Moja metamorfoza :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-01, 12:41   #1
malenka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Wink

Moja metamorfoza :))


Witam was dziewczyny

Jestem na forum od niedawna, bardzo mi się spodobało i stwierdziłam, że napiszę, a co mi tam . Potrzebuje odmiany, zmiany:

1. Makijaż- konkretnie jakie kolory cieni poleciłybyście mi, jaki tusz itp. Mniej więcej wiem jakie to cienie powinny być,ale wciąż czuje niedosyt. Poza tym nie mam za bardzo pojęcia jak wykonać makijaż nimi żeby wyglądał ładnie. Zawsze maluje się albo samą maskarą i błyszczykiem albo jasnym cieniem lub cieniem jasnym i ciemnym. Troszkę mi się już znudziło. Marzą mi się kreski na oczkach,ale też nie wiem jak i gdzie je umieścić. Wiem,że to może wydawać się śmieszne, że tak piszę,ale pewnie macie większą wiedzę ode mnie . Przydałby się fotki jak zrobić dany makijaż "krok po kroku" a jak nie to przynajmniej krótki opis

2. Kolor włosów i fryzura- obecnie mam kolor bardzo podobny do tych na zdjęciach, troszkę bardziej rdzawy. Marzy mi się totalna zmiana na lepsze . Zawsze farbuje odcieniami fioletów bądź czerwieni. Co do długości włosów, krótkie, wystrzępione, grzywka asymetryczna.Tutaj też jakaś zmiana by się przydała.

Przesyłam wam swoje fotki, były robione w studio,bo takich na "żywo" nie mogę znaleźć,ale wyszłam tutaj w miarę naturalnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jagoda19.jpg (71,6 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jagoda25.jpg (76,1 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jagoda24.jpg (71,7 KB, 114 załadowań)
malenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 12:46   #2
malenka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Moja metamorfoza :))

Chciałam dodać jeszcze, że zależy mi na wyglądzie seksown0- zadziornym, nie widzę siebie jako słodkiej dziewczynki
malenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 16:36   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Moja metamorfoza :))

odpowiedz na te pytania:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 17:06   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Moja metamorfoza :))

Nie jestem za farbowaniem się na fioletowo czy czerwono, wiem, że wiele dziewczyn chce zaszaleć i zrobić sobie coś wystrzałowego, ale często takie kolory szpecą, zamiast współgrać z urodą. Zmieniłabym twój kolor na coś bardziej naturalnego, ale najpierw odpowiedz jaki jest twój naturalny odcień. Może jednak uda Ci się znaleźć jakieś zdjęcia z przeszlości sprzed farbowania?

co do makijażu, to unikaj podkreślania dolnej powieki, ani na linii wodnej oka, ani poza nią, podkreślaj tylko górną powiekę, tak jak na zdjęciu ponizej. kreskę zaczynaj rysować w miejscu gdzie powieka zaczyna opadać w dół, przy zewnętrznych kącikach postaraj się, żeby szła ku górze, możesz ją tak malować, żeby w tym miejscu byla grubsza, to podniesie optycznie powiekę, nada oczom tej zadziorności, której poszukujesz.
proponuję Ci zapuścić włosy co najmniej do ramion i zmienić kolor. zapuść też grzywkę, bo niepotrzebnie poszerza Ci twarz. włosy upięte w kucyk, koki, są właśnie dla Ciebie. rozpuszczone owszem, ale dluzsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jagoda19.jpg (73,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jagoda19 kreska.jpg (73,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jagoda19 wlosy.jpg (72,9 KB, 73 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 20:37   #5
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Moja metamorfoza :))

Myślę, że pasowałby Ci jakiś ciepły kolor włosów, bo te fiolety Ci nie służą...
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 17:13   #6
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Moja metamorfoza :))

Obecna fryzura mało twarzowa, te krótkie wystrzyżone nad uchem włosy podkreślają okrągłą buzię. Pewnie chciałaś czegoś lekko awangardowego, nowoczesnego - ale niestety efekt jest odwrotny od zamierzonego.
Myślę, że fajne byłyby u Ciebie takie długie, proste kosmyki z dwóch stron twarzy, za to tył mocno podniesiony. (pierwszy załącznik)
Wyszczupliłoby Ci to policzki. Tyle, że na odrośnięcie będziesz musiała kilka miesięcy poczekać, więc chwilowo skupmy się na obecnym wyglądzie, też można dużo zdziałać..

Myślę, że ratunkiem dla tej wystrzyżonej strony będzie długi kolczyk, zwisający, dyndający, wyraźny. Grzywkę zaczesuj na stronę dłuższych włosów, po skosie, może być delikatnie poczochrana, tylko niech się trzyma na bok. Modeluj twarz, za pomocą różu albo bronzera, tak żeby wyszczuplić policzki. Oczywiście bez przesady, lepiej zbyt delikatnie niż zbyt wiele
Następnym razem, po odrośnięciu włosów, ze względu na kształt twarzy nie decyduj się na ścięcie krótsze niż do linii brody.
Jeśli chodzi o kolor włosów, to może zlikwiduj czerwone i fioletowe tony na rzecz lśniącego brązu (niezbyt ciemnego). I dbaj o połysk włosów i ich gładkość Warto też przygładzić te sterczące włoski z krótszej strony, żeby nie odstawały od głowy.

Myślę, że możesz sobie pozwolić na mocniejszy makijaż, używając głownie ciemniejszych kolorów: szarego, fioletu, granatowego. Możesz też spróbować eyelinera. Podkreślaj mocno zewnętrzny kącik, wyciągając go nieco do góry - W załącznikach kilka propozycji, raczej wyjściowych, niż codziennych. Poszukaj pogrubiającego rzęsy tuszu
Myślę, ze makijażowa propozycja Holly jest za to super na dzień - niby niewiele, a dużo daje
Na zdjęciach z makijażem podkreśliłam Ci policzki - róż lub bronzer prowadź smugą, od kości policzkowych, w stronę ust, po skosie - pomoże to trochę wizualnie wyszczuplić policzki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura1.jpg (25,3 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obecna fryzura+kolczyk.jpg (72,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyk+fryzura+makijaż.jpg (59,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura+kolczyk+makijaż2.jpg (59,3 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyk+fryzura+makijaż2.jpg (59,3 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura+kolczyk+makijaż3.jpg (59,4 KB, 71 załadowań)
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 15:44   #7
Stillady
Raczkowanie
 
Avatar Stillady
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Moja metamorfoza :))

Myślv, że pasowałby Ci kolor włosów ciemno kasztanowy. Twoje oczy zyskałyby wtedy na wyrazie.
__________________
http://twoje-stroje.blog.onet.pl

http://stillady.blogspot.com - mój blog o modzie - ZAPRASZAM
Stillady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-04, 22:48   #8
olianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 113
Dot.: Moja metamorfoza :))

Wredna Babo Twoje symulacje sa genialne
olianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 07:55   #9
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Moja metamorfoza :))

Cytat:
Napisane przez olianna Pokaż wiadomość
Wredna Babo Twoje symulacje sa genialne
zgadzam się w pełni!
5 fotka podkreślone mocno oczy super i kolczyki długie optycznie buzię "wydłużą" kolor włosów bardziej naturalny ten fiolet bryy
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 18:47   #10
malenka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Moja metamorfoza :))

Dziekuje wam dziewczyny za tak wyczerpujace odpowiedzi, nie odpisywalam dlugo, bo troche zabiegana jestem,ale pewnie, tez, bo chcialam troszkę przemyśleć to co napisalyście .
Propozycja Holly co do makijażu odpowiada mi. Z kolorem nie bardzo, ponieważ nigdy nie widziałbym się w blondzie. Moje pytanie odnosnie kresek: jak wykonać taka kreskę ? Sa jakies sposoby na jej wykonanie ? Sama kiedys próbowalam wykombinowac cos z kreskami ale wygladalam jak clown ;/. Wredna babo twoje symulacje rzeczywiscie sa fantastyczne. Z kolczykami swietny pomysl, kolor tez ok.
malenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.