Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-15, 07:30   #961
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mekintoszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Zamówiłam sobie próbki z EDM jakies trzy tygodnie temu i wciąż nie dotarły do mnie. Czy Wy też tak długo czekałyście na przesyłkę do Polski? Będę wdzięczna, bo nie wiem, czy mam pisać do nich, czy czekać cierpliwie
Do mnie dotarły w ciągu 2 tygodni. Jeśli coś jest nie tak, to firma pewnie nie jest winna tylko " bardzo uprzejme" osoby z poczty. Wiadomo jak ktoś zobaczy amerykańską przesyłkę to chrapka jest większa....Mam nadzieje, że tak nie jest ale już różne przypadki słyszałam.

Może napisz do nich. Jeśli wiesz do jakiego najpierw miasta dochodzi przesyłka to można tam się skontaktować.

U mnie jest tak, że pieczątka jest od miasta wojewódzkiego i dopiero później leci do mnie.

A jak z przesyłkami z Monave ? Ile mniej więcej czekałyście. Zamówiłam dokładnie tydzień temu ale już bym chciała mieć
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 00:51   #962
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja zamowilam kolejne probki edm: buttered tan, light olive i chyba golden medium plus lavendowy korektor i roz all smiles. Jestem niezmiernie ciekawa jak wypadna te kolory.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 10:40   #963
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

czesc dziewczyny
Mialyscie moze okazję używać nowości Revlon? niestety w KWC nie ma wielu recenzji.
ColorStay® Mineral Foundation
Szczerze powiedziawszy kupilam ten podklad w ciemno,poczekam troche na przesylke.
Ale bylabym wdzieczna za jakieś recenzje
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 11:23   #964
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
Mialyscie moze okazję używać nowości Revlon? niestety w KWC nie ma wielu recenzji.
ColorStay® Mineral Foundation
Szczerze powiedziawszy kupilam ten podklad w ciemno,poczekam troche na przesylke.
Ale bylabym wdzieczna za jakieś recenzje
Kochana kilka postów wyżej nad twoją wypowiedzią sama cytowałam wypowiedź wizażanki - pozwól, że skopiuję:

Cytat:
Napisane przez wilhelmina
Ja go wczoraj zakupiłam. Jednak moja cera nie potrzebuje bardzo dużego krycia, a raczej odpowiedni kolor. Puder ma krycie, hmm, raczej średnie. Matuje słabo, szczególnie na nosie. Ale jest bardzo naturalny (mam kolor 030), nie plami ubrań, bardzo łatwo się rozprowadza i stapia z cerą. Jest lekki, nie zapycha porów. Niestety tam, gdzie kupowałam (Galerai Centrum) były dostępne tylko trzy kolory, z czego 030 był najjaśniejszy, a i tak uważam, że bardzo jasny nie jest. Ma żółtawy odcień. 050 jest już zdecydowanie ciemniejszy, bardziej pomarańczowy, mówiąc tak na oko. A trzeci, ktory był (nie pamiętam numerka) był już niemal brązowy (mocno opalony). Póki co jestem zadowolona, głównie dlatego, że nie zatyka porów, a cera wygląda naturalnie i promiennie.
Od siebie dodam, że mój Revlonik już do mnie dotarł (z USA) i używam go od ponad 2 tygodni. Dla mnie jest super, w sumie pobił mój ulubiony podkład Clinique... Póki co używam tylko jego, cały czas testuję zanim wystawię recenzję. Mam odcień 03, stapia się idealnie ze skórą. Nakładam go na: Humektan, punktowy krem na przebarwienia, filtr Avene i... bazę Daxa i się trzyma Nieźle kryje choć mocnych przebarwień nie dał rady całkowicie przykryć, skór zaczyna się błyszczeć po ok. 4 godzinach (cera mieszana, błyszczy się tylko czoło). Absolutnie nie zapycha, odkąd go używam nie wyskoczyła mi żadna "niespodzianka" Być może dostanie ode mnie 5 gwiazdek.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 17:45   #965
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dzięki Susanno
A co do tematu kolorówki .
Mnie się udało kupić kolor najjaśniejszy (chyba niedostępny w drogeriach) 010 Fair
Bardzo jestem ciekawa i czekam z niecierpliwością na podkład

Edytowane przez cattt
Czas edycji: 2008-05-20 o 18:20
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 23:28   #966
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A widzialyscie juz moze te nowe podklady mineralne-nawilzajace ze Smashboxa? Ceny sa straszne i najjasniejszy wydaje sie nie byc ani super jasny, ani niestety nie wpada w zolc tylko w chlodny roz...Ale jutro sprawdze, czy sa juz w sephorach i czy w ogole jest o czym rozmawiac
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 06:16   #967
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Dzięki Susanno
A co do tematu kolorówki .
Mnie się udało kupić kolor najjaśniejszy (chyba niedostępny w drogeriach) 010 Fair
Bardzo jestem ciekawa i czekam z niecierpliwością na podkład
Myślę, że będziesz zadowolona. Mnie ten podkład zaskoczył bardzo pozytywnie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 22:16   #968
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
A widzialyscie juz moze te nowe podklady mineralne-nawilzajace ze Smashboxa? Ceny sa straszne i najjasniejszy wydaje sie nie byc ani super jasny, ani niestety nie wpada w zolc tylko w chlodny roz...Ale jutro sprawdze, czy sa juz w sephorach i czy w ogole jest o czym rozmawiac
Aaaaa który , to który , ja chce różowy pipi.....
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 07:56   #969
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
A widzialyscie juz moze te nowe podklady mineralne-nawilzajace ze Smashboxa? Ceny sa straszne i najjasniejszy wydaje sie nie byc ani super jasny, ani niestety nie wpada w zolc tylko w chlodny roz...Ale jutro sprawdze, czy sa juz w sephorach i czy w ogole jest o czym rozmawiac
Hej!Proszę napisz o kofrontacji z owymi puderkami,czy gdzieś jest dostęp do składu?I czy istotnie tylko z jasnych jest ten pink.No i jak straszna jest ta cena?
Mam gorącą prośbę czy ktoś wie cokolwiek na temat mineralnych pudrów artdeco,czy warto się nimi zainteresować no i jaki jest skład tegoż.Widziałam tez reklamę fajnie wyglądających brazerów z tej firmy.Zastanawiam się jakie one są...pozdro
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 09:06   #970
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=252276
lapcie dziewczeta Niesetety nie zajrzalam do Sephory, bo bylam strasznie zmeczona przez intensywne poszukiwania prezentu imieninowego dla matki.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 15:27   #971
jam asjena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 3
GG do jam asjena
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Kasia_26 Pokaż wiadomość
Posłuchajcie dziewczyny , ja jestem w trakcie testowania tych kosmetyków i powiem szczerze jestem zachwycona zarówno podkładem jak i cieniami . Co mnie użekło najbardziej to to że kosmetyki tak naturalnie wyglądają na twarzy jak by nic sie nie miało . Poza tym korektory doskonale zakrywają wszelkie przebarwienia i nadają świeżego wyglądu twarzy. Jedna uwaga co do stosowania absolutnie nie można ich przesypywać jak któraś z was coś pisała ja osobiście podkład mieszam z kremem nawilżającym i nakładam na twarz jak tradycyjny podkład efekt końcowy rewelacja!!!! polecam spróbójcie i wtedy mniej sie zurzyje podkłądu . Pozdrawiam

Kasieńko powiedz mi o jakiej firmie Wy piszecie? caly czas o kosmetykach ktore ma "Malika " na allegro? jestem tu na forum od wczoraj w sumie od dzis to czytam...i moge sie wydawac na razie bardzo ciemna...takze traktujcie mnie ulgowo .rowniez chcialabym kupic sobie kosmetyki tego typu, zwlaszcza , ze je tak zachwalacie
jam asjena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 20:52   #972
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=252276
lapcie dziewczeta Niesetety nie zajrzalam do Sephory, bo bylam strasznie zmeczona przez intensywne poszukiwania prezentu imieninowego dla matki.
To po trudach dzisiejszego dnia w poszukiwaniu kremu Azazella dobiło mnie najbardziej,obiecujący kosmetyk i cena,która pomimo owego złota jest jakby to określić dość duża,wprawdzie jak wliczy się ów pędzelek i powalające właściwości to ąz chce się żyć żeby to cudo obadać,chyba będę w sobotę w Poznaniu mam nadzieję zobaczyć to cudoalbo chociaż wysępić próbkę...
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 16:44   #973
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Myślę, że będziesz zadowolona. Mnie ten podkład zaskoczył bardzo pozytywnie
Dostałam, przetestowałam i dzielę się wrażeniami.

Po pierwsze- Jak on cudownie wygładza cerę!
To jest taki semi mat.Wyrównuje koloryt cery.Z większymi niespodziankami sobie raczej nie poradzi,ale to przecież nie jego zadanie.Kryje w sam raz.Nie ma efektu maski.
Pierwszy raz w zyciu chyba dobrałam idealny odcien (010 Fair).

Jestem naprawdę zadowolona
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:49   #974
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Dostałam, przetestowałam i dzielę się wrażeniami.

Po pierwsze- Jak on cudownie wygładza cerę!
To jest taki semi mat.Wyrównuje koloryt cery.Z większymi niespodziankami sobie raczej nie poradzi,ale to przecież nie jego zadanie.Kryje w sam raz.Nie ma efektu maski.
Pierwszy raz w zyciu chyba dobrałam idealny odcien (010 Fair).

Jestem naprawdę zadowolona
tym bardziej się cieszę faktycznie cerę wygładza
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 19:15   #975
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja mam wlasnie krzyzys mineralow, tylko szkoda, ze tuz po zlozeniu zamowienia...ale to chyba zawsze tak jest Patrzac na siebie krytycznie, wcale moja skora nie wyglada lepiej niz po standardowych podkladach...za to faktycznie jest ZBYT matowa. Sama nie wiem...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 19:45   #976
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Dostałam, przetestowałam i dzielę się wrażeniami.

Po pierwsze- Jak on cudownie wygładza cerę!
To jest taki semi mat.Wyrównuje koloryt cery.Z większymi niespodziankami sobie raczej nie poradzi,ale to przecież nie jego zadanie.Kryje w sam raz.Nie ma efektu maski.
Pierwszy raz w zyciu chyba dobrałam idealny odcien (010 Fair).

Jestem naprawdę zadowolona
Bardzo ale to bardzo mocno proszę choc wiem,że to dość obcesowe i czasochłonne,ale czy podałabyś skład owego cuda o zdjątku nie wspomnę
Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja mam wlasnie krzyzys mineralow, tylko szkoda, ze tuz po zlozeniu zamowienia...ale to chyba zawsze tak jest Patrzac na siebie krytycznie, wcale moja skora nie wyglada lepiej niz po standardowych podkladach...za to faktycznie jest ZBYT matowa. Sama nie wiem...
Jej nie zniechęcaj mnie tulipanna !właśnie teraz gdy jestem tak podekscytowana porzuceniem kompaktu chanela na rzecz naturalnych mineralek.Nie ukrywam mało wiem jeszcze w tej kwestii ale czy próbowałaś rozpuścić swoje mineralne cuda w kremie czy olejku,być może Twoja cera zyskałaby ten jednak piekny glow.
Ach dzisiaj dostałam próbke art deco,nie mam jednak pewności czy to jest dobry wybór bo ma niesławny bismuth w składzie i szczerze mówiąc nie wiem jak zachowa się na mojej cerze.A widziałam pudry brązujące mineralne isadory mają talk w składzie ,pani konsultantka widząc jak się szczerze skrzywiłam na jego pierszoligowe miejsce wybiła pieśń talkopochwalną ,zmęczyła ona nas obie całkiem ładne są też art deco ale jakby za bardzo mało mam zaufania ,że istotnie są mineralne.Wkręciłam się w ten wątek póki co,za ewentualne problemy przepraszam.
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 19:55   #977
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez lipiec7 Pokaż wiadomość

Jej nie zniechęcaj mnie tulipanna !właśnie teraz gdy jestem tak podekscytowana porzuceniem kompaktu chanela na rzecz naturalnych mineralek.Nie ukrywam mało wiem jeszcze w tej kwestii ale czy próbowałaś rozpuścić swoje mineralne cuda w kremie czy olejku,być może Twoja cera zyskałaby ten jednak piekny glow.
Ach dzisiaj dostałam próbke art deco,nie mam jednak pewności czy to jest dobry wybór bo ma niesławny bismuth w składzie i szczerze mówiąc nie wiem jak zachowa się na mojej cerze.A widziałam pudry brązujące mineralne isadory mają talk w składzie ,pani konsultantka widząc jak się szczerze skrzywiłam na jego pierszoligowe miejsce wybiła pieśń talkopochwalną ,zmęczyła ona nas obie całkiem ładne są też art deco ale jakby za bardzo mało mam zaufania ,że istotnie są mineralne.Wkręciłam się w ten wątek póki co,za ewentualne problemy przepraszam.
Nie chce straszyc Jest tyle zadowolonych uzytkowniczek...teskni mi sie za BB kremem a moze to PMS
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 21:38   #978
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja mam wlasnie krzyzys mineralow, tylko szkoda, ze tuz po zlozeniu zamowienia...ale to chyba zawsze tak jest Patrzac na siebie krytycznie, wcale moja skora nie wyglada lepiej niz po standardowych podkladach...za to faktycznie jest ZBYT matowa. Sama nie wiem...
A ja pomimo prób zdradzenia minerałów z podkładami płynnymi , grzeczniutko do nich wracam.Wszystko co próbowałam po drodze - a trochę tego było - pozapychało mnie strasznie.Minerałki nie robią mi tej krzywdy , moja twarz naprawdę dobrze wygląda.Tylko jest jeden problem - KOŃCZĄ MI SIĘ!!!!buuuuu
Na lato wezme sobie chyba jeszcze wersję Cashmere , tylko mnie oswiećcie - Flawless były jaśniejsze czy ciemniejsze w porównaniu z innymi formulami?
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:40   #979
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
A ja pomimo prób zdradzenia minerałów z podkładami płynnymi , grzeczniutko do nich wracam.Wszystko co próbowałam po drodze - a trochę tego było - pozapychało mnie strasznie.Minerałki nie robią mi tej krzywdy , moja twarz naprawdę dobrze wygląda.Tylko jest jeden problem - KOŃCZĄ MI SIĘ!!!!buuuuu
Na lato wezme sobie chyba jeszcze wersję Cashmere , tylko mnie oswiećcie - Flawless były jaśniejsze czy ciemniejsze w porównaniu z innymi formulami?
jasniejsze
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 10:13   #980
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Nie chce straszyc Jest tyle zadowolonych uzytkowniczek...teskni mi sie za BB kremem a moze to PMS
Tulipana nie poddawaj się tylko kombinuj.A jaki to kremik BB,może warto zaryzykować mix?Wczoraj nieco zmęczona pominełam uważność co do składu artdeco niestety.Wczesnym rankiem ze stosownym wdziękiem po wchłonięciu oleju arganowego zaoplikowałam pędzlem do rózu inglota podkład mineralny artdeco i efekt jest naprawdę świetny,cera wygląda dobrze,grzecznie i nawet nikt nie może się domyslić ,że mam puder na twarzy.Kocham taki efekt.Nie mniej parabeny ostudziły mój przedwczesny entuzjazm.Chyba radykalizm mnie jakiś natarłZazdroszcze Wam odwagi w zakupach ze Stanów,może kiedyś i ja spróbuje.Dzisiaj obadałam składy i najbardziej spodobał mi się ten isadory już nie mogę się doczekać testówno i róż też dostałam,ach kocham te minerały one maja w sobie to co tak długo szukałam w innych kosmetykach,oby to była miłość ze wzajemnością
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 19:03   #981
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Najlepszy jest puder mineralny Urban Decay
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 19:10   #982
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja caly czas uzywam Lumiere FF-codziennie klade podkladTylko teraz mam troche kryzys filtrowy bo po przetestowaniu kilku filtrow mineralnych wydaje mi sie ze Lumiere najlepiej wygladaly na mleczku Avene-chyba sie przeprosze i do niego wroce.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 19:11   #983
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
Najlepszy jest puder mineralny Urban Decay
A jakieś bliższe dane o tym pudrze?
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 19:17   #984
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja juz dawno sprawdzalam recenzje tego pudru Urban Decay-niestety jak dla mnie odpada poniewaz zawiera parabeny i Bismuth Oxychloride-ktory mnie podraznia(ten sam skladnik maja Bare Minerals).
Z tej firmy za to polecam baze pod cienie-jest super
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 06:44   #985
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cześć dziewczyny Jestem nowa i zupełnie zielona w kwestii kosmetyków mineralnych. Czytałam tylko co nieco, że na ich punkcie oszalały ostatnio Amerykanki ( i nie tylko, widzę ). Czy mogłybyście w skrócie napisać mi jakie są ich zalety? W czym są lepsze od 'zwykłych' kosmetyków? No i jak jest z ich wydajnością? Oglądałam aukcje Malliki i niektóre rzeczy wyglądają naprawdę kusząco, ale np. róż czy cień mają tylko 1 gr netto (a przeciętny, normalny róż ma ok. 3 gr). I jak się spisują cienie mineralne? Czy ich barwa jest tak samo intensywna jak zwykłych cieni? I czy któraś z Was używała pudru mineralnego Revlona? Wiem, że jakieś kosmetyki mineralne wprowadziła firma Essence. Ale jak jest z ich jakością, to chyba gorsza firma?
Przepraszam, że tyle pytań naraz, ale jestem bardzo ciekawa. Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 09:49   #986
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Porcelainnn Kosmetyki mineralne mają "przyjaźniejszy" skład, w większości nie zapychają i raczej rzadko się zdarza, że wyskakują po nich krostki.
Są bardzo wydajne, nakładasz niewielką ilość na pędzel i to Ci wystarczy na zrobienie dobrego makijazu. Wystarczają na bardzo długo.
Przejrzyj dokładnie wątek (wiem, że tego dużo jest ale o wiele więcej dowiesz się o minerałkach)
Polecam lumiere, every day minerals, meow, monave, musisz sama przetestować, które są lepsze. Rhea też jest dobra na początek, jeśli oczywiście będzie Ci odpowiadać....


Tak jak pisałam we wcześniejszych postach co do firm typu Revlon, Loreal itp..... nie wierze, że mają w 100% minerały, np. taka firma Loreal przez tyle lat istnienia produkuje kosmetyki o niewiadomo jakich substancjach i nagle zaczyna produkcje naturalnych minerałów.....bzdura! Jak dla mnie to zwykły chwyt reklamowy.

Dzisiaj dostałam monave a już myślałam, że się zagubiły. Muszę teraz przetestować
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 10:39   #987
dorotta50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 119
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Zadne mineralne nie są w 100% mineralne, muszą mieć dodatki aby miały taki wygląd i działały w oczekiwany sposób. Czytałam w materiałach wprowadzających nową kolekcję mineralną w MK Cosmetics. Ja przez ostatnie dwa lata byłam na ich kosmetykach i pielęgnacyjnych i kolorówce.
Mary Kay wprowadziła teraz całą kolekcję minerałków, mineralne podkłady, cienie róże brązery i rozświetlacze - ale kolory cieni jakieś takie smutne, pudry ciemne, żółte - fakt, że świetnie wygładzają, brązery strasznie złote, nawet rozświetlacz mineralny mają. Jakoś mnie nie przekonują te kolory i coraz bardziej jestem zdecydowana wrócić do mojego zdradzonego wcześniej Diora.
dorotta50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 10:55   #988
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Firma Euphora ma pudry mineralne. Mam jedem matujący. Dla mnie żadna rewelacja.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 18:03   #989
paryska
Raczkowanie
 
Avatar paryska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 111
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

przelecialam ten watek wyszukiwarka ale nie widze nic o cieniach mineralnych z loreala, piszecie tylko o podkladzie, dlatego chcialabym zapytac czy ktoras z was miala cienie i jakie opinie bo ostatnio widzialam w drogerii ze wrzucili je na jakas promocje i zastanawiam sie czy warto kupic? nigdy nie mialam do czynienia z tego typu cieniami wiec prosze o rade
paryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 18:09   #990
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez paryska Pokaż wiadomość
przelecialam ten watek wyszukiwarka ale nie widze nic o cieniach mineralnych z loreala, piszecie tylko o podkladzie, dlatego chcialabym zapytac czy ktoras z was miala cienie i jakie opinie bo ostatnio widzialam w drogerii ze wrzucili je na jakas promocje i zastanawiam sie czy warto kupic? nigdy nie mialam do czynienia z tego typu cieniami wiec prosze o rade
O ile pamiętam mineralne cienie L'oreala zostały zgłoszone do KWC. Chyba już je ktoś ocenił (trzebaby poszukać).

[edit]
Już znalazłam link do recenzji -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24127,color-minerals-mineral-eye-shadow-cien-mineralny.html
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.