Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-06-03, 14:00   #4321
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Jak na spowiedzi
Chcia³am jeszcze dodaæ, ¿e jak wyczerpiê zapasy które posiadam, zainwestujê w od¿ywkê Wax-a i bêdê u¿ywaæ jako maskê z podgrzewaniem, a co
no i mo¿e kupiê jeszcze Dave, jak jest tak chwalona - w miêdzy czasie bêdê j± stosowaæ
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-03, 14:09   #4322
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

waxa tez sobie kupie a co tam w koncu trzeba zadbac o wlosy
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-03, 14:13   #4323
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lenka19 Poka¿ wiadomo¶æ
waxa tez sobie kupie a co tam w koncu trzeba zadbac o wlosy

nie ma to tamto
niech mi siê koñczy to co mam, bo ju¿ nie mogê siê doczekaæ.
Jutro siê farbnê, i bêdê dbaæ o moje piêkne br±zowe kude³ki
(mam nadziejê, ¿e takie wyjd± )
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-03, 14:38   #4324
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
Do tej pory u¿ywa³am ró¿nych rodzajów Head & Shoulders, od czasu do czasu przeciw³upie¿owy

W miêdzy czasie kupi³am Jonson & Jonson, bo wyczyta³am, ¿e sprawia cuda je¶li chodzi o miêkko¶æ w³osów, w moim przypadku siê nie sprawdzi³ (nie zu¿y³am nawet buteleczki )

Obecnie u¿ywam szamponu i od¿ywki Pantene pro v do w³osów cienkich i delikatnych (zielonkawa nakrêtka) CUDOWNY ZESTAW
w³osy delikatne i miêciutkie jak u dzieciaczka, szampon o delikatnym zapachu ... polecam
mi head&shoulders w ogóle nie odpowiada³ (swêdzi mnie po nim g³owa od razu po pierwszym myciu, po jonsonie mia³am strasznie "skudlone" w³osy ciê¿ko je by³o rozczesaæ, nawet jak by³a po³o¿ona wcze¶niej maska czy odzywka a pantene te¿ mi nie odpowiadaj± :p

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nowa seria Dove. Odnalaz³am chyba zestaw cudo! Stosowa³am szampon i od¿ywkê do w³osów farbowanych i muszê przyznaæ, ¿e nie da siê opisaæ jak fantastyczne w dotyku s± kude³ki po takim zestawie! Miêkkie, wydaj± siê grubsze, g³adkie i jak siê rozczesuj±!
Teraz za to kupi³am hair fall czy jako¶ tak na wypadanie. Zobaczymy.
ja w³a¶nie koñczê ten hair fall, z wypadaniem to on mi bardzo nie pomóg³, jak wypada³y tak wypadaj± ;p ale w³oski s± jak zawsze po dove miêciutkie i g³adkie teraz juz kupi³am elseve ró¿owy i zu¿yjê go, ale jak mi siê bêdzie koñczy³ to kupiê dove Intense Repair Shampoo (do zniszczonych w³osów mia³am go przed hair fall i by³a rewelacja mówisz, ¿e ten zestaw do w³osów farbowanych jest rewelacja??? hm... mo¿e warto spróbowaæ... a to jest w bia³ym opakowaniu z czerwonymi akcentami czy ten ca³y taki bordowy??

Cytat:
Napisane przez lenka19 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uzywam szampoonu: garniej natural care - olejek arganowy i zurawina

a odzywka to loreal paris elsece color-vive. Po odzywce wlosy sa miekkie.. przyjemne w dotyku i zdecydowanie lepiej wygladaja niz przed uzyciem
ten garnier tez mi nie s³u¿y³, a od¿ywki tej akurat nie stosowa³am.
Powiem Wam, ¿e mi kiedy¶ pasowa³ bardzo Herbal essences taki niebieski ale przezroczysty (nie ten co teraz jest, bo ten to tak sobie) ale tamten ale ju¿ go nie ma

tego Wax-a u¿ywa³am, bardzo fajne w³osy dopóki siê nie przyzwyczaj± (bo od¿ywka jest du¿a i nawet na moje w³osy wystarczy³a na d³ugo) ale w³osy po niej te¿ by³y rewelacyjne. Teraz muszê jeszcze trochê poczekaæ ale zakupiê j± na pewno za jaki¶ czas my¶lê teraz nad t± maseczk± Dove co ta dziewczyna z blogu postawi³a ja na 1 miejscu zobaczymy
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-03, 16:21   #4325
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
mi head&shoulders w ogóle nie odpowiada³ (swêdzi mnie po nim g³owa od razu po pierwszym myciu, po jonsonie mia³am strasznie "skudlone" w³osy ciê¿ko je by³o rozczesaæ, nawet jak by³a po³o¿ona wcze¶niej maska czy odzywka a pantene te¿ mi nie odpowiadaj± :p



ja w³a¶nie koñczê ten hair fall, z wypadaniem to on mi bardzo nie pomóg³, jak wypada³y tak wypadaj± ;p ale w³oski s± jak zawsze po dove miêciutkie i g³adkie teraz juz kupi³am elseve ró¿owy i zu¿yjê go, ale jak mi siê bêdzie koñczy³ to kupiê dove Intense Repair Shampoo (do zniszczonych w³osów mia³am go przed hair fall i by³a rewelacja mówisz, ¿e ten zestaw do w³osów farbowanych jest rewelacja??? hm... mo¿e warto spróbowaæ... a to jest w bia³ym opakowaniu z czerwonymi akcentami czy ten ca³y taki bordowy??



ten garnier tez mi nie s³u¿y³, a od¿ywki tej akurat nie stosowa³am.
Powiem Wam, ¿e mi kiedy¶ pasowa³ bardzo Herbal essences taki niebieski ale przezroczysty (nie ten co teraz jest, bo ten to tak sobie) ale tamten ale ju¿ go nie ma

tego Wax-a u¿ywa³am, bardzo fajne w³osy dopóki siê nie przyzwyczaj± (bo od¿ywka jest du¿a i nawet na moje w³osy wystarczy³a na d³ugo) ale w³osy po niej te¿ by³y rewelacyjne. Teraz muszê jeszcze trochê poczekaæ ale zakupiê j± na pewno za jaki¶ czas my¶lê teraz nad t± maseczk± Dove co ta dziewczyna z blogu postawi³a ja na 1 miejscu zobaczymy


Po Jonson & Jonson te¿ mia³am jakie¶ takie nie wyra¼ne te w³osy. Ju¿ przy sp³ukiwaniu by³y têpe i szorstkie
a co do Dave to chodzi Ci o t± niebiesk± od¿ywkê ... ?
bo w³a¶nie te¿ chcê j± kupiæ, bo niby poleca³a
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-04, 07:10   #4326
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Tak o t± niebiesk±, tylko nie wiem czy ona jeszcze jest czy zmienili jej pude³ko na takie bia³e z niebieskim paskiem, tak jak ten szampon ktory planuje kupiæ po elseve ale je¶li szampon daje takie efekty to ta maska musi byæ te¿ rewelacja du¿o osób mówi, ¿e Dove obci±¿a im w³osy (mi kiedy¶ te¿ obci±¿a³ ale teraz ju¿ jest dobrze dlatego zamierzam go stosowaæ )
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-04, 08:31   #4327
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Jasne, trzeba próbowaæ
Widzisz z doborem szamponu do w³osów, jest jak z doborem lekarstw. Trzeba tak d³ugo próbowaæ, a¿ jaki¶ danemu gatunkowi w³osów bêdzie odpowiada³

I jeszcze jedno dziewczynki
Nie wytrzyma³am do dzisiaj no i wczoraj zafarbowa³am kude³ki ...

Powiem Wam tak:

Na pocz±tku by³ szok w negatywnym tego s³owa znaczeniu
odrost jaki¶ dziwny "podpalany" br±z a reszta --> czarna (przy oknie),
w ¶wietle sztucznym w ³azience - ³adny ciemny kolor z kasztanow± po¶wiat± ,
a jak wysz³am przed dom w s³oñcu wygl±da³ tak jak w ³azience .... czyli ³adnie
Nie wiem moje w³osy nie nadaj± siê chyba do farbowania w domowym zaciszu bo wychodzi dziwnie ... wszystko by³o by super gdybym nie mia³a ja¶niejszego odrostu
Teraz ogólnie jest OK, 2ga sprawa - zobaczymy jak siê bêdzie spiera³, bo to te¿ jest wa¿ne, nie wiem czy nie wa¿niejsze ;p ...

ach no i zdjêcia zamieszczê wieczorkiem
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 10:08   #4328
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Spokojnie kolor stopniowo bedzie sie spieral i dojdzie do oczekiwanego efektu
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-04, 10:19   #4329
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lenka19 Poka¿ wiadomo¶æ
Spokojnie kolor stopniowo bedzie sie spieral i dojdzie do oczekiwanego efektu

kamieñ z serca

patrzy³am na zdjêcia zaraz po farbowaniu na Palon± Kawê to kolor by³ prawie identyczny

Ale powiem Ci, ¿e z Twoim lenka nic nie ma wspólnego ...
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-04, 10:32   #4330
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Nic dziwnego ze nie ma nic wspolnego.. Ja farbowalam tym kolorkiem na wczesniejszy blond takze to tez pewnie ma duzy wplyw na to jaki wyjdzie kolor
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-04, 12:06   #4331
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lenka19 Poka¿ wiadomo¶æ
Nic dziwnego ze nie ma nic wspolnego.. Ja farbowalam tym kolorkiem na wczesniejszy blond takze to tez pewnie ma duzy wplyw na to jaki wyjdzie kolor



No i wszystko jasne
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 14:42   #4332
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Bahamadia, czekamy na fotki mój orzechowy br±z czeka w ³azience na swoj± kolej, ale coraz bardziej zastanawiam siê nad tym, czy to aby dobry pomys³ ...
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-04, 19:26   #4333
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

wybaczcie dziewczyny, dzi¶ nie dam rady wstawiæ zdjêæ
jutro bêd± na 100%
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-04, 20:20   #4334
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

oki, czekamy z niecierpliwo¶ci± do jutra

jaka¶ cisza na w±tku, pewnie wszystkie nad jeziorkiem

a mi uda³o siê zrobiæ mój aktualny kolor w³osów. tam mniej wiecej ale bardziej wiêcej ;p hehe bo tel robione zdjêcie za tydzieñ farbowanko, w niedzielê albo poniedzia³ek na zdjêciu wygl±da jakbym górê mia³a ja¶niejsz± ale to tylko jaki¶ cieñ, bo w rzeczywisto¶ci s± jednego kolorku troszeczkê ciemniejsze ni¿ na górze

aaaaaaa i nie widaæ tego znienawidzonego ¿o³tego poblasku...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05706.jpg (60,1 KB, 25 za³adowañ)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-06-05 o 18:33
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-05, 22:17   #4335
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
aaaaaaa i nie widaæ tego znienawidzonego ¿o³tego poblasku...
Wiesz jak ja mia³am blond to widywa³am ci±gle wredne rude odrosty jak robi³am sama w domu. Ka¿dy mówi³ ³adny ciep³y blond a ja rude i rude. Jak ju¿ mia³am ciemne w³osy spojrza³am na te fotki blondu i stwierdzi³am ¿e nawet by³ ³adny ciep³y blond... Mimo to do jasnych szybko nie wracam. Nie ma to jak dotyk tych miêkkich, l¶ni±cych i g³adkich ciemnych w³osów. Przez 5 lat farbowania na blond mi tego brakowa³o!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-06, 07:59   #4336
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja od kwietnia mam jasne ;p ale w³a¶nie to nie jest to,co chcia³am osi±gn±æ, farbnê t± joanna orzechowym i naturalnbym blondem - zobaczymy czy wyjdzie oby nie za ciemno bo teraz chcê mieæ jeszcze trochê ja¶niejsze, a za jaki¶ rok przyciemniaæ bêdê znowu dziewczyny zdawajcie mi tu relacjê na bie¿±co jak ta joanna siê zmywa

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-06-06 o 08:01
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-06, 08:40   #4337
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

W zwi±zku z obietnic± wstawiam zdjêcia. Lekkie opó¼nienie, poniewa¿ ciê¿ko by³o mi uchwyciæ orzechow± po¶wiatê, w koñcu posz³am do ³azienki i co¶ podobnego da³o siê utrwaliæ

Joanna Orzechowy br±z, k³adziona na ¶redni z³oty br±z ...
1 zdj w pokoju bez s³oñca
2 zdj no to wiadomo w ³azience ;p
ale na ¿adnym nie widaæ lekkiej ró¿nicy miêdzy odrostem a reszt± kude³ków...

Zaryzykujê za 4 tyg powtórne farbowanie mo¿e chwyci
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00276.jpg (39,7 KB, 114 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00280.jpg (21,8 KB, 90 za³adowañ)

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2011-06-06 o 08:42
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-06, 09:24   #4338
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Zdecyowanie ciemniejsze niz moje ale bardzo mi sie podoba ja wlasnie chcialam miec taki efekt
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-06, 10:57   #4339
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lenka19 Poka¿ wiadomo¶æ
Zdecyowanie ciemniejsze niz moje ale bardzo mi sie podoba ja wlasnie chcialam miec taki efekt


Bardzo dziêkujê lenka

Na zdjêciach nie widaæ ma³ej ró¿nicy miêdzy odrostem, a reszt± w³osów, ja niestety to widzê wiêc za oko³o 3-4 tyg zafarbujê same odrosty trzymaj±c farbê 25 min. ¯eby siê "wgryz³a" w ten ja¶niejszy odrost

Ale niestety tak jest jak ju¿ wcze¶niej w³osy by³y farbowane na inny kolor ehhh

Do tego czasu zrobiê tak:
Po umyciu w³osów swoim ulubionym szamponem na³o¿ê szampon przeciw³upie¿owy tylko na koñce i normalnie umyjê... pomaga, farba szybciej siê wyp³ukuje Umyjê koñce w³osów tym szamponem przy ka¿dym myciu w³osów to szybciej wyrówna mi siê kolor.
Wsio

No i oczywi¶cie jak kolor siê wyp³ucze i zrobiê odpowiednie zdjêcie - zamieszczê efekt
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 12:02   #4340
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 393
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie wellaton to jak palette. Czarno wychodzi i siê nie wymywa. Z koñcówek to czerni nie usuniesz. Chyba, ¿e dekoloryzacj± a to niszczy w³osy. Ewentualnie te najmocniej czarne koñce ¶ci±æ. Mi nie czarno i nie tylko mi wychodzi Joanna Multi Cream np orzech a jest i kasztan. Ale ona nie rozja¶ni koñców. Szampon przeciw³upie¿owy dzia³a cuda ale nie tak bardzo. Spierze kolor tylko do pewnego stopnia. Czerni nie usunie, mo¿e lekko rozja¶ni. A takie pytanie jak zawsze farbujesz? Bo mo¿e zawsze nak³adasz farbê na koñce a to tylko pog³êbia t± czerñ. Zobacz mój efekt po Joannie. Mia³am do¶æ ciemne bardzo ciemne w³osy a orzechowy br±z nada³ mi ja¶niejsz± po¶wiatê. Nie rozja¶ni³ ale wygl±da³o jakby to zrobi³. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=11 post 310

I je¶li chodzi o czêste mycie to tym szamponem przeciw³upie¿owym to powinno co¶ pomóc tak codziennie. Przede wszystkim nak³adaj go na koñce i trochê potrzymaj. Przy samej g³owie myj na koñcu bo tam s± "¶wie¿e" w³osy po farbowaniu a nie farb± prze¿arte jak koñce
No w³a¶nie ja ZAWSZE nak³adam na ca³e w³osy
Nie podejmê siê dekoloryzacji z wielu wzglêdów. Ale przede wszystkim dlatego, ¿e szkoda niszczyæ mi w³osów. Ja nie chcê ju¿ takich ciemnych w³osów, ale nie oznacza to, ¿e jest mi w nich ¼le

Dziewczyny, znacie farby do w³osów, które mo¿na kupiæ w sklepach fryzjerskiej o nazwie Milla/Millaton? Czy wiecie co¶ na ich temat?

Pyta³am ju¿ o dzia³anie szamponu przeciw³upie¿owego, a czy znacie mo¿e jakie¶ inne sposoby, ¿eby farba szybciej siê 'sp³uka³a'?

pozdrawiam
__________________
poprowad¼ mnie po drogach wyobra¼ni
od 5.12.2oo9 razem
Little brown jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:18   #4341
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
W zwi±zku z obietnic± wstawiam zdjêcia. Lekkie opó¼nienie, poniewa¿ ciê¿ko by³o mi uchwyciæ orzechow± po¶wiatê, w koñcu posz³am do ³azienki i co¶ podobnego da³o siê utrwaliæ

Joanna Orzechowy br±z, k³adziona na ¶redni z³oty br±z ...
1 zdj w pokoju bez s³oñca
2 zdj no to wiadomo w ³azience ;p
ale na ¿adnym nie widaæ lekkiej ró¿nicy miêdzy odrostem a reszt± kude³ków...

Zaryzykujê za 4 tyg powtórne farbowanie mo¿e chwyci
kurka wodna, ciemne ;/ lenka19 a Ty na jakich farbowa³a¶- zobacz jak mo¿esz wy¿ej wstawi³am zdjêcie swoich kude³ków i powiedz czy Ty mia³a¶ ciemniejsze czy ja¶niejsze??? hm... fakt, ¿e ja bêde te¿ mieszaæ z tym blondem...
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:51   #4342
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
kurka wodna, ciemne ;/ lenka19 a Ty na jakich farbowa³a¶- zobacz jak mo¿esz wy¿ej wstawi³am zdjêcie swoich kude³ków i powiedz czy Ty mia³a¶ ciemniejsze czy ja¶niejsze??? hm... fakt, ¿e ja bêde te¿ mieszaæ z tym blondem...

no ciemne ciemne
farbowa³am na ¶redni br±z wiêc jasnych siê nie spodziewa³am
dla porównania przed/i po zobacz sobie moje zdjêcia zamieszczone na forum
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:42   #4343
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja farbowalam na blond tylko juz taki bardzo ciemny bo wczesniej szamponetka przyciemnialam a jak sie sprala to ufarbowala na ciemno
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-06, 19:43   #4344
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
W zwi±zku z obietnic± wstawiam zdjêcia. Lekkie opó¼nienie, poniewa¿ ciê¿ko by³o mi uchwyciæ orzechow± po¶wiatê, w koñcu posz³am do ³azienki i co¶ podobnego da³o siê utrwaliæ

Joanna Orzechowy br±z, k³adziona na ¶redni z³oty br±z ...
1 zdj w pokoju bez s³oñca
2 zdj no to wiadomo w ³azience ;p
ale na ¿adnym nie widaæ lekkiej ró¿nicy miêdzy odrostem a reszt± kude³ków...

Zaryzykujê za 4 tyg powtórne farbowanie mo¿e chwyci
Bahamadia, dziêkujê za fotki! £adny ten kolor, a na tym pierwszym zdjêciu jakby taki zimny siê wydaje jak to na ¿ywo wygl±da Twoim zdaniem, w³osy s± bardziej w ciep³ym czy zimnym odcieniu? ja nadal bojê siê zaryzykowac
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-06, 20:25   #4345
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
no ciemne ciemne
farbowa³am na ¶redni br±z wiêc jasnych siê nie spodziewa³am
dla porównania przed/i po zobacz sobie moje zdjêcia zamieszczone na forum
wiem wiem widzia³am kurcze bojê siê :

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
Bahamadia, dziêkujê za fotki! £adny ten kolor, a na tym pierwszym zdjêciu jakby taki zimny siê wydaje jak to na ¿ywo wygl±da Twoim zdaniem, w³osy s± bardziej w ciep³ym czy zimnym odcieniu? ja nadal bojê siê zaryzykowac
no w³a¶nie ciep³y czy zimny??
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-06, 20:40   #4346
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
Bahamadia, dziêkujê za fotki! £adny ten kolor, a na tym pierwszym zdjêciu jakby taki zimny siê wydaje jak to na ¿ywo wygl±da Twoim zdaniem, w³osy s± bardziej w ciep³ym czy zimnym odcieniu? ja nadal bojê siê zaryzykowac


No w³a¶nie kolor jest ciemny, ale z ciep³± po¶wiat±
Jest raczej bardziej zbli¿ony do 2giego zdjêcia.
Denerwuje mnie to, ¿e to co ja widzê w lustrze nie mogê odzwierciedliæ na zdjêciach ale zapewniam Was, ¿e kolor nale¿y do ciep³ego odcienia
Dlatego bêdê jeszcze próbowaæ i jak ustrzelê zdjêcie takie jakie jest na prawdê od razu wrzucam
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-07, 09:59   #4347
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie kolor jest ciemny, ale z ciep³± po¶wiat±
Jest raczej bardziej zbli¿ony do 2giego zdjêcia.
Denerwuje mnie to, ¿e to co ja widzê w lustrze nie mogê odzwierciedliæ na zdjêciach ale zapewniam Was, ¿e kolor nale¿y do ciep³ego odcienia
Dlatego bêdê jeszcze próbowaæ i jak ustrzelê zdjêcie takie jakie jest na prawdê od razu wrzucam
Ja te¿ tak mia³am i dopiero w nas³onecznionym pomieszczeniu uda³o mi siê zrobiæ fotkê aparatem... w komórce. Tylko komórka odda³a ten ¶wietny efekt.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-07, 12:07   #4348
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Wiêc kolor kameleon nam siê trafi³

Popróbujê z komóreczk±
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-08, 11:55   #4349
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomo¶ci: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny muszê Wam siê pochwaliæ. Jaki¶ czas temu pyta³am Was o ciemniejsze koñcówki. Bo chcia³am rozja¶niæ mój bardzo ciemny br±z na jasny. No i sobie w³asnie rozja¶ni³am i wyszed³ mi lekki br±z ale wpadaj±cy w rudy no i te lekko ciemniejsze koñcówki. ¬le nie by³o ale te¿ nie by³o piêknie. W³asnie by³am u fryzjera z pro¶b±,¿eby mi te koñcówki rozjasni³a. I tak od s³owa do s³ow, po³o¿y³a mi farbê na ca³e w³osy. No..rzadko farbujê w³osy ale to co ta laska zrobi³a przesz³o moje oczekiwania. Mam przepiêkny ja¶niuteñki br±zik. Niby kolor równy ale nie p³aski, piêknie mieni siê w s³oñcu i nie ma rudego za grosz. Mo¿e w s³oñcu bêdzie mia³ taki odcieñ ale delikatnie. Koñcówki idealne. No ogólnie wyleczy³am siê z farbowania w domu. NIe ma cudów, takiego efektu nie osi±gn±³abym sama za diab³a. Laska zmiesza³a kilka farb i na ró¿nych miejscach g³owy k³ad³a ró¿ne mieszanki. Ja wybra³am kolor z wzornika a ona i tak pomiesza³a co¶ innego, bo widzia³a co ju¿ mam g³owie. NIe chcê Was zniechêcaæ do farbowania domowego jak robicie to dobrze i chcecie co¶ zdecydowanego, ale ja chcecie nprawdê naturalny odcieñ to jest moim zdaniem nie do zrobienia w domu. Normalnie czujê siê jak bym siê w tych w³osach urodzi³a
__________________
...Im bardziej Puchatek zagl±da³ do ¶rodka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by³o...
ennkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-08, 17:49   #4350
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ennkaa koniecznie wstaw zdjecie efektu
__________________

21-05-2011 - zapuszczanie pazurków

06-11-2009 - razem ju¿ na zawsze
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.