BodyART - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-18, 10:43   #1
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679

BodyART


Z tego co wyczytałam, jest to forma fitness z nurtu body & mind, łącząca elementy jogi, pilatesu, medycyny chińskiej, treningu funkcjonalnego. Jakby ktoś był zainteresowany to podaję link do filmiku, na którym instruktorka opowiada o tych zajęciach i prezentuje ich fragment: http://www.youtube.com/watch?v=HpjQ3aWGde0

Czy jest tu ktoś, kto próbował tych zajęć? Jak one dokładnie wyglądają, z jakich elementów się składają? Jakie efekty dają? Będę wdzięczna za wszelkie informacje

Edytowane przez FanaticaDelDembow
Czas edycji: 2011-12-18 o 10:45
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 14:39   #2
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: BodyART

Cytat:
Napisane przez FanaticaDelDembow Pokaż wiadomość
Z tego co wyczytałam, jest to forma fitness z nurtu body & mind, łącząca elementy jogi, pilatesu, medycyny chińskiej, treningu funkcjonalnego. Jakby ktoś był zainteresowany to podaję link do filmiku, na którym instruktorka opowiada o tych zajęciach i prezentuje ich fragment: http://www.youtube.com/watch?v=HpjQ3aWGde0

Czy jest tu ktoś, kto próbował tych zajęć? Jak one dokładnie wyglądają, z jakich elementów się składają? Jakie efekty dają? Będę wdzięczna za wszelkie informacje
ja chodzę już rok na body art i b. mi się podobają te zajecia, podobne sa do jogi, ponieważ są niektóre elementy jogi, zawierają trochę pilatesu, ale są b. dynamiczne; są to ćwiczenia na wzmocnienie mięśni - b. ręce mi wzmocniły i też poprawiają rozciągniecie
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 21:04   #3
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: BodyART

Dokładnie tak. Też chodziłam na Body Art i bardzo mi się podobało. Robilismy powitanie słońca, niektóre figury z jogi. Zajęcia są dynamiczne, bo wykonuje się układ ćwiczeń w rytmie. Wpływają na wzmocnienie mięśni, rozciągnięcie się.
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 10:03   #4
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: BodyART

Ciekawie to wszystko brzmi, szkoda że tak mało klubów (przynajmniej w Warszawie) oferuje takie zajęcia. Ale mam nadzieję, że niedługo się wybiorę
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.