Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-26, 18:57   #4411
probowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 69
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
niezupełnie, ale mialam oczoj-✂✂✂ny rudy i malinowy. w ostrej czerwieni moja cera brzydko wygląda...
ostra czerwień pewnie dobrze wyglądałaby na zimie.
__________________
razem od 09.08.2005
zaręczeni od marca 2011
ślub 09.06.2012
probowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:41   #4412
xbox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 26
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

może i mnie ktoś zinterpretuje??
1. Jak się opalasz?
Twarz i dekolt opalają się dosyć szybko raczej na ciepły odcień omijając fazę czerwieni. Niestety reszta to w pierwszej fazie istna czerwień chyba, że zastosuje wysokie filtry30-40 to wtedy efektu brak. Opalenizna niestety nie utrzymuje się długo.
2. Kolor oczu:
teoretycznie wszędzie pisze piwne ale w rzecywistości są to pomieszane kolory szary-niebieski-zieleń. Oprawa oczu zdecydowanie ciemna, ciemne brwi, rzęsy- długie ale niezbyt gęste.
3. Piegi:
sporo na całej twarzy-po ciązy dodatkowo brazowawe plamy pod oczami.
4. Cera:
Dośc blada ze sporą ilością piegów i i tzw pieprzyków-przybywaja z każdym rokiem, czy też każdym opalaniem.
5. Naturalny kolor włosów:
ciemny brąz, wpadające w czarne.
6. Kolor ust:
Koralowe.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Źle czuję się w błekitach i zieleni. Lubie czerń, biel, berz, szarość.
xbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:16   #4413
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

no to musze życ z przeswiadczeniem ze jestem zimą południwą :brzyda l: nikt mnie nie poprawi :P
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:59   #4414
TOFUSIA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Tez bym chciala wiedziec jaki mam typ urody. 1. Opalam sie wolno ale bez zaczerwienionej spalonej skóry od razu na jasny brąz ktory przy dłuższym opalaniu robi sie ciemniejszy.
2. Oczy mam w kolorze szaro zielono niebieskim. Mam ciemną niebieska obwódkę wewnatrz oczy sa szaro zielone a wokół zrenicy brzydko mówiąc maja kolor sraczkowaty hm oprawę oczu mam ciemną brwi sa czarne lecz rzadkie nie odcinają sie od twarzy swym kolorem rzesy to ciekawa sprawa sa długie gęste ale cienkie szare z daleka .
3. Nie mam ani jednej piegi
4. Moja twarz jest blada ale nie biala bardziej przezroczysta widac cienie pod oczami przebarwienia. Gdy sie rumienie to na ciemny roz, a gdy z zimna lub tak ogolnie to na jasny.
5. Wlosy moje sa ciemno brazowe
maja kolor mlecznej czekolady tylko ze ciut ciemniejsze. Gdy bylam mala mialam 2 lata byly blond w wieku 4 stały sie brązowe z połyskiem złota a pozniej sciemnialy.
6 usta mam szerokie w kolorze bardzo ciemnego różu
podobnego bo koloru policzkow.
7. Lubie kolor czarny kolory pastelowe i nasycone. Zle mi w fiolecie i złocie, brązie jesli chodzi o cienie do oczu

Edytowane przez TOFUSIA07
Czas edycji: 2012-01-01 o 17:29
TOFUSIA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 12:34   #4415
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anamia88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, a mi moglybyscie poradzic jakim typem jestem?
w ogole nie moge sie opalic bo tylko na czerwono, mam jasne rzesy, jasne brwi, kolor wlosy jasny braz/rudy. moja cera jest blada, i dlatego w wiekszosci czasu wygladam jak wamp. naprawde bylabym wdzieczna za pomoc. ja osobiscie wacham sie pomiedzy jesienia a latem
a masz piegi? włosy ewidentnie ciepłe. Albo jesteś typem mieszanym (jeśli skóra jest chłodna, czerwona bez złotych piegów i kremowego odcienia) albo czystą jesienią

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - czerwona jestem jedynie dlatego że mam pewne dysfunkcje sercowe ale generalnie gdy wejde z prażącego słońca do cienia albo domu tooo czerwień znika, wiec raczej chyba tego nie powinnam brac pod uwagę czyli od razu na brąz [brudny] (chyba ze czerwony epizod też sie liczy )

2. Kolor oczu - jak na zdjęciu

3. Piegi - chyba brak

4. Cera - gdy nie opalona to wpadająca w niebieski takie mam wrazenie

5. Naturalny kolor włosów - jak na zdjeciu ( przy oknie , bez lampy)

6. Kolor ust - średni róż , sama nie wiem - tak jak na zdjeciu , czasami mam baaaaaaaaaardzo czerwone ... ale nie wiem od czego to zalezy ( nie od choroby , nie od temperatury,,, po prostu ..czasami tak mają;D)

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - w czarnym i granatowym(zielonomodrym) chyba wyglądam najlepiej i w intensywnych różach , koral, biały, niebieski
lato albo zima. Jeśli nie przytłaczają Cię intensywne i ciemne kolory, np. czarny, granat, bordo to zima

Cytat:
Napisane przez TOFUSIA07 Pokaż wiadomość
Tez bym chciala wiedziec jaki mam typ urody. 1. Opalam sie wolno ale bez zaczerwienionej spalonej skóry od razu na jasny brąz ktory przy dłuższym opalaniu robi sie ciemniejszy.
2. Oczy mam w kolorze szaro zielono niebieskim. Mam ciemną niebieska obwódkę wewnatrz oczy sa szaro zielone a wokół zrenicy brzydko mówiąc maja kolor sraczkowaty hm oprawę oczu mam ciemną brwi sa czarne lecz rzadkie nie odcinają sie od twarzy swym kolorem rzesy to ciekawa sprawa sa długie gęste ale cienkie szare z daleka .
3. Nie mam ani jednej piegi
4. Moja twarz jest blada ale nie biala bardziej przezroczysta widac cienie pod oczami przebarwienia. Gdy sie rumienie to na ciemny roz, a gdy z zimna lub tak ogolnie to na jasny.
5. Wlosy moje sa ciemno brazowe
maja kolor mlecznej czekolady tylko ze ciut ciemniejsze. Gdy bylam mala mialam 2 lata byly blond w wieku 4 stały sie brązowe z połyskiem złota a pozniej sciemnialy.
6 usta mam szerokie w kolorze bardzo ciemnego różu
podobnego bo koloru policzkow.
7. Lubie kolor czarny kolory pastelowe i nasycone. Zle mi w fiolecie i złocie, brązie jesli chodzi o cienie do oczu
myślę że lato
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 14:30   #4416
TOFUSIA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

ojej w życiu bym nie pomyslala....
TOFUSIA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 16:55   #4417
TOFUSIA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

robilam test wyszlo mi 42% lata, a 43% zimy. jakos nie zbyt chce mi sie wierzyć, bo często wyberałam nasycone kolory i to dlatego...

zblizam sie ku lecie
TOFUSIA07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 20:55   #4418
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

to prawda, możesz trochę sprawiać wrażenie zimy. Wszystko by wyszło w analizie kolorystycznej, a tak na odległość trudno jednoznacznie wyrokować. Ale mam jednak wrażenie że lato. Wiesz, jesteś młoda i ładna więc nie musisz jakoś sztywno się trzymać kolorów letnich S zczególnie gdy stylizacja poprzez makijaż idzie w styl zimy (wyraziste kolory, czarna mocna kreska) to możesz poszaleć trochę z ubraniami
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 07:07   #4419
landi18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: J-no
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Nio hej, proszę pomóżcie mi jakim ja jestem typem kolorystycznym bo niby w tym teście wyszło mi, że jestem w 64% latem. A ja jestem przekonana, że mój typ to wiosna. Chciałabym abyście oceniły to obiektywnie. Z góry dziękuję i załączam swoje fotki. Ps. to pierwsze zdjęcie od lewej to ja w naturalnych włosach hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 53590.jpg (23,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01686.jpg (28,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01688.jpg (125,5 KB, 21 załadowań)
landi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 09:20   #4420
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

na pewno nie lato, ale masz puder, wiec nie wiem, jaką masz cerę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 15:42   #4421
TOFUSIA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
to prawda, możesz trochę sprawiać wrażenie zimy. Wszystko by wyszło w analizie kolorystycznej, a tak na odległość trudno jednoznacznie wyrokować. Ale mam jednak wrażenie że lato. Wiesz, jesteś młoda i ładna więc nie musisz jakoś sztywno się trzymać kolorów letnich S zczególnie gdy stylizacja poprzez makijaż idzie w styl zimy (wyraziste kolory, czarna mocna kreska) to możesz poszaleć trochę z ubraniami
tzn. chodzilo mi ze wtescie wybieralam kolory zimowe, tak podswiadomie.
TOFUSIA07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 17:45   #4422
MaryTheBloodiest
Przyczajenie
 
Avatar MaryTheBloodiest
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 29
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny! Tak jak myślałam! Jestem zimą

You scored 77 percent on Winter!

18% wiosna
38% lato
12% jesień

ciekawe wyniki!

A tak strrrrasznie nienawidzę zimy! Brrrrr!
MaryTheBloodiest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 17:53   #4423
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez landi18 Pokaż wiadomość
Nio hej, proszę pomóżcie mi jakim ja jestem typem kolorystycznym bo niby w tym teście wyszło mi, że jestem w 64% latem. A ja jestem przekonana, że mój typ to wiosna. Chciałabym abyście oceniły to obiektywnie. Z góry dziękuję i załączam swoje fotki. Ps. to pierwsze zdjęcie od lewej to ja w naturalnych włosach hehe
A ja bym nie wykluczała lata Tylko oczy jakby wiosenne... a to oznacza że możesz być lato-wiosna. Przydałby się jakiś opis - np czy łatwo sie opalasz i na jaki kolor, albo zdjęcie bez makijażu..
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 19:44   #4424
Lillian_
Rozeznanie
 
Avatar Lillian_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 670
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam szanowne Panie! Czy pomożecie mi określić mó typ urody? Była bym bardzo wdzięczna, ja osobiście czytając w necie różne opinie i opisy stwierdzam , że jestem albo latem albo wiosną albo jesienią jasną... tak więc Już odpowiadam na pytanka:

1.Jak się opalam?- dzwinie nos na czerwono , po 2 dniach brązowieje, na początku skóra jest różowa i podrażniona a potem robi się brązowa po 1 lub 2 dniach, dekolt opala się bardzo cieżko, twarz nie tak cięzko , ale nie znowu szybko jak heban...




2.Kolor oczu- zielone bez plamek, gdy popłacze sobie to zyskują czysto zielony kolor szmaragdu nie są piwne lub znioło-zielone ,przy styku tęczówki z białkiem oka jest szarawa obwódka, białko oka jest jakby niebieskawe.


3.Piegi - latem są takie beżowe kropeczki w okolicy nosa zimą całkowity brak


4. cera. Moja cera jest- nie wiem. na pewno czerwonawa, jasna karnacja raczej po alkoholu robię się czerwona, w ogóle potrafię się zaczerwienić na całej twarzy jak sie zawstydze, cera jasna, raczej blada/ lub szara nie kremowa nie oliwkowa.


5. kolor włosów, aktualnie farbowane naturalnie mysi odcien, w dzieciństwie byłam jasną blondynką, na chwile obecną ciemny, szary blond bez refleksów
6. kolor ust, potrafią byc bardzo blade, ale jasny różowy, jak się je podrazni czymś peelingiem np. to sa czerwone, ale raczej jasny roż
Kolory w których sie dobrze czuje : czerwony, czarny, zielony fioletowy soczysta zieleń( jasnych kolorów typu np. jasny róż się boję i białego też się boję, ( że sprawia że moja cera jest szara) lubię robić makijaż brązowy ( rożne odcienie brązu) , brwi tez na brązowa, lubie czarną maskarę, c



Bardzo dziękuje z góry, z tym problemem określenia typu urody
Lillian_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 06:12   #4425
landi18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: J-no
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To pierwsze zdjęcie jest bez pudru hehe wtedy miałam lat naście.... i nie używałam bo nie było takiej potrzeby A opalam się tak załączę swoje zdjęcie z nad morza zupełnie bez make-up ale wtedy byłam czarna... to zdjęcie z przed 4 miesięcya następne zupełnie bez makijażu po dekoloryzacji;/ PS. Nie opalam się na czerwono od razu mam brązową skóre
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01591.jpg (47,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01647.jpg (37,2 KB, 30 załadowań)
landi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 08:22   #4426
joanna45o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 19
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dzień Dobry
To mój pierwszy raz na tym forum i jeśli coś pokręcę ,to z góry przepraszam
Kochana pani wizażystko i dziewczyny,widzę ,że tu głównie młodzież zagląda,a ja starawa jestem,ale mam problem z określeniem swojego typu urody ,a chciałabym chociaż na starość dobrać odpowiedni kolor włosów .Do tej pory "szalałam" z rudościami , ale coś mi się zdaje ,że to nie moja bajka...Może opiszę jak wyglądam(mniej więcej) na podstawie pytań , jakie wcześniej przeczytałam:
-opalam się szybko na kolor czerwony,który z czasem przybiera odcień jasno oliwkowy(złotawy),ale mam skłonności do poparzeń i efektem tego są piegi na ramionach w odcieniu szaro-brązowym,posiadam dużo znamion barwnikowych brązowych
-oczy szaro-zielone(na pierwszy rzut -zielone)z wyraźną otoczką i malutkimi brązowymi plamkami, oprawa wyraźna,ciemna,ale nie czarna ,raczej grafitowa,
-cera jasna,różowo-złotawa,naczynkowa, rumienię się na ciemy kolor(burak),
-naturalny kolor włosów,to brąz z popielatym odcieniem,w dzieciństwie były bardzo ciemne,
-usta-blade-od zawsze,
-najlepiej czuję się w zdecydowanych kolorach,a mój ulubiony ,to biały.W brązie wyglądam fatalnie, a czerń lubię ,ale mnie postarza-jakaś blada w niej jestem
No i to byłoby na tyle(ale się rozpisałam-sorki)
Bardzo proszę o poradę
joanna45o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 10:48   #4427
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez landi18 Pokaż wiadomość
To pierwsze zdjęcie jest bez pudru hehe wtedy miałam lat naście.... i nie używałam bo nie było takiej potrzeby A opalam się tak załączę swoje zdjęcie z nad morza zupełnie bez make-up ale wtedy byłam czarna... to zdjęcie z przed 4 miesięcya następne zupełnie bez makijażu po dekoloryzacji;/ PS. Nie opalam się na czerwono od razu mam brązową skóre
w takim razie kto wie, może jesteś wiosną... A jakie masz naturalne włosy?

Cytat:
Napisane przez joanna45o Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
To mój pierwszy raz na tym forum i jeśli coś pokręcę ,to z góry przepraszam
Kochana pani wizażystko i dziewczyny,widzę ,że tu głównie młodzież zagląda,a ja starawa jestem,ale mam problem z określeniem swojego typu urody ,a chciałabym chociaż na starość dobrać odpowiedni kolor włosów .Do tej pory "szalałam" z rudościami , ale coś mi się zdaje ,że to nie moja bajka...Może opiszę jak wyglądam(mniej więcej) na podstawie pytań , jakie wcześniej przeczytałam:
-opalam się szybko na kolor czerwony,który z czasem przybiera odcień jasno oliwkowy(złotawy),ale mam skłonności do poparzeń i efektem tego są piegi na ramionach w odcieniu szaro-brązowym,posiadam dużo znamion barwnikowych brązowych
-oczy szaro-zielone(na pierwszy rzut -zielone)z wyraźną otoczką i malutkimi brązowymi plamkami, oprawa wyraźna,ciemna,ale nie czarna ,raczej grafitowa,
-cera jasna,różowo-złotawa,naczynkowa, rumienię się na ciemy kolor(burak),
-naturalny kolor włosów,to brąz z popielatym odcieniem,w dzieciństwie były bardzo ciemne,
-usta-blade-od zawsze,
-najlepiej czuję się w zdecydowanych kolorach,a mój ulubiony ,to biały.W brązie wyglądam fatalnie, a czerń lubię ,ale mnie postarza-jakaś blada w niej jestem
No i to byłoby na tyle(ale się rozpisałam-sorki)
Bardzo proszę o poradę
zawodową wizażystką nie jestem, ale mogę spróbować pomóc
opis może wskazywać na lato ale nie wykluczam jesieni. Już to kiedyś pisałam, ale powtórzę, że w zasadzie bez zdjęcia niemożliwe jest pewne określenie typu..
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 11:36   #4428
joanna45o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 19
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Załącznik 4322323

Edytowane przez joanna45o
Czas edycji: 2011-11-06 o 18:58 Powód: chcę usunąć zdjęcie
joanna45o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 11:42   #4429
joanna45o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 19
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Załącznik 4322323
Wysyłając to zdjęcie ryzykuję czyjeś zdrowie, bo istnieje możliwość zejścia na zawał kogoś kto je zobaczy, ale jak mus to mus...( matko jedyna ,a jak ktoś mnie rozpozna?)Te włosy nie są naturalne ,tylko farbowane na orzechowy brąz -pierwsza próba z chłodnym odcieniem...Dziękuję za odzew(mówiłam ,że stara jestem
joanna45o jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 13:50   #4430
joanna45o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 19
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To ponownie ja...przepraszam,że tak często,ale patrzę na to moje nieszczęsne zdjęcie i ono chyba mocno oświetlone wyszło..."na żywo" oczy są bardziej zielonkawe,zawsze były błyszczące i białko często wyglądało niebieskawo.W latach mojej młodości można było pokusić się o stwierdzenie ,że byłam zimą(ale to tylko moje odczucia), w każdym razie z wiekiem zaczęłam się "rozmywać" i dlatego mam problem z określeniem mojego typu.Czy możliwe jest abym z ZIMY przerodziła się w JESIEŃ?Moja mama to typowa zima z czarnymi oczami ,a ojciec miał oczy stalowo-niebieskie i siwe włosy(od młodości- coś nie tak z barwnikiem ), u mnie ten problem z pieprzykami chyba po nim...W dalszej rodzinie ze strony ojca -dużo "rudzielców" albo niesamowicie "płowowłosi".Jeny sorki za taką dogłębną analizę,ale ...noo problem mam Może to zdjęcie na nieodpowiednim tle zrobiłam?
joanna45o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 15:39   #4431
Ellsay
Raczkowanie
 
Avatar Ellsay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Może ja się przypomnę, bo dalej mam problemy z ustaleniem.

1. Jak się opalasz - Mniej niż godzina na słońcu = poparzenia, a potem opalenizna do oglądania przez lupę.

2. Kolor oczu - Ciemnobrązowe z czarną otoczką dookoła. Brwi i rzęsy również ciemny brąz.

3. Piegi - Piegów nie mam, ale za to pełno pieprzyków są brązowe o złotym odcieniu.

4. Cera - Jasna, czasami nawet szarawa.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, w słońcu powstaja rudawe refleksy.

6. Kolor ust - Bardzo jasno różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - To chciałabym ustalić ;p Wydaje mi się, że pasuje mi niebieski, brąz, beże i zielony

Dodaje zdjęcie oczu i tak ogólnie twarzy. ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 65022267.jpg (26,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jdv1320593468z.jpg (68,9 KB, 24 załadowań)
__________________
I’m not lazy. I’m just conserving energy …

30/30 Shred

Edytowane przez Ellsay
Czas edycji: 2011-11-08 o 19:50
Ellsay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 15:41   #4432
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Myślę, że jednak powinnaś się trzymać kolorów lata To rozmycie jest właśnie dla lata charakterystyczne. Czasem też niektóre lata w młodości są bardziej wyraziste, co mija z wiekiem
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 16:00   #4433
joanna45o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 19
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziękuję serdecznie honey pie
Czyli jeśli o farby chodzi ,to odcienie chłodne.Ulżyło mi ,bo ostatnio fryzjerka "uwzięła" się ,że do mnie tylko rudości pasują,a ja wcale taka tego pewna nie byłam i z tego wszystkiego przestałam ją odwiedzaćTeraz sobie szukam innej,która będzie otwarta na moje sugestie, hihi...mam nadzieję ,że takie istnieją.Jeszcze raz dzięki
joanna45o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 18:59   #4434
Ewelka9120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Stlizacja

Witam! Chciałabym się dowiedzieć coś na temat swojej urody, jaka fryzura pasuje do mnie? Jaki makijaż? itp. Umieszczam swoje zdjęcia i proszę o podpowiedź z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 619489097d.jpg (45,1 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg de244a61ef.jpg (41,0 KB, 74 załadowań)
Ewelka9120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 14:56   #4435
Ewelka9120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Stlizacja

halo halo wizażystki pomożecie?
Ewelka9120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:36   #4436
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Stlizacja

Nie wizazystki tylko wizazanki

Moim zdaniem nie zaszkodziloby Ci, gdybys lekko konturowala policzki bronzerem. Do tego uwazam, ze niepotrzebnie zaznaczasz czarna kredka linie wodna, bo zamyka Ci oczy i wygladasz na niedostepna (to akurat nie w tym pozytywnym znaczeniu).
Mozesz:
- malowac powieki (na zdjeciu nie sa pomalowane, najwyzej masz czarna kredke przy gornej linii rzes, ale nie jestem w stanie tego stwierdziec), a jesli bez czarnej kredki na linii wodnej bedziesz czuc sie "gola" to maluj dolna linie rzes (ale linie rzes, a nie linie wodna!) brazowym cieniem - wyglada naturalnie i nie zamyka oka.
- nalozyc wiecej rozu (nie wiem czy tu go masz, ale nie widac, wiec jesli masz to naloz odrobine wiecej. Roz ozywia twarz, wiec bedzie wygladac o wiele lepiej)

Do tego uwazam, ze mozesz wykorzystac swoje atuty: masz ladne brwi, docen je. Tak samo jak cera (a przynajmniej na zdjeciu) wyglada na wyjatkowo ladna i zdrowa, wiec uzywanie swietlistego podkladu (dajacego efekt nautralnego glow) bedzie wygladac wspaniale.

Co do wlosow to nie wiem, bo na kazdym zdjeciu wygladaja inaczej (nie wiem czy zmienialas kolor czy to oswietlenie jest inne), ale mnie sie wersja ciemniejsza bardziej podoba, bo ta jasniejsza jest jakas taka wyplowiala i bez blasku.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 22:29   #4437
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Stlizacja

Po pierwsze, masz piekna cere i ladne rysy. Jestes mloda i ladna i duzo rzeczy Ci bedzie pasowalo.

Ja raczej bym odstapila od obrysowania linii wodnej kredka. To troche takie, sorry, popularne wsrod gimnazjalistek i nie do konca podkreslajace naturalna urode kobiet naszego regionu.

Ja bym sie podpisala pod slowami Mdm, dodalabym tylko, ze moglabyc lekko omiesc (od miotly- omiatac) jasnym bronzerem boki czola, tak by zatoczycdelikatnu luk wzdluz linii wlosow. Masz szerokie czolo i choc nalezy ono do atrybutow klasycznego piekna, warto je lekko wydobyc.

Na policzki dalabym ladny delikatny brzoskwiniowy roz, lekko nalozony. Na oczy chocby jakies dyskretne szarosci, cieple bezowe, delikatne iskrzace sie sliwki lub przygaszone zielone cienie w kremie - nawet nakladane palcem czy malym pedzelkiem (latwa aplikacja i dluzej siedza) , tusz ladnie wydluzajacy i podkrecajacy. Ja jestem fanka brazowych tuszy, bo ladnie sie komponuja z makijazem jesienna pora - nie monopolizuja makijazu, bardzo mocno eksponuja reszte elementow makijazu oka: cienie, kredki itd. Pomadki - najbezpieczniej jakies jasne, by nie przesadzic. W przypadku ochoty na cos mocniejszego: lepiej wybrac wersje sheer mocnych kolorow - szminkabedzie miala odcien czerwieni czy sliwki, ale nie bedzie obciazala makijazu i nie doda sztucznie 10 lat w metryce . Fajne sa tez ostatnio polecane fuksje i pomarancze - na imprezy, ale w otoczeniu bardzo oszczednego makijazu oczu (najlepiej czarna mascara i najwyzej i cienka czarna/szara/brazowa kreska na powiece) i policzkow i najlepiej przy lekko matowym wykonczeniu podkladu.

Wlosy masz piekne, mozesz szalec. Kolor masz fajny, ale mozesz pokombinowac z neutralnymi brazami, mleczna czekolada czy kawa . Wiadomo, z dlugich rownych wlosow sie nic nie wyczaruje, ale na sile bym ich nie skracala i strasznie nie skubala . Mozesz je najwyzej skrocic o pare centumetrow, lekko pocieniowac na samych koncach, ewentualnie postawic na asymetryczna grzywke. By ciecie mialo 'profesjonalny' wyglad, i zeby bylo widac, ze wlosy sa od fryzjera, trzeba ciapnac wlosy na dlugosci tak do punktu w polowie drogi miedzy ramionami a dekoltem. Takie wlosy mozna i upiac, ale tez mozna je lekko podprostowac na samych koncowkach i grzywce lub wywinac na szczotce.

To moje propozycje
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 14:35   #4438
Ewelka9120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Stlizacja

Przepraszam za błąd "wizazanki" , Dziękuje za cenne rady a co myślicie, zebym zmieniła kolor włosów na blond?
Ewelka9120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 17:24   #4439
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Stlizacja

Ewelka, szalej pokis mloda Choc ja osobiscie uwazam, ze takie bogate odcienie brazow, lekko miedziane czy czekoladowe najbardziej podkreslaja Twoja bezbledna jasna cere. Blondy sa fajne, ale wtedy twarz nieco 'plowieje' i sprawdzaja sie zwlaszcza u dziewczyn 30plus, bo lagodza rysy. W przypadku lekko chlodniejszej urody najlepiej sprawdzaja sie popielate czy platynowe odcienie blondu (takie skandynawskie chlody), a sa one trudne do osiagniecia bez fachowej fryzjerki . To tez istotne.

Sama nosze teraz blond, by sobie zlagodzic rysy - latka leca . Wczesniej nosilam wszelkie ciemnosci, rozne odcienie brazu i one najbardziej eksponowaly mi cere, oczy i ladnie zarysowane kosci policzkowe. Teraz te kosci mam mocniej widoczne i dlatego nie wracam do ciemnych, choc tak bardzo je kocham. Zwlaszcza w polaczeniu z grubsza prosta grzywka . Achhh.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:13   #4440
Ellsay
Raczkowanie
 
Avatar Ellsay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

A mnie potrafiłby ktoś pomóc ?

(opis jest kilka postów wyżej)
__________________
I’m not lazy. I’m just conserving energy …

30/30 Shred
Ellsay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.