on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-17, 11:39   #91
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Po tym wyznaniu trochę zaczęłam się zastanawiać dlaczego on tak odczuwa? czyżby tęsknił za czasami w których był sam i preferował seks i nowe znajomości bez zobowiązań?
Nie czytałam wszystkich postów, ale śmieszy mnie niezmiernie, że 18-latek (teraz ma 19 lat, są razem od roku) ma już za sobą "czasy seksu i znajomości bez zobowiązań"

A do tematu - ja po takim tekście nie chciałabym za bardzo mieć z nim do czynienia. Ja jestem prosta dziewczyna i uważam co następuje - jak z kimś jestem i jest mi dobrze, to chcę być z tą osobą i tylko z nią, a nie siedzę i dumam, że może mi się za rok odwidzieć i zatęsknię za wolnością. I tego samego oczekuję od drugiej strony.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 11:50   #92
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Na to piwko moim zdaniem on sam nie powinien się godzić.

Jednak rozumiem go po części, bo jestem w jego wieku, z chłopakiem jestem 1,5 roku i bardzo go kocham, a jednak zastanawiałam się kiedyś, czy będę miała żal, że tak wcześnie weszłam w związek i nie miałam więcej "wolności". Mimo to, absolutnie nie biorę pod uwagę rozstania z tego powodu czy zdrady. Tylko, że nie wiem, czy można zakładać, iż Twój chłopak ma tak samo
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 13:34   #93
Szimobura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 54
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Widzę, że wszystkie kobiety tutaj siedzą w głowie tego faceta i wiedzą dokładnie co on myśli.

Byłam/jestem w dokładnie takiej samej sytuacji, z tym że to JA mam poczucie, że się nie wyszalałam. Mam 19 lat, kocham mojego chłopaka, jest wspaniały i chciałabym z nim spędzić resztę życia. Ale zanim go poznałam byłą imprezowiczką, wieczną singielką nastawioną raczej na bardzo krótkotrwałe, żeby nie powiedzieć jednonocne związki. I uwielbiałam to i taki styl życia mi odpowiadał. Gdy poznałam mojego zmieniłam się i już trochę nam ze sobą leci, ale czasem pojawia się sentyment za dawnymi czasami, zwłaszcza gdy jakiś chłopak wpadnie mi w oko i wiem, że ja mu też. Powiedziałam o tym partnerowi, gdyż wierzę, że o takich rzeczach powinno się rozmawiać, porozmawialiśmy na poważnie i doszłam do wniosku, że kurczę, jasne, lubiłam takie życia na luzie, to było dla mnie coś świetnego, ale czy naprawdę warto dla chwili przyjemności niszczyć dobry, partnerski związek? Mogę go rzucić i iść w tango, jasne, a za stałym partnerem się porozglądać jak dojrzeję w pełni do tego. Tylko szkoda dla takiej pierdoły rzucać wspaniałego faceta, który mnie kocha i za którym ja szaleję. On mi zaś powiedział, że przecież nie broni mi imprezować, pić, łazić po klubach, prosi tylko o wstrzemięźliwość seksualną. I jeśli z tej jednej rzeczy nie jestem w stanie zrezygnować to faktycznie, powinnam iść się wyszaleć. I wiesz co? Doszłam do wniosku, że jestem. "Wyszalenie się" nie musi oznaczać tylko wolnego seksu.
Z tym że w moim związku praktykujemy absolutną szczerość i zaufanie. Nie potrafiłabym go zdradzić, a jeśli jakimś cudem do tego by doszło to natychmiast bym mu powiedziała. Więc moją radą dla ciebie jest - pozwól mu się wyszaleć (w granicach, bez randek i podrywania dziewczyn) o ile jesteś pewna jego wierności i szczerości. Tylko tak możesz to rozwiązać żeby on chciał z Tobą zostać. On Cię kocha, inaczej by Ci nie powiedział o tym pragnieniu, doceń to i spróbuj znaleźć kompromis.
Szimobura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 14:51   #94
tuliiipanek
Zakorzenienie
 
Avatar tuliiipanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 642
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Cytat:
Napisane przez Szimobura Pokaż wiadomość
On Cię kocha, inaczej by Ci nie powiedział o tym pragnieniu, doceń to i spróbuj znaleźć kompromis.
A gdy mój eks mówił mi o tym pragnieniu,że chce się wyszaleć też mnie kochał Twoim zdaniem? bo miesiąc później mnie zostawił.

To,że jej to powiedział nie oznacza,że ją kocha, może to oznaczać ,że jest tchórzem i nie potrafi powiedzieć jej prawdy wymyślając coś czemu niby ma być jej "łatwiej".
__________________
.
tuliiipanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 15:00   #95
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Mówienie ukochanej osobie, że myśli się o innych nie jest powodem do "doceniania", to nie jest szczerość, to istne chamstwo. Pożądam innych = nie kocham cię. Jak się kogoś kocha to nie marzy się o seksie z innymi. Dla mnie to proste a jak pewnego dnia, by mi mój Tż oświadczył, że czas odpocząć, on się nie wyszalał itp. - to droga wolna ...
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 15:08   #96
Szimobura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 54
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Tuliiipanek: w zależności, czy powiedział to po to, żeby się rozstać czy po to, żeby podzielić się swoimi obawami interpretacje są oczywiście inne. Jak dla niego jedynym wyjściem jest rozstanie to owszem, nie kocha autorki. Jeśli jednak chce z nią być, nie chce zdradzić a po prostu OBAWIA SIĘ, że za 5, 10, 15 lat może popatrzeć wstecz i pomyśleć "kurde, szkoda, że nie wykorzystałem młodości lepiej" to ja bym na niego nie wrzeszczała, nie rzucała, nie histeryzowała tylko... dała mu się wyszaleć, żeby takich myśli nie było. Oczywiście w granicach rozsądku.

Doloresd: Ciekawi mnie jaką masz gwarancję, że mężczyzna, który jest przy Twoim boku non stop przez 40 czy ileśtam lat nigdy nie pomyśli "ciekawe jakby to było z inną". Ja wolałabym to usłyszeć i zawczasu zaradzić coś na takie myśli, niż być okłamywaną, no ale jak kto woli.
Szimobura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 15:18   #97
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Cytat:
Napisane przez Szimobura Pokaż wiadomość
Doloresd: Ciekawi mnie jaką masz gwarancję, że mężczyzna, który jest przy Twoim boku non stop przez 40 czy ileśtam lat nigdy nie pomyśli "ciekawe jakby to było z inną". Ja wolałabym to usłyszeć i zawczasu zaradzić coś na takie myśli, niż być okłamywaną, no ale jak kto woli.
Nikt nie powiedział że nie pomyśli, wielu zajętych facetów fantazjuje o innych to raczej normalne Gorzej kiedy mają zamiar te fantazje zrealizować..
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 15:19   #98
tuliiipanek
Zakorzenienie
 
Avatar tuliiipanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 642
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Tego się nie dowiemy czy powiedział to po to czy po to, dowiemy się wtedy gdy ją zostawi bo "on chce się wyszaleć" . W szczęśliwym związku, gdy ludzie się kochają nie myślą o tym,że chcą się jeszcze wyszaleć, no nie i już. Są szczęsliwi więc nic więcej im nie potrzeba. Poza tym w tym przypadku dziewczyna wspomniała coś jeszcze o jakiejś innej pannie. Moim zdaniem to się wszystko łączy.
Chłopak poznał jakąś dziewczynę, poczuł,że jest młody, że chciałby jeszcze inne pozaliczać i chcę to jakoś powoli kończyć tylko jeszcze nie jest pewien tamtej i na razie tylko daje powolutku do zrozumienia ,że ma już jakieś wątpliwości.
__________________
.
tuliiipanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 15:36   #99
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Nikt nie powiedział że nie pomyśli, wielu zajętych facetów fantazjuje o innych to raczej normalne Gorzej kiedy mają zamiar te fantazje zrealizować..
dokładnie
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 15:57   #100
Szimobura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 54
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Visez: no to tutaj już od autorki zależy czy wyciągnie od niego jakąś deklarację. Nie wiadomo, czy on chce ją zdradzić, rzucić i się związać z kimś innym czy po prostu ma takie przemyślenia nie związane z uczuciami do niej.

Tuliiipanek: a widzisz, ja mam szczęśliwy związek, kocham mojego chłopaka nad życie a brakuje mi tego 'wyszalenia się'. Magia Da się da. To jest niezależne od uczuć do partnera. Jakoś jak ktoś ma wątpliwości przed zamieszkaniem z partnerem zaraz po maturze ''bo może za wcześnie, a bo nie zakosztuję studenckiego życia, a bo będzie jak stare dobre małżeństwo'' to nikogo to nie dziwi, ale jak ktoś ma przemyślenia na temat ''mam 19 lat, a planuję związek do końca życia, wspólne mieszkanie i wspólną przyszłość, boję się, że stracę młodość'' to już nagle niby ma oznaczać koniec miłości i grób i mogiła? Nie uogólniajcie, bo każdy przypadek jest inny. Nie usprawiedliwiam chłopaka, być może faktycznie chce po prostu dobrać się do tej koleżaneczki, w głowie mu nie siedzę. Ale pragnę zauważyć, że wy też nie, więc nie wiem skąd ten pęd do wydawania od razu wyroków, których oczywiście jesteście w 100% pewne "bo na pewno nie może być inaczej".
Szimobura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 16:02   #101
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Cytat:
Napisane przez Szimobura Pokaż wiadomość
Visez: no to tutaj już od autorki zależy czy wyciągnie od niego jakąś deklarację. Nie wiadomo, czy on chce ją zdradzić, rzucić i się związać z kimś innym czy po prostu ma takie przemyślenia nie związane z uczuciami do niej.

Tuliiipanek: a widzisz, ja mam szczęśliwy związek, kocham mojego chłopaka nad życie a brakuje mi tego 'wyszalenia się'. Magia Da się da. To jest niezależne od uczuć do partnera. Jakoś jak ktoś ma wątpliwości przed zamieszkaniem z partnerem zaraz po maturze ''bo może za wcześnie, a bo nie zakosztuję studenckiego życia, a bo będzie jak stare dobre małżeństwo'' to nikogo to nie dziwi, ale jak ktoś ma przemyślenia na temat ''mam 19 lat, a planuję związek do końca życia, wspólne mieszkanie i wspólną przyszłość, boję się, że stracę młodość'' to już nagle niby ma oznaczać koniec miłości i grób i mogiła? Nie uogólniajcie, bo każdy przypadek jest inny. Nie usprawiedliwiam chłopaka, być może faktycznie chce po prostu dobrać się do tej koleżaneczki, w głowie mu nie siedzę. Ale pragnę zauważyć, że wy też nie, więc nie wiem skąd ten pęd do wydawania od razu wyroków, których oczywiście jesteście w 100% pewne "bo na pewno nie może być inaczej".
jakby to był taki szczęśliwy związek to niczego by ci "nie brakowało "
Jestem z TŻem od 6 lat, nikt nigdy nie oświadczył drugiej stronie, że tęskni za jednonocnymi wrażeniami ... Dla mnie twoje deklaracje się wykluczają - jak można kogoś kochać i jednocześnie tęsknić do innego życia? Nie boisz się, że to tęsknienie zamieni się w działanie? - na miejscu twojego chłopaka nie ufałabym ci w 100% - bez obrazy oczywiście.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 16:05   #102
tuliiipanek
Zakorzenienie
 
Avatar tuliiipanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 642
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Ok ale on nie mówi,że brakuje mu wyszalenia się tylko,że boi się,że kiedyś mu tego zabraknie, pomyśl. Chłop jest w "szczęsliwym" związku, kocha swoją partnerkę i nagle myśli co będzie za 5, 10 lat,że MOŻE mu zabraknie wtedy wolności. Dodatkowo pojawia się nowa panna. Po co chłopak miałby się zamartwiać tym co będzie za jakis długi okres czasu gdy teraz jest mu dobrze i ją kocha. Trochę się to ze sobą kłóci.
__________________
.
tuliiipanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 16:13   #103
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 16:17   #104
tuliiipanek
Zakorzenienie
 
Avatar tuliiipanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 642
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dlatego radzę autorce uważać na niego bo moim zdaniem jest tu coś nie halo.
__________________
.
tuliiipanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 16:19   #105
Szimobura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 54
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Doloresd: Takie to bardzo idealistyczne co mówisz. W związkach też mogą pojawiać się problemy. Dajmy na to jeżeli mężczyzna lubi trójkąty, ale żona się na to nie zgadza, on to akceptuje z miłości do niej, no to jednocześnie w jakiś sposób mu tego pewnego brakuje, ale z drugiej strony tak kocha żonę, że wybrał jej szczęście, a co za tym idzie, wspólne. Ja kocham mojego chłopaka, jest mi z nim dobrze, ale czasem włącza mi się nostalgia za dawnymi czasami, dawnymi przyjaciółmi, dawnym ''niczym się nie przejmuję, mam wszystko w dupie, robię co mi się podoba i jestem z tym szczęśliwa''. Nie zamieniłabym mojego związku na to, ale czasem sobie myślę ''fajnie wtedy było, dobrze się bawiłam, mam nadzieję, że nie będę kiedyś żałować, że ten okres trwał tak krótko''. I tyle. Żadnych myśli, że powinnam go rzucić, że może by go tu zdradzić i że w sumie to fajnie byłoby się przespać z kimś innym. Zdradzić nie zdradzę, bo to nie moja moralność i mój partner wielokrotnie się o tym przekonał, a także o mojej bezgranicznej szczerości, więc on mi ufa i to wystarczy

Tuliipanek: No nie wiem, ja czasem mam takie refleksje, że o boże, a może kiedyś będę żałować, że poszłam na te studia (chociaż je bardzo lubię), a może będę żałować, że postanowiłam wrócić do Polski (chociaż żyje mi się tu dobrze), a może będę żałować, że... nie wyszalałam się (chociaż na razie jestem bardzo szczęśliwa). Nie wiem co będzie za te 5 czy 20 lat, może będę żałować a może nie , przekonam się dopiero w przyszłości.

Edytowane przez Szimobura
Czas edycji: 2011-12-17 o 16:21
Szimobura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 16:38   #106
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Czy ja wiem czy "idealistyczne" ? Raczej jest to do zrealizowania, kwestia doboru partnera. Długo szukałam kogoś, kto myśli podobnie jak ja. Nie mogłabym być w związku z kimś, kto ma inne "potrzeby".
Tłumienie swojego prawdziwego ja, to nie jest dla mnie pójście na kompromis .. Ciągle bym miała obawy co do drugiej strony.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 16:45   #107
Kajosek
Raczkowanie
 
Avatar Kajosek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 119
GG do Kajosek
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
czyżby tęsknił za czasami w których był sam i preferował seks i nowe znajomości bez zobowiązań?
ahahahahaha Ma 19 lat i takie doświadczenia? Gratuluję
Kajosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 16:53   #108
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Cytat:
Napisane przez Kajosek Pokaż wiadomość
ahahahahaha Ma 19 lat i takie doświadczenia? Gratuluję
może to 'erosoman'

Dobre dobre, boi sie czy nie będzie żałował, więc teraz powinien spróbować bo jak to się mówi? lepiej żałować że się spróbowało niż wogóle nie spróbować.
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 17:16   #109
tuliiipanek
Zakorzenienie
 
Avatar tuliiipanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 642
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Szimobura Dobra, można mieć takie refleksje nad czymś ale to nie to samo co mieć wątpliwości co do związku i bać się czegoś co może być za jakieś 5 lat gdy jest się szczęśliwie zakochanym. O tym się wtedy nie myśli. Musiało się coś wydarzyć,że zaczął o tym myśleć a idąc dalej mówić o tym. Już nie będę się więcej powtarzać, ja to tak widzę. Może się mylę. Ale już historia z tą nową panną by mnie zaniepokoiła. Pożyjemy zobaczymy jak to się mówi
__________________
.
tuliiipanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 17:25   #110
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Moim skromnym zdaniem brawo dla chłopaka że potrafi być szczery.
Jeżeli ma wątpliwości, to widocznie nie czuje się dojrzały na poważny związek. To również jego życie, i jego prawo.

Wiecznie się "miele ozorem" aby partnerzy mówili co czują, a jak powiedzą, to jest bleeee, bo usłyszy się nie to, co się chciało.
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 00:28   #111
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Cytat:
Napisane przez Szimobura Pokaż wiadomość

Ja wolałabym to usłyszeć i zawczasu zaradzić coś na takie myśli, niż być okłamywaną, no ale jak kto woli.
Problem polega na tym, że nic na to nie zaradzisz na dłuższą metę, bo nigdy nie będziesz "inną kobietą". I żadne cudowanie i kombinowanie ani atrakcje w sypialni tego nie zmienią.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 00:41   #112
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Ja takiemu panu pokazałabym jakiegoś wspaniałego samca i oświadczyłabym, że chcę go poznać... w celu czysto kolezenskim
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 16:20   #113
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Widać facet nie chce się „wyszaleć” tak ogólnie, tylko łóżkowo
Hahaha> Dobre, myślę, że trafiłaś w sedno

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie czytałam wszystkich postów, ale śmieszy mnie niezmiernie, że 18-latek (teraz ma 19 lat, są razem od roku) ma już za sobą "czasy seksu i znajomości bez zobowiązań"
Mnie to raczej przeraża, szczególnie w kontekście posiadania 15 letniej Córki...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 14:30   #114
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

.

Edytowane przez Maladive
Czas edycji: 2012-03-21 o 16:05
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 14:52   #115
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to kwintesencja zachowań większości facetów (a może ludzi w ogóle? Póki co to częściej u facetów widzę). Jeśli Ci powtarza, że:
- nie jest jeszcze gotowy na ślub
- nie jest jeszcze gotowy na dziecko
- nie potrafi się zakochać
- nie potrafi być w związku
- nie potrafi się zaangażować
To najczęściej tak naprawdę mówią: "Mógłbym wziąć ślub/mieć dziecko/zakochać się/być z kimś/zaangażować się bardziej ale nie z Tobą".

Wiele takich przypadków życie i Wizaż już widzieli.


dla mnie to jasny syngał-nie chce być już z tobą,ale nie wiem,jak to powiedzieć
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 16:47   #116
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość


dla mnie to jasny syngał-nie chce być już z tobą,ale nie wiem,jak to powiedzieć
Albo "chcę być z Tobą, ale za 10 lat, jak się wyszaleję, tylko nie wiem czy tak da radę".
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 16:50   #117
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
jak narazie staneło na tym, że obiecał mi, że nie spotka się z tą panną...
nie rozmawiałaś o czymś więcej, nie pytałaś się go, czy nadal ma takie "przemyśliwania"?
Jeśli ich nie zmienił, to nie miną trzy miesiące, a pójdzie w długą. To raczej przesądzone.

Potem będzie chciał wracać (albo o niczym ci nie powie) i tak dalej z tym kinem. Eeeech.
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 06:24   #118
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

.

Edytowane przez Maladive
Czas edycji: 2012-03-21 o 16:05
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 07:45   #119
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
nie rozmawiałaś o czymś więcej, nie pytałaś się go, czy nadal ma takie "przemyśliwania"?
Jeśli ich nie zmienił, to nie miną trzy miesiące, a pójdzie w długą. To raczej przesądzone.

Potem będzie chciał wracać (albo o niczym ci nie powie) i tak dalej z tym kinem. Eeeech.
Nie chce palic mostów za sobą, jak się wyszaleje to chciałby żebyś wiernie czekała na niego. Pokaż mu faka
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 09:55   #120
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: on boi się, żę bedzie żałował, że się nie wyszalał...

.

Edytowane przez Maladive
Czas edycji: 2012-03-21 o 16:06
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.