Przedłużanie rzęs Wrocław - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-08, 17:52   #61
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

szugarbejb ja wiem ze ten wątek dotyczy wrocławia ale nie chciałam zakładać nowego. Chciałam sie dowiedzieć tylko co myślicie o tym ogłoszeniu jako spece
Jak narazie znalazłam 2 oferty noeavu lashes i nastanawiam sie nad wyborem.
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:56   #62
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
szugarbejb ja wiem ze ten wątek dotyczy wrocławia ale nie chciałam zakładać nowego. Chciałam sie dowiedzieć tylko co myślicie o tym ogłoszeniu jako spece
Jak narazie znalazłam 2 oferty noeavu lashes i nastanawiam sie nad wyborem.
Ale nie musisz zakładać nowego wątku, bo wystarczy użyć wyszukiwarki. Jest już ogólny wątek o przedłużaniu, gdzie a)można się wszystkiego dowiedzieć - jak wygląda przedłużanie, o co w tym kaman, jakie sa sposoby itp. oraz jest klika jak nie kilkanaście polecanych stylistek warszawskich. KLIK !
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:04   #63
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ale nie musisz zakładać nowego wątku, bo wystarczy użyć wyszukiwarki. Jest już ogólny wątek o przedłużaniu, gdzie a)można się wszystkiego dowiedzieć - jak wygląda przedłużanie, o co w tym kaman, jakie sa sposoby itp. oraz jest klika jak nie kilkanaście polecanych stylistek warszawskich. KLIK !
Dziękuję Ci ślicznie
Widzisz, mi wyszukiwarka do końca nie działa, albo nie pokazuje wyników zapytania albo pare. Przeczytam z chęcią
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 06:50   #64
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

rozumiem tak, że do każdej rzęsy jest doklejana jedna?? Jak to wyglada przy odpadaniu, wypadaja tylko sztuczne?? Pozostale sie nie niszcza?

te 16mm mnie wprawdzie nie zbawia bo swoje mam 15,16mm, ale dwa razy większa ilosc rzęs to już coś
ile płaciłaś?[/QUOTE]

Tak do każdej rzęsy jest doklejana jedna sztuczna. Przy wypadaniu zatem wypada sztuczna razem z naturalna. W międzyczasie moga wypadac tez same naturalne, do których niesą doklejone te sztuczne. Jeśli załozenie jest poprawne nic niepowinno dziać się z naturalnymi min. rzęsy nie są posklejane z paroma naturalnymi, klej jest z profesjonalnej firmy. Długośc 16mm jest wystarczająca nawet dla osób posiadających swoje naturalnie długasne. Koleżance takimi przedłużałam i mimo iz własne ma długie to te jednak były wystarczająco długie by efekt powalał z nóg ;-)
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 08:40   #65
dominisiaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

czesc moglabys mi podac namiary na dobra kosmetyczke co przedłuza rzesy we wrocławiu?
dominisiaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 20:55   #66
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

up
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 22:20   #67
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Podnoszę watek, bo jestem żywo zainteresowana tematem, niestety obawiam się,że trafie w złe ręce. Polećcie dobry salon
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 11:47   #68
zuzass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 206
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Zamierzam przedłużyć rzęsy u Pani Renaty Cieślik, czy któraś z Was robiła u niej rzęsy????
zuzass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 17:54   #69
dominisiaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Czesc ja przedłużałam rzęsy we wrocku za 250 zl u jedej dziewczyny .Drugi raz poszłam do siebie do saolonu i Pani sie przerazila moje rzesy byly przyklejone nie jeden do jeden tylko do 7 rzes do 3 okropnie nie moglam tego rozczesac .Ale Dzieki Pani z salonu mam teraz ładne piekne długie rzesy jakie chciałam śliczne.I zaplacilam 300 zl ale jest o wiele lepszy efekt .Dopelnienie od 150 do 180 .I teraz zawsze bede robiła w salonie.Wiem ze klienki przyjezdaja do niej z wrocka nawet kolo krony a ja jestem z poza wroclawia.
dominisiaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:21   #70
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez dominisiaaaaaa Pokaż wiadomość
Czesc ja przedłużałam rzęsy we wrocku za 250 zl u jedej dziewczyny .Drugi raz poszłam do siebie do saolonu i Pani sie przerazila moje rzesy byly przyklejone nie jeden do jeden tylko do 7 rzes do 3 okropnie nie moglam tego rozczesac .Ale Dzieki Pani z salonu mam teraz ładne piekne długie rzesy jakie chciałam śliczne.I zaplacilam 300 zl ale jest o wiele lepszy efekt .Dopelnienie od 150 do 180 .I teraz zawsze bede robiła w salonie.Wiem ze klienki przyjezdaja do niej z wrocka nawet kolo krony a ja jestem z poza wroclawia.
nic nie wynika z Twojego postu...jaki salon? w jakim mieście? jaka dzieczyna za 250 zł załatwiła Ci tak rzęsy?
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:44   #71
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Może zrobię aktualizację.

Aktualnie sprawdzonymi przeze mnie/moje koleżanki/Mamę stylistkami/firmami są:
- Looksus
- Gosia
- salon Perfect Glamour
- uczennica Patrycji z Looksus - Ola
- Aneta.

Na zabiegi u tych osób spokojnie można się decydować.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 11:24   #72
100_krotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

ja chodzę we Wrocławiu do Pani Agaty .
za całe dałam 300 zł, uzupełnianie 60-90 w zależności czy przyjdę po 3 tygodniach czy dłużej. Jak poszłam kiedyś po 2 tyg to dałam 40 zł.
Bardzo byłam zadowolona, rzęski nie są posklejane, każda osobno i równo i gęsto
a do tego miło się gawędzi he he

co prawda w domku robi u siebie a nie w salonie, ale jest spoko, można dojechać i przymknąć oko na np pralkę w tle he he
posłałam do niej moje psiapsióły i tez są zadowolone.
Teraz mam błękitne kąciki - cudnie to wygląda

a gdzie można zrobić fajnie depilację intymną we wrocku?
tak bez stresu ?
100_krotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 22:43   #73
JPG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

ja we przedłużam i zagęszczam we Wrocławiu na Pilczycach w centrum zdrowia i urody, cena 3 zł za rzęsę. teraz mają nawet promocję i otrzymuje się w prezencie zabieg odżywczy na włosy bo rzęsy robią w salonie fryzjerskim.
ul. Pilczycka 142, tel. 71 7255553
JPG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 00:51   #74
tequillaaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tequillaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 607
GG do tequillaaaaaa Send a message via Skype™ to tequillaaaaaa
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

podnosze

Edytowane przez tequillaaaaaa
Czas edycji: 2010-11-17 o 09:44
tequillaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 00:20   #75
martinako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 19
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

hej,
przedłużam rzęsy od 10ciu miesięcy u jednej z osób polecanych tutaj, niestety od jakiegoś czasu muszę uzupełnianie wykonywać co 2 tygodnie i zauważyłam, że z moich naturalnych rzęs niewiele już zostało, są bardzo słabe, cienkie i jest ich bardzo mało, to co odrasta nijak ma się do moich rzęs sprzed zabiegu przedłużania. Czy może to wynikać np. z nieodpowiedniej jakości wykorzystywanych produktów? Do tej pory wydawało mi się, że ten zabieg nie powinien negatywnie wpłynąć na naturalne rzęsy. Zastanawiam się teraz, czy dać sobie spokój z przedłużaniem na kilka miesięcy, aż naturalne rzęsy sie zregenerują (jeśli to w ogóle kiedyś nastąpi), czy może poszukać innego salonu, który pracuje na tzw. "markowych" produktach i przedłużyć to, co mi jeszcze pozostało. Miałyście takie problemy?
martinako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 18:20   #76
kurra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Witam serdecznie jestem licencjonowanym kosmetologiem i wykonuję NIEDROGO zabieg przedłużania rzęs 1:1 z dojazdem, we Wrocławiu. Pracuję na firmie Nouvealashes. Zabieg trwa ok 3 h. Jeśli chodzi o koszt to zainteresowanych proszę pisać prywatne wiadomości. pozdrawiam i zapraszam.
__________________
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz mikrodermabrazja - tym się zajmuję ZAPRASZAM )))
kurra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 14:14   #77
Jusuin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Polecam serdecznie we Wrocławiu Green Tea Spa na Krzykach, jest to stosunkowo nowe miejsce, ale pracuje tam jedna babeczka, która pięknie przedłuża rzęsy i widać, ze ma w tym duże doświadczenie, a rzęsy się super trzymają. A i teraz mają jakąś promocję cenową, bo chyba chcą salon wypromować i dlatego myślę.
Jusuin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 17:50   #78
marcia_71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 83
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Dla niezdecydowanych Wrocławianek-polecam wspomnianą wcześniej Anetę Krawiec, zabieg przeprowadzony naprawdę super Jestem po 1-wszym dopełnieniu i jestem zadowolona.
Cena jest też konkurencyjna, w porównaniu do tych proponoanych w salonach.
marcia_71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 20:21   #79
kamilafranklin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Hej dziewczyny, a co powiecie o salonie Upiększalnia na Krzykach??? Czy któraś z was przedłużała tam rzęsy??
kamilafranklin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 03:48   #80
olga2002
Przyczajenie
 
Avatar olga2002
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Ja od roku czasu przedłużam rzęsy u p. Anety Krawiec
i gorąco polecam. Ogólnie przedłuzam rzęsy od dwóch lat i do póki nie trafiłam w ręce p. Anety róznie to bywało. Więc jeśli któraś z dziewczyn poszukuje dobrego fachowca do przedłużania rzęs to POLECAM p. Anetę
w 100% i możecie być spokojne że wasze rzęsy nie będą zniszczone a oko zawsze będzie piękne.

Namiary na p. Anetę
tel. 723 213 363

Edytowane przez olga2002
Czas edycji: 2011-02-20 o 03:50
olga2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 21:43   #81
emilia1601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Witam.
Tydzień temu poszukiwałam, pani która przedłuża rzęski, postanowiłam sprawdzić kogo polecacie, z trzech osób wybrałam p. Anetę K. - dlatego że :
doskonale i szybciutko wytłumaczyła mi o co w tym chodzi, zabieg w niecałe półtorej godzinki, Moja krytykująca wszystko koleżanka nie miała się do czego przyczepić, a oglądała je długo i też postanowiła się umówić na rzęski.
Dlatego POLECAM , POLECAM i jeszcze raz POLECAM

znajdziecie wpisując "Aneta Styl" stylistka , lub dziewczyny wyżej podają namiary do Anety

dla forum wizaż

Edytowane przez emilia1601
Czas edycji: 2011-02-27 o 21:45
emilia1601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 18:16   #82
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Zainteresowane osoby ZAPRASZAM do Salonu Urody STYLIZATORNIA na przedłuzanie rzęs 1 do 1. Przedłuzaniem rzęs zajmuje się od ok 3 lat, pracuje min. na produktach firmy Looksus lashes oraz Nouveau lashes.Zabieg wykonuje dokładnie i według życzeń klientki. W naszym salonie proponujemy równiez usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Kontakt na stronie salonu.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 10:07   #83
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Zapytam tutaj, bo wątek zbiorczy o przedłużaniu jest zamknięty. Ile rzęs trzeba przykleić na każde oko, by efekt był zadowalający? Czy 10 na każde oko wystarczy, czy raczej będzie to wyglądało dziwnie i śmiesznie?
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 17:55   #84
klaobe
Raczkowanie
 
Avatar klaobe
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 218
GG do klaobe
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Hej...jeśli chodzi o przedłużanie rzęs...to uważajcie.
6 grudnia zrobiłam rzęsy, po czym okazało się że jestem uczulona na klej...nie wiem może był stary, albo kiepskiej jakości...nie znam się na tym. Dziewczyna potem nie odbierała niestety moich telefonów, a ja zamiast się upiększyć to się oszpeciłam...miałam pokrzywkę alergiczną, wyglądałam jakby mnie z biczowania ściągneli...całe ciało napuchniete, miałam wszędzie czerwone strasznie swędzące pręgi...oczy mnie piekły i łzawiły...usunęłam rzęsy w gabinecie jakoś po miesiącu od przyklejenia, bo żadna kosmetyczka nie chciała się tego podjąć...do tej pory muszę brać leki przeciwalergiczne i antyhistaminowe...a mamy już 2 kwiecień ;/
Dziewczyny, jeśli chcecie przedłużać rzęsy, to róbcie to TYLKO w profesjonalnych gabinetach, nie oszczędzajcie na tym!! Ja zaoszczędziłam 200zł a potem 3 razy tyle musiałam wydać na leki ;/
__________________
...::: ...bo w oczach tkwi siła duszy... :::...
klaobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 17:18   #85
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

nieoplacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-08-12 o 20:43
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 23:17   #86
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez emilia1601 Pokaż wiadomość
Witam.
Tydzień temu poszukiwałam, pani która przedłuża rzęski, postanowiłam sprawdzić kogo polecacie, z trzech osób wybrałam p. Anetę K. - dlatego że :
doskonale i szybciutko wytłumaczyła mi o co w tym chodzi, zabieg w niecałe półtorej godzinki, Moja krytykująca wszystko koleżanka nie miała się do czego przyczepić, a oglądała je długo i też postanowiła się umówić na rzęski.
Dlatego POLECAM , POLECAM i jeszcze raz POLECAM

znajdziecie wpisując "Aneta Styl" stylistka , lub dziewczyny wyżej podają namiary do Anety

dla forum wizaż
byłam, efekt przedłużania na zdjęciu. ponieważ akurat dla mnie to wyglądało bardzo nienaturalnie i źle się z tym czułam (za grube rzęsy i za długie, zwłaszcza na końcach), ściągnęłyśmy rzęsy po dwóch dniach i teraz wybieram się na kolejne przedłużanie do pani Anety, tym razem dobierzemy cieńsze i krótsze rzęsy.
przy ściąganiu ani jedna rzęsa nie wypadła, klej dokładnie wszystko rozpuścił i moje rzęsy nie ucierpiały.
Dziewczyny, a jak wyglądają efekty u Was?
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 14:53   #87
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Czy P. Aneta ma swoj gabinet? Czy przedłuża rzęsy w domu? Bo na stronie nie ma żadnych informacji ani adresu gabinetu.. ciekawe czy ta cena podana na stronie (promocyjna) jest aktualna. Może się skuszę na przedłużanie rzęs Boje się jedynie aby po jakimś czasie nie stracic wszystkich swoich naturalnych, żeby ich tak bardzo nie obciążyć. Może jakieś opinie na ten temat powiedzą Panie które od dłuższego czasu przedłużają rzęsy Pozdrawiam

Zastanawiam się czy to aby nie jest za niska cena na przedłużanie rzęs..?

Edytowane przez agaa125
Czas edycji: 2011-04-29 o 15:24 Powód: .
agaa125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 16:41   #88
Czarny Kocur
Przyczajenie
 
Avatar Czarny Kocur
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

To mój pierwszy post na forum, do tej pory tylko Was sobie czytałam i dzięki pochlebnym opiniom przedłużyłam rzęsy u p. Anety. No i dlatego też postanowiłam napisać, bo efekt był niestety daleki od oczekiwanego Fakt zaraz po przedłużeniu rzęsy piękne, ale na tym koniec zachwytów. Zaraz po "zabiegu" dostałam okropnego uczulenia. Oczy piekły, łzawiły, były całe czerwone, a na powiekach wyszła mi wysypka! Pieniążki, które zaoszczędziła na taniej usłudze wydałam na leki. I rozumiem, że reakcja alergiczna to sprawa indywidualna, ale z czasem, gdy rzęsy zaczęły wypadać wyszły dalsze "niespodzianki"...
Niektóre rzęsy były przyklejone 2:1 tzn. dwie naturalne do jednej sztucznej. Kiedy jedna naturalna wypadła, reszta stawała w poprzek. Wyglądało to dramtycznie Zraziłam się okropnie i więcej rzęs nigdzie już nie przedłuże. Wcześniej miałam swoje ładne, teraz czekam aż moje wrócą do jako takiego stanu, bo to co mi po tym całym przełużaniu zostało wygląda tragicznie. Dlatego zastanówcie się kilka razy zanim się na coś takiego zdecydujecie.
Czarny Kocur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 15:38   #89
nivka
Raczkowanie
 
Avatar nivka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: W....
Wiadomości: 152
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Chciałam się dowiedzieć czy ktoś przedłużał rzęsy w Paradise Studio (śliczna) gdyż można teraz okazyjnie za 119 zł (zamiast 400) kupić kupon grupowy i nie wiem czy ryzykować :/

Ps. Ile kosztuje usługa u polecanej p. Anety? (Jakoś nie wierzę w powyższą negatywną opinie od osoby mającej jeden wpis....)
nivka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 16:55   #90
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Na stronie podana cena to 120 zł w promocji, troszkę mnie ta negatywna opina zszokowała ponieważ pare osób zachwalało p. Anetę a tu taka opinia. Dziwne też jest to że opinię negatywną napisała osoba z jednym postem... Może więc bardziej wiarygodne osoby ocenia jak wyglądają rzęsy przedłużone przez p. Anetę i jak sie trzymają? pozdrawiam
agaa125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-26 15:28:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.