu odpadają, no ale to i tak przyzwoita wydajność moim zdaniem).

Tego, co Ci się niezbyt podobał i był "taki brudny jakiś"?
Jeśli jest wydajny, to jakoś przecierpię taki wydatek Na zimę cera bardzo mi się przesusza, może to by pomogło.

Nie wszystko zachwyca od pierwszego wejrzenia Gorzej, jak to pierwsze jest super, a drugie, trzecie i kolejne już niekoniecznie

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-11-04 o 20:06
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 20:12   #616
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ciekawe czy mają 135 w GK. Chociaż lepiej, żeby mi się nie spodobał, bo już mam pędzel do meteorytów

Zacieram rączki Trochę dziwnie, ale najbardziej czekam na Beet, tzn. kilka szminek na nią czeka

Z Ellie kuszą mnie palety i bronzer z różem
Carine Roitfeld przegapiłam w sumie... Trochę się tylko obawiam kremowego bronzera w palecie czy co to tam będzie

Czekam na fotę
Ja na wszystko czekam równie niecierpliwie

No w sumie zapomniałam o bronzero-rozu z Ellie, fajnie wyglada - przypomina mi ten RiRi, którego nie wziełam i załowałam potem
Przyznam, ze kremowe bronzery w paletkach carine leza prawie nieuzywane - raz ze nie umiem obsługiwać tych kremowych, a dwa - niezbyt twarzowe mi sie kolory trafiły
Za to cienie do oczu w obu sa fajne i bardzo je lubie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 20:36   #617
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja na wszystko czekam równie niecierpliwie

No w sumie zapomniałam o bronzero-rozu z Ellie, fajnie wyglada - przypomina mi ten RiRi, którego nie wziełam i załowałam potem
Przyznam, ze kremowe bronzery w paletkach carine leza prawie nieuzywane - raz ze nie umiem obsługiwać tych kremowych, a dwa - niezbyt twarzowe mi sie kolory trafiły
Za to cienie do oczu w obu sa fajne i bardzo je lubie.
Oby tu się lepsze bronzery trafiiły Nie miałam nigdy kremówki i jak cienie w paletce mi się spodobają, to może się skuszę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 20:48   #618
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Oby tu się lepsze bronzery trafiiły Nie miałam nigdy kremówki i jak cienie w paletce mi się spodobają, to może się skuszę
No zobaczymy co rzuca
Tak czy siak nie lubie kremowych, nie opanowałam nakładania mimo duzo prob i dałam sobie spokój. Roz tez mialam jeden kremowy i zbylam, no kurde jylko pudrowe mi idą
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:22   #619
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No w sumie zapomniałam o bronzero-rozu z Ellie, fajnie wyglada - przypomina mi ten RiRi, którego nie wziełam i załowałam potem
To tak jak ja. I właśnie dlatego to duo od Ellie mnie kusi. A do tego jeszcze lustre drops... Tylko muszę najpierw dowiedzieć się, jaki będzie ich odcień

Śledzenie mojej paki też już działa, więc jutro pewnie dojdzie mój Shaft A może jutro lub pojutrze dostanę też Oh Daling. W końcu jednak go kupiłam
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 21:27   #620
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To tak jak ja. I właśnie dlatego to duo od Ellie mnie kusi. A do tego jeszcze lustre drops... Tylko muszę najpierw dowiedzieć się, jaki będzie ich odcień

Śledzenie mojej paki też już działa, więc jutro pewnie dojdzie mój Shaft A może jutro lub pojutrze dostanę też Oh Daling. W końcu jednak go kupiłam
Zobaczymy, jak ze swtachami bedzie pigmentacja, bo roznie moze byc w sumie.

Do mnie az 3 paczki z maca jutro zapukaja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:33   #621
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Z drugiej strony wszystkie 3 Patentpolishe, na których Ci zależy, są normalnie w stałej ofercie, więc możesz teraz odpuścić i wziąć tonik, a kredki sukcesywnie dobierać z czasem jak będziesz miała fundusze. I to będą pełnowymiarowe opakowania, nie te mniejsze
Ja z zestawem błyszczyków nie miałam takiej opcji, bo wszystkie są limitowane, więc było "albo teraz, albo nigdy".
Możesz też kupić jakiś taniutki tonik na ten czas, a wziąć zestaw Patentpolishy
Wiem, dlatego chyba się nie zapłaczę, jakbym zestawu nie kupiła, potem po prostu z czasem jak będą fundusze to kupię sobie te kolory, no i jako pierwszy kupię ten najbardziej chciany, którego zestaw akurat nie zawiera, czyli Hopelessly Devoted
Jeszcze się jednak zastanowię, bo właśnie podsunęłaś mi git majonez pomysł, żeby kupić tańszy tonik i za to kupić ten zestaw, ale z drugiej strony kiedyś pisalaś, że ten tonik z MAC starcza na kilka miesięcy (czy nie na pół roku czasami? Już nie pamiętam, jak to było, ale zakodowałam, że na więcej, niż 3 miesiące), także i tak miałabym wydajny tonik, bo zazwyczaj mi starczają na 1,5 miesiąca. Czyli jakby on starczył na przykład na pół roku to i tak się opłaca, niż kupić tani, ale za 1,5 miesiąca znowu nowy

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
no ja wlasnie tez nie chyba tak zrobie, pojde na punkt wysylki jak kiedys oddawalam ale wydaje mi sie ze byla naklejka w srodku z zamowieniem, razem z formularzem zwrotu

Kredki sa super! bierz!
gdyby nie to, ze w tym zestawie rozowym sa juz dwie kredki ktore mam, to bym go wziela
A co tam będziesz oddawać?
Jeśli chodzi o kredki, to wiem, że są super, bo już testowałam kilka, albo nawet kilkanaście razy i jest tylko właśnie dziury budżetowej nie przeskoczę, już kupiłam Lip Baga
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 22:26   #622
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
A co tam będziesz oddawać?
Jeśli chodzi o kredki, to wiem, że są super, bo już testowałam kilka, albo nawet kilkanaście razy i jest tylko właśnie dziury budżetowej nie przeskoczę, już kupiłam Lip Baga
paletkę cieni Mauve ja zamowilam jako pierwsza
u mnie dziura te jest, ale sobie zazyczylam od meza brata mamy taty kosmetyki Mac na Swieta, wiec krzystam :P sama bym sobie nie kupila, nie ma szans

wiem, mamy tego samego lip baga :P mi sie strasznie strasznie podoba!

ja czekam teraz na kredkę Revved od Ellie Goulding
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 22:53   #623
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zobaczymy, jak ze swtachami bedzie pigmentacja, bo roznie moze byc w sumie.

Do mnie az 3 paczki z maca jutro zapukaja


Ja się wciąż zastanawiam nad ER i lip glassami, bo patentpolishy różowych już nie ma.

A co do swatchy z Ellie to przyznam, że trochę się obawiam, czy to duo nie okaże się jakieś felerne.

(A tak swoją drogą - masz jeszcze Corol z Pedro Lourenco? Ja się nim tak cieszyłam na początku, a teraz w ogóle go nie używam ).

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Wiem, dlatego chyba się nie zapłaczę, jakbym zestawu nie kupiła, potem po prostu z czasem jak będą fundusze to kupię sobie te kolory, no i jako pierwszy kupię ten najbardziej chciany, którego zestaw akurat nie zawiera, czyli Hopelessly Devoted
Ja się właśnie pocieszam faktem, że choć zestawu już raczej nigdzie nie drapnę (na polskiej stronie nie ma, a w Dougu - póki co - cisza jeśli chodzi o świąteczną kolekcję), to zawsze można kupić te kolory osobno. Z tym, że mnie najbardziej kusi ta kredka, która Ciebie interesuje najmniej - czyli Patent Pink.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 07:18   #624
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jeśli jest wydajny, to jakoś przecierpię taki wydatek Na zimę cera bardzo mi się przesusza, może to by pomogło.

Nie wszystko zachwyca od pierwszego wejrzenia Gorzej, jak to pierwsze jest super, a drugie, trzecie i kolejne już niekoniecznie
Jest bardzo wydajny i przede wszystkim jest to produkt świetnej jakości. Pierwszy raz czuję, że mój tonik naprawdę coś robi, a nie tylko nakładam go, "bo tak"

A co do opóźnionego zachwycania czy nagłego spadku zachwytu to jasne, że tak się zdarza, każdemu (mi również) Ale tutaj nie do końca o to mi chodziło

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Wiem, dlatego chyba się nie zapłaczę, jakbym zestawu nie kupiła, potem po prostu z czasem jak będą fundusze to kupię sobie te kolory, no i jako pierwszy kupię ten najbardziej chciany, którego zestaw akurat nie zawiera, czyli Hopelessly Devoted
Jeszcze się jednak zastanowię, bo właśnie podsunęłaś mi git majonez pomysł, żeby kupić tańszy tonik i za to kupić ten zestaw, ale z drugiej strony kiedyś pisalaś, że ten tonik z MAC starcza na kilka miesięcy (czy nie na pół roku czasami? Już nie pamiętam, jak to było, ale zakodowałam, że na więcej, niż 3 miesiące), także i tak miałabym wydajny tonik, bo zazwyczaj mi starczają na 1,5 miesiąca. Czyli jakby on starczył na przykład na pół roku to i tak się opłaca, niż kupić tani, ale za 1,5 miesiąca znowu nowy
Si, tak jak pisałam wyżej Neath, mam go przez około 5-6 miesięcy Na jeden raz trzeba użyć naprawdę malutko (on ma troszkę taką gęstawą konsystencję jak na tego typu produkt), więc wydajność jest naprawdę przyzwoita.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja się właśnie pocieszam faktem, że choć zestawu już raczej nigdzie nie drapnę (na polskiej stronie nie ma, a w Dougu - póki co - cisza jeśli chodzi o świąteczną kolekcję), to zawsze można kupić te kolory osobno. Z tym, że mnie najbardziej kusi ta kredka, która Ciebie interesuje najmniej - czyli Patent Pink.
Ojej, czyli ten piękny kolor, który tak mnie zachwycił, a potem w innym niż salonowe oświetleniu okazało się, że robi ze mnie trupka... Zazdroszczę, jeśli dobrze w nim wyglądasz, naprawdę - baaaardzo fajny kolor. Niestety mnie pokonał
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 08:43   #625
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość


Ja się wciąż zastanawiam nad ER i lip glassami, bo patentpolishy różowych już nie ma.

A co do swatchy z Ellie to przyznam, że trochę się obawiam, czy to duo nie okaże się jakieś felerne.

(A tak swoją drogą - masz jeszcze Corol z Pedro Lourenco? Ja się nim tak cieszyłam na początku, a teraz w ogóle go nie używam ).
ER mam dzisiaj na ustach

Mam Corol lubie go, ale nie uzywam często, jak i całej reszty bo duzo tego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 08:52   #626
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ojej, czyli ten piękny kolor, który tak mnie zachwycił, a potem w innym niż salonowe oświetleniu okazało się, że robi ze mnie trupka... Zazdroszczę, jeśli dobrze w nim wyglądasz, naprawdę - baaaardzo fajny kolor. Niestety mnie pokonał
Czy i mnie nie pokona, tego jeszcze nie wiem, bo na razie mój zachwyt opiera się jedynie na fotkach i nie został potwierdzony testami. Liczę na to, że mój naturalny kolor ust będzie go trochę "podbijał".
Kittenish też wygląda na całkiem fajny i jest na pewno bezpieczniejszym i łatwiejszym wyborem. Ale i tak Patent Pink kusi mnie bardziej.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
ER mam dzisiaj na ustach

Mam Corol lubie go, ale nie uzywam często, jak i całej reszty bo duzo tego
Wrzucisz swoje zdjęcie w ER?

U mnie Corol leży gdzieś na samym dnie szuflady i rzadko mam okazję się do niego dokopać...
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 09:26   #627
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość

Wrzucisz swoje zdjęcie w ER?

U mnie Corol leży gdzieś na samym dnie szuflady i rzadko mam okazję się do niego dokopać...
Jak znajdę chwile dłuższa, bo teraz nie bardzo mam jak i nie bardzo mogę

U mnie jakimś dziwnym trafem tez na dno sie zakopał zawsze jak pare razy juz go szukałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 09:37   #628
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Jest bardzo wydajny i przede wszystkim jest to produkt świetnej jakości. Pierwszy raz czuję, że mój tonik naprawdę coś robi, a nie tylko nakładam go, "bo tak"

A co do opóźnionego zachwycania czy nagłego spadku zachwytu to jasne, że tak się zdarza, każdemu (mi również) Ale tutaj nie do końca o to mi chodziło
To taki tonik by mi się przydał. Do tej pory zamiast takiego, co i tak nic nie robił (ewentualnie trochę się kleił) wybierałam wodę termalną, która też nie dodawała mi specjalnie nawilżenia.
Teraz tylko pozostaje mi sprawdzić skład


Tak chwalicie te Patentpolishe, że przetestuję jakiś przy okazji. Oby mi się nie spodobały

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-11-05 o 09:58
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:00   #629
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Tak chwalicie te Patentpolishe, że przetestuję jakiś przy okazji. Oby mi się nie spodobały


Ja mam jeden i jest super .
Uwazam że to lepsza wersja revonowych lipsbutters
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:42   #630
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ja mam jeden i jest super .
Uwazam że to lepsza wersja revonowych lipsbutters
Jaki masz kolor?
Z revlonowych masełek uwielbiam Cotton Candy Ciekawe czy Mac ma coś takiego...

Mam paczkę ale nawet nie mam czasu jej otworzyć, ech praca...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.