~ Miranda Kerr + OT ~ Część III - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-28, 14:28   #2911
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny po Świętach? Ja jestem troszeczkę przejedzona , ale wypoczęta. Mam to szczęście, ze mam wolne aż do Nowego Roku więc staram się korzystać z wolnego jak najwięcej Wybieracie się na wyprzedaże - na co będziecie polować? Ja na pewno na zimową parkę:
http://www.thefrontrowview.com/2014/...er-winter.html
Podobają się wam takie kurtki?

Wrócę jeszcze na chwilę do sernika, w przepisie czas pieczenia był dość długi, ale to odnosi się bardziej do starych piekarników, w moim piekę sernik bez bezy 30 min na opcji ciasto (nie używajcie termobiegu, bo góra wam się ładnie upiecze, a w środku będzie niedopieczony ta opcja przy tym serniku się nie sprawdza) plus jeszcze ok 15 z bezą aż się zarumieni.
Zawsze wybieram twaróg półtłusty i zazwyczaj od lokalnych producentów (firma Krasnystaw), nie wiem czy ta firma sprzedaje poza województwem, w którym mieszkam.

Na Nowy Rok chyba zrobię miętowy sernik (to mój hit wakacji lekki, orzeźwiający). Macie jakieś przepisy na sałatkę z awokado?

Dzięki za szczegółowe wskazówki, jak widać wszystko ma znaczenie przy serniku [poprzednio piekłam z termoobiegiem, może dlatego był okropnie mokry w środku ].

U mnie święta bez przejedzenia, bo ja się przejeść nie potrafię Już drugiego dnia świąt nie mogę patrzeć na pierogi, sałatki i ciasta, ukradkiem robię sobie jakieś normalne śniadanie i obiad

Wczoraj przypadkiem wybyłam na zakupy - NIE DAŁO sie dojechać do Arkadii w wawie, godzina stania przed rondem do galerii A sam sklep zamknął jeden wjazd na parking podziemny, co za debile, brak słów.

Widać, że Polacy lubią jednak chodzić po sklepach

Ja na nic nie poluję teraz. Jeśli chodzi o ubrania, to nic nie potrzebuję. Całą kase przepuszczam obecnie na biżuterię - dobrze, że były święta, to Mikołaj miał co kupować

A parki są super, ale wszyscy je noszą - tzn najwięcej młodych kobiet w okolicach 18-25 lat. Pewnie w końcu i ja kupię, bo pasuje do mojego stylu.


A Miranda chyba na świeta była z exmężem w UK, przynajmniej zdjęcie z Instagrama na to wskazuje.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 18:12   #2912
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Dzięki za szczegółowe wskazówki, jak widać wszystko ma znaczenie przy serniku [poprzednio piekłam z termoobiegiem, może dlatego był okropnie mokry w środku ].

U mnie święta bez przejedzenia, bo ja się przejeść nie potrafię Już drugiego dnia świąt nie mogę patrzeć na pierogi, sałatki i ciasta, ukradkiem robię sobie jakieś normalne śniadanie i obiad

Wczoraj przypadkiem wybyłam na zakupy - NIE DAŁO sie dojechać do Arkadii w wawie, godzina stania przed rondem do galerii A sam sklep zamknął jeden wjazd na parking podziemny, co za debile, brak słów.

Widać, że Polacy lubią jednak chodzić po sklepach

Ja na nic nie poluję teraz. Jeśli chodzi o ubrania, to nic nie potrzebuję. Całą kase przepuszczam obecnie na biżuterię - dobrze, że były święta, to Mikołaj miał co kupować

A parki są super, ale wszyscy je noszą - tzn najwięcej młodych kobiet w okolicach 18-25 lat. Pewnie w końcu i ja kupię, bo pasuje do mojego stylu.


A Miranda chyba na świeta była z exmężem w UK, przynajmniej zdjęcie z Instagrama na to wskazuje.
Na forach internetowych albo podają, że była w UK albo, że ex przyjechał do niej do Malibu. Miranda, w przeciwieństwie do większości modelek, nie zrobiła relacji ze Świąt, może to lepiej - dobrze zachować trochę prywatności.

Pochwal się biżuteryjnymi zdobyczami - uwielbiam podziwiać biżuterię - taka sroczka trochę ze mnie Niestety u mnie w tym roku pod choinką nie znalazłam biżuterii (liczyłam na kolejna zawieszkę do bransoletki Pandory), ale za to znalazłam książki, co mnie bardzo ucieszyło, bo uwielbiam czytać.

Rzeczywiście najwięcej parek widać na dziewczynach z tej grupy wiekowej, ja mam czarną parkę od kilku lat, ale troszkę się zestarzała i teraz mam ochotę na taką w kolorze militarnej zieleni/khaki, ale wydaje mi się, że właśnie ten kolor jest taki bardziej młodzieżowy i pewnie znowu kupię czarną.
Na zakupy się jeszcze nie wybrałam, ale słyszałam właśnie, że wszędzie tłumy, planuję wybrać się jutro - mam nadzieję, że jeszcze znajdę coś a nie tylko puste wieszaki.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 09:47   #2913
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Royal Albert

Coś nam Miranda zamilkła od Świąt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RoyalAlbert.jpg (108,8 KB, 24 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 19:31   #2914
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Na forach internetowych albo podają, że była w UK albo, że ex przyjechał do niej do Malibu. Miranda, w przeciwieństwie do większości modelek, nie zrobiła relacji ze Świąt, może to lepiej - dobrze zachować trochę prywatności.

Pochwal się biżuteryjnymi zdobyczami - uwielbiam podziwiać biżuterię - taka sroczka trochę ze mnie Niestety u mnie w tym roku pod choinką nie znalazłam biżuterii (liczyłam na kolejna zawieszkę do bransoletki Pandory), ale za to znalazłam książki, co mnie bardzo ucieszyło, bo uwielbiam czytać.

Rzeczywiście najwięcej parek widać na dziewczynach z tej grupy wiekowej, ja mam czarną parkę od kilku lat, ale troszkę się zestarzała i teraz mam ochotę na taką w kolorze militarnej zieleni/khaki, ale wydaje mi się, że właśnie ten kolor jest taki bardziej młodzieżowy i pewnie znowu kupię czarną.
Na zakupy się jeszcze nie wybrałam, ale słyszałam właśnie, że wszędzie tłumy, planuję wybrać się jutro - mam nadzieję, że jeszcze znajdę coś a nie tylko puste wieszaki.
Dobrze, że Miranda nie zrobiła relacji ze świat (mimo że lubię oglądać takie fotki u innych). Może ma nowego PR-owca, który jej doradził wstrzemięźliwość instagramową?

A prosze, wklejam fotki. W tym roku zaczęły mi się podobać łańcuszki, którymi wcześniej zawsze gardziłam Ten z kuleczkami to moje odkrycie: Rosa Gold Chains, są boooskie, sto razy piekniejsze niż na stronie A ten drugi to zawieszka Yes, taka klasyczna, ale zamawiałam u Mikołaja bez oglądania na żywo w salonie, bo nie miałam czasu obczaić

Ja też jestem sroka biżuteryjna Dodatkowo, co zrzucam na Mirandę , zaczęły podobać mi się wyroby z żółtego złota - rzecz u mnie wcześniej nie do pomyślenia I teraz mały kłopocik, bo obrączka i pierścionek zaręczynowy w białym złocie... W ogóle doszlam do wniosku, że potrzebuję trzech (!) obrączek w zależnosci od okazji i reszty biżuterii: z białego złota, z żółtego złota i wysadzaną diamentami na specjalne okazje... [haha, problemy pierwszego świata... wstyyyyd]

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Royal Albert

Coś nam Miranda zamilkła od Świąt.
Wszystko białe, cudownie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rosa.jpg (90,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yes.jpg (78,4 KB, 16 załadowań)
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 16:28   #2915
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

teorema wisiorki bardzo ładne. Kuleczek to ci pozazdrościłam świetnie wyglądają, takie delikatne, nie nachalne
Ja też nie przepadam za żółtym złotem, czasem na zdjęciach u kogoś mi się podoba, ale ogólnie preferuję białe złoto wydaje mi się elegantsze.
3 zestawy biżuteryjne świetny pomysł, każda kobieta powinna mieć coś takiego

No to jak już jesteśmy w temacie biżuterii

Swarovski 2015:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p1.jpg (19,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p2.jpg (57,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p3.jpg (43,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p4.jpg (87,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p5.jpg (86,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p6.jpg (83,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p7.jpg (60,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p8.jpg (55,4 KB, 9 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 19:55   #2916
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
teorema wisiorki bardzo ładne. Kuleczek to ci pozazdrościłam świetnie wyglądają, takie delikatne, nie nachalne
Ja też nie przepadam za żółtym złotem, czasem na zdjęciach u kogoś mi się podoba, ale ogólnie preferuję białe złoto wydaje mi się elegantsze.
3 zestawy biżuteryjne świetny pomysł, każda kobieta powinna mieć coś takiego

No to jak już jesteśmy w temacie biżuterii

Swarovski 2015:
Dziękuję

Pozazdościłaś, czyli też kupiłaś?

Mi się żółte złoto zaczęło niedawno podobać, ale byłoby idealnie, gdyby robili taki stop, który jest z żółtego złota, ale niemal białego tzn. bardzo jasno złote, takie słomkowe... A, różowe złoto też zaczyna mi się podobać

Biżuteria Swarovskiego mnie nie rusza, ale niektóre elementy są spoko. Chyba najbardziej od nich podobają mi się tzw. "cocktail rings" [takie duże, bogato zdobione pierścienie na wielkie wyjścia i "bale", które robią megawrażenie ]. Jeszcze się takiego czegoś nie dorobiłam, ale może na przyszłą gwiazdkę... Choc jednak ja wolę minimalistyczną biżuterię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5075046_gi1_20140901.jpg (28,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim-Kardashian-Cocktail-Ring-3.jpg (38,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Angelina+Jolie+bold+cocktail+ring[14].jpg (43,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg article-1021690-015F434B00000578-508_306x423.jpg (24,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bulgari-cocktail-rings.jpg (38,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e45d05d33bb29b89910f5da531929029.jpg (19,4 KB, 4 załadowań)
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2015-01-04 o 20:07
teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 13:41   #2917
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Dziękuję

Pozazdościłaś, czyli też kupiłaś?

Mi się żółte złoto zaczęło niedawno podobać, ale byłoby idealnie, gdyby robili taki stop, który jest z żółtego złota, ale niemal białego tzn. bardzo jasno złote, takie słomkowe... A, różowe złoto też zaczyna mi się podobać

Biżuteria Swarovskiego mnie nie rusza, ale niektóre elementy są spoko. Chyba najbardziej od nich podobają mi się tzw. "cocktail rings" [takie duże, bogato zdobione pierścienie na wielkie wyjścia i "bale", które robią megawrażenie ]. Jeszcze się takiego czegoś nie dorobiłam, ale może na przyszłą gwiazdkę... Choc jednak ja wolę minimalistyczną biżuterię.

Pozazdrościłam , jeszcze nie kupiłam, ale chciałabym mieć może sobie sprawię.
Coś mi się widzi, że mamy podobne gusta Ja też, co do zasady, wolę delikatniejszą biżuterię, ale te duże pierścienie na wieczorne wyjścia również mi się podobają. Faktycznie robią wrażenie. W takiej biżuterii na wielkie wyjścia specjalizuje się Grisogono:
http://www.degrisogono.com/en/#/prod...iocciola/-/8/1
To firma na czerwony dywan co roku w Cannes organizuje bal, zapraszają gwiazdy i modelki:
http://www.justjared.com/photo-galle...nnes-party-05/
http://www.thetimes.co.uk/tto/news/article3774773.ece
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 20:29   #2918
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Pozazdrościłam , jeszcze nie kupiłam, ale chciałabym mieć może sobie sprawię.
Coś mi się widzi, że mamy podobne gusta Ja też, co do zasady, wolę delikatniejszą biżuterię, ale te duże pierścienie na wieczorne wyjścia również mi się podobają. Faktycznie robią wrażenie. W takiej biżuterii na wielkie wyjścia specjalizuje się Grisogono:
http://www.degrisogono.com/en/#/prod...iocciola/-/8/1
To firma na czerwony dywan co roku w Cannes organizuje bal, zapraszają gwiazdy i modelki:
http://www.justjared.com/photo-galle...nnes-party-05/
http://www.thetimes.co.uk/tto/news/article3774773.ece


No, niezłe te cacka. Faktycznie głównie na wielkie wyjścia, kilka razy w życiu do załozenia... [w polskich warunkach - może do opery na premierę lub na bal z prawdziwego zdarzenia? ]. Niby mi się takie duże pierścienie podobają, ale zawsze o wszystko zahaczam takimi cudami i reką obijam się o framugi etc.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:37   #2919
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Urodziny Flynn'a
Uśmiechu dla niego i Mirandy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2015-01-07-15-05-26.jpg (31,6 KB, 13 załadowań)
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:12   #2920
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Urodziny Flynn'a
Uśmiechu dla niego i Mirandy.
Z Instagramu Mirandy:
"Today is my most favorite day #flynnsbirthday 🎂"

Przyłączamy się do życzeń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bday.jpg (52,1 KB, 4 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:15   #2921
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Sesja Mirandy w lutowym numerze amerykańskiego Glamour wygląda świeżo i bardzo ładnie, zwłaszcza podoba mi się zdjęcie nr. 1 i 3.

GLAMOUR US Luty 2015:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg G01.jpg (148,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg G02.jpg (164,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg G03.jpg (169,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg G04.jpg (157,9 KB, 5 załadowań)
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2015-01-07 o 16:54
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 15:18   #2922
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

1. Reklama szamponu Clear
plus sesja z Glamour (same zdjęcie bez wywiadu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clear.jpg (132,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (162,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (177,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (172,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (155,8 KB, 2 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:28   #2923
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Sesja Mirandy w lutowym numerze amerykańskiego Glamour wygląda świeżo i bardzo ładnie, zwłaszcza podoba mi się zdjęcie nr. 1 i 2.

GLAMOUR US Luty 2015:
Zakochałam się w pierwszym zdjęciu Za to Miranda w ciemnej szmince to nie mój typ
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:30   #2924
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Z Instagramu Mirandy:
"Today is my most favorite day #flynnsbirthday 🎂"

Przyłączamy się do życzeń
Duże dziecko już

Zeberka donosi, że wg Harper's Bazaar kolor włosów Mirandy to jeden z najlepszych wyborów na zimę 2015 r. W skrócie: "Weź przykład z Mirandy i ożyw swoje jednowymiarowe, ciemnobrązowe włosy zlocistymi refleksami, które rozświetlą twoją twarz i nadadzą jej wyrazu".
http://www.harpersbazaar.com/beauty/...colors#slide-2
W zestawieniu znalazła się tez moja ulubiona Lily Aldridge
http://www.harpersbazaar.com/beauty/...olors#slide-17

Fotki: Just Jarred
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miranda-kerr-.jpg (151,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lily-aldridge-balayage.jpg (107,3 KB, 15 załadowań)
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 17:05   #2925
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Duże dziecko już

Zeberka donosi, że wg Harper's Bazaar kolor włosów Mirandy to jeden z najlepszych wyborów na zimę 2015 r. W skrócie: "Weź przykład z Mirandy i ożyw swoje jednowymiarowe, ciemnobrązowe włosy zlocistymi refleksami, które rozświetlą twoją twarz i nadadzą jej wyrazu".
http://www.harpersbazaar.com/beauty/...colors#slide-2
W zestawieniu znalazła się tez moja ulubiona Lily Aldridge
http://www.harpersbazaar.com/beauty/...olors#slide-17

Fotki: Just Jarred
Na tych zdjęciach z HB włosy obu pań wyglądają świetnie.

Zbliża się sezon czerwonych dywanów - Złote Globy, Oscary itd.. Dotychczas zawsze na imprezy wokół tych nagród (Vanity Fair, InStyle)była zapraszana Miranda, ciekawe jak będzie w tym roku

Tymczasem na hiszpańskiej Hola filmik zza kulis Escady:

http://www.hola.com/actualidad/20150...escada-joyful/

Plus więcej fotek Escady (różne źródła):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Escada1.jpg (73,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Escada2.jpg (34,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Escada3.jpg (109,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Escada4.jpg (78,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Escada5.jpg (68,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Escada6.jpg (80,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Escada7.jpg (51,8 KB, 4 załadowań)
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2015-01-07 o 17:19
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 17:45   #2926
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Zdjęcie ze szminką nude ZJAWISKOWE.
Powinni jakiś odcień nazwać Miranda.
Też jestem ciekawa kreacji na Golden Globes ale przede wszystkim cenię street look czyli to czego mało.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 18:35   #2927
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Zdjęcie ze szminką nude ZJAWISKOWE.
Powinni jakiś odcień nazwać Miranda.
Też jestem ciekawa kreacji na Golden Globes ale przede wszystkim cenię street look czyli to czego mało.
chyba wszystkie tu najbardziej lubimy streetowe stylizacje - inspiracje
Rzeczywiście ostatnio mało takich zdjęć się pojawia.
W wielu rankingach, podsumowaniach 2014 roku na modowych/kobiecych stronach Miranda znajdowała się na liście najlepiej ubranych.
Jednym z najczęściej pojawiających się zestawień był ten jeansowy zestaw:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ModelsBestDressed1.jpg (71,0 KB, 34 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 19:12   #2928
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
chyba wszystkie tu najbardziej lubimy streetowe stylizacje - inspiracje
Rzeczywiście ostatnio mało takich zdjęć się pojawia.
W wielu rankingach, podsumowaniach 2014 roku na modowych/kobiecych stronach Miranda znajdowała się na liście najlepiej ubranych.
Jednym z najczęściej pojawiających się zestawień był ten jeansowy zestaw:
Jeden z moich ulubionych.
Szlachetnie prosty.
Dziewczęcy.
Do tego make up no make up i okulary CELINE.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 19:22   #2929
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

A to mój ulubiony 2014.
Jest i element dżinsu
W takich stylizacjach najlepiej widać urodę Mirandy.
Wygląda bardzo dziewczęco.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2015-01-07-20-15-46.jpg (40,3 KB, 34 załadowań)
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 21:24   #2930
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Sesja Mirandy w lutowym numerze amerykańskiego Glamour wygląda świeżo i bardzo ładnie, zwłaszcza podoba mi się zdjęcie nr. 1 i 3.

GLAMOUR US Luty 2015:
Wow, piekne fotki. Mi sie podoba kazdy makijaz poza nr. 2😦
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
chyba wszystkie tu najbardziej lubimy streetowe stylizacje - inspiracje
Rzeczywiście ostatnio mało takich zdjęć się pojawia.
W wielu rankingach, podsumowaniach 2014 roku na modowych/kobiecych stronach Miranda znajdowała się na liście najlepiej ubranych.
Jednym z najczęściej pojawiających się zestawień był ten jeansowy zestaw:
Ten zestaw to kompletnie nie moja bajka. Ale ja nie lubie blękitnego koloru, moze dlatego. No i nikt mnie nie przekona, nawet Miranda, ze dzinsowa koszula pasuje do dzinsow, bo w moim swiecie nie pasuje
Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
A to mój ulubiony 2014.
Jest i element dżinsu
W takich stylizacjach najlepiej widać urodę Mirandy.
Wygląda bardzo dziewczęco.
Te sandalki na szpilce przyprawily mnie o uklucie zazdrosci swego czasu, mimo ze sama bym takich w zyciu nie zalozyla. Ale robia wrazenie
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 09:06   #2931
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
A to mój ulubiony 2014.
Jest i element dżinsu
W takich stylizacjach najlepiej widać urodę Mirandy.
Wygląda bardzo dziewczęco
.
to prawda

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Wow, piekne fotki. Mi sie podoba kazdy makijaz poza nr. 2��

Ten zestaw to kompletnie nie moja bajka. Ale ja nie lubie blękitnego koloru, moze dlatego. No i nikt mnie nie przekona, nawet Miranda, ze dzinsowa koszula pasuje do dzinsow, bo w moim swiecie nie pasuje

Te sandalki na szpilce przyprawily mnie o uklucie zazdrosci swego czasu, mimo ze sama bym takich w zyciu nie zalozyla. Ale robia wrazenie
Te sandałki podkręcą chyba każdy look - bardzo sexy. Ja nie lubię klapek na obcasie. Uwielbiam szpilki, ale nie w wydaniu klapek, choć te Mirandowe robią wrażenie.
Za to błękitny jeans i koszule jeansowe tak w ogóle to moja bajka, bardzo mi się podobają. Mnie Randzia przekonała do jeansowego total look'u.

teorema a to widziałaś? Twój ulubiony słodko - różowy azjatycki styl

Sweet Japan Styczeń 2015
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p1.jpg (139,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p2.jpg (154,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p3.jpg (122,0 KB, 7 załadowań)
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2015-01-08 o 09:11
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 09:10   #2932
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

SAMANTHA THAVASA, sesja dla APPLE DAILY DELUXE, Issue 87


zdjęcia plus video (w filmiku wywiad z Mirandą, opowiada o synku, macierzyństwie, dbaniu o urodę i formę):


http://hk.apple.nextmedia.com/entert...50101/18987324
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ST1.jpg (50,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ST2.jpg (47,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ST3.jpg (82,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ST4.jpg (65,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ST5.jpg (117,3 KB, 3 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 09:29   #2933
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille;49653869
[B
teorema[/B] a to widziałaś? Twój ulubiony słodko - różowy azjatycki styl

Sweet Japan Styczeń 2015
No błagam Cię, no! To powinno być zakazane
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 16:20   #2934
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Miranda na kolejnej okładce

HARPER'S BAZAAR edycja US, Luty 2015

Zdjęcia: Terry Richardson
źródło: harpersbazaar.com, Bellazon

http://www.harpersbazaar.com/fashion...t-0215#slide-1
http://www.harpersbazaar.com/culture...interview-0215

Fragmenty wywiadu:
http://www.justjared.com/2015/01/08/...arpers-bazaar/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Harper'sBazaarUScover.jpg (70,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Harper'sBazaarUS.jpg (84,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HB_2015__01.jpg (77,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HB_2015__02.jpg (153,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HB_2015__03.jpg (112,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HB_2015__04.jpg (100,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HB_2015__05.jpg (106,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HB_2015__06.jpg (94,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HB_2015__07.jpg (111,7 KB, 3 załadowań)
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2015-01-08 o 16:23
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 17:12   #2935
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Miranda na kolejnej okładce

HARPER'S BAZAAR edycja US, Luty 2015

Zdjęcia: Terry Richardson
źródło: harpersbazaar.com, Bellazon

http://www.harpersbazaar.com/fashion...t-0215#slide-1
http://www.harpersbazaar.com/culture...interview-0215


Fragmenty wywiadu:
http://www.justjared.com/2015/01/08/...arpers-bazaar/



__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 11:09   #2936
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Filmik zza kulis sesji okładkowej i edytorialu dla InStyle Australia styczeń 2015 - Miranda wygląda świetnie - świeżo, dziewczęco.
Bardzo mi się podobają jej włosy - lekko rozjaśnione, na zdjęciach jakoś inaczej to wygląda, a w tym filmiku świetnie. Nie wiem czy to pasemka czy jaka metoda, ale wygląda to na prawdę dobrze. Mogłabym coś takiego mieć na własnych włosach

InStyle Cover Girl: Miranda Kerr

__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 11:59   #2937
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Filmik zza kulis sesji okładkowej i edytorialu dla InStyle Australia styczeń 2015 - Miranda wygląda świetnie - świeżo, dziewczęco.
Bardzo mi się podobają jej włosy - lekko rozjaśnione, na zdjęciach jakoś inaczej to wygląda, a w tym filmiku świetnie. Nie wiem czy to pasemka czy jaka metoda, ale wygląda to na prawdę dobrze. Mogłabym coś takiego mieć na własnych włosach


InStyle Cover Girl: Miranda Kerr

To kwestia włosów ale i makijażu.
Mirandzie najlepiej służy makijaż lekki.
Opalizująca skóra, lekko opalona, usta nude.
I uśmiech.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 12:46   #2938
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobają jej włosy - lekko rozjaśnione, na zdjęciach jakoś inaczej to wygląda, a w tym filmiku świetnie. Nie wiem czy to pasemka czy jaka metoda, ale wygląda to na prawdę dobrze. Mogłabym coś takiego mieć na własnych włosach
Jest jakaś mowa metoda koloryzacji, która polega na najmocniejszym rozjaśnieniu środkowej partii włosów, co daje ciekawy efekt. Niestety nie pamiętam profesjonalnej nazwy tejże, ale ponoc Jessica Biel ma teraz ta metodą ufarbowane włosy (swoją drogą, Jessica ma zawsze pięknie zrobione włosy). Miranda wcześniej miała farbowane włosy metodą flamboyage. U Mirandy teraz widzę też mocne rozjaśnienie w środkowej partii włosów, a do tego mocne pasemko przy twarzy.

Edit: znalazłam, to splashlight.
http://www.jeanlouisdavid.pl/splashl...n-louis-david/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg db21da8e8f245a31167f262a57ac311d.jpg (17,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jessica-Biel-Splashlights-679x1024.jpg (45,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ampio-splashlight-su-capelli-castani.jpg (30,3 KB, 4 załadowań)
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2015-01-09 o 12:56
teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 14:16   #2939
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

I mój kolejny ulubiony zestaw.
Zimowy 2014.
Podoba mi się tu wszystko - do tego Miranda dodaje kapelusz i te okulary.
Szkoda że teraz tak mało takich zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2015-01-09-10-00-37.jpg (37,9 KB, 22 załadowań)
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 17:08   #2940
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Jest jakaś mowa metoda koloryzacji, która polega na najmocniejszym rozjaśnieniu środkowej partii włosów, co daje ciekawy efekt. Niestety nie pamiętam profesjonalnej nazwy tejże, ale ponoc Jessica Biel ma teraz ta metodą ufarbowane włosy (swoją drogą, Jessica ma zawsze pięknie zrobione włosy). Miranda wcześniej miała farbowane włosy metodą flamboyage. U Mirandy teraz widzę też mocne rozjaśnienie w środkowej partii włosów, a do tego mocne pasemko przy twarzy.

Edit: znalazłam, to splashlight.
http://www.jeanlouisdavid.pl/splashl...n-louis-david/
Dzięki teorema za podpowiedź. Ta nowa metoda daje ciekawy efekt, powiem, że to coś dla mnie, może spróbuje przy najbliżej wizycie u fryzjera. Ciekawe czy w moim salonie oferują już ten sposób koloryzacji.

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
I mój kolejny ulubiony zestaw.
Zimowy 2014.
Podoba mi się tu wszystko - do tego Miranda dodaje kapelusz i te okulary.
Szkoda że teraz tak mało takich zdjęć
Fajny zestaw.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-04 13:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.