Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy' - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-10, 20:41   #271
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
jakiś czas temu ich szukałam, ale nie mogłam znaleźć właśnie a od paru osób już o nich słyszałam, więc chyba nie pozostaje mi nic innego niż pojechać i poszukać w sklepie po prostu...
Właśnie ja też czytałam o nich na kilku forach ...
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 21:51   #272
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Ews gorąco polecam o ile polecanie po jednym dniu jest ok

Dziewczyny, co polecacie gdy klientka ma zaczerwienienia ale na dużej powierzchni, np. wiecznie zaczerwienione policzki czy wręcz pajęczynkę z popękanych naczynek? Zielona baza Kryolan sobie z tym nie radzi, kamuflażu nie chcę kłaść na takie duże powierzchnie.
zielony korektor art deco w sztyfcie, idealny oliwkowo złotawo beżowy kolor + kryjacy podkład i ewentualnie zółty puder jak pisała kolcia

ja nie lubie zielonych baz i korektorów (sa w złym odcieniu według mnie) lubie tylko ten art deco bo gasi ale znika jakby, nie daje paskudnych zielonych placów, dla jasnych skór moze byc za ciemny wtedy trzeba bo nieco rozbielic przed aplikacją
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2011-10-10 o 21:52
KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 09:21   #273
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Czy wyciskasz te wypryski i ranę po tym chcesz zamaskować? Jeżeli tak, to tak jak Yola pisze nie jest to łatwe, zwłaszcza świeże rany I wychodzą nawet po pudrze... nakładałam nawet puder puszkiem i strzepywałam po 10 minutach nadmiar pędzlem a to i tak wyłaziło
Nie nie wyciskam, bo ich sie nie da... Teraz np. mam tak ze cala twarz czysta a na brodzie 2 duze gule, one siedza tak gleboko pod skora ze nie da sie ich wycisnac, widac tylko duza czerwona wypuklosc... Mam tak juz od ok. 5 dni, bardzo powoli zaczynaja same znikac/wchlaniac sie...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 09:36   #274
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Nie nie wyciskam, bo ich sie nie da... Teraz np. mam tak ze cala twarz czysta a na brodzie 2 duze gule, one siedza tak gleboko pod skora ze nie da sie ich wycisnac, widac tylko duza czerwona wypuklosc... Mam tak juz od ok. 5 dni, bardzo powoli zaczynaja same znikac/wchlaniac sie...
To ja polecam dermacol lub sztyft Vichy Dermablend
Dermacol możesz kupić teraz na allegro w małych tubkach na test: http://allegro.pl/listing.php/search...ermacol+tester
EDIT: ale nie na cały pyszczek, tylko właśnie miejscowo

A ja mam pytanie o pędzle dziewczyny
Jak malujecie wiele osób pod rząd, to jak rozwiązujecie problem czystości i higieny pędzli Ja używałam sprayu dezynfekującego z Sephory, ale właśnie przez niego na targach pożegnałam się z 2 pędzlami MAC Przecież nie jestem w stanie po każdej osobie umyć pędzli mydłem i wodą i suszyć

Jakie macie sposoby na to
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 09:41   #275
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Nie nie wyciskam, bo ich sie nie da... Teraz np. mam tak ze cala twarz czysta a na brodzie 2 duze gule, one siedza tak gleboko pod skora ze nie da sie ich wycisnac, widac tylko duza czerwona wypuklosc... Mam tak juz od ok. 5 dni, bardzo powoli zaczynaja same znikac/wchlaniac sie...
Z opisy to jak czyraki wygląda.... Może skonultuj się z lekarzem? Dermatologiem najlepiej. Na pierwszym miejscu powinna być pielęgnacja i ewentualne leczenie, potem dopiero makijaż.
A na takich wypsyskach to makijaż nie bardzo chce się trzymać- ślizga się.
możesz spróbować na to miejsce nakleić taki cieniutki plasterek bez opatrunku- papierowy. On dość dobrze absorbuje korektor. Możesz spróbować nałożyć na to korektor i zatrzeć brzegi, na koniec puderek. Wiadomo, że to będzie widoczne, ale robiłam tak kilka razy i nie jest tragicznie. Wygląda trochę jak strupek czy odstająca skórka, ale nie jak wulkan na twarzy. Najważniejsze jest by idealnie dobrać kolor kosmetyku.

Kolcia, ja używam Incidin Liqid Spray, nie zniszczył mi dotąd żadnego pędzelka i ładnie pachnie. Preparat odkryty przez mojego Męża

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-10-11 o 09:45
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 09:44   #276
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
To ja polecam dermacol lub sztyft Vichy Dermablend
Dermacol możesz kupić teraz na allegro w małych tubkach na test: http://allegro.pl/listing.php/search...ermacol+tester
EDIT: ale nie na cały pyszczek, tylko właśnie miejscowo

A ja mam pytanie o pędzle dziewczyny
Jak malujecie wiele osób pod rząd, to jak rozwiązujecie problem czystości i higieny pędzli Ja używałam sprayu dezynfekującego z Sephory, ale właśnie przez niego na targach pożegnałam się z 2 pędzlami MAC Przecież nie jestem w stanie po każdej osobie umyć pędzli mydłem i wodą i suszyć

Jakie macie sposoby na to
............
przepsikuje SKINseptem lekko i wycieram w papierowy ręcznik,to znaczy odwrotnie,psikam lekko papierowy ręcznik Skinseptem i w niego wycieram pędzel.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 09:53   #277
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kolcia, ja używam Incidin Liqid Spray, nie zniszczył mi dotąd żadnego pędzelka i ładnie pachnie. Preparat odkryty przez mojego Męża
Ooo, dziękuję i wypróbuję
Świetny patent z tym plasterkiem

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
............
przepsikuje SKINseptem lekko i wycieram w papierowy ręcznik,to znaczy odwrotnie,psikam lekko papierowy ręcznik Skinseptem i w niego wycieram pędzel.
Twój pomysł jest genialny Ja właśnie zawsze pędzle psikam... zacznę robić jak Ty
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 09:59   #278
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ooo, dziękuję i wypróbuję
Świetny patent z tym plasterkiem



Twój pomysł jest genialny Ja właśnie zawsze pędzle psikam... zacznę robić jak Ty
Dzięki. Kiedyś w akcie rozpaczy na to wpadłam, właśnie jak miałam taki wulkan. Trzyma się to kilka ładnych godzin, ale przygotowania sądość żmudne. Warto dokładnie wymierzyć rozmiar plasterka i nie wycinać, tylko wydrzeć odpowiedni kształt. Znacznie ułatwia to zamaskowanie brzegów

A na psikanie ręcznika nie wpadłam.... Takie to proste a takie genialne!
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 10:05   #279
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

...................
Śniegowa,Incidin jest do narzędzi i powierzchni,mozna na niego dostać uczulenia jeżeli ma kontakt ze skórą..wypróbuj płyn przeznaczony do dezynfekcji skóry raczej,on może miec kontakt z tkankami a nawet powinien AHD,Skinsept itd......
takie środki zaleca SANEPID np u mnie w gabinecie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 10:15   #280
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...................
Śniegowa,Incidin jest do narzędzi i powierzchni,mozna na niego dostać uczulenia jeżeli ma kontakt ze skórą..wypróbuj płyn przeznaczony do dezynfekcji skóry raczej,on może miec kontakt z tkankami a nawet powinien AHD,Skinsept itd......
takie środki zaleca SANEPID np u mnie w gabinecie.
Pędzle to w sumie też są jakieś narzędzia- zanim zaczełam go urzywać szukałam w necie czy się nadaje, ale być może te preparaty do dezynfekcji skóry będą bezpieczniejsze.
Uczulenia bym się raczej w tym przypadku nie bała, zdecydowanie bardziej do mnie przemawia argument zaleceń Sanepidu. Jak wykończę incidin, rozejrzę się za takim "skórnym" A pędzli nie zmasakruje? Jak ten preparat sephory?

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-10-11 o 10:17
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 10:21   #281
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pędzle to w sumie też są jakieś narzędzia- zanim zaczełam go urzywać szukałam w necie czy się nadaje, ale być może te preparaty do dezynfekcji skóry będą bezpieczniejsze.
Uczulenia bym się raczej w tym przypadku nie bała, zdecydowanie bardziej do mnie przemawia argument zaleceń Sanepidu. Jak wykończę incidin, rozejrzę się za takim "skórnym" A pędzli nie zmasakruje? Jak ten preparat sephory?
...........
wszystkie płyny dezynfekujące są na bazie alk.izopropylenowego z dodatkami czy to do skóry czy do narzędzi i powierzchni .fakt pędzel to narzędzie ale pędzel ma duży kontakt ze skórą a skóra nie powinna miec z nimi kontaktu,nawet trzeba wietrzyc pomieszczenia gdy przepsikuje się wieksze powierzchnie.Ja mam codzienny kontakt z tymi chemikaliami i uwierz mi,alergie i podrażnienia są na porządku dziennym,pomimo rekawiczek nitrylowych.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 10:25   #282
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Ja używam skinseptu, wcześneij używałam tego preparatu do pędzli z inglota - ale ani jednego ani drugiego zbytnio nie lubię
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 10:30   #283
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...........
wszystkie płyny dezynfekujące są na bazie alk.izopropylenowego z dodatkami czy to do skóry czy do narzędzi i powierzchni .fakt pędzel to narzędzie ale pędzel ma duży kontakt ze skórą a skóra nie powinna miec z nimi kontaktu,nawet trzeba wietrzyc pomieszczenia gdy przepsikuje się wieksze powierzchnie.Ja mam codzienny kontakt z tymi chemikaliami i uwierz mi,alergie i podrażnienia są na porządku dziennym,pomimo rekawiczek nitrylowych.
Rozumiem, to cenne informacje
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 10:35   #284
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Czyli najlepiej mieć osobny zestaw pędzli dla każdej klientki
A potem całą noc siedzieć i to szorować mydłem z wodą

Masakra z tymi pędzlami
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 10:45   #285
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Czyli najlepiej mieć osobny zestaw pędzli dla każdej klientki
A potem całą noc siedzieć i to szorować mydłem z wodą

Masakra z tymi pędzlami
...........
moim ukłonem w stronę klientek było zakupienie dodatkowo zestawu pędzli syntetycznych,dla uczuleniowców
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 10:50   #286
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...........
moim ukłonem w stronę klientek było zakupienie dodatkowo zestawu pędzli syntetycznych,dla uczuleniowców
No dokładnie, też mam i takie i takie, do tego mam 4 pędzle do podkładu, ale reszty nie powielam, to za duże koszty
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 10:54   #287
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

W sumie to wolę sięgnąć po czysty pędzelek niż dezynfekować po każdym dlatego staram sie mieć ich dużo, ale i tak nie wystarczam więc uzywam po prostu Kryolanowego płynu, pędzli nie niszczy, a czyści dobrze. Małe opakowanie w sam raz do kuferka czy torebki. Czasem nalewam na płatek kosmetyczny i przecieram, a gdy pędzel jest mocno zabrudzony, moczę całe włosie w płynie.

Najgorzej chyba z pędzlami do podkładu Ja na to mam jeden sposób. Zrezygnowałam z ich używania
W domu używam szamponu. Moim ostatnim odkryciem jest szampon do pędzli E.L.F. - bardzo wydajny i świetnie myje (co prawda nie wiem jak z pędzlami z podkładu, ale z korektora daje radę ) Płyn do dezynfekcji w sprayu tej samej marki niestety nie robi nic poza perfumowaniem ich
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 10:59   #288
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
W sumie to wolę sięgnąć po czysty pędzelek niż dezynfekować po każdym dlatego staram sie mieć ich dużo, ale i tak nie wystarczam więc uzywam po prostu Kryolanowego płynu, pędzli nie niszczy, a czyści dobrze. Małe opakowanie w sam raz do kuferka czy torebki. Czasem nalewam na płatek kosmetyczny i przecieram, a gdy pędzel jest mocno zabrudzony, moczę całe włosie w płynie.

Najgorzej chyba z pędzlami do podkładu Ja na to mam jeden sposób. Zrezygnowałam z ich używania
W domu używam szamponu. Moim ostatnim odkryciem jest szampon do pędzli E.L.F. - bardzo wydajny i świetnie myje (co prawda nie wiem jak z pędzlami z podkładu, ale z korektora daje radę ) Płyn do dezynfekcji w sprayu tej samej marki niestety nie robi nic poza perfumowaniem ich
.........
ano..te spreye to tylko żeby na szybko uzyć pędzla..bo normalnie to delikatny szampon lub żel dla dzieci z Babydreama a potem troszkę odżywki do włosów <oczywiscie na te z naturalnego włosia>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 11:04   #289
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...........
moim ukłonem w stronę klientek było zakupienie dodatkowo zestawu pędzli syntetycznych,dla uczuleniowców
Niesamowite.... Te 10 czy 12 lat temu w ogóle się o tym nie myślało. Tak samo jak o dezynfekcji pędzli. Mało tego. Wiele dziewczyn malowało kilka osób tą samą gąbką! To dopiero był horror. Ja mialam z 10 i w trakcie dnia zdjęciowego musiałam je prać, o nie wyobrażałam sobie by 2 razy użyć jedną....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 11:12   #290
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niesamowite.... Te 10 czy 12 lat temu w ogóle się o tym nie myślało. Tak samo jak o dezynfekcji pędzli. Mało tego. Wiele dziewczyn malowało kilka osób tą samą gąbką! To dopiero był horror. Ja mialam z 10 i w trakcie dnia zdjęciowego musiałam je prać, o nie wyobrażałam sobie by 2 razy użyć jedną....
..........
taakk.. zby to jeszcze było doceniane tak jak na to zasługuje najlepiej chyba finansowo
Ja bym chciała jeszcze kiedyś posiąść urządzenie typu ''airbrush" jest tyle fajnych firm specjalizujących się w tej metodzie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2011-10-11 o 11:35
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 12:02   #291
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..........
taakk.. zby to jeszcze było doceniane tak jak na to zasługuje najlepiej chyba finansowo
Ja bym chciała jeszcze kiedyś posiąść urządzenie typu ''airbrush" jest tyle fajnych firm specjalizujących się w tej metodzie.
Noooom Mi się też marzy
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 12:13   #292
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Noooom Mi się też marzy
Ale, że airbrush czy docenienie? Bo mnie to pierwsze jakoś nie kręci, a to drugie to czasem takie kwoty chcą wynegocjować, że aż czuję się tak jak by mi ktoś ubliżał.... Zdarzyło się wam kiedyś coś takiego? Sumy poniżej 50 PLNów za makijaż wieczorowy....
Myślę, że może się to brać z tego, że niektóre dziewczyny widzą takie ceny np w Sephorze i dziwią się, że makijażyści mają inny cennik.

A tak z innej beczki. Miałam w weekend bardzo ciekawe zlecenie. Byłam "prezentem" dla przyszłej Panny Młodej na wieczorze panieńskim .

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-10-11 o 12:26
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 12:35   #293
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale, że airbrush czy docenienie? Bo mnie to pierwsze jakoś nie kręci, a to drugie to czasem takie kwoty chcą wynegocjować, że aż czuję się tak jak by mi ktoś ubliżał.... Zdarzyło się wam kiedyś coś takiego? Sumy poniżej 50 PLNów za makijaż wieczorowy....
Myślę, że może się to brać z tego, że niektóre dziewczyny widzą takie ceny np w Sephorze i dziwią się, że makijażyści mają inny cennik.

A tak z innej beczki. Miałam w weekend bardzo ciekawe zlecenie. Byłam "prezentem" dla przyszłej Panny Młodej na wieczorze panieńskim .
..............
noo zdarza się,zdarza....ostatnio Pani zadzwoniła,czy nie moge do niej do domu przyjsc w sobote,bo w zeszłym roku malowałam jej siostre do slubu,a ją jako dodatkową osobę (wyszedł taki upust,bo kilka dziewczyn z tego wesela się malowało) ''i ją to tanio wyniosło i chciałaby i w tym roku".................... ..noo wyniosło ją tanio bo 10zł i w tym roku tez chce za 10
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 12:39   #294
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..............
noo zdarza się,zdarza....ostatnio Pani zadzwoniła,czy nie moge do niej do domu przyjsc w sobote,bo w zeszłym roku malowałam jej siostre do slubu,a ją jako dodatkową osobę (wyszedł taki upust,bo kilka dziewczyn z tego wesela się malowało) ''i ją to tanio wyniosło i chciałaby i w tym roku".................... ..noo wyniosło ją tanio bo 10zł i w tym roku tez chce za 10
O matko..... To jest po prostu obrażające. To nawet za kosmetyki uzyte się nie zwróci, a dojazd? Twój czas? Umiejętności? Mówiąc coś takiego to jakby co po twarzy dała.
Mnie jak dziewczyna dała za dodatkową osobę 20 plnów to czulam się co najmniej niedoceniona, ale 10.... to po prostu bezczelne

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-10-11 o 12:47
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 12:47   #295
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O matko..... To jest po prostu obrażające. To nawet za kosmetyki uzyte się nie zwróci, a dojazd? Twój czas? Umiejętności? Mówiąc coś takiego to jakby co po twarzy dała.
.........
doookładnie,poczułam się jakbym w pysk dostała nawet moje zwyczajowe wyszczekanie nie zadzialało,bo mnie zatkało z wrażenia.
Pomijam to,że w moim mieście ceny sa ogólnie zatrważająco niskie,bo ogromna konkurencja a miejscowośc mała,80zł za ślubny to szczyt luksusu,a 50-60 zł za okazjonalny,więc tym bardziej mnie Kolciag podłamała swoimi wyliczeniami co do cen zużytych kosmetyków,fakt,ze ja cześć mam średniopółkowych,ale mam tez sporo wyższej półki i wynalazków,bo wizaż to mój konik,więc jak przychodzi klientka i ma zyczenie byc wymalowana tylko ''diorem i chanelem'' za 50zł to mnie cos trafia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 13:00   #296
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale, że airbrush czy docenienie? Bo mnie to pierwsze jakoś nie kręci, a to drugie to czasem takie kwoty chcą wynegocjować, że aż czuję się tak jak by mi ktoś ubliżał.... Zdarzyło się wam kiedyś coś takiego? Sumy poniżej 50 PLNów za makijaż wieczorowy....
Myślę, że może się to brać z tego, że niektóre dziewczyny widzą takie ceny np w Sephorze i dziwią się, że makijażyści mają inny cennik.

A tak z innej beczki. Miałam w weekend bardzo ciekawe zlecenie. Byłam "prezentem" dla przyszłej Panny Młodej na wieczorze panieńskim .
Airbrush Nawet dokładnie wiem co chcę, tylko ok 6 tysiaków mi trzeba

Zdarza się, pisałam już o tym Babka z dojazdem na 2 koniec Warszawy chciała makijaż za 60 zł... tyle to mnie dojazd do niej autem by kosztwował

Są też dziewczyny, które za tyle malują, ale malują kosmetykami z chińskiego bazarku... ale niektórzy nie widzą różnicy

Też mi się zdarzało być prezentem dla Panny Młodej na wieczór panieński czy dziewczyny prezentowały próbny makijaż PM'ce
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 13:33   #297
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Hm, widzę, że poruszony został temat ceny za makijaż - jestem zupełnie świeża w temacie i myślę, że może Wy mi jakoś pomożecie. Jaka cena za makijaż wieczorowy/okolicznościowy wykonany kosmetykami, powiedzmy, średniopółkowymi (Bourjois, Inglot, L'oreal, Sleek), w Warszawie, jest ceną racjonalną? Wiem, że to wszystko zależy też od doświadczenia i umiejętności wizażysty/ki, od dojazdu itp. ale chodzi mi o jakieś ramy, bo szczerze mówiąc mam zupełną pustkę w głowie.

Czytając też Wasze posty odnośnie sesji zauważyłam, że w takich sytuacjach marki kosmetyków się mniej liczą - czy tutaj cena bardziej zależy od portfolio i umiejętności, czy jednak jestem w błędzie i lepiej i tak używać jak najlepszych marek (chodzi mi stricte o cenę, bo wiadomo, że na efekt składa się też jakość kosmetyków i z tego względu lepiej używać jak najlepszych)?

Z góry dzięki za pomoc.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 23:06   #298
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Kryolan świnie jako jedynie nie dawali rabatów A musiałam fixer kupić i nie zaakceptowali w ogóle mojej karty stałego klienta. Po prostu obrzydzają mi sami siebie Chyba przestanę w ogóle u nich kupować
Jak byłam na Targach w Poznaniu to też tylko oni nie dawali rabatów :/
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 15:55   #299
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Jak byłam na Targach w Poznaniu to też tylko oni nie dawali rabatów :/
Cóż, komuś woda sodowa strzeliła do głowy A przy ich stoisku było pusto jak nie wiem... dobrze im tak Żeby chociaż akceptowali karty stałego klienta...
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 06:30   #300
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

mam pytanie KONKRETNE TYM razem

prosze polećcie mi pędzel do różu... mam jakiś taki byle jaki i jak nim nakładam róż (a najbardziej lubie brązery) to efekt wychodzi jak u indianina broniącego własnej ziemi w barwach wojennych...

chodzi mi o to żeby ładnie nakładął kosmetyk i nie było widać takich starsznych różnic...

DZIĘKUJE
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-16 16:18:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.