Co zrobić z włosami? Jak ściąć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-03, 17:25   #1
annnie88
Zadomowienie
 
Avatar annnie88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 848
GG do annnie88

Co zrobić z włosami? Jak ściąć?


Hej dziewczyny, mam problem. Chciałabym mienić jakoś mojąfryzure troche bardziej niż tylko ścięce włosów na długość i wycieniowanie (co przez ostatnie kilka lat robie) ale nie wiem do końca co by mi pasowało
Włosy mam dość rzadkie i cienkie, za pare dni też farbuje na rudy, ale to po ścieciu juz. Myślałam o "bobie" tylko z przodu dłuższe z tyłu krótsze, co myślicie? Chetnie też przyjmę wszelakie propozycje i metamorfozy

W załączniku zdjecia "boba" i moje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2690.jpg (95,5 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3022.jpg (61,1 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3110.jpg (71,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3048.jpg (56,5 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3040.jpg (55,5 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (55,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (23,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 022311-Jennifer-400.jpg (25,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jennifer_anistonbob_picnik.jpg (41,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg watching-movies-watch-jennifer-aniston-cuts-inches-off-her-hair.jpg (35,9 KB, 34 załadowań)
__________________
Waga -74 Talia -78 Pas -94 Biodra -99

Czytam.. 8/2014
annnie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 18:57   #2
DanceWithMe_She
Przyczajenie
 
Avatar DanceWithMe_She
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Co zrobić z włosami? Jak ściąć?

Cytat:
Napisane przez annnie88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam problem. Chciałabym mienić jakoś mojąfryzure troche bardziej niż tylko ścięce włosów na długość i wycieniowanie (co przez ostatnie kilka lat robie) ale nie wiem do końca co by mi pasowało
Włosy mam dość rzadkie i cienkie, za pare dni też farbuje na rudy, ale to po ścieciu juz. Myślałam o "bobie" tylko z przodu dłuższe z tyłu krótsze, co myślicie? Chetnie też przyjmę wszelakie propozycje i metamorfozy

W załączniku zdjecia "boba" i moje.
Witaj Według mnie fryzurka Jennifer by Tobie pasowała, ślicznie ma ścięte te włosy Pozdrowionka
DanceWithMe_She jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 21:09   #3
alcia22
Rozeznanie
 
Avatar alcia22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 797
Dot.: Co zrobić z włosami? Jak ściąć?

może jakaś asymetryczna fryzurka
alcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 19:22   #4
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Co zrobić z włosami? Jak ściąć?

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i...lL_Jpi-_LmCxDAto moja propozycja
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 16:31   #5
annnie88
Zadomowienie
 
Avatar annnie88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 848
GG do annnie88
Dot.: Co zrobić z włosami? Jak ściąć?

Cytat:
Napisane przez DanceWithMe_She Pokaż wiadomość
Witaj Według mnie fryzurka Jennifer by Tobie pasowała, ślicznie ma ścięte te włosy Pozdrowionka
Cytat:
Napisane przez alcia22 Pokaż wiadomość
może jakaś asymetryczna fryzurka
Cytat:
Napisane przez izga88 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny Na tygodniu umówie sie do fryzjera i pewnie przed sama wizyta zdecyduje wiec póki co dziekuje za propozycje, ale chetnie poczytam kolejne
__________________
Waga -74 Talia -78 Pas -94 Biodra -99

Czytam.. 8/2014
annnie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 17:29   #6
Jola_Mill
Przyczajenie
 
Avatar Jola_Mill
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK/IOW
Wiadomości: 28
Send a message via Skype™ to Jola_Mill
Dot.: Co zrobić z włosami? Jak ściąć?

Witaj!
Przede wszystkim masz boski usmiech! To niewatpliwie jedna z Twoich tajnych broni jesli chodzi o atuty...czesciej sie usmiechaj bo naprawde jest co podziwiac i robia Ci sie takie zalotne "jabluszka" z policzkow

A co do fryzury to Aniston rzeczywiscie ma fajnie sciete wlosy, mysle ze taka fryzurka Ci bedzie pasowac tylko czy jestes pewna tego rudego koloru? Cos duzo dziewczyn ostatnio sie farbuje na ten kolor a wg mnie pasuje on tylko nielicznym...jaki jest Twoj naturalny kolor?
Pozdrawiam
Jola_Mill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 19:20   #7
annnie88
Zadomowienie
 
Avatar annnie88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 848
GG do annnie88
Dot.: Co zrobić z włosami? Jak ściąć?

Cytat:
Napisane przez Jola_Mill Pokaż wiadomość
Witaj!
Przede wszystkim masz boski usmiech! To niewatpliwie jedna z Twoich tajnych broni jesli chodzi o atuty...czesciej sie usmiechaj bo naprawde jest co podziwiac i robia Ci sie takie zalotne "jabluszka" z policzkow

A co do fryzury to Aniston rzeczywiscie ma fajnie sciete wlosy, mysle ze taka fryzurka Ci bedzie pasowac tylko czy jestes pewna tego rudego koloru? Cos duzo dziewczyn ostatnio sie farbuje na ten kolor a wg mnie pasuje on tylko nielicznym...jaki jest Twoj naturalny kolor?
Pozdrawiam
Ojj dziekuje za przemiły komplement
Co do wlosów, to naturalny kolor widac na moich 4cm odrostach taki mysi ciemny blond bez zycia.. tak bym go okreslila a na rudo farbuje sie od 2 lat, mam jasna cere, zielonkawo-szare oczy plus piegi i dobrze mi w tym kolorze Te jasne wlosy ktore widac do zaczynajacych sie odrostow to wlasnie ruda farba ktora juz sie strasznie spłukała i brzydko wyglada (no ale pol roku nie frbowalam). Fryzurka Aniston bardzo mi sie podoba i moje wlosy tez by sporo przez takie porządne ciecie zyskały, nie wiem tylko czy bedzie dobra przy moim wzroscie 176 i szerszych ramionach.. Dodaje jeszcze kilka amatorskich przeróbek, moze cos pomogą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 51373 copy.jpg (33,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 184890 copy.jpg (24,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edyta-pazura-rudy-kolor copy.jpg (11,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_92509k copy.jpg (25,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_dlugi_bob_najpiekniejsza_fryzura_650x473_rozmiar-niestandardowy copy.jpg (24,6 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-lob-10 copy.jpg (19,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5 copy.jpg (28,0 KB, 26 załadowań)
__________________
Waga -74 Talia -78 Pas -94 Biodra -99

Czytam.. 8/2014
annnie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 20:01   #8
Jola_Mill
Przyczajenie
 
Avatar Jola_Mill
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK/IOW
Wiadomości: 28
Send a message via Skype™ to Jola_Mill
Dot.: Co zrobić z włosami? Jak ściąć?

Na zdj. nr 5 wygladasz znakomicie, MEGA do Ciebie pasuje to ciecie i szczerze mowiac to nawet w tym blondzie Ci do twarzy, ale jesli tak dlugo juz farbujesz na rudo i Ci w nim dobrze to ja bym postawila na ten odcien z 2 zdjecia, nie wiem jak by to sie komponowalo razem z tym obem ze zdj. 5 (korzystam z tel i nie mam jak pomoc z symulacjami, porownaniami) ale mysle ze to polaczenie mogloby sie udac...moze nanies ten kolor z 2 zdj. w PS na tego boba z 5 i zobaczymy, chociaz mi sie naprawde podobasz w tym blondzie, ciekawi mnie tez jakbys wygladala w srednim brazie...teraz jak mozna zobaczyc porownanie roznych fryzur to zdecydowanie bob wygrywa...

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Na zdj. nr 5 wygladasz znakomicie, MEGA do Ciebie pasuje to ciecie i szczerze mowiac to nawet w tym blondzie Ci do twarzy, ale jesli tak dlugo juz farbujesz na rudo i Ci w nim dobrze to ja bym postawila na ten odcien z 2 zdjecia, nie wiem jak by to sie komponowalo razem z tym bobem ze zdj. 5 (korzystam z tel i nie mam jak pomoc z symulacjami, porownaniami) ale mysle ze to polaczenie mogloby sie udac...moze nanies ten kolor z 2 zdj. w PS na tego boba z 5 i zobaczymy, chociaz mi sie naprawde podobasz w tym blondzie, ciekawi mnie tez jakbys wygladala w srednim brazie...teraz jak mozna zobaczyc porownanie roznych fryzur to zdecydowanie bob wygrywa...
Jola_Mill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 14:42   #9
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Co zrobić z włosami? Jak ściąć?

przerobka nr 5- idealna fryzura dla Ciebie, świetnie to wyląda
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 14:54   #10
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Co zrobić z włosami? Jak ściąć?

Tez mi sie podoba nr 5 z przeróbek
PAsowałaby ci taka fryzura
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 10:36   #11
annnie88
Zadomowienie
 
Avatar annnie88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 848
GG do annnie88
Dot.: Co zrobić z włosami? Jak ściąć?

Cytat:
Napisane przez Jola_Mill Pokaż wiadomość
Na zdj. nr 5 wygladasz znakomicie, MEGA do Ciebie pasuje to ciecie i szczerze mowiac to nawet w tym blondzie Ci do twarzy, ale jesli tak dlugo juz farbujesz na rudo i Ci w nim dobrze to ja bym postawila na ten odcien z 2 zdjecia, nie wiem jak by to sie komponowalo razem z tym obem ze zdj. 5 (korzystam z tel i nie mam jak pomoc z symulacjami, porownaniami) ale mysle ze to polaczenie mogloby sie udac...moze nanies ten kolor z 2 zdj. w PS na tego boba z 5 i zobaczymy, chociaz mi sie naprawde podobasz w tym blondzie, ciekawi mnie tez jakbys wygladala w srednim brazie...teraz jak mozna zobaczyc porownanie roznych fryzur to zdecydowanie bob wygrywa...

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Na zdj. nr 5 wygladasz znakomicie, MEGA do Ciebie pasuje to ciecie i szczerze mowiac to nawet w tym blondzie Ci do twarzy, ale jesli tak dlugo juz farbujesz na rudo i Ci w nim dobrze to ja bym postawila na ten odcien z 2 zdjecia, nie wiem jak by to sie komponowalo razem z tym bobem ze zdj. 5 (korzystam z tel i nie mam jak pomoc z symulacjami, porownaniami) ale mysle ze to polaczenie mogloby sie udac...moze nanies ten kolor z 2 zdj. w PS na tego boba z 5 i zobaczymy, chociaz mi sie naprawde podobasz w tym blondzie, ciekawi mnie tez jakbys wygladala w srednim brazie...teraz jak mozna zobaczyc porownanie roznych fryzur to zdecydowanie bob wygrywa...
Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
przerobka nr 5- idealna fryzura dla Ciebie, świetnie to wyląda
Cytat:
Napisane przez PiszacDniem Pokaż wiadomość
Tez mi sie podoba nr 5 z przeróbek
PAsowałaby ci taka fryzura
Dzieki dziewczyny Pewnie cos takiego "spróbuje" zrobic
__________________
Waga -74 Talia -78 Pas -94 Biodra -99

Czytam.. 8/2014
annnie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 14:57   #12
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Co zrobić z włosami? Jak ściąć?

Witaj mam pewną radę : zostań przy naturalnym kolorze włosów ( odpowiadający kolorowi jaki masz na odrostach na zdjęciach w pierwszym poście) Piękny, głęboki kolor podkreślający odcień tęczówki i wydobywający urodę twarzy, a nadto bardzo modny. Fryzjer z pewnością dobierze odpowiedni odcień jeśli się nad tym zechcesz zastanowić.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 17:08   #13
Jola_Mill
Przyczajenie
 
Avatar Jola_Mill
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK/IOW
Wiadomości: 28
Send a message via Skype™ to Jola_Mill
Dot.: Co zrobić z włosami? Jak ściąć?

Pochwal sie nowa fryzurka jak juz bedziesz po wizycie
Jola_Mill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.