Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59. - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-27, 22:05   #961
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Swoją drogą to chyba jakaś magia bo wszystkie zazdrośnice mają grzeczne dzieci
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:06   #962
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Swoją drogą to chyba jakaś magia bo wszystkie zazdrośnice mają grzeczne dzieci
Też o tym pomyślałam, jak to, kurczę, jest Może nasze forum działa terapeutycznie na płody
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:30   #963
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Jutro muszę zmobilizować się do biegu
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:38   #964
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

hejooooooo
Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
Witojcie!
Dziękuję za SMS-y, jesteście super

pierwsza noc była... średnia - słabo oboje spaliśmy, jak to w nowym miejscu mnie nie śniło się nic a nic a lubemu, że gonią zmutowane prostytutki z aids ale poza tym spoko - łóżko wygodne, choć pewnie niedługo
załatwiliśmy sprawy w zarządzie wspólnoty, wyliczyliśmy czynsz i pogadaliśmy o internecie (za 75 zł rocznie ), poznaliśmy kilku sąsiadów - wydają się przemili
yhm... pierwszy seks był, choć zgubiłam ostatnią gumkę na szczęście się znalazła, bo już prawie płakałam z rozpaczy
byliśmy dziś zrobić sweet focie do dowodu i po raz pierwszy zdecydowałam się na taką z zębami - wyszłam na tych z bezzębnym uśmiechem jak księżyc w pełni, a na tych z zębami jak podtuczony szczur i uznałam, że szczur jest mimo wszystko szczuplejszy niż księżyc, więc biorę szczura
jedyne, co mnie martwi, to ta kuchnia... Dziewczyny, ona jest TRAGICZNA, nie chcę gotować w takim syfie :/ tam są panele drewniane niemyte LATAMI. myślałam, że oni to jakoś ogarną i będzie kuchnia w starym stylu, ale czysta, ale nie... Dziewczyny, moje najlepsze detergenty nie są w stanie tego domyć... jestem naprawdę podłamana, nie stać nas na remont, kurde... P. powiedział, że spróbuje to domyć na wolnym po urlopie, ale czarno to widzę ostatecznie uznaliśmy, że jak P. tego nie doczyści, to popytamy, czym to można zakryć i kupimy np. okleinę, lepsza czysta okleina niż brudne panele. A jak będzie nas stać na remont za rok czy dwa, to zrobimy kuchnię
Mały pokój - ten, który był dziecięcy - jest teraz zawalony rzeczami, ale jak tylko ekswłaściciele je zabiorą, to zrobimy porządek taki superaśny czyli ułożymy regał na książki itp.
Musimy jeszcze dokupić takie coś z "przylepcem" do czyszczenia sierści - podobno świetnie się nadaje do welurowych mebli, a mamy kilka i wieszaków nam brakło.


No to tyle - zaraz koniec przerwy i idę rozpakować resztę rzeczy - zostało niewiele. Dokumenty, pościel, ręczniki itp. a potem czyścić wanno-prysznic i dalej walczyć z kuchnią - wyobraźcie sobie, że oni zostawili pod prysznicem: gąbkę prawie czarną maszynkę jednorazową do golenia no i w ogóle brudny prysznic. Wczoraj go umyliśmy na słowo honoru... i wylaliśmy do niego hektolitry wrzątku, by zabić bakterieale dziś ciąg dalszy - dokładniejszy

Jutro czeka nas odbiór foteczek od fotografki, która do każdego zestawu zdjęć dodaje jedno duże zdjęcie z serduszkami i napisem "Kocham Cię" wyślę Wam skan tłustego szczurka z tym wyznaniem i do gazowni oraz elektrowni, no i zameldować się



---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

o matko zdjecie z napisem love dasz do gazwoni i elektowni ??

sprobuj te panele zapodac sidoluxem "zmywacz do starych podlog" jja tym odsyfilam podloge w łazience

Cytat:
Napisane przez karola991 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY!

Zmieniam Pracę...
na razie powiem tylko tyle pozniej wam opowiem co i jak...
czymak kciuki czymam
Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość


cześć najpiękniejsze!


BYou - panieński bardzo udany gra zrobiła furorę i skończyła sie na 8 minut przed wyjściem

ogólnie super


najeczko - mam nadzieję, że mieszkanko to pasmo samych szczęśliwych sekund


carmi - tęsknię

Kawunia - film super widać, że byłaś wzruszona na ślubie.... i strasznie mi się podobasz
Ty to jednak mistrzyni jestes za☠☠☠iste te puchary na driny
co do pogrubionego: czy to jakas propozycja
Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
kawuszka, BOSKI teledysk jaka Ty promienna byłaś i Twój mąż tańczący! a najlepsza i tak jest scenka, jak mężowi spada odrobinka tortu i Twoja mina na to ołsom i przepięknie wyglądałaś i jakie Ty masz śnieżnobiałe zębiska!

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Glenia, witaj! Dacie radę, nauczycie się siebie czekam na focie maleńkiej i wracaj do zdrowia całkowitego!

no tak to był hit

a teraz tadam jeszcze jeden koncowka jest nagrywana przez kolege ale kamerzystki juz na LCHP nie było
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 23:06   #965
kkasia007
Zadomowienie
 
Avatar kkasia007
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 052
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Kawa mów sobie co chcesz ale ja za każdym razem jak ogladam Wasz filmik mam łzy w oczach Każda PMka powinna tak świetnie wyglądac jak Ty, mieć taki uśmiech (a nie skwaszona minę albo wymuszone suszenie zębów) i takiego dumnego męża u boku





Wiesz że do prrrrrrrawie narzeczonych też Wasz filmik dotarł ?
kkasia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 23:21   #966
stygmatek
Zakorzenienie
 
Avatar stygmatek
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 704
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Kawa ten mi się bardziej podoba- muzyka jest super i ten początek "obywatele...". Bardzo fajnie to wyszło. Jedyne co mnie wkurza to to, że w wielu miejscach kamera dopiero łapie ostrość na jakimś ujęciu, ale ja to w ogóle jestem przeciwniczką przeróżnych efektów więc nie jestem obiektywna

W każdym razie chciałam powiedzieć, że wyglądałaś cudownie taka roześmiana. No po prostu widać, że Cię cieszył ten dzień.
I....że to jakieś pomówienie, że Twój Małż nie lubi tańczyć, bo z tego co widać na filmie- nieźle sobie radzi i nawet się uśmiecha w tańcu
__________________


stygmatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 06:22   #967
osz rety
Zakorzenienie
 
Avatar osz rety
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 033
GG do osz rety
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Cytat:
Napisane przez karola991 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY!

Zmieniam Pracę...
na razie powiem tylko tyle pozniej wam opowiem co i jak...
no to super dobra decyzja
Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość

Wczoraj obejrzałam ten film, który polecała Simply - In time. Bardzo fajny, tylko co się przekręcałam w nocy to budziłam się w panice, że każde przekręcanie kosztuje mnie 5 minut i powinnam leżeć nieruchomo

No i podobno otworzyłam oczy i mówiłam przez sen "Siadaj Gruberburek! Siadaj kurde bo się rozpuścisz!"

też wczoraj obejrzeliśmy ten film - fajny film, ale go tak nie przeżywałam jak Ty
Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
mój tż twierdzi, że ostatnio w nocy mówiłam językiem majów nie wiem skąd on zna język majów, ale cóż
język majów
Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Hej dziś był średni dzień w pracy zostałam zjechana przez klientkę. Heh ludzie niby dorośli, a nie umieją zrozumieć,że pewnych rzeczy nie mogę zrobić.
no niestety taka jest praca z klientem, najważniejsze się nie przejmować
Najuś ciekawy sen miał Twój Tż (mam nadzieję, że nie proroczy ). Ludzie to wstydu nie mają, żeby taki syf mieć w mieszkaniu mam nadzieję, że coś wymyślicie na te panele w kuchni i szybko przybędzie Wam kasa na remont kuchni
Glen kochanadzielna z Ciebie kobieta mam nadzieję, że szybko mała nauczy się pić z cyca. Dobrze, że mama i teściowa Ci pomagają buziaki od cioci Kasi

dzisiaj w pracy byłam o 6.35 szkoda, że czas mi liczą od 7...
mąż wyjechał najpierw do Łomży na kontrole a potem do Białegostoku - całe szczęście wróci jutro w nocy - to nawet mocno nie za tęsknie za nim
__________________
RAZEM



"Właściwie już samo życie jest podróżą w czasie. To tylko kwestia szybkości..."
osz rety jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 06:34   #968
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Dzień Dobry nie mogłam dzisiaj wstać, a na dworze jest tak cholernie zimno, ze szłam w swetrze i kurtce i owinęłam się takim cienkim szalikiem bo myślałam, że mi szyja odpadnie. jak było 5stopni to chyba max, brrrr czuć już jesień.
Dziewczyny mam dylemat :| nie wiem jak powiedzieć siostrze, że zmieniam pracę w czwartek jest 30.08 także od września zaczęłabym pewnie jakieś szkolenia coś (swoja droga modlę się aby mnie przyjęli do tego żłobka marzę o tej pracy z malutkimi dzieciaczkami) ale chyba obowiązuje mnie jakiś okres wypowiedzenia? chociaż mam jeszcze zaległy urlop to nie wiem mogę to podciągnąć pod wypowiedzenie? mam też dziewczynę z innej żabki na moje miejsce jakby kogoś chciała, nie chce jej zostawić też na lodzie, i chce się z nią rozstać tylko jako z szefową w przyjaźni, na pewno chętnie jej pomogę kiedy będzie tego potrzebowała, ale to już będzie takie na luzie bez presji jak jest teraz...:/ wiem, ze jak zaczniemy gadać to ja puszczę beksę ostatnio stale ryczę. nie wiem jak to rozegrać poradźcie coś

a co do mojej pracy obiecałam wam opowiedzieć, także dzwoniła firma, w której już pracowałam ta od T-mobile zapytali czy nie chciałabym z nimi nawiązać ponownie współpracy bo otwierają nowe projekty i poszukują sprawdzonych ludzi, ja tak bo praca mnie sama znalazła, a ja nie miałam odwagi prosić ich znowu o posadkę, powiedzieli tylko, że potrzebują mnie na min 3/4 etatu abym nie łączyła tego z inna pełnowymiarową pracą, ewentualnie jakaś dodatkową. Taka byłam uradowana ze od razu się zgodziłam, bo ludzie fajni, atmosfera miła, szybka możliwość awansu - zaczynam jako zwykły konsultant a po pól roku mogę być już szkoleniowcem, później koordynatorem no i co miesiąc wzrasta stawka za pracę, wiec jakbym się tam zatrzymała na dłużnej to nie ma takiej monotonii jak tu, tylko się pracuje na siebie, są konkursy, doszkolenia itd jak to w dużych firmach, i w ten sam dzień mam propozycję właśnie pracy w żłobku-takim domowym klubie malucha dzieci 6miesiecy do 3lat no i wiadomo z nimi na spacer trzeba wyjść czy na placyk, są zajęcia taneczno śpiewające, obiadek, leżakowanie i trzeba poczekać z dziećmi na ich rodziców i ogarnąć zabawki. praca super dwa dni w tygodniu tylko także połączyłabym te dwie prace i zarobiła dwa razy tyle co tutaj

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

a wiecie co jest najlepsze moj tz też wysłał CV do pracy, będzie kontrolerem towarów i czegos tam na takich wielkich halach magazynowych tam często są wałki i przekręty i sa firmy ktore to sprawdzają, będzie nakładał na nich jakies kary cos jak audytor ale w towarze a nie tylko w samych finansach itd i w tej pracy ma kolegę, ktory poszedł do szefa i go polecił, i ten szef powiedział ze ma to na uwadze. A ten chlopak jest jednym z lepszych pracowników także jak dobrze pójdzie to oboje zmienimy pracę na lepszą, fakt będziemy się widywac w weekendy tylko na początku ale odbijemy się i uzbieramy kasę na wyjazd na naszą 6. rocznicę
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.

Edytowane przez karola991
Czas edycji: 2012-08-28 o 06:30
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 06:43   #969
osz rety
Zakorzenienie
 
Avatar osz rety
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 033
GG do osz rety
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

karola z okresem wypowiedzenia to zależy jaką masz umowę i co w niej jest zapisane. Okres wypowiedzenia liczony jest od daty złożenia wypowiedzenia.
A jak powiedzieć siostrze - po prostu nie owijaj w bawełnę i powiedz, że w innej pracy możesz się rozwijać i więcej zarobić.
Widzisz jak praca Cię sama znalazła w końcu światełko w tunelu
__________________
RAZEM



"Właściwie już samo życie jest podróżą w czasie. To tylko kwestia szybkości..."
osz rety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 06:50   #970
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

nie wyswietla mi sie ten drugi filmik kawy czy moze ktos mi linka podac do tego?
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 06:58   #971
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Dzień dobry

Gienisławie! dobrze Cię czytać martwiłam się o ciebie w związku z tym krwiakiem, ale cieszę się, że najgorsze za Wami
Karola, no to okazja Ci się trafiła nie do odrzucenia współczuję rozmowy z siostrą, bo trochę wiem, co czujesz ale jak już masz nagraną pracę, to nie ma co się czaić. Możesz podciągnąć urlop pod okres wypowiedzenia, który zazwyczaj wynosi 30 dni (niekiedy 3 miesiące, musisz sprawdzić, jak jest u Was). Daj znać, jak Ci pójdzie, trzymam kciukasy za Ciebie i TŻa

A ja wczoraj pojeździłam na moto, wzięłam dłuuuuugą i ciepłą kąpiel, wypiłam piwo... a i tak obudziłam się o 2:20!!! i przewalałam się prawie do piątej no a 5:30 pobudka i pospane, wyglądam jak zombie. Mam dość na dodatek przed snem obejrzałam zdjęcia ze spływu, popłakałam się i później oczywiście mi się W. śnił. Ech...
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 07:01   #972
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Cytat:
Napisane przez karola991 Pokaż wiadomość
nie wyswietla mi sie ten drugi filmik kawy czy moze ktos mi linka podac do tego?
mi tez sie nie wyswietla
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 07:11   #973
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Dzień dobry

Mi się też nie wyświetla

Mayu pamiętasz żeby mi posłać na pw adres?

Zmykam na śniadanie

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

a Glenuś wracaj szybko do pełni sił

Med jak napisałaś o tym prądzie to mi się przypomniała scena z filmu o Griswoldach jak dumny ojciec stroił dom lampkami na Boże Narodzenie i co chwilę Mu ktoś prąd wyłączał
__________________



Edytowane przez BYou
Czas edycji: 2012-08-28 o 07:42
BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 07:41   #974
capriola_87
Zakorzenienie
 
Avatar capriola_87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 812
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Capri jaki film oglądacie?

No i podobno otworzyłam oczy i mówiłam przez sen "Siadaj Gruberburek! Siadaj kurde bo się rozpuścisz!"
W końcu nie obejrzeliśmy filmu tylko serial...nie pamiętam która polecała Revenge, ale zabiję ją za to bo tak się wkręciliśmy z TŻtem że codziennie po 3-4 odcinki trzaskamy

co do pogrubionego
Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
mój tż twierdzi, że ostatnio w nocy mówiłam językiem majów nie wiem skąd on zna język majów, ale cóż


Bry


Glenia,
__________________
capriola_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 07:43   #975
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Cześć, lecę nadrabiać.
Dzisiaj pierwszy raz od miesiąca przyjechałam do pracy na bajku i czuję, że mi forma spadła :/
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 07:46   #976
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

hej
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 07:49   #977
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Karmelka fajny av

Aleks ho!
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 07:51   #978
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

czołgiem

Karola prosto z mostu jej powiedz na wypowiedzeniu mozesz isc na urlop i w tym czasie juz pracowac (ja tak robilam)

Glenislaw
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 07:57   #979
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Ech właśnie zazdrość mnie wzięła. Koleżanka z LO chwali się, że lecą w podróż poślubną do Azji - Uzbekistan, Kirgistan, Kazachstan. Nie żebym tak marzyła o kazachstanie tylko trochę żal bo by honej muna spędziliśmy na mazowszu a dokładnie na warszawskim ursynowie.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 08:11   #980
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

kurde macie racje, moja mam powiedziała, że mam iść w cholerę i ona mi kibicuje, a jak zwolniła poprzednia pracownice to nie trzymała się okresu wypowiedzenia, także i ja nie będę powiem, ze nie ma mnie od września i tyle i niech się cieszy bo nie będzie musiała mi dawać tych marnych groszy, a jak się bedzie pluła to powiem ze biorę zaległy urlop a na kolejne dni przyjdzie za mnie tż siostra i już ona się uczieszy bo przytuli moja pensję a ja będe mogła robić coś innego, a najlepsze jest to, że nowa praca ma kilka oddziałów dwa są zaraz koło mojego domu, a jeden kawałek dalej ale tramwajem to max 15min koniec z dojazdami na to zadupie

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

kawa daj linka do tego drugiego filmiku bo nie działa

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

jak chcecie taka strone stratowa jak prawie narzeczone co ktoras z was pisała to piszcie mi w pw daty waszych slubów, zaręczyn i narodzin dzieciaczków to to zrobię a jak nie chcecie to nie piszcie to nie zrobie
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:13   #981
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Cytat:
Napisane przez karola991 Pokaż wiadomość
kurde macie racje, moja mam powiedziała, że mam iść w cholerę i ona mi kibicuje, a jak zwolniła poprzednia pracownice to nie trzymała się okresu wypowiedzenia, także i ja nie będę powiem, ze nie ma mnie od września i tyle i niech się cieszy bo nie będzie musiała mi dawać tych marnych groszy, a jak się bedzie pluła to powiem ze biorę zaległy urlop a na kolejne dni przyjdzie za mnie tż siostra i już ona się uczieszy bo przytuli moja pensję a ja będe mogła robić coś innego, a najlepsze jest to, że nowa praca ma kilka oddziałów dwa są zaraz koło mojego domu, a jeden kawałek dalej ale tramwajem to max 15min koniec z dojazdami na to zadupie

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

kawa daj linka do tego drugiego filmiku bo nie działa

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

jak chcecie taka strone stratowa jak prawie narzeczone co ktoras z was pisała to piszcie mi w pw daty waszych slubów, zaręczyn i narodzin dzieciaczków to to zrobię a jak nie chcecie to nie piszcie to nie zrobie
trzymam kciuki a siostra sama sobie winna

a teraz http://www.youtube.com/watch?v=z21kn...&feature=share ???
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:18   #982
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Cytat:
Napisane przez aanix Pokaż wiadomość
Heej

Maatko, co za dzień. Cały czas biegam, załatwiam. Kolację jadłam na 5 tur, a jeszcze dziś spotkanie z florystką. Nie mam kiedy nadrobić Was, na egzamin to się już w ogóloe nie uczę...
Sukienkę dziś odebrałam, kupiłam butki zapasowe, także jaram się
To już za chwilę! Ale to zleciało
Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Heh... Noooo, kazał mi nawet w szpilkach nie chodzić

Więc dziękuję za pozdrowienia A to tak Cie pamietał, że Ty z tego panieńskiego z lipca? Chyba jesteś tam już stałą bywalczynią )

Piłam, w tygodniu nie piję Bo jadę, a jutro rano mam badanie krwi


Ej noooooooo, właśnie nie wiem o co chodzi
Beszczelny!
Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość

AAAAAAAAAAAA Gdzie jest film kawuni? chcę zobaczyć kiedy będą wszystkie foty od PM - Aleks, Kawka, Carmi?
Moje według umowy powinny być do 10 września (45 dni od pleneru), ale widziałam jak fotograf pisał w jednym komentarzu na fejsie, że ma spore tyły...


Glenia cieszę się, że uczycie się być rodziną i sprawnie funkcjonować jako nowa komórka społeczna A najbardziej się cieszę, że mimo wszystko poród ani pierwsze dni z maleństwem nie był traumą Trzymajcie się
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:23   #983
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

http://www.wendyslookbook.com/2012/0...-black-polish/
wpadłam po uszy siedzę i oglądam...
no i oczywiście rozpaczam, bo nie mam żadnych ciuchów w takim stylu a chciałabym mieć
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:24   #984
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
To już za chwilę! Ale to zleciało

Beszczelny!

Moje według umowy powinny być do 10 września (45 dni od pleneru), ale widziałam jak fotograf pisał w jednym komentarzu na fejsie, że ma spore tyły...


Glenia cieszę się, że uczycie się być rodziną i sprawnie funkcjonować jako nowa komórka społeczna A najbardziej się cieszę, że mimo wszystko poród ani pierwsze dni z maleństwem nie był traumą Trzymajcie się
cisnij go ciśnij i postrasz karami
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:27   #985
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Karmelka fajny av

Aleks ho!
Dzięki
Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
hej
Cześć Co u Ciebie Aleks słychać tak btw.? Szukasz jeszcze pracy, czy na razie masz brejka?
Cytat:
Napisane przez capriola_87 Pokaż wiadomość
W końcu nie obejrzeliśmy filmu tylko serial...nie pamiętam która polecała Revenge, ale zabiję ją za to bo tak się wkręciliśmy z TŻtem że codziennie po 3-4 odcinki trzaskamy

co do pogrubionego




Bry


Glenia,
Nie oglądałam, mówisz, że fajny? Bo ostatnio nie mamy co oglądać...

Cytat:
Napisane przez karola991 Pokaż wiadomość
kurde macie racje, moja mam powiedziała, że mam iść w cholerę i ona mi kibicuje, a jak zwolniła poprzednia pracownice to nie trzymała się okresu wypowiedzenia, także i ja nie będę powiem, ze nie ma mnie od września i tyle i niech się cieszy bo nie będzie musiała mi dawać tych marnych groszy, a jak się bedzie pluła to powiem ze biorę zaległy urlop a na kolejne dni przyjdzie za mnie tż siostra i już ona się uczieszy bo przytuli moja pensję a ja będe mogła robić coś innego, a najlepsze jest to, że nowa praca ma kilka oddziałów dwa są zaraz koło mojego domu, a jeden kawałek dalej ale tramwajem to max 15min koniec z dojazdami na to zadupie

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

kawa daj linka do tego drugiego filmiku bo nie działa

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

jak chcecie taka strone stratowa jak prawie narzeczone co ktoras z was pisała to piszcie mi w pw daty waszych slubów, zaręczyn i narodzin dzieciaczków to to zrobię a jak nie chcecie to nie piszcie to nie zrobie
Baaaardzo mocno trzymam kciuki Na pewno wszystko sie ułoży po Twojej myśli A co to za praca? Bo chyba coś przegapiłam.


Nowy wpis na blogu, zapraszam
http://wolnoscsmakowania.blogspot.co...urczakiem.html
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:31   #986
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

kawa piekny filmik drugi ty taka rozesmiana ciagle - podobaja mi sie oba filmiki i oboje wygladacie cudownie

glenislaw
dobrze,z e Karinka grzeczna i za opanowanie trudnej sztuki ssania

karola no to faktycznie niezla okazja - powiedz siostrze jak najszybciej i urlop bierz na wypowiedzeniu - jesli nie wykorzystalabys urlopu w czasie wypowiedzenia to siostra by ci musiala wyplacic ekwiwalent za ten urlop. Dlatego ja tez teraz mam urlop do konca sierpnia bo umowe mam do 30.08 ale mialam 5 dni urlopu jeszcze.
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:33   #987
capriola_87
Zakorzenienie
 
Avatar capriola_87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 812
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość

Nie oglądałam, mówisz, że fajny? Bo ostatnio nie mamy co oglądać...
meeeeeeeeeega dobry
polecam! Spodoba Wam się
__________________
capriola_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:35   #988
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Cytat:
Napisane przez _Maya_ Pokaż wiadomość
http://www.wendyslookbook.com/2012/0...-black-polish/
wpadłam po uszy siedzę i oglądam...
no i oczywiście rozpaczam, bo nie mam żadnych ciuchów w takim stylu a chciałabym mieć
Super!
Ja ostatnio w uk kupiłam sobie kilka rzeczy w kolorze burgundu, m.in. sukienkę, rurki i bluzkę ze "skórzanym" frontem.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:39   #989
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Cześć Co u Ciebie Aleks słychać tak btw.? Szukasz jeszcze pracy, czy na razie masz brejka?
Szukam. No i zaczęłam klepać magisterkę bo uczelnia twierdzi, że mam się obronić we wrześniu choć nie wiem czy to jest realne A poza tym idę dziś odebrać laurkę na koniec kursu z ang i trzeba będzie zapisać się na kurs semestralny.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:41   #990
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Patologiczne zazdrośnice nadal zazdroszczą! cz.59.

karola, gratuluję pracy mam nadzieję, że uda się to z siostrą załatwić za porozumieniem stron

kawka, nie otwiera mi się Twój filmik
do dokumentów dam normalne zdjęcie dowodowe tylko oni do pakietu zdjęć dodają jedno duże w serduszkach i z napisem "Kocham Cię" hał słit

Dobry - ale się wyspałam materac jest wygodny, muszę przyznać i okna na wschód w sypialni to świetny pomysł
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.