Razem - albo nie chce Cię znać.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-06, 00:03   #1
iglo
Przyczajenie
 
Avatar iglo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 13

Razem - albo nie chce Cię znać..


Hej
Zdecydowałam się napisać, bo - mimo że jestem tu nowa widze, że czasem przedyskutowanie tematu z tyloma kobietkami pozwala nabrać dystansu
Od jakiegoś czasu mam dziwny układ z kims, kto kiedys był dla mnie bliski, potem zostalismy znajomymi. Nadal dużo nas łączy. Ostatnio mam wrażenie, ze to nie jest już tylko przyjaźń, ale jednocześnie oboje boimy się zrobic cokolwiek. Wiadomo, zawsze jest szansa, że tylko się tak zdaje i wszystko się zepsuje. (czyli moze mi sie tylko zdaje, że oboje )
Tylko, że taki układ jest b.b. wykańczający emocjonalnie i mam go zwyczajnie dość. No, bo z jednej strony niby nie jesteśmy razem więc żadnych 'praw', a z drugiej sporo 'obowiązków', bo tak całkiem nic to to nie jest.
Planuję 'poważną rozmowe' i albo jesteśmy razem jak ludzie, albo zrywam z nim kontakty, bo chyba skocze pod pociąg jak tak dalej bedzie.
To mądre w ogóle? A może jakiś inny pomysł macie? Sama nie wiem może ktoś miał jakąś podobną historię...
Tak pytam - może mnie natchnie do jakichś lotnych rozwiązań
iglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 01:29   #2
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Rozmowa - b.mądry pomysł,
Wóz albo przewóz - b.mądry pomysł,
Rzucanie sie pod pociąg - nie! Chcesz sie przyczynić do kolejnych opoznien w rozkladzie PKP?
Tak więc do dzieła! (Ale zostaw rzucanie sie pod jakiekolwiek środki komunikacji, conajwyzej 'dajemy Ci przyzwolenie' na rzucenie sie w jego ramiona badz powieszenie na szyji, samobojstw to my tutaj nie tolerujemy)
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 01:51   #3
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Rozumiem, ze przynajmniej z Twojej strony, mozna mowic o milosci? Jesli tak jest i niepewnosc sytuacji wpedza Cie w dolek psychiczny- koniecznie powinnas przeprowadzic te powazna rozmowe Im predzej, tym lepiej. Jezeli sama nie jestes pewna , co on czuje i mysli, na temat waszych relacji- jedynym wyjsciem, jest zapytac wprost.....A pozniej podjac konkretne decyzje, co do przyszlosci- wspolnej, badz nie
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 02:00   #4
Ojej_
Raczkowanie
 
Avatar Ojej_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 64
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

plan moim zdaniem świetny... i pozazdrościć determinacji. Sama bym czasem chciała umieć powiedzieć 'nie to nie', ale jak to zwykle bywa z hmm...nami dziewczynami serducho swoje i koniec i zamiast odwrócić się na pięcie i żyć swoim życiem to analizujemy, rozważamy itd.
Moja rada jest tylko taka - zanim mu powiesz, że nie chcesz go znać upewnij się, że na pewno na 1000% nie ma szans na to, że się wszystko ułoży po Twojej myśli.A po drugie - że na pewno będziesz potrafiła bez niego normalnie żyć. Bo może macie wspólnych znajomych, razem pracujecie, albo coś... może wtedy uda się to jakoś inaczej załątwić, nie tak drastycznie ??
Chociaż z drugiej strony jeśli to miłość jest i będziesz pewna, że on jej nie odwzajemni to może lepiej uciekać szybciutko..
Życzę mądrych decyzji
Ojej_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 07:59   #5
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

imo rozmowa jest dobrym pomyslem; stawianie sprawy na ostrzu noza - przynajmniej na jej poczatku - nie; uzyj tego argumentu dopiero jako ostateczne rozwiazanie - nie wczesniej
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 08:11   #6
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Cytat:
Napisane przez iglo Pokaż wiadomość
Hej

Tylko, że taki układ jest b.b. wykańczający emocjonalnie i mam go zwyczajnie dość. No, bo z jednej strony niby nie jesteśmy razem więc żadnych 'praw', a z drugiej sporo 'obowiązków', bo tak całkiem nic to to nie jest.
Oj jak ja to dobrze poznałam ..........., moim zdaniem wóz albo przewóz to bardzo dobry pomysł, jesteś z emocjonalnym szantażystą, który nie chce się wiązać, ale oplata Cię siateczką zależności. To cwaniaki, bo w razie czego, przecież NIC Was nie łączy......, więc gdy spotka "milszą" kobietę, to w końcu Tobie nie jest nic winien, a Twoje serduszko krwawi. Moim zdaniem tylko poważna rozmowa powie Ci na czym stoisz, inaczej się wykończysz, ten facet musi nauczyć sie podjąć decyzję i wziąć za nią odpowiedzialność!!
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 08:14   #7
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Mam od 2 lat taką samą sytuację jak Iglo. Też ta osoba jest mi do tej pory bardzo bliska. Z mojej strony są jakieś cieplejsze emocje, z jego już nie wiem. Ale to co się zdarzyło miało ogromny wpływ na mój stosunek do niego. Uświadomiłam sobie, że czasem uczucie to za mało, by związek mógł istnieć i dawać szczęście. Dlatego podjęłam decyzję i razem to już raczej w tym wcieleniu nie będziemy. Tak jest lepiej dla nas chyba. I rzeczywiście, jak pisze Iglo taka sytuacja powoduje wielki stres. Ale ja mimo wszystko chciałam, żeby ten kontakt był nadal. Nie udało się. Trudno. Teraz mam spokój i funkcjonuję. Czasem wspominam, ale skupiam sie na teraźniejszości.
A co do rad... Rozmowa zawsze może pomóc i wiele zmienić. Ale trzeba jasno okreslić granice i powiedzieć sobie, kim dla siebie będziecie. Najlepsze są takie decyzje, które dają konkretną odpowiedź, nawet gdyby miała ona sprawić wiele bólu...
Iglo mam nadzieję, że wszystko ułoży się dobrze i będziesz szczęśliwa .

Pozdrawiam ciepło.
__________________
... Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać ...
- Siewca Wiatru -
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-06, 08:26   #8
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

widze ze sama wiesz juz co robic

rozmowa wszystko najlepiej rozwiaze
bedziesz wiedziala co i jak i w ogole sprawa bedzie jasna

czasami najprostrze rozwiazania sa najlepsze
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 18:49   #9
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Cytat:
Napisane przez aga_xy Pokaż wiadomość
Oj jak ja to dobrze poznałam ..........., jesteś z emocjonalnym szantażystą, który nie chce się wiązać, ale oplata Cię siateczką zależności. To cwaniaki, bo w razie czego, przecież NIC Was nie łączy......, więc gdy spotka "milszą" kobietę, to w końcu Tobie nie jest nic winien
albo powie, że przecież niczego nie obiecywał też miałam z takim do czynienia - była to najgorsza i najgłupsza sytuacja w jakiej sie w życiu znalałam
iglo moim zdaniem nie warto czekać w nieskończoność, aż Pan się łaskawie zdecyduje
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 20:08   #10
malineczka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Cytat:
Napisane przez aga_xy Pokaż wiadomość
Oj jak ja to dobrze poznałam ..........., moim zdaniem wóz albo przewóz to bardzo dobry pomysł, jesteś z emocjonalnym szantażystą, który nie chce się wiązać, ale oplata Cię siateczką zależności. To cwaniaki, bo w razie czego, przecież NIC Was nie łączy......, więc gdy spotka "milszą" kobietę, to w końcu Tobie nie jest nic winien, a Twoje serduszko krwawi. Moim zdaniem tylko poważna rozmowa powie Ci na czym stoisz, inaczej się wykończysz, ten facet musi nauczyć sie podjąć decyzję i wziąć za nią odpowiedzialność!!
Dzięki za tą wypowiedż. I dzięki za ten wątek. Mam identyczna sytuację. I wreszcie spadły mi różowe oklury ze kiedyś jeszcze wszystko się ułoży i będzie dobrze. My cierpimy, a oni wykorzystują sytuację. Taki układ jest chory. A na końcu zazwyczaj słyszymy, że nikt nam nic nie obiecywał itp. Chyba właśnie nabrałam odwagi żeby przeprowadzić poważną rozmowę i "albo wóz, albo przewóz".
malineczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 02:11   #11
Ojej_
Raczkowanie
 
Avatar Ojej_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 64
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

I jak tam była rozmowa? I jeszcze mam taka myśl - a może on nie jest wcale szantazysta ani nic tylko poprostu nie wie, że Ty czujesz do niego coś więcej?? Sama piszesz, że oboje boicie się zepsuć to co już jest.... więc moze jak oboje to on też?No nie wiem, ale może to wcale taki zły chłopak nie jest...?
Tak czy tak daj znać jak tam
Ojej_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 16:02   #12
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Cytat:
Napisane przez aga_xy Pokaż wiadomość
Oj jak ja to dobrze poznałam ..........., moim zdaniem wóz albo przewóz to bardzo dobry pomysł, jesteś z emocjonalnym szantażystą, który nie chce się wiązać, ale oplata Cię siateczką zależności. To cwaniaki, bo w razie czego, przecież NIC Was nie łączy......, więc gdy spotka "milszą" kobietę, to w końcu Tobie nie jest nic winien, a Twoje serduszko krwawi. Moim zdaniem tylko poważna rozmowa powie Ci na czym stoisz, inaczej się wykończysz, ten facet musi nauczyć sie podjąć decyzję i wziąć za nią odpowiedzialność!!
Dokładnie!
Maiłam i ja podobną sytuację z facetem z którym byłam na studniówce.
Skubaniec. On przystojniak, ja przeciętniacha z nadwagą. Skubaniec się wstawił i trochę go poniosło. Mnie na szczęście poniosła tylko wyobraźnia, że będziemy razem...
Raz zadzwonił i poszliśmy na piwo.
Po tym spotkaniu nie chciał nawet iść ze mną w kierunku przystanku pks. Wolał iść sam okrężną drogą... A ja głupia dalej karmiłam się nadziejami.
Powiedziałam dość i zadzwoniłam do niego (bo sam sie nie odzywał). Poprosiłam o spotkanie, odbyło się u niego w pracy powiedziałam: "wóz albo przewóz. Co w końcu jest między nami bo już sama nie wiem". Stwierdził tylko "no jak to nie wiesz". I tak skończyła się nasza rozmowa bo miał bardzo pracowity dzień.
Dałam mu 7 dni na telefon.
Od tamtej pory nie widziałam go już nigdy więcej... Przecież nic mi nie obiecywał... Tylko na początku dawał do zrozumienia...

Eh było minęło! Teraz jestem szczęśliwa z moim Tż i w lipcu bierzemy ślub!
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 20:33   #13
iglo
Przyczajenie
 
Avatar iglo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 13
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Kurcze....
Dziewczyny, nie było rozmowy. No nie mogę jakoś no co ja mam mu powiedzieć 'ojej, chyba Cię kocham' ?? No przecież mi to przez gardło nie przejdzie a on padnie trupem chyba jak usłyszy
No super, męska decyzja podjęta gorzej z realizacją... problem teraz jest taki, że nie dam rady... macie jakiś pomysł? Jakby to no...wyrazić

dzięki
iglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 14:32   #14
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Cytat:
Napisane przez iglo Pokaż wiadomość
Kurcze....
Dziewczyny, nie było rozmowy. No nie mogę jakoś no co ja mam mu powiedzieć 'ojej, chyba Cię kocham' ?? No przecież mi to przez gardło nie przejdzie a on padnie trupem chyba jak usłyszy
No super, męska decyzja podjęta gorzej z realizacją... problem teraz jest taki, że nie dam rady... macie jakiś pomysł? Jakby to no...wyrazić

dzięki

dołączam się z prośbą o jakieś wskazówki...
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 14:49   #15
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

oj moja kumpela miala podobna sytucaje z tym tylko wyjatkiem,ze ten chlopak mial dziewczyne :| ale do niej nie chcialo dotrzec to,ze on sie nią tylko bawi..w koncu zerwali kontakty - z jego inicjatywy (jego zwiazek z dziewczyna przez moja kolezanke, a raczej jego zachowanie wzgledem niej wisiał na włosku) teraz ona cierpi a on.. nie wiem, bo tez nie mam z nim kontaktu..
Moja propozycja jest taka, ze jak zaczniesz ta rozmowe to moze najpierw sprobuj wybadac jego stosunek do siebie, a potem mow co ty czujesz.. albo walnij prosto z mostu i niech sie dzieje v\co chce przynajmniej karty beda jasne wiem, ze to trudne wszystko, ale powodzenia zycze
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 18:02   #16
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Jestem zdecydowaną zwolenniczką szczerych rozmów - moim zdaniem najlepsze rozwiązanie zdecydowanej większości problemów, nie tylko damsko - męskich
Życzę odwagi i powodzenia!
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 23:01   #17
SWIETY
Raczkowanie
 
Avatar SWIETY
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 93
GG do SWIETY
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Powiedz mu, spytaj sie prosto z mostu. Przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz, podchody mogą nic nie dać. A może być też tak, że on do ciebie też coś czuje, tylko jest mało dymyślny i nie widzi że ty też i boi sie, że jak coś zaproponuje a ty nie czujesz tego samego to skończy się znajomość. Tak sie zdarza. Wiec ryzyk - fizyk, skoro ty jesteś osobą z większą inicjatywą, to zrób pierwszy krok, może on na niego czeka, a może nie, dowiesz sie i nie będziesz sie zadręczać, bo to jest jakby ogłaszanie wyniku z egzaminu, dochodzi do twojego nazwiska i czytający zawiesza głos, a tobie w dołku ściska bo nie wiesz jaka nota (a pewności nie masz). Więc zaryzykuj i zapytaj sie, najwyżej nic z tego, a jeżeli jest nieśmiały i inna ci go sprzątnie sprzed nosa?
SWIETY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 15:33   #18
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Cytat:
Napisane przez iglo Pokaż wiadomość
Kurcze....
Dziewczyny, nie było rozmowy. No nie mogę jakoś no co ja mam mu powiedzieć 'ojej, chyba Cię kocham' ?? No przecież mi to przez gardło nie przejdzie a on padnie trupem chyba jak usłyszy
No super, męska decyzja podjęta gorzej z realizacją... problem teraz jest taki, że nie dam rady... macie jakiś pomysł? Jakby to no...wyrazić

dzięki

Byłam w podobnej sytuacji. Mój dobry kumpel, z czasem coraz bliższy ale ciagle kumpel. On kilka razy coś chciał ale ja nie. Zaczęły sie wakacje spedzalismy ze sobą bardzo duzo czasu - jak to kumple. Po wakacjach październik i wiadomo studia w różnych miastach. I nagle mnie olśniło i stwierdziłam ze czego mi bardzo brakuje - a raczej KOGOŚ. Postanowiłam z nim pogadać i zasadzie nie miało znaczenia co on z tym zrobi i czy nadał będzie mnie chciał, po prostu męczyła mnie ta sytuacja i musiałam z nim pogadać. Pogadaliśmy więc tak szczerze i bez ściemy...
Niedawno minęły 3 lata jak jesteśmy razem . Dlatego po prostu z nim pogadaj.
Uważam że lepiej zrobić coś i żałować, niz żałowac że się czegoś nie zrobiło. Gdybym nie odważyła sie wtedy na rozmowę wiele bym straciła

A więc trzymam kciuki za Ciebie
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 16:03   #19
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Pfff....jak ja tego nie znoszę..
Albo weź go podstępem "nie mogę się dziś z tobą spotkać bo jestem z kimś umówiona...(..)"
W każdym razie nie daj się traktować jak lalkę barbie którą jak się znudzi można wrzucić za szafę.
Pozdrawiam.
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-18, 16:46   #20
evciusia
Rozeznanie
 
Avatar evciusia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 986
GG do evciusia Send a message via Skype™ to evciusia
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

heh dziwne... tyle nas w podobnej sytuacji...
tyle, że moja to taka na odległość...
Więc 3mam kciuki, żeby wszystko potoczyło się po Twojej myśli
Powodzenia... do odważnych świat należy!!!!!!
__________________
Bloguję http://myrosesnails.blogspot.com/

'You have to kiss a lot of frogs before you find a prince'
Miło mi, Ewa
evciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 16:15   #21
iglo
Przyczajenie
 
Avatar iglo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 13
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Rozmowa się odbyła. Właściwie jakoś sama wyniknęła. Powiedział, że chce spróbować, ale nie wie czy to się uda na odległość (jestesmy z roznych miast) Więc ja powiedziaąłm, że się rozmyśliłam... Juz prawie tydzień z nim nie rozmawiam, trochę wszyscy się dfziwią, bo zawsze wszędzie byliśmy razem a tu... Ale wiecie co, strasznie się cieszę..serio nawet mi smutno nie jest. Poprostu wieeeeelka ulga - jasna sytuacja.

No wyszło, że 'nie chcę Się znać.. ' trudno

pozdrawiam
iglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 17:42   #22
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Cytat:
Napisane przez iglo Pokaż wiadomość
Rozmowa się odbyła. Właściwie jakoś sama wyniknęła. Powiedział, że chce spróbować, ale nie wie czy to się uda na odległość (jestesmy z roznych miast) Więc ja powiedziaąłm, że się rozmyśliłam... Juz prawie tydzień z nim nie rozmawiam, trochę wszyscy się dfziwią, bo zawsze wszędzie byliśmy razem a tu... Ale wiecie co, strasznie się cieszę..serio nawet mi smutno nie jest. Poprostu wieeeeelka ulga - jasna sytuacja.

No wyszło, że 'nie chcę Się znać.. ' trudno

pozdrawiam
Powiedział, że chcę spróbować a Ty powiedziałaś, że się rozmyśliłaś Jestem trochę zdziwiona, ja nie zmarnowałabym takiej szansy (gdybym ją tylko kiedykolwiek dostała.... ), ale Twoja decyzja
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 21:25   #23
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

ale dziwnie postapilas, myslalas ze CI powie 'kocham CIe wyjdz za mne' niestety tacy faceci nie sa, sa bardzo ograniczeni w okazywaniu i mowieniu o uczuciach...swoje wie i mysli ale bal CI sie powiedziec, dlatego chcial sprobowac zeby byc blizej Ciebie...wtedy by sie oswoil i pokazal ze kocha a Ty go jakos tak zbyłas....Zreszta słowo 'srobujemy' tutaj mi nie pasuje...nie testuje sie czegos takiego, albo jestesmy albo nie...sprobujmy, sprawdzmy jak to bedzie...dziwnie brzmi...nadal nie rozumiem Twej decyzji, mam nadzieje ze byla sluszna: a moze czekasz na bukiet roz i jego pod Twymi drzwiami spiewajacego serenade....'o moje kochaaaane igloooo' heh pozdrawiam

fajny optymizm z CIebie bije
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 00:58   #24
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Jestem w lekkim szoku - nie spodziewałam sie takiej reakcji.
Ale z drugiej strony masz jasną sytuację
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 15:32   #25
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Szczerze, ja i mój TŻ też jesteśmy z różnych miast i nie przeszkadza nam to wcale.
A moja kumpela ma faceta na drugim końcu Polski i są razem już rok.
Dziwie Ci się ze go zbyłaś.
Ja bym jednak spróbowała. Bo zawsze może się okazać ze to "ten". Ale to Twoja decyzja, Twoje życie. Mam nadzieję, że decyzja słuszna.
Pozdrawiam.
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 16:04   #26
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Jeśli to TEN, to i tak będziecie razem
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 16:33   #27
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

No ale skoro Ty chciałaś,on chciał...Wątpliwości dotyczące odległości sa naturalne.Czemu nie chciałaś spróbowac?
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 20:29   #28
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Cytat:
Napisane przez aniielica Pokaż wiadomość
Jeśli to TEN, to i tak będziecie razem

nie byłabym tego taka pewna bo jak na razie to kontakt się urwał...
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 18:24   #29
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

OJ,MNIE TEŻ CZEKA TAKA ROZMOWA
Zabieram sie do niej od miesiąca a taki "uklad" czy "romans" trwa juz 5 miesięcy...Boję się,bo prawie jestem pewna,że odpowiedź bedzie na nie...Że nie bedziemy razem,a ja bym chciała...więc odwlekam tę rozmowę,by się jeszcze nacieszyć troszke tym co jest
Dam znać jak mi poszło Trzymajcie kciuki!!
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 18:59   #30
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Cytat:
Napisane przez Medżi_86 Pokaż wiadomość
OJ,MNIE TEŻ CZEKA TAKA ROZMOWA
Zabieram sie do niej od miesiąca a taki "uklad" czy "romans" trwa juz 5 miesięcy...Boję się,bo prawie jestem pewna,że odpowiedź bedzie na nie...Że nie bedziemy razem,a ja bym chciała...więc odwlekam tę rozmowę,by się jeszcze nacieszyć troszke tym co jest
Dam znać jak mi poszło Trzymajcie kciuki!!
Będę trzymać. Ale nie zakładała bym że od razu powie 'nie'.
Więcej optymizmu!
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.