Guerlain-kolorówka - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 17:05   #3841
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Guerlain-kolorówka

Oby

Jak je wyciągnęłam z kartonika w pracy (listonosz mi je tam dostarczył), koleżanki zaraz obmacały i pochwaliły, ale jak usłyszały cenę, to natychmiast popukały się w czoło Mam nadzieję je jutro olśnić
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:16   #3842
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Olśnisz je na bank
i wiadomosciami na temat boskich kuleczek a juz tymbardziej swoim wyglądam po zastosowaniu kuleczek

Ja jak uzylam pierwszy raz doi pracy Pasteli to od razu uslyszalam komplementy I pytania co zrobilam ze swoja cera ze taka ladna
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:58   #3843
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja moje meteorki kolekcjonuję, bo jak słusznie zauważyła m-habibi, jestem króliczkiem-chomiczkiem i tak ładne pachną...

no to prawda, jasne jak cholera te pudełeczka benefita, ale ja też jestem jasna, to się dobrze dogadujemy
Po obejrzeniu zdjęć na blogu Nevady właściwie zdecydowałam się już na zakup nowych kulek (myślę jeszcze czy kulki, czy prasowańce). Ponieważ zaoferowałaś swą pomoc, napisz mi wstępnie, jak rozwiązałybyśmy to. Chodzi mi o to, czy przelew mam ci zrobić w złotówkach, czy w funtach i według jakiego kursu
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 20:06   #3844
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja moje meteorki kolekcjonuję, bo jak słusznie zauważyła m-habibi, jestem króliczkiem-chomiczkiem i tak ładne pachną...

no to prawda, jasne jak cholera te pudełeczka benefita, ale ja też jestem jasna, to się dobrze dogadujemy
heh ja tez taki chomik jestem nie musze uzywac, ale wazne, zeby byla ta swiadomosc, ze mam!
no widzisz a ja niby nie ciemna, ale za jasne

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Mam już swoje beżyki Nie mogę się wręcz doczekać jutrzejszych testów Na razie wiem tyle, że pięknie pachną i wyglądają, ale mam nadzieję zachwycić się również ich właściwościami w zastosowaniu praktycznym
super
Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Oby

Jak je wyciągnęłam z kartonika w pracy (listonosz mi je tam dostarczył), koleżanki zaraz obmacały i pochwaliły, ale jak usłyszały cenę, to natychmiast popukały się w czoło Mam nadzieję je jutro olśnić
eee to znam ta reakcje u mnie tak wszystkie reaguja jak mowie ile co kosztuje...ale w koncu moge wydawac na co chce
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 20:41   #3845
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
eee to znam ta reakcje u mnie tak wszystkie reaguja jak mowie ile co kosztuje...ale w koncu moge wydawac na co chce
Najlepsze jest to, że jedna nałogowo kupuje ciuchy, druga buty, a patrzą z politowaniem na moje zakupy kosmetyczne Najwyraźniej świetnie się uzupełniamy - trzy zakupoholiczki, a każda lubi co innego
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 21:52   #3846
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Po obejrzeniu zdjęć na blogu Nevady właściwie zdecydowałam się już na zakup nowych kulek (myślę jeszcze czy kulki, czy prasowańce). Ponieważ zaoferowałaś swą pomoc, napisz mi wstępnie, jak rozwiązałybyśmy to. Chodzi mi o to, czy przelew mam ci zrobić w złotówkach, czy w funtach i według jakiego kursu
no to tak: nie mam polskiego konta, bo w PL nie mieszkam i mieszkać nie będę nie wiem jak wygląda sprawa, jeśli chodzi o przelewy na angielskie konto, bo nikt mi nigdy nie wysyła pieniędzy (sknerusy)

w każdym razie: kurs funta to chyba ok. 4,5 złotego, ale jeśli jest inaczej, to się umówimy inaczej, mi tam obojętnie, nie śledzę kursów walut meteorki kosztują 33,50, wysyłka około 5 funtów, nie będę brać pieniędzy za opakowanie. To ja sama nie wiem

jak Ty to widzisz ?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 22:22   #3847
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to, że jedna nałogowo kupuje ciuchy, druga buty, a patrzą z politowaniem na moje zakupy kosmetyczne Najwyraźniej świetnie się uzupełniamy - trzy zakupoholiczki, a każda lubi co innego
wlasnie ja kiedys wydawalam ciagle kase na ciuchy, teraz w sumie wole buty i torebki, ale kurtki tez uwielbiam chociaz wiadomo, z kosmetykow ciagle czegos mi brakuje i musze dokupowac

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
no to tak: nie mam polskiego konta, bo w PL nie mieszkam i mieszkać nie będę nie wiem jak wygląda sprawa, jeśli chodzi o przelewy na angielskie konto, bo nikt mi nigdy nie wysyła pieniędzy (sknerusy)

w każdym razie: kurs funta to chyba ok. 4,5 złotego, ale jeśli jest inaczej, to się umówimy inaczej, mi tam obojętnie, nie śledzę kursów walut meteorki kosztują 33,50, wysyłka około 5 funtów, nie będę brać pieniędzy za opakowanie. To ja sama nie wiem

jak Ty to widzisz ?
teraz to faktycznie sama mam metlik w glowie jakby przyszlo co do czego
z siostra gadalam, mowilam jej o meteorytkach i ze jak co to zeby ze 2 opakowania lub 3 wziela jak beda a jak nie to perfumy dla mnie
kolezanka sie nie odzywa, czyli mozna sobie darowac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 22:30   #3848
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

nie wydaje mi się, żeby polskie banki miały problem z przelewem pieniędzy na angielskie konto, ale jak już pisałam - nigdy nie miałam z tym do czynienia niestety, mieszkam za granicą od lat. Może ewentualnie przelew western union?

Ja BARDZO chętnie pomogę
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 23:29   #3849
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
nie wydaje mi się, żeby polskie banki miały problem z przelewem pieniędzy na angielskie konto, ale jak już pisałam - nigdy nie miałam z tym do czynienia niestety, mieszkam za granicą od lat. Może ewentualnie przelew western union?

Ja BARDZO chętnie pomogę
ja to sie nie znam, jak placilam np na ebayu to przez paypala i on sam mi zmienial walute wiem, ze jak ojciec placil za szkole siostrze to musial konto otworzyc, kupic euro, tyle ile bylo do oplaty za szkole i im juz w euro przelac wiec nie orientuje sie kompletnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 23:32   #3850
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja to sie nie znam, jak placilam np na ebayu to przez paypala i on sam mi zmienial walute wiem, ze jak ojciec placil za szkole siostrze to musial konto otworzyc, kupic euro, tyle ile bylo do oplaty za szkole i im juz w euro przelac wiec nie orientuje sie kompletnie
a. paypal. dobry pomysł

tyle lat mieszkam za granicą, a ciągle taka ciemna jestem w sprawach finansowych ( i pewnie wszystkich innych ), ehhh, dobrze, że jest TŻ hihi

Edytowane przez króliczek
Czas edycji: 2009-10-13 o 23:33
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 00:08   #3851
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a. paypal. dobry pomysł

tyle lat mieszkam za granicą, a ciągle taka ciemna jestem w sprawach finansowych ( i pewnie wszystkich innych ), ehhh, dobrze, że jest TŻ hihi
heh no moze sie okazac, ze najlepiej paypalem jezeli ty tez go masz to moznaby cos pokombinowac hehe mi Tzt by nie pomogl bo jak chodzi o paypala, ebay, allegro czy jakies platnosci internetowe to ja mistrzunio wiekszy niz on!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 00:13   #3852
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh no moze sie okazac, ze najlepiej paypalem jezeli ty tez go masz to moznaby cos pokombinowac hehe mi Tzt by nie pomogl bo jak chodzi o paypala, ebay, allegro czy jakies platnosci internetowe to ja mistrzunio wiekszy niz on!
ano mam, TŻ mi założył. Jestem kompletną ignorantką, jeśli chodzi o elektronikę, elektrykę, komputery i tak dalej nie mam czasu, żeby się zamistrzować w niczym innym niż ładnym makijażu ( nie mogę zdecydować, czy jestem leniwa czy zapracowana )
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 06:15   #3853
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh no moze sie okazac, ze najlepiej paypalem jezeli ty tez go masz to moznaby cos pokombinowac hehe mi Tzt by nie pomogl bo jak chodzi o paypala, ebay, allegro czy jakies platnosci internetowe to ja mistrzunio wiekszy niz on!
Dla mnie PayPal czy ebay przestały mieć tajemnice w momencie, gdy złapałam dzięki wizażowi kosmetycznego bakcyla Wcześniej wystarczało mi allegro... Cóż - apetyt rośnie w miarę jedzenia, a potrzeba matką wynalazku
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 07:10   #3854
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Dla mnie PayPal czy ebay przestały mieć tajemnice w momencie, gdy złapałam dzięki wizażowi kosmetycznego bakcyla Wcześniej wystarczało mi allegro... Cóż - apetyt rośnie w miarę jedzenia, a potrzeba matką wynalazku
oj tak... wizaz jest niebezpieczny, bo uswiadamia nam, ze takie kosmetyki, o ktorych istnieniu nie mialysmy wczesniej pojecia, albo wydawaly nam sie wyrzuceniem kasy w bloto - sa nam ABSOLUTNIE NIEZBEDNE do zycia.

jak my w ogole zylysmy wczesniej??
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 07:42   #3855
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Dobrze, ze juz jestesmy uswiadomione
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 08:18   #3856
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Guerlain-kolorówka

i jednocześnie
Byłam parę dni we Włoszech, miałam nadzieję, że przywiozę nowe kulki, pooglądam nowości, przywiozę jeszcze diorkową paletkę, oblukam jakieś cuda i co?
I
Na bezcłówkach nic nie było, sklepy albo zamknięte (bo sjesta, a ja akurat wtedy byłam na zakupach, a kiedy indziej się nie dało), albo ceny jak u nas, więc nie ma sensu.

Aaaa. zła jestem.
Dobrze chociaż, że przed wyjazdem parę zakupów na all zrobiłam, więc jak przyjdą, to mi osłodzą trochę
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 08:31   #3857
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

oj, szkoda..
ja teraz czekam i czekam na mojego listonosza
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 08:51   #3858
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
oj, szkoda..
ja teraz czekam i czekam na mojego listonosza
ja tez czekam... tylko pewnie przyjdzie mi jeszcze pare dni poczekac ... ostatnio ciale tylko na cos czekam... to jest dobijajace ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:35   #3859
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
oj tak... wizaz jest niebezpieczny, bo uswiadamia nam, ze takie kosmetyki, o ktorych istnieniu nie mialysmy wczesniej pojecia, albo wydawaly nam sie wyrzuceniem kasy w bloto - sa nam ABSOLUTNIE NIEZBEDNE do zycia.

jak my w ogole zylysmy wczesniej??
Dokładnie !!!
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 10:30   #3860
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja się na razie opieram wszystkim nowościom, nie mogę nic kupić w najbliższym czasie
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 10:36   #3861
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ano mam, TŻ mi założył. Jestem kompletną ignorantką, jeśli chodzi o elektronikę, elektrykę, komputery i tak dalej nie mam czasu, żeby się zamistrzować w niczym innym niż ładnym makijażu ( nie mogę zdecydować, czy jestem leniwa czy zapracowana )
hehe zapracowana jak nic! ja tez jak zaczne sie malowac to pozniej okazuje sie, ze sie wyrobic z czasem nie moge chociaz ostatnio maluje sie oszczednie bo mi sie nie chce cieniami ciapkac

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Dla mnie PayPal czy ebay przestały mieć tajemnice w momencie, gdy złapałam dzięki wizażowi kosmetycznego bakcyla Wcześniej wystarczało mi allegro... Cóż - apetyt rośnie w miarę jedzenia, a potrzeba matką wynalazku
oj tak! ebay, allegro, truskawa i inne sklepy internetowe czy strony aukcyjne wyobrazacie sobie ile bysmy musialy wydac gdyby ich nie bylo? watpie, ze mialabym chocby polowe tych kosmetykow, ktore mam

u was tez sypie snieg? wiatr wieje do tego i jeszcze mi prad odlaczyli rano i do 14 mialo go nie byc, ale poki co wlaczyli 30min temu wiec grzeje kosci przy grzejniku
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 15:04   #3862
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe zapracowana jak nic! ja tez jak zaczne sie malowac to pozniej okazuje sie, ze sie wyrobic z czasem nie moge chociaz ostatnio maluje sie oszczednie bo mi sie nie chce cieniami ciapkac


oj tak! ebay, allegro, truskawa i inne sklepy internetowe czy strony aukcyjne wyobrazacie sobie ile bysmy musialy wydac gdyby ich nie bylo? watpie, ze mialabym chocby polowe tych kosmetykow, ktore mam

u was tez sypie snieg? wiatr wieje do tego i jeszcze mi prad odlaczyli rano i do 14 mialo go nie byc, ale poki co wlaczyli 30min temu wiec grzeje kosci przy grzejniku

Oj, biedaku Ty . We Wroclawiu sniegu nie ma. Na razie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 19:07   #3863
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
no to tak: nie mam polskiego konta, bo w PL nie mieszkam i mieszkać nie będę nie wiem jak wygląda sprawa, jeśli chodzi o przelewy na angielskie konto, bo nikt mi nigdy nie wysyła pieniędzy (sknerusy)

w każdym razie: kurs funta to chyba ok. 4,5 złotego, ale jeśli jest inaczej, to się umówimy inaczej, mi tam obojętnie, nie śledzę kursów walut meteorki kosztują 33,50, wysyłka około 5 funtów, nie będę brać pieniędzy za opakowanie. To ja sama nie wiem

jak Ty to widzisz ?
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
nie wydaje mi się, żeby polskie banki miały problem z przelewem pieniędzy na angielskie konto, ale jak już pisałam - nigdy nie miałam z tym do czynienia niestety, mieszkam za granicą od lat. Może ewentualnie przelew western union?

Ja BARDZO chętnie pomogę
Dziękuję za chęci.
Jak będę miała czas, to jutro wskoczę do banku i dowiem się, jak oni to widzą. Wydaje mi się jednak, że nie będzie problemu. Z paypalem to nie wiem, bo nie korzystam, płacę kartą.

Dmiti, ciągle liczę jeszcze na twoją siostrę. Czy ona jutro wyjeżdża?
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 20:25   #3864
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain-kolorówka

Kochane gerlenowskie Paskudy :mock:. Moze sie ktorejs przyda:
http://www.allegro.pl/item778417677_...bre_eclat.html
http://www.allegro.pl/item779121395_...na_edycja.html
http://www.allegro.pl/item780202631_...u_de_nuit.html
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 10:25   #3865
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Guerlain-kolorówka

A ja po zimowej kolekcji będę USATYSFAKCJONOWANA i więcej nie będę chcieć niczego
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 10:28   #3866
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Taaaa juz to widzę Nie martw sie, zawsze znajdzie sie cos czego sie zapragnie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 10:36   #3867
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
A ja po zimowej kolekcji będę USATYSFAKCJONOWANA i więcej nie będę chcieć niczego

ale sie usmialam ))))))))))
ale nie bedziesz wiecej chciec niczego az do nastepnej limitowanej, tak?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 10:41   #3868
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ilios - dostałaś Motyle?
Jestem ich okropnie ciekawa...
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 10:42   #3869
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ty okropnie a ja potwornie
Dostalas motyle juz?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 10:46   #3870
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

no wlasnie nie ciagle czekam i czekam....
[naprawde myslalyscie, ze jest chocby cien szansy, ze je dostalam i nic nie powiedzialam? przeciez wiadomo, ze pierwsze co zrobie, jak juz dotra, narobie zdjec i Wam zamelduje, ze sa ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.