Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 11:44   #2341
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Blond? Szalonaa hehe
No ja jestem ponad tydzien po farbowanie myłam wlosy juz ze 4 razy i jest OK kolor sie trzyma. Jest taki fajny ze jak ide ulicą to wzbudzam uwagę taki jasny jest
Mnie się w ogóle taka platyna, biel marzy - bo zresztą w po prostu bardzo jasnym blondzie by mi raczej dobrze nie było ze względu na oprawę oczu, ale to duuużo roboty, duża szansa na zupełne zniszczenie włosów + pewnie pasowałoby mi tylko jakbym ścięła włosy, a na chwilę obecną ścinać nawet pół cm nie planuję.

Ja jestem bardzo zadowolona z efektu tej szamponetki z tonerami, ale mam wrażenie, że strasznie dużo tych tonerów zużywam. Myślę też, że mogłabym umyć włosy ze 3 razy bez tonerowania zupełnie żadnego, nawet na 10 minut w odżywce i zobaczyć jak się zachowują, ale... nie wiem, boję się ryzykować, że przez chociaż 1 dzień będę miała wyblakły kolor.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:41   #2342
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Mnie się w ogóle taka platyna, biel marzy - bo zresztą w po prostu bardzo jasnym blondzie by mi raczej dobrze nie było ze względu na oprawę oczu, ale to duuużo roboty, duża szansa na zupełne zniszczenie włosów + pewnie pasowałoby mi tylko jakbym ścięła włosy, a na chwilę obecną ścinać nawet pół cm nie planuję.
ja bym mogła dużo zarobić farbujac się na blond ponieważ zawsze mówiłam, że nigdy takowego koloru mieć nie będę i mój kolega zaoferował, że jeśli pofarbuje się na blond i wytrzymam w nim tydzień to da mi 1000zł nawet taka kasa mnie nie kusi choć bym mogła wtedy zrobić kolejny tatuaż

a tak poza tym uwielbiam Twój kolor, chcę taki sam!
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.

Edytowane przez Variance
Czas edycji: 2012-03-06 o 12:44
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:16   #2343
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
ja bym mogła dużo zarobić farbujac się na blond ponieważ zawsze mówiłam, że nigdy takowego koloru mieć nie będę i mój kolega zaoferował, że jeśli pofarbuje się na blond i wytrzymam w nim tydzień to da mi 1000zł nawet taka kasa mnie nie kusi choć bym mogła wtedy zrobić kolejny tatuaż

a tak poza tym uwielbiam Twój kolor, chcę taki sam!
Odkąd pofarbowałam włosy po każdym myciu mam inny kolor, a jeśli mi się zbierze na tonerowanie to w ogóle raz mam włosy bardziej różowe, a raz bardziej pomarańczowe. Więc nie wiem o którym kolorze mówisz.
Np. pierwsze zdjęcie to kolor jakiś tydzień temu, kolejne - w niedzielę, reszta dzisiaj. Widać, że teraz to taka pomarańczowa czerwień. Nierówna na dodatek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (16,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (24,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (33,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (28,4 KB, 31 załadowań)
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:28   #2344
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

A mnie się podoba taki sprany kolorek
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:32   #2345
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
A mnie się podoba taki sprany kolorek
Mnie też się w sumie podoba, chociaż wolałabym, żeby był równy.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:41   #2346
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Odkąd pofarbowałam włosy po każdym myciu mam inny kolor, a jeśli mi się zbierze na tonerowanie to w ogóle raz mam włosy bardziej różowe, a raz bardziej pomarańczowe. Więc nie wiem o którym kolorze mówisz.
Np. pierwsze zdjęcie to kolor jakiś tydzień temu, kolejne - w niedzielę, reszta dzisiaj. Widać, że teraz to taka pomarańczowa czerwień. Nierówna na dodatek.
o ten z tych 2 pierwszych zdjęć, jest mega!
aż tak Ci się spiera? bo z tego co wyczytałam robiłaś farbą...

ja właśnie nie lubię jak się kurde spiera do marchewy, już wole w róż :P ale to może dlatego, że wtedy mnie bardziej wkurza odrost :P
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:46   #2347
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
o ten z tych 2 pierwszych zdjęć, jest mega!
aż tak Ci się spiera? bo z tego co wyczytałam robiłaś farbą...

ja właśnie nie lubię jak się kurde spiera do marchewy, już wole w róż :P ale to może dlatego, że wtedy mnie bardziej wkurza odrost :P
Wiesz co, zwalam winę na nierówno rozjaśnione włosy (bo kolor się różnie trzyma w różnych miejscach) i to, że do ich mycia po olejowaniu (= 2x w tygodniu) używam dość mocno oczyszczających szamponów.
Tak więc, co do trwałości farby itp. póki co nie wypowiadam się, zobaczę za jakieś 2 miesiące.

Edit: No i myślę też, że to może być nieco jednak przekłamane przez zdjęcia, bo są robione w zupełnie innym świetle, moje włosy dzisiaj nie są aż tak jasne i sprane.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-03-06 o 13:47
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 13:51   #2348
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Wiesz co, zwalam winę na nierówno rozjaśnione włosy (bo kolor się różnie trzyma w różnych miejscach) i to, że do ich mycia po olejowaniu (= 2x w tygodniu) używam dość mocno oczyszczających szamponów.
Tak więc, co do trwałości farby itp. póki co nie wypowiadam się, zobaczę za jakieś 2 miesiące.

Edit: No i myślę też, że to może być nieco jednak przekłamane przez zdjęcia, bo są robione w zupełnie innym świetle, moje włosy dzisiaj nie są aż tak jasne i sprane.
no fakt zdjęcia czasem źle oddają kolor, po prostu sama taka zmiana jest dużo, no ale na rozjaśniane i szampony oczyszczające robią swoje. ech zawsze coś jak to mówią ale i tak jest bardzo ładny.

a mi się już tak teraz nie chce kombinować z szukaniem nowej farby/odcienia
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:02   #2349
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
no fakt zdjęcia czasem źle oddają kolor, po prostu sama taka zmiana jest dużo, no ale na rozjaśniane i szampony oczyszczające robią swoje. ech zawsze coś jak to mówią ale i tak jest bardzo ładny.

a mi się już tak teraz nie chce kombinować z szukaniem nowej farby/odcienia
Ale próbowałaś Alfaparfu/Majicontrastu? One + toner czerwony (np Chilli Red Jean's color) z dodatkiem różu powinny dawać dokładnie Twój wymarzony kolor.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:21   #2350
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ale próbowałaś Alfaparfu/Majicontrastu? One + toner czerwony (np Chilli Red Jean's color) z dodatkiem różu powinny dawać dokładnie Twój wymarzony kolor.
chętnie bym spróbowała gdyby nie ich cena niestety obecnie opętało mnie zapuszczanie włosów, taka zmiana życiowa z zapałki
myślę, żeby zamiast tego spróbować postquamu, ale inny odcień i może do tego tonerów..
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:35   #2351
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Enn- Kochana booski kolor. nawet ten sprany.. jak bede w Pl musze kupić ten toner Alfaparf bo tu jest za drogi dla mnie.
widze ze w czerwonej szmince czerwien na głowie super wygląda chyba też się tak zaczne malować.
Co do zakładu o 1000zl moim zdaniem nie warto bo rozjasniacz niszczy włosy strasznie.

A a teraz sie przeżuciłam z tych szamponów szyszczących na czerwony z rossmana.. moze troche pomoze utrzymać kolor.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 15:15   #2352
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Chyba kupię piankę, bo kolor włosów DoDoo jest piękny

mocno się trzymam, już ponad miesiąc bez farbowania i intensywne odżywianie- naprawdę się BARDZO opłaciło, pomimo tego że od jakiegoś czasu chodzę z rudymi włosami i blond odrostem, a co tam
Mam coraz gorsze zdanie o farbie Maxima, którą farbowałam włosy już 2krotnie. Zmyła się niemalże z całych włosów... ale może to kwestia olejowania i masek? W każdym razie- nigdy więcej. W sobotę idę do fryzjera ściąć zniszczone końce, więc w niedziele zrobię nią ostatni raz odrosty.

Kusi mnie kupno tonera, Jeans color deep red... ? Może któraś z Was używała i ma zdjęcia..?
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 19:14   #2353
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Kusi mnie kupno tonera, Jeans color deep red... ? Może któraś z Was używała i ma zdjęcia..?
Ja mam deep red, gdzies w poprzednich postach dawałam zdjęcie, ale nie sugerowałabym się nim. mój róż spod spodu jest tak mocny że przebija się przez każdy toner, dlatego jak zafarbuje włosy być może w nast. tygodniu by się pozbyć różu i zaczne stosować ten toner to dam znać
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 08:06   #2354
MissJaneDoe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 210
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

A mnie się dziś w oko rzucił banner Affinage w Opolu... Podejdę w wolnej chwili i zobaczę, czy to hurtownia czy fryzjer, może uda się ściągnąć te B-Redy...
MissJaneDoe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 08:31   #2355
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez MissJaneDoe Pokaż wiadomość
A mnie się dziś w oko rzucił banner Affinage w Opolu... Podejdę w wolnej chwili i zobaczę, czy to hurtownia czy fryzjer, może uda się ściągnąć te B-Redy...
super. a ja wczoraj widzialam w sklepie infinity ale kosmetyki do makijażu. Zakupilam korektor i jest super.! moze wstawią za jakiś czas i farby
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-03-07 o 08:34
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 11:25   #2356
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Tak jednak myślę, że rozwiązałam "zagadkę" wypłukiwania się farby z moich włosów - wszystkie odrosty są ładne, intensywne, kiepsko się robi dopiero niżej, a tam włosy były znacznie gorzej rozjaśnione, bo nie chciałam ich za jednym zamachem przesuszyć. Tak więc obstawiam, że za 2-3 tygodnie wyrównam kolor i będzie okej.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 11:31   #2357
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziewczyny myłam dzisiaj pierwszy raz włoski od nałożenia pianki koloryzującej Venita (czerwona) i jestem mile zaskoczona, ponieważ kolor nie zmył się za dużo.
Dokładniej to umyłam włosy, nałożyłam waxa (zmieszałam z odżywką do włosów farbowanych z rossmanna ) i potrzymałam godzinę następnie spłukałam to czyli drugie zetknięcie włosów z wodą
I tu fotki robione w świetle śłońca (fotka z poprzedniego posta robiona jest w pokoju bez słońca) .
Jestem strasznie zadowolona z tej pianki, koszt niecałe 10zł, a efekt super, lepszy od farby Artego, bo tamta zmyła się strasznie już po pierwszym myciu i chyba do niej nie wrócę jednak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0361.jpg (113,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0362.jpg (120,3 KB, 34 załadowań)
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 11:44   #2358
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Dziewczyny myłam dzisiaj pierwszy raz włoski od nałożenia pianki koloryzującej Venita (czerwona) i jestem mile zaskoczona, ponieważ kolor nie zmył się za dużo.
Dokładniej to umyłam włosy, nałożyłam waxa (zmieszałam z odżywką do włosów farbowanych z rossmanna ) i potrzymałam godzinę następnie spłukałam to czyli drugie zetknięcie włosów z wodą
I tu fotki robione w świetle śłońca (fotka z poprzedniego posta robiona jest w pokoju bez słońca) .
Jestem strasznie zadowolona z tej pianki, koszt niecałe 10zł, a efekt super, lepszy od farby Artego, bo tamta zmyła się strasznie już po pierwszym myciu i chyba do niej nie wrócę jednak
super kolorek i trzyma sie fajnie. zobaczymy na jak długo z reguły pianki koło 2-3 tygodni sie trzymają
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 11:53   #2359
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jak coś to mam jeszcze z poprzedniego opakowania to będzie na poprawki
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 13:47   #2360
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

no nie ma bata zamawiam tę piankę!
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 14:09   #2361
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
no nie ma bata zamawiam tę piankę!
Dokładna nazwa to urzekająca purpura nr 33.
Ale, ale... jest jakaś nowa jasny czerwień nr 34 i zapowiada się jeszcze lepiej
Aha i jak coś to z tej firmy wypróbowałam również kolor 32 różowy, na rozjaśnionych włosach wychodzi obłędnie ale miałam tylko jedno pasemko.
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 14:53   #2362
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

a masz po tej purpurze fioletową/różową poświatę? Czy może jest to czysta czerwień?
Dobrze że to napisałaś, bo przed chwilą zamówiłam 4szt jasnej czerwieni i nie wiem czy nie wziąć 2 szt tej purpury
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 16:26   #2363
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

no ta pianka to by bylo dobrze na odświeżenie koloru między farowaniem i jest tania.. musze ją obczaić też jak bede w pl
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 16:43   #2364
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
a masz po tej purpurze fioletową/różową poświatę? Czy może jest to czysta czerwień?
Dobrze że to napisałaś, bo przed chwilą zamówiłam 4szt jasnej czerwieni i nie wiem czy nie wziąć 2 szt tej purpury
Fioletu nie ma, w sumie włosy są jakby czerwono malinowe, zależne od światła i chyba też dlatego, że przedtem były sprane ni to sprany brąz ni to fiolet... dziwaczne były
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 12:39   #2365
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam po przerwie i same nowości widzę, ta pianka wygląda całkiem ciekawie jako 'poczekajka' do następnej koloryzacji...

@DoDoo, a powiedz, w jakiej kondycji masz włosy? Zdrowe czy przesuszone?
Pytam, bo ja - niestety - musiałam jednak ściąć mniej więcej połowę swoich loków, nie dało rady inaczej ;/ Końcówki były tragiczne, w zasadzie nie do odratowania, a i wyżej tak sobie.
Przyczyn kilka: samo farbowanie na pewno (chociaż oksydant tylko 6%), zimowa susza w mieszkaniu czy w pracy, konsekwentne spinanie włosów i trzymanie ich pod czapką, ale za to niekonsekwentne odżywianie.

Czerwieni jednak nie oddam nigdy i walczę! Vatika, łagodne szampony i odżywki, ocet malinowy i dobra odżywka bez spłukiwania + łykanie Silici.
Mimo to jednak po kilkunastu myciach widać na włosach poziome pasma: ciemny odrost/mocno czerwony pas zdrowych włosów/rudziejący pas lekko przesuszonych/bladorudy pasek na dole, no co począć.

Pytam więc o te piankę, czy robi to, na czym mi bardzo zależy, czyli tonuje różnice?
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:38   #2366
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Witam po przerwie i same nowości widzę, ta pianka wygląda całkiem ciekawie jako 'poczekajka' do następnej koloryzacji...

@DoDoo, a powiedz, w jakiej kondycji masz włosy? Zdrowe czy przesuszone?
Pytam, bo ja - niestety - musiałam jednak ściąć mniej więcej połowę swoich loków, nie dało rady inaczej ;/ Końcówki były tragiczne, w zasadzie nie do odratowania, a i wyżej tak sobie.
Przyczyn kilka: samo farbowanie na pewno (chociaż oksydant tylko 6%), zimowa susza w mieszkaniu czy w pracy, konsekwentne spinanie włosów i trzymanie ich pod czapką, ale za to niekonsekwentne odżywianie.

Czerwieni jednak nie oddam nigdy i walczę! Vatika, łagodne szampony i odżywki, ocet malinowy i dobra odżywka bez spłukiwania + łykanie Silici.
Mimo to jednak po kilkunastu myciach widać na włosach poziome pasma: ciemny odrost/mocno czerwony pas zdrowych włosów/rudziejący pas lekko przesuszonych/bladorudy pasek na dole, no co począć.

Pytam więc o te piankę, czy robi to, na czym mi bardzo zależy, czyli tonuje różnice?
Mam bardzo zniszczone włosy, efekty farbowania i rozjaśniania itd.
Pianka świetnie się spisała, włosy wyglądają na zdrowsze i mają jednolity kolor jeśli o to Ci chodziło?

Jeśli chodzi o silice to też dzisiaj kupiłam i mam pytanie czy można ją brać razem z innym preparatem zawierającym skrzyp polny? Czy będzie tego za dużo?

Edytowane przez DoDoo
Czas edycji: 2012-03-08 o 13:42
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:40   #2367
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dokładnie o to Masz kolor 33, tak? Ta Purpura? Bo ze zdjęć w ogóle nie wynika, ale tak to z farbami bywa, nazwy się nijak mają. Ja uciekam od rudości, rudościom mówię nie, u Ciebie nic a nic nie przebija, choć to pewnie kwestia światła też. A jak z aplikacją, bo poczytałam trochę i są żale, że wszystko wokół upaćkane...

O ile wiem, to lepiej nie łykać więcej niż jeden specyfik na włosy (skórę, paznokcie...), bo składniki lubią się dublować. Nawet na opakowaniach wyraźnie piszą, że jedna tabletka dziennie. Ale czy akurat kumulowanie skrzypu jest szkodliwe, to Ci nie powiem.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:37   #2368
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Tak mam kolorek nr 33.
Mi aplikacja jak na pierwszy raz poszła super, mam włosy nieco za ramiona.
Zostawiłam rozpuszczone włosy przy lewym uchu, resztę spięłam i zaczęłam nakładanie pianki pasmo po pasmie, nakładałam piankę na grzebień i czesałam włosy (można je trochę pomasować, żeby wszystkie złapały kolor). Niczego sobie nie upaćkałam

Co do rudości to absolutnie nic takiego nie przebija.
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 18:04   #2369
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
to do mnie bo ja kupowałam u mnie w mieście za opakowanie 25zł
zauwazylam, ze na allegro sa taniej, dlatego mysle, czy kombinowac z tym allwaves czy dalej sie trzymac tej

ja używam, jak dodawałam zdjęcia teraz to jest właśnie postquam purple red IC60
na palecie tak na żywo one lepiej wyglądają
ja teraz mysle nad sprobowaniem tego czerwonego blondu 8.55, bo tak myśle, że byłby może mniej różowaty
a farbe ogólnie polecam, kolor ładnie łapie, długo się utrzymuje, nie niszczy włosów
cześć.
zastanawiam się nad farbą, którą polecasz i mam pytanie, czy 1 opakowanie wystarczy na dość gęste włosy do zapięcia stanika? czy lepiej wziąć 2?
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 18:42   #2370
Kamulla
Raczkowanie
 
Avatar Kamulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

dziewczyny, tragedia :<
farbowałam włosy 2 tygodnie temu, farbą Colour ING, pani w sklepie zachwalała jak to im się sprzedają itd... robiłam z 9%, efekt kilka stron wcześniej... minęło 14 dni, a ja mam na głowie... coś dziwnego o.O tam, gdzie były odrosty, czyli czubek główy, mam coś w rodzaju różu, a na całej długości sprało się do rudego z różowymi prześwitami oO miałam w planach kupić majicontrast i nałożyć na całe włosy z 9% (niedawno na allegro była promocja, kosztowały 23zł za sztukę!). Ale promocji już nie ma, więc raczej mnie nie stać, żeby co miesiąc wydawać 100zł na 2 tubki majicontrast, żeby pokryć włosy :/ nie wiem już co robić, żeby wyszła mi wymarzona intensywna czerwień (jak w avatarze, ale to niestety tylko podniesiony przez kamerkę internetową kontrast) :< nie chcę rozjaśniać, żeby się zbyt szybko nie spłukiwało... ech :<
Kamulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.