SGGW- Wątek zbiorczy - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-03, 23:11   #2191
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Mam mnóstwo znajomych na biologii i w sumie z nimi się bujam większość czasu. sporo podobnych przedmiotów co u mnie na hodowli. tylko że oni mają na wydziale medycyny weterynaryjnej a ja mam u siebie. ogólnie to zależy jak się przylożysz. fizyka akurat jest prosta. Ale np enzymy są trudne, immunologia, bkz, bkr. zależy od predyspozycji. chemii jest bardzo dużo. Ale są zadowoleni raczej skoro część z nich jest na magisterce już a druga część się broni w tym roku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

a co do kół to jest koło biologów i koło zoologiczne i sekcja z żubrami i ogólnie tym możliwości jest bynajmniej u mnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich ----------------->SGGW



gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 17:32   #2192
pstrag_w_pomaranczach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 205
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gfpink Pokaż wiadomość
ona jest na zarządzaniem i inżyniera produkcji ogólnie każdy akademik ma takie same pieniądze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie każdy akademik ma takie same opłaty. Możesz mieszkac przy metrze Racławicka za 300 zł, możesz mieszkać w jednym z ośmiu akademików takich jak Eden na kampusie, jest też Limba trochę droższa 410 zł ale warta swojej ceny

pamiętaj, że w wakacje nie wszystkie akademiki są czynne, w niektórych z nich są tylko poszczególne piętra do zamieszkania, musisz tego wcześniej się dowiedzieć. Mieszkałam już 3 razy w wakacje w aka, może być tak, że przyjdzie kierowniczka i powie żebyś jutro zmieniła akademik/piętro, bo przyjeżdżają dzieci na olimpiadę i będą mieszkać na twoim miejscu
pstrag_w_pomaranczach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 18:51   #2193
Trochofora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 280
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gfpink Pokaż wiadomość
Mam mnóstwo znajomych na biologii i w sumie z nimi się bujam większość czasu. sporo podobnych przedmiotów co u mnie na hodowli. tylko że oni mają na wydziale medycyny weterynaryjnej a ja mam u siebie. ogólnie to zależy jak się przylożysz. fizyka akurat jest prosta. Ale np enzymy są trudne, immunologia, bkz, bkr. zależy od predyspozycji. chemii jest bardzo dużo. Ale są zadowoleni raczej skoro część z nich jest na magisterce już a druga część się broni w tym roku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

a co do kół to jest koło biologów i koło zoologiczne i sekcja z żubrami i ogólnie tym możliwości jest bynajmniej u mnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję Ci za odpowiedź! )
Trochofora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:57   #2194
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Niedawno pisałam tutaj o ECTS,będąc na dniu otwartym WUMu usłyszałam coś o tym,że jeśli w danej uczelni czy na danym kierunku znajdzie się w 10% z najlepszymi wynikami to punkty nie są tracone.
Moje pytanie jest takie:czy obowiązuję to na SGGW? 10% w całej uczelni czy tylko na kierunku na którym się jest?
Dało mi to nadzieję,że może jednak poszłabym na biotechnologię jeśli nie uda mi się na WUM w tym roku.
Z góry dziękuję za odpowiedzi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 10:11   #2195
Marcioch_
Raczkowanie
 
Avatar Marcioch_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 397
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez m00nik Pokaż wiadomość
i zadowolona jestes z tego kierunku ?
W moim przypadku to ciut bardziej skomplikowane...
Bo ja tutaj w sumie przyszłam tylko dlatego, że miałam pewność że się dostanę, i nie miałam pomysłu na inne studia.
No i tak mi się na ZIPie skończyło xD
Wiadomo- są przedmioty mniej, lub bardziej przyjemne, jest sporo tzw 'zapychaczy'- czyli przedmiotów kompletnie nie związanych z kierunkiem (jak socjologia, czy komunikowanie społeczne).
Prowadzący też są naprawdę różni. Z niektórymi idzie się bez problemu dogadać, chcą iść na rękę, a inni są złośliwi. To samo dotyczy się prezentowanych przez nich treści.
Ale ogólnie rzecz biorąc- owszem, myślałam nad zmianą kierunku, zwłaszcza w momentach gdy miałam jakieś problemy z zaliczeniem przedmiotów (głównie grafiki xD), ale mimo wszystko, ciągle mnie tutaj coś trzyma.
Może to atmosfera uczelni, może kampus, może Aneta, może moje współlokatorki, koledzy z grupy i roku?
A może wszystko na raz?
Ale jakby nie był0- pokochałam tą uczelnię i mimo iż jestem humanistką (sic!), to ten kierunek techniczny mi się podoba i nie żałuję wyboru.
__________________
“ Ona była z rodzaju tych, co w pierwszej chwili są bardzo twarde, ale miękną, kiedy się je podrapie pod brodą i powie, ze trochę się je lubi. Wtedy gotowe są zrobić dla Ciebie wszystko. ”
Marcioch_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 10:15   #2196
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marcioch_ Pokaż wiadomość

Może to atmosfera uczelni, może kampus, może Aneta, może moje współlokatorki, koledzy z grupy i roku?
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
To na pewno ja xD
no żebyście wiedziały jak Marcioch cierpiał jak się uczyła o rodzajach samobójstw
taaaak tak tak nie słuchajcie jej bo z niej taka humanistka jak z koziej dupy trąba
Ostatni kolos z matmy napisała na maksa!
__________________
Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich ----------------->SGGW



gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 14:43   #2197
m00nik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 12
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pstrag_w_pomaranczach Pokaż wiadomość
Nie każdy akademik ma takie same opłaty. Możesz mieszkac przy metrze Racławicka za 300 zł, możesz mieszkać w jednym z ośmiu akademików takich jak Eden na kampusie, jest też Limba trochę droższa 410 zł ale warta swojej ceny
to juz wiem wiecej na ten temat, ale mimo wszystko trzeba bedzie dzwonic, a na jakiej ul jest ten akademik przy metrze?
m00nik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-05, 18:31   #2198
pstrag_w_pomaranczach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 205
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez m00nik Pokaż wiadomość
to juz wiem wiecej na ten temat, ale mimo wszystko trzeba bedzie dzwonic, a na jakiej ul jest ten akademik przy metrze?
http://adiss.sggw.pl/ popatrz sobie tu wszystko jest. zapisy są dopiero od któregoś czerwca teraz nikt nic Ci nie powie :p ale miejsca na pewno będą, w każdym akademiku
pstrag_w_pomaranczach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 21:09   #2199
Trochofora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 280
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Ok, to znowu ja

Mam kilka pytań. Jeszcze z tego co widzę rejestracji internetowej nie ma aktywnej, ale wolę już zapytać. Czytam właśnie załącznik o wymaganych dokumentach od kandydata na SGGW. To jest tak, że najpierw rejestruję się przez Internet, a potem jadę do odpowiedniego biura tej uczelni, gdzie daję ksero świadectwa maturalnego, zdjęcia itp., kiedy nie wiem jeszcze czy zostałam przyjęta czy już po przyjęciu?

A, i kolejne pytanie. Wiem, że wymagane jest zdjęcie w formie cyfrowej, a potem dwa zdjęcia do tego pliku dokumentów, które są takie same jak to w formie cyfrowej. Ale... Czy to zdjęcie może być inne od tego co mam w dowodzie? Moja koleżanka mówi, że nie może. Już sama nie wiem...

Wybaczcie, może pytania głupie, ale przez maturę już chyba w ogóle nie myślę :|

Edytowane przez Trochofora
Czas edycji: 2014-04-05 o 21:12
Trochofora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 21:11   #2200
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

zdjęcie musi być to samo. i tak, najpierw internetowa a potem stanie w mega długiej kolejce jeśli dostaniesz się w 1rekrutacji.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich ----------------->SGGW



gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 07:53   #2201
Marcioch_
Raczkowanie
 
Avatar Marcioch_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 397
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trochofora Pokaż wiadomość
A, i kolejne pytanie. Wiem, że wymagane jest zdjęcie w formie cyfrowej, a potem dwa zdjęcia do tego pliku dokumentów, które są takie same jak to w formie cyfrowej. Ale... Czy to zdjęcie może być inne od tego co mam w dowodzie? Moja koleżanka mówi, że nie może. Już sama nie wiem...

Wybaczcie, może pytania głupie, ale przez maturę już chyba w ogóle nie myślę :|
Tak, zdecydowanie może być inne. Ba! Wątpię, żebyś znalazła kogoś kto ma takie same zdj w dowodzie i legitymacji. Po prostu wymagania zdjęcia są takie same- musi to być lewy półprofil z odsłoniętym uchem. I tyle.

Pytaniami się nie martw
My też w tamtym roku dostawałyśmy 'małpiego rozumu' i nie wiedziałyśmy podstawowych rzeczy, mimo że czytałyśmy o nich
Także, spokojnie.
Po to jest to forum- żeby sobie wzajemnie pomóc
__________________
“ Ona była z rodzaju tych, co w pierwszej chwili są bardzo twarde, ale miękną, kiedy się je podrapie pod brodą i powie, ze trochę się je lubi. Wtedy gotowe są zrobić dla Ciebie wszystko. ”

Edytowane przez Marcioch_
Czas edycji: 2014-04-06 o 07:55
Marcioch_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 09:05   #2202
Trochofora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 280
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Ok, czyli te wszystkie papiery dopiero jak się dostanę

Dziękuję bardzo za odpowiedzi
Trochofora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 09:19   #2203
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Niedawno pisałam tutaj o ECTS,będąc na dniu otwartym WUMu usłyszałam coś o tym,że jeśli w danej uczelni czy na danym kierunku znajdzie się w 10% z najlepszymi wynikami to punkty nie są tracone.
Moje pytanie jest takie:czy obowiązuję to na SGGW? 10% w całej uczelni czy tylko na kierunku na którym się jest?
Dało mi to nadzieję,że może jednak poszłabym na biotechnologię jeśli nie uda mi się na WUM w tym roku.
Z góry dziękuję za odpowiedzi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ktoś coś wie na temat tych 10?% albo ma możliwość dowiedzieć się w uczelni?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 11:39   #2204
sluchawka94
Raczkowanie
 
Avatar sluchawka94
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 210
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cześć, jestem tegoroczną maturzystką. Uczęszczam do technikum kierunek : organizacja usług gastronomicznych. Miałam sobie zrobić rok przerwy ale po ostatniej rozmowie z rodzicami stwierdzili, że mam iść na studia . Jestem trochę zdenerwowana, bo deklaracje maturalne dawno złożone i zastanawiam się czy z samymi podstawowymi przedmiotami dostałabym się na gastronomię i hotelarstwo? Nie mam na siebie zbytnio pomysłu wiec pomyślałabym, że mogłabym kontynuować naukę w tym kierunku skoro mam już jakieś podstawy z technikum. Z góry dziękuje za wszelkie informacje
sluchawka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 15:01   #2205
honotu94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

dzięki bardzo za obszerne informacje. mam jeszcze jeden problem. z tego co patrzyłam na plany, zajęcia odbywaja się również w piątki i to już od południa. Na początek, cięzko byłoby mi znaleźć taką pracę, w której bez problemu mogłabym się zwalniać co drugi piątek. Myślisz, że dałoby radę nie chodzić na te południowe zajęcia i nie mieć przez to później problemów? Zależy mi żeby iść na SGGW, ale obawiam się, że z powodu tego planu będę musiała zrezygnować

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez pstrag_w_pomaranczach Pokaż wiadomość
hmmm... to są jednak studia, a nie liceum, poprzeczka jest wyższa niż w szkole. Wszystko polega na tym, żeby chodzić na ćwiczenia i regularnie się uczyć i odrabiać zadania nie jest to trudne. kilka osób miało warunki,z tego chyba tylko 2 były naprawdę "niematematyczne" - reszta po prostu olała przedmiot. są konsultacje po zajęciach, ćwiczeniowcy pomagają jak ktoś chce, naprawdę nie ma co się bać.

zajęcia praktyczne sa... 5 dniowe terenówki z geodezji, wyjścia nad Wisłę na teren N2000, robienie ankiet w gminach, a na zajęciach robimy projekty. Nie nastawiaj się na rysowanie i artystyczne wizje - owszem, jeśli lubisz sobie poprojektować to na niektórych przedmiotach się odnajdziesz, ale nastaw się na pracę przy komputerze.
pamiętaj też, że to SGGW. są przedmioty "rolnictwo", "leśnictwo", które są zabawne bo wydaje się, że to dla nas niepotrzebne. ale pamiętaj - w Polsce tylko 8% to tereny zurbanizowane duży nacisk kładzie się na wyszkolenie nas na urzędników państwowych lub urbanistów. nie ma wkuwania na pamięć, ale musisz nauczyć się czytać ze zrozumieniem Ustawy, znać kilka z nich praktycznie na pamięć... jeśli chcesz pracować w nieruchomościach, to jest to możliwe po naszym kierunku, jednak nie ma tu wielu przedmiotów z tym związanym. ale da się.
minusy uczelni: języki są na dennym poziomie, nie ma wi-fi, robią problemy z byle czego i nie zawsze jest kolorowo. ale to studia.

polecam zapisanie się już od 1 roku do Koła Naukowego-podczas projektów nauczysz się tam czasem więcej niż na zajęciach, poznasz ludzi, wykładowców, osoby z branży.

pytaj jak coś jeszcze
dzięki bardzo za obszerne informacje. mam jeszcze jeden problem. z tego co patrzyłam na plany, zajęcia odbywaja się również w piątki i to już od południa. Na początek, cięzko byłoby mi znaleźć taką pracę, w której bez problemu mogłabym się zwalniać co drugi piątek. Myślisz, że dałoby radę nie chodzić na te południowe zajęcia i nie mieć przez to później problemów? Zależy mi żeby iść na SGGW, ale obawiam się, że z powodu tego planu będę musiała zrezygnować
honotu94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 13:27   #2206
Julek05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cześć mam pytanko odnośnie przeliczania punktów. Interesuje mnie szczególnie logistyka. Brana jest pod uwage matematyka i angielski, ktore zdaje na podstawie. Przeliczałam sobie punkty i wyszło mi, że nawet jeśli będe mieć po 92% z nich czyli około 63 punktów, to nie mam szans na dostanie się na logistykę, bo próg w 2013 wynosił 67. Pomożecie i sprawdzicie czy dobrze wszystko przeliczylam?
Julek05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 13:28   #2207
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

dobrze przeliczyłaś

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich ----------------->SGGW



gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 13:34   #2208
Julek05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Czyli nie mam szans
Julek05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 13:35   #2209
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

witaj w moim świecie. w tamtym roku miałam to samo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich ----------------->SGGW



gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 13:37   #2210
Julek05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

no i teraz jestem w d*pie :/ a tak bardzo chciałam. Moim błedem jest to, że za późno sie zdecydowalam i roszerzam biole i chemie zamiast matematyki
Julek05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 13:38   #2211
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

ja byłam na rozszerzonej matematyce. i szczerze? nic to nie daje. program a matura to dwie różne sprawy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich ----------------->SGGW



gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 13:41   #2212
Julek05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

jeszcze biorę pod uwagę dietetykę, technologie energii odnawialnych i zarządzanie i inżynieria produkcji. Ale nie wiem czy na te kierunki opłaca się iść
Julek05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 13:41   #2213
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

niech się Marta wypowie czy ZiP jest czegoś warty

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich ----------------->SGGW



gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 21:31   #2214
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Julek05 Pokaż wiadomość
jeszcze biorę pod uwagę dietetykę, technologie energii odnawialnych i zarządzanie i inżynieria produkcji. Ale nie wiem czy na te kierunki opłaca się iść
raczej żaden z tych kierunków nie jest zbyt opłacalny, zdajesz chemię i biologię może pomyśl o czymś medycznym, przejrzyj ofertę np WUMu.

+ Matma rozszerzona bardzo się opłaca i nie jest trudna, teraz już za późno dla Ciebie, ale pisze to na przyszłość, może ktoś przeczyta to żeby się nie zniechęcał
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 11:53   #2215
Julek05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez P0m Pokaż wiadomość
raczej żaden z tych kierunków nie jest zbyt opłacalny, zdajesz chemię i biologię może pomyśl o czymś medycznym, przejrzyj ofertę np WUMu.

+ Matma rozszerzona bardzo się opłaca i nie jest trudna, teraz już za późno dla Ciebie, ale pisze to na przyszłość, może ktoś przeczyta to żeby się nie zniechęcał
Początkowo chciałam iść na coś związanego z żywnościa : bezpieczenstwo żywności, żywienie człowieka i ocena żywności albo technologia zywnosci i zywienia człowieka. Możecie mi coś powiedziec o tych kierunkach i mozliwosciach pracy po ich skonczeniu?
Julek05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 17:18   #2216
m00nik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 12
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

polecacie rachunkowosc na SGGW?! czy mozze lepiej szukac gdzie indziej?
m00nik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 08:27   #2217
pstrag_w_pomaranczach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 205
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez honotu94 Pokaż wiadomość
dzięki bardzo za obszerne informacje. mam jeszcze jeden problem. z tego co patrzyłam na plany, zajęcia odbywaja się również w piątki i to już od południa. Na początek, cięzko byłoby mi znaleźć taką pracę, w której bez problemu mogłabym się zwalniać co drugi piątek. Myślisz, że dałoby radę nie chodzić na te południowe zajęcia i nie mieć przez to później problemów? Zależy mi żeby iść na SGGW, ale obawiam się, że z powodu tego planu będę musiała zrezygnować

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------


dzięki bardzo za obszerne informacje. mam jeszcze jeden problem. z tego co patrzyłam na plany, zajęcia odbywaja się również w piątki i to już od południa. Na początek, cięzko byłoby mi znaleźć taką pracę, w której bez problemu mogłabym się zwalniać co drugi piątek. Myślisz, że dałoby radę nie chodzić na te południowe zajęcia i nie mieć przez to później problemów? Zależy mi żeby iść na SGGW, ale obawiam się, że z powodu tego planu będę musiała zrezygnować
w piątki od południa? przez całe studia tylko przez 1 semestr miałam zajęcia w piątki, i to rano. chyba coś źle znalazłaś, albo szukałaś dla niestacjonarnych bo chodzi Ci o zaoczne czy dzienne?

po pierwsze trzeba kombinować. nie ma problemu z chodzeniem na zajęcia z inną grupą/kierunkiem. Studiując dziennie można nawet chodzić na zajęcia w weekendy z zaocznymi
pstrag_w_pomaranczach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 10:46   #2218
honotu94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pstrag_w_pomaranczach Pokaż wiadomość
w piątki od południa? przez całe studia tylko przez 1 semestr miałam zajęcia w piątki, i to rano. chyba coś źle znalazłaś, albo szukałaś dla niestacjonarnych bo chodzi Ci o zaoczne czy dzienne?

po pierwsze trzeba kombinować. nie ma problemu z chodzeniem na zajęcia z inną grupą/kierunkiem. Studiując dziennie można nawet chodzić na zajęcia w weekendy z zaocznymi
właśnie chodzi mi o studia zaoczne
honotu94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 11:16   #2219
Trochofora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 280
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Hej, to znowu ja

Mam pytanie. Na SGGW wymagana jest kserokopia świadectwa ukończenia szkoły średniej i oryginał do wglądu. Czy to znaczy, że ja mam sama zorganizować tę kserokopię u notariusza (odpis), czy SGGW zatwierdza zgodność z oryginałem? I jak ma się rzecz z dowodem osobistym. Też potrzebuję jakiegoś zatwierdzenia czy jest zgodna kopia z oryginałem?
Trochofora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 11:18   #2220
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

przy składaniu dokumentów pokazujesz oryginały dokumentów zarówno dowodu jak i świadectwa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich ----------------->SGGW



gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-13 21:27:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.