Śmierć Magdaleny Żuk - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-29, 15:24   #2761
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Aha i to wyjaśnia jej zachowanie na wyjeździe.
Nic nie pisza o zachowaniu Niemki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 16:07   #2762
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

właśnie ja też mam wątpliwości po przeczytaniu tego artykułu, dla mnie to trochę podgrzewanie atmosfery na siłę
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 16:55   #2763
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
właśnie ja też mam wątpliwości po przeczytaniu tego artykułu, dla mnie to trochę podgrzewanie atmosfery na siłę
Znamy to już ze sprawy Iwony Wieczorek
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 09:27   #2764
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

https://www.youtube.com/watch?v=HYjZXh8cwHM
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 13:07   #2765
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Sorry, ale żadnych rewelacji w tym piśmie nie z prokuratury nie ma. Po prostu ze względu na fakt, że to medialna sprawa jest to zrobili o wiele więcej niż w standardowych takich przypadkach.

Co więcej na podstawie tego, że nic w tej sprawie się nie dzieje mam wrażenie, że prawda jest najprostsza. Dziewczyna się z jakiegoś powodu załamała i faktycznie sama popełniła samobójstwo.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 14:43   #2766
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
Sorry, ale żadnych rewelacji w tym piśmie nie z prokuratury nie ma. Po prostu ze względu na fakt, że to medialna sprawa jest to zrobili o wiele więcej niż w standardowych takich przypadkach.

Co więcej na podstawie tego, że nic w tej sprawie się nie dzieje mam wrażenie, że prawda jest najprostsza. Dziewczyna się z jakiegoś powodu załamała i faktycznie sama popełniła samobójstwo.
Jest to całkiem możliwe
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 07:40   #2767
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n...ie,238323.html
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-17, 09:16   #2768
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;76361191]http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n...ie,238323.html[/QUOTE]

Przykre
Strasznie mi szkoda tej rodziny.

Państwo obiecało pomoc przed kamerami i chyba na tym się skończyło
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 10:00   #2769
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
Przykre
Strasznie mi szkoda tej rodziny.

Państwo obiecało pomoc przed kamerami i chyba na tym się skończyło
postępowanie trwa,dokumenty z Egiptu jeszcze nie dotarły
lepiej by robili szybko i opieszale?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 10:01   #2770
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Jak można było się domyśleć sprawa zostaje zamiatana pod dywan.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 10:03   #2771
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Ziobro to zawsze tylko w gębie był i jest mocny. Olali to, dają się wodzić za nos, nie zależy im, sprawa ma przyschnąć i tyle. Typowe.
A miłosierdzie gminu jak zawsze w pełnej krasie, te telefony to jacyś zburzeni psychicznie wykonują, zawsze tak jest w podobnych sprawach. Mama Iwony Wieczorek też ciągle dostawała takie telefony. Wykończą psychicznię tą rodzinę. A że to zwykli ludzie, bez koneksji to kto się za nimi ujmie i u kogo ?

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2017-08-17 o 10:04
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-17, 10:22   #2772
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
postępowanie trwa,dokumenty z Egiptu jeszcze nie dotarły
lepiej by robili szybko i opieszale?
Dokumenty dotarły, ale tylko niektóre.
Nie ma protokołów przesłuchania świadków, nie ma nagrań z monitoringu, a godzina śmierci w akcie zgonu jest inna niż w rzeczywistości.
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 22:38   #2773
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
Państwo obiecało pomoc przed kamerami i chyba na tym się skończyło
Jakie "Państwo"? O ile dobrze kojarzę, to niżej wspomniany minister, który zawsze tylko gada, wiec zupełnie nie rozumiem, jak ktoś może jeszcze wierzyć w jego dobre intencje.

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7636570 1]Ziobro to zawsze tylko w gębie był i jest mocny. Olali to, dają się wodzić za nos, nie zależy im, sprawa ma przyschnąć i tyle. Typowe.[/QUOTE]

A co do meritum - niestety w przeważającej większości, żeby nie powiedzieć, że zawsze, tak to się kończy. Media mają już "świeższe" kąski.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 13:38   #2774
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

https://wiadomosci.wp.pl/tajemnica-s...2090515372161a
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 22:49   #2775
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Potwierdza się hipoteza o ostrej psychozie - do ustalenia, czy po zażyciu czegoś, czy samoistnej. No chyba, że ktoś uzna, że wszyscy wypowiadający się uczestniczą w jakiejś zmowie (ale wierzę w zdrowy rozsądek).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 23:33   #2776
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Tylko dlaczego do tej pory nie ma wyników sekcji zwłok?
W Egipcie było dużo nieprawidłowości, m.in. godzina zgonu została podana zupełnie inna w dokumentach. Nagrania z kamer w szpitalu w strategicznych miejscach też się dziwnym trafem nie odnalazły.

Świadkowie "z obawy przed hejtem" nie chcą podać danych, skąd wiadomo, że w ogóle istnieją? Dopiero co parę dni temu włoska gazeta zmyśliła wywiad ze zgwałconą w Rimini Polką, co to za problem, wystarczy napisać, że "anonimowy świadek twierdzi".

Z komentarzy pod artykułem:

"Byłem na kilku wypoczynkach i nigdy nie spotkałem się z takim spoufaleniem współuczestniczacych w nim ludzi. Każdy chodził jak chciał i nikt nikogo nie obserwował a tu wg relacji "wszyscy Polacy to jedna rodzina.." Trochę nie chce mi się w to wierzyć."
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 07:23   #2777
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Tylko dlaczego do tej pory nie ma wyników sekcji zwłok?
W Egipcie było dużo nieprawidłowości, m.in. godzina zgonu została podana zupełnie inna w dokumentach. Nagrania z kamer w szpitalu w strategicznych miejscach też się dziwnym trafem nie odnalazły.
(...)
Czego by władze egipskie nie zrobiły i tak nadal wg niektórych będzie spisek, coś jej zrobili itd. Już wcześniej świadkowie mówili, że ona się od początku pobytu dziwnie zachowywała. To jest kolejne potwierdzenie. Jakby się wypowiadali jawnie, to zaraz by było, że czemu nie zrobili więcej, czemu jej 24/h nie pilnowali i inne takie. Aż tak ciężko uwierzyć w psychozę? Jest to mniej prawdopodobne, niż wręcz międzynarodowy spisek?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 07:29   #2778
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czego by władze egipskie nie zrobiły i tak nadal wg niektórych będzie spisek, coś jej zrobili itd. Już wcześniej świadkowie mówili, że ona się od początku pobytu dziwnie zachowywała. To jest kolejne potwierdzenie. Jakby się wypowiadali jawnie, to zaraz by było, że czemu nie zrobili więcej, czemu jej 24/h nie pilnowali i inne takie. Aż tak ciężko uwierzyć w psychozę? Jest to mniej prawdopodobne, niż wręcz międzynarodowy spisek?
Jest to mniej prawdopodobne niż narkotyki jako powód takiego zachowania.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 07:38   #2779
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Jest to mniej prawdopodobne niż narkotyki jako powód takiego zachowania.
Narkotyki mogą wywołać psychozę, o czym zresztą wyżej pisałam (w sensie że psychoza samoistna lub czymś wywołana).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-04, 08:59   #2780
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czego by władze egipskie nie zrobiły i tak nadal wg niektórych będzie spisek, coś jej zrobili itd. Już wcześniej świadkowie mówili, że ona się od początku pobytu dziwnie zachowywała. To jest kolejne potwierdzenie. Jakby się wypowiadali jawnie, to zaraz by było, że czemu nie zrobili więcej, czemu jej 24/h nie pilnowali i inne takie. Aż tak ciężko uwierzyć w psychozę? Jest to mniej prawdopodobne, niż wręcz międzynarodowy spisek?
ludzie się naoglądali różnej maści filmów, to teraz im ciężko uwierzyć w ewentualne zwyczajne wytłumaczenie. co zrobisz, nic nie zrobisz.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 11:03   #2781
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czego by władze egipskie nie zrobiły i tak nadal wg niektórych będzie spisek, coś jej zrobili itd.
No ale sęk w tym, że nie współpracują z polskimi organami ścigania - nie przesyłają dokumentów np. Tak przynajmniej mówi polska prokuratura.
Być może to znaczy tylko tyle, że ich biurokracja jest niezwykle opieszała i niedbała, a może faktycznie czegoś nie chcą przekazać i coś kombinują, mają jakieś duże zaniedbania po swojej stronie, których nie chcą ujawnić np. Tego nie wiadomo.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Już wcześniej świadkowie mówili, że ona się od początku pobytu dziwnie zachowywała. To jest kolejne potwierdzenie. Jakby się wypowiadali jawnie, to zaraz by było, że czemu nie zrobili więcej, czemu jej 24/h nie pilnowali i inne takie.
Tak, to prawda. Już w początkowym okresie po śmierci p. Żuk, widziałam w telewizji (nie TVPiS, bo tam pani Gargas w swoim 'śledczym' programie forsowała tezę o morderstwie, gwałcie i spisku) wypowiedzi chyba nawet tych samych osób mówiących to co teraz. Dla mnie to nic nowego i żadna sensacja.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Aż tak ciężko uwierzyć w psychozę? Jest to mniej prawdopodobne, niż wręcz międzynarodowy spisek?
Nie wpisuje się to w pięknie rozkręconą antymuzułmańską histerię. Co też było bardzo w smak obecnej władzy.
Poza tym w Polsce jest tak fatalnie niska świadomość nt. chorób psychicznych, a i tolerancja wobec chorych na te choroby również na skandalicznie niskim jest poziomie, że dla niektórych lepiej żeby ta kobieta była ofiarą gwałtu, tortur, morderstwa i spisku, niż by się miała okazać 'psychiczna' albo 'świrnięta'- jak to się wspaniale określa.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 11:16   #2782
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Tylko dlaczego do tej pory nie ma wyników sekcji zwłok?
W Egipcie było dużo nieprawidłowości, m.in. godzina zgonu została podana zupełnie inna w dokumentach. Nagrania z kamer w szpitalu w strategicznych miejscach też się dziwnym trafem nie odnalazły.

Świadkowie "z obawy przed hejtem" nie chcą podać danych, skąd wiadomo, że w ogóle istnieją? Dopiero co parę dni temu włoska gazeta zmyśliła wywiad ze zgwałconą w Rimini Polką, co to za problem, wystarczy napisać, że "anonimowy świadek twierdzi".

Z komentarzy pod artykułem:

"Byłem na kilku wypoczynkach i nigdy nie spotkałem się z takim spoufaleniem współuczestniczacych w nim ludzi. Każdy chodził jak chciał i nikt nikogo nie obserwował a tu wg relacji "wszyscy Polacy to jedna rodzina.." Trochę nie chce mi się w to wierzyć."
Powiem tak, że jak widzisz już na początku, że ktoś robi jakiś problem na wycieczce to zawsze potem mimowolnie zwracasz na nią uwagę. Tym bardziej, że mówiło się, że ona już w samolocie robiła jakieś afery, problemy, więc jest bardzo możliwe, że po prostu każdy polak mieszkający w tym hotelu ja łatwo kojarzył.

Ja do wszystkich wątpliwości dodałabym fakt, że do końca pewnie nie poznamy jak wygląda współpraca prokuratura - organy śledcze Egiptu. Nie wiemy czy obie strony współpracują ze sobą, czy się nie pokłóciły. Bo może to nie wygląda tak różowo jak się nam wydaje.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 12:04   #2783
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Mi najbardziej pasuje opcja z prochami. Magda miała wypisz wymaluj objawy jak po czymś w rodzaju: mefedron, amfetamina lub kokaina:
-pobudzenie
-brak apetytu
-niewydolność nerek
-nadwrażliwość na światło
-głosy które Magda miała słyszeć pierwszej nocy

Pytanie tylko czy sama coś wzięła czy ktoś jest podał? Jeden diabeł to wie.

Natomiast co do tych facetów co z nią tak jeździli po szpitalach, raczej chcieli jej pomóc. Wystarczy spojrzeć na ich mowę ciała:


Widać wyraźne zakłopotanie, opieranie się o ściany, drapanie się po głowie, nachylają się nad nią po kolei próbując do niej dotrzeć. A tu nagle dziewczyna wstaje i zaczyna się szarpać.

Natomiast strona egipska co może chcieć ukryć, to prostu zwykle dziadostwo w szpitalu. Podali jej za małą dawkę środka na uspokojenie, zamiast jakiegoś łóżka z pasami tylko prowizoryczne przywiązanie prześcieradłem przez co dziewczyna łatwo się wyrwała i wyskoczyła przez okno. Nawet noszy nie używają tylko wnoszą pacjenta na rękach.

I to ostatnie piszę na podstawie programu Uwaga TVN jeszcze z maja, a nie że z jakiegoś TVPIS czy Wolność24.

Niekończenie ktoś tu musiał zrobić coś złośliwie, może to wynika po prostu z faktu, że Egipt to biedny afrykański kraj, mocno odbiegający od zachodnich standardów.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 05:40   #2784
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Newsy od Faktu:

"Fakt" ujawnia wnioski prokuratury. Magdalena Żuk nie była ofiarą "handlarzy żywym towarem"

- Nie było gwałtu ani śladów przemocy - to wnioski prokuratury badającej sprawę śmierci Magdaleny Żuk - informuje środowy "Fakt". Śledczy nie znaleźli też przesłanek, by podejrzewać, że śmierć Polki była efektem intrygi. Wykluczyli spekulacje, że kobieta padła ofiarą "handlarzy żywym towarem".
Z informacji "Faktu" wynika, że śledczy wnikliwie badają wątek depresji, z którą zmagała się dziewczyna.

Jak podaje gazeta materiał biologiczny pobrany z ciała kobiety nie wskazuje na to, aby padła ofiarą gwałtu. Potwierdziły to dwa zespoły polskich biegłych - mówi "Faktowi" osoba znająca kulisy śledztwa. Na ciele Magdaleny Żuk nie znaleziono również żadnych śladów przemocy.

Według dziennika, wyniki przeprowadzonych sekcji - pierwsza odbyła się w Egipcie z udziałem polskiego patomorfologa i prokuratora; druga przeprowadzona została bezpośrednio w Polsce - wskazują, że dziewczyna miała typowe obrażenia powstałe po upadku z dużej wysokości.

W jej krwi odkryto też ślady silnych leków. Chodzi o jeden z tzw. leków przeciwpsychotycznych, substancję stosowaną przy leczeniu psychoz, schizofrenii, ale czasem również w przypadku depresji - podaje "Fakt".


https://wiadomosci.wp.pl/fakt-ujawni...0435392436353a
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 06:49   #2785
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7824752 6]Newsy od Faktu:

"Fakt" ujawnia wnioski prokuratury. Magdalena Żuk nie była ofiarą "handlarzy żywym towarem"

- Nie było gwałtu ani śladów przemocy - to wnioski prokuratury badającej sprawę śmierci Magdaleny Żuk - informuje środowy "Fakt". Śledczy nie znaleźli też przesłanek, by podejrzewać, że śmierć Polki była efektem intrygi. Wykluczyli spekulacje, że kobieta padła ofiarą "handlarzy żywym towarem".
Z informacji "Faktu" wynika, że śledczy wnikliwie badają wątek depresji, z którą zmagała się dziewczyna.

Jak podaje gazeta materiał biologiczny pobrany z ciała kobiety nie wskazuje na to, aby padła ofiarą gwałtu. Potwierdziły to dwa zespoły polskich biegłych - mówi "Faktowi" osoba znająca kulisy śledztwa. Na ciele Magdaleny Żuk nie znaleziono również żadnych śladów przemocy.

Według dziennika, wyniki przeprowadzonych sekcji - pierwsza odbyła się w Egipcie z udziałem polskiego patomorfologa i prokuratora; druga przeprowadzona została bezpośrednio w Polsce - wskazują, że dziewczyna miała typowe obrażenia powstałe po upadku z dużej wysokości.

W jej krwi odkryto też ślady silnych leków. Chodzi o jeden z tzw. leków przeciwpsychotycznych, substancję stosowaną przy leczeniu psychoz, schizofrenii, ale czasem również w przypadku depresji - podaje "Fakt".

https://wiadomosci.wp.pl/fakt-ujawni...0435392436353a[/QUOTE]

A pod artykułem oczywiście komentarze, że nieważne ustalenia, na pewno ją zgwałcili, "sprawa zamieciona pod dywan" i inne takie. Naprawdę aż tak trudno zrozumieć, że pewne choroby ujawniają się tak po prostu, w najmniej spodziewanym i dogodnym momencie? Poza tym jej dosyć słaby kontakt z rodziną mógł sprawić, że nawet jeżeli miała objawy, to nikt niczego nie zauważył. Lub nie chciał zauważyć.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-10-25 o 06:51
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 09:15   #2786
cocolino23
Przyczajenie
 
Avatar cocolino23
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 29
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Tu jeszcze link w tej sprawie ze strony Radia Zet: http://zdrowie.radiozet.pl/Psycholog...-smierci-Polki
cocolino23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 10:36   #2787
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

To nie tyle choroba ujawnia się z czasem, co osoba chora ukrywa to przed otoczeniem. I potem "nagle" to wychodzi. To tak jak ktoś niespodziewanie popełnia samobójstwo i wszyscy się dziwią: Co? Przecież on był taki szczęśliwy, miał dobrą pracę, żonę, dzieci, kota, mercedesa, dziwne
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 12:16   #2788
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A pod artykułem oczywiście komentarze, że nieważne ustalenia, na pewno ją zgwałcili, "sprawa zamieciona pod dywan" i inne takie. Naprawdę aż tak trudno zrozumieć, że pewne choroby ujawniają się tak po prostu, w najmniej spodziewanym i dogodnym momencie? Poza tym jej dosyć słaby kontakt z rodziną mógł sprawić, że nawet jeżeli miała objawy, to nikt niczego nie zauważył. Lub nie chciał zauważyć.

Widać jak u niektórych głęboko zakorzenione są stereotypy osób chorych na chorobę psychiczną. Jak taka ładna, "normalna", młoda blondynka mogła być chora psychicznie? Toć to niemożliwe dla niektórych.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 18:42   #2789
cocolino23
Przyczajenie
 
Avatar cocolino23
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 29
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Siostra Magdy: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/siost...presji/z216lr2
cocolino23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 10:09   #2790
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cóż nie dziwi mnie zachowanie siostry. Czasem łatwiej jest człowiekowi uwierzyć, że za śmierć bliskiej osoby odpowiada jakiś większy spisek niż fakt, że tak naprawdę się ją do końca nie znało. Bo wtedy może odczuwałaby poczucie winy, że nie dowiedziała się wcześniej o jej problemach itd.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-01 05:24:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.