Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-03, 17:40   #1321
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Kremowych róży jeszcze nie używałam i jakoś mnie nie zachęcały nigdy. Daj znać, jak Ci się będzie sprawdzał


Macie może Baby Don't Go? Kusi mnie już od jakiegoś czasu, a może byłby dobry jako bronzer?
Ja miałam jeden, kupiłam pod wpływem macówki, bo jak mi go nałozyła super wygladał. Niestety, sama nie umiałam powtórzyć efektu i zbyłam

Baby Don't Go jest taki se szczerze mówiać. Niby jasny jak Next to Skin, ale słaby coś i prędzej do konturowania. Mnie nie powalił
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 17:43   #1322
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja mam posey i jestem zadowolona, ale przy aplikacji trzeba mieć odpowiedni pędzel, z nie za długim włosiem, bo
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 18:21   #1323
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja miałam jeden, kupiłam pod wpływem macówki, bo jak mi go nałozyła super wygladał. Niestety, sama nie umiałam powtórzyć efektu i zbyłam

Baby Don't Go jest taki se szczerze mówiać. Niby jasny jak Next to Skin, ale słaby coś i prędzej do konturowania. Mnie nie powalił
Mnie się nie chce bawić kremówkami, za dużo zachodu czy to róże, czy bronzery
Może i racja z BDG, nie wiem czemu się tak na niego uwzięłam, skoro mam już różne produkty do konturowania
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 19:32   #1324
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jaka jest Creme de la Femme? Nie za perłowa? Ja się boję frostów, może niepotrzebnie

O, to może ja się zgłoszę po Plumful jednak
To napisz do mnie na priv, bo nie wiem jak to rozegrać

CdlF jest perłowa, ale tak nie nachalnie, z jednej strony jakby róż, z innej perspektywy jak kawa z mlekiem. Trudno to opisać, ale efekt bardzo mi się podoba, będzie dla mnie codzienniakiem.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 23:06   #1325
i_want_you_exclusive
Rozeznanie
 
Avatar i_want_you_exclusive
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 937
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Edycja moderatora - na forum nie zamieszczamy ofert sprzedaży.
__________________








Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2016-01-04 o 14:59
i_want_you_exclusive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 23:14   #1326
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez i_want_you_exclusive Pokaż wiadomość
Tu była oferta sprzedaży
Jezu, a ja bez kasy.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2016-01-04 o 15:00
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 12:39   #1327
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Edycja moderatora - nie odpowiadamy na oferty sprzedaży

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2016-01-04 o 15:01
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-04, 15:50   #1328
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Jutro chyba się wybiore po Relentlessy Red za opakowania
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 16:04   #1329
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jutro chyba się wybiore po Relentlessy Red za opakowania

Fajny kolor, testowałam naustnie ostatnio. Niestety - za ciepły dla mnie


Znowu offtop Ostatnio zachwyciłam się odcieniem Pirate Chanelowej Rouge Allure, na szczęście w moim Douglasie już nie było, bo chyba bym popłynęła Teraz pozostaje mi szukanie "dupe'a" ( łącznie w MAC-owych odcieniach)albo oszczędzanie.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 16:07   #1330
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Fajny kolor, testowałam naustnie ostatnio. Niestety - za ciepły dla mnie
Szczerze to ja nigdy na sobie go nie testowałam jeszcze, bo przyjełam, ze nie bedzie mi pasował własnie tym ciepłem, wiec piszać, ze ide jutro, moze sie okazac, ze wróce bez niej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 17:33   #1331
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Do mnie doszła Creme in your coffee i Pink pigeon. Przez te egipskie ciemności widziałam się tylko w sztucznym świetle, ale PP chyba nieźle rozświetla mi twarz i pasuje. Creme in your coffe wygląda fajnie, chyba takie Brave na jasno-licych, ale nie mam pewności czy nie okaże się zbyt brązowa w dziennym świetle Podoba mi się na swatchach, ale wiadomo jak to ze szminkami
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-04, 17:47   #1332
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość

CdlF jest perłowa, ale tak nie nachalnie, z jednej strony jakby róż, z innej perspektywy jak kawa z mlekiem. Trudno to opisać, ale efekt bardzo mi się podoba, będzie dla mnie codzienniakiem.
Chciałam tylko powiedzieć, że zainspirowana Twoim zakupem Creme de la Femme postanowiłam ją wreszcie obczaić (jest polecana dla mojego typu urody, ale dotychczas bałam się frostów i dlatego nawet nie zerkałam w stronę tej szminki). Przetestowałam ją nawet przy okazji w MACu i baaaardzo mi się spodobała, aż się sama zdziwiłam, że frost, a tak ślicznie wygląda
I tak oto dziś ostatnim rzutem na taśmę kliknęłam ją w Dougu, jeszcze w cenie promocyjnej A zatem masz mnie na kosmetycznym sumieniu, bo to wszystko "przez Ciebie"
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 18:15   #1333
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Do mnie doszła Creme in your coffee i Pink pigeon. Przez te egipskie ciemności widziałam się tylko w sztucznym świetle, ale PP chyba nieźle rozświetla mi twarz i pasuje. Creme in your coffe wygląda fajnie, chyba takie Brave na jasno-licych, ale nie mam pewności czy nie okaże się zbyt brązowa w dziennym świetle Podoba mi się na swatchach, ale wiadomo jak to ze szminkami
Mam Creme In Your Coffee i lubie, ale ja lubie wszystkie szminki, jakie mam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 18:40   #1334
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Do mnie doszła Creme in your coffee i Pink pigeon. Przez te egipskie ciemności widziałam się tylko w sztucznym świetle, ale PP chyba nieźle rozświetla mi twarz i pasuje. Creme in your coffe wygląda fajnie, chyba takie Brave na jasno-licych, ale nie mam pewności czy nie okaże się zbyt brązowa w dziennym świetle Podoba mi się na swatchach, ale wiadomo jak to ze szminkami
PP jest urocza, wczoraj porównałam ją z CYY i jestem zadowolona z posiadania tej pierwszej i ostatecznie chyba nawet jej nie zakupię (miałam zamiar przy kolejnej promocji). Znacznie ciekawszy kolor.

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Chciałam tylko powiedzieć, że zainspirowana Twoim zakupem Creme de la Femme postanowiłam ją wreszcie obczaić (jest polecana dla mojego typu urody, ale dotychczas bałam się frostów i dlatego nawet nie zerkałam w stronę tej szminki). Przetestowałam ją nawet przy okazji w MACu i baaaardzo mi się spodobała, aż się sama zdziwiłam, że frost, a tak ślicznie wygląda
I tak oto dziś ostatnim rzutem na taśmę kliknęłam ją w Dougu, jeszcze w cenie promocyjnej A zatem masz mnie na kosmetycznym sumieniu, bo to wszystko "przez Ciebie"
Wiesz co jest jeszcze lepsze? Ta którą kliknęłaś, to najprawdopodobniej moja z zamówienia, które anulowałam wczoraj
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 19:00   #1335
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Wiesz co jest jeszcze lepsze? Ta którą kliknęłaś, to najprawdopodobniej moja z zamówienia, które anulowałam wczoraj
Właśnie też o tym teraz pomyślałam, bo chyba pisałaś wyżej, że kupiłaś w końcu stacjonarnie, jeśli dobrze pamiętam? Tym bardziej dziękuję
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 19:09   #1336
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Właśnie też o tym teraz pomyślałam, bo chyba pisałaś wyżej, że kupiłaś w końcu stacjonarnie, jeśli dobrze pamiętam? Tym bardziej dziękuję
Tak właśnie było, uznałam, że wolę mieć TU I TERAZ, a nie czekać na wysyłkę Tak patrzę, to chyba 6 kolorów ledwie zostało, tragedia A ja żałuję trochę, bo w I czy II dzień świąt chciałam zamówić UTA, czekałam na mamę do rana i voila, sprzedana była

No nic, moje łowy po tej promocji: Catty, Chatterbox i Creme de la Femme - jestem zadowolona
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 19:10   #1337
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja na CYY się nie zdecyduje, próbowałam jakiegoś "dupe" tego koloru i coś z nią nie tak. Nie wiem czy zbyt fioletowy podton czy zbyt niebieski, ale PP jest lepsza a kolor podobny. Zresztą, Neath z którą mam b dużą zgodność co do szminek , też chyba nie była do końca zadowolona.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 19:47   #1338
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Fajny kolor, testowałam naustnie ostatnio. Niestety - za ciepły dla mnie

Znowu offtop Ostatnio zachwyciłam się odcieniem Pirate Chanelowej Rouge Allure, na szczęście w moim Douglasie już nie było, bo chyba bym popłynęła Teraz pozostaje mi szukanie "dupe'a" ( łącznie w MAC-owych odcieniach)albo oszczędzanie.
RR u mnie też się nie sprawdziła jednak.

Pirate Palpitante też jest piękna, może kiedyś
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szczerze to ja nigdy na sobie go nie testowałam jeszcze, bo przyjełam, ze nie bedzie mi pasował własnie tym ciepłem, wiec piszać, ze ide jutro, moze sie okazac, ze wróce bez niej
Daj znać jak przetestujesz. Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Chciałam tylko powiedzieć, że zainspirowana Twoim zakupem Creme de la Femme postanowiłam ją wreszcie obczaić (jest polecana dla mojego typu urody, ale dotychczas bałam się frostów i dlatego nawet nie zerkałam w stronę tej szminki). Przetestowałam ją nawet przy okazji w MACu i baaaardzo mi się spodobała, aż się sama zdziwiłam, że frost, a tak ślicznie wygląda
I tak oto dziś ostatnim rzutem na taśmę kliknęłam ją w Dougu, jeszcze w cenie promocyjnej A zatem masz mnie na kosmetycznym sumieniu, bo to wszystko "przez Ciebie"

Wstawisz zdjęcie na ustach?
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Tak właśnie było, uznałam, że wolę mieć TU I TERAZ, a nie czekać na wysyłkę Tak patrzę, to chyba 6 kolorów ledwie zostało, tragedia A ja żałuję trochę, bo w I czy II dzień świąt chciałam zamówić UTA, czekałam na mamę do rana i voila, sprzedana była

No nic, moje łowy po tej promocji: Catty, Chatterbox i Creme de la Femme - jestem zadowolona


Ano, teraz to bieda z nędzą, tak wszystko wymiotło

Do mnie lecą Ruby Woo i Faux ze szminek. Do opłacenia mam jeszcze Plumful (dziękuję ) i Rare Breed.
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja na CYY się nie zdecyduje, próbowałam jakiegoś "dupe" tego koloru i coś z nią nie tak. Nie wiem czy zbyt fioletowy podton czy zbyt niebieski, ale PP jest lepsza a kolor podobny. Zresztą, Neath z którą mam b dużą zgodność co do szminek , też chyba nie była do końca zadowolona.
CYY troszkę za chłodna jest, PP zdecydowanie lepiej mi pasuje

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-01-04 o 19:49
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 19:59   #1339
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Daj znać jak przetestujesz. Trzymam kciuki

Do mnie lecą Ruby Woo i Faux ze szminek. Do opłacenia mam jeszcze Plumful (dziękuję ) i Rare Breed.
Dam znać. Ale kciukasów nie trzeba, bo ja sie nie napaliłam, mam opakowania i na coś trzeba je po prostu wykorzystac
Jak nie ona, to Heroine pewno, bo moja juz stareńka, a kocham ten kolor nadzwyczaj mocno

O wreszcie Ruby!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 00:02   #1340
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja miałam jeden, kupiłam pod wpływem macówki, bo jak mi go nałozyła super wygladał. Niestety, sama nie umiałam powtórzyć efektu i zbyłam

Baby Don't Go jest taki se szczerze mówiać. Niby jasny jak Next to Skin, ale słaby coś i prędzej do konturowania. Mnie nie powalił
Miałam i ja i również zbyłam
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie się nie chce bawić kremówkami, za dużo zachodu czy to róże, czy bronzery
Może i racja z BDG, nie wiem czemu się tak na niego uwzięłam, skoro mam już różne produkty do konturowania
Wiesz co, to ładny kolor, naprawdę. Pamiętam go jako jasny beżyk, zakochałam się w tym kolorze, ale coś było nie tak z formułą tych róży Były bardziej pudrowe i (przynajmniej na mnie) kompletnie nietrwałe, a przecież róże MACa trzymają się od rana do nocy. Kupiłam wtedy jeszcze kilka z tej kolekcji, ale wszystkie poszły w świat. Znikały z twarzy błyskawicznie
A Earthy Burberry Cię nie kusi? Mnie trochę tak

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Chciałam tylko powiedzieć, że zainspirowana Twoim zakupem Creme de la Femme postanowiłam ją wreszcie obczaić (jest polecana dla mojego typu urody, ale dotychczas bałam się frostów i dlatego nawet nie zerkałam w stronę tej szminki). Przetestowałam ją nawet przy okazji w MACu i baaaardzo mi się spodobała, aż się sama zdziwiłam, że frost, a tak ślicznie wygląda
I tak oto dziś ostatnim rzutem na taśmę kliknęłam ją w Dougu, jeszcze w cenie promocyjnej A zatem masz mnie na kosmetycznym sumieniu, bo to wszystko "przez Ciebie"
A jaki masz typ urody? Może i ja się wpasuję pod CdlF (w ramach ostatniej akcji ograniczania ilości posiadanych szminek)

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam Creme In Your Coffee i lubie, ale ja lubie wszystkie szminki, jakie mam
I ja Jak nie ma miłości, to znak, żeby puścić w świat. Choć mam też takie, w których mi nie za dobrze, ale są interesujące same w sobie, można dopasować resztę makijażu i jest ok
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 06:19   #1341
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Wstawisz zdjęcie na ustach?
Mogę wstawić, tyle że ja tej szminki jeszcze nie mam - nawet jeszcze płatność nie została zaksięgowana, trochę potrwa, zanim ją dostanę

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A jaki masz typ urody? Może i ja się wpasuję pod CdlF (w ramach ostatniej akcji ograniczania ilości posiadanych szminek)
Chłodne lato Co prawda Creme de la Femme jest określona jako "nie idealna", bo ma złote drobinki, a mój typ złota nie toleruje, ale raz że te drobinki są widoczne bardziej jako taki ogólny frost, a nie złoto jako takie, a dwa że kolor tej szminki jest dla Chłodnego lata wręcz wymarzony.

Swoją drogą to jest niesamowite, jaki jest efekt, gdy nałoży się szminkę idealnie dopasowaną do swojego typu urody. Wiele szminek może wyglądać ok, ale taka idealnie dopasowana powoduje, że w twarzy wszystko zaczyna świetnie grać, pięknie harmonizuje i całość wygląda ślicznie i naturalnie. Nic się nie odcina, nie gryzie, nie masz absolutnie żadnych rozterek, czy szminka jest ok, czy nie (które mam prawie przy każdej szmince, umówmy się ). Ostatnio miałam tak, gdy testowałam Sheer Ladyflower UD - po prostu jakby wtopiła się w moją karnację, no idealnie to wyglądało. Wracam do domu, sprawdzam na swojej grupie na fb - polecana dla Chłodnego Lata

Zastanawiam się nad takim dość drastycznym krokiem, żeby wywalić z kolekcji wszystkie szminki, które nie pasują IDEALNIE - w sumie życie jest za krótkie, żeby nosić szminki, które tylko "stykną" i "są ok". Tyle że ja mam jakieś irracjonalne przywiązanie do wieeeelu moich szminek i może być trudno Tym bardziej, że cały czas nie dojrzałam nawet do tego, żeby mentalnie odpuścić czerwienie na ustach, co powinnam zrobić już dawno Ale cały czas rozważam, bo pomysł kusi
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 10:15   #1342
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Zanudziłabyś się na śmierć nosząc jedynie szminki swojego typu Przy wyjściach, mocniejszy makijaż można i używać czerwieni. Fakt, że szminki kompletnie oddalone od "swojego" typu zawsze będą wyglądać źle. W moim przypadku to jakieś jesienne, zgaszone kolory, są po prostu beznadziejne, nie i koniec. Wyglądam jak z dna jeziora. U Ciebie z kolei to pewnie wszystkie ciepłe kolory.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 10:21   #1343
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Zanudziłabyś się na śmierć nosząc jedynie szminki swojego typu Przy wyjściach, mocniejszy makijaż można i używać czerwieni. Fakt, że szminki kompletnie oddalone od "swojego" typu zawsze będą wyglądać źle. W moim przypadku to jakieś jesienne, zgaszone kolory, są po prostu beznadziejne, nie i koniec. Wyglądam jak z dna jeziora. U Ciebie z kolei to pewnie wszystkie ciepłe kolory.
u mnie zgaszone kolory wyglądają równie paskudnie trafne określenie, jak z dna jeziora a fachowo Twój typ urody jak jest określany ? lato, wiosna ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 10:26   #1344
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Intensywna/czysta zima. Jak czytam Twoje typy Kicia to wydaje mi się, że jesteś czystą wiosną. Typy siostrzane, ale jeden chłodny z domieszką ciepłej wiosny, drugi ciepły z domieszką chłodnej zimy
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 10:56   #1345
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wrzucam filmik z retro matte https://www.youtube.com/watch?v=r6pHYtn3EBI Rich&Restless to taki śliczny kolor, a najgorsze jest to, że ponoć bardzo wysuszają, ściągają usta.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 11:14   #1346
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Intensywna/czysta zima. Jak czytam Twoje typy Kicia to wydaje mi się, że jesteś czystą wiosną. Typy siostrzane, ale jeden chłodny z domieszką ciepłej wiosny, drugi ciepły z domieszką chłodnej zimy
dzięki przyjrzę się bardziej tej analizie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:08   #1347
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Byłam w Macu dopiero co, zmacalam kolekcje, protestowałam szminki w płynie i w sumie fuksja fajnie leżała, ale sie nie skusilam, bo nic mi nie urwała. Poza tym wchodzą one do stałej wiec moze kiedys
Full of Joy testowałam - to jest jedna wielka tragedia nawet macowka mówiła ze on straszny i robi trupajak mi nałożyła to biegiem przykrywała czym innym
Róż z Ellie jest super, szkoda tylko ze w duecie z tym niezbyt udanym bronzerem i jego jest wiecej, bo tak bym sie skusiła.

Relentlessy Red nie dla mnie - mdło mi w niej było strasznie
Wzielam za B2M szminkę z Fearie - Gosammer Wing - przypomina mi nieodżałowaną Mariah której u nas nie było.

Poza tym nic ciekawego, róże z Fearie takie sobie, cienie mnie nie urzekły, błyszczące. No wsio mdłe.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:22   #1348
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Zanudziłabyś się na śmierć nosząc jedynie szminki swojego typu Przy wyjściach, mocniejszy makijaż można i używać czerwieni. Fakt, że szminki kompletnie oddalone od "swojego" typu zawsze będą wyglądać źle. W moim przypadku to jakieś jesienne, zgaszone kolory, są po prostu beznadziejne, nie i koniec. Wyglądam jak z dna jeziora. U Ciebie z kolei to pewnie wszystkie ciepłe kolory.
Masz rację, tylko weź pod uwagę, że jak się ma ok. 80 szminek, to i ostra selekcja nie sprawi, że nie będziesz miała wielkiego wyboru Ja mam naprawdę dużo tego towaru. I oczywiście mam szminki typu Rare Breed, które absolutnie nie są dla mojego typu urody, ale przejdą i wyglądają naprawdę sympatycznie, więc jak najbardziej je noszę, bo czasem mam nastrój na taki a nie inny kolor i już Nie będę w kółko nosiła Plumful Ale z czerwieniami to już jest gorzej - Hot Tahiti, którą mam z Twojego polecenia, jak najbardziej mogę nosić z powodzeniem. Patentpolish Ruby też. Ale mocnych, nasyconych i matowych czerwieni już nie. Wygląda to kijowo na maksa, nawet do wieczorowego makijażu (jakbym przykleiła sobie czerwone usta Jokera, po prostu kompletnie ginie reszta twarzy) - a po co nosić coś, w czym się wygląda źle, tylko po to, żeby "zaliczyć" look z czerwoną szminką? Miałam tak bardzo długo, upierałam się, żeby nosić Russian Redy i inne, ale teraz chyba czas pewne rzeczy po prostu zaakceptować
A z ciepłymi kolorami mogę trochę pokombinować - nie wszystkie wyglądają tragicznie na szczęście. Ciepłe korale z pomarańczą wypadają okropnie, ale są i takie kolory, które przejdą z powodzeniem. Najgorzej sprawa się ma ze zbyt nasyconymi, jaskrawymi kolorami - tego nie toleruję jeszcze bardziej niż ciepłych barw.

A jeszcze co nudy to ja przemycam naprawdę duuużo "nie swoich" kolorów w cieniach - potrafię np. używać ciepławych brązów, za co większość TSu wysłałaby mnie chyba na banicję


Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Wrzucam filmik z retro matte https://www.youtube.com/watch?v=r6pHYtn3EBI Rich&Restless to taki śliczny kolor, a najgorsze jest to, że ponoć bardzo wysuszają, ściągają usta.
Widziałam filmik Allanki i kompletnie mi się nic nie spodobało z tych retro mattów Ale to dobrze - po hasaniu po promocjach czas dać odpocząć portfelowi
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 15:25   #1349
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Właśnie pokruszyłam nowiutkiego Spellbindera przy depotowaniu... Radość nie trwała długo. Piękny kolor, polecam
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 16:38   #1350
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Vine, może jesteś Ssu soft summer. One bardzo często na pierwszy rzut oka są mylone z zimami i chłodnymi latami a jednak.. Chłodne lata są sisters do zim więc nie znoszą ciepłych kolorów i szybciej zniosą intensywne niż ocieplone-zgaszone Rozważałaś to, może jesteś bardzo chłodną soft summer.

Moja siostra jest latem, chyba jasnym i nie jest tak źle w intensywnych kolorach (w sumie wpływ wiosny) a kuzynka Ssu i jak ona się maźnie intensywnym kolorem widać tylko szminkę. A taka MAC fast play, która na mnie była trupim nude, na niej jest pięknym w zasadzie intensywnym różem można się zdziwić jak skóra gra ze szminkami.

No jak masz 80 tke to nie dziwię się ja chyba dobiłam do 60 i czuje już bezsens tej kolekcji. Też bym mogła zrobić jakąś czystkę.. np. jakieś flamingo, brick-o-la, dark side czy crosswires. Nie ma szału i w sumie nie noszę.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.