ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-02, 20:22   #1171
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

nie mowie ze teraz placzesz, tylko ze bedziesz jak okaze sie ze jestes w ciazy.. ty czy twoja znajoma, niewazne. placz by byl i zalenie sie na forum.

poza tym to glupie, kolezanka sobie sama konta nie mogla zalozyc?
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 23:09   #1172
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
nie mowie ze teraz placzesz, tylko ze bedziesz jak okaze sie ze jestes w ciazy.. ty czy twoja znajoma, niewazne. placz by byl i zalenie sie na forum.

poza tym to glupie, kolezanka sobie sama konta nie mogla zalozyc?

Myślę ,że tak robi każda rozsądna dziewczyna i odpowiedzialny partner.
A takie zachowanie jak prezentujesz Ty czy Twoja znajoma(nieważne) ,świadczy tylko o niedojrzałości i na pewno o niegotowości do współżycia-które jej wymaga.

Kurcze miałam zacytować wcześniejszy twój post:P
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 16:41   #1173
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

W zasadzie nie wiem po co piszę, bo cały wątek przeczytałam i nie tylko ten z resztą ale chyba lżej mi będzie.
Ja oczywiście na Sylwestra zapobiegawczo tabletki nie wzięłam, zamierzałam zrobić to po przyjściu, gdy miałabym pewność, że jej nie zwymiotuję (ostatnio mam bardzo wrażliwy żołądek i czasem mam nudności nawet po niewielkiej dawce alkoholu). Chociaż nie wypiłam za wiele nie jestem w stanie powiedzieć czy wzięłam ją przed pójściem spać (co by oznaczało, że zmieściłam się w 12h) czy po przebudzeniu (wówczas przekroczyłabym 12h). W czasie wyjazdu zaczęłam już chorować, a po Sylwestrze czułam się fatalnie. Dodam jeszcze, że wzięłam 2 opakowania pod rząd żeby przesunąć krwawienie. Tabletka, która mogła zostać wzięta po czasie była 4 z drugiego opakowania. Wczoraj, w niedzielę (czyli 3 dni po) uprawiałam seks z zabezpieczeniem, które jednak okazało się zbyt słabe - prościej mówiąc pękła nam prezerwatywa. Dowiedzieliśmy się o tym niestety już po wytrysku...
Nie chcę przeżywać stresu związanego z załatwianiem tabletek po, poza tym nie mam obecnie funduszy na to żeby udać się prywatnie do lekarza, a później jeszcze wykupić lek. No i nie ukrywam, że boję się skutków ubocznych. Po rozmowie z partnerem postanowiliśmy, że poczekamy 2 tygodnie i zrobię test. Za trochę ponad 2 tygodnie wypada mi też krwawienie więc wszystko powinno się wówczas wyjaśnić. Boję się jednak przeoczenia objawów ciąży ponieważ już od jakiegoś tygodnia strasznie bolały mnie piersi (teraz już jest lepiej), poza tym jak już wspomniałam, po moim wypadzie sylwestrowym zachorowałam, a ostatnio przy każdym niemalże przeziębieniu mam lekkie nudności. No i oczywiście lekko rozpasłam się po świętach
Tymczasem uspokajam się myślą, że nawet gdyby do tego doszło (a mam nadzieję, ze jednak nie...) to nie byłoby aż takiej tragedii - mam 23 lata, jestem na 4 roku studiów, mój facet ma pracę (ja z resztą też i to umowę o pracę więc przysługuje mi L4 zdaje się...), poza tym bardzo go kocham i wiem, że mogę na niego liczyć (no i uwielbia dzieci, o których zawsze marzył). Co oczywiście nie zmienia faktu, że oboje nie jesteśmy na to odpowiednio przygotowani, tak finansowo jak i psychicznie.
No ale cóż teraz już zostaje mi czekać. Dodam tylko, że tabletki biorę od ponad 5 lat, bez żadnych przerw, regularnie (rzadko zdarzało mi się przekroczyć granicę 12h), a do tego najczęściej używam dodatkowo prezerwatywy ponieważ jestem bardzo podatna na wszelkiego rodzaju zakażenia, grzybice itp. Głupio by mi więc było gdybym po takim czasie przez 1 przeoczenie zaszła no ale i takie rzeczy się zdarzają.
Trzymajcie więc za mnie kciuki jak się dowiem czy moje jajniki urządziły mi niemiłego figla to napiszę.
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 19:52   #1174
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

nie martw sie.. bierzesz tyle lat tabsy ze nawet jak jedna zwymiotowalas czy zapomnialas to jak wezmiesz nastepna to mysle ze antykoncepcja zostanie zachowana. nie martw sie na zapas. za 2 tygodnie zrob test dla spokoju
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 21:24   #1175
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
nie martw sie.. bierzesz tyle lat tabsy ze nawet jak jedna zwymiotowalas czy zapomnialas to jak wezmiesz nastepna to mysle ze antykoncepcja zostanie zachowana. nie martw sie na zapas. za 2 tygodnie zrob test dla spokoju
Na szczęście tego, że jej nie zwymiotowałam jestem pewna jak tego że ją wzięłam w ogóle tylko nie mogę sobie przypomnieć kiedy dokładnie...a to już jest znacząca różnica. Pewnie przesadzam i panikuje ale naprawdę dotąd mi się to nie zdarzyło, a wiadomo jak bywa z pierwszymi razami
Dziękuję za słowa otuchy, mam nadzieję, że dostatecznie uśpiłam organizm i taka wpadka nie będzie miała większych konsekwencji niż mój stres.
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 01:51   #1176
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Szczypta Chili, spokojnie, laczylas opakowania, nic sie nie stanie nawet jak spoznilas sie z ta tabletka to masz jakby 1 dzien przerwy zamiast 7miu, wiec wg mnie na pewno jestes zabezpieczona ewentualnie jakies plamienie mogloby by wystapic, ale o ciaze sie nie raczej nie martw
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 07:19   #1177
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Widzę, że ten wątek przekształcił się w jeden z wielu: "czy to możliwe, że jestem w ciąży jeżeli...?"
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 21:44   #1178
domis123
Przyczajenie
 
Avatar domis123
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

A ja mam pytanie, a mianowicie, czy któraś z Was bierze YAS ? I jak je znosicie? Bo mój ginekolog ma mi je przepisać po cytologii, jednak dużo się naczytałam teraz tych postów o wpadce po tabletkach itd i mam mieszane uczucia.
domis123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 21:48   #1179
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez domis123 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, a mianowicie, czy któraś z Was bierze YAS ? I jak je znosicie? Bo mój ginekolog ma mi je przepisać po cytologii, jednak dużo się naczytałam teraz tych postów o wpadce po tabletkach itd i mam mieszane uczucia.
Jest cały wątek o Yaz. Poszukaj i poczytaj
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 23:32   #1180
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Ja chciałam tylko napisać, że wszystko w porządku, potomstwo jak narazie się nie zbliża Lekarz dokładnie pokazał mi wszystko na usg-ścianka mojej macicy ma 1mm w porywach do 2-3 więc nie ma raczej szans na ciążę jak zwykle spanikowałam trochę ale cieszę się, że upewniłam się, że tabletki działają prawidłowo
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 00:45   #1181
Aga_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 26
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

hej dziewczyny biorę tabletki od niedawna, ale nadal się stresuję nieco... czytam to forum i czytam, przeraził mnie ten post (wolę wierzyć że to nie ten 0,1% tylko złe przyjmowanie, typu picie dziurawca).

Tabletki przyjmuję bardzo regularnie (ew. w weekend 1-2h max poślizgu, bo biorę rano i czasem... się nie budzę...), wszystkie leki zioła itp. sprawdzam dokładnie, zarówno tu jak i w ulotce... Ale mimo to jeszcze się uczę i KATEGORYCZNIE NIE CHCĘ mieć teraz dziecka. W końcu to 3 liceum ;/ !

Więc tak się zastanawiam czy nie zacząć używać prezerwatyw... Ale to przecież takie niewygodne Nie mam jakiejś zupełnej nerwicy, jednak... chcę się uważać za osobę odpowiedzialną. No i chcę się pozbawić głupich wątpliwości co do tabletek: tyle sie czyta.

Wiele z was pisze że już od lat używacie tabletek. Czytałam te posty gdzie podobno kobiety zaszły, ale często nie mówią czy sprawdzały interakcje, brały antybiotyki itp.

Znacie więc jakieś przypadki gdzie (na pewno) pomimo super odpowiedniego przyjmowania tabsów para "wstrzeliła się" w te 0,1%?

Teraz jak czytam ten post to jest strasznie głupi, ale ja po prostu POTRZEBUJĘ zapewnienia! Żeby usunąć do końca durne myśli.
Aga_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 08:14   #1182
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aga_22 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny biorę tabletki od niedawna, ale nadal się stresuję nieco... czytam to forum i czytam, przeraził mnie ten post (wolę wierzyć że to nie ten 0,1% tylko złe przyjmowanie, typu picie dziurawca).

Tabletki przyjmuję bardzo regularnie (ew. w weekend 1-2h max poślizgu, bo biorę rano i czasem... się nie budzę...), wszystkie leki zioła itp. sprawdzam dokładnie, zarówno tu jak i w ulotce... Ale mimo to jeszcze się uczę i KATEGORYCZNIE NIE CHCĘ mieć teraz dziecka. W końcu to 3 liceum ;/ !

Więc tak się zastanawiam czy nie zacząć używać prezerwatyw... Ale to przecież takie niewygodne Nie mam jakiejś zupełnej nerwicy, jednak... chcę się uważać za osobę odpowiedzialną. No i chcę się pozbawić głupich wątpliwości co do tabletek: tyle sie czyta.

Wiele z was pisze że już od lat używacie tabletek. Czytałam te posty gdzie podobno kobiety zaszły, ale często nie mówią czy sprawdzały interakcje, brały antybiotyki itp.

Znacie więc jakieś przypadki gdzie (na pewno) pomimo super odpowiedniego przyjmowania tabsów para "wstrzeliła się" w te 0,1%?

Teraz jak czytam ten post to jest strasznie głupi, ale ja po prostu POTRZEBUJĘ zapewnienia! Żeby usunąć do końca durne myśli.

hehe ale co mamy Ci napisac? odważ sie. zaryzykuj raz. potem bedzie juz z gorki. ja nie znam nikogo kto mimo regularnego przyjmowania zaliczyl wpadke. sama biore tabletki 3.5 roku i nie mam dziecka. czy to cie uspokaja? aa i stres o dziecko juz dawno mi minął pierwszy miesiac sie stresowalam
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 12:17   #1183
sandrunia1511
Raczkowanie
 
Avatar sandrunia1511
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 285
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

ja biorę moje pierwsze opakowanie tabletek ( kontracept )
jutro biorę ostatnią tabletkę..
od czasu gdy się kochałam z moim chłopakiem i skończył we mnie zaczełam mieć mdłości, bóle brzucha i piersi i teraz doszły do tego wymioty ..
nie wiem sama co mam o tym myśleć .. ;/
sandrunia1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 12:28   #1184
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sandrunia1511 Pokaż wiadomość
ja biorę moje pierwsze opakowanie tabletek ( kontracept )
jutro biorę ostatnią tabletkę..
od czasu gdy się kochałam z moim chłopakiem i skończył we mnie zaczełam mieć mdłości, bóle brzucha i piersi i teraz doszły do tego wymioty ..
nie wiem sama co mam o tym myśleć .. ;/
kiedy było współźżyciue?
wątpie czy tak wcześnie byłyby objawy ciąży.
poza tym to najprawdopodobniej skutek tabletek, jeśli, po 7dniowej przerwie się nie uspokoi radzę lekarza i zmainę tabletek.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 01:30   #1185
ania311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

hej!jesli jest ktos,kto mnie moze uspokoic to bardzo sie uciesze!!
okazalo sie ze mam problem;biore tablety MARVELIN i mam wrazenie ze mnie zawiodly!zjadlam pierwsze cale opakowanie i w ciagu 7 dni ,,wolnych,,miala pojawic sie miesiaczka...pojawilo sie lekkie plamienie,na 8 dzien tak jak pan doktor,, kazali ,,rozpoczelam nowe opakowanie.zostalo mi jeszcze 10 tabletek, miesiaczki brak!
nie wiem juz sama czy cos sobie wmawiam czy tez ....
w kazdym razie bole brzucha,krzyza sa,piersi urosly i sa bardzo wrazliwe...czy mozliwe zeby,zawiodly magiczne tableteczki???
ania311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 07:12   #1186
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ania311 Pokaż wiadomość
hej!jesli jest ktos,kto mnie moze uspokoic to bardzo sie uciesze!!
okazalo sie ze mam problem;biore tablety MARVELIN i mam wrazenie ze mnie zawiodly!zjadlam pierwsze cale opakowanie i w ciagu 7 dni ,,wolnych,,miala pojawic sie miesiaczka...pojawilo sie lekkie plamienie,na 8 dzien tak jak pan doktor,, kazali ,,rozpoczelam nowe opakowanie.zostalo mi jeszcze 10 tabletek, miesiaczki brak!
nie wiem juz sama czy cos sobie wmawiam czy tez ....
w kazdym razie bole brzucha,krzyza sa,piersi urosly i sa bardzo wrazliwe...czy mozliwe zeby,zawiodly magiczne tableteczki???
przeczytaj ulotkę!
To normalne, że masz plamienie, a ztego co jest mi wiadome, krwawienie występuję w ciągu 7 dni przerwy, więc nie wiem, dlaczego uważasz, że teraz powinnaś je dostać.
poza tym, co do bólu piersi, brzucha to w ulotce jest także napisane, że w ciągu pierwszych cyki mogą się pojawić działania niepożadane,, nie lepiej przeczytać ulotkę i mieć spokój umysłu?
Nie jesteś w ciąży, jeśli stosowałaś je tak jak potrzeba
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 09:09   #1187
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

A kiedy pojawilo sie lekkie krwawienie? Grunt ze w ogole sie pojawilo wiec nie masz co panikowac przeciez jesli bralas je dobrze to ciaza jest prawie niemozliwa wiec nie ma sobie co wkrecac.
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 14:47   #1188
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ania311 Pokaż wiadomość
hej!jesli jest ktos,kto mnie moze uspokoic to bardzo sie uciesze!!
okazalo sie ze mam problem;biore tablety MARVELIN i mam wrazenie ze mnie zawiodly!zjadlam pierwsze cale opakowanie i w ciagu 7 dni ,,wolnych,,miala pojawic sie miesiaczka...pojawilo sie lekkie plamienie,na 8 dzien tak jak pan doktor,, kazali ,,rozpoczelam nowe opakowanie.zostalo mi jeszcze 10 tabletek, miesiaczki brak!
nie wiem juz sama czy cos sobie wmawiam czy tez ....
w kazdym razie bole brzucha,krzyza sa,piersi urosly i sa bardzo wrazliwe...czy mozliwe zeby,zawiodly magiczne tableteczki???


po 1 : w czasie brania tabletek anty nie mamy juz miesiaczki
po2: to cos co ma pojawic sie w trakcie 7 dniowej przerwy to : krwawienie z odstawienia. u roznych kobiet objawia sie ono roznie. u niektorych jest bardzo skape i krotkie. wazne ze jest. wiec czym sie przejmuejsz?
po 3 widac ze nie czytalas ulotki, a konkretnie skutkow ubocznych. piersi nie urosły tylko nabrzmialy i sa wrazliwe. praktycznie kazda z nas (tych co bierze tab) to odczuwa to jest -tkliwosc piersi i masz to w ulotce napisane. bole brzucha, krzyza nie musza byc od tabletek. i pewnie kiedy teraz to czytam masz ten problem juz z glowy i bole przeszly.
ulotka ulotka ulotka....
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 15:08   #1189
sandrunia1511
Raczkowanie
 
Avatar sandrunia1511
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 285
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
kiedy było współźżyciue?
wątpie czy tak wcześnie byłyby objawy ciąży.
poza tym to najprawdopodobniej skutek tabletek, jeśli, po 7dniowej przerwie się nie uspokoi radzę lekarza i zmainę tabletek.
z moim partnerem współżyję rególarnie..
ostatnie współżycie miałam 16-tego ..
i potem objawy się pokazały..
bóle brzucha, piersi, mdłości.. i od niedawna wymioty .. : /
i mdłości się bardziej nasiliły..
wziełam dzisiaj rano ostatnią tabletkę..
i zrobię sobie rano test .. i zobaczymy co wyjdzie..
a jak wyjdzie negatywny to poczekam te 7 dni na to krwawienie po odstawieniu i jak nie będzie to zrobię jeszcze raz test i pójdę do gina ..

Edytowane przez sandrunia1511
Czas edycji: 2010-01-24 o 15:10
sandrunia1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 15:16   #1190
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Przeczytaj ulotkę.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ania311 Pokaż wiadomość
hej!jesli jest ktos,kto mnie moze uspokoic to bardzo sie uciesze!!
okazalo sie ze mam problem;biore tablety MARVELIN i mam wrazenie ze mnie zawiodly!zjadlam pierwsze cale opakowanie i w ciagu 7 dni ,,wolnych,,miala pojawic sie miesiaczka...pojawilo sie lekkie plamienie,na 8 dzien tak jak pan doktor,, kazali ,,rozpoczelam nowe opakowanie.zostalo mi jeszcze 10 tabletek, miesiaczki brak!
nie wiem juz sama czy cos sobie wmawiam czy tez ....
w kazdym razie bole brzucha,krzyza sa,piersi urosly i sa bardzo wrazliwe...czy mozliwe zeby,zawiodly magiczne tableteczki???
Cytat:
Napisane przez ania311 Pokaż wiadomość
z moim partnerem współżyję rególarnie..
ostatnie współżycie miałam 16-tego ..
i potem objawy się pokazały..
bóle brzucha, piersi, mdłości.. i od niedawna wymioty .. : /
i mdłości się bardziej nasiliły..
wziełam dzisiaj rano ostatnią tabletkę..
i zrobię sobie rano test .. i zobaczymy co wyjdzie..
a jak wyjdzie negatywny to poczekam te 7 dni na to krwawienie po odstawieniu i jak nie będzie to zrobię jeszcze raz test i pójdę do gina ..
zdecyduj się, albo wzięłaś ostatnią, albo jeszcze dziesięć Ci zostało
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 17:14   #1191
ania311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

wiec nikt nie chce mi powiedziec czy brac je dalej czy....szkoda liczylam na jakis odzew...

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

dzieki...EDELDREDZIA...
....wlasciwie czytalam ulotke,ale tak sie jakos wkrecilam ,ze sama nie wiem ....Tablety zaczelam dopiero brac i to jest moja premiera....ale glowa moja nie jest przyzwyczajona do tego oczekiwania
ania311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 18:21   #1192
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ania311 Pokaż wiadomość
wiec nikt nie chce mi powiedziec czy brac je dalej czy....szkoda liczylam na jakis odzew...

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

dzieki...EDELDREDZIA...
....wlasciwie czytalam ulotke,ale tak sie jakos wkrecilam ,ze sama nie wiem ....Tablety zaczelam dopiero brac i to jest moja premiera....ale glowa moja nie jest przyzwyczajona do tego oczekiwania
ok
w ulotce jest wszystko także, póki co nie masz się czym bać, te objawy są skutkami ubocznymi.
Jeśli się to nie zmieni niedługo idź do lekarza.
Nie nam oceniać czy masz je brać dalej czy nie.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 21:31   #1193
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Edeldredzia zauwaz ze 2 posty temu cytowalas dwie rozne osoby. druga wypowiedz byla sandrunia1511
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 21:34   #1194
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

ojej! ale zamuliłam
tylko dlaczego, jak cytowalam to mi wyskoczyła ania311, te końcówki mnie zmylily:P
zwracam honor
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:57   #1195
anulka09
Raczkowanie
 
Avatar anulka09
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 76
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Witam dziewczyny!
Mam i ja do Was pytanie, może macie dluższe doświadcznie więc będziecie wiedzaly lepiej. Chcialabym wiedziec dokładniej które lekarstwa mogą ngatywnie wplynąć na działanie tabletek (ja biore jasminelle). Wiem, że antybiotyki i dziurawiec na pewno, ale chodzi mi o takie "zwykłe" leki dostepne w aptece na przeziębienie typu polopiryna, aspiryna, gripex itp...
anulka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:02   #1196
sandrunia1511
Raczkowanie
 
Avatar sandrunia1511
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 285
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anulka09 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
Mam i ja do Was pytanie, może macie dluższe doświadcznie więc będziecie wiedzaly lepiej. Chcialabym wiedziec dokładniej które lekarstwa mogą ngatywnie wplynąć na działanie tabletek (ja biore jasminelle). Wiem, że antybiotyki i dziurawiec na pewno, ale chodzi mi o takie "zwykłe" leki dostepne w aptece na przeziębienie typu polopiryna, aspiryna, gripex itp...
tyle co ja z tego wiem to jeśli bierzesz tabletki antykoncepcyjne to środki przeciwbólowe zmniejszają antykoncepcje..
sandrunia1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:05   #1197
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sandrunia1511 Pokaż wiadomość
tyle co ja z tego wiem to jeśli bierzesz tabletki antykoncepcyjne to środki przeciwbólowe zmniejszają antykoncepcje..
BUAHAHAHAHAHAHAHA! ze co?!?
polecam lekture na temat tabletek antykoncepcyjnych, to po pierwsze, a po drugie nie wprowadzaj dziewczyny w blad, jezeli nie znasz sie na danej dziedzinie.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

anulka09, nie, takie leki nie wplywaja na antykoncepcje tabletkową.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:25   #1198
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sandrunia1511 Pokaż wiadomość
tyle co ja z tego wiem to jeśli bierzesz tabletki antykoncepcyjne to środki przeciwbólowe zmniejszają antykoncepcje..


Nie wiesz to się nie wypowiadaj.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 07:38   #1199
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anulka09 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
Mam i ja do Was pytanie, może macie dluższe doświadcznie więc będziecie wiedzaly lepiej. Chcialabym wiedziec dokładniej które lekarstwa mogą ngatywnie wplynąć na działanie tabletek (ja biore jasminelle). Wiem, że antybiotyki i dziurawiec na pewno, ale chodzi mi o takie "zwykłe" leki dostepne w aptece na przeziębienie typu polopiryna, aspiryna, gripex itp...

Zapraszam do lektury wątku
co do pogrubionego, pomysl, gdyby to wpływało negatywnie to jak miałybyśmy leczyc przeziebienie?
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 07:44   #1200
sandrunia1511
Raczkowanie
 
Avatar sandrunia1511
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 285
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość


Nie wiesz to się nie wypowiadaj.
tak mi powiedziała Pani ginekolog jak mi przepisywała tabletki antykoncepcyjne, więc nie wiem czemu się czepiasz..
pow, że tabletki przeciwbólowe zmniejszają antykoncepcje..
to chyba raczej ona se tego nie wymyśliła.. ;]
i mówię co mi powiedziała ..
a Ty chyba nie jesteś ginekologiem ..

Edytowane przez sandrunia1511
Czas edycji: 2010-01-26 o 07:45
sandrunia1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-06 13:33:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.