laser frakcyjny na rozstepy??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-29, 10:03   #31
Danka22
Raczkowanie
 
Avatar Danka22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 71
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Cytat:
Napisane przez Greta866 Pokaż wiadomość
Mi niestety prawie nic nie pomógł ;(
A miałaś stare rozstępy czy ,,świeże'' ?
Danka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 13:17   #32
Greta866
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 143
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Cytat:
Napisane przez Danka22 Pokaż wiadomość
A miałaś stare rozstępy czy ,,świeże'' ?
Miałam białe i stare rozstępy, czyli te najtrudniejsze do usunięcia niestety
Greta866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 16:28   #33
Danka22
Raczkowanie
 
Avatar Danka22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 71
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Cytat:
Napisane przez Greta866 Pokaż wiadomość
Miałam białe i stare rozstępy, czyli te najtrudniejsze do usunięcia niestety
To czyli na stare rozstępy ten laser nie pomoże?
Danka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 22:07   #34
Alusia1811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

A ja mam kolejne pytanie. Jestem juz po 4 zabiegach laserem i chcialabym sie was zapytac po jakim czasie beda widoczne efekty? Jak narazie po ostatnim zabiegu moje rozstepy sa ciagle czerwone, ale podobno czasami dlugo regeneruje sie skora. Do tego nadal czuje 'wglebienia' w skorze. Czy to wszystko jeszcze sie naprawi?
Alusia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 11:34   #35
ooooliwkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 20
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Cytat:
Napisane przez Alusia1811 Pokaż wiadomość
A ja mam kolejne pytanie. Jestem juz po 4 zabiegach laserem i chcialabym sie was zapytac po jakim czasie beda widoczne efekty? Jak narazie po ostatnim zabiegu moje rozstepy sa ciagle czerwone, ale podobno czasami dlugo regeneruje sie skora. Do tego nadal czuje 'wglebienia' w skorze. Czy to wszystko jeszcze sie naprawi?

Hej, a na jakie rozstępy robiłaś zabieg? Nowe, czy już starsze? I mozna wiedzieć gdzie robiłaś zabiegi?
ooooliwkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 15:13   #36
Alusia1811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Robilam na jeszcze czerwone i troche sine rozstepy. Dokladniej 1,5 roku po porodzie. A zabieg robilam w UK
Alusia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 10:47   #37
ooooliwkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 20
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Cytat:
Napisane przez Alusia1811 Pokaż wiadomość
Robilam na jeszcze czerwone i troche sine rozstepy. Dokladniej 1,5 roku po porodzie. A zabieg robilam w UK

Ja wczoraj byłam trzeci raz na laserze na brzuch, podobno skóra regeneruje się do pół roku po ostatnim zabiegu, więc dopiero wtedy można mówić o efektach, lub ich braku.

Planuję powtórzyć jeszcze raz w czerwcu, a później próbować karboksyterapi, podobno też jest skuteczna. Najlepszy niby laser, ale dobrze łączyć zabiegi, na każdego co innego działa. Karboksyterapia o tyle jest fajniejsza, że nie trzeba zasłaniać skóry po zabiegu, nie zrobią się przebarwienia itp.

Podpytywałam panią, która robiła mi zabieg i mówiła mi, że każda skóra regeneruje się inaczej i nie można porównywać się z innymi osobami, że komuś po 3razach prawie nic nie widać, a na innej osobie nie widać efektów. Ciekawa jestem jak będzie teraz w moim przypadku.

Edytowane przez ooooliwkaaa
Czas edycji: 2016-05-24 o 10:50
ooooliwkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-24, 11:14   #38
AneczkaJ
Rozeznanie
 
Avatar AneczkaJ
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 517
Exclamation Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Pokaże Wam jak to mniej więcej wyglądało u mnie. Rozstępy były stosunkowo świeże i ciemne, pierwszy zabieg wykonany był 6 miesięcy po porodzie. Zabiegi miałam wykonane trzy, każdy kolejny był bardziej krwawy, bo skóra była coraz cieńsza:

1. tydzień po pierwszym zabiegu
2. trzy tygodnie po 1. zabiegu
3. miesiąc po trzecim zabiegu
4. 5 lat po zabiegach- zdjęcie jest odbiciem lustrzanym, tamte były robione "do lustra"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0098.JPG (22,4 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0126.JPG (11,3 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0330_drugi_zabieg.jpg (13,2 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0198.JPG (24,6 KB, 173 załadowań)

Edytowane przez AneczkaJ
Czas edycji: 2016-05-24 o 11:17
AneczkaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 07:57   #39
ooooliwkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 20
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Cytat:
Napisane przez AneczkaJ Pokaż wiadomość
Pokaże Wam jak to mniej więcej wyglądało u mnie. Rozstępy były stosunkowo świeże i ciemne, pierwszy zabieg wykonany był 6 miesięcy po porodzie. Zabiegi miałam wykonane trzy, każdy kolejny był bardziej krwawy, bo skóra była coraz cieńsza:

1. tydzień po pierwszym zabiegu
2. trzy tygodnie po 1. zabiegu
3. miesiąc po trzecim zabiegu
4. 5 lat po zabiegach- zdjęcie jest odbiciem lustrzanym, tamte były robione "do lustra"

Efekt jest bardzo dobry. Bardzo wyczuwalne są pod dotykiem? W jakim salonie robiłaś zabiegi? Więcej zabiegów nie chciałaś robić, czy nie było już sensu powtarzać?

Ja jestem już po 3 zabiegu, planuję zrobić jeszcze raz i spróbować karboksyterapi.

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:18 ----------


Edytowane przez ooooliwkaaa
Czas edycji: 2016-05-27 o 09:12
ooooliwkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 09:30   #40
AneczkaJ
Rozeznanie
 
Avatar AneczkaJ
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 517
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Cytat:
Napisane przez ooooliwkaaa Pokaż wiadomość
Efekt jest bardzo dobry. Bardzo wyczuwalne są pod dotykiem? W jakim salonie robiłaś zabiegi? Więcej zabiegów nie chciałaś robić, czy nie było już sensu powtarzać?

Ja jestem już po 3 zabiegu, planuję zrobić jeszcze raz i spróbować karboksyterapi.
To była oferta z Groupona- na trzy zabiegi właśnie, tyle więc wykorzystałam.
Byłam w Q10 Centrum Urody i Medycyny w Chorzowie.

Wiadomo, że lepszy efekt byłby, gdyby zrobić więcej zabiegów, ale trochę się obawiałam, czy te ciemne ślady, po miejscu gdzie działał laser znikną całkowicie, na tamtym etapie uznałam, że wykorzystam tylko wykupiony pakiet... Przebarwienia były delikatnie widoczne jeszcze przez ponad rok.

Poprawa jest spora, bo te rozstępy były bardzo szerokie i głębokie, spłyciły się znacznie, natomiast cały czas są delikatnie wyczuwalne.
AneczkaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 16:26   #41
Alusia1811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Cytat:
Napisane przez AneczkaJ Pokaż wiadomość
To była oferta z Groupona- na trzy zabiegi właśnie, tyle więc wykorzystałam.
Byłam w Q10 Centrum Urody i Medycyny w Chorzowie.

Wiadomo, że lepszy efekt byłby, gdyby zrobić więcej zabiegów, ale trochę się obawiałam, czy te ciemne ślady, po miejscu gdzie działał laser znikną całkowicie, na tamtym etapie uznałam, że wykorzystam tylko wykupiony pakiet... Przebarwienia były delikatnie widoczne jeszcze przez ponad rok.

Poprawa jest spora, bo te rozstępy były bardzo szerokie i głębokie, spłyciły się znacznie, natomiast cały czas są delikatnie wyczuwalne.
Moim zdaniem efekt jest super. Ja jestem juz rok po pierwszy zabiegu i moje rozstepy sa nadal takiej samej wielkosci moze lekko mniej sine i minimalnie mniej plytkie niz na poczatku. Zdalazlam jakies zdjecia.

1.kilka godzin po zabiegu
2. 3 dni po zabiegu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Untitled.png (162,5 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: png Untitled1.png (187,9 KB, 120 załadowań)
Alusia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 09:09   #42
ooooliwkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 20
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

A pokaż zdjęcie teraz jak one wyglądają? Widać, że twoje były szerokie. Ja w ogóle mam inną teraz skórę po zabiegu niż Wy:/ mam pełno mikroskopijnych dziureczek na których zrobiły się strupki, skóra zaczyna się łuszczyć i powoli strupki znikają.Do 2tyg po zabiegu mam te strupki.

Zdjęcie robiono mi przed pierwszym zabiegiem, mają porównywać po 4 zabiegu.
Chcę jeszcze spróbować karboksyterapii, podobno dobrze jest łączyć zabiegi.
Na fb widziałam jak jakaś fit mama korzysta z tego samego salonu co ja i już miała 5 zabiegów, ma na blogu porównywać efekty na sobie

Podobno mimo wszystko laser jest najlepszy na rozstępy, później karboksyterapia i kwasy. Słyszałam jeszcze, że można stosować derma roller samej w domu, ale osobiście nie stosowałam. Zakupiłam go, ale jakoś mnie nie przekonuje. Może i będzie skuteczny, bo igiełki wbijają się w rozstęp, a one potrzebują dziurkowania, żeby skóra zaczynała się regenerować.

Może któraś z przyjmowała kolagen w tabletkach?

Edytowane przez ooooliwkaaa
Czas edycji: 2016-05-27 o 09:16
ooooliwkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 17:44   #43
Alusia1811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Przepraszam ze tak dlugo nie wiem czy mam byc zadowolona z tych efektow.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png aaaaaaaa.png (380,5 KB, 139 załadowań)
Alusia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:13   #44
ooooliwkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 20
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Cytat:
Napisane przez Alusia1811 Pokaż wiadomość
Przepraszam ze tak dlugo nie wiem czy mam byc zadowolona z tych efektow.

Szerokie, ja też mam kilka takich :/ na pewno się trochę spłyciły. Ja zaczęłam jeszcze chodzić na karboksyterapię. Stwierdziłam, że jeżeli już mam w głowie cały czas te rozstępy to połączę laser z karbo... zrobię po serii i zobaczę jak to będzie wyglądać. Podobno ta karbo też daje fajne efekty i nawet na starych rozstępach. Jeszcze zależy jakim urządzeniem jest robione. Niestety seria lasera to 5 zabiegów, a karbo 10. Znalazłam fajną w miarę ofertę, bo wykupując serię z góry 10zabiegów płacę 1tys, więc po 100zł zabieg to nie tak źle. Przynajmniej nie będę mieć wyrzutów sumienia, że nic z nimi nie robiłam. Tak jak teraz wyrzucam sobie, że może w ciąży coś mogłam jeszcze więcej robić, żeby im zapobiec.....:/ ale wątpię, bo przenosiłam ciąże 10dni, więc dało mi to w d....

Szkoda tylko, że necie są ciągle te same zdjęcia efektów... które moim zdaniem nie są w 100% prawdziwe, albo naciągane-poprawiane :/


Alusia1811 Pamiętasz może jakim urządzeniem dokładnie miałaś robione zabiegi? Czytałam dużo o tych laserach to jest wielka różnica, w głębokości do której on dochodzi w skórze. Tak samo jak z depilacją laserową. Po niektórych włosy po pierwszym zabiegu giną, a po innych dopiero po kilku.

Edytowane przez ooooliwkaaa
Czas edycji: 2016-06-14 o 09:18
ooooliwkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 08:52   #45
gnazi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: usuwanie drobnych rozstępów

po ciąży rozstępy to normalka, ja korzystałam z zabiegów liposukcji kawitacyjnej, 4 cm mniej w udach i roztępy zdecydowanie mniej widoczne !
xxx
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7-500x313-495x313.jpg (18,0 KB, 66 załadowań)

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-15 o 09:16 Powód: Link.
gnazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 19:45   #46
Alusia1811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Robione mialam jakims fraxalem, dokladnie nie pamietam, ale z tego co czytalam to chyba jest jeden ze starszych laserow. Innego niestety w moim miescie nie bylo. A ty ooooliwkaaa jakim mialas robione? Kiedy idziesz na karbo?
Alusia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 07:36   #47
ooooliwkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 20
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Cytat:
Napisane przez Alusia1811 Pokaż wiadomość
Robione mialam jakims fraxalem, dokladnie nie pamietam, ale z tego co czytalam to chyba jest jeden ze starszych laserow. Innego niestety w moim miescie nie bylo. A ty ooooliwkaaa jakim mialas robione? Kiedy idziesz na karbo?

Ja robię Almą Harmony XL, na karbo idę w tym tygodniu w czwartek.
ooooliwkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 16:44   #48
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Laser frakcyjny CO2 to skuteczna i sprawdzona metoda w walce z niechcianymi rozstępami. Im blizny są bardziej "świeże", tym efekty bywają bardziej zadowalające. Zabieg na ogól zalecany jest w serii. Równie dobre efekty można zaobserwowac przy terapiach "łączonych" np. z mezoterapia igłową i mezoterapią mikroigłową.
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 13:39   #49
judyta95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

Cytat:
Napisane przez Natalia_kosmetolog Pokaż wiadomość
Laser frakcyjny CO2 to skuteczna i sprawdzona metoda w walce z niechcianymi rozstępami. Im blizny są bardziej "świeże", tym efekty bywają bardziej zadowalające. Zabieg na ogól zalecany jest w serii. Równie dobre efekty można zaobserwowac przy terapiach "łączonych" np. z mezoterapia igłową i mezoterapią mikroigłową.
Bardzo dobre efekty daje rf mikroigłowy. Wlasnie na stare rozstepy, blizny, przykurcze. Potrzeba w takim przypadku serii zabiegow w odstepach.Moj brat jest w trakcie takiej serii po nieudanym zabiegu usuwaniu tatuazu niestety
judyta95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-20 14:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.