Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-16, 13:53   #4381
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
chciałyście to macie

1 rząd od lewej:
Paint Pot Girl Friendly, cienie: Sugarshot, Sunset B., Pandamonium, Mont Black, pearlglide Miss Fortune, shadestick Butternutty i Penny, lipglass Steal My Heart, Virgin Kiss i Tasty, korektor Studio Touch-Up Stick NW20, Mineralize Sheersheen Powder Loose - Sheerbronze, Beauty Powder - Natural Flare, Select Sheer Loose - NW25

2 rząd od lewej - pigmenciaki:
Quick Frost, Reflects Blackened Red, Mega-Rich, Reflects Bronze, Rushmetal, Mutiny, Steel Blue, Deep Blue Green, Your Ladyship, Viz-A-Violet, Violet, Revved-Up, Mauvement (wiem, że parę osób go chciało, ale był ostatni ), Cocomotion
wow to się nazywają zakupy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 14:00   #4382
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
chciałyście to macie

1 rząd od lewej:
Paint Pot Girl Friendly, cienie: Sugarshot, Sunset B., Pandamonium, Mont Black, pearlglide Miss Fortune, shadestick Butternutty i Penny, lipglass Steal My Heart, Virgin Kiss i Tasty, korektor Studio Touch-Up Stick NW20, Mineralize Sheersheen Powder Loose - Sheerbronze, Beauty Powder - Natural Flare, Select Sheer Loose - NW25

2 rząd od lewej - pigmenciaki:
Quick Frost, Reflects Blackened Red, Mega-Rich, Reflects Bronze, Rushmetal, Mutiny, Steel Blue, Deep Blue Green, Your Ladyship, Viz-A-Violet, Violet, Revved-Up, Mauvement (wiem, że parę osób go chciało, ale był ostatni ), Cocomotion
jak zwykle cudne cudności! Fajny by było wybrać się do takiego outletu i powybierać różne limitowanki. Strasznie trudno podejmuje się decyzję, gdzy nie ma się tego przed oczami
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 14:01   #4383
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
chciałyście to macie

1 rząd od lewej:
Paint Pot Girl Friendly, cienie: Sugarshot, Sunset B., Pandamonium, Mont Black, pearlglide Miss Fortune, shadestick Butternutty i Penny, lipglass Steal My Heart, Virgin Kiss i Tasty, korektor Studio Touch-Up Stick NW20, Mineralize Sheersheen Powder Loose - Sheerbronze, Beauty Powder - Natural Flare, Select Sheer Loose - NW25

2 rząd od lewej - pigmenciaki:
Quick Frost, Reflects Blackened Red, Mega-Rich, Reflects Bronze, Rushmetal, Mutiny, Steel Blue, Deep Blue Green, Your Ladyship, Viz-A-Violet, Violet, Revved-Up, Mauvement (wiem, że parę osób go chciało, ale był ostatni ), Cocomotion
Marti, cudne zakupy

(Szkoda tylko, że Mauvement był tylko jeden - zazdroszczę jego właścicielce )
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 14:30   #4384
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
jak zwykle cudne cudności! Fajny by było wybrać się do takiego outletu i powybierać różne limitowanki. Strasznie trudno podejmuje się decyzję, gdzy nie ma się tego przed oczami
no dokładnie.. to najlepszy sposób na outletowe zakupy, bo nigdy nie można przewidzieć co akurat będzie ja listy nigdy nie robię, bo zawsze jest zupełnie co innego

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Marti, cudne zakupy

(Szkoda tylko, że Mauvement był tylko jeden - zazdroszczę jego właścicielce )
przykro mi ostatnio chyba wykupiłam wszystkie...
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 15:20   #4385
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

moze juz bylo wczesniej, z gory sorry za powtorke Wygooglalam bloga o kosmetykach MAC'a i roznych swatchach tej marki
http://mackarrie.blogspot.com/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 15:34   #4386
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Angry Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

czy ja napisalam ze umieracie z glodu wydajac kase na maca?!
cos wam sie potentegowalo chyba lekko.

bede dalej przy swoim i tyle. dla wlasnego makijazu nie warto miec wszystkich pedzli maca. zdania nie zmienie. czy jest roznica? jak sie ma reke to nie ma. jak sie nie umie malowac to obojetnie czym ale sie nie pomalujesz. i wtedy niewazne czy dasz za pedzel 20 czy 90 zl!
krzywdy sobie nie mozna zrobic, bo chyba nikt z odrobina rozsadku nie dziubie pedzlem w oko.
sa oczywiscie pedzle maca, ktorych odpowiednikow sie nie znajdzie i je warto zakupic. ale nie wiem czy do was dociera, ze nie kazda panienka co wejdzie na to forum i dowiadujac sie ile kosztuja pedzle sie na nie nakreci, bo bedzie to zakup na lata. kazdy pedzel mozna wykonczyc robiac cos nieodpowiednio!
zdaje mi sie tak jakbyscie mialy klapki na oczach i myslaly tylko "mac, mac, mac".
Pomyslcie ze czytaja to forum zapewne tez osoby mlodsze, ktore nie pracuja, a jak dostana kieszonkowe czy cos to nie wiem czy z radoscia wydadza kase na jeden pedzel i do konca miesiaca beda myslaly "a mogłam mieć fajną bluzeczkę".
Wątek jest 'kosmetyki m.a.c', ale mozna ludziom pokazac odowiedniki tansze niektorych pedzli.
Ciekawe czy wszystkie uzywalyscie mac'a od poczatku swojej stycznosci z makjiazem?! Jak ktos zaczyna i nie moze pozwolic sobie kupic od razu wszystkich pedzli to doradzicie: kup jeden, a po roku bedziesz miec juz te potrzebne?! Nie lepiej zeby wtedy wprawial sobie reke, ale mial potrzebne pedzle? I kupował lepsze pędzle z biegiem czasu? Raczej na początek nie wydasz ok 500 zł na same pedzle z maca, nie oszukujmy się! No chyba że masz na serio dużo kasy, ale nie wiem jak wy, ale ja takiego miesięcznego kieszonkowego nie miałam nigdy.
Makijaż to nie tylko pędzle, ale i cienie, podkłady, bazy, pudry, korektory, eyelinery, róże, highlightery i wiele, wiele innych. Więc początki nie są łatwe.
Ok rozumiem wasze kosztowne hobby/ nałóg czy jakkolwiek to zwiecie. Moje też jest kosztowne, ale rozumiem że nie każdy poświęci tyle kasy na początek. Patrzcie na realia!
Wkurzyłyście mnie.
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 16:06   #4387
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
czy ja napisalam ze umieracie z glodu wydajac kase na maca?!
cos wam sie potentegowalo chyba lekko.

bede dalej przy swoim i tyle. dla wlasnego makijazu nie warto miec wszystkich pedzli maca. zdania nie zmienie. czy jest roznica? jak sie ma reke to nie ma. jak sie nie umie malowac to obojetnie czym ale sie nie pomalujesz. i wtedy niewazne czy dasz za pedzel 20 czy 90 zl!
krzywdy sobie nie mozna zrobic, bo chyba nikt z odrobina rozsadku nie dziubie pedzlem w oko.
sa oczywiscie pedzle maca, ktorych odpowiednikow sie nie znajdzie i je warto zakupic. ale nie wiem czy do was dociera, ze nie kazda panienka co wejdzie na to forum i dowiadujac sie ile kosztuja pedzle sie na nie nakreci, bo bedzie to zakup na lata. kazdy pedzel mozna wykonczyc robiac cos nieodpowiednio!
zdaje mi sie tak jakbyscie mialy klapki na oczach i myslaly tylko "mac, mac, mac".
Pomyslcie ze czytaja to forum zapewne tez osoby mlodsze, ktore nie pracuja, a jak dostana kieszonkowe czy cos to nie wiem czy z radoscia wydadza kase na jeden pedzel i do konca miesiaca beda myslaly "a mogłam mieć fajną bluzeczkę".
Wątek jest 'kosmetyki m.a.c', ale mozna ludziom pokazac odowiedniki tansze niektorych pedzli.
Ciekawe czy wszystkie uzywalyscie mac'a od poczatku swojej stycznosci z makjiazem?! Jak ktos zaczyna i nie moze pozwolic sobie kupic od razu wszystkich pedzli to doradzicie: kup jeden, a po roku bedziesz miec juz te potrzebne?! Nie lepiej zeby wtedy wprawial sobie reke, ale mial potrzebne pedzle? I kupował lepsze pędzle z biegiem czasu? Raczej na początek nie wydasz ok 500 zł na same pedzle z maca, nie oszukujmy się! No chyba że masz na serio dużo kasy, ale nie wiem jak wy, ale ja takiego miesięcznego kieszonkowego nie miałam nigdy.
Makijaż to nie tylko pędzle, ale i cienie, podkłady, bazy, pudry, korektory, eyelinery, róże, highlightery i wiele, wiele innych. Więc początki nie są łatwe.
Ok rozumiem wasze kosztowne hobby/ nałóg czy jakkolwiek to zwiecie. Moje też jest kosztowne, ale rozumiem że nie każdy poświęci tyle kasy na początek. Patrzcie na realia!
Wkurzyłyście mnie.

nikt tu nikogo nie zmusza żeby zamiast bluzeczki kupował pędzel MACa. Jeśli ktoś wchodzi na watek i choć odrobinę wie o firmie MAC i ich pędzlach to zwykle po to, żeby dowiedzieć się o nich więcej... polecam czytać ze zrozumieniem... Kamil np chwilę temu pisał o tym, jakich pędzli warto używać a jakie jego zdaniem są wydatkiem nie do końca koniecznym.
Nie zgadzam się też z opinią, że jak ktoś nie umie się malować to niczym się nie pomaluje... no chyba że totalnie nic nie potrafi, ale jak ktos się wdraża to niestety ale dobry pędzel jest w stanie zdziałać cuda i nie mów że jest inaczej. Dotąd używałam pędzli z Sephory i jednego Inglota. O ile o Inglocie źle nie mówię (miękki, miły tylko straszliwie gubi włosie) o tyle Sephora do najcudniejszych nie nalezy pod względem jakości pędzli. Ale przekonałam się o tym dopiero po kupnie 217 MACa, bo wcześniej byłam przekonana że po prostu nie potrafię cieniować i koniec. Ale okazało się że białe delikatne włosie 217stki potrafi uczynić cuda.
Poprzez wyrażenie "zrobić sobie krzywdę" mamy na myśli niekoniecznie wsadzanie pędzli do oka.. raczej makijaż zapsuty zlym blendowaniem czy za mocną plamą koloru co niestety gorszej jakości pędzle potrafią zarobić.
Wyażenia w stylu "potentegowało" są lekko nie na miejscu na tym forum.
Cieszymy się, że Ty możesz poświęcić dużo pieniędzy na poczatek. dlatego też, że my nie możemy to staramy się sobie pomagać a nie najeżdżamy na siebie i nie zarzucamy sobie wzajemnie "potentegowania"... A jesli ktoś szuka pomocy na tym watku zawsze ją znajduje. Jak pyta o pędzle MACa to zauważ, że nikt nie mówi "kup wszystkie" - najczęściej pojawiają się konkretne propozycje. Więc nie wiem skąd wysnułaś takie wnioski ale nie do końca sa one zgodne z prawdą...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 18:23   #4388
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
czy ja napisalam ze umieracie z glodu wydajac kase na maca?!
cos wam sie potentegowalo chyba lekko.

bede dalej przy swoim i tyle. dla wlasnego makijazu nie warto miec wszystkich pedzli maca. zdania nie zmienie. czy jest roznica? jak sie ma reke to nie ma. jak sie nie umie malowac to obojetnie czym ale sie nie pomalujesz. i wtedy niewazne czy dasz za pedzel 20 czy 90 zl!
krzywdy sobie nie mozna zrobic, bo chyba nikt z odrobina rozsadku nie dziubie pedzlem w oko.
sa oczywiscie pedzle maca, ktorych odpowiednikow sie nie znajdzie i je warto zakupic. ale nie wiem czy do was dociera, ze nie kazda panienka co wejdzie na to forum i dowiadujac sie ile kosztuja pedzle sie na nie nakreci, bo bedzie to zakup na lata. kazdy pedzel mozna wykonczyc robiac cos nieodpowiednio!
zdaje mi sie tak jakbyscie mialy klapki na oczach i myslaly tylko "mac, mac, mac".
Pomyslcie ze czytaja to forum zapewne tez osoby mlodsze, ktore nie pracuja, a jak dostana kieszonkowe czy cos to nie wiem czy z radoscia wydadza kase na jeden pedzel i do konca miesiaca beda myslaly "a mogłam mieć fajną bluzeczkę".
Wątek jest 'kosmetyki m.a.c', ale mozna ludziom pokazac odowiedniki tansze niektorych pedzli.
Ciekawe czy wszystkie uzywalyscie mac'a od poczatku swojej stycznosci z makjiazem?! Jak ktos zaczyna i nie moze pozwolic sobie kupic od razu wszystkich pedzli to doradzicie: kup jeden, a po roku bedziesz miec juz te potrzebne?! Nie lepiej zeby wtedy wprawial sobie reke, ale mial potrzebne pedzle? I kupował lepsze pędzle z biegiem czasu? Raczej na początek nie wydasz ok 500 zł na same pedzle z maca, nie oszukujmy się! No chyba że masz na serio dużo kasy, ale nie wiem jak wy, ale ja takiego miesięcznego kieszonkowego nie miałam nigdy.
Makijaż to nie tylko pędzle, ale i cienie, podkłady, bazy, pudry, korektory, eyelinery, róże, highlightery i wiele, wiele innych. Więc początki nie są łatwe.
Ok rozumiem wasze kosztowne hobby/ nałóg czy jakkolwiek to zwiecie. Moje też jest kosztowne, ale rozumiem że nie każdy poświęci tyle kasy na początek. Patrzcie na realia!
Wkurzyłyście mnie.
Szkoda, że tak nerwowo Jeżeli chodzi o śmierć głodową, było to podane raczej w formie żartu i nawiązania do wielokrotnie podejmowanych przez nas mentalnych postanowień o niekupowaniu więcej MACa, bo trzeba będzie jeść suche ziemniaki do końca miesiąca, z racji wydania pieniędzy na kosmetyki. To tyle.
Jeśli chodzi o pędzle to już napisałam wyżej.
Myślę, że jeśli ktoś trafił na forum i na wątek o MACu, to z tego względu, że zaczął się nim interesować
Owszem, wszystko da się wykończyć używając nieadekwatnie do zastosowania, ale po to jest ten wątek (podobnie jak forum), żeby do takich sytuacji dochodziło jak najrzadziej.
Sama zarabiam pracując dorywczo, i robię wszystko, żeby z mojego kieszonkowego (nie lubię tego słowa ) zakupić to, co lubię. A że kombinuję jak mogę, to czasem uda się zakupić i sweterek i MACzydło. A czasem się nie uda. Więc da się to jakoś pogodzić.
Każdy mierzy własną miarą, każdy robi co chce ze swoimi pieniędzmi, służymy radą i pomocą jak ktoś pyta. Zarzuty, że tu tylko 'mac mac mac' są o tyle nietrafione, że to w końcu wątek o MACu.

Nie mam siły za bardzo na odpieranie zarzutów, po prostu szkoda, że atmosfera się zwarzyła. Mam nadzieję, że temat zostanie rychło porzucony, bo szkoda nerwów nas wszystkich. Przykro mi, że Cię wkurzyliśmy.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 18:58   #4389
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
czy ja napisalam ze umieracie z glodu wydajac kase na maca?!
cos wam sie potentegowalo chyba lekko.

bede dalej przy swoim i tyle. dla wlasnego makijazu nie warto miec wszystkich pedzli maca. zdania nie zmienie. czy jest roznica? jak sie ma reke to nie ma. jak sie nie umie malowac to obojetnie czym ale sie nie pomalujesz. i wtedy niewazne czy dasz za pedzel 20 czy 90 zl!
krzywdy sobie nie mozna zrobic, bo chyba nikt z odrobina rozsadku nie dziubie pedzlem w oko.
sa oczywiscie pedzle maca, ktorych odpowiednikow sie nie znajdzie i je warto zakupic. ale nie wiem czy do was dociera, ze nie kazda panienka co wejdzie na to forum i dowiadujac sie ile kosztuja pedzle sie na nie nakreci, bo bedzie to zakup na lata. kazdy pedzel mozna wykonczyc robiac cos nieodpowiednio!
zdaje mi sie tak jakbyscie mialy klapki na oczach i myslaly tylko "mac, mac, mac".
Pomyslcie ze czytaja to forum zapewne tez osoby mlodsze, ktore nie pracuja, a jak dostana kieszonkowe czy cos to nie wiem czy z radoscia wydadza kase na jeden pedzel i do konca miesiaca beda myslaly "a mogłam mieć fajną bluzeczkę".
Wątek jest 'kosmetyki m.a.c', ale mozna ludziom pokazac odowiedniki tansze niektorych pedzli.
Ciekawe czy wszystkie uzywalyscie mac'a od poczatku swojej stycznosci z makjiazem?! Jak ktos zaczyna i nie moze pozwolic sobie kupic od razu wszystkich pedzli to doradzicie: kup jeden, a po roku bedziesz miec juz te potrzebne?! Nie lepiej zeby wtedy wprawial sobie reke, ale mial potrzebne pedzle? I kupował lepsze pędzle z biegiem czasu? Raczej na początek nie wydasz ok 500 zł na same pedzle z maca, nie oszukujmy się! No chyba że masz na serio dużo kasy, ale nie wiem jak wy, ale ja takiego miesięcznego kieszonkowego nie miałam nigdy.
Makijaż to nie tylko pędzle, ale i cienie, podkłady, bazy, pudry, korektory, eyelinery, róże, highlightery i wiele, wiele innych. Więc początki nie są łatwe.
Ok rozumiem wasze kosztowne hobby/ nałóg czy jakkolwiek to zwiecie. Moje też jest kosztowne, ale rozumiem że nie każdy poświęci tyle kasy na początek. Patrzcie na realia!
Wkurzyłyście mnie.
Moim zdaniem nie ma co do tego tematu podchodzić aż tak nerwowo Głodowanie z powodu MAC'a było tylko żartem, który miał zobrazować zamiłowanie czytelniczek tego watku do kosmetyków tej firmy.
Same przecież wiemy, jako osoby dorosłe i w pełni świadome swojego budżetu i swoich wyborów, że nie poświęciłybyśmy czegoś ważnego w naszym życiu dla nowego cienia . Trzeba dać ludziom trochę kredytu zaufania co do wolności ich wyborów.
Moja kosmetyczka składa się zaledwie z małym procencie z MAC'a - weszłam na ten wątek z żywego zainteresowania tą marką. Jestem tu nowa, ale nie spotkałam się do tej pory z umniejszaniem jakości innym kosmetykom na rzecz MAC'a, a raczej z pomocną dłonią w wyborze odpowiednich rzeczy z gąszczu oferowanych przes nich produktów.
Przykro mi, że się zdenerwowałaś - napewno nie było niczyją intencją wprowadzić Cię w stan wzburzenia.
Myślę, że nie ma co do tego wracać i pozwolić każdemu mieć własne zdanie na ten temat.
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 19:01   #4390
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
czy ja napisalam ze umieracie z glodu wydajac kase na maca?!
cos wam sie potentegowalo chyba lekko.
omg

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
bede dalej przy swoim i tyle. dla wlasnego makijazu nie warto miec wszystkich pedzli maca. zdania nie zmienie. czy jest roznica? jak sie ma reke to nie ma. jak sie nie umie malowac to obojetnie czym ale sie nie pomalujesz. i wtedy niewazne czy dasz za pedzel 20 czy 90 zl!
krzywdy sobie nie mozna zrobic, bo chyba nikt z odrobina rozsadku nie dziubie pedzlem w oko.
sa oczywiscie pedzle maca, ktorych odpowiednikow sie nie znajdzie i je warto zakupic. ale nie wiem czy do was dociera, ze nie kazda panienka co wejdzie na to forum i dowiadujac sie ile kosztuja pedzle sie na nie nakreci, bo bedzie to zakup na lata. kazdy pedzel mozna wykonczyc robiac cos nieodpowiednio!
zdaje mi sie tak jakbyscie mialy klapki na oczach i myslaly tylko "mac, mac, mac".
Pomyslcie ze czytaja to forum zapewne tez osoby mlodsze, ktore nie pracuja, a jak dostana kieszonkowe czy cos to nie wiem czy z radoscia wydadza kase na jeden pedzel i do konca miesiaca beda myslaly "a mogłam mieć fajną bluzeczkę".
Wiele rzeczy do mnie dociera, naprawdę. Również to, że niektóre stwierdzenia nie są grzeczne.

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Wątek jest 'kosmetyki m.a.c', ale mozna ludziom pokazac odowiedniki tansze niektorych pedzli.
Ciekawe czy wszystkie uzywalyscie mac'a od poczatku swojej stycznosci z makjiazem?! Jak ktos zaczyna i nie moze pozwolic sobie kupic od razu wszystkich pedzli to doradzicie: kup jeden, a po roku bedziesz miec juz te potrzebne?! Nie lepiej zeby wtedy wprawial sobie reke, ale mial potrzebne pedzle? I kupował lepsze pędzle z biegiem czasu? Raczej na początek nie wydasz ok 500 zł na same pedzle z maca, nie oszukujmy się! No chyba że masz na serio dużo kasy, ale nie wiem jak wy, ale ja takiego miesięcznego kieszonkowego nie miałam nigdy.
Makijaż to nie tylko pędzle, ale i cienie, podkłady, bazy, pudry, korektory, eyelinery, róże, highlightery i wiele, wiele innych. Więc początki nie są łatwe.
Ok rozumiem wasze kosztowne hobby/ nałóg czy jakkolwiek to zwiecie. Moje też jest kosztowne, ale rozumiem że nie każdy poświęci tyle kasy na początek. Patrzcie na realia!
Wkurzyłyście mnie.
omg!

Czy doradzałyśmy jakiejś 13 letniej dziewuszce,która w życiu nie miała pędzla w ręce zakup MACa? Ja tu nie widziałam osób, które chcą kupic pierwszy w życiu pędzel i proszą o pomoc.

Ja nikomu nie zaglądam w portfel i bardzo nie lubie jak ktoś zagląda mi.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 19:09   #4391
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

dziewczyny wszystko powiedzialy i szkoda dalszych komentarzy..

Kazdy z nas jest dorosły i wie co robi. Takze jesli chodzi o zakupy. Nawet jesli potem tego zaluje.
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2010-01-16 o 19:11
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 19:17   #4392
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
czy ja napisalam ze umieracie z glodu wydajac kase na maca?!
cos wam sie potentegowalo chyba lekko.

bede dalej przy swoim i tyle. dla wlasnego makijazu nie warto miec wszystkich pedzli maca. zdania nie zmienie. czy jest roznica? jak sie ma reke to nie ma. jak sie nie umie malowac to obojetnie czym ale sie nie pomalujesz. i wtedy niewazne czy dasz za pedzel 20 czy 90 zl!
krzywdy sobie nie mozna zrobic, bo chyba nikt z odrobina rozsadku nie dziubie pedzlem w oko.
sa oczywiscie pedzle maca, ktorych odpowiednikow sie nie znajdzie i je warto zakupic. ale nie wiem czy do was dociera, ze nie kazda panienka co wejdzie na to forum i dowiadujac sie ile kosztuja pedzle sie na nie nakreci, bo bedzie to zakup na lata. kazdy pedzel mozna wykonczyc robiac cos nieodpowiednio!
zdaje mi sie tak jakbyscie mialy klapki na oczach i myslaly tylko "mac, mac, mac".
Pomyslcie ze czytaja to forum zapewne tez osoby mlodsze, ktore nie pracuja, a jak dostana kieszonkowe czy cos to nie wiem czy z radoscia wydadza kase na jeden pedzel i do konca miesiaca beda myslaly "a mogłam mieć fajną bluzeczkę".
Wątek jest 'kosmetyki m.a.c', ale mozna ludziom pokazac odowiedniki tansze niektorych pedzli.
Ciekawe czy wszystkie uzywalyscie mac'a od poczatku swojej stycznosci z makjiazem?! Jak ktos zaczyna i nie moze pozwolic sobie kupic od razu wszystkich pedzli to doradzicie: kup jeden, a po roku bedziesz miec juz te potrzebne?! Nie lepiej zeby wtedy wprawial sobie reke, ale mial potrzebne pedzle? I kupował lepsze pędzle z biegiem czasu? Raczej na początek nie wydasz ok 500 zł na same pedzle z maca, nie oszukujmy się! No chyba że masz na serio dużo kasy, ale nie wiem jak wy, ale ja takiego miesięcznego kieszonkowego nie miałam nigdy.
Makijaż to nie tylko pędzle, ale i cienie, podkłady, bazy, pudry, korektory, eyelinery, róże, highlightery i wiele, wiele innych. Więc początki nie są łatwe.
Ok rozumiem wasze kosztowne hobby/ nałóg czy jakkolwiek to zwiecie. Moje też jest kosztowne, ale rozumiem że nie każdy poświęci tyle kasy na początek. Patrzcie na realia!
Wkurzyłyście mnie.
Moja Droga,
Z łaski swojej zejdź z moich pieniędzy i z tego na co Ja je wydaję. Nadmieniam, że niegrzecznym jest punktowanie ile i na co ktoś wydał swoje zarobki. Ja nie zmuszam Nikogo do wydawania pieniędzy na MACa i nie zaglądam mu w portfel, Ty też tego nie rób.
W tym wątku dzielimy się swoimi doświadczeniami w korzystaniu z produktów MAC, wrzucamy swatche, radzimy się siebie w miłej atmosferze, więc proszę, nie wyskakuj tutaj jak przysłowiowy "Filip z konopii" ze swoimi niesmacznymi postami.
Chcesz się przydać na coś to zrób swatche, zrecenzuj jakiś produkt, daj coś od Siebie a nie tylko narzekasz. To jest wątek o MACu i tu mówimy o MACu, więc Twój argument jest nietrafiony. Wprowadzasz nerwową atmosferę i dobrze by było abyś dostosowała się do panujących tutaj reguł

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny wszystko powiedzialy i szkoda dalszych komentarzy..

Kazdy z nas jest dorosły i wie co robi. Takze jesli chodzi o zakupy. Nawet jesli potem tego zaluje.
Masz rację szkoda nerwów ...
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 19:35   #4393
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
chciałyście to macie
Martuś

...pięk ne zakupy

Juz testowałaś nabytki? Strasznie jestem ciekawa cieni.


MaSS1984- powiem tylko tyle, Twój post jest zwyczajnie niegrzeczny.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 19:53   #4394
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Moja Droga,
Z łaski swojej zejdź z moich pieniędzy i z tego na co Ja je wydaję. Nadmieniam, że niegrzecznym jest punktowanie ile i na co ktoś wydał swoje zarobki. Ja nie zmuszam Nikogo do wydawania pieniędzy na MACa i nie zaglądam mu w portfel, Ty też tego nie rób.
W tym wątku dzielimy się swoimi doświadczeniami w korzystaniu z produktów MAC, wrzucamy swatche, radzimy się siebie w miłej atmosferze, więc proszę, nie wyskakuj tutaj jak przysłowiowy "Filip z konopii" ze swoimi niesmacznymi postami.
Chcesz się przydać na coś to zrób swatche, zrecenzuj jakiś produkt, daj coś od Siebie a nie tylko narzekasz. To jest wątek o MACu i tu mówimy o MACu, więc Twój argument jest nietrafiony. Wprowadzasz nerwową atmosferę i dobrze by było abyś dostosowała się do panujących tutaj reguł
.
Bardzo mądrze napisane
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 20:40   #4395
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

OK zawrzyjmy rozejm. Ja jestem uparciuch i mogłabym w kółko to samo, ale nie o to mi chodzi. Chyba się wszystkie nie do końca zrozumiałyśmy.
Nie zaglądam nikomu do portfela, ale sądzę, że miło byłoby dla nowych pokazać coś co się opłaca z MACa, ale tak prawdziwie. Wiadomo, że chciałoby się mieć wszystko, ale mogłybybyśmy wybrać coś co uważamy, że na prawdę się przyda. Cienie i pigmenty każdy wybiera wg upodobań, ale pędzle raczej są kwestią raczej ogólną i raczej każda z nas, wie które tak na prawdę warto, a które można sobie odpuścić. Ale osoby które tu wchodzą mają przeglądać tysiące postów?!
Dziewczyny, które już coś wiedzą o wizażu poznały MACa, ale dużo osób nie ma do niego dostępu, a zakupy na allegro należą do zakupów podwyższonego ryzyka.
Szczerze, to sądzę, że nie wszyscy którzy przeglądają wątek, się także i udzielają w nim. Dlatego czy nie możemy spróbować zrobić porównania pędzli i wkleić dla potomnych?
Sądzę też że na pędzel można trafić. Z MACa chyba każda z Was raczej sama sobie wybiera z asortymentu, bo mimo że np 217 to inaczej od drugiej 217 wygląda.
Nie wiem jak z Inglotem, bo w sumie nigdy nie miałam czasu za bardzo w Polsce, tylko kupowałam jak leciały. Pozatym od pań ze sklepów i stoisk za dużo nie mogłam się dowiedzieć, a od producenta to odpowiedzi się nigdy nie doczekam. Do Polski lecę za 10 dni, więc mam zamiar trafić na wizażystkę w Inglocie i porozmawiać z nią szczerze. Bo sprzedawczynie (nie mogę nazwać dziewczyn co pracują tam inaczej- przynajmniej tych na które się natknęłam, z resztą nie tylko tam, bo Douglas to też jakaś porażka- dobierano mi podkład na mój makijaż!!!).
Z Sephory i Douglasa jakoś pędzle mnie nie przekonywały do siebie, dlatego nigdy ich nie kupowałam, ale zapewne kiedyś kupię jakieś w celu dalszych porównywań i kombinowania.

Przepraszam jak kogoś uraziłam, ale poczułam jakbyście wszystkie na mnie naskoczyły i jakbyście za plecami mówiły: "skoro nie chcesz wszystkiego z mac'a i nie stoisz za tą firmą to spadaj". Zwalę też winę na moje napięcie przedmiesiączkowe i brak męża pod ręką, w celu wyżycia się.

Fotki zrobię, nawet już się wzięłam za to, ale spostrzegłam ricepaper x2 w palecie, więc w efekcie paleta nadal nie jest zapełniona.
Pozatym słońce na wyspach mnie nie rozpieszcza, a foty z lampą nie oddają efektu. Z resztą zdjęcia i tak nie oddadzą go do końca.

Mam nadzieję, że zacznie znów być przyjemniej. Sorry za problem, ale nie znamy się wzajemnie i wasze żarty odebrałam inaczej.
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 20:55   #4396
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
OK zawrzyjmy rozejm. Ja jestem uparciuch i mogłabym w kółko to samo, ale nie o to mi chodzi. Chyba się wszystkie nie do końca zrozumiałyśmy.
Nie zaglądam nikomu do portfela, ale sądzę, że miło byłoby dla nowych pokazać coś co się opłaca z MACa, ale tak prawdziwie. Wiadomo, że chciałoby się mieć wszystko, ale mogłybybyśmy wybrać coś co uważamy, że na prawdę się przyda. Cienie i pigmenty każdy wybiera wg upodobań, ale pędzle raczej są kwestią raczej ogólną i raczej każda z nas, wie które tak na prawdę warto, a które można sobie odpuścić. Ale osoby które tu wchodzą mają przeglądać tysiące postów?!
Dziewczyny, które już coś wiedzą o wizażu poznały MACa, ale dużo osób nie ma do niego dostępu, a zakupy na allegro należą do zakupów podwyższonego ryzyka.
Szczerze, to sądzę, że nie wszyscy którzy przeglądają wątek, się także i udzielają w nim. Dlatego czy nie możemy spróbować zrobić porównania pędzli i wkleić dla potomnych?
Sądzę też że na pędzel można trafić. Z MACa chyba każda z Was raczej sama sobie wybiera z asortymentu, bo mimo że np 217 to inaczej od drugiej 217 wygląda.
Nie wiem jak z Inglotem, bo w sumie nigdy nie miałam czasu za bardzo w Polsce, tylko kupowałam jak leciały. Pozatym od pań ze sklepów i stoisk za dużo nie mogłam się dowiedzieć, a od producenta to odpowiedzi się nigdy nie doczekam. Do Polski lecę za 10 dni, więc mam zamiar trafić na wizażystkę w Inglocie i porozmawiać z nią szczerze. Bo sprzedawczynie (nie mogę nazwać dziewczyn co pracują tam inaczej- przynajmniej tych na które się natknęłam, z resztą nie tylko tam, bo Douglas to też jakaś porażka- dobierano mi podkład na mój makijaż!!!).
Z Sephory i Douglasa jakoś pędzle mnie nie przekonywały do siebie, dlatego nigdy ich nie kupowałam, ale zapewne kiedyś kupię jakieś w celu dalszych porównywań i kombinowania.

Przepraszam jak kogoś uraziłam, ale poczułam jakbyście wszystkie na mnie naskoczyły i jakbyście za plecami mówiły: "skoro nie chcesz wszystkiego z mac'a i nie stoisz za tą firmą to spadaj". Zwalę też winę na moje napięcie przedmiesiączkowe i brak męża pod ręką, w celu wyżycia się.

Fotki zrobię, nawet już się wzięłam za to, ale spostrzegłam ricepaper x2 w palecie, więc w efekcie paleta nadal nie jest zapełniona.
Pozatym słońce na wyspach mnie nie rozpieszcza, a foty z lampą nie oddają efektu. Z resztą zdjęcia i tak nie oddadzą go do końca.

Mam nadzieję, że zacznie znów być przyjemniej. Sorry za problem, ale nie znamy się wzajemnie i wasze żarty odebrałam inaczej.
Spoko, po prostu jakoś się już tu zżyliśmy, wiemy, na co możemy sobie pozwolić jeśli idzie o żarty itd. więc luz Jeśli chodzi o porównanie pędzli to cały czas próbujemy znaleźć tańsze odpowiedniki, ale nie ma (u mnie nie sprawdził się ani Inglot, ani Sephora, ani Kozłowski - wszystkie wysiadają, da się nimi pracować, owszem, ale ciężej) szczególnie do blendingu, te z naturalnego włosia, dooczne precyzyjne itd. Jak ktoś chce znaleźć, to zawsze może posłużyć wyszukiwarką, więc przez gąszcz postów też nie musi się przedzierać
Będzie dobrze
Edit; A co do firm, to gwoli usprawiedliwienia - kocham lakiery OPI i Rimmela, szminki L'Oreala, kredki UD (platonicznie, jeszcze żadnej nie miałam ), cienie Stili, dla siebie podkłady mineralne sypkie, tusze do rzęs Heleny R. i Maybelline... wiem, że są miłośnicy Guerlaina i innych high-endów...także aż tak jednostronni też nie jesteśmy i dzielimy się każdym urodowym odkryciem. Także z pielęgnacji
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2010-01-16 o 21:03
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 21:11   #4397
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
OK zawrzyjmy rozejm. Ja jestem uparciuch i mogłabym w kółko to samo, ale nie o to mi chodzi. Chyba się wszystkie nie do końca zrozumiałyśmy.
wychodzi na to że tak...
jestem za rozejmem bo przecież to nie miejsce i czas na kłótnie...
Cytat:
Nie zaglądam nikomu do portfela, ale sądzę, że miło byłoby dla nowych pokazać coś co się opłaca z MACa, ale tak prawdziwie. Wiadomo, że chciałoby się mieć wszystko, ale mogłybybyśmy wybrać coś co uważamy, że na prawdę się przyda. Cienie i pigmenty każdy wybiera wg upodobań, ale pędzle raczej są kwestią raczej ogólną i raczej każda z nas, wie które tak na prawdę warto, a które można sobie odpuścić. Ale osoby które tu wchodzą mają przeglądać tysiące postów?!
My pokazujemy co się opłaca i każdy mniej więcej wchodzi na wątki dotyczące tych półek cenowych na które sobie może pozwolić... Jak ktoś ma mniej pieniążków, szuka gdzie indziej i też znajduje swoje KWC. Jak ktoś jest maniakiem Diora i Guerlain to siedzi na tamtych wątkach... A jak my lubimy to co po środku to siedźmy i wchodźmy po prostu tam gdzie chcemy. Jak ktoś nas podczytuje to wie co polecamy a co nie... a że pędzle MACa są dobre, przynajmniej te z którymi każdy z nas miał do czynienia to je polecamy. I nigdy nikomu do cieni nie polecę już innego pędzla niż MACowej 217... bo Sephorowe np są cienkie, mam porównanie.
Cytat:
Dziewczyny, które już coś wiedzą o wizażu poznały MACa, ale dużo osób nie ma do niego dostępu, a zakupy na allegro należą do zakupów podwyższonego ryzyka.
dlatego tutaj wprowadzamy miłą i dobrą atmosferę i ofrujemy pomoc. A to że czasem ktoś się zdenerwuje (np jak po tysiąc razy jest pytanie o coś co znajduje się w pierwszym wątku [nie piję do Ciebie ale ogólnie]) to zrozumiałe...ale staramy się nie dawać ujścia złym emocjom tutaj, co niestety Ty uczyniłaś...
Cytat:
Szczerze, to sądzę, że nie wszyscy którzy przeglądają wątek, się także i udzielają w nim. Dlatego czy nie możemy spróbować zrobić porównania pędzli i wkleić dla potomnych?
porównanie pędzli i w ogole wszystkiego robimy przecież cały czas... poza tym porwnań w sieci od groma! wystarczy wejść na YT...
Cytat:

Z Sephory i Douglasa jakoś pędzle mnie nie przekonywały do siebie, dlatego nigdy ich nie kupowałam, ale zapewne kiedyś kupię jakieś w celu dalszych porównywań i kombinowania.
szkoda zachodu, przynajmniej na Sephore... chyba, że chcesz uderzyć w serię Proffesionals, bo dla tej zwykłej, czarnej nie ma sensu...

Cytat:
Przepraszam jak kogoś uraziłam, ale poczułam jakbyście wszystkie na mnie naskoczyły i jakbyście za plecami mówiły: "skoro nie chcesz wszystkiego z mac'a i nie stoisz za tą firmą to spadaj". Zwalę też winę na moje napięcie przedmiesiączkowe i brak męża pod ręką, w celu wyżycia się.
nikt nigdzie na Ciebie nie naskoczył, raczej Twój post wywołał dyskusję... Czy ktoś Ci kazał spadać? tzn ja rozumiem że to było odczucie,ale jakim cudem.... nikt tu nie jest aż do tego stopnia agresywny, nie przesadzajmy...
btw - stres przed @ nie usprawiedliwia wyładowywania na forum swojej złości... każda z nas ma to raz w miesiącu, w takim tempie pozabijalibyśmy wzajemnie... Laski by się wybiły i zostałby sam Kamil... i Umbra (którego dawno nie było... )... Kamil, nie tęskniłbyś za nami?? hihi w końcu miałbyś święty spokój, co?

Cytat:
Mam nadzieję, że zacznie znów być przyjemniej. Sorry za problem, ale nie znamy się wzajemnie i wasze żarty odebrałam inaczej.
na pewno zacznie bo to ogólnie przyjemny bardzo wątek

tylko mind your language następnym razem

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Edit; A co do firm, to gwoli usprawiedliwienia - kocham lakiery OPI i Rimmela, szminki L'Oreala, kredki UD (platonicznie, jeszcze żadnej nie miałam ), cienie Stili, dla siebie podkłady mineralne sypkie, tusze do rzęs Heleny R. i Maybelline... wiem, że są miłośnicy Guerlaina i innych high-endów...także aż tak jednostronni też nie jesteśmy i dzielimy się każdym urodowym odkryciem. Także z pielęgnacji

no właśnie żeby nie było, że jesteśmy stronniczy też jestem fanką OPI, JT Lancomowych, Clinique'owego tuszu Lash Power którego na nic nie zamienię a także róży i błyszczyków tej firmy, ubóstwiam Aqualumierki Chanela i Carmex do pielegnacji... Fakt, że ostatnio moją kosmetyczkę zdominował MAC nie świadczy że to jedyna firma jaką polecam innym
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 21:27   #4398
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wychodzi na to że tak...
jestem za rozejmem bo przecież to nie miejsce i czas na kłótnie...

nikt nigdzie na Ciebie nie naskoczył, raczej Twój post wywołał dyskusję... Czy ktoś Ci kazał spadać? tzn ja rozumiem że to było odczucie,ale jakim cudem.... nikt tu nie jest aż do tego stopnia agresywny, nie przesadzajmy...
btw - stres przed @ nie usprawiedliwia wyładowywania na forum swojej złości... każda z nas ma to raz w miesiącu, w takim tempie pozabijalibyśmy wzajemnie... Laski by się wybiły i zostałby sam Kamil... i Umbra (którego dawno nie było... )... Kamil, nie tęskniłbyś za nami?? hihi w końcu miałbyś święty spokój, co?

Podpisuję się obiema ręcami pod przedmówczynią!

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

no właśnie żeby nie było, że jesteśmy stronniczy też jestem fanką OPI, JT Lancomowych, Clinique'owego tuszu Lash Power którego na nic nie zamienię a także róży i błyszczyków tej firmy, ubóstwiam Aqualumierki Chanela i Carmex do pielegnacji... Fakt, że ostatnio moją kosmetyczkę zdominował MAC nie świadczy że to jedyna firma jaką polecam innym
A próbowałaś High Impact z Clinique-a, ja sobie kupiłam pod choinkę i się zakochałam. Swietne są także błyszczyki Wanted Gloss Helenki R!!!!

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2010-01-16 o 21:35
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 21:36   #4399
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Martiryb, imponujace zakupy Zazdroszcze (ale pozytywnie) I tez chce zdjecia makijazu slubnego zobaczyc. Btw. nie robiac OT piekne sa fioletowo-rozowo-ecru bukiety!

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

High Impact z Clinique mialam dwa razy juz. Jest swietny!!! Na pewno do niego wroce. Teraz mam MAC Zoom Lash i tez jest fajny, mimo, ze trzeba sie troche napracowac, zeby efekt byl taki jaki chcemy.
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 21:46   #4400
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość

A próbowałaś High Impact z Clinique-a, ja sobie kupiłam pod choinkę i się zakochałam. Swietne są także błyszczyki Wanted Gloss Helenki R!!!!
miałam kiedyś, mój pierwszy tusz z wyższej półki, w ogóle chyba pierwszy taki kosmetyk... ehhh wspomnienia
ale Lash Powera ubóstwiam za sposób demakijażu no i za efekt który mi odpowiada... Choć pewnie wolałabym zeby trochę bardziej pogrubiał i wydłużał... ale nie ma tuszu który by to robił i jednocześnie był o formule LP. Odzwyczaiłam się już od tradycyjnych tuszy...
Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Martiryb, imponujace zakupy Zazdroszcze (ale pozytywnie) I tez chce zdjecia makijazu slubnego zobaczyc. Btw. nie robiac OT piekne sa fioletowo-rozowo-ecru bukiety!

Ojjj tak miałam właśnie w takich kolorkach... bardzo mi się podobał, ale niestety chała nie kwiaciarnia... już jak mąż przyjechał wstążka się z rączki odwinęła i ciągle musiałam uważać żeby nie odleciała... w ogóle miałam jazdy na swoim ślubie bo po dwóch krokach zrobionych w stronę ołtarza z Tatą zleciała mi pończocha samonośna do kolana tak gdzieś mniej więcej... więc całą mszę myślałam głównie o tym, żeby się o nią nie potknąć gdzieś i nie wyłożyć sorki za OT
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 21:49   #4401
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Ojjj tak miałam właśnie w takich kolorkach... bardzo mi się podobał, ale niestety chała nie kwiaciarnia... już jak mąż przyjechał wstążka się z rączki odwinęła i ciągle musiałam uważać żeby nie odleciała... w ogóle miałam jazdy na swoim ślubie bo po dwóch krokach zrobionych w stronę ołtarza z Tatą zleciała mi pończocha samonośna do kolana tak gdzieś mniej więcej... więc całą mszę myślałam głównie o tym, żeby się o nią nie potknąć gdzieś i nie wyłożyć sorki za OT



Kasiu co to był za ładny brązowy mat,który u Ciebie macałam?

Zakochałam się w różu EL i teraz nie wiem co zrobic
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 21:52   #4402
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
miałam kiedyś, mój pierwszy tusz z wyższej półki, w ogóle chyba pierwszy taki kosmetyk... ehhh wspomnienia
ale Lash Powera ubóstwiam za sposób demakijażu no i za efekt który mi odpowiada... Choć pewnie wolałabym zeby trochę bardziej pogrubiał i wydłużał... ale nie ma tuszu który by to robił i jednocześnie był o formule LP. Odzwyczaiłam się już od tradycyjnych tuszy...
Ja wcześniej używałam YSL Faux Cils, ale że nie chciałam wydawać kupę kasy postanowiłam zaryzykować, bo tyle się naczytałam o High Impact i od dawna miałam ochotę spróbować. Nie żałuję tej decyzji, przy 2 warstwach efekt mam jeszcze lepszy jak przy YSL!

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

Zakochałam się w różu EL i teraz nie wiem co zrobic
Jak się zakochałaś to ja znam tylko jedno lekarstwo na tę przypadłość....
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 21:52   #4403
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Kasiaj85, straszne z ta ponczocha! Ale nie spadla na ziemie? Ja w ostatniej chwili zdecywoalam sie na sandalki, bo w moich butach slubnych z Ryłko(!), chodzonych tylko w domu, zeby sie rozbily - odleciała sprzączka! Poszly do rekalamacji, ale przyszly dzien przed weselem. Ja juz jednak mialam inne i nie zaluje. Po slubie kazda z nas ma jakies nieplanowane wspomnienia.
Zeby nie bylo wielkiego OT, bylam malowana MACiem. Na pewno Aquadisiac, a rozowego cienia nie umiem zidentyfikowac. Myslalam, ze Swish, ale nie byl chyba az tak blyszczacy.
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 22:01   #4404
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość



Kasiu co to był za ładny brązowy mat,który u Ciebie macałam?

Zakochałam się w różu EL i teraz nie wiem co zrobic
taaaak teraz mnie to też bawi, ale wtedy daleko mi było do śmiechu a że wybraźnię mam nad wyraz rozwiniętą juz siebie widziałam jak największego pokutnika plackiem na ziemi z rozłożonymi rękoma tuż przed ołtarzem... ale do pończoch samonośnych sie zraziłam raz na zawsze
Mystery, Aniu i z tego co czytam teraz na Karli to satynka
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja wcześniej używałam YSL Faux Cils, ale że nie chciałam wydawać kupę kasy postanowiłam zaryzykować, bo tyle się naczytałam o High Impact i od dawna miałam ochotę spróbować. Nie żałuję tej decyzji, przy 2 warstwach efekt mam jeszcze lepszy jak przy YSL!

Jak się zakochałaś to ja znam tylko jedno lekarstwo na tę przypadłość....
Tak, pamietam że HI był świetny
a co do zakochania Aniu - j.w. = jedna metoda!

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Kasiaj85, straszne z ta ponczocha! Ale nie spadla na ziemie? Ja w ostatniej chwili zdecywoalam sie na sandalki, bo w moich butach slubnych z Ryłko(!), chodzonych tylko w domu, zeby sie rozbily - odleciała sprzączka! Poszly do rekalamacji, ale przyszly dzien przed weselem. Ja juz jednak mialam inne i nie zaluje. Po slubie kazda z nas ma jakies nieplanowane wspomnienia.
Zeby nie bylo wielkiego OT, bylam malowana MACiem. Na pewno Aquadisiac, a rozowego cienia nie umiem zidentyfikowac. Myslalam, ze Swish, ale nie byl chyba az tak blyszczacy.
Nie spadła... o dziwo, zatrzymała sie na poziomie kolana... I jeszcze na kasecie jest nagrany mój dramatyczny szept jak wchodzimy do kościoła "Tato, pończocha mi zleciała" nie sądziłam, że się tak poniesie to sobie wyobraźcie jak szłam pod ołtarz do przysięgi z tą pończochą tak zawisłą tuż nad kolanem... nie wiem co bym zrobiła jakby się zsunęła... poprawiłam się dopiero w samochodzie...
Ja niestety MACiem nie bylam malowana... ale makijaż się trzymał - te sztuczki wizażystek cuda!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 22:29   #4405
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja wcześniej używałam YSL Faux Cils, ale że nie chciałam wydawać kupę kasy postanowiłam zaryzykować, bo tyle się naczytałam o High Impact i od dawna miałam ochotę spróbować. Nie żałuję tej decyzji, przy 2 warstwach efekt mam jeszcze lepszy jak przy YSL!

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------


Jak się zakochałaś to ja znam tylko jedno lekarstwo na tę przypadłość....
Lubie YSL Faux Cils,robi mi piekną firanę, ale chyba bardziej pokochałam panterkę Heleny - cudo dla moich rzęs Ostatnio testowałam też Lash Stileto Maybelline ( co prawda to wydłużająca maskara) ale też coś tam pogrubiła,ładnie rozdzieliła rzęsy, wyczesała je i faktycznie mocno wydłużyła, a tą czerń ma naprawdę głęboką Co do Klinikowych maskar miałam tą do zmywania wodą- zamiatałam rzęsami po okularch-mocno mi wydłużała rzęsy co u mnie odpada ( właśnie przez okulary ) a HI nie wiem czemu,ale po miesiącu zaczyna mi się kryszyc i robi pande

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Kasiaj85, straszne z ta ponczocha! Ale nie spadla na ziemie? Ja w ostatniej chwili zdecywoalam sie na sandalki, bo w moich butach slubnych z Ryłko(!), chodzonych tylko w domu, zeby sie rozbily - odleciała sprzączka! Poszly do rekalamacji, ale przyszly dzien przed weselem. Ja juz jednak mialam inne i nie zaluje. Po slubie kazda z nas ma jakies nieplanowane wspomnienia.
Zeby nie bylo wielkiego OT, bylam malowana MACiem. Na pewno Aquadisiac, a rozowego cienia nie umiem zidentyfikowac. Myslalam, ze Swish, ale nie byl chyba az tak blyszczacy.
Lubię buty Ryłko, jako jedna z nielicznych firm pomyślała, że kobiety czasem mają duże stopy - np 42 i też chca kupic fajne buty.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
taaaak teraz mnie to też bawi, ale wtedy daleko mi było do śmiechu a że wybraźnię mam nad wyraz rozwiniętą juz siebie widziałam jak największego pokutnika plackiem na ziemi z rozłożonymi rękoma tuż przed ołtarzem... ale do pończoch samonośnych sie zraziłam raz na zawsze
Mystery, Aniu i z tego co czytam teraz na Karli to satynka

Tak, pamietam że HI był świetny
a co do zakochania Aniu - j.w. = jedna metoda!

Wiem, wiem w danej sytuacji do smiechu nie jest,ale jakiś czas po mozna się pośmiac

Mystery- muszę zapisac Porównam sobie do cieni z W&C.

Co do jedynej słusznej metody na zakochanie to wiem wiem ale własnie byłam na blogu Karli, która wrzuciła porównanie róży ( na razie kilka ) i zakochałam się w Peaches Chyba moja kolekcja rózy bardzo się w tym roku rozrośnie Póki co mam mało rózy, więc mogę szalec, bo na kredki w sumie juz powinnam miec szlaban
Póki co musze kupic porządnego sypańca ( Kanebiak ) i korektor pod oczy ( Kanebiak ) bo mi sie pokończyły.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 22:38   #4406
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
ale własnie byłam na blogu Karli, która wrzuciła porównanie róży ( na razie kilka ) i zakochałam się w Peaches Chyba moja kolekcja rózy bardzo się w tym roku rozrośnie Póki co mam mało rózy, więc mogę szalec, bo na kredki w sumie juz powinnam miec szlaban
Póki co musze kupic porządnego sypańca ( Kanebiak ) i korektor pod oczy ( Kanebiak ) bo mi sie pokończyły.
Tez mam peaches, ale troche go rozwaliłam przy depotowaniu.
Tanyia mozesz podac linka do bloga Karli, ja mam na drugim kompie , a chetnie bym polukała.


I dziewczyny nie ulegajmy napięciu menstruacyjnemu ( żart gdyby ktoś sie nie domyslił) MaSS1984 i wróćmy do tematów MACowych, wszak to watek o tej tematyce, a nie ogolno- kolorówkowej
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 23:06   #4407
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Talking Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Tez mam peaches, ale troche go rozwaliłam przy depotowaniu.
Tanyia mozesz podac linka do bloga Karli, ja mam na drugim kompie , a chetnie bym polukała.


I dziewczyny nie ulegajmy napięciu menstruacyjnemu ( żart gdyby ktoś sie nie domyslił) MaSS1984 i wróćmy do tematów MACowych, wszak to watek o tej tematyce, a nie ogolno- kolorówkowej

wracamy już do tematu MACowego
Zrobiłam sobie błyszczk z pigmentu Brash And Bold co prawda do eksperymentu posłużył błyszczyk AA za 6zł (coby w razie czego nie żałować kasy...) który jest jednakowoż za lejący jak dla mnie ale ma to tez swoje plusy ponieważ łatwo bylo "rozbełtać" pigment... jednakowoż po przyjeździe do domu nr 1 zamierzam podobny eksperyment przeprowadzić na blyszczyku bardziej gęstym, z Avonu, który nie jest w pędzelku a jest takim błyszczykiem w pudełeczku - łatwiej się będzie mieszało pigment... jak by tu jeszcze dodawać pigment do błyszczyku żeby się równomiernie rozprowadzał i był wygodny w użytku...?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 23:16   #4408
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Tez mam peaches, ale troche go rozwaliłam przy depotowaniu.
Tanyia mozesz podac linka do bloga Karli, ja mam na drugim kompie , a chetnie bym polukała.


I dziewczyny nie ulegajmy napięciu menstruacyjnemu ( żart gdyby ktoś sie nie domyslił) MaSS1984 i wróćmy do tematów MACowych, wszak to watek o tej tematyce, a nie ogolno- kolorówkowej
Prosze bardzo klik !

Trzymac się tylko MACa chyba nie da rady
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 23:18   #4409
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Martuś

...pięk ne zakupy

Juz testowałaś nabytki? Strasznie jestem ciekawa cieni.
dziękuję nie testowałam jeszcze.. malowałam się wczoraj i dziś odsypkami od Ciebie

a ciekawa jesteś moich cieni, czy swoich?

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Martiryb, imponujace zakupy Zazdroszcze (ale pozytywnie) I tez chce zdjecia makijazu slubnego zobaczyc. Btw. nie robiac OT piekne sa fioletowo-rozowo-ecru bukiety!
pokażę zdjęcia na pewno, ale musicie czekać do czerwca
nad bukietem właśnie jeszcze nie myślałam.. choć czas najwyższy
na razie byłam pochłonieta szukaniem moich wymarzonych fioletowych bucików.. i kupiłam parę dni temu

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja wcześniej używałam YSL Faux Cils, ale że nie chciałam wydawać kupę kasy postanowiłam zaryzykować, bo tyle się naczytałam o High Impact i od dawna miałam ochotę spróbować. Nie żałuję tej decyzji, przy 2 warstwach efekt mam jeszcze lepszy jak przy YSL!
ja używam YSL i go uwielbiam.. tylko gdyby nie to jego przedwczesne wysychanie a ten High Impact porównywalny w efekcie?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 23:21   #4410
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Prosze bardzo klik !

Trzymac się tylko MACa chyba nie da rady
Dziekuje

Wiem, ze sie nie da, ale po tej niemiłej akcji na foo jakos tak zbyt entuzjastycznie zaczełyście pisac o wszystkim hahaha. Ktoś was musiał przywołac do pionu

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

a ciekawa jesteś moich cieni, czy swoich?

I Twoich i moich ( jak juz je dorwę). Ogólnie mam przesyt pigmentów i dlatego tak mi się łapki trzesą na cienie
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.