Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-26, 22:10   #1981
Galadriella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 38
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Miałam na myśli, że przecież zależy ile nakładasz.
I jakie masz duże ciało, jeśli już w całe zamierzasz wcierać...
A na ile starcza krem czy balsam, nawet przy założeniu codziennego stosowania? Niektórzy używają parę gramów, niektórzy parę garści.
Galadriella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:32   #1982
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam Was Biochemiczki ! I mnie skusiłyście na pierwsze zamówienie na BU, które było bardzo skromne:
- olej kokosowy ekologiczny
- żel hialuronowy z B5 i alantoliną (pewnie źle napisałam )

Przyznaję, iż w tym zestawem wiązałam wielkie nadzieje. Wierzyłam, że sprawdzi się jako letni nawilżacz do twarzy, który nie zapcha i nie pogorszy mojego malego trądziku. Używałam dopiero od kilku dni; mieszam na dłoni trochę żelu i ze dwie kropelki olejku...i chyba nic dobrego mi z tego nie wyjdzie, bo jak tylko "drapnę" się delikatnie po twarzy, to w niektórych miejscach zaczynają wówczas odstawać malutkie skórki, a to oczywiście świadczy o przesuszeniu.. Bardzo mnie to dziwi, bo ten zestaw miał być taki nawilżający... Dodam, że mam cerę mieszną, bardziej tlustą w strefie T, z małymi wypryskami prawie na całej twarzy, ale nie jest to duży problem. Obecnie moja cera zmierza ku normalnej w strefie T, a na policzkach oczywiście jest bardziej sucha.
Jak myślicie? może powinnam odstawić olejek kokosowy? Wiem, że niektórzy uważają, iz oleje na dłuzszą metę w ogóle nie nawilżają i mi się wydaje, że na moja skórę faktycznie różne naturalne oliwki nie działają nawilżająco, a wręcz przeciwnie... Myślę sobie, że na razie spóbuję używać samego żelu hialuronowego na wilgotną twarz i może będzie wówczas lepiej z nawilżeniem, co sądzicie? Może powinnam być cierpliwa i wszytsko się jakoś unormuje...ale zaczynam już tracić wiarę
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 11:59   #1983
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Vegusia, olej kokosowy najlepiej spisuje się do pielęgnacji włosów niż twarzy... Polecam za to olej różany, ewentualnie Tamanu. Chociaż ja ostatnio mieszam oba te oleje i taka mieszanka działa zbawiennie na moją twarz (a cerę mam taką samą jak Ty), więc najlepiej zaopatrzeć się od razu w oba.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 12:07   #1984
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Vegusia, olej kokosowy najlepiej spisuje się do pielęgnacji włosów niż twarzy... Polecam za to olej różany, ewentualnie Tamanu. Chociaż ja ostatnio mieszam oba te oleje i taka mieszanka działa zbawiennie na moją twarz (a cerę mam taką samą jak Ty), więc najlepiej zaopatrzeć się od razu w oba.
Dzięki za odp.
I stosujesz wtedy tylko oba te oleje, bez żelu hialuronowego?
Zasugerowałam się jedną z recenzji oleju kokosowego, że dobrze nawilża też twarz, bo o włosach też się dużo tu naczytałam Sadziłam, że się sprawdzi również na twarzy. Tamanu i róża to może być faktycznie ciekawe zestawienie jeszcze się nad tym zastanowie, ale bardzo dziękuję za pomysł. Dalej chcę wierzyć, że oleje faktyznie potrafią skórę nawilżyć...
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 12:29   #1985
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Używam bez hialuronu, bo go po prostu nie posiadam. Najpierw przecieram twarz hydrolatem zmieszanym z niacynamidem i na to mieszanka olejowa (jej nadmiar wchłaniam chusteczką). To mi naprawdę pomogło.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 20:23   #1986
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Używam bez hialuronu, bo go po prostu nie posiadam. Najpierw przecieram twarz hydrolatem zmieszanym z niacynamidem i na to mieszanka olejowa (jej nadmiar wchłaniam chusteczką). To mi naprawdę pomogło.
yhym, rozumiem.
To ciesze się, że pomogło Ja na razie jestem jak widać na etapie kombinowania i ponownego zmieniania pielęgnacji twarzy i zobaczymy co mi z tego wyjdzie

BU bardzo kusi, szczególnie hydrolatami. Nie używałam nigdy toniku, ale myślę, że taki na przyklad oczarowy by się sprawdził rano zamiast mycia twarzy żelem.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 20:45   #1987
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
yhym, rozumiem.
To ciesze się, że pomogło Ja na razie jestem jak widać na etapie kombinowania i ponownego zmieniania pielęgnacji twarzy i zobaczymy co mi z tego wyjdzie

BU bardzo kusi, szczególnie hydrolatami. Nie używałam nigdy toniku, ale myślę, że taki na przyklad oczarowy by się sprawdził rano zamiast mycia twarzy żelem.
Uuu... ja bym się czuła niedomyta . Do mycia fajne są olejki myjące, ewentualnie krem oczyszczająco-rozświetlający (ale z innego sklepu - Naturalne Piękno) czy olejki hydrofilowe (z ZróbSobieKrem).

Wiem, na początku trudno to wszystko ogarnąć. Ja w tym siedzę drugi rok, a i tak nie mam aż takiej wiedzy jak niektóre Biochemiczki . No i dobór odpowiedniej pielęgnacji może też troszkę potrwać, bo skóra różnie reaguje na nowe składniki.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 21:30   #1988
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziękuję za rady

No ja już aż taki nowincjusz nie jestem, jakby nie patrzeć minęły dwa lata na zgłębianiu Wizażu i od tego czasu zwracam uwagę na składy Tylko właśnie teraz zaczynam fazę na jeszcze bardziej naturalną i prostą pielęgnację, czyli BU póki co.

Jeśli chodzi o olejki myjące, to z BU nie będę chyba ryzykować, bo podejrzewam, że mam uczulenie na olej słonecznikowy, ale nie mam pewności. Poza tym by mnie mógł pozapychać, a za innymi z innych sklepów tego typu może popatrzę.

Masz rację, skóra potrzebuje czasu. Odkąd zwracam uwagę na składy i analizuję potencjalne zapychacze, to i tak z cerą jest lepiej niż kiedyś
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:51   #1989
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
...

BU bardzo kusi, szczególnie hydrolatami. Nie używałam nigdy toniku, ale myślę, że taki na przyklad oczarowy by się sprawdził rano zamiast mycia twarzy żelem.
Sprawdza się.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 14:31   #1990
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Sprawdza się.
Dzięki

Zauważyłam, że mycie wodą nie bardzo służy mojej cerze, więc mam właśnie taki plan żeby wykorzystać hydrolat jako poranne "myjadełko". Po nocy i tak moja skóra już się nie ptrzetłuzcza jak kiedyś.
Ale minie pewnie trochę czasu, nim złoże kolejne zamówienie na BU, a wtedy na pewno podzielę się wrażeniami.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 18:27   #1991
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czy ktoś planuje zamówić krem sojowy?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 20:57   #1992
mila24
Raczkowanie
 
Avatar mila24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 239
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czesc dziewczyny, jestem tu nowa, udalo mi sie przebrnąć przez caly wątek oczywiscie na raty. W piątek dotarło do mnie 2-gie zamówienie z BU. Jakie macie doświadczenia z olejem tamanu, jezeli chodzi o niespodzianki? bo stosuje go na noc od 3 dni (zmieszany z HA) ale narazie nie widze zadnej różnicy, a obawiam sie troche tego zapychania. Stosowalyscie maseczke wulkaniczną z neem? bo poki co mam bardzo podrażnioną buzię po retinoidach zewnetrznych i nie wiem czy by mi teraz nie zaszkodzila.
mila24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 21:49   #1993
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez mila24 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa, udalo mi sie przebrnąć przez caly wątek oczywiscie na raty. W piątek dotarło do mnie 2-gie zamówienie z BU. Jakie macie doświadczenia z olejem tamanu, jezeli chodzi o niespodzianki? bo stosuje go na noc od 3 dni (zmieszany z HA) ale narazie nie widze zadnej różnicy, a obawiam sie troche tego zapychania. Stosowalyscie maseczke wulkaniczną z neem? bo poki co mam bardzo podrażnioną buzię po retinoidach zewnetrznych i nie wiem czy by mi teraz nie zaszkodzila.
Witamy! Tamanu u mnie dodatkowo łagodził, więc na skórę po retinoidach idealnie. nie zapychał, ale to sprawa indywidualna.

Do mieszkanek Krakowa: w podpisie mam zamówienie zbiorowe z BU (mazideł, ZSK też). Organizowane jest na forum mineralnym, więc wg zasad z tamtego regulaminu. Chcę złożyć zaraz po przerwie na BU.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 22:59   #1994
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

witam ponownie, widze że uż II część
moje recenzje:

ja bardzo polecam

-pilling z ananasa
-olejek myjący takie 4/5
-tonik 10%
-tonik 2%
-maseczki z glinkami
olej monoi eco- do ciała- co a zapach!!!!!!



do serum z wit C nadal nie mogę sie przekonać... zastanawiam się czy śmierdzę na odległość, czy tylko indywidualnie wersja z silikonem mnie zapchała- pierwszy raz w życiu iałam tak zapchane pory

mnie żel hialuronowy wysusza, nawet z olejkami... ? wyciąga mi wodę z naskórka!

olej tamau to jedyny w miare dla mnie OK, łączę go z klorane cold cream (jedynym kremem z setki wypróbowanych ktory mnie nie uczula)


hydrolaty jakoś nie daja mojej skorze wyraźnych oznak poprawy... są mi obojetne. poza jednym z kocanki- smrodek na kilometr przestraszyłam nawet brata:- Siostra, jadłaś jakąś wędzonkę?

cera wrażliwa, alergiczna, naczyniowa- paradoksalnie najlepiej na naczynka robią mi kwasy (po 10% jestem rano biała jak papierek) i retinoidy O.o

chcialam się dopytać o kremy- któreś polecacie?
oraz o pudry do twarzy- przetłuszczam się po retionoidach.
chcę by nie bielił i był bardzo drobno zmielony.
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 15:56   #1995
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam
Mam pytanie, zmagam się z rozdwajającymi końcówkami, więc chciałam zamówić ten zestaw http://www.biochemiaurody.com/sklep/...onicgelB5.html, miałam już mazidłowe psikadło z keratyny, ale nie przyniosło oczekiwanych efektów.
Zastanawia mnie zawartość tego zestawu, niby wszystko jest potrzebne, ale dlaczego nie ma konserwantu? W takim razie jak może produkt ten miec 6 miesięcy ważnosći?
A może lepiej byłoby mi kupić osobno składniki? Jak myślicie?
Nie znam się na biochemii, ponieważ zamawiam tylko produkty do włosów, proszę o pomoc
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 16:09   #1996
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie, zmagam się z rozdwajającymi końcówkami, więc chciałam zamówić ten zestaw http://www.biochemiaurody.com/sklep/...onicgelB5.html, miałam już mazidłowe psikadło z keratyny, ale nie przyniosło oczekiwanych efektów.
Zastanawia mnie zawartość tego zestawu, niby wszystko jest potrzebne, ale dlaczego nie ma konserwantu? W takim razie jak może produkt ten miec 6 miesięcy ważnosći?
A może lepiej byłoby mi kupić osobno składniki? Jak myślicie?
Nie znam się na biochemii, ponieważ zamawiam tylko produkty do włosów, proszę o pomoc
Zestaw jest już zakonserwowany , przeczytaj skład
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 16:38   #1997
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Tak przeczytałam, ale chyba nie do końca zrozumiałam

A jak myślisz opłaca się go kupić?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 20:26   #1998
vipek
Zadomowienie
 
Avatar vipek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: w domku;)
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie, zmagam się z rozdwajającymi końcówkami, więc chciałam zamówić ten zestaw http://www.biochemiaurody.com/sklep/...onicgelB5.html, miałam już mazidłowe psikadło z keratyny, ale nie przyniosło oczekiwanych efektów.
Zastanawia mnie zawartość tego zestawu, niby wszystko jest potrzebne, ale dlaczego nie ma konserwantu? W takim razie jak może produkt ten miec 6 miesięcy ważnosći?
A może lepiej byłoby mi kupić osobno składniki? Jak myślicie?
Nie znam się na biochemii, ponieważ zamawiam tylko produkty do włosów, proszę o pomoc
Zestaw składa się z żelu, pantenolu i alantoiny ale ten żel ma dodatek:
Konserwant - Phenonip: Phenoxyethanol (and) Methylparaben (and) Ethylparaben (and) Butylparaben (and) Propylparaben (and) Isobutylparaben (0.3%) (ze strony BU)

Także nie martw się o konserwant.

Co do produktu- nie wiem czy świetnie nadaje się do włosów- na końcówki- mam ten produkt w domu ale z przeznaczeniem na twarz.

Skoro już bedziesz zamawiać to proponowałabym Ci wziąć również olej kokosowy i z nim ten żel mieszać i nakładać na włosy a jak chcesz już naprawdę poszaleć to może jeszcze arganowy olej i z tych 3 razem robić miksturkę (mieszasz sobie wg własnych proporcji).
Jakoś samego żelu w tym zadaniu nie widzę.
__________________
Brzuszek rośnie ale coś powoli....
vipek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 20:29   #1999
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Aha, czyli wszystko w porządku
Olej kokosowy mam
Dziękuję
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 20:54   #2000
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Złożyłam zamówienie po raz pierwszy 20.04.2010 od razu zapłaciłam i do teraz nie dostałam paczki pisałam im maila, ale nic powiedzcie mi, czy tak długi czas oczekiwania jest na BU normalny? Ja rozumiem, ze mają dużo zamówień itp. ale ile można czekać?
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 20:57   #2001
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Uwielbiam olejki myjące z BU, moja skóra jest milion razy lepsza niż po wszystkich żelach, mleczkach etc. Miłością ogromną darzyłam olejek waniliowy:lov e:, ach ten zapach, prawdziwa wanilia, nie jakiś mdlący budyń, MOJE CUDO WRÓĆ
Z braku laku zamówiłam egzotyczny i
O matko, pachnie strasznie-czuję tylko geranium i jakąś ziemisto-ziołową nutę, a miał być " świeży, kwiatowo-ziołowy aromat z delikatną nutą wanilii". Gdzie ta egzotyka??? Gdzie ylang-ylang, róża, jaśmin i wanilia??? Coś okropnego!!!!!!Ktoś ma podobne odczucia czy tylko ja???
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 21:19   #2002
vipek
Zadomowienie
 
Avatar vipek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: w domku;)
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Uwielbiam olejki myjące z BU, moja skóra jest milion razy lepsza niż po wszystkich żelach, mleczkach etc. Miłością ogromną darzyłam olejek waniliowy:lov e:, ach ten zapach, prawdziwa wanilia, nie jakiś mdlący budyń, MOJE CUDO WRÓĆ
Z braku laku zamówiłam egzotyczny i
O matko, pachnie strasznie-czuję tylko geranium i jakąś ziemisto-ziołową nutę, a miał być " świeży, kwiatowo-ziołowy aromat z delikatną nutą wanilii". Gdzie ta egzotyka??? Gdzie ylang-ylang, róża, jaśmin i wanilia??? Coś okropnego!!!!!!Ktoś ma podobne odczucia czy tylko ja???
Ja zamawiałam niedawno olejek myjący po raz pierwszy i w końcu zdecydowałam się na olejek różany. Pachnie moim zdaniem ślicznie- tak delikatnie, leśno-kwiatowo ale nie mdląco.

Nad tym egzotycznym też myślałam- ale skoro tak to z cała pewnością nie bedę go kupować! Wspólczuje nietrafionego wyboru- ale tak to jest- człowiek przyzwyczaja się do czegoś co mu służy i pasuje a wycofanie produktu zmusza go do dalszych poszukiwań, które często kończą się fiaskiem i rozżaleniem.
Ech... po co oni kombinują? Nie wierzę, że chętnych na waniliowy zapach nie było?! Sama bym taki wybrała!!!

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Złożyłam zamówienie po raz pierwszy 20.04.2010 od razu zapłaciłam i do teraz nie dostałam paczki pisałam im maila, ale nic powiedzcie mi, czy tak długi czas oczekiwania jest na BU normalny? Ja rozumiem, ze mają dużo zamówień itp. ale ile można czekać?
Kamelko- mają przerwę majową do 7-go maja. Dlatego nikt Ci nie odpisał. W sobotę otwierają więc może i Twoja paczucha do Ciebie powędruje.
__________________
Brzuszek rośnie ale coś powoli....
vipek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 21:30   #2003
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej. Mam pytanie i w sumie apel Otóż przymierzam się do kolejnych zakupów na BU (póki co zakupiłam tam serum lemon) ale trochę z kasą u mnie cienko i szkoda mi dopłacać za przesyłkę 11zł. Mimo, że produkty są tam niedrogie (chcę kupić puder) to dodając 11zł wychodzi niezła sumka. A więc teraz moje pytanie: czy któraś z Warszawianek nie planuje w najbliższym czasie zakupów na BU? Chętnie założyłabym spółkę w celu zmniejszenia kosztów przesyłki
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 21:33   #2004
vipek
Zadomowienie
 
Avatar vipek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: w domku;)
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie i w sumie apel Otóż przymierzam się do kolejnych zakupów na BU (póki co zakupiłam tam serum lemon) ale trochę z kasą u mnie cienko i szkoda mi dopłacać za przesyłkę 11zł. Mimo, że produkty są tam niedrogie (chcę kupić puder) to dodając 11zł wychodzi niezła sumka. A więc teraz moje pytanie: czy któraś z Warszawianek nie planuje w najbliższym czasie zakupów na BU? Chętnie założyłabym spółkę w celu zmniejszenia kosztów przesyłki
A to apel składasz w niewłaściwym miejscu- poszukaj wątku zakupowego z BU- tam organizatorki robią wspólne zakupy i dzielą koszty wysyłki między uczestników. Znajdź taką z Warszawy
__________________
Brzuszek rośnie ale coś powoli....
vipek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 21:49   #2005
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
(...)
moje pytanie: czy któraś z Warszawianek nie planuje w najbliższym czasie zakupów na BU? Chętnie założyłabym spółkę w celu zmniejszenia kosztów przesyłki
ja będę robiła zamówienie w sobotę, jestem z Żoliborza, bywam w okolicach dw. centralnego w tygodniu. jak Cie to interesuje, to daj znać

ponawiam:

chcialam się dopytać o kremy- któreś polecacie?
oraz o pudry do twarzy- przetłuszczam się po retionoidach.
chcę by nie bielił, matowił ale nie na pudrowaną starą babę i był bardzo drobno zmielony. w sephorze babka upudrowała mnie jakiś shiseido, ale cena 160zł jest zabójcza, przeczytałam na KWC że któryś z BU daje ten sam efekt, a cena 10x niższa... pomóżcie.
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 22:03   #2006
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Uwielbiam olejki myjące z BU, moja skóra jest milion razy lepsza niż po wszystkich żelach, mleczkach etc. Miłością ogromną darzyłam olejek waniliowy:lov e:, ach ten zapach, prawdziwa wanilia, nie jakiś mdlący budyń, MOJE CUDO WRÓĆ
Z braku laku zamówiłam egzotyczny i
O matko, pachnie strasznie-czuję tylko geranium i jakąś ziemisto-ziołową nutę, a miał być " świeży, kwiatowo-ziołowy aromat z delikatną nutą wanilii". Gdzie ta egzotyka??? Gdzie ylang-ylang, róża, jaśmin i wanilia??? Coś okropnego!!!!!!Ktoś ma podobne odczucia czy tylko ja???
To prawda, egzotyczny jest okrutny! Ale ten waniliowy też mi nie pasował, w ogóle nie wyczuwałam w nim wanilii... Strasznie był sztuczny i plastikowy.

__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 22:05   #2007
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez vipek Pokaż wiadomość
A to apel składasz w niewłaściwym miejscu- poszukaj wątku zakupowego z BU- tam organizatorki robią wspólne zakupy i dzielą koszty wysyłki między uczestników. Znajdź taką z Warszawy
Nie mogłam nic takiego znaleźć, ale jeszcze poszukam. Dzięki

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
ja będę robiła zamówienie w sobotę, jestem z Żoliborza, bywam w okolicach dw. centralnego w tygodniu. jak Cie to interesuje, to daj znać

ponawiam:

chcialam się dopytać o kremy- któreś polecacie?
oraz o pudry do twarzy- przetłuszczam się po retionoidach.
chcę by nie bielił, matowił ale nie na pudrowaną starą babę i był bardzo drobno zmielony. w sephorze babka upudrowała mnie jakiś shiseido, ale cena 160zł jest zabójcza, przeczytałam na KWC że któryś z BU daje ten sam efekt, a cena 10x niższa... pomóżcie.
Ja własnie będę zamawiała puder z BU bambusowy z jedwabiem i Chętnie podłączę się do Twojego zamówienia.
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 22:08   #2008
vipek
Zadomowienie
 
Avatar vipek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: w domku;)
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
chcialam się dopytać o kremy- któreś polecacie?
oraz o pudry do twarzy- przetłuszczam się po retionoidach.
chcę by nie bielił, matowił ale nie na pudrowaną starą babę i był bardzo drobno zmielony. w sephorze babka upudrowała mnie jakiś shiseido, ale cena 160zł jest zabójcza, przeczytałam na KWC że któryś z BU daje ten sam efekt, a cena 10x niższa... pomóżcie.
Kremy do twarzy- nic nie polecę bo nie uzywam- stosuję oleje na twarz.

Co do pudrów:ja kupiłam sobie puder bambusowy z owsem i jedwabiem- jest biały i jak za dużo się go nałoży do bieli ale jak tylko trochę w miejscu ciągłego świecenia a na to to co zwykle używassz to matuje. Jest drobno zmielony- jak się go używa to pyłek lata w koło Ale może wysuszac skórę i jest taki "tępy", sztywny- jeśli wiesz o co mi chodzi.
Ale wydaje mi się, że ten opis o pudrze co daje efekt jak Shiseido to był o pudrze perłowym- ale powtarzam- wydaje mi się!
Mam nadzieję , że ciut pomogłam.
__________________
Brzuszek rośnie ale coś powoli....
vipek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 23:43   #2009
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
O matko, pachnie strasznie-czuję tylko geranium i jakąś ziemisto-ziołową nutę, a miał być " świeży, kwiatowo-ziołowy aromat z delikatną nutą wanilii". Gdzie ta egzotyka??? Gdzie ylang-ylang, róża, jaśmin i wanilia??? Coś okropnego!!!!!!Ktoś ma podobne odczucia czy tylko ja???
A myślałam, że to z moim coś nie tak. Ja tu egzotyki nie czuję. Jakiś rumianek co najwyżej, z przyprawami.
Miałam wcześniej różany i ślicznie pachniał, a to coś nie pachnie ani ylang-ylang, ani jaśminem, różą może tyci tyci.
Miała go wcześniej któraś z Was? Ten olejek od zawsze taki był, czy teraz jakaś felerna partia egzotycznego?
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 00:14   #2010
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Nie mogłam nic takiego znaleźć, ale jeszcze poszukam. Dzięki
Szuka się tutuj

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post19057949

jeśli teraz nie ma zamowienia które nas intersuje , to może bedzie jutro . Warto zaglądać

Moje zamowienie z BU , mam teraz za 2.20 ( koszty wysyłki )

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2010-05-06 o 00:26
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.