METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. .. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-06, 14:33   #1
moniś1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Cool

METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. ..


Witam.Podpięłam ten watek tutaj,ponieważ uwazam,ze również jest to jakas metamorfoza....,lecz chodzi mi głównie o to iz zlapalam się za glowę i bardzo chcialabym byscie pisaly czy naprawde tego wszystkiego uzywacie??Ja musialabym zaczać mysleć o kredycie........HM.....A zaczęło sie wszystko w lazience...
Po kapieli jak zwykle chcialam cos w siebie wetrzec-jestem juz po 30-stce i zauwazylam,ze niestety balsam brązujacy juz nie starcza,a oprócz niego i oliwki w zasadzie nie mialam nic,wiec doszlam do wniosku-ze moja lazienka musi przejśc calkowita ,,metamorfozę,,Zaczęłam przed lustrem analizować co potrzebuje i wyszlo mi tak
-Balsam do ciala-18zł
-balsam na plaski brzuch i posladki-24zł
-balsam na cellulit-21zł
-balsam do biustu-32zł
-płyn pod prysznic peeling-18zl
-krem na zrogowacialy na skórek-16zł
-krem na dekold-39zl
-krem pod oczy-42zl
-krem nawilzajacy na noc-54zł
-krem na dzień-51zl
-krem do rąk-11zł
-balsam brązujacy-18zł
-krem do twarzy brązujacy-14zł
-maseczka liftingująca-67zl
-peeling do twarzy-26zł
-mleczko do demakijazu-19zl
-tonic-21zl
Do tego dochodzą witaminy A,E itp-40zł
Spalacze tłuszczu-36zl
SUMA-567,00!!!
nie wspominajac o wacikach,szamponach,odzyw kach,balsamach do wlosów,ust,paznokci
itp,,,itp,,,
Ratunku,dziewczyny-czy Wy tego naprawde wszystkiego uzywacie??Jesli ta metamorfoza ma byc az tak droga to moze lepiej spasować?Czxy Was na to stać?I jak sobie z tym wszystkim poradzić??Pisalam o kosmetykach srednich cenowo-no bo gdyby mialy byc te z wyzszej półki to...Niewazne bardzo prosze byscie sie wypowiadaly bna ten temat.Pozdrawiam
moniś1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 14:45   #2
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. ..

Hm trudno mi się obiektywnie wyopowiedzieć na ten temat, bo jestem od Ciebie 10 lat młodsza i może mam mniejsze potrzeby. Ale uważam, że tanie kosmetyki też sa fajne! Pierwsze co mi sie rzuca w oczy to balsam na cellulit i płaskie pośladki+brzuch - wydaje mi się, że jest wiele preparatów łączących te dwie cechy. Peeling? Odkąd odkryłam peeling z fusów z kawy, już nie używam innego Brzmi hardcorowo ale to jest naprawde skuteczne, a moim (i nie tylko) zdaniem o wiele lepszy jest niż te sklepowe (niska półka). Dodatkowo kofeina działa na cellulit. Poza tym takie rzeczy rzadko sie kupuje hurtem, mozna to sobie rozłożyć w czasie dostosowując do naszych potrzeb i zasobu portfela.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 14:51   #3
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. ..

Cytat:
Napisane przez moniś1212 Pokaż wiadomość
Witam.Podpięłam ten watek tutaj,ponieważ uwazam,ze również jest to jakas metamorfoza....,lecz chodzi mi głównie o to iz zlapalam się za glowę i bardzo chcialabym byscie pisaly czy naprawde tego wszystkiego uzywacie??Ja musialabym zaczać mysleć o kredycie........HM.....A zaczęło sie wszystko w lazience...
Po kapieli jak zwykle chcialam cos w siebie wetrzec-jestem juz po 30-stce i zauwazylam,ze niestety balsam brązujacy juz nie starcza,a oprócz niego i oliwki w zasadzie nie mialam nic,wiec doszlam do wniosku-ze moja lazienka musi przejśc calkowita ,,metamorfozę,,Zaczęłam przed lustrem analizować co potrzebuje i wyszlo mi tak
-Balsam do ciala-18zł->kupuję 500ml za 50zł i wystarcza na 4 miesiące-balsam na plaski brzuch i posladki-24zł - wystarczy ćwiczyć, zdrowo jeść i smarować tym samym balsamem co reszta ciała.-balsam na cellulit-21zł - j/w-balsam do biustu-32zł - no niezbędne, ale warto-płyn pod prysznic peeling-18zl - a kawa mielona zła? Ja wole ja niż jakikolwiek peeling...-krem na zrogowacialy na skórek-16zł - no niezbędnik absolutny, ale kupuje AA za 6zł chyba-krem na dekold-39zl - tym do biustu smarowac nie można???-krem pod oczy-42zl - najlepiej ten sam co na twarz...
-krem nawilzajacy na noc-54zł - ja mam świetny nawilżacz 18zł za 100ml...-krem na dzień-51zl - no filtr - 60zł za 125ml - na 2-3 miesiące.-krem do rąk-11zł - neutrogena - na dłuuugie miesiące, więc wydateek 2-3 razy w roku...-balsam brązujacy-18zł - nie stosuję, nie lubię
-krem do twarzy brązujacy-14zł - nie stosuje, j/w-maseczka liftingująca-67zl - że ile? Przy dobrym nawilżaniu i odżywianiu skóry nie jest niezbędna...-peeling do twarzy-26zł - tak, owszem.-mleczko do demakijazu-19zl - mam takie za 12 i jestem zadowolona, bo swoje robi.-tonic-21zl - nie uzywam toniku, ale żeli to twarzy za 12 zł owszem.Do tego dochodzą witaminy A,E itp-40zł - nie za dużo liczysz?Spalacze tłuszczu-36zl - spalacze co? Nie rozumiem po co?SUMA-567,00!!!
Co do szamponów i odżywek, to
szampon - 17zł,
odżywka - 20zł

Paznokci "robię" sama
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 15:20   #4
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. ..

Balsam do ciala-18zł (12 zł) albo nawet mniej np balsamy ziaji
-balsam na plaski brzuch i posladki-24zł(moim zdaniem zbędne)
-balsam na cellulit-21zł(hm tu lepiej gabka do masażu syrena 6 zł plus ruch i dieta)
-balsam do biustu-32zł( z eveline kosztuje około 14 zł i jest ok)
-płyn pod prysznic peeling-18zl(żel pod prysznic to koszt około 4 zł np isana lub mydełko dove soft peeling a peeling to zwykły cukier
-krem na zrogowacialy na skórek-16zł(maść witaminowa 2 zł )
-krem na dekold-39zl(tu używam tego co do twarzy lub po prostu balsamu
-krem pod oczy-42zl(tu nie skomentuje bo nie używam)
-krem nawilzajacy na noc-54zł(tu raczej też nie bo to kwestia względna ja używam dermosanu za 8 zł moja mama też
-krem na dzień-51zl
-krem do rąk-11zł ( na krem do rąk nie wydaję więcej niż 5 zł)
-balsam brązujacy-18zł(mój 12 zł)
-krem do twarzy brązujacy-14zł( raczej nie używam jak coś chusteczka brązujaca)
-maseczka liftingująca-67zl(eee)
-peeling do twarzy-26zł(14 zł st.ives)
-mleczko do demakijazu-19zl(jak coś to zwykła oliwka)
-tonic-21zl(ziaja około 4 zł lub domowej roboty z octu jabłkowego)
Do tego dochodzą witaminy A,E itp-40zł(dużo troszke)
Spalacze tłuszczu-36zl(nie używam)


hmm napewno mi wychodzi mniej(około 80 zł)[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/messiah/USTAWI%7E1/Temp/msohtml1/01/clip_image001.gif[/IMG] ograniczyłam przez ostatnie lata wydatki i wiem co mi służy, poza tym nie wydaje dużo na balsamy gdyż uważam ,że systematyczność jest najważniejsza nawet z tańszym balsamem w ujędrnianiu skóry stawiam głównie na masaż i ruch. Niektóre kosmetyki robie w domu np. peeling tonik. mam też swój niezbędnik -olejek rycynowy,nafta kosmetyczna, maść witaminowa oraz kosmetyki dla dzieci a to wszystko kosztuje grosze.

Dla mnie nie ma takiego słowa jak ''spasować''. Pielęgnacja nie musi dużo kosztować. liczą się chęci i systematyczność. Pozdrawiam ciepło
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 17:56   #5
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. ..

Mysle ze temat lepiej pasuje na Plotkowe forum.Przesuwam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 18:23   #6
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. ..

Trzeba szukać tańszych odpowiedników Nic dziwnego zresztą, że to tyle wychodzi, skoro kupuje się hurtem Jak się kupuje stopniowo to kwoty nie wydają się takie przerażające...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 18:37   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. ..

Cytat:
Napisane przez moniś1212 Pokaż wiadomość
Witam.Podpięłam ten watek tutaj,ponieważ uwazam,ze również jest to jakas metamorfoza....,lecz chodzi mi głównie o to iz zlapalam się za glowę i bardzo chcialabym byscie pisaly czy naprawde tego wszystkiego uzywacie??Ja musialabym zaczać mysleć o kredycie........HM.....A zaczęło sie wszystko w lazience...
Po kapieli jak zwykle chcialam cos w siebie wetrzec-jestem juz po 30-stce i zauwazylam,ze niestety balsam brązujacy juz nie starcza,a oprócz niego i oliwki w zasadzie nie mialam nic,wiec doszlam do wniosku-ze moja lazienka musi przejśc calkowita ,,metamorfozę,,Zaczęłam przed lustrem analizować co potrzebuje i wyszlo mi tak
-Balsam do ciala-18zł
-balsam na plaski brzuch i posladki-24zł
-balsam na cellulit-21zł
-balsam do biustu-32zł
-płyn pod prysznic peeling-18zl
-krem na zrogowacialy na skórek-16zł
-krem na dekold-39zl
-krem pod oczy-42zl
-krem nawilzajacy na noc-54zł
-krem na dzień-51zl
-krem do rąk-11zł
-balsam brązujacy-18zł
-krem do twarzy brązujacy-14zł
-maseczka liftingująca-67zl
-peeling do twarzy-26zł
-mleczko do demakijazu-19zl
-tonic-21zl
Do tego dochodzą witaminy A,E itp-40zł
Spalacze tłuszczu-36zl
SUMA-567,00!!!
nie wspominajac o wacikach,szamponach,odzyw kach,balsamach do wlosów,ust,paznokci
itp,,,itp,,,
Ratunku,dziewczyny-czy Wy tego naprawde wszystkiego uzywacie??Jesli ta metamorfoza ma byc az tak droga to moze lepiej spasować?Czxy Was na to stać?I jak sobie z tym wszystkim poradzić??Pisalam o kosmetykach srednich cenowo-no bo gdyby mialy byc te z wyzszej półki to...Niewazne bardzo prosze byscie sie wypowiadaly bna ten temat.Pozdrawiam
A po kiego grzyba tyle odrebnych balsamow ?

kup 1-2 ale porzadne ,one maja podobne o ile nie takie same sklady to czyste naciaganie kobiet i tyle.

balsam na cellulit mozna spokojni uzyc na dekolt ,przeciez taki balsam ma za zadanie nawilzyc,napiąc skore i na udach i na dekoldzie

osobiscie uzywam 1 balsamu np. vichy na cale cialo i do tego roll on na cellulit na uda,posladki i łydki .
krem na noc cięższy ,odzywczy i na dzien nawilzajacy lub poltlusty zima.

pod oczy nie uzywam kremu bo niby czym rozni sie od tego na twarz?
pod oczy kremy nie sa z pewnoscia silniesze bo skora pod oczmai jest delikatna i wrazliwa.

krem do rak mam w kuchni -uzywam kilka razy dziennie -koszt zaden bo kupuje z tych niskopolkowych.
wieczorem na rece balsam do ciala.

piling na twarz ,maseczki kupuje w saszetkach i tak ich rzadko uzywam .
piling do ciala robie z fusow kawy.

brazerow nie uzywam ,ew. chusteczki brazujace.

mleczko do demakijazu.

do tego sredniopolkowe zele pod prysznic,szamponow mam 2-3(kupuje dla calej rodziny ) i 1 odzywka w sprayu.
lakier do wlosow.

wdg. mnie jestem minimalistka i dobrze mi z tym .
nie wydaje kasy na kuszace okazje i promocje bo i tak wiem ze tego nie uzyje z lenistwa.

od czasu do czasu kupie jakis balsam do ciala inny niz dotychczas lub dodatkowa butle ale zdarza sie to 3 razy w roku.

Lubie uzyc wszytskiego do konca butli/opakowania ,nie lubie wielu kosmetykow z tej samej kategoriii.

moja slaboscia sa balsamy do ust ,mam zazwyczaj 8-10 :-D w kazdej kurtce-torebce po 1

ale i tak nie jestem tradycyjna baba.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 18:49   #8
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. ..

Szminka 100zł,perfum-150zł,fryzjer-200zł.za Wszystko Zapłaci Wasz T.z.
Ale Widok Miny Przyjaciółki Bezcenny!!
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 18:54   #9
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. ..

ale to co Ty wybierasz to widac tez z najnizszej polki nie jest.. wiekszosc tych kosmetykow jest zbedna, bo co kupowac balsam do kazdej czesci ciala, znajdziesz taki ktory nada sie do wszystkiego. a co do kremow pod oczy to slyszalam ze to taki pic tylko, i ze wystarczy ten krem ktory ma sie do calej twarzy
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 19:32   #10
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. ..

dużo kosmetyków używam, ale nigdy nie kupuje ich wszystkich naraz , dlatego koszty sie rozkładają. moze kup na początek kilka rzeczy, które są Ci najbardziej potrzebne. korzystaj z promocji . pozatym niektóre kosmetyki chyba nie są aż tak niezbędne ? możesz np ograniczyć się do 2 balsamów, balsam brązujacy do twarzy i ciała kupic w zestawie np dove 16.99 zł. niektóre ksometyki spróbować zastąpić naturalnymi np. peeling kawowy . a pozatym TANIE KOSMETYKI TEŻ SĄ DOBRE ! raczej nie warto wydawać na maseczkę 60 zł, można znaleść tanszy odpowiednik. no i te spalacze tluszczu , one też niewiele dają wiec to raczej strata kasy.
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:27   #11
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. ..

-Balsam do ciala-18zł
-balsam na plaski brzuch i posladki-24zł
-niepotrzebne-liepiej jakieś czwiczenia
-balsam na cellulit-21zł-i tak nie pomaga
-balsam do biustu-32zł-kupić balsam ujędrniający do ciała i całą siebie nim smarować
-płyn pod prysznic peeling-18zl-peeling kawowy-super(jest o nim wątek)
-krem na zrogowacialy naskórek-16zł-maść z wit A-grosze w aptece
-krem na dekold-39zl-ten sam balsam ujędrniający
-krem pod oczy-42zl-ja używam tego do twarzy
-krem nawilzajacy na noc-54zł
-krem na dzień-51zl
-krem do rąk-11zł-są tańsze i dobre
-balsam brązujacy-18zł
-krem do twarzy brązujacy-14zł
-maseczka liftingująca-67złl-co to za maseczka ?
-peeling do twarzy-26zł-ja mam DAXa za 10zl,bardzo dobra
-mleczko do demakijazu-19zl
-tonic-21zl

Do tego dochodzą witaminy A,E itp-40zł
Spalacze tłuszczu-36zl-
szkoda na to kasy,nie działa to wg mnie.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 20:30   #12
moniś1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Cool Dot.: METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. ..

Przeczytałam wszystko co napisalyscie i bardzo Wam dziekuje za CENNE rady!!Np.te fusy od kawy-super.Ciesze sie ,ze to wszystko napisalyście -tylko fajnie by bylo jakbyscie pisaly nazwy kosmetykow.Pozdrawiam cieplutko
moniś1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:40   #13
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. ..

Cytat:
Napisane przez moniś1212 Pokaż wiadomość
Przeczytałam wszystko co napisalyscie i bardzo Wam dziekuje za CENNE rady!!Np.te fusy od kawy-super.Ciesze sie ,ze to wszystko napisalyście -tylko fajnie by bylo jakbyscie pisaly nazwy kosmetykow.Pozdrawiam cieplutko
nie wiem,czy ktoś dodał,że sól to dobry piling,a żółtko i para wodna (parówka)to ideał -SOS dla zniszczonych włosów
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:53   #14
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. ..

TmargoT- jak dokladnie robi sie ta maseczke z zoltka na wlosy?? Przed myciem glowy czy po? ile sie trzyma??
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 07:07   #15
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. ..

Cytat:
Napisane przez moniś1212 Pokaż wiadomość
tylko fajnie by bylo jakbyscie pisaly nazwy kosmetykow.Pozdrawiam cieplutko
Wystarczy poprzeglądac forum i KWC - tam znajdziesz wszystko

edit:
Mysląc o tym wątku uznałam, że największym moim wydatkiem dosłownie "metamorfozowym" są soczewki kontaktowe, które, jeśli kupuje kolorowe, to koszuja mnie ok. 70zł miesięcznie + płyn do nich
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2008-03-07 o 07:57
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 14:49   #16
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: METAMORFOZA-koszty...koszty...koszty. ..

Balsam do ciala-18zł - można go używać na całe ciało, np.: Garnier ten czerwony dla mnie jest ok
-balsam na plaski brzuch i posladki-24zł
-niepotrzebny - dietka i ruch lepsze
-balsam na cellulit-21zł- jak wyżej
-balsam do biustu-32zł-wystarczy kilka ćwiczeń dziennie i normalny balsam do ciała
-płyn pod prysznic peeling-18zl-peeling kawowy i płyn za 6-7 zł, np.; Fa/ Luksja ,etc.
-krem na zrogowacialy naskórek-maść z wit. A - parę złotych
-krem na dekold-39zl-to samo co przy biuście
-krem pod oczy-42zl-nie warto, lepiej używać tego samego, co do twarzy
-krem nawilzajacy na noc-54zł
-krem na dzień-51zl
-krem do rąk-11zł-ja kupuję w Rossmanie za 2,5 Evy Natury i starcza mi na kilak miesięcy
-balsam brązujacy-18zł - nie używam
-krem do twarzy brązujacy-14zł - jak wyżej
-maseczka liftingująca-67złl-przy dobrym kremie,diecie, ćwiczeniach na mięśnie i skórę twarzy zbędny, poza tym są tańsze - np. DAX
-peeling do twarzy-26zł-ja mam St. Ives za 11 zł.
-mleczko do demakijazu-19zl
-tonic-21zl

Do tego dochodzą witaminy A,E itp-40 zł - zestaw witamin można dostać już od kilku złotych
Spalacze tłuszczu-36zl-
pic na wodę, dietka, ruch, samodzielne masaże lepsze i za darmo
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.