SOS w wyborze fryzury! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-18, 16:35   #1
ercoire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 32
GG do ercoire

SOS w wyborze fryzury!


Witajcie Wizażanki
Nie jest to mój pierwszy wątek, ale co do wyboru fryzury owszem. Zaznaczam, że użyłam już wyszukiwarki po raz n-ty i nie znalazłam tego, czego chciałam.
W środę wybieram się do renomowanego w naszym mieście fryzjera i wiem, że wydam sporo pieniędzy na ścięcie. Dlatego chcę wybrać fryzurę, z której raczej będę zadowolona.
Mam ciemne włosy do ramion i grzywkę do połowy długości nosa. Ostatnio (a było to dosyć dawno) ścięłam się 'na boba', ale że fryzjerka nie zrobiła tego dobrze, zostały mi wycieniowane boki. Tył i przód głowy jest równy, ale najkrótsze wycieniowane włosy znajdują się na długości ok. połowy szyi.
Włosy prostuję, czego skutki można zauważyć na końcówkach. Muszę je w ten sposób modelować, bo są niesforne i odręcają się w różne strony.
Znalazłam przód fryzury, która bardzo mi się podoba, jednak nie jestem pewna co do tyłu. I tu właśnie chcę prosić Was o pomoc - co z nim zrobić? I czy w ogóle to pasuje dla 17 latki? Wiem, że raczej powiecie, że tył również trzeba wycieniować, ja jednak proszę o jakieś inne porady, bo przez wycieniowanie robi mi się tzw. siano! Wystarczy, że i tak mam poniszczone włosy (zaznaczam, że używam odżywek, staram się dba o moje włoski ), a to, co zrobiłabym na przodzie wymaga ciągłego prostowania. :/
Proszę także o wklejanie innych fryzur, załączam zdjęcia moich włosów i fryzury, która mi się spodobała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1070.JPG (124,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1072.JPG (116,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1075.jpg (86,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 73293035.jpg (25,7 KB, 50 załadowań)
ercoire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 18:08   #2
Cassie1393
Przyczajenie
 
Avatar Cassie1393
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 14
Dot.: SOS w wyborze fryzury!

Moim zdaniem ta fryzura pasuje do 17 latki...mam 15 lat i taką fryzurę(no może już nie widać, bo włosy odrosły)Jeżeli mówisz, że robi Ci się siano po cieniowaniu i musisz prostować włosy, bo Ci się nie układają wogóle ich nie cieniuj! Po wycieniowani włosy się kręcą(wiem z własnego doświadczenia)...

A co do tyłu fryzurki...jeśli przód jest cieniowany...a jak widzę jest...tył też musi być...inaczej całość nie wygląda ciekawie...Gdybyś mnie zobaczyła, wiedziałabyś o czym mówię xD
Cassie1393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:42   #3
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: SOS w wyborze fryzury!

hmmm chyba masz dosc geste i proste wlosy radzilabym ci zrezygnowac z grzywki (tzn. wydaje mi sie ze bez niej byloby lepiej) ewentualnie dluga grzywka na bok calkiem fajnie bedziesz chyba wygladac w wycieniowaniu bo teraz masz wlosy rowne i tak troszke stoja, a przy wycieniowaniu ukaladaly by sie ladniej acha i radze zapuscic wlosy bo geste+ krotkie ---> to moim zdaniem troche kiepskie rozwiazanie mam nadzieje ze w czyms pomoglam:cmok :
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:59   #4
ercoire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 32
GG do ercoire
Dot.: SOS w wyborze fryzury!

dzięki za rady. niestety grzywkę jakąś muszę mieć, bo bez wyglądam bardzo źle, nie tylko ja to mówię, ale doradzałam się innych
włosy jak już napisałam nie mam równych, mam już odrobinę wycieniowane, bo wcześniej miałam 'boba'.
może macie propozyje na zdjęciach? chętnie bym zobaczyła
ercoire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 09:45   #5
ja001
Przyczajenie
 
Avatar ja001
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: SOS w wyborze fryzury!

ale jeśli masz włosy, które się kręcą to taka fryzurka nie będzie za dobra, bo będziesz musiała zawsze ją prostować... Chociaż jest ładna i by do Ciebie pasowała. Ale nie farbuj włosów bo masz bardzo ładne
ja001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 11:06   #6
ercoire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 32
GG do ercoire
Dot.: SOS w wyborze fryzury!

dziękuję o farbowaniu narazie nie myślę właśnie końcówki czasami mi się po prostu zawijają nie w te strony co trzeba.. i wiem, że będę musiała prostować. kiepsko
ercoire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 14:42   #7
wicia00
Raczkowanie
 
Avatar wicia00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk, okol. Katowic
Wiadomości: 61
Dot.: SOS w wyborze fryzury!

Czy poprzednio miałas może ścinane włosy brzytwą? Jeżeli tak, to całkiem możliwe, że przez to Twoje włosy są sianowate i niesforne. Jeżeli chodzi o tył takiej fryzurki to może pasował by tz. szpic? ...albo poprostu zapytaj fryzjerkę
wicia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 09:22   #8
ercoire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 32
GG do ercoire
Dot.: SOS w wyborze fryzury!

byłam już u fryzjera i niestety, mimo tak dobrej reputacji, ja nie będę go polecała. przód jest w ogóle inaczej ścięty niż powinien, a tył tak mi wycieniował, że będę musiała dłuuugo hodować włosy do poprzedniego stanu.
muszę iść jeszcze raz, tym razem do innej fryzjerki i poprosić o podcięcie włosów, bo nie mogę na siebie patrzeć jak już będzie po wszystkim,dodam zdjęcia
ercoire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.