Aparaty ortodontyczne cz. III - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 14:30   #4681
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

czesc kobietki!
mnie zebiska juz nie bolą, ale za to straszelnie mnie drut z 2 stron obtarł...cos szybko

a poza tym mam mega katar;] kaszel, glos trace i zaczynam byc zdegustowana praca w szkole bo gnoje za duzo sobie pozwalaja;/ wrrr
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 14:56   #4682
milunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 251
GG do milunia27
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
czesc kobietki!
mnie zebiska juz nie bolą, ale za to straszelnie mnie drut z 2 stron obtarł...cos szybko

a poza tym mam mega katar;] kaszel, glos trace i zaczynam byc zdegustowana praca w szkole bo gnoje za duzo sobie pozwalaja;/ wrrr
o bidulko kuruj się kup leki jakieś a jak Cię weźmie pożadnie na zwolnienie idź a co tam!! co się będziesz męczyć zdrówka kochana!!!!
pokaż kto tam w szkole rządzihehe ze 2 razy kartkówę zrób na wejściu to się uspokoją
__________________
...Tylko Ty Kochany ...bo być piękną to czuć się dobrze we własnym ciele...

Aparatka od 27 maja 2008r.
góra-metal
dół-metal od 4 marca 2009r.

Zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!!!!!!-04.09.2009.
milunia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 15:33   #4683
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Milunia od miesiaca robie na wejscie kartkowke-zero reakcji...banie sie sypia a one sie ciesza;/
dzis mialam taki harmider, glosno, olewka totalna, myslalam ze siade i sie rozbecze a jeszcze zglosem ktory trace nie mialam sil sie wydzierac na Nie..eh :-(
zaluje ze jestem nauczycielem i musze wychowywac czyjes dzieci bo w domu nie umieją;/
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 15:48   #4684
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Smv wez moze wezwij rodzicow, czy do wychowawcy zaprowadz bo ci na glowe wejda ;/ ja mam na korkach 10 latka z adhd ( za coooooo) i nie wyobrazam sobie calej takiej bandy, jutro rozpoczecie lol wielki ^^
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 16:14   #4685
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

.

Edytowane przez ewciaa92aa
Czas edycji: 2009-11-23 o 20:44
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 17:10   #4686
Kate_Austen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

dzięki za odpowiedź, a z tymi cenami to chodziło mi np. o Kraków, gdzie ceny za aparat metalowy za 1 łuk są od 1800 w górę, a za wizytę nie schodzą poniżej 50. Chyba masz rację, że to zależy od miasta, zauważyłam, że im mniejsze miasto, tym taniej. A zęby strasznie bolą."

Wcale nie, ja mieszkam w Lulbinie, niby mniejsze miasto, a najtańszy metal to 1400 i wizyty 100 zł(oczywiscie jak cos wymienia, to drozej). Narazie szukam odpowiedniego orto, jak nie znajde to sobie odpuszcze, ale juz 1 mi sie psuje, bo cizko mi czyscic ;/.
Kate_Austen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 17:11   #4687
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Kasik ha...zadnej nowiasci mi nie piszesz
wychowawca zpstał poinformowany, w jednej klasie podziałało i jest cicho ale ta klasa...o zgrozo!! wszyscy nauczyciele maja problem z ta klasa, nie do ujażmienial;/ jka nie podziała wychowawca w tej sprawie bede prosiła rodziców na lekcje..;/

a tak w ogole to mialam miec treraz korki-No i nie przyszła dziewucha-masakra nie lubie takich ludzi ****aaa! ze sie tak wyraze, wiec zmykam do lozka sie wygrzac bo mam dosc choróbska...


aaa i mi cosik dziąsło spuchło;] bu.

to ponarzekane;]


jutro 1 pensja za 2 miechy ;D lollll"":P:P
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 19:20   #4688
amitashi
Raczkowanie
 
Avatar amitashi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Krk;)
Wiadomości: 116
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez ewciaa92aa Pokaż wiadomość
amitashi cóż to za patent z tymi gumkami zdradź hehe
no ja mam aparacik ceramiczny czyli w kolorze zębiszczów a co do patenu to hehe nie jest nadto oryginalny ale troszkę pomaga, otóz moje gumeczki są perłowe tj takie jak kolor zamków, więc co by były one jak najdłuzej w b. dobrym stanie pucuję zęby pastą wybielająca blendamed tak 2-3 razy dziennie, no i kompletnie nie gryzę przednimi zębami od takie ruskie zwyczaje:P ale mi pomagają

mam do was pytanko na 1 wizycie byłam w czwartek, a do dziś jeden dolny pierścień mocno ociera mój policzek, tj czuje na nim takie ostre haczyki i to one mnie ranią... nakładam na niego wosk, ale cóż z tego jak gdy tylko odpadnie (np przy myciu zębów) znowu mnie rani... więc pytam: czy starać się do tego przystosować i hartować ducha, czy zadzw do orto z prośbą o poprawienie pierścienia?
hmmm
__________________
aparacik (już tylko dół!) od 03.09.2008
All I need is the air I breathe & a place to rest my head
amitashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 19:20   #4689
zushina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Tak więc ponowię swoje pytanie..jaka była by cena aparatu na górną szczękę wkładanego wyłącznie na noc ??
zushina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 19:54   #4690
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez zushina Pokaż wiadomość
Tak więc ponowię swoje pytanie..jaka była by cena aparatu na górną szczękę wkładanego wyłącznie na noc ??

wyszukiwarka nie gryzie, jest osobny watek o takich aparatach link gdzies wyzej nawet ktos wkleil, a konkret poda ci ortodonta i w ogole powie czy moze leczyc twoj przypadek takim aparatem
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:34   #4691
~Gonia~
Rozeznanie
 
Avatar ~Gonia~
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 619
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Hej dziewczyny! Przez ostatnie 4 dni byłam odcięta od netu i mogę z całą pewnością stwierdzić, że jestem uzależniona od sieci I oczywiście tyle mi tu tych postów nastukałyście, że przez ostatnie pół godziny siedziałam i czytałam
Mam te obiecane zdjęcia po ostatniej wizycie na kompie, ale muszę jeszcze je trochę obrobić, bo są trochę za duże i nie wejdą tu, ale nie mam teraz siły jestem tak zmęczona i coś źle się czuję - chyba mnie jakieś chorubsko bieże a tu dopiero 2 dni studiów za mną Jutro postaram si wrzucić te zdjęcia bo mam cały dzień wolny

Wogóle tak się dzisiaj wkurzyłam. Mieliśmy mieć wykład po ang o 15:30, specjalnie wyszłam z domu wcześniej, żeby się nie spieszyć. 2 tramwaje wogóle nie przyjechały, jeden się spóźnił i wyjechałam spod domu o 15:27 (na szczęście nie mam daleko na uczelnie). Z przystanku biegłam na salę wykładową (po drodze apaszka wleciała mi do kałuży ), ledwo zdążyłam tak na 15:35. Myślałam, że już wszyscy będą siedzieli w sali, a tu prawie 130 osób stoi pod zamkniętymi drzwiami. Czekaliśmy te 15 min, wykładowca nie przyszedł to wszyscy się zmyli Straciłam przez to kupę czasu, bilet, apaszkę i jeszcze na dodatek się rozchorowałam Wogóle jakiś taki do dupy dzisiaj mam dzień Sorry że tak się rozpisuję nie na temat, ale jakiegoś doła załapałam i muszę się komuś wygadać, a siedzę sama w mieszkaniu
__________________
aparatka 2007-2009
Goniowe karteczki quillingowe


soy una soñadora incorregibla por que espero al príncipe azul
~Gonia~ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 20:43   #4692
truskaffka21
Raczkowanie
 
Avatar truskaffka21
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
o zgrozo!! wszyscy nauczyciele maja problem z ta klasa, nie do ujażmienial;/ jka nie podziała wychowawca w tej sprawie bede prosiła rodziców na lekcje..;/
aaa i mi cosik dziąsło spuchło;] bu.

to ponarzekane;]
za Moich czasów w podstawówce pamiętam jednego nauczyciela, ktory kazał uczniom wychodzić z klasy jak im się coś nie podobało, przypominając im jednocześnie, że mają nieobecność za te lekcję i że mają dopiero przyjść na zajęcia, jak będą wiedzieć jak się zachować. I takich cwaniaków kilku wychodziło (maks. 2, bo reszta stchorzyła), a na każdej następnej lekcji byli pytani, oczywiście pała za pałą nieobecnosci im sie porobiły, szli do dyrektora i juz.
Rodzice itp. Pozniej jakos się uspokajali, bo jak mieli juz ze 20 pał, to nie było za ciekawie. Ale nie daj im sobie na głowę wejść!

że tez ja chciałam byc kiedyś nauczycielką

żeby nie było że OT, to coś Mnie pobolewa moja druga wyrwana czwóreczka, ale chyba dlatego, że robiłam kilka zdjęć i musiałam szeroko buzię otwierać
i te zdjęcia okropnie wyglądają, zwłaszcza dziura po wyrwanej czwórce JEST OGROOOMNAAA !
a dzisiaj spotkałam kilku znajomych to tylko się uśmiechnęłam "bezzębowo", a sąsiadka śmiała się ze Mnie, bo seplenię(
świnie co?
__________________


08.10.2008 aparat metalowy - góra

Who Wants To Live Forever When Love Must Die
truskaffka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:44   #4693
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

luuuudzieeeeee!!!! zdjęli mi dolny aparat!!!!!
zęby super-takie...duże a jak mi zdejmie górę, to wyszczerz nie lada będę miała
ale się cieeeeeeszęęęęęęęęęę!!!!! mam ochotę szczerzyć się wszędzie i do każdego, choć jeszcze nie całkiem mnie oddrutowano, bo mam jeszcze górę
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:49   #4694
truskaffka21
Raczkowanie
 
Avatar truskaffka21
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez ~Gonia~ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Przez ostatnie 4 dni byłam odcięta od netu i mogę z całą pewnością stwierdzić, że jestem uzależniona od sieci
przez ostatnie 4 dni net mi się wyłączał po 24, myślałam, ze nerwicy dostanę i TEŻ jestem uzależniona od internetu

Cytat:
Napisane przez ~Gonia~ Pokaż wiadomość
Straciłam przez to kupę czasu, bilet, apaszkę i jeszcze na dodatek się rozchorowałam Wogóle jakiś taki do dupy dzisiaj mam dzień Sorry że tak się rozpisuję nie na temat, ale jakiegoś doła załapałam i muszę się komuś wygadać, a siedzę sama w mieszkaniu
Gonia to chyba przez tę pogodę, bo ja też jakaś niemrawa taka:/
A my obie z Dolnego Śląska, w sumie dzieli nas 66km więc na bank to ta pogoda! Na poprawę humoru zjedz coś słodkiego! Ja mam swoje uochane pistacjeD ale nie wiem czy je pogryzę
Buziak!

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
luuuudzieeeeee!!!! zdjęli mi dolny aparat!!!!!
zęby super-takie...duże a jak mi zdejmie górę, to wyszczerz nie lada będę miała
ale się cieeeeeeszęęęęęęęęęę!!!!! mam ochotę szczerzyć się wszędzie i do każdego, choć jeszcze nie całkiem mnie oddrutowano, bo mam jeszcze górę
POKa POKA!DD
__________________


08.10.2008 aparat metalowy - góra

Who Wants To Live Forever When Love Must Die
truskaffka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 21:32   #4695
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez truskaffka21 Pokaż wiadomość
POKa POKA!DD
no bardzo bym chciała wstawić foto, ale nie posiadam aparatu fotograficznego
mogłabym zrobić kamerą internetową, ale jakość będzie kiepska i i tak niewiele zobaczycie

zdejmowanie minuta osiem, ale zanim zdjęła, podklejała retainer(nie za przyjemne), po zdjęciu oczyszciła zęby z kleju i cementu, potem z osadu i kamienia(okazało się, że tu i ówdzie był) i wyszłam szczerząc się na wszelkie sposoby w sumie trwało to jakieś 45 minut... Góra zostaje jeszcze z 3 miechy zostały pierdoły, mam przychodzić bez zapisywania, czyli koniec drogaśnych wizyt i zostawimy jeszcze trochę górę, żeby zęby przytrzymać w nowym położeniu i dopiero wtedy retainer


aaaa no i poznałam Kamila.o
no i jak tam pierwsze chwile z drutem????
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 22:16   #4696
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Gonia - dziś jest taki pechowy dzień.. moja historia? Wczoraj zaspałam an moje pierwsze zajęcia na akademii.Ale to nic.Idę dziś, patrze stoi mój trambambaj już, no to biegnę.. Poślizgęłam się na torach i gleba jasnymi dżinsami wbłoto. Na przystanku z 30 osób wydało dźwięk' OOhh....!". Ale dzielnie szybko się podniosłam(ktoś mi nawet pomógł wstać.Okazało sie ,że już mi się drzwi nie otworzyły bo było po dzwonku! Nie spoźniłam się na uzcelnię,ale za to przyszłam całą w błocie...Kocham takie dni...

papryka- zdjecia zdjęcia zdjęcia zdjęcia chcę

Zęby mnei bolą jak cholera.
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 22:39   #4697
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez ewciaa92aa Pokaż wiadomość
Ile czasu masz ten aparat kosmetyczny.. Mówiąc o porcelanowym masz na myśle aparat w kolorze zęba, nie ceramiczny przezroczysty? Zamki Ci się poprzebarwiały??
3-4 tygodnie. Porcelanowy to aparat w kolorze zębów, nie kryształ. Zamki się nie przebarwiły, lekko zabarwił się klej pod zamkiem przez co cały zamek i ząb wyglądaja na ciemniejsze.
Trudno. Może jestem bardziej wrażliwa na to jaki kolor i wygląd mają móje zęby, bo pracuję mówiąc do ludzi
Szoruję elgydium whitening i jest trochę lepiej.
Przeczytałam, że używacie blend a med 3d white - ta pasta bardzo niszczy szkliwo, bo ma bardzo wysoki wskaźnik ścieralności dlatego lepiej wybrać coś łagodniejszego.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 22:56   #4698
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

papryka85: gratulacje zdjęcia dolnego łuku jeny kobito uśmiechaj sie jak najszerzej

Cytat:
Napisane przez truskaffka21 Pokaż wiadomość

poldzia89 powiększałam, oglądałam i niby coś widzę, ale nie wiem czy dobrze widzę
ząbki bardzo ładne, ale wiem sama jak to jest jak coś widzimy u siebie a u kogoś nie możemy dostrzec.
No właśnie a ja widze i mnie bardzo to denerwuje! ale na następnej wizycie rozmówię sie z orto :P

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
poldzia jhak dla mnie to dwójka jest bardziej wystająca nie jedynka W ogóle zazdroszcze prostych ząbków z dwóch stron. Moje mają taki kształt że na proste od drugiej strony nie mam co liczyć
No i właśnie mi też nie pasuje to iż te dwójki nie sa równo bo ta jedna wystaje bardziej do przodu ale to tylko i wyłącznie wina jedynki która nie jest całkowicie na swoim miejscu A z tym całowaniem klamek to jakiś pech!!

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Kasik ha...zadnej nowiasci mi nie piszesz
wychowawca zpstał poinformowany, w jednej klasie podziałało i jest cicho ale ta klasa...o zgrozo!! wszyscy nauczyciele maja problem z ta klasa, nie do ujażmienial;/ jka nie podziała wychowawca w tej sprawie bede prosiła rodziców na lekcje..;/
a tak w ogole to mialam miec treraz korki-No i nie przyszła dziewucha-masakra nie lubie takich ludzi ****aaa! ze sie tak wyraze, wiec zmykam do lozka sie wygrzac bo mam dosc choróbska...
aaa i mi cosik dziąsło spuchło;] bu.
to ponarzekane;]
jutro 1 pensja za 2 miechy ;D lollll"":P:P
U mnie w szkole była taka sytuacja nauczycielka nie mogla sobie poradzic z klasa i uczniami ! (klasa mojego brata) no i cos tam wyszło ze Brat był zagrożony na koniec roku no i nauczycielka nakazała aby mama przychodziła na lekcje!! no to moja mama chodziła Efekt był taki ze klasa bardzo spokorniała bo wiadomo jak jest rodzic to klasa nie będzie hałasować!! grzeczni byli no i efektem było to iz brat na koniec rok dostał "3" a nie 1!! no i nauczycielka podziękowała mamie ze ta chodziła na lekcje bo była bezradna ponieważ klasa w ogóle jej nie słuchała!! a wiec ja jestem za tym aby rodzice chodzili na lekcje
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 01:17   #4699
truskaffka21
Raczkowanie
 
Avatar truskaffka21
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Dziewczyny qrcze:/
nie wiem co się dzieje ze Mną, ale coraz częściej przyłapuję się na tym, że "GRYZĘ" zęby! tak je sciskam! czyzby jakiś szczękościsk czy co??? pozniej Mnie bola wczesniej tego nie miałam
ok uciekam do wyrka czytac książkę i spać!
dobrej nocki dla wszystkich
__________________


08.10.2008 aparat metalowy - góra

Who Wants To Live Forever When Love Must Die
truskaffka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 05:42   #4700
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Papryczka gratuluje!!! i co fajnego mamy kolege wizazka:P??

dziewczyny niesttey nie moge wyrzucac uczniów z klasy, regulaminy sie pozmieniały i dyrka powiedziała ze nie moge...więc lipka;]
jesli dalej bedzie jak jest wezwe rodzicow i tyla...

a co do pogody-to najgorsza i Gonia szczerze wspolczuje ci tego dnia co musialam przezyc, bo pewnie niezle bylas zła...

a ja ciagle zasmarkana;/
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 08:47   #4701
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Witam. Wczoraj mialam swoja druga wizyte i zrobiono mi wyciski
Dostalam skierowanie na usuniecie "5" i powiem szczerze ze sie boje
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 09:03   #4702
milunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 251
GG do milunia27
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Kasik ha...zadnej nowiasci mi nie piszesz
wychowawca zpstał poinformowany, w jednej klasie podziałało i jest cicho ale ta klasa...o zgrozo!! wszyscy nauczyciele maja problem z ta klasa, nie do ujażmienial;/ jka nie podziała wychowawca w tej sprawie bede prosiła rodziców na lekcje..;/

a tak w ogole to mialam miec treraz korki-No i nie przyszła dziewucha-masakra nie lubie takich ludzi ****aaa! ze sie tak wyraze, wiec zmykam do lozka sie wygrzac bo mam dosc choróbska...


aaa i mi cosik dziąsło spuchło;] bu.

to ponarzekane;]


jutro 1 pensja za 2 miechy ;D lollll"":P:P
SMV gratuluję pierwszej kaski
Cytat:
Napisane przez amitashi Pokaż wiadomość
no ja mam aparacik ceramiczny czyli w kolorze zębiszczów a co do patenu to hehe nie jest nadto oryginalny ale troszkę pomaga, otóz moje gumeczki są perłowe tj takie jak kolor zamków, więc co by były one jak najdłuzej w b. dobrym stanie pucuję zęby pastą wybielająca blendamed tak 2-3 razy dziennie, no i kompletnie nie gryzę przednimi zębami od takie ruskie zwyczaje:P ale mi pomagają

hmmm
kurcze ale nie wolno myć wybielającą pastą bo pod zamkami bedziesz miała po zdjęciu ciemniejsze zęby
Cytat:
Napisane przez ~Gonia~ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Przez ostatnie 4 dni byłam odcięta od netu i mogę z całą pewnością stwierdzić, że jestem uzależniona od sieci I oczywiście tyle mi tu tych postów nastukałyście, że przez ostatnie pół godziny siedziałam i czytałam
Mam te obiecane zdjęcia po ostatniej wizycie na kompie, ale muszę jeszcze je trochę obrobić, bo są trochę za duże i nie wejdą tu, ale nie mam teraz siły jestem tak zmęczona i coś źle się czuję - chyba mnie jakieś chorubsko bieże a tu dopiero 2 dni studiów za mną Jutro postaram si wrzucić te zdjęcia bo mam cały dzień wolny

Wogóle tak się dzisiaj wkurzyłam. Mieliśmy mieć wykład po ang o 15:30, specjalnie wyszłam z domu wcześniej, żeby się nie spieszyć. 2 tramwaje wogóle nie przyjechały, jeden się spóźnił i wyjechałam spod domu o 15:27 (na szczęście nie mam daleko na uczelnie). Z przystanku biegłam na salę wykładową (po drodze apaszka wleciała mi do kałuży ), ledwo zdążyłam tak na 15:35. Myślałam, że już wszyscy będą siedzieli w sali, a tu prawie 130 osób stoi pod zamkniętymi drzwiami. Czekaliśmy te 15 min, wykładowca nie przyszedł to wszyscy się zmyli Straciłam przez to kupę czasu, bilet, apaszkę i jeszcze na dodatek się rozchorowałam Wogóle jakiś taki do dupy dzisiaj mam dzień Sorry że tak się rozpisuję nie na temat, ale jakiegoś doła załapałam i muszę się komuś wygadać, a siedzę sama w mieszkaniu
wspólczuję dziewczynki tych niemiłych dni a ja też uzależniona od netu jestem
Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
luuuudzieeeeee!!!! zdjęli mi dolny aparat!!!!!
zęby super-takie...duże a jak mi zdejmie górę, to wyszczerz nie lada będę miała
ale się cieeeeeeszęęęęęęęęęę!!!!! mam ochotę szczerzyć się wszędzie i do każdego, choć jeszcze nie całkiem mnie oddrutowano, bo mam jeszcze górę
nooo gratulacje!!!!!!! czekamy na fotki nawet słabej jakości
Cytat:
Napisane przez truskaffka21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny qrcze:/
nie wiem co się dzieje ze Mną, ale coraz częściej przyłapuję się na tym, że "GRYZĘ" zęby! tak je sciskam! czyzby jakiś szczękościsk czy co??? pozniej Mnie bola wczesniej tego nie miałam
ok uciekam do wyrka czytac książkę i spać!
dobrej nocki dla wszystkich
ja też mam tak czasem że budzę się i czuję że zęby zaciskam wiele razy budził mnie ból teraz jakoś mniej, niewiem czemu tak jest
__________________
...Tylko Ty Kochany ...bo być piękną to czuć się dobrze we własnym ciele...

Aparatka od 27 maja 2008r.
góra-metal
dół-metal od 4 marca 2009r.

Zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!!!!!!-04.09.2009.
milunia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 11:24   #4703
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Bylam u innego dentysty i odrazu wyrwal mi jedna piatke-zdycham! Ile powinnam trzymac wacik? Sorki jak juz bylo takie pytanie.
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 14:14   #4704
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

hej dziewczyny
jestem po wyrwaniu dwóch górnych czwórek i mam do Was pyanie odnosnie który aparat sobie zaozyc by nie bylo az tak widać ze nie mam tych zebów? bo ten kosmetyczny jak jest przezroczysty no to niestety bedzie chyba widac moja szczerbatość?
__________________
"Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba."
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 14:15   #4705
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Bylam u innego dentysty i odrazu wyrwal mi jedna piatke-zdycham! Ile powinnam trzymac wacik? Sorki jak juz bylo takie pytanie.
ja trzymalam do momentu kiedy mi krew przestala cieknac. tzn zmienilam je dosc czesto. w sumie to pare godzin na pewno
pozdr
__________________
"Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba."
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 14:16   #4706
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

. tz
Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Bylam u innego dentysty i odrazu wyrwal mi jedna piatke-zdycham! Ile powinnam trzymac wacik? Sorki jak juz bylo takie pytanie.
ja trzymalam do momentu kiedy mi krew przestala cieknac. tzn zmienilam je dosc czesto. w sumie to pare godzin na pewno
pozdr
__________________
"Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba."
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 14:21   #4707
amitashi
Raczkowanie
 
Avatar amitashi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Krk;)
Wiadomości: 116
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez Marilyn Pokaż wiadomość
Szoruję elgydium whitening i jest trochę lepiej.
Przeczytałam, że używacie blend a med 3d white - ta pasta bardzo niszczy szkliwo, bo ma bardzo wysoki wskaźnik ścieralności dlatego lepiej wybrać coś łagodniejszego.
Marilyn, dzięki za radę, skorzystam na pewno teraz zanabędę elgydium

Cytat:
Napisane przez milunia27 Pokaż wiadomość
kurcze ale nie wolno myć wybielającą pastą bo pod zamkami bedziesz miała po zdjęciu ciemniejsze zęby
Milunia27, ale ja pytałam ortodontę czy mogę stosować pastę wybielającą tak 2-3 razy dziennie, a on po króciutkim zastanowieniu powiedział że tak staram się pucować sam zamek, no ale wiadomo jak bywa, wiem, że nie mogę z nią przesadzać, ale co zrobić...

Papryka85 - gratulujęale ci faaaaaaaaaaaaajno

zapomniałam dodać, iż właśnie się rozchorowałam i siedzę sobie w domku na L4 - a dziś mija 4tyg z aparatem, heheh kiedy to śmignęło... nie wiem
__________________
aparacik (już tylko dół!) od 03.09.2008
All I need is the air I breathe & a place to rest my head
amitashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 14:47   #4708
ewa2002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez Agussiek Pokaż wiadomość
. tz

ja trzymalam do momentu kiedy mi krew przestala cieknac. tzn zmienilam je dosc czesto. w sumie to pare godzin na pewno
pozdr

pare godzin?? To strasznie długo. Mnie po wyrwaniu ósemki (miałam ją wycinaną z dziąsła bo nie wyszła a była ustawiona prostopadle do reszty zębów) chirurg kazał wyjąć wacik po 10 minutach i powiedział żebym nawet nie próbowała trzymać dłużej.
Nigdy tak długo nie trzymałam wacika.
ewa2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 15:00   #4709
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez ewa2002 Pokaż wiadomość
pare godzin?? To strasznie długo. Mnie po wyrwaniu ósemki (miałam ją wycinaną z dziąsła bo nie wyszła a była ustawiona prostopadle do reszty zębów) chirurg kazał wyjąć wacik po 10 minutach i powiedział żebym nawet nie próbowała trzymać dłużej.
Nigdy tak długo nie trzymałam wacika.
no jakby Ci krew leciala caly czas pewnie tez wolałabys to zatamować
__________________
"Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba."
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 17:06   #4710
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

przypominam swoja historie: na gorze mi sie jedna trojka nie zmiescila i wystaje spoza jednego luku. Jedna ortodatka mowi zeby nie rwac wogole zebow, a druga mowi, zeby rwac, bo jagby mi wyszly osemki to by mi znowu wypchaly tego kła- ale tylko jednączworke. W koncu jestem w dolku.

wczoraj moja mama spytala sie swojej tak jagby znajomej ktora pracuje przy rtg roznego rodzaju. Powiedziala mojej mamie ze jesli wogole nie widac zalążkow 'osemek' w tym wieku co juz jestem, to raczej mi juz nie wyjdzie, wiec nie ma potrzeby wyrywania czworek. co o tym myslicie?
P.S. moi rodzice takze nie maja osemek.
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.