Musc Ravageur F. Malle - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-22, 11:39   #61
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Musc Ravageur F. Malle

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Ja bym była, ale już sobie wyobrażam końcową cenę licytacji, dlatego z góry dziękuję
Może nie będzie tak źle..chociaż cena początkowa 160 zł za 20 ml już nie zachęca
Z ciekawości dodałam do obserwowanych
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 01:01   #62
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Musc Ravageur F. Malle

Cytat:
Napisane przez Paura Pokaż wiadomość
Do Musc Ravageur podobny jest zapach jeszcze łatwiejszy do zdobycia - JOOP! Nuit d'ete. Jak dla mnie to, bezwzględnie wwąchując się w nutki serca, taki Musc, tylko w nucie głowy odrobinę bardziej słodko- słony, kremowy i migdałowy. Niemniej jednak tą taką... "brudną", "krwistą", ciepłą nutkę (Która mi kojarzy się tylko z lukrem) serca mają bardzo podobną.

To wrażenie z nadgarstkowego porównania. Gdy noszę Musc całościowo, czuję się jak zbój i tego efektu już niestety nie da się podrobić .
D- JOOP! Nuit d'ete jest nieosiagalny.( no gdzie niegdzie jest ale kosztuje 200 $ za 100 ml ) Mam jakies fabryczne fiolki tego zapachu więc go poniucham w zastępstwie MR
Z tego co pamietam, niegdyś nie byłam w stanie go zaakceptować, zbyt ostro na mnie leżał
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:29   #63
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Musc Ravageur F. Malle

wyciagam ten watek, bo ogolny o FM jest zamkniety [troche bezsensu].

jako, ze jutro ide na spotkanie z Fryderykiem - czy sa jakies pytania, ktore mam przekazac? jakies dreczace Was po nocach nieodgadnione nuty moze?
postaram sie zdobyc tyle informacji, na ile pozwoli mi moj zestresowany umysl podczas rozmowy



zaluje tylko, ze tak pozno pytam, zawsze wszystko na ostatnia chwile
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)


Edytowane przez miss natasha
Czas edycji: 2009-11-08 o 14:31
miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:38   #64
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Musc Ravageur F. Malle

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
wyciagam ten watek, bo ogolny o FM jest zamkniety [troche bezsensu].

jako, ze jutro ide na spotkanie z Fryderykiem - czy sa jakies pytania, ktore mam przekazac? jakies dreczace Was po nocach nieodgadnione nuty moze?
postaram sie zdobyc tyle informacji, na ile pozwoli mi moj zestresowany umysl podczas rozmowy



zaluje tylko, ze tak pozno pytam, zawsze wszystko na ostatnia chwile

1. kiedy i gdzie będzie w Polsce i dlaczego tak drogo

2. i czy zapach Musc Ravageur był inspirowany orgią BDSM (tak widzi to mój chory umysł )
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:14   #65
caffe ristretto
Rozeznanie
 
Avatar caffe ristretto
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 552
Dot.: Musc Ravageur F. Malle

Miss Natasho,jestem ciekawa jakie były inspiracje do stworzenia Musc Ravageur i Une Rose
caffe ristretto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 18:01   #66
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Musc Ravageur F. Malle

Odgrzebuję wątek, bo ten zapach mnie po prostu irytuje. Ostatnio szukam zapachów drzewnych, ale MR kusi małą próbką. O ile na nadgarstku pachniał czymś zakazanym, seksownym, o tyle globalnie wyłazi "brudny hydraulik". Mąż stwierdził bardzo stanowczo, że "to mu się nie podoba" (wąchając moją szyję). I ja mam skojarzenie ze szmatką nasączoną waniliowym ekstraktem wrzuconą do niesprzątanego terrarium świnki morskiej...Zapach po ok dwóch godzinach łagodnieje, ale niestety - są to dwie godziny, kiedy czuję się, jakbym wyszła na ulicę bez majtek (i niczego innego).

Padło co prawda, że nie ma zapach podobnego - marzy mi się taki, w którym fizjologiczna nuta byłaby dużo mniej wyczuwalna - ale może ktoś zna Noir Espice? (ja nie znam).

Mały ot - czy galilu sprzedaje próbki? Wysłałam im maila, ale oczywiście - chcę wiedzieć już, nie czekać do jutra...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 18:06   #67
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Musc Ravageur F. Malle

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Odgrzebuję wątek, bo ten zapach mnie po prostu irytuje. Ostatnio szukam zapachów drzewnych, ale MR kusi małą próbką. O ile na nadgarstku pachniał czymś zakazanym, seksownym, o tyle globalnie wyłazi "brudny hydraulik". Mąż stwierdził bardzo stanowczo, że "to mu się nie podoba" (wąchając moją szyję). I ja mam skojarzenie ze szmatką nasączoną waniliowym ekstraktem wrzuconą do niesprzątanego terrarium świnki morskiej...Zapach po ok dwóch godzinach łagodnieje, ale niestety - są to dwie godziny, kiedy czuję się, jakbym wyszła na ulicę bez majtek (i niczego innego).

Padło co prawda, że nie ma zapach podobnego - marzy mi się taki, w którym fizjologiczna nuta byłaby dużo mniej wyczuwalna - ale może ktoś zna Noir Espice? (ja nie znam).

Mały ot - czy galilu sprzedaje próbki? Wysłałam im maila, ale oczywiście - chcę wiedzieć już, nie czekać do jutra...
Ja kupiłam w Galilu próbki - jedna 10zł z tego co pamiętam (ok 2ml), tyle że to było stacjonarnie - nie wiem jak przez neta
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.