Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-02, 11:44   #1171
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

My wódkę w dużej części kupiliśmy w listopadzie 2013 :P.... ale dzięki temu kupiliśmy po 19zł z groszami, a teraz głównie po 23-25zł widzę .
Z suknią- jeśli po zmierzeniu poczujesz, że to ta.... to ja bym się mocno zastanawiała nad zamówieniem. Sama zrobiłam pierwsze rozeznanie za sukniami w lipcu 2014, była jedna która mocno skradła moje serce, ale nie byłam nastawiona na zamawianie wtedy, miałam być jeszcze bliżej końca roku w PL, więc sądziłam, że wtedy zamówię. W październiku przyjechałam z myślą o kupnie sukni i ta, która tak bardzo mi się podobała była już niedostępna . Znalazłam swój ideał, ale całkiem inny .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 15:05   #1172
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez polivy Pokaż wiadomość
My również mieliśmy brać ślub w 2015 roku, we wrześniu; niestety pod wieloma wpływami zostaliśmy zmuszeni przełożyć na czerwiec 2016, powiem wam dziewczyny, że strasznie się to czekanie przedłuża zwłaszcza, że na większość byliśmy zdecydowani juz na początku 2014 roku, więc po załatwieniu formalności na razie mamy zastój w przygotowaniach.

Dziewczyny czy to duża przesada ze na rok przed ślubem chcemy kupic alkohol ? troche przestraszyliśmy się tych plotek o wzroście cen, i jeszcze jedno pytanie w poniedziałek jade przymierzyć wymarzoną suknie do krakowa, wiem, że wcześnie ale jest to model z 2014 roku i boję się, że za pare miesięcy nie znajdę go nigdzie w salonach do przymiarki, jesli uda się, że to jest ta jedyna to decydować się czy poszukać i pomierzyć jeszcze na bliżej do daty ślubu ? doradźcie
Mi też się dłuży dlatego zajęłam się szukaniem sukni nic nie pisałam ale w zeszłym tygodniu odwiedziłam jeden salon i jedna sukienka bardzo wpadła mi w oko, była to druga z kolei którą wogóle przymierzyłam, jeszcze nie jestem w 100% zdecydowana na zamówienie jej bo chciałabym pochodzić też po innych salonach ale już przynajmniej wiem w jakim kroju wyglądam dobrze. Jeśli masz obawę że później nie znajdziesz tej sukni a jesteś pewna że to ta i żadna inna to ja bym chyba zamówiła.
Dziewczyny jeszcze takie pytanko- cena welonu w salonie mnie zabiła (nawet po rabacie) a wiem że była tutaj polecana jakaś strona z welonami- może ktoś pamięta, ma pod ręką
Co do wódki to sama mówiłam narzeczonemu że może byśmy kupili teraz przynajmniej część, ja jestem jak najbardziej za (koszty byłyby bardziej rozłożone w czasie a nie wszystko naraz) ale stwierdził że tego w sklepach nie braknie i nie ma sensu już kupować. Według mnie to nie przesada kupić teraz jeśli alkohol znowu miałby podrożeć.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 15:10   #1173
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Mi też się dłuży dlatego zajęłam się szukaniem sukni nic nie pisałam ale w zeszłym tygodniu odwiedziłam jeden salon i jedna sukienka bardzo wpadła mi w oko, była to druga z kolei którą wogóle przymierzyłam, jeszcze nie jestem w 100% zdecydowana na zamówienie jej bo chciałabym pochodzić też po innych salonach ale już przynajmniej wiem w jakim kroju wyglądam dobrze. Jeśli masz obawę że później nie znajdziesz tej sukni a jesteś pewna że to ta i żadna inna to ja bym chyba zamówiła.
Dziewczyny jeszcze takie pytanko- cena welonu w salonie mnie zabiła (nawet po rabacie) a wiem że była tutaj polecana jakaś strona z welonami- może ktoś pamięta, ma pod ręką
Co do wódki to sama mówiłam narzeczonemu że może byśmy kupili teraz przynajmniej część, ja jestem jak najbardziej za (koszty byłyby bardziej rozłożone w czasie a nie wszystko naraz) ale stwierdził że tego w sklepach nie braknie i nie ma sensu już kupować. Według mnie to nie przesada kupić teraz jeśli alkohol znowu miałby podrożeć.
Butterfly
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 15:27   #1174
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Butterfly
Dzięki wielkie ceny zdecydowanie bardziej przyjazne.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 16:46   #1175
malgo_16
Raczkowanie
 
Avatar malgo_16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 85
GG do malgo_16 Wyślij wiadomość przez Yahoo do malgo_16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez polivy Pokaż wiadomość
My również mieliśmy brać ślub w 2015 roku, we wrześniu; niestety pod wieloma wpływami zostaliśmy zmuszeni przełożyć na czerwiec 2016, powiem wam dziewczyny, że strasznie się to czekanie przedłuża zwłaszcza, że na większość byliśmy zdecydowani juz na początku 2014 roku, więc po załatwieniu formalności na razie mamy zastój w przygotowaniach.

Dziewczyny czy to duża przesada ze na rok przed ślubem chcemy kupic alkohol ? troche przestraszyliśmy się tych plotek o wzroście cen, i jeszcze jedno pytanie w poniedziałek jade przymierzyć wymarzoną suknie do krakowa, wiem, że wcześnie ale jest to model z 2014 roku i boję się, że za pare miesięcy nie znajdę go nigdzie w salonach do przymiarki, jesli uda się, że to jest ta jedyna to decydować się czy poszukać i pomierzyć jeszcze na bliżej do daty ślubu ? doradźcie
Żadna przesada my tez w czerwcu już kupimy wódke żeby pózniej miec spokojną głowe tym bardziej że ceny alkoholu mają iśc w góre Ślubujemy w tym samym dniu i powiem Ci że mnie również sie to wszystko dłuży.
__________________
Nasz dzień : 18.06.2016
malgo_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 16:54   #1176
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Co do wódki to ja kupiłam na spontanie, w ostatniej chwili gdy się promocja kończyła hehe.m w październiku ślub mamy za 6 tyg, wiec ok 8 msc przed. Ale stock za 20,60 za 0,5l byl atrakcyjny hehe





A suknia, jesli bylaby to suknia ktora naprawde wywołała ten stan u mnie, ze czuje ze to właśnie, ze sa motylki w brzuchu to bym zakupila wczesniej

Ja poszłam pierwszy raz na 11 miesięcy przed ślubem i sie zalamalam, bo nic ciekawego nie widziałam, później w listopadzie bylam w Krakowie, bo na co dzień tam mieszkam, wrocilam zalamana bo nic mi sie jakos specjalnie nie podobało, mój Pan G potwierdzam, bo razem szukaliśmy.. Umówiłam sie do Tarnowa, akurat moja mama wróciła wiec i spelnilam jej marzenie żebyśmy razem szukaly i.. Bylam w dwóch salonach w sobotę z Panem G i mama i wszystkie byly cudne, ale tylko jedna wywołała aż takie emocje

Wiec gdybym poczuła cos takiego, nie ważne ile wczesniej, to bym brala
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 17:36   #1177
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja poszalałam i swoją suknie ślubną kupiłam na rok i 4 miesiące przed ślubem Poszłyśmy z mamą na miasto i tak całkiem spontanicznie weszłyśmy do kilku salonów, mierzyłam z trzy sukienki, ale jednak to zupełnie nie było to i na koniec wstąpiłyśmy to MC, suknie piękne co jedna to ładniejsza Powiedziałam Pani o co mi chodzi w czym bym się widziała, przyniosła mi kilka sukienek i jedną zupełnie inną, w ogóle takiego kroju nie brałam pod uwagę, przymierzyłam i się zakochałam A że była to końcówka kolekcji zdecydowałam się ją kupić i nie żałuję
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 18:09   #1178
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, myślałam, że się wygłupie z takim szybkim zakupem ale teraz juz nie będę się zastanawiać i jeśli to będzie ta - a mam wielką nadzieję, to się zdecyduje. Na razie nie ma o czym mówić, bo to jest suknia którą widziałam tylko na zdjęciach ale śni mi się po nocach i muszę chociaż spróbować zmierzyć
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 08:26   #1179
malgo_16
Raczkowanie
 
Avatar malgo_16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 85
GG do malgo_16 Wyślij wiadomość przez Yahoo do malgo_16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja pod koniec roku też odwiedziłam salon Zakochałam się w jednej sukni podpatrzonej w internecie: prosta,skromna z elementami koronki (zawsze o takiej marzyłam)znalazłam salon w którym mogłam ją przymierzyć.Uzbrojo na w przyjaciółki i podekscytowana pojechałam do Krakowa.W życiu mnie nic tak nie rozczarowało(no może poza okolicznościami w jakich oświadczył sie mój narzeczony )jak właśnie widok tej sukni na mnie Pani widząć moją mine i rozczarowanie za wszelką cenę chciała mnie pocieszyć i przynosiła kolejne suknie (chyba to nie był mój dzień bo żadna mi się nie podobała)Na koniec pani stwierdziła że wbije mnie w suknie typu "princeska"bo w tym wszystkie dziewczyny ładnie wyglądają hmmm pomysłałam co mi szkodzi Wbiłam sie w suknie,oddech ledwo łapie...patrzę w lustro i myśle ..ok talia osy, ilośc tiulu można zmniejszyć, ale co zrobię z biustem który jest prawie na szyi(natura mnie obdarzyła sporym)
Teraz to wspominam z uśmiechem ale po tych przymiarkach byłam załamana . Na szczęscie znalazłam salon w Tarnowie i planuje zrobić kolejne podejście przy najblizszym pobycie w Polsce
__________________
Nasz dzień : 18.06.2016
malgo_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 10:09   #1180
fuksja_sii
Raczkowanie
 
Avatar fuksja_sii
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny, ja swój wielki dzień miałam kila tygodni temu. Na miejsce naszej uroczystości wybraliśmy restaurację Soprano w Tarnowie i nie żałujemy Sala bez żadnego przystrajania jest przepiękna, wszyscy goście byli zachwyceni. Jedzonko było przepyszne każdy zachwalał wszystko na plus, mega profesjonalizm także polecam każdemu. Fakt minusem są ceny za osobę w tej restauracji ale uważam, że warto


Mam nadzieję, że moje opinie się komuś przydadzą i pomogą w wyborze

Edytowane przez fuksja_sii
Czas edycji: 2016-01-07 o 17:58
fuksja_sii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 11:57   #1181
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez malgo_16 Pokaż wiadomość
Ja pod koniec roku też odwiedziłam salon Zakochałam się w jednej sukni podpatrzonej w internecie: prosta,skromna z elementami koronki (zawsze o takiej marzyłam)znalazłam salon w którym mogłam ją przymierzyć.Uzbrojo na w przyjaciółki i podekscytowana pojechałam do Krakowa.W życiu mnie nic tak nie rozczarowało(no może poza okolicznościami w jakich oświadczył sie mój narzeczony )jak właśnie widok tej sukni na mnie Pani widząć moją mine i rozczarowanie za wszelką cenę chciała mnie pocieszyć i przynosiła kolejne suknie (chyba to nie był mój dzień bo żadna mi się nie podobała)Na koniec pani stwierdziła że wbije mnie w suknie typu "princeska"bo w tym wszystkie dziewczyny ładnie wyglądają hmmm pomysłałam co mi szkodzi Wbiłam sie w suknie,oddech ledwo łapie...patrzę w lustro i myśle ..ok talia osy, ilośc tiulu można zmniejszyć, ale co zrobię z biustem który jest prawie na szyi(natura mnie obdarzyła sporym)
Teraz to wspominam z uśmiechem ale po tych przymiarkach byłam załamana . Na szczęscie znalazłam salon w Tarnowie i planuje zrobić kolejne podejście przy najblizszym pobycie w Polsce
Skądś to znam myślałam o skromnej, prostej sukience a gdy taką przymierzyłam wyglądałam w niej mniej więcej jak bym się owinęła prześcieradłem, komiczny widok. Na mnie najlepiej wyglądała taka która na manekinie praktycznie wogóle mi się nie podobała. Ja po pierwszej wizycie w salonie wiem tyle- trzeba mierzyc, bo to co podoba nam się na manekinie zupełnie inaczej wygląda na człowieku.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00

Edytowane przez Ammia
Czas edycji: 2015-05-03 o 20:11
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 16:09   #1182
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Tez tak miałam moja wymarzona na żywo wygladała, jak pożółkła, sztywna szmatka . A kupiłam całkowite przeciwieństwo i nie oddałabym jej za nic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 07:59   #1183
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez by_mistake Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
a ja mam takie pytanie: czy rok i 2 miesiące przed ślubem to za wcześnie żeby iść zarezerwować termin u księdza?
Nie wiem co robić, bo u mnie w parafii zwykle w każdą sobotę są przeważnie po 3 msze ślubne, a ja chciałabym mieć swój ślub o godz. 14. czy uważacie że to byłaby przesada żeby iść już teraz? ale pójdę, i co? mam powiedzieć że chciałam 'zarezerwować' sobie mszę ślubną?
Powiedzcie dziewczyny jak to u was wyglądało, czy na takie rozeznanie powinnam iść z narzeczonym, czy wystarczy jeśli będę tylko ja? czy na takim odległym terminie będziemy już musieli uzupełniać ten kwestionariusz i inne dokumenty? jak to u was wyglądało?
ja byłam 1,5 roku przed ślubem zapisac termin u księdza
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 11:39   #1184
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny mam takie pytanko, wybieramy się do księdza zarezerwowac termin i tak się zastanawiam czy wtedy się coś daje (w sensie "co łaska" za wpisanie) czy nic? Jak to wygląda?
I jeśli chodzi o organistę, kościelnego itd. mniej więcej ile wcześniej trzeba załatwic? Czy to zależy od parafii?
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 11:50   #1185
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cześć dziewczyny, piszę na gorąco jakie wrażenia. Mierzylam dwie suknie, nie nastawiając się na tą wymarzoną, szczerze to po waszych doswiadczeniach myślałam, że będzie to wielki nie wypał. ale.... i to nie tylko siła sugestii ale też opinia pani z salonu- okazało się, że wyglądam pieknie. Strasznie się cieszę ostatecznej decyzji jeszcze nie podjełam, ale myślę, że nic innego nie będę szukać.
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 08:55   #1186
malgo_16
Raczkowanie
 
Avatar malgo_16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 85
GG do malgo_16 Wyślij wiadomość przez Yahoo do malgo_16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez polivy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, piszę na gorąco jakie wrażenia. Mierzylam dwie suknie, nie nastawiając się na tą wymarzoną, szczerze to po waszych doswiadczeniach myślałam, że będzie to wielki nie wypał. ale.... i to nie tylko siła sugestii ale też opinia pani z salonu- okazało się, że wyglądam pieknie. Strasznie się cieszę ostatecznej decyzji jeszcze nie podjełam, ale myślę, że nic innego nie będę szukać.
jeśli czujesz że to "TA" to sie dziewczyno nie zastanawiaj
__________________
Nasz dzień : 18.06.2016
malgo_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 19:09   #1187
MalaMi08
Przyczajenie
 
Avatar MalaMi08
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: tarnow
Wiadomości: 24
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanko, wybieramy się do księdza zarezerwowac termin i tak się zastanawiam czy wtedy się coś daje (w sensie "co łaska" za wpisanie) czy nic? Jak to wygląda?
I jeśli chodzi o organistę, kościelnego itd. mniej więcej ile wcześniej trzeba załatwic? Czy to zależy od parafii?
My byliśmy w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, więc 10 miesięcy przed ślubem. Podeszliśmy do księdza zaraz po mszy. Zapisał tylko termin, godzinę oraz telefon do nas. My nie dawaliśmy żadnej kasy, ale widziałam, że w kalendarzu miał zapisane inne terminy oraz kwoty. Zwykle dawali po 100 zł.
A wczoraj rozmawiałam z Wikarym u mnie w parafii i mówił, że na jedną z sobót czerwcowych zapisanych jest 5 ceremoni!! i To dwie o tej samej porze!!
Więc chyba dostępność terminu zależy też od miesiąc w jakim chcecie wziąć ślub.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/7801099c67.png[/img][/url]
MalaMi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 21:06   #1188
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez MalaMi08 Pokaż wiadomość
My byliśmy w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, więc 10 miesięcy przed ślubem. Podeszliśmy do księdza zaraz po mszy. Zapisał tylko termin, godzinę oraz telefon do nas. My nie dawaliśmy żadnej kasy, ale widziałam, że w kalendarzu miał zapisane inne terminy oraz kwoty. Zwykle dawali po 100 zł.
A wczoraj rozmawiałam z Wikarym u mnie w parafii i mówił, że na jedną z sobót czerwcowych zapisanych jest 5 ceremoni!! i To dwie o tej samej porze!!
Więc chyba dostępność terminu zależy też od miesiąc w jakim chcecie wziąć ślub.
Dzięki za odpowiedź, moja mama też mówiła żeby nie dawac więc nie damy. Mam nadzieję że rok przed spokojnie zarezerwujemy termin i godzinę którą chcemy, moja parafia nie jest jakoś oblegana, tego roku w czerwcu np. nie będzie żadnego ślubu.
To faktycznie obłożenie z tyloma ceremoniami (tylko śluby?) w jedną sobotę. Te dwie o te samej porze to dwa śluby? Jak to możliwe?
Jutro dalsze poszukiwania sukni- w planach dwa salony, zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00

Edytowane przez Ammia
Czas edycji: 2015-05-05 o 21:07
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 21:22   #1189
MalaMi08
Przyczajenie
 
Avatar MalaMi08
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: tarnow
Wiadomości: 24
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

To faktycznie obłożenie z tyloma ceremoniami (tylko śluby?) w jedną sobotę. Te dwie o te samej porze to dwa śluby? Jak to możliwe?

Trzy odbędą się w kościele, a pozostałe dwa w kaplicy w przyległej miejscowości ale należącej do parafii.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Dziewczyny, a ja mam pytanie z innej dziedziny... Mój ma ochotę na sesję a' la z nocy poślubnej. Nie wiem co o tym myśleć. Jeszcze na ten temat nie rozmawiałam z naszym fotografem, ale co wy na to?! Czy któraś z was decyduje się na taką sesję?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/7801099c67.png[/img][/url]
MalaMi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 06:03   #1190
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez MalaMi08 Pokaż wiadomość
To faktycznie obłożenie z tyloma ceremoniami (tylko śluby?) w jedną sobotę. Te dwie o te samej porze to dwa śluby? Jak to możliwe?

Trzy odbędą się w kościele, a pozostałe dwa w kaplicy w przyległej miejscowości ale należącej do parafii.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Dziewczyny, a ja mam pytanie z innej dziedziny... Mój ma ochotę na sesję a' la z nocy poślubnej. Nie wiem co o tym myśleć. Jeszcze na ten temat nie rozmawiałam z naszym fotografem, ale co wy na to?! Czy któraś z was decyduje się na taką sesję?
ja takiej nie miałam... nie zgodziłabym sie na taki pomysł
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 07:12   #1191
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Co jakiś czas ktoś tego typu sesje wrzuca na forum do posmiania się :P. Przeważnie, jak dla mnie, są to dość nieeleganckiego i bez gustu sesje. Osobiście jestem na nie, dla mnie takie chwile są dla pary, a nie dla kamery, żeby Babci przy kawie i ciastku pokazywać...ale co kto lubi .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 16:08   #1192
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Byłam dziś na poszukiwaniach sukni i... chyba znalazłam tą jedyną. Ale od początku, byłyśmy w salonie Ona na Nowym Świecie, przymierzyłam w sumie 5 sukni, 2 wybrane przeze mnie i 3 przez panią mnie obsługującą, efekt wow był w dwóch sukienkach, do mnie zdecydowanie przemówiła jedna, czułam się w niej jak panna młoda, poza tym była idealnej długości więc mogłam swobodnie w niej pochodzić, posiedzieć itd. No co tu dużo mówić, suknia zrobiła na mnie ogromne wrażenie, zdecydowanie mnie zachwyciła. Kolejnym salonem był salon La Vida na Lwowskiej, przymierzyłam chyba z 6 sukni, nawet nie pamiętam ile bo jak pani zaczęła mi przynosić po kolei swoje typy to przestałam liczyć ale szczerze powiedziawszy porażka w każdej sukience wyglądałam i czułam się jak beza, ewentualnie jedna z nich mogłaby być ale ja jakoś się w niej nie widzę, nie zachwyciła mnie aż tak. Teraz siedzę i dumam nad zdjęciami ale chyba jednak znalazłam tą jedną jedyną.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 18:23   #1193
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Po dwóch salonach? szybko! Ale jeśli poczułaś TO to pewnie to ta jedyna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 20:26   #1194
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Po dwóch salonach? szybko! Ale jeśli poczułaś TO to pewnie to ta jedyna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W zasadzie to po trzech bo w ubiegłym tygodniu mierzyłam sukienki w Alis.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 22:24   #1195
karolina0627
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 104
GG do karolina0627
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Mam pytanko czy któraś z Was piecze może swoje ciasta u Pani Stoga?? Ktoś mi ją kiedyś polecił jeśli chodzi o ciasta weselne ale nie pamiętam kto i gdzie posialam nr telefonu ... dzięki
__________________
RAZEM OD ... BARDZO DAWNA
ŚLUB ... 23 czerwiec 2011 r.
karolina0627 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 22:26   #1196
MalaMi08
Przyczajenie
 
Avatar MalaMi08
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: tarnow
Wiadomości: 24
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Co jakiś czas ktoś tego typu sesje wrzuca na forum do posmiania się :P. Przeważnie, jak dla mnie, są to dość nieeleganckiego i bez gustu sesje. Osobiście jestem na nie, dla mnie takie chwile są dla pary, a nie dla kamery, żeby Babci przy kawie i ciastku pokazywać...ale co kto lubi .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Chwalić się na internecie takimi zdj.?! by się po śmiać?! Sory to ja takich osób nie rozumiem... Myśleliśmy o czymś subtelnym a nie o kronice z nocy poślubnej i wyłącznie do wglądu dla siebie... Tylko nie wiem czy potrafiłabym tak przed fotografem... Postanowiliśmy, że zostawimy tą sprawę otwartą. Zobaczymy co wyjdzie, a decyzję podejmiemy poźniej.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/7801099c67.png[/img][/url]
MalaMi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 22:31   #1197
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez MalaMi08 Pokaż wiadomość
Chwalić się na internecie takimi zdj.?! by się po śmiać?! Sory to ja takich osób nie rozumiem... Myśleliśmy o czymś subtelnym a nie o kronice z nocy poślubnej i wyłącznie do wglądu dla siebie... Tylko nie wiem czy potrafiłabym tak przed fotografem... Postanowiliśmy, że zostawimy tą sprawę otwartą. Zobaczymy co wyjdzie, a decyzję podejmiemy poźniej.
Nie, nie zrozumiałaś do końca :P. No są ludzie, którzy robią taką sesję i wrzucają ją do neta. Potem jakaś wizażanka przypadkowo natknie się na takie i wrzuca innym, żeby pośmiać się. Tylko takie tego typu sesje widziałam, bardziej żenujące niż faktycznie fajne. Mnie nie ruszają specjalnie takie sesje, osobiście jestem na nie.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 13:03   #1198
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez MalaMi08 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, a ja mam pytanie z innej dziedziny... Mój ma ochotę na sesję a' la z nocy poślubnej. Nie wiem co o tym myśleć. Jeszcze na ten temat nie rozmawiałam z naszym fotografem, ale co wy na to?! Czy któraś z was decyduje się na taką sesję?
Jeśli o mnie chodzi, to na pewno nie chciałabym takiej sesji, jeśli już to zrobić sobie taką, ale nie ślubną i tylko i wyłącznie dla siebie, a jeśli to ma być ślubna sesja, to jak to komuś później pokazać, gdyby ktoś chciał zobaczyć zdjęcia ze ślubu i sesji? oczywiście można zrobić taką sesję w sposób zmysłowy i romantyczny (np. takie foto http://storyboardwedding.com/wp-cont...graphy_1-h.jpg ), ale mimo wszystko, wg mnie to wciąż pozostają zdjęcia tylko dla pary młodej.
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 15:50   #1199
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Stało się, wpłaciłam zaliczkę za suknię.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 16:20   #1200
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Stało się, wpłaciłam zaliczkę za suknię.
gratulacje wspaniałe uczucie, prawda?
pochwalisz się suknią, czy to tajemnica?
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.