jak schudnąć szybko 15 kg? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-13, 14:49   #1
Werka14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: obecnie studiuję we Wrocławiu.
Wiadomości: 78

jak schudnąć szybko 15 kg?


Kochane. Chciałabym schudnąć jak naszybciej k 15 kg. ważę obecnie 87 kg przy wzroscie 172 a slub za pol roku. Czy jest szansa szybko zgubic 15 kg???:pa la:
Werka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 16:13   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: jak schudnąć szybko 15 kg?

Cytat:
Napisane przez Werka14 Pokaż wiadomość
Kochane. Chciałabym schudnąć jak naszybciej k 15 kg. ważę obecnie 87 kg przy wzroscie 172 a slub za pol roku. Czy jest szansa szybko zgubic 15 kg???:pa la:
Czyli 2 kilo miesięcznie z kawałkiem.

To dośc realny plan.
Zajrzyj na kalkulatory i wylicz swoje zapotrzebowanie _dobowe_, skorzystaj z aplikacji do liczenia kalorii i makro i powodzenia.
Nie dawaj się nabierac na "cud diety" i zbyt drastyczna ilośc gubionych kg w x czasie- to na ogół kończy sie porażką, mega jo-jo i fatalnym wyglądem zniszczonego ciałą, adnych głodówek, diet SB, kapuścianych, podobnch pierdół destrukcyjnych dla ciaą i zdrowia.

Dobrze by było tez włączyć sport i jakies zabiegi ujędrniajace, bo po zrzuceniu 15 kilo mozesz być lżejsza ale i się zdziwić niemile że ciało wisi nieestetycznie . Brzuch i posladki schowasz pod suknią i ujdzie w tłoku tylko luby ewentualnie zobaczy, , ale wieszące "motyle" na ramionach potrafia wyglądac naprawde nieinteresująco.

Dieta, sport i będzie git.

Tylko szkoda żeś się tak nagle obudziła "bo slub", zyc, jeść i wyglądać warto dobrze na co dzień, a nie od swięta.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 00:09   #3
Werka14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: obecnie studiuję we Wrocławiu.
Wiadomości: 78
Dot.: jak schudnąć szybko 15 kg?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Czyli 2 kilo miesięcznie z kawałkiem.

To dośc realny plan.
Zajrzyj na kalkulatory i wylicz swoje zapotrzebowanie _dobowe_, skorzystaj z aplikacji do liczenia kalorii i makro i powodzenia.
Nie dawaj się nabierac na "cud diety" i zbyt drastyczna ilośc gubionych kg w x czasie- to na ogół kończy sie porażką, mega jo-jo i fatalnym wyglądem zniszczonego ciałą, adnych głodówek, diet SB, kapuścianych, podobnch pierdół destrukcyjnych dla ciaą i zdrowia.

Dobrze by było tez włączyć sport i jakies zabiegi ujędrniajace, bo po zrzuceniu 15 kilo mozesz być lżejsza ale i się zdziwić niemile że ciało wisi nieestetycznie . Brzuch i posladki schowasz pod suknią i ujdzie w tłoku tylko luby ewentualnie zobaczy, , ale wieszące "motyle" na ramionach potrafia wyglądac naprawde nieinteresująco.

Dieta, sport i będzie git.

Tylko szkoda żeś się tak nagle obudziła "bo slub", zyc, jeść i wyglądać warto dobrze na co dzień, a nie od swięta.

masz rację, z perspektywy czasu wiem, ze mogłam zabrać się za to wczesniej i najzwyczajniej w świecie o siebie zadbać, nie zamierzam się usprawiedliwiać. po świętach mam wizytę u dietetyka wiec razem z nim plus ćwiczenia na siłowni i mam nadzieję, że dam radę postaram się raz na zawsze wprowadzić dobre nawyki w swoje życie!
Werka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 09:30   #4
ririana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 104
Dot.: jak schudnąć szybko 15 kg?

trzymam kciuki!
ririana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 11:12   #5
AngelOfDestiny
Raczkowanie
 
Avatar AngelOfDestiny
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 148
Dot.: jak schudnąć szybko 15 kg?

Ewa Chodakowska ma takie programy treningowe, dzięki którym można stracić dużo kg w dość krótkim czasie. Polecam !!
AngelOfDestiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 12:31   #6
Ciocia Ela
Raczkowanie
 
Avatar Ciocia Ela
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 97
Dot.: jak schudnąć szybko 15 kg?

Ja poza dietą polecam bieganie. Widzę po sobie, że najszybciej kg spadają własnie wtedy. Tylko jest jedna pułapka, bo po dużym wysiłku chce się bardzo jeść. Ja wtedy piję dużo wody i oszukuję żołądek. Na początku się nie daje, ale po jakiś 2 tygodniach już jest ok
Ciocia Ela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 16:55   #7
Werka14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: obecnie studiuję we Wrocławiu.
Wiadomości: 78
Dot.: jak schudnąć szybko 15 kg?

dzięki dziewczny za porady, na pewno sie do nich dostosuje, pozdrawiam i zycze wesolych swiat
Werka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 14:27   #8
SylkaEs
Raczkowanie
 
Avatar SylkaEs
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne
Wiadomości: 63
Dot.: jak schudnąć szybko 15 kg?

Koniecznie daj znac, jak efekty
SylkaEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 21:28   #9
alina78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 22
Dot.: jak schudnąć szybko 15 kg?

Pół roku to naprawdę odpowiedni czas na to by zadbać o siebie i zdążyć przed ślubem. Myślę, że jeśli ustalisz sobie dobry plan działania i będziesz się go skrupulatnie trzymać to bez problemu dasz radę. Ważne byś połączyła dietę z ćwiczeniami. Jeśli nie będziesz ćwiczyła to Twoja skóra straci na jędrności i będzie nieestetycznie obwisła. Jestem przekonana, że tego byś nie chciała. Dlatego podstawą przy odchudzaniu jest aktywność ruchowa, która wysmukli sylwetkę i pozostawi jędrną, elastyczną skórę.
alina78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 21:41   #10
Reflecti
Przyczajenie
 
Avatar Reflecti
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 24
Dot.: jak schudnąć szybko 15 kg?

Dziś oglądałam program gdzie dziewczyna w ciągu 3 miesięcy zrzuciła 33 kilogramy - więc da się. Tyle że im bardziej Twoja waga jest w normie tym trudniej zrzucać takie ilości. Ta dziewczyna przez te 3 miesiące non stop ćwiczyła - ale przy normalnym trybie życia: jakaś praca, dom, jakieś zajęcia - tak się chyba nie da.
Moja naczelna zasada: jak chudnąć to z głową.
Reflecti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 07:02   #11
Eliza 29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 33
Dot.: jak schudnąć szybko 15 kg?

Witam
Kilka krotnie zdarzało mi się schudnąć , dużo i w krótkim czasie.
Zapewne wiesz jakie są konsekwencję takich wyczynów?
W moim przypadku szybkie chudnięcie = szybkie grubnięcie.
Ja redukuje dietę do minimalnych posiłków.Staram się nie jadać przetworzonych rzeczy.Na ogół mój dzienny jadłospis to jogurt naturalny z płatkami owsianymi bądź musli(polecam, ponieważ długo utrzymuje uczucie sytości). Jadam tylko warzywa i małą ilość owoców .Dużo pije wody i herbat .W tym okresie nie spożywam mięsa,wiem że to białko. Naprawdę zawszę gdy zaczynam w ten sposób się odżywiać ,czuję się świetnie. Najgorsze są trzy dni ,mózg daje sygnał że brak mu starych przyzwyczajeń.Ja w tym okresie dużo ćwiczę .Moje koleżanki twierdzą że to taka głodówka, gdy widzą w moim ręku jogurt i płatki , zaczynają oczami wywracać ,,Znowu zaczynasz!"
Daje naprawdę efekt.
Jedynym problemem jest efekt jo jo.Na którym ciężko mi jest zapanować.
Myślę że taka pół głodówka jest dobra dla mojego organizmu.
Czy dla Ciebie?
Zdrowie jest najważniejsze
Pozdrawiam i życzę wytrwałości .
Eliza 29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 14:34   #12
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: jak schudnąć szybko 15 kg?

Cytat:
Napisane przez Eliza 29 Pokaż wiadomość
Witam
Kilka krotnie zdarzało mi się schudnąć , dużo i w krótkim czasie.
Zapewne wiesz jakie są konsekwencję takich wyczynów?
W moim przypadku szybkie chudnięcie = szybkie grubnięcie.
Ja redukuje dietę do minimalnych posiłków.Staram się nie jadać przetworzonych rzeczy.Na ogół mój dzienny jadłospis to jogurt naturalny z płatkami owsianymi bądź musli(polecam, ponieważ długo utrzymuje uczucie sytości). Jadam tylko warzywa i małą ilość owoców .Dużo pije wody i herbat .W tym okresie nie spożywam mięsa,wiem że to białko. Naprawdę zawszę gdy zaczynam w ten sposób się odżywiać ,czuję się świetnie. Najgorsze są trzy dni ,mózg daje sygnał że brak mu starych przyzwyczajeń.Ja w tym okresie dużo ćwiczę .Moje koleżanki twierdzą że to taka głodówka, gdy widzą w moim ręku jogurt i płatki , zaczynają oczami wywracać ,,Znowu zaczynasz!"
Daje naprawdę efekt.
Jedynym problemem jest efekt jo jo
.Na którym ciężko mi jest zapanować.
Myślę że taka pół głodówka jest dobra dla mojego organizmu.
Czy dla Ciebie?
Zdrowie jest najważniejsze
Pozdrawiam i życzę wytrwałości .
Sama sobie zaprzeczasz - nie daje efektu, skoro pojawia się efekt jojo. A efekt jojo jest, bo się głodzisz - na samych jogurtach, warzywach i owocach daleko się nie zajedzie. Wymiana cukru na miód - w kaloriach zysk żaden, a miód w temperaturze powyżej 40st (czyli letnia woda) traci wartości, i staje się tylko cukrem o specyficznym smaku.

Dla zdrowia takie huśtawki też nie są dobre.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 14:58   #13
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: jak schudnąć szybko 15 kg?

Werka14 też mam taki cel żeby w pół roku schudnąć około 15 kilo. Także przyłączam się do Ciebie.

Ja będę ćwiczyć z chodakowską, na orbitreku, mel b abs, hula hop
jeść co 3 godz i liczyć kalorie tak żeby było w granicach 1600-1800 kalorii dziennie
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-04 15:58:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.