Fioletowy guzek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-20, 23:40   #31
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Fioletowy guzek

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Gastroskopia? Weź Ty idź do lekarza, ludzie z internetu Ci nie pomogą. Przed Tobą całe życie różnych badań, niekoniecznie przyjemnych, takie jest życie, ale przecież zdrowie jest najważniejsze.
Weź prosze zajrzyj w kryształową kulę, zamieszaj w kociołku (czy zrób cos podobnego) i wywróż jej, co to może byc i jak to leczyc
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 23:41   #32
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Fioletowy guzek

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Zdajesz sobie sprawe ze w jej przypadku moze hemoroidow nie byc? Po co mase ciala zmniejszac? Gdzies Ty to wyczytala??
Cytat:
Ogólne problemy z wypróżnianiem się (nieregularnie i albo za rzadko, albo za twardo, mało kiedy 'normalnie'), sporadyczne krwawienia z odbytu przy podcieraniu się. Na początku przez parę dni ból przy siedzeniu, później przeszło i teraz tylko od czasu do czasu pieczenie i swędzenie - żebym nie wiem jak dokładnie się umyła, nie znika. I tak jest mniej więcej od pół roku z częstotliwością raz w tygodniu.
a na co to wyglada jak nie na hemoroidy
skutkiem nadwagi moga byc rowniez hemoroidy, wiec w przypadku otylosci jezeli ma sie hemoroidy nalezy zredukowac mase ciala
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 23:44   #33
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Fioletowy guzek

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
a na co to wyglada jak nie na hemoroidy
skutkiem nadwagi moga byc rowniez hemoroidy, wiec w przypadku otylosci jezeli ma sie hemoroidy nalezy zredukowac mase ciala
Moze to byc np. skutek zaparc. Twardy kał powoduje otarcia, rany, a co za tym idzie krwawienie z odbytu.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 23:45   #34
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Fioletowy guzek

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Weź prosze zajrzyj w kryształową kulę, zamieszaj w kociołku (czy zrób cos podobnego) i wywróż jej, co to może byc i jak to leczyc


Krew nieochrzczonych niemowląt i tłuszcz nietoperza zmieszać ze sobą podczas pełni księżyca, nasmarować się tym w narysowanym na ziemi kręgu w obecności czarnego kota.

A może zwykły dermatolog-wenerolog by tutaj zaradził? A nie od razu proktolog, których nie jest zbyt wielu?
Albo ginekolog, on pokieruje dalej. A nie od razu wmawiać sobie hemoroidy i pytać o gastroskopię, ludzie.

Edytowane przez ston3d
Czas edycji: 2010-11-20 o 23:47
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 23:46   #35
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Fioletowy guzek

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość


Krew nieochrzczonych niemowląt i tłuszcz nietoperza zmieszać ze sobą podczas pełni księżyca, nasmarować się tym w narysowanym na ziemi kręgu w obecności czarnego kota.
leze
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 23:49   #36
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Fioletowy guzek

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
A może zwykły dermatolog-wenerolog by tutaj zaradził? A nie od razu proktolog, których nie jest zbyt wielu?
Od tych spraw jest proktolog. Nie po to mamy specjalistow w konkretnej dziedzinie by wybierac sie do lekarza, ktory ma z tym niewiele wspólnego.

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Czemu do jasnej anielki mowisz o ginekologu??
Rece opadaja.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 23:51   #37
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Fioletowy guzek

do chirurga
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 23:59   #38
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Fioletowy guzek

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Od tych spraw jest proktolog. Nie po to mamy specjalistow w konkretnej dziedzinie by wybierac sie do lekarza, ktory ma z tym niewiele wspólnego.

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Czemu do jasnej anielki mowisz o ginekologu??
Rece opadaja.
Bo znam realia. Znaleźć specjalistę to jedno, a żeby do niego się dostać to drugie. Autorka jest młoda, więc nie wiem czy może sobie pozwolić na prywatną wizytę. Może autorka panikuje, a tak naprawdę problem jest błahy- pryszcz czy coś. Nie wiemy tego. Myślę, że lekarz mający wiedzę na temat różności pojawiających się w kroczu (a czymże zajmuje się dermatolog-wenerolog jak nie tym?) mógłby albo autorkę pokierować dalej i podać informacje gdzie szukać dobrego proktologa, ale uspokoić i przepisać jakiś żel. Wiesz, nie w każdym mieście proktolog jest w każdej przychodni.
Że autorka pisze o hemoroidach wcale nie świadczy, że je ma. Tym bardziej, że gość nie rezyduje w jej odbycie.
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 00:09   #39
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Fioletowy guzek

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Bo znam realia. Znaleźć specjalistę to jedno, a żeby do niego się dostać to drugie. Autorka jest młoda, więc nie wiem czy może sobie pozwolić na prywatną wizytę. Może autorka panikuje, a tak naprawdę problem jest błahy- pryszcz czy coś. Nie wiemy tego. Myślę, że lekarz mający wiedzę na temat różności pojawiających się w kroczu (a czymże zajmuje się dermatolog-wenerolog jak nie tym?) mógłby albo autorkę pokierować dalej i podać informacje gdzie szukać dobrego proktologa, ale uspokoić i przepisać jakiś żel. Wiesz, nie w każdym mieście proktolog jest w każdej przychodni.
Że autorka pisze o hemoroidach wcale nie świadczy, że je ma. Tym bardziej, że gość nie rezyduje w jej odbycie.
Też znam realia i szukalam dlugo tego lekarza. W koncu znalazlam( po 1 dniu) i kolejnego mialam wizyte. Trzeba chciec. Po 2 autorka zapewne jest na utrzymaniu rodzicow, wiec niech powie o problemie np. mamie. Po 3 juz lepiej isc do lekarza pierwszego kontaktu. Po 4 wenerolog jest od chorób wenerycznych. A co do dermatologa to uwazam (to jest moje zdanie), ze to nie jest lekarz od tego typu schorzeń, prędzej od grzybicy, łuszczycy itp. i w tym zakresie sie specjalizuje.
Edit. Hemoroidy sa nie tylko w odbycie, ale rowniez na zewnatrz (wokół zwieracza). I nie napisalam nigdzie ze ona ma hemoroidy, ale ze proktolog zajmuje sie tego typu schorzeniami wokół odbytu.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney


Edytowane przez Trinette
Czas edycji: 2010-11-21 o 00:13
Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 00:45   #40
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Fioletowy guzek

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Też znam realia i szukalam dlugo tego lekarza. W koncu znalazlam( po 1 dniu) i kolejnego mialam wizyte. Trzeba chciec. Po 2 autorka zapewne jest na utrzymaniu rodzicow, wiec niech powie o problemie np. mamie. Po 3 juz lepiej isc do lekarza pierwszego kontaktu. Po 4 wenerolog jest od chorób wenerycznych. A co do dermatologa to uwazam (to jest moje zdanie), ze to nie jest lekarz od tego typu schorzeń, prędzej od grzybicy, łuszczycy itp. i w tym zakresie sie specjalizuje.
Edit. Hemoroidy sa nie tylko w odbycie, ale rowniez na zewnatrz (wokół zwieracza). I nie napisalam nigdzie ze ona ma hemoroidy, ale ze proktolog zajmuje sie tego typu schorzeniami wokół odbytu.
Mi chodziło o dermatologa-wenerologa, bardzo dużo lekarzy ma taką "podwójną" specjalizację. I oni również się zajmują najróżniejszymi tworami w tamtym miejscu i myślę, że byliby w stanie odróżnić hemoroidy od czegoś innego.
Po prostu ludzie boją się wizyt, więc może na początek lepiej pójść do mniej strasznego lekarza, który nie powinien zaszkodzić, a nawet może pomóc.
Z zapaleniem pęcherza nie biegam do urologa, tylko do zwykłego rodzinnego, jeśli mogę użyć takiego porównania.

Wiem, że chcesz dobrze dla autorki i nie mówię że Twoje podejście jest złe, ale będąc osobą młodą wiem jak bardzo się nie chce szukać i biegać po proktologach Tym bardziej, że z postów autorki widać że to panikara. Moim zdaniem lepiej iść do jakiegokolwiek lekarza, niż zacząć szukać informacji o kolonoskopii i z przerażenia nie wychodzić z domu
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 20:10   #41
Tosia91
Raczkowanie
 
Avatar Tosia91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 46
Dot.: Fioletowy guzek

Dziewczyny, ten guzek znika mi powoli. wiec to chyba nie to do myslalam.
Tosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 20:36   #42
eli173
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 5
Dot.: Fioletowy guzek

Chryyyyste trzymaj mnie....przeciez to wilka zlapalas! wygrzej tylek w wannie i sprobuj wycisnac! Nie siadaj na zimnych powierzchcniach jak lawki,plyty z kamienia i tym podobne...sweterki za pupe w czasie zimy...
eli173 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 10:05   #43
Tosia91
Raczkowanie
 
Avatar Tosia91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 46
Dot.: Fioletowy guzek

Jak to wilka.?
Tosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 12:51   #44
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Fioletowy guzek

Tosia, czytam to forum od paru miesięcy dla relaksu bez logowania, ale jak przeczytałam ci Ci tu radzą, to prawie zemdlałam i aż się z wrażenia zalogowałam!

Po pierwsze - tak, złapałaś "wilka". Tak się ludowo czasami określa to schorzenie. Czyli najprawdopodobniej masz po prostu wykrzepiałego żylaka zewnętrznego odbytu. Inaczej nazywa się to zakrzepicą żylaków odbytu, zakrzepicą splotu przyodbytowego itd. Nie chcę Cię martwić, ale żadne maści Ci nie pomogą. Takie coś może się po kilku tygodniach wchłonąć samo lub pęknąć. Ale może też nie. Prawdopodobniej prędzej czy później znowu Ci to wyskoczy i przy stanie zapalnym będzie bolało tak, że nie usiądziesz na tyłku.

Jedyna rozsądna rada, to pójście do lekarza. I nie żadnego ginekologa czy wenerologa (może jeszcze laryngologa jej doradzicie?), tylko do proktologa, najlepiej ze specjalizacją chirurgiczną, jak to już kilka osób wcześniej pisało. Nie chcesz iść - Twoja sprawa, jeśli chcesz sobie z tyłka zrobić jesień średniowiecza. Mogę Ci tylko z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że robisz sobie poważną krzywdę. A wizyta u proktologa jest dokładnie taka sama jak u ginekologa, tylko będzie patrzył z drugiej strony.

Co do porad jak to wyleczyć - maści na hemoroidy tu nic nie pomogą. Co do rady, żeby to wycisnąć - po prostu zrobiło mi się ciemno przed oczami jak to przeczytałam, na wszelkie świętości, nawet o tym nie myśl!!! Do dziewczyny, która to doradziła - żylaka na nodze też być jej kazała wycisnąć? Jak ona ma wycisnąć żyłę? Przecież to się może skończyć na pogotowiu.

Na przyszłość - pij więcej wody, unikaj zaparć i nie siadaj na zimnym. Całą zimę pupę miej zakrytą - jak już wcześniej słusznie radzono.

Nie będę Ci pisać jakie mogą być konsekwencje nieleczenia czegoś takiego, bo nie chce Cię straszyć. Po prostu radzę, żebyś poszła z tym do lekarza, jeśli samo się nie wchłonie w ciągu kilku dni. Naprawdę zaoszczędzisz sobie dużo cierpienia.

Życzę zdrowia, trzymaj się.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

PS. Przepraszam z góry, ale naprawdę za żadne skarby nie mogę znaleźć jak edytować posta, żeby coś do niego dopisać. A dopisać chcę autorce jeszcze jedną, wg mnie ważną rzecz:

Pamiętaj, że temu schorzeniu, które masz mogą towarzyszyć inne, poważniejsze choroby odbytu, które nie są widoczne gołym okiem. Mimo, że jesteś młoda, mogą się szybko rozwijać. Chyba naprawdę warto zadbać o swoje zdrowie póki czas, bo konsekwencje mogą być poważne. A badanie u proktologa nie jest wcale straszne i nie ma się czego bać. I tym bardziej, że jesteś młoda, to domyślam się, że chcesz, żeby tamte miejsca wyglądały jak trzeba.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 16:24   #45
Tosia91
Raczkowanie
 
Avatar Tosia91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 46
Dot.: Fioletowy guzek

a co ten lekarz bedzie mi robil.? bedzie to wycinal czy co.? bo niewiem.
Tosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 16:46   #46
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Fioletowy guzek

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że temu schorzeniu, które masz mogą towarzyszyć inne, poważniejsze choroby odbytu, które nie są widoczne gołym okiem. Mimo, że jesteś młoda, mogą się szybko rozwijać. Chyba naprawdę warto zadbać o swoje zdrowie póki czas, bo konsekwencje mogą być poważne. A badanie u proktologa nie jest wcale straszne i nie ma się czego bać. I tym bardziej, że jesteś młoda, to domyślam się, że chcesz, żeby tamte miejsca wyglądały jak trzeba.
No wlasnie. Ja sama mam problemy w tamtym odcinku (mam 23 lata) i czeka mnie znow wizyta. Choroby odbytu nie sa zalezne od wieku. Jak ktos sie zle odzywia, nie dba o siebie, to pozniej ma za swoje.
A wyciskanie czegokowiek w tamtych okolicach to głupota, jak juz kolezanka powiedziala. Rece opadaja...
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 17:09   #47
Tosia91
Raczkowanie
 
Avatar Tosia91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 46
Dot.: Fioletowy guzek

Ale mi to juz prawie zniklo. Jest coraz mniejsze. niczym sie smaruje. I bron Boze bym tego nie wycisla bo jezeli to nawet jakis pryszcz to nie dotykam. a jezeli to samo znika to samo juz zniknie.
Tosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 18:27   #48
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Fioletowy guzek

Co lekarz będzie robił zależy od tego czy ten guzek jest duży i w którym miejscu jest położony, czy jest zapalenie, czy nie. Możesz dostać leki doustne lub maści (ale nie na hemoroidy), możliwy jest też zabieg chirurgiczny, ale spokojnie, jak nie będziesz chciała, to na siłę Ci nie zrobi, więc nie unikaj lekarza tylko dlatego, że boisz się zabiegu. Jednak warto pamiętać, że zabieg jest zupełnie niebolesny, bo jesteś w znieczuleniu i ból po zabiegu jest niewielki - tak jak zwykłe skaleczenie.

Guzek może Ci sam zniknąć, jednak pamiętaj, że może po nim zostać taki niezbyt ładny fałd skóry, w którym będą się mogły tworzyć kolejne guzki.

Mimo, że Ci to schodzi, radziłabym jednak pokazać pupę lekarzowi, bo może się tam rozwijać stan zapalny, być może masz inne schorzenia towarzyszące, a schorzeń odbytu jest wiele. Pamiętaj, że wizyta u lekarza polega tylko na rozmowie, obejrzeniu pupy i wsadzeniu palca, ale to na pewno nie będzie Cię bolało. Nawet jeśli nie będziesz chciała robić zabiegu, to przynajmniej będziesz wiedziała, czy jesteś zdrowa. Myślę, że warto za cenę pokazania tyłka lekarzowi, który dziennie ogląda ich 20, mieć pewność, że nie hoduje się w odbycie zaawansowanej zakrzepicy, hemoroidów czy szczeliny odbytu. W tych chorobach ważny jest czas diagnozy - w zaawansowanym stadium leczenie jest często nieskuteczne. A masz jeszcze kilkadziesiąt lat do przeżycia na tym świecie i domyślam się, że część tego czasu chciałabyś spędzić siedząc a nie leżąc na brzuchu z okładami na tyłku.

Poza tym możesz mieć potem poważne problemy w ciąży, kiedy macica uciska na sploty naczyń, a w ciąży nie można stosować większości skutecznych leków. Wtedy pozostaje wycie do księżyca z bólu, czego można zapobiec lecząc się zawczasu. No ale Twoje zdrowie, Twoja decyzja.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 14:41   #49
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Fioletowy guzek

Cytat:
Napisane przez Tosia91 Pokaż wiadomość
Velara

Jaki to byl zel.? i czy pomogl 100 %.?
chyba Emorect. Pomógł, chyba że mi to samo zginęło
velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 15:36   #50
Tosia91
Raczkowanie
 
Avatar Tosia91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 46
Dot.: Fioletowy guzek

Czesc Dziewczyny.

Byłam dzis w aptece. Pani sprzedała mi Procto - Hemolan w masci. Uzywala ktoras z was tego.? i czy pomoglo.?
Tosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 15:42   #51
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Fioletowy guzek

Cytat:
Napisane przez Tosia91 Pokaż wiadomość
i czy pomoglo.?
A na co miało pomóc ? Ja nie wiem co to jest "fioletowy guzek". Lekarz pewnie będzie wiedział, na temat maści też pewnie chętnie by się wypowiedział.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 17:54   #52
Tosia91
Raczkowanie
 
Avatar Tosia91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 46
Dot.: Fioletowy guzek

lekarz stwirdzil ze to zylak. i dostalam ta masc.? i pytam czy ktorejs z was pomoglo.?
Tosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:15   #53
Tosia91
Raczkowanie
 
Avatar Tosia91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 46
Dot.: Fioletowy guzek

Hemoroidy a dieta niskoweglowodanowa.

Chce tez poruszyc to. Wszyscy co maja problemy z hemoroidami. Ta dieta ma pomoc ponoc. Czy ktoras z was w czasie leczenia stosowala ta diete.?
Tosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 22:46   #54
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Fioletowy guzek

Na hemoroidy stosuje się dietę "bogatobłonnikową".
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.