Wiosna-wysoka problem z ubiorem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-02, 18:52   #1
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954

Wiosna-wysoka problem z ubiorem


Witam
Wiosna powoli się zaczyna,temperatura leci w górę a ja znów nie mam czego na siebie założyć pomimo funduszy.
To co jest w sklepach średnio mi się podoba i szczerzę gubię się.Mój styl nie jest zbyt udany podobają mi się ciuchy raczej w ciemnych barwach ale też białe czy jasny dżins.Mam 180 cm wzrostu,jestem chuda i podobno mam ładne nogi ale nie lubię spódniczek i szersze biodra.Podoba mi się styl boho i rockowy może jeszcze inne ale w sumie nie wiem.Lubię w miarę luźno się ubierać
Polecicie może jakieś sklepy,blogi?Szukam już od kilku dni i średnio mi to wychodzi.
Z góry dziękuje
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 22:13   #2
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Wiosna-wysoka problem z ubiorem

Może coś w tym stylu:





__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 16:59   #3
SzalonaIstota
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaIstota
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 417
Dot.: Wiosna-wysoka problem z ubiorem

Wcale nie musisz mieć określonego stylu ubierania ! Raz możesz włożyć seksowną kobiecą sukienkę, a raz dres i T-shirt. Powinnaś Ubierać się raczej według nastroju , a nie tylko ślepo podążać za jakimś stylem, czy wyznacznikiem mody.

Twierdzisz, że podoba Ci się styl boho i rockowy. Jesteś sczupła i wysoka, więc tak na prawdę większość ciuchów jest dla Ciebie 'dozwolona' i co więcej nawet powiedziałabym, że są tworzone z myślą o takich kobietach jak Ty

Co Ci mogę polecić..
Na pewno jeśli interesuję Cie styl rockowy, warto zainwestować w skórzane, woskowane spodnie oraz zwykłe rurki, obie pary w czarnym kolorze. (masz ładne nogi-więc mogą być obcisłe, podkreśl to co masz fajnego!)


Wartościowa w Twojej szafie będzie też skórzana ramoneska, jest ich teraz pełno w sieciówkach więc nie powinnaś mieć problemów ze znalezieniem, wybierz tą w której dobrze się czujesz !

Świetnie z długimi nogami komponują się też szorty, coś w stylu DIY , jeansowe, ścięte po skosie, z różnymi przetarciami ćwiekami. Mogą być w kolorze jasnego jeansu.

Koszulki możesz dobierać na prawdę różne! Białe , czarne, czerwone. Wszystko jest kwestią dobrania czegoś z czymś.

Powinnaś przynajmniej początkowo, szukać w internecie czegoś co CI się podoba i się inspirować. Lekko modyfikować stylizacje znalezione w internecie, dodawać coś od siebie, coś odejmować.

Bardzo ważna wbrew pozorom jest też biżuteria, tutaj wybór jest na prawdę ogromny, więc pozostawiam to dla Ciebie, może coś Cię zainspiruje, coś Ci się spodoba.

Powinnaś też na pewno mieć w szafie małą czarną i szpilki- taką sprawdzoną stylizację, uniwersalną na jakąś okazję, gdzie nie wypada wskoczyć w jeansy.

I nie powinnaś rezygnować z obcasów , przynajmniej takie jest moje zdanie, ale to też kwestia Twojego samopoczucia. Ja bym nie zrezygnowała

Co do płaskich butów to na wiosnę może jakieś conversy, albo workery.

Przeznacz sobie dzień wolny i idź do jakiejś galerii i poprzymierzaj, zobacz w czym się dobrze czujesz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (104,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5e48.jpg (64,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9b5e.jpg (37,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 531f414a70596.jpg (49,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 40e6.jpg (94,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rock.jpg (61,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_5_26001.jpg (70,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ffac.jpg (68,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 516c.jpg (92,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1000347_10151807620886670_1511438006_n.jpg (20,1 KB, 8 załadowań)
__________________
Energii Cios werbalny..
SzalonaIstota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 19:30   #4
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Wiosna-wysoka problem z ubiorem

Dzięki Dziewczyny
Nie podążam za modą a ubieram się tak jak lubię.Po prostu chce trochę zmienić styl w stronę mieszanki boho i rocka bo wiem,że będę się w tym czuła dobrze.
Nie noszę sukienek,świetne wszystkie stylizacje,które podałyście.Mam 17 lat i do szortów też ciężko mi się przekonać chociaż podobają mi się,może dobieram zły krój?w sobotę jadę na zakupy dam znać jak poszło
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 09:10   #5
OgnistaHanka
Przyczajenie
 
Avatar OgnistaHanka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 18
Dot.: Wiosna-wysoka problem z ubiorem

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny
Nie podążam za modą a ubieram się tak jak lubię.Po prostu chce trochę zmienić styl w stronę mieszanki boho i rocka bo wiem,że będę się w tym czuła dobrze.
Nie noszę sukienek,świetne wszystkie stylizacje,które podałyście.Mam 17 lat i do szortów też ciężko mi się przekonać chociaż podobają mi się,może dobieram zły krój?w sobotę jadę na zakupy dam znać jak poszło
jak dasz zdjęcia w szortach to wtedy możemy ci jakoś doradzić.
OgnistaHanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 10:31   #6
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Wiosna-wysoka problem z ubiorem

Jednak nie mogłam pojechać na zakupy
zamówię coś przez internet

Edytowane przez Karo121
Czas edycji: 2014-04-06 o 19:56
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-06 11:31:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.