Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2 :) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-28, 20:01   #1981
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Ja to zaczynam racjonalne żywienie od listopada Zwłaszcza z powodów finansowych (znoooowu) Kurcze na słodkości i inne przegryzki wydaję więcej niż na treściwe jedzenie, więc chyba czas z tym skończyć. Tzn. nie definitywnie - jak sobie zjem trochę chipsów raz na 2 tygodnie to mnie nie rozerwie, ale ostatnio to przesadzam ze słodkościami.
Do tego ten basen, na który mama mi obiecała dać pieniążki
Swoją drogą, wiecie, że weszłam w kostium, który kupiłam prawie 7 lat temu?

ja na szczęście mam uczulenie na glutaminian sodu i lekarz zabronił chipsów i chińszczyzny więc tym sie nie objadam :P

a co do stroju to powinnaś sie chyba cieszyć
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:03   #1982
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

A i JustTheOne ja tęskniłam super, że wyjazd się udał, ja nadal zazdraszczam Wam go
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:07   #1983
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja na szczęście mam uczulenie na glutaminian sodu i lekarz zabronił chipsów i chińszczyzny więc tym sie nie objadam :P

a co do stroju to powinnaś sie chyba cieszyć
Właśnie się zastanawiam i wychodzi na to, że niezła świnka ze mnie była

Ja sobie lubię zjeść jakieś chipsy o smaku mięsa Oh, a mi nie ma kto zabronić... TŻ lubi zjeść chipsy i specjalnie mnie do ich kupna podjudza. Z tą różnicą, że mu w boczki nie idzie.
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:08   #1984
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Ja to zaczynam racjonalne żywienie od listopada Zwłaszcza z powodów finansowych (znoooowu) Kurcze na słodkości i inne przegryzki wydaję więcej niż na treściwe jedzenie, więc chyba czas z tym skończyć. Tzn. nie definitywnie - jak sobie zjem trochę chipsów raz na 2 tygodnie to mnie nie rozerwie, ale ostatnio to przesadzam ze słodkościami.
Do tego ten basen, na który mama mi obiecała dać pieniążki
Swoją drogą, wiecie, że weszłam w kostium, który kupiłam prawie 7 lat temu?
jak Ci sie to udalo? chociaz ja od gim wagi nie zmienilam, a to juz 5lat od skonczenia szkoly
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:08   #1985
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Mój tż się dziwi,jak ja jestem w stanie dużą milkę zjeść przed okresem,po prostu ją pogryzając Albo nutellę,cały słoik,zapijając colą Dlatego też staram się nie pozwalać sobie,bo jak wpadnę w wir,to cięzko mi z niego wyleźć,mogę jeść non stop.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:10   #1986
kognisia
PeEma
 
Avatar kognisia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 025
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Widzę, że o dzidziusiach rozmawiałyście My chcemy tylko jedno dziecko, sama jestem jedynaczką i wiem jak to dobrze. Głównie ze względu na zasoby uczuć ze strony obojga rodziców. Teraz sobie nie wyobrażam żeby moi rodzice kochali kogoś tak jak mnie! Jestem bardzo rozpieszczona uczuciowo i dlatego mam bardzo dobry kontakt i z Mama i z Tata. Tak samo chce rozpieścić swoją pociechę )

A dziecko planujemy dopiero za jakieś 5-6 lat.
Póki co mamy szczeniaka, kundelka ze schroniska i jest cudownie

Sent from my GT-N7100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
28.08.2008r.
kognisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:13   #1987
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Ja bym nigdy nie skazała dziecko na bycie jedynakiem Sama byłam 7 lat jedynaczką i uważam,że posiadanie rodzeństwa to największe dobro jakie może dziecko spotkać.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 20:14   #1988
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
jak Ci sie to udalo? chociaz ja od gim wagi nie zmienilam, a to juz 5lat od skonczenia szkoly
Szczerze? Nie mam pojęcia Kupiłam ten kostium przed rozpoczęciem 1 liceum, bo wtedy mieliśmy chodzić na basen. Ja załatwiłam sobie zwolnienie, bo w środku dnia pójść na basen, a później przez kolejne zajęcia śmierdzieć chlorem dla mnie - no way I tak sobie leżał, leżał, leżał - z metką, w ogóle nieruszany A teraz jestem na 4 roku studiów i chcę na ten basen chodzić, więc sobie przymierzyłam I zonk, bo pasuje i to bardzo dobrze Chyba jakieś czary, albo pod wpływem czasu materiał się "rozszedł"
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:14   #1989
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość

Mój też jak pójdzie to czasem zagina czasoprzestrzeń, co mnie niezmiernie zawsze wkurza
myslalam ze tylko mnie nerwica bierze

wrócił.
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:15   #1990
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Mój tż się dziwi,jak ja jestem w stanie dużą milkę zjeść przed okresem,po prostu ją pogryzając Albo nutellę,cały słoik,zapijając colą Dlatego też staram się nie pozwalać sobie,bo jak wpadnę w wir,to cięzko mi z niego wyleźć,mogę jeść non stop.

ja właśnie od kilku godzin mam okres ale dalej mnie wilczy apetyt trzyma :P

wyobraźcie sobie że całkiem niedawno postanowiłam zmierzyć moja "mała czarną" ze studniówki. Jest bez ramiączek, wsunęłam ją, zapięłam, po czym puściłam a ona zleciała do kostek :P pierwsze co pomyślałam to "bożeeeee i mi nie było wstyd tak iść.." :P niestety nie moge sie pochwalić że weszłam do ciuchów sprzed kilku lat bo ostatni raz ważyłam tyle w 4 klasie podstawówki ;/ a miałam tylko 150 cm wtedy, albo i mniej. Ale za to chodze w ciuchach po 13letniej siostrze biust jej rośnie i np w koszule sie nie mieści to sobie je przywłaszczam
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:16   #1991
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Mój tż się dziwi,jak ja jestem w stanie dużą milkę zjeść przed okresem,po prostu ją pogryzając Albo nutellę,cały słoik,zapijając colą Dlatego też staram się nie pozwalać sobie,bo jak wpadnę w wir,to cięzko mi z niego wyleźć,mogę jeść non stop.
Ja mam najlepsza akcje jak nie mam nic słodkiego w domu (bo juz wszystko wyżarłam) ale mam mega ochote na słodkości to chodze co chwila i zaglądam do szafek w kuchni czy przypadkiem czegoś tam nie ma chodzę tak bo licze, że coś tam znajde ale po kilku razach orientuje się, że nic nie ma i albo jadę do sklepu a jak mi się nie chce to wyjadam cukier z cukiernicy albo rzucam się na kakao rozpuszczalne
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 20:17   #1992
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Ja bym nigdy nie skazała dziecko na bycie jedynakiem Sama byłam 7 lat jedynaczką i uważam,że posiadanie rodzeństwa to największe dobro jakie może dziecko spotkać.

ja byłam 8 lat jedynaczką i to było 8 najpiękniejszych lat mojego życia nie dogadujemy sie z siostrą zbytnio ;/ a mój S był jedynakiem 15 lat :P jak sie dowiedział, że mama jest w ciąży to sie do niej nie odzywał aż do rozwiązania, taki był obrażony :P
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:18   #1993
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Mój tż się dziwi,jak ja jestem w stanie dużą milkę zjeść przed okresem,po prostu ją pogryzając Albo nutellę,cały słoik,zapijając colą Dlatego też staram się nie pozwalać sobie,bo jak wpadnę w wir,to cięzko mi z niego wyleźć,mogę jeść non stop.
Ja też - żrę jak opętana... Potrafię parówkę zagryźć czekoladą i popić energetykiem, afuj

Cytat:
Napisane przez kognisia Pokaż wiadomość
Widzę, że o dzidziusiach rozmawiałyście My chcemy tylko jedno dziecko, sama jestem jedynaczką i wiem jak to dobrze. Głównie ze względu na zasoby uczuć ze strony obojga rodziców. Teraz sobie nie wyobrażam żeby moi rodzice kochali kogoś tak jak mnie! Jestem bardzo rozpieszczona uczuciowo i dlatego mam bardzo dobry kontakt i z Mama i z Tata. Tak samo chce rozpieścić swoją pociechę )

A dziecko planujemy dopiero za jakieś 5-6 lat.
Póki co mamy szczeniaka, kundelka ze schroniska i jest cudownie

Sent from my GT-N7100 using Wizaz Forum mobile app
Ja to jestem jedynaczką i swojemu dziecku na prawdę tego nie życzę. Ja nie byłam rozpieszczana, a wręcz przeciwnie - rodzice uczyli mnie, że muszę zawsze sobie sama radzić. Nie mówię, że to źle, bo na prawdę jestem zaradna, zorganizowana i rozsądna, ale trudno mi jest przez to zaufać komuś, że zrobi coś za mnie. Nie mogę też się zwrócić do nikogo z radą - nie mam przyjaciółek, mamie o wszystkim też nie powiem i zostaję z problemami sama, a w zasadzie to TŻ cierpi na tym, bo na nim wylewam swoje "żale". Także jak dziecko, to conajmniej 2.
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:18   #1994
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Ja mam najlepsza akcje jak nie mam nic słodkiego w domu (bo juz wszystko wyżarłam) ale mam mega ochote na słodkości to chodze co chwila i zaglądam do szafek w kuchni czy przypadkiem czegoś tam nie ma chodzę tak bo licze, że coś tam znajde ale po kilku razach orientuje się, że nic nie ma i albo jadę do sklepu a jak mi się nie chce to wyjadam cukier z cukiernicy albo rzucam się na kakao rozpuszczalne

choćbym siebie widziała ojciec zawsze sie drze "po cholere zaglądasz 4 raz do barku skoro wiesz że tam nic nie ma!"
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:20   #1995
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Ja bym nigdy nie skazała dziecko na bycie jedynakiem Sama byłam 7 lat jedynaczką i uważam,że posiadanie rodzeństwa to największe dobro jakie może dziecko spotkać.
Ja jestem jedynaczką i dlatego chce mieć dużo dzieci. Minimum trójke

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
myslalam ze tylko mnie nerwica bierze

wrócił.
Dobrze, że wrócił
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:21   #1996
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja sie ciesze że mój w ogóle nie pije nie mam tego problemu
O matko, ale Ci zazdroszczę!


Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Ja bym nigdy nie skazała dziecko na bycie jedynakiem Sama byłam 7 lat jedynaczką i uważam,że posiadanie rodzeństwa to największe dobro jakie może dziecko spotkać.
Ja wprawdzie prawdziwą jedynaczką nie jestem, ale gdy się urodziłam to bracia mieli 15-16 lat, więc czasem się tak czułam, bo jak podrosłam to już praktycznie dorośli byli I rodzeństwa mi nie brakowało, siedziałam całymi dniami na podwórku z koleżankami. Też bym chciała jedno dziecko jak już ale TŻ twierdzi, że będzie rozpieszczone



Chyba jestem oryginalna, bo nie rozumiem jak można jeść Nutelle łyżkami, mi to za słodko Za to moja mama tak robi, pod łóżkiem ją trzyma i wieczorem wcina... Ja jej nawet nie ruszam, chyba że mamy też masło orzechowe, wtedy robię kanapkę "snickersa", mmm

Kurde, nie gadać mi o żarciu wieczorem bo staram się wtedy malutko jeść, a przez was głodna jestem teraz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:21   #1997
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Szczerze? Nie mam pojęcia Kupiłam ten kostium przed rozpoczęciem 1 liceum, bo wtedy mieliśmy chodzić na basen. Ja załatwiłam sobie zwolnienie, bo w środku dnia pójść na basen, a później przez kolejne zajęcia śmierdzieć chlorem dla mnie - no way I tak sobie leżał, leżał, leżał - z metką, w ogóle nieruszany A teraz jestem na 4 roku studiów i chcę na ten basen chodzić, więc sobie przymierzyłam I zonk, bo pasuje i to bardzo dobrze Chyba jakieś czary, albo pod wpływem czasu materiał się "rozszedł"
to napewno czary
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:22   #1998
kognisia
PeEma
 
Avatar kognisia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 025
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Ja też - żrę jak opętana... Potrafię parówkę zagryźć czekoladą i popić energetykiem, afuj



Ja to jestem jedynaczką i swojemu dziecku na prawdę tego nie życzę. Ja nie byłam rozpieszczana, a wręcz przeciwnie - rodzice uczyli mnie, że muszę zawsze sobie sama radzić. Nie mówię, że to źle, bo na prawdę jestem zaradna, zorganizowana i rozsądna, ale trudno mi jest przez to zaufać komuś, że zrobi coś za mnie. Nie mogę też się zwrócić do nikogo z radą - nie mam przyjaciółek, mamie o wszystkim też nie powiem i zostaję z problemami sama, a w zasadzie to TŻ cierpi na tym, bo na nim wylewam swoje "żale". Także jak dziecko, to conajmniej 2.
No to chyba zależy od tego jak komu było. Ja jestem ogromnie szczęśliwa jako jedynaczka i w życiu bym tego nie zamieniła na posiadanie rodzeństwa. Jak byłam mała to jasne, że chciałam mieć kogoś bliskiego, ale to z czystego egoizmu. Nigdy nie byłam tez samotna, jestem ekstrawertyczką i zawsze otaczali mnie ludzie, przyjaciele, znajomi. W stu procentach mi to wystarczało i wystarcza wciąż.

Sent from my GT-N7100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
28.08.2008r.
kognisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:24   #1999
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Ups, podczas pisania oparłam się o grzejnik i regulator temperatury urwałam
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 20:26   #2000
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
O matko, ale Ci zazdroszczę!
ja nie piję, po części z wyboru z pewnych powodów a po części z przymusu, bo biore leki dożywotnio i nie moge ich łączyć z alkoholem. S postanowił mnie wspierać i zrezygnował całkowicie z picia. Ciesze się, ponieważ część powodów była związana z pijącymi mężczyznami ;/
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:26   #2001
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez kognisia Pokaż wiadomość
No to chyba zależy od tego jak komu było. Ja jestem ogromnie szczęśliwa jako jedynaczka i w życiu bym tego nie zamieniła na posiadanie rodzeństwa. Jak byłam mała to jasne, że chciałam mieć kogoś bliskiego, ale to z czystego egoizmu. Nigdy nie byłam tez samotna, jestem ekstrawertyczką i zawsze otaczali mnie ludzie, przyjaciele, znajomi. W stu procentach mi to wystarczało i wystarcza wciąż.

Sent from my GT-N7100 using Wizaz Forum mobile app
Oczywiście, każdy ma własny punkt widzenia i otoczenia
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:27   #2002
JustTheOne
Zadomowienie
 
Avatar JustTheOne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 389
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
A i JustTheOne ja tęskniłam super, że wyjazd się udał, ja nadal zazdraszczam Wam go
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Bitch please, rok temu i w tym roku jechałam do Bułgarii prawie 30h w jedną stronę Więc 9h brzmi dla mnie bardzo niewinne i przyjemnie
Witamy z powrotem, fajnie że się udało

Smerfetko, dla mnie te 9h to było dużo, jestem przyzwyczajona do maks 4 i to komfortowo w samochodzie
Podziwiam za tą wyprawę do Bułgarii, wolałabym chyba się spłukać, ale zapłacić za samolot.

Jeśli chodzi o racjonalne żywienie - ja się staram, ale bez przesady, jeśli zjem tabliczkę czekolady to nie uważam tego za koniec świata Poza tym takie naturalne i ekologiczne życie jest dość drogie, nie uważacie? Dziękuje losowi, że rodzice A. i moja babcia zaopatrują nas w jabłuszka, warzywa, jajka i tego typu sprawy
JustTheOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:28   #2003
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Ja jestem jedynaczką i dlatego chce mieć dużo dzieci. Minimum trójke



Dobrze, że wrócił
a już miałam zacząć wydzwaniać
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:28   #2004
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Ja też - żrę jak opętana... Potrafię parówkę zagryźć czekoladą i popić energetykiem, afuj

Ja to jestem jedynaczką i swojemu dziecku na prawdę tego nie życzę. Ja nie byłam rozpieszczana, a wręcz przeciwnie - rodzice uczyli mnie, że muszę zawsze sobie sama radzić. Nie mówię, że to źle, bo na prawdę jestem zaradna, zorganizowana i rozsądna, ale trudno mi jest przez to zaufać komuś, że zrobi coś za mnie. Nie mogę też się zwrócić do nikogo z radą - nie mam przyjaciółek, mamie o wszystkim też nie powiem i zostaję z problemami sama, a w zasadzie to TŻ cierpi na tym, bo na nim wylewam swoje "żale". Także jak dziecko, to conajmniej 2.
Ja czuje taka odpowiedzialność, że rodzice tylko mnie mają i tylko ja będę mogła się nimi zająć kiedy będą już staruszkami. Czuję ciężar też tego, że pokładają we mnie nadzieje, że muszę być "kimś", żeby ich nie zawieść, bo przecież oni mi dają wszystko co mi potrzeba. Wiem, że mnie kochają bardzo mocno. Mój tata mnie rozpieszcza, czasem uważam że aż za bardzo. Nie proszę go o pieniądze w ogóle, sam mi daje. Jak powiedziałam, ze chce prawo jazdy zrobić to kupił mi samochód i wiele innych sytuacji mam podobnych. Co prawda moja mama to moja najlepsza przyjaciółka, o wszystkim mogę z nią porozmawiać. Ale mimo to chciałabym mieć rodzeństwo, teraz strasznie mi brakuje siostry/brata. Jak byłam mała to się cieszyłam, że jestem sama, ale teraz mając 22 lata czuje, że to najgorsze co może być to być jedynaczką.

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
choćbym siebie widziała ojciec zawsze sie drze "po cholere zaglądasz 4 raz do barku skoro wiesz że tam nic nie ma!"
HAHAHA u mnie to samo, no tak to wygląda
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:31   #2005
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja nie piję, po części z wyboru z pewnych powodów a po części z przymusu, bo biore leki dożywotnio i nie moge ich łączyć z alkoholem. S postanowił mnie wspierać i zrezygnował całkowicie z picia. Ciesze się, ponieważ część powodów była związana z pijącymi mężczyznami ;/
Rozumiem i zazdroszczę TŻ My to z TŻ lubimy sobie winko wypić, czy jakiegoś drinka. Nie lubię chodzić z nim na imprezy, bo czasem nie ma umiaru, ale nie to, żeby się gdzieś walał po kątach - jak czuje, że mu dość to nie pije.
A właśnie np. negatywnym skutkiem dla mnie tego jedynactwa jest to, że ja cały czas chciałabym, żeby ktoś był przy mnie. Tzn. nie cierpię męczarni, jak nie widzę TŻ parę dni, ale np. jak siedzimy w domu i on wychodzi do kolegów (co się zdarza na prawdę baaardzo rzadko), a ja zostaję sama w domu toa jakaś taka opryskliwa się staję i zazdrosna, że on poszedł, a nie ja. A jak ja wyjdę z dziewczynami, to wszystko jest cacy
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:32   #2006
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Ja mam najlepsza akcje jak nie mam nic słodkiego w domu (bo juz wszystko wyżarłam) ale mam mega ochote na słodkości to chodze co chwila i zaglądam do szafek w kuchni czy przypadkiem czegoś tam nie ma chodzę tak bo licze, że coś tam znajde ale po kilku razach orientuje się, że nic nie ma i albo jadę do sklepu a jak mi się nie chce to wyjadam cukier z cukiernicy albo rzucam się na kakao rozpuszczalne
Mam dokładnie tak samo A jak nie znajdę nic,to spędzam godzinę w necie szukając przepisów w stylu ciasto w 5 min i dostaje takiego ślinotoku,że moge całą miskę wpieprzyć

Mój tż też nie pije alkoholu.Bardzo okazyjnie,zazwyczaj ze mną
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:36   #2007
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Tzn. nie cierpię męczarni, jak nie widzę TŻ parę dni, ale np. jak siedzimy w domu i on wychodzi do kolegów (co się zdarza na prawdę baaardzo rzadko), a ja zostaję sama w domu toa jakaś taka opryskliwa się staję i zazdrosna, że on poszedł, a nie ja. A jak ja wyjdę z dziewczynami, to wszystko jest cacy

masz podobnie jak ja, ale wydaje mi sie że to nie tyle z jedynactwa co z charakteru ;p ja mam taki troszku władczy i zaborczy. Chce widzieć eSa jak najczęściej, jestem zła jak nie ma dla mnie czasu, ale jak ja dla niego nie mam to jakoś sie tym nie zawsze przejmuje mamy po prostu taki sposób bycia. Musimy nauczyć sie samotności :P
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:40   #2008
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez JustTheOne Pokaż wiadomość

Smerfetko, dla mnie te 9h to było dużo, jestem przyzwyczajona do maks 4 i to komfortowo w samochodzie
Podziwiam za tą wyprawę do Bułgarii, wolałabym chyba się spłukać, ale zapłacić za samolot.

Jeśli chodzi o racjonalne żywienie - ja się staram, ale bez przesady, jeśli zjem tabliczkę czekolady to nie uważam tego za koniec świata Poza tym takie naturalne i ekologiczne życie jest dość drogie, nie uważacie? Dziękuje losowi, że rodzice A. i moja babcia zaopatrują nas w jabłuszka, warzywa, jajka i tego typu sprawy
Nawet bardzo drogie! Już nie raz chciałam zacząć się zdrowo odżywiać, ale złożenie zdrowego posiłku zdecydowanie przewyższa cenę dobrego hamburgera... Dla mnie to jest jakiś absurd i szok, bo teoretycznie wszyscy nawołują do zdrowego odżywiania, media trąbią o tym, a mnie na to nawet nie stać... Paradoks. I także dziękuję za to, że dostaję od dziadków warzywa, jajka, mięsko i inne dobrocie, które na prawdę są drogie.
Do tego, ja jadam tylko świeżo przygotowane posiłki. Jak miałabym zjeść kotleta, którego zrobiłabym rano, odgrzać go i zjeść wieczorem to bym zwymiotowała Ostatnio zastanawiałam się, czy to nie jest jakaś choroba, bo sama myśl o zjedzeniu czegoś co było zrobione kilka-kilkanaście godzin wcześniej budzi we mnie obrzydzenie.

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Ja czuje taka odpowiedzialność, że rodzice tylko mnie mają i tylko ja będę mogła się nimi zająć kiedy będą już staruszkami. Czuję ciężar też tego, że pokładają we mnie nadzieje, że muszę być "kimś", żeby ich nie zawieść, bo przecież oni mi dają wszystko co mi potrzeba. Wiem, że mnie kochają bardzo mocno. Mój tata mnie rozpieszcza, czasem uważam że aż za bardzo. Nie proszę go o pieniądze w ogóle, sam mi daje. Jak powiedziałam, ze chce prawo jazdy zrobić to kupił mi samochód i wiele innych sytuacji mam podobnych. Co prawda moja mama to moja najlepsza przyjaciółka, o wszystkim mogę z nią porozmawiać. Ale mimo to chciałabym mieć rodzeństwo, teraz strasznie mi brakuje siostry/brata. Jak byłam mała to się cieszyłam, że jestem sama, ale teraz mając 22 lata czuje, że to najgorsze co może być to być jedynaczką.
Ja mam to samo! Niby mnie tam nie rozpieszczają, ale dają mi pieniądze cały czas, a o nie nie proszę. Zawsze mi wcisną stówkę, a mi się na płacz zbiera, bo zamiast sobie kupić coś to oddają na mnie... Ja bym chciała np. pójść na imprezę z siostrą czy bratem, ale nie mogę. Zawsze muszę sobie radzić sama, nie mam do kogo zadzwonić - jedynie do mamy tak na prawdę. Jak jest wolny dzień, to potrafimy do siebie dzwonić po 8 razy dziennie pytając siebie: co robisz? co jadłaś? co oglądasz? itp. Moi rodzice chcieli mieć jedno dziecko, ale wiem, mimo iż mama mi tego bezpośrednio nie powiedziała, pewnie bym miała rodzeństwo (kilka razy poroniła....) Ja staram się pomagać rodzicom jak tylko mogę, no ale nie zawsze mogę... I dlatego np. nie chciałabym ich obciążać kosztem ślubu.
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:41   #2009
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Ja też tak miałam z tym wychodzeniem,ale teraz mi minęło jak mieszkamy razem. Nie musze tak łapać każdej chwili,bo mamy ich mnóstwo. Aczkolwiek nie powiem,dalej chce z nim spędzac 24/7
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:41   #2010
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Co trzecia z nas zaręczona a resztę dziewczyn TŻci robią w balona PM 2016 cz.2

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Rozumiem i zazdroszczę TŻ My to z TŻ lubimy sobie winko wypić, czy jakiegoś drinka. Nie lubię chodzić z nim na imprezy, bo czasem nie ma umiaru, ale nie to, żeby się gdzieś walał po kątach - jak czuje, że mu dość to nie pije.
A właśnie np. negatywnym skutkiem dla mnie tego jedynactwa jest to, że ja cały czas chciałabym, żeby ktoś był przy mnie. Tzn. nie cierpię męczarni, jak nie widzę TŻ parę dni, ale np. jak siedzimy w domu i on wychodzi do kolegów (co się zdarza na prawdę baaardzo rzadko), a ja zostaję sama w domu toa jakaś taka opryskliwa się staję i zazdrosna, że on poszedł, a nie ja. A jak ja wyjdę z dziewczynami, to wszystko jest cacy
Mam to samo

Bardzo potrzebuje czyjejs uwagi

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo A jak nie znajdę nic,to spędzam godzinę w necie szukając przepisów w stylu ciasto w 5 min i dostaje takiego ślinotoku,że moge całą miskę wpieprzyć

Mój tż też nie pije alkoholu.Bardzo okazyjnie,zazwyczaj ze mną
To samo
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.