nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-23, 15:06   #571
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Revlon colorstay

Chce kupić ten podklad na allegro ale chyba nigdy nie wybiorę koloru =/ Mam jasną cerę, ale nie lubię tych baaardzo bladych odcieni bo wyglądam w nich jak trup. Z drugiej strony nie chcę kupić za ciemnego =/ Myślałam o odcieniu Buff ale boję się, że będzie bardzo jasny, mowicie, że Sand Beige jest ciemny i wpada w róż więc chyba odpada. Może rzeczywiście Nude jest najlepszy? Sama nie wiem. Który powinnam wybrać, jeżeli moja cera jest jasna, z rumianymi policzkami (do zatuszowania) i nie chcialabym żeby była różowa tylko taka hmm... beżowa ;P ? Pomóżcie!
Myślę ze odpowiedni dla ciebie bedzie odcien nude, po nalozeniu tego podkladu cera jest wlasnie taka rzcej bezowa, a skoro masz czerwone policzki do zatuszowania to buff moze byc za jasny, takie jest moje zdanie.
AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 15:27   #572
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
Chce kupić ten podklad na allegro ale chyba nigdy nie wybiorę koloru =/ Mam jasną cerę, ale nie lubię tych baaardzo bladych odcieni bo wyglądam w nich jak trup. Z drugiej strony nie chcę kupić za ciemnego =/ Myślałam o odcieniu Buff ale boję się, że będzie bardzo jasny, mowicie, że Sand Beige jest ciemny i wpada w róż więc chyba odpada. Może rzeczywiście Nude jest najlepszy? Sama nie wiem. Który powinnam wybrać, jeżeli moja cera jest jasna, z rumianymi policzkami (do zatuszowania) i nie chcialabym żeby była różowa tylko taka hmm... beżowa ;P ? Pomóżcie!
Myślę ze odpowiedni dla ciebie bedzie odcien nude, po nalozeniu tego podkladu cera jest wlasnie taka rzcej bezowa, a skoro masz czerwone policzki do zatuszowania to buff moze byc za jasny, takie jest moje zdanie.
Asia myślę, że Buff będzie dla Ciebie dobry, ja go mam i wcale nie wydaje się jasny, ma ładny odcień jasnego beżu. Dla mnie nude był za ciemny, poza tym na mojej skórze robił się rózowaty. Najlepiej jednak będzie jeśli pójdziesz do dobrej drogerii, poprosisz o testery, dobierzesz odpowiedni odcień, zapytasz jaki to jest, i zamówisz na allegro Ja tak zrobiłam i jestem bardzo zadowolona
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 21:30   #573
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Revlon colorstay

AsiaW mamy ten sam problem ja skłaniam się jednak w strone nude.... chyba zamówię jeszcze dzisija, ciekawe czy dojdzie przed sylwestrem....
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 12:42   #574
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Revlon colorstay

anulka262 nio ja mam ten z czarna nakretka i czarnych napisem revlon nic a nic niema zlotego i pisze revlon make up cos tam cos hehe wiec sa jakies rozniece miedzy tymi podkładami czy z mom cos jest nie tak
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 13:49   #575
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Revlon colorstay

to jest tak ze ten Twoj jest produkcji USA a ten moj produkcji EC?i nie wiem co to znaczy ;/, pewnie produkcja jakas europejska.
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 10:43   #576
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Revlon colorstay

dobrze anulka262 produkcja produkcja ale co z ta konsystencja ja mam taka lejąca a inne wizazanki pisały żeby szybko go rozprowadzac bo zastyga hmm to o jakim one mówili
a dla Ciebie jest dobrym podkładem dobrze kryjacym itp?
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 12:40   #577
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Pokaż wiadomość
dobrze anulka262 produkcja produkcja ale co z ta konsystencja ja mam taka lejąca a inne wizazanki pisały żeby szybko go rozprowadzac bo zastyga hmm to o jakim one mówili
a dla Ciebie jest dobrym podkładem dobrze kryjacym itp?
Jessiczka
To może ja odpowiem
Mój też ma lejącą troszkę oleistą konsystencję, a jest produkcji EC.
Revlon jest podkładem dobrze kryjącym i matującym, jednak ja nie mam po nim efektu maski
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 12:44   #578
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Pokaż wiadomość
dobrze anulka262 produkcja produkcja ale co z ta konsystencja ja mam taka lejąca a inne wizazanki pisały żeby szybko go rozprowadzac bo zastyga hmm to o jakim one mówili
a dla Ciebie jest dobrym podkładem dobrze kryjacym itp?
on dosc szybko zastyga jesli nie jest rozgrzany, ja wylewam go na dlon rozsmarowuje i dopiero nakladam.dzieki temu nie zastyga tak szybko i spokojnie mozna sie uporac z rownomiernym rozprowadzeniem.mi to wcale nie przeszkadza,wrecz przeciwnie przez to jest niezniszczalny i sie nie rozmazuje,nie zostawia sladow.wg mnie jest to podklad napewno niedelikatny, raczej dla osob ktore lubia miec cos kryjacego i jednoczesnie bardzo trwalego aczkolwiek uwazam ze da sie nim zrobic lekki makijaz, wystarczy cieniutka warstwa.Jesli chodzi o krycie jest bardzo dobre ale jesli ktos ma bardzo duzo do zakryca, jakie powazne zmiany skorne to bedzie za slaby.Ja jak narazie nie zdradze go zadnym innym spelnia moje wymagania, w kosmetykach cenie sobie przede wszystkim niezawodnosc i trwalosc.Polecam!
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 12:46   #579
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Jessiczka
To może ja odpowiem
Mój też ma lejącą troszkę oleistą konsystencję, a jest produkcji EC.
Revlon jest podkładem dobrze kryjącym i matującym, jednak ja nie mam po nim efektu maski
i ten twoj ma te zlote obrecze na nakretce? zloty napis revlon?co to jest ta produkcja EC?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 16:40   #580
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Revlon colorstay

Tak ma obręcze, a co do produkcji EC to jest to produkcja europejska, ale czy to aż takie ważne?
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 17:14   #581
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Revlon colorstay

zwracam na to uwage, bo czasami podrobki maja oszukane wlasnie miejsce produkcji, te numery itd.
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 09:39   #582
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Revlon colorstay

dziewczyny no moj puderek ma lejącą konsystencje ale tak teraz mysle ze lezy on w łazience a w niedalekiej oddali jest kaloryfer hehe wiec moze temu tam sie fajnie go rozprowadza he
a co do krycia to hmm musze sie przyglądnac szczegołowo czy zakrywa wszystko co potrzba (choc niemam duzo do ukrycia ale po pierwszym uzyciu byłam negatywnie do niego nastawiona bo nie krył tak jak tutaj czytałam)ale dam mu szanse jeszce sie wykazac
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 13:07   #583
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Revlon colorstay

Hej dziewczyny!
ja jestem od wczoraj szczęsliwą posiadaczką odcienia sand beige okazało się żę 1 SS z allegro mieszka niedaleko mnie (tylko 10km) i odbrałam osobiście, więc moje wrażenia:
przywiózł mi 3 odcienie do wyboru (bo tak sie umawialiśmy): buff, nude i sand beige - ponieważ nie mogłam zdecydować się na odcień. Bbyło już po 16 dlatego dosyć szybko się robiło ciemno, ale buff jest naprawdę jasny, a dużej różnicy pomiedzy nude, a sand beige nie zauważyłam, dlatego wybrałam ten teoretycznie ciemniejszy, który nota bene jest naprawdę jasny i jak dla mnie na tę porę roku idealny, perfekcyjnie zlewa się z kolorem mojej szyi, nie ma praktycznie żadnej róznicy, odcień zdecydowanie beżowy, co mnie bardzo cieszy
kryje światnie, to co mam do ukrycia, mój revlonik też ma dosyć leistą konsystencję, mimo że nie leży przy kaloryferze... ja jestem bardzo zadowolona, szczególnie, że kosztował mnie tylko 30zł
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 13:17   #584
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Pokaż wiadomość
dziewczyny no moj puderek ma lejącą konsystencje ale tak teraz mysle ze lezy on w łazience a w niedalekiej oddali jest kaloryfer hehe wiec moze temu tam sie fajnie go rozprowadza he
a co do krycia to hmm musze sie przyglądnac szczegołowo czy zakrywa wszystko co potrzba (choc niemam duzo do ukrycia ale po pierwszym uzyciu byłam negatywnie do niego nastawiona bo nie krył tak jak tutaj czytałam)ale dam mu szanse jeszce sie wykazac
jesli moge dac ci rade to w tym miejscu gdzie chcesz cos zakryc naloz troszke wiecej i daj sie wchlonosc i zastygnac, wtedy powinien pieknie zakryc
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 16:45   #585
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Revlon colorstay

katia84 to super ze udał Ci sie tak tani zakup i ze trafiłas z kolorkiem, Ja tez posiadam sand beige i mysle ze jest taki naturalny
no dobrze dziewczyny zasotosuje sie do rady
anulki262 jesli wyskoczy mi cos gigant do zakrycia a tak to juz nie narzekam mysle ze puderek i tak jest ok
aha Katia84 ciekawe czy nic Ci po nim nie wyskoczy bo podobno ten skład ma cos wspolnego z zatykaniem zobaczymy ja tez musze sie przypatrzyc bo chce go na sylwka zaaplikowac na twarz
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 17:19   #586
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Revlon colorstay

kupiłam na allegro kolor sand troche sie denerwuje bo kupiłam w ciemno ale mam nadzieje ze bedzie ok. Nie mogę sie już doczekać bo dużo dobrego czytałam o tym podkładzie na Wizażu i mam nadzieje ze nie zmarnowałam kasy.Oby nie tworzył maski i nie był za ciemny bo ja raczej blada jestem.
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 19:11   #587
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Pokaż wiadomość
katia84 to super ze udał Ci sie tak tani zakup i ze trafiłas z kolorkiem, Ja tez posiadam sand beige i mysle ze jest taki naturalny
no dobrze dziewczyny zasotosuje sie do rady
anulki262 jesli wyskoczy mi cos gigant do zakrycia a tak to juz nie narzekam mysle ze puderek i tak jest ok
aha Katia84 ciekawe czy nic Ci po nim nie wyskoczy bo podobno ten skład ma cos wspolnego z zatykaniem zobaczymy ja tez musze sie przypatrzyc bo chce go na sylwka zaaplikowac na twarz
jesli chodzi o zatykanie, od kad go uzywam moja skora jest w lepszym stanie!fakt ze zmienima kosmetyki do pielegancji, ale mi on nie szkodzi, gdyby tak bylo powinnam byc "usiana w rozne niespodzianki" ale wiadomo na kazdego inaczej dziala.
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 07:54   #588
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Revlon colorstay

asica-lobuzica to miejmy nadzieje ze bedzie dla Twojej buzki w sam raz sand nie jest ciemy taki naturalny jak dla mnie to teraz tylko czekac az dotrze przesyłka i prosimy o wrażenia

anulka262 to super że Ci słuzy ja dopiero zaczne sprawdzac czy mi tez bedzie służył bo podkład sam w sobie jest fajniutki
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 11:33   #589
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Revlon colorstay

mam nadzieje ze będzie okna pewno dam znać teraz tylko czekać. Jestem strasznie ciekawa tego podkładu
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 20:18   #590
Calineczka01
Przyczajenie
 
Avatar Calineczka01
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Revlon colorstay

a czy jest duza roznica miedzy ivory a buff?
Calineczka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 20:23   #591
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez Calineczka01 Pokaż wiadomość
a czy jest duza roznica miedzy ivory a buff?
jest, podobno ivory jest prawie bialy, a buff jasniutki ale taki bez.
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 20:25   #592
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez Calineczka01 Pokaż wiadomość
a czy jest duza roznica miedzy ivory a buff?
Ivory jest strasznie jaśniutki, dobry dla kogoś o porcelanowej cerze, buff ma odcień jasnego beżu
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 21:07   #593
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: Revlon colorstay

A może ma któraś z was porównanie z odcieniami MF Lasting Performance? Do jakiego koloru najbaerdziej przybliżony jest sand beige lub buff?

http://allegro.pl/item286607259_revl..._promocja.html czy te kolory odpowiadaja rzeczywistym? jezeli tak to bylabym sklonna kupic buff, ale kurka nie chcialabym zbyt jasnego. na fotkach buff wyglada praktycznie jak sand beige =/

Edytowane przez sapho16
Czas edycji: 2007-12-27 o 22:20
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 23:41   #594
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez sapho16 Pokaż wiadomość
A może ma któraś z was porównanie z odcieniami MF Lasting Performance? Do jakiego koloru najbaerdziej przybliżony jest sand beige lub buff?

http://allegro.pl/item286607259_revl..._promocja.html czy te kolory odpowiadaja rzeczywistym? jezeli tak to bylabym sklonna kupic buff, ale kurka nie chcialabym zbyt jasnego. na fotkach buff wyglada praktycznie jak sand beige =/
ja uzywalam 100 fair, a teraz uzywam buff, i max factor byl jasny, w sumie byl dobry tylko nie ten odcien i skora wydawala sie troche blada(i ta rozowosc jak ciemnial ;/), a buff to taki beż idealnie sie komponuje z moja skora.
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 08:23   #595
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: Revlon colorstay

Ja MF uzywalam 102 pastell i nie byl za ciemny tylko za rozowy =) ale jak patrze na ten buff to on mi się wręcz bialy wydaje =)
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 09:21   #596
Calineczka01
Przyczajenie
 
Avatar Calineczka01
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Revlon colorstay

ok, dzieki, to juz wiem, ze ivory to nie dla mnie

a co do nastepnych kolorow - czy sand beige nie jest czasem jasniejszy od nude? zastanawiam sie nad kolorem dla mojej jasnej cery, bo zamawiam wlasnie colorstay z allegro. mam niejednolity kolor twarzy (przebarwienia, niestety).
Calineczka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 19:52   #597
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Revlon colorstay

słuchajcie, a gdzie można dostać próbkę tego podkładu? bo nie wiem za bardzo jaki odcień wybrać a nie kupię przecież każdego koloru po to, zeby sprawdzić, który jest najlepszy
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 06:51   #598
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Revlon colorstay

Calineczka01 mysle ze sand beige jest jasniejszy od nude ja posiadam sand i jak dla mnie jest taki ładny chłodny naturalny kolorek nie wpadajacy w róz wiec mysle ze jest bezpiecznym kolorkiem a jaki zazwyczaj uzywałas kolor albo jaka masz cere ? nieporównywałas kolorków? nude wydaje sie własnie taki wpadajacy w rózowy ech

mysza87 no albo wybierzesz sie gdzies do jakis sklepów by ujrzec kolorki albo pozostaje Ci net i strzał w slepo ja tak zrobiłam i trafiłam w dziesiatke
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 10:15   #599
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Pokaż wiadomość
Calineczka01 mysle ze sand beige jest jasniejszy od nude ja posiadam sand i jak dla mnie jest taki ładny chłodny naturalny kolorek nie wpadajacy w róz wiec mysle ze jest bezpiecznym kolorkiem a jaki zazwyczaj uzywałas kolor albo jaka masz cere ? nieporównywałas kolorków? nude wydaje sie własnie taki wpadajacy w rózowy ech

mysza87 no albo wybierzesz sie gdzies do jakis sklepów by ujrzec kolorki albo pozostaje Ci net i strzał w slepo ja tak zrobiłam i trafiłam w dziesiatke
no własnie wiem że musze w sklepach poszukać, tylko że przeszłam się po moim 70 tysięcznym mieście i w żadnym sklepie z takimi droższymi kosmetykami nie było revlona :/
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 13:19   #600
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Revlon colorstay

mysza87 no niestety revlona chyba ciezko ujrzec w kosmetycznych sklepach ja tez miałam problem wiec wybrałam na slepo ale moze Ci wspólnie z wizazankami pomozemy he
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.