Pochwalmy się swoimi włosami - część IV - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-04, 11:23   #1711
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 188
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Dzięki dziewczyny!
To glownie zasługa olejowania i braku silikonów...chyba...własc iwie czy to prawda ze stosujac je na włosy, olejowanie to strata czasu bo substancje odzywczenie wnikną??? Naczytałam sie juz o tym tyle ze....jedni mowia ze nie wnika drudzy ze wniką...Mam fajną odzywke z biedronki Elisse i z glownej listy silikonow zadnego w niej nie widze, ale jest niby regeneracyjna wiec cos ciezko mi uwierzyc ze tam tak pusciutko bez nich... i sama nie wiem czy oddac mamie czy uzywac
__________________
: )
Lasd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:04   #1712
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
To i ja robię aktualizację tyle że z 2 miesięcy przeciągnęło mi się prawie do 3, bo a to nosiłam związane, a to poszłam spać w nie do konca suchych, a to czasu nie było itp itd... I tak wyszło, że każde foto z innego dnia i z innej bajki

1. zdjęcie już tu było, początek lutego
http://www.voila.pl/012/fufgd/index.php?get=1&f=1

i teraz z końcówki kwietnia

2. tu własnie odgniecione po leżeniu w lekko wilgotnych
http://www.voila.pl/013/zoi95/index.php?get=1&f=1

3. są równo ścięte, jakoś się podwinęły
http://www.voila.pl/014/tiem3/index.php?get=1&f=1

4. i jeszcze takie
http://www.voila.pl/015/kaq0n/index.php?get=1&f=1
Piękności.

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Ehh, dodam i swoje włosiska, a co tam
Naturalne, nigdy nie farbowane
(niedawno obcięłam o jakieś 30cm albo i więcej),
mają tendencje do podkręcania i falowania
(suszę na szczotce aby je ujarzmić, wtedy są prostsze),
pojedynczy włos jest cienki, ale jest ich dużo

1) bez podkręcania
2) po grubych papilotach (niczym nie utrwalane)
Wow! Po papilotach są przecudne, idealne.

Cytat:
Napisane przez hellokitty233 Pokaż wiadomość
aktualizuję swoje,dawno mnie tu nie było ale ciąża daje mi w kość,przez to zaniedbałam trochę pielęgnację
Bardzo ładne.

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A to moje włosy z pasemkami, czyli walka z ciemnymi kłakami trwa

używam jedwabiu, wosku, olejuję alterra, olejkiem rycynowym i stosuję odżywki.
Rozumiem, że planujesz dość do jasnego blondu? Ciężka przeprawa od tak ciemnych włosów. Ja bym się nie zdecydowała, bo takie pasemka niestety mi się bardzo nie podobają. Także czekam, aż uzyskasz upragniony kolor.

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Efekty olejowania:
1,5 tygodnia olejek babydream fur mama
1,5 tygodnia alterra olejek granat i awokado

1. 10.04.2012
2. 27.04.2012
3. 03.05.2012

Edit: Przyjrzałam się bliżej tym zdjęciom i zastanawiałam się skąd ten blask na drugim zdjęciu. Pomijając oświetlenie, które coś tam daje. Myślę, że to jednak inny czynnik zadziałał. Mianowicie - inny szampon i odżywka, a konkretnie Timotei lśniący blask.
Totally in love.

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Moje włoski przy Waszych wypadają no cóż, dość mizernie, ale co tam
tu po wczorajszym hennowaniu
Jakie dość mizernie. Kolor piękny.

Cytat:
Napisane przez Lasd Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Często oglądam sobie zdjęcia waszych wlosów - są dla mnie niesamowitą inspiracją i motywacją do dalszego dbania o nie. Cóż moje włosy są jakie są, ale na pewno zdrowsze i w lepszym stanie niz 2 lata temu (prostownica)... Ostatnio usłyszałam ze mam ładne i zadbane włosy a ciągle na nie narzekam. To mnie jakoś zmotywowało żeby napisać tu post^^ Ciągle jestem na etapie zapuszczania. Kilka dni temu ściełam końcówki...(końcówki? chyba raczej te piorka na koncu włosów!). Teraz wole aby podcieła je moja mama niz fryzjerka której mówie, żeby lekko wycieniowała końce.... Ogolnie odstawiłam silikony, zaczęłam olejować włosy i nie prostuje długości (tylko grzywke).
Zdjęcia 1,2 przed scięciem.
Zdjecie 3 po podcięciu końcówek (poszło jakieś 10 cm).
Zdjęcia 4,5, nieszczęsny Garnier Color Sensation Intensywna Szlachetna Czerwień, której nie mogłam się niczym pozbyc! (ogolnie nie polecam).
Zdjęcie 6, Joanna Palona Kawa, ale słabo złapała na tym garnierze;/
Zdjęcia 7 i 8 ostatnie farbowanie Joanna Multi Cream Color Czekoladowy brąz (trzymaam dłużej, żeby zakryła garniera).
Oj ta czerwień faktycznie średnio ciekawa. Ostatni kolor bardzo, bardzo fajny. I włoski też fajne.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:20   #1713
sm1307
Rozeznanie
 
Avatar sm1307
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 758
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez Lasd Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Często oglądam sobie zdjęcia waszych wlosów - są dla mnie niesamowitą inspiracją i motywacją do dalszego dbania o nie. Cóż moje włosy są jakie są, ale na pewno zdrowsze i w lepszym stanie niz 2 lata temu (prostownica)... Ostatnio usłyszałam ze mam ładne i zadbane
Mnie też motywują zdjęcia takich włosów właśnie.
Co ja bym dała za takie nawilżone włosy, no ale dopiero co zaczynam o nie poważnie dbać, więc może uda mi się coś z nich wykrzesać jeszcze

Na tym ostatnim zdjęciu świetny kolorek wyszedł.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

dziś widziałam ją w aptece, też chętnie się dowiem, czy jest dobra.
__________________

sm1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:24   #1714
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
Rozumiem, że planujesz dość do jasnego blondu? Ciężka przeprawa od tak ciemnych włosów. Ja bym się nie zdecydowała, bo takie pasemka niestety mi się bardzo nie podobają. Także czekam, aż uzyskasz upragniony kolor.
Może nie do jasnego, ale jaśniejszego od swojego naturalnego - mysiego brązu/blondu. Niestety po tym rozjaśnianiu włosy sie wysuszyły.. Chyba już wiecej nie zdecyduje sie na pasemka, za jakies 2 miesiace nałoże farbe na całe włosy.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 13:35   #1715
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 188
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

sm1307 Dzięki
Ja o swoje ciagle walcze, sprawdzam czy wolą odzywki bez silikonów czy z silikonami. Kiedys moje wlosy kochały odzywki Nivea, były po nich piękne i gładkie ale zniszczone. Dzisiaj chciałabym do nich wrócić jeśli kuracja bezsilikonowa nie poskutkuje...Zmieniłam szampon na Babydream ale jakieś suche wlosy są (szczegolnie grzywka, ktora prostuje i nie nakładam odzywki bo obciąza ja, biedaczka musi zadowolic sie olejowaniem i maskami raz na 2 tyg). Mam nadzieję, że do końca roku będę miała go tali, a do konca wakacji chciałabym za stanik^^
__________________
: )
Lasd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 13:58   #1716
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez Lasd Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny!
To glownie zasługa olejowania i braku silikonów...chyba...własc iwie czy to prawda ze stosujac je na włosy, olejowanie to strata czasu bo substancje odzywczenie wnikną??? Naczytałam sie juz o tym tyle ze....jedni mowia ze nie wnika drudzy ze wniką...Mam fajną odzywke z biedronki Elisse i z glownej listy silikonow zadnego w niej nie widze, ale jest niby regeneracyjna wiec cos ciezko mi uwierzyc ze tam tak pusciutko bez nich... i sama nie wiem czy oddac mamie czy uzywac
silikony nie regenerują tylko oblepiaja i zabezpieczają wiec odżywka na prawdę regenerująca raczej nie powinna ich posiadać, raczej jakieś ekstrakty

miałam kiedyś tą elisse i była całkiem, całkiem... z tego co pamietam po składzie to też specjanie regenerować nie będzie ale jest przyjemna
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 14:06   #1717
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 188
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
silikony nie regenerują tylko oblepiaja i zabezpieczają wiec odżywka na prawdę regenerująca raczej nie powinna ich posiadać, raczej jakieś ekstrakty

miałam kiedyś tą elisse i była całkiem, całkiem... z tego co pamietam po składzie to też specjanie regenerować nie będzie ale jest przyjemna
A zawiera ona silikony? (moja wiedza na ten temat nie jest jakas baaaardzo ogromna)
Skład (INCI): Aqua, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl, Hydroxyethylmonium, Menthosulfate, Distearoylethyl, Dimonium Chloride, Glycerin, Styrene/Acrylates Copolymer, Behentrimonium Chloride, Catrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Parfum, Methylchloroisothiazoline , Methylisothiazoline, Butylene Glycol and Glycosphingolipids, Citronellol, Linalool, Limone, CitricAcid
__________________
: )
Lasd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 14:29   #1718
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez Lasd Pokaż wiadomość
A zawiera ona silikony? (moja wiedza na ten temat nie jest jakas baaaardzo ogromna)
Skład (INCI): Aqua, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl, Hydroxyethylmonium, Menthosulfate, Distearoylethyl, Dimonium Chloride, Glycerin, Styrene/Acrylates Copolymer, Behentrimonium Chloride, Catrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Parfum, Methylchloroisothiazoline , Methylisothiazoline, Butylene Glycol and Glycosphingolipids, Citronellol, Linalool, Limone, CitricAcid
niestety, zawiera silikony `lotne` pewnie zmienili skład bo jak ją kiedyś tam daawno temu miałam to ich nie było, w kazdym razie nie na początku składu wiec ich nie ma dużo
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 14:59   #1719
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 188
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
niestety, zawiera silikony `lotne` pewnie zmienili skład bo jak ją kiedyś tam daawno temu miałam to ich nie było, w kazdym razie nie na początku składu wiec ich nie ma dużo
Lotne? Czyli odparowywują z włosów? Czyli takie szkodliwe nie sa bo nie oblepiaja wlos i nie zostaja na nim
__________________
: )
Lasd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 15:09   #1720
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Lasd czyli silikony zmywalne, o ile sie nie myle

Dziewczynki mam do was pytanie.. Mam dwie maski, ejdną WAX LBiotica, a druga PILOMAX henna Treatment , KObietka w aptece powiedziala mi, że ta henna z pilomaxu ma dokladnie ten sam sklad i jest praktycznie to to samo co L biotica. No i przeczytalam wczoraj sklad.. L biotica nie ma w swoim skladzie takich jak SLS czy SESL, a z pilomaxa ma. Nie wiem czy uzywac tej z pilomaxa, skoro chce o wlosy dbac, to bez sensu zebym je silikonami oblepiala ..

Nie wiem czy ma isc do kosza czy cuś
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 15:24   #1721
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 188
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
Lasd czyli silikony zmywalne, o ile sie nie myle

Dziewczynki mam do was pytanie.. Mam dwie maski, ejdną WAX LBiotica, a druga PILOMAX henna Treatment , KObietka w aptece powiedziala mi, że ta henna z pilomaxu ma dokladnie ten sam sklad i jest praktycznie to to samo co L biotica. No i przeczytalam wczoraj sklad.. L biotica nie ma w swoim skladzie takich jak SLS czy SESL, a z pilomaxa ma. Nie wiem czy uzywac tej z pilomaxa, skoro chce o wlosy dbac, to bez sensu zebym je silikonami oblepiala ..

Nie wiem czy ma isc do kosza czy cuś
Moze spróbuj uzyć tej maski z pilomaxa i zobacz jak włosy sie po niej zachowują....z silikonami to roznie, ja narazie próbuje zyc bez nich i zaczynają się moje włosy polepsza ale znam osoby, ktorym to nie sluzylo i mimo ze uzywaja silikonow włosy mają piękne
__________________
: )
Lasd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 15:27   #1722
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

blondi001993 tego SLSa w Pilomaxie jest max. 1 %
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 16:54   #1723
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Efekty olejowania:
1,5 tygodnia olejek babydream fur mama
1,5 tygodnia alterra olejek granat i awokado

1. 10.04.2012
2. 27.04.2012
3. 03.05.2012

Edit: Przyjrzałam się bliżej tym zdjęciom i zastanawiałam się skąd ten blask na drugim zdjęciu. Pomijając oświetlenie, które coś tam daje. Myślę, że to jednak inny czynnik zadziałał. Mianowicie - inny szampon i odżywka, a konkretnie Timotei lśniący blask.
Bardzo geste i ladne

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość








Ja mam bardzo gęste, od zawsze kiedyś, jak byłam młodsza, to strasznie mnie to denerwowało i chodziłam przerzedzać , wstyd się przyznać
Robiłam to samo

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Moje włoski przy Waszych wypadają no cóż, dość mizernie, ale co tam
tu po wczorajszym hennowaniu
bardzo ladne i blyszczace
Cytat:
Napisane przez Lasd Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Często oglądam sobie zdjęcia waszych wlosów - są dla mnie niesamowitą inspiracją i motywacją do dalszego dbania o nie. Cóż moje włosy są jakie są, ale na pewno zdrowsze i w lepszym stanie niz 2 lata temu (prostownica)... Ostatnio usłyszałam ze mam ładne i zadbane włosy a ciągle na nie narzekam. To mnie jakoś zmotywowało żeby napisać tu post^^ Ciągle jestem na etapie zapuszczania. Kilka dni temu ściełam końcówki...(końcówki? chyba raczej te piorka na koncu włosów!). Teraz wole aby podcieła je moja mama niz fryzjerka której mówie, żeby lekko wycieniowała końce.... Ogolnie odstawiłam silikony, zaczęłam olejować włosy i nie prostuje długości (tylko grzywke).
Zdjęcia 1,2 przed scięciem.
Zdjecie 3 po podcięciu końcówek (poszło jakieś 10 cm).
Zdjęcia 4,5, nieszczęsny Garnier Color Sensation Intensywna Szlachetna Czerwień, której nie mogłam się niczym pozbyc! (ogolnie nie polecam).
Zdjęcie 6, Joanna Palona Kawa, ale słabo złapała na tym garnierze;/ i splukała sie tak, że garnier zostal...
Zdjęcia 7 ostatnie farbowanie Joanna Multi Cream Color Czekoladowy brąz (trzymaam dłużej, żeby zakryła garniera).
Ten ostatni kolorek cudny
__________________
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 16:58   #1724
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
Bardzo geste i ladne

Robiłam to samo


bardzo ladne i blyszczace
Ten ostatni kolorek cudny
człowiek niemądry był

Kochana a powiedz mi skąd Ty bierzesz (głównie) te rosyjskie kosmetyki? Bardzo mnie zaciekawiły, tym bardziej jeszcze, że lubię tamtejsze klimaty I powiedz czy w większości na prawdę są dobre i mają niewiele chemii w składzie?
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 17:09   #1725
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
człowiek niemądry był

Kochana a powiedz mi skąd Ty bierzesz (głównie) te rosyjskie kosmetyki? Bardzo mnie zaciekawiły, tym bardziej jeszcze, że lubię tamtejsze klimaty I powiedz czy w większości na prawdę są dobre i mają niewiele chemii w składzie?
Kupuje je na stronie Bioarp.pl. Przy kazdym produkcie jest podany skład. Wiekszosc z nich(bo nie wszystkie) ma bardzo fajne i naturalne sklady Lubie je Teraz testuje(tzn bede od soboty) rosyjskie aktywne serum na porost włosów
__________________
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 17:12   #1726
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
Kupuje je na stronie Bioarp.pl. Przy kazdym produkcie jest podany skład. Wiekszosc z nich(bo nie wszystkie) ma bardzo fajne i naturalne sklady Lubie je Teraz testuje(tzn bede od soboty) rosyjskie aktywne serum na porost włosów
dziękuję Ci przez Ciebie się skuszę
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 17:16   #1727
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
dziękuję Ci przez Ciebie się skuszę
Nie tylko Ty sie skusilas Nie ma za co
__________________
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:21   #1728
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
Nie tylko Ty sie skusilas Nie ma za co

no ja też się skusiłam na maske drożdzową ale zamówie dopiero ja za tydzień i już się nie mogę doczekać
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:22   #1729
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A to moje włosy z pasemkami, czyli walka z ciemnymi kłakami trwa

używam jedwabiu, wosku, olejuję alterra, olejkiem rycynowym i stosuję odżywki.
Mi sie podobaja. Fryzjerka jedynie zle dobrala kolory. Bo kontrast jest zbyt widoczny . Kolejnym razem popros o ciemniejszy blad i bedzie super . Zreszta podejrzewam ze niedawno bylas u fryzjera Bo im starsze pasemka tym bardziej zlewaja sie z baza
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 19:59   #1730
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Mi sie podobaja. Fryzjerka jedynie zle dobrala kolory. Bo kontrast jest zbyt widoczny . Kolejnym razem popros o ciemniejszy blad i bedzie super . Zreszta podejrzewam ze niedawno bylas u fryzjera Bo im starsze pasemka tym bardziej zlewaja sie z baza
Prosiłam o pasemka w miarę naturalne, ale dół miałam ciemny, górę swoją i.. Wyszło jak wyszło. Fryzjerki zachwycały się moją czupryną, ja w ogóle zobaczyłam siebie inną niż przed wizytą a pasemka są wczorajsze, także jeśli mówisz, że zleją sie z bazą, to lepiej dla mnie
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 20:11   #1731
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Prosiłam o pasemka w miarę naturalne, ale dół miałam ciemny, górę swoją i.. Wyszło jak wyszło. Fryzjerki zachwycały się moją czupryną, ja w ogóle zobaczyłam siebie inną niż przed wizytą a pasemka są wczorajsze, także jeśli mówisz, że zleją sie z bazą, to lepiej dla mnie
Ehh no to zrob zdjecie po 4 myciach jestem przekonana ze bedzie zupelnie inaczej . Po farbowaniu zawsze sa zbyt swieze i widoczne. Po kilku myciach to wyglada zupelnie inaczej
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 20:17   #1732
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Ehh no to zrob zdjecie po 4 myciach jestem przekonana ze bedzie zupelnie inaczej . Po farbowaniu zawsze sa zbyt swieze i widoczne. Po kilku myciach to wyglada zupelnie inaczej
To dobrze, oby były bardziej naturalne, bo szczególnie na czubku widać konkretną granicę między pasmami.
Obecnie siedzę z alterrą na głowie, bo włosy się wysuszyły.

Ciężka droga do jasnych włosów, jak patrze na wlosy niektórych dziewczyn - jaśniutkie, gładkie i błyszczące - oddawać czupryne
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:21   #1733
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Efekty olejowania:
1,5 tygodnia olejek babydream fur mama
1,5 tygodnia alterra olejek granat i awokado

1. 10.04.2012
2. 27.04.2012
3. 03.05.2012

Edit: Przyjrzałam się bliżej tym zdjęciom i zastanawiałam się skąd ten blask na drugim zdjęciu. Pomijając oświetlenie, które coś tam daje. Myślę, że to jednak inny czynnik zadziałał. Mianowicie - inny szampon i odżywka, a konkretnie Timotei lśniący blask.

śliczniaste !
__________________

world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:52   #1734
niunia_05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
GG do niunia_05
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Obiecalam zdjecie terazniejszego kolorku i kreconych wloskow:P Troszkę juz oklapniete bo po deszczu i calym dniu, ale zawsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04052012832.jpg (113,2 KB, 268 załadowań)
niunia_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 00:07   #1735
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez Lasd Pokaż wiadomość
Moze spróbuj uzyć tej maski z pilomaxa i zobacz jak włosy sie po niej zachowują....z silikonami to roznie, ja narazie próbuje zyc bez nich i zaczynają się moje włosy polepsza ale znam osoby, ktorym to nie sluzylo i mimo ze uzywaja silikonow włosy mają piękne

Powiem Ci, że roznicy nie widac, ale pozniej nakladam jeszcze odzywke b/s wiec moze tez cos ona daje ..

bede musiala bez zadnych wspomagaczy uzyc i sprawdzic, bo cos tu jest nie tak

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

niunia_05 no wlosy masz piekne!!
zawsze podobaly mi sie takie super rudosci <3
A jesli chodzi o fryzurke, ja wole niestety bardziej fale, aniżeli typ a'la włoszki
no ale.. są gusta i gusta
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 06:28   #1736
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Pochwaliłam się wcześniej w złym temacie

Mam naturalne ciemny popielaty brąz, jednak wcześniejsze próby z rudy odbijaja się pod obecną farbą. Farbowane z miesiąc temu.


Przed rozczesaniem po myciu i schnięciu w samochodzie


Oraz po rozczesaniu po powrocie




Co myślicie? Najwięcej mam problemów z puszeniem się. no i burzą bejbików ;/
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 08:46   #1737
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez niunia_05 Pokaż wiadomość
Obiecalam zdjecie terazniejszego kolorku i kreconych wloskow:P Troszkę juz oklapniete bo po deszczu i calym dniu, ale zawsze
Ładne.

Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
Pochwaliłam się wcześniej w złym temacie

Mam naturalne ciemny popielaty brąz, jednak wcześniejsze próby z rudy odbijaja się pod obecną farbą. Farbowane z miesiąc temu.


Przed rozczesaniem po myciu i schnięciu w samochodzie


Oraz po rozczesaniu po powrocie




Co myślicie? Najwięcej mam problemów z puszeniem się. no i burzą bejbików ;/
Śliczne, choć oba zdjęcia robione lampą? Ciężko tak stwierdzić, może wstaw zdjęcie bez lampy? Na puszenie polecam oleje np. lniany, ze słodkich migdałów, a z baby hair bym się ogromnie cieszyła.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 09:00   #1738
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Ładne.



Śliczne, choć oba zdjęcia robione lampą? Ciężko tak stwierdzić, może wstaw zdjęcie bez lampy? Na puszenie polecam oleje np. lniany, ze słodkich migdałów, a z baby hair bym się ogromnie cieszyła.

Niestety z lampą, bo wczoraj było pochmurno więc bez nie wychodziły dobrze. Ogólnie włosy mam lśniące pomimo przesuszenia.
Właśnie mam w planach kupić olej lniany, jak narazie muszę wykończyć te co mam ale odstrasza mnie krótki termin ważności. Cieszę się z baby hair, ale nie jestem w stanie ich ujażmić. Jedynie guma do włosów coś daje, ale muszę jej nałożyć taką ilość, że nie wygląda to dobrze Jak zepnę w kitke to wyglądam jak dziewczynka bo bejbiki się kręcą

Od 4 tygodni olejuję przed każdym myciem:

- alterra granat i avocado (średnio jestem zadowolona, ale jestem w fazie testów)
- olej winogronowy
- olej rycynowy
- olej ze słodkich migdałów

Psikam pod olej sok aloesowy oraz dodaję gliceryny.

Myję szamponem bambino + balsam Ms. Potters z keratyną + Garnier AiK

Stosowałam jeszcze odżywkę b/s Joannę ale jak narazie odstawiłam, bo puszyła mi bardzo włosy.

W miarę możliwośći wstawię fotki w świetle naturalnym
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 09:03   #1739
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
Niestety z lampą, bo wczoraj było pochmurno więc bez nie wychodziły dobrze. Ogólnie włosy mam lśniące pomimo przesuszenia.
Właśnie mam w planach kupić olej lniany, jak narazie muszę wykończyć te co mam ale odstrasza mnie krótki termin ważności. Cieszę się z baby hair, ale nie jestem w stanie ich ujażmić. Jedynie guma do włosów coś daje, ale muszę jej nałożyć taką ilość, że nie wygląda to dobrze Jak zepnę w kitke to wyglądam jak dziewczynka bo bejbiki się kręcą

Od 4 tygodni olejuję przed każdym myciem:

- alterra granat i avocado (średnio jestem zadowolona, ale jestem w fazie testów)
- olej winogronowy
- olej rycynowy
- olej ze słodkich migdałów

Psikam pod olej sok aloesowy oraz dodaję gliceryny.

Myję szamponem bambino + balsam Ms. Potters z keratyną + Garnier AiK

Stosowałam jeszcze odżywkę b/s Joannę ale jak narazie odstawiłam, bo puszyła mi bardzo włosy.

W miarę możliwośći wstawię fotki w świetle naturalnym
Tak myślę, że może gliceryna Ci trochę wysuszyła? Ja ją często dodaje do masek i to kilka kropel, bo tak, jak z olejem lnianym nawilża, ale może też wysuszać.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 09:30   #1740
niunia_05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
GG do niunia_05
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Dziękuję, ale ja osobiście wolę wyprostowane moje włoski:P
niunia_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.