Śmierć Magdaleny Żuk - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-28, 17:18   #2731
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
W na czym polegalo to zaangazowanie spoleczenstwa?

Na masowym napierdzielaniu chorych postow na fejsie?



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Właśnie. Bo wychodzi na to, że czyni się z nieszczęsnej dziewczyny sprawę publiczną. A to jest sprawa prywatna jej rodziny, prywatny dramat tej rodziny, nie polityczny młyn. Skoro panuje cisza w tej sprawie, to znaczy, że nie ma co się doszukiwać na siłę sensacji.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Wczoraj spotkałam taką dziewczynę, która obwinia Markusa o sprzedanie Magdy. Powiedziała, że Markus przed Magdą wysłał jakąś śliczną blondynkę do Egiptu, modelkę i ta zaginęła.
Gdy zaczęłam drążyć to mi powiedziała żebym sobie poczytała w necie. Coś nas ominęło? Słyszeliście taką plotę? Wydaje mi się ze nałożyły jej się dwa wydarzenia - smierć Kaczorowskiej w Karpaczu i jakieś wynurzenia polskiej turystki która była i widziała.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny, nie bądźcie naiwne. Takie powiązania nakręcają internetowe plotki. Taka plotka połączyła tego Markusa z redaktorem Gazety Wyborczej o tym samym nazwisku. A on ma syna dużo młodszego od chłopaka Magdy, który po przeczytaniu
tej rewelacji miał pretensje do ojca, że ten zataił przed nim, że ma jeszcze jakieś dziecko. Na forach siedzą ludzie, którym wydaje się, że są anonimowi i rzucają pomówieniami. A potem ploty żyja już własnym życiem.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 17:29   #2732
Vairen
Raczkowanie
 
Avatar Vairen
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 253
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Są pewne aspekty tej sprawy, które są sprawą publiczną, choćby pomoc placówek dyplomatycznych w tego typu sytuacjach. Podobna sytuacja może dotyczyć każdego z nas w czasie pobytu za granicą i coś powinno się zmienić w tym temacie. Co do reszty to zależy co się konkretnie stało tej dziewczynie. Póki co prokuratura nic nie potwierdziła, więc trudno stwierdzać na ten moment, że to tylko prywatna sprawa tej rodziny. Oni akurat zgodzili się na upublicznienie sprawy, dawali wywiady, zgodzili się na pomoc szołmena Rutkowskiego.
Vairen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 17:37   #2733
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Vairen Pokaż wiadomość
Są pewne aspekty tej sprawy, które są sprawą publiczną, choćby pomoc placówek dyplomatycznych w tego typu sytuacjach. Podobna sytuacja może dotyczyć każdego z nas w czasie pobytu za granicą i coś powinno się zmienić w tym temacie. Co do reszty to zależy co się konkretnie stało tej dziewczynie. Póki co prokuratura nic nie potwierdziła, więc trudno stwierdzać na ten moment, że to tylko prywatna sprawa tej rodziny. Oni akurat zgodzili się na upublicznienie sprawy, dawali wywiady, zgodzili się na pomoc szołmena Rutkowskiego.
Ale teraz panuje cisza, prawda? I należy to uszanować. To co działo się w necie w sprawie tej dziewczyny, przy braku potwierdzenia, że zaszło przestępstwo, przyniosło sporo szkody, być może ludziom niewinnym. A póki komuś się winy nie udowodni, póty nie można go uważać za winnego. Poza tym, nawet gdyby istotnie prowadzono śledztwo w sprawie domniemanego przestępstwa, to ujawnianie szczegółów w przestrzeni publicznej może mu przynieść tylko szkody, a żadnego pożytku.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 18:01   #2734
Vairen
Raczkowanie
 
Avatar Vairen
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 253
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Ale teraz panuje cisza, prawda? I należy to uszanować. To co działo się w necie w sprawie tej dziewczyny, przy braku potwierdzenia, że zaszło przestępstwo, przyniosło sporo szkody, być może ludziom niewinnym. A póki komuś się winy nie udowodni, póty nie można go uważać za winnego. Poza tym, nawet gdyby istotnie prowadzono śledztwo w sprawie domniemanego przestępstwa, to ujawnianie szczegółów w przestrzeni publicznej może mu przynieść tylko szkody, a żadnego pożytku.
To już zwróć się z tymi pretensjami do internetowych detektywów . Zgadzam się w zdecydowanej większości z tym, co teraz napisałaś, nie twierdziłam nic innego. Pozwolę sobie tylko zwrócić uwagę, że śledztwo wszczęto w sprawie zabójstwa, czyli domniemanego przestępstwa.
Vairen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 18:34   #2735
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Vairen Pokaż wiadomość
To już zwróć się z tymi pretensjami do internetowych detektywów . Zgadzam się w zdecydowanej większości z tym, co teraz napisałaś, nie twierdziłam nic innego. Pozwolę sobie tylko zwrócić uwagę, że śledztwo wszczęto w sprawie zabójstwa, czyli domniemanego przestępstwa.
Więc dajmy mu się toczyć poza nami, tak będzie najlepiej.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 21:37   #2736
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie bądźcie naiwne. Takie powiązania nakręcają internetowe plotki. Taka plotka połączyła tego Markusa z redaktorem Gazety Wyborczej o tym samym nazwisku. A on ma syna dużo młodszego od chłopaka Magdy, który po przeczytaniu

tej rewelacji miał pretensje do ojca, że ten zataił przed nim, że ma jeszcze jakieś dziecko. Na forach siedzą ludzie, którym wydaje się, że są anonimowi i rzucają pomówieniami. A potem ploty żyja już własnym życiem.

Ja naiwna? Źle chyba odczytalas mój post, mam zupełnie odmienne zdanie niż ta dziewczyna, nawet próbowałam ją podpytać skąd te rewelacje ma skoro je rozpowiada, ale zaczęła się migać od odpowiedzi twierdząc, że internet huczy. Sprawdziłam nie huczy, nawet podejrzewam, że jej się coś pomieszało. Z sarkazmem zapytałam czy ominęła nas ta plota. Tyle.








Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2017-05-28 o 21:39
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 02:20   #2737
daria w
Raczkowanie
 
Avatar daria w
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Dziwne zachowanie polskich turystow i na sile bronienie tego rezydenta. Mowili tez, ze Magda nie mogla brac narkotyku, bo nie miala rozszerzonych zrenic. Nie wierze, ze tak sie przygladali. Ktos wstawil, ze w telewizji w Niemczech podali, ze para stamtad cos mowila o mezczyznach ciagle krecacych sie ciagle przy niej i chyba wchodzacych tez do jej pokoju. Ciekawe czy to prawda.
Czemu mówisz, że bronienie rezydenta na siłę? Mi też strasznie szkoda tego gościa. Przecież fakty mówią same za siebie a jego niby-wina jest zbudowana na niechęci do Arabów. Nawet nie miałby kiedy zrobić tych rzeczy o których mówi internetowy motłoch, bo był kontrolowany z każdej strony, miał świadków itp. Można odtworzyć ostatnie dni Magdy z dokładnością niemalże do pół godziny. Facet naprawdę starał się pomóc i włożył w to dużo energii, a mógł teoretycznie sprawę olać, zadzwonić do ubezpieczalni, cokolwiek. A teraz takie coś mu na głowę spadło. Nie wyobrażam sobie jak ciężko musi być komuś kto raz, przeszedł traumę śmierci osoby, którą się opiekował, a z drugiej strony, mimo, że miał jak najlepsze chęci, teraz dostaje niemożliwe wręcz do wytrzymania cęgi od społeczeństwa, tym bardziej bolesne, że walone na oślep i za nic. Mam nadzieję, że będzie mu to kiedyś wynagrodzone.
daria w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-29, 12:30   #2738
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Nie popieram wyzywania rezydenta, pisania ze na pewno jest winny, bo nie musi byc, ale nadal jest to dziwna sprawa. To dobrze, ze dali wiele nagran ze szpitala ale nagrania z miejsca przed pokojem ani pobranych probek juz nie chca dac. Do tego wiele razy zmieniali wersje wydarzen i dziwnym trafem polozyli ja na 2 pietrze mimo ze niby juz wiele razy probowala skakac. Dlatego nic dziwnego, ze dla wielu osob szpital i rezydent nadal sa podejrzani. No ale oczywiscie my nie mamy dostepu do wszystkich dowodow, wiec pewnosci tym bardziej nie mamy.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 12:47   #2739
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Nie popieram wyzywania rezydenta, pisania ze na pewno jest winny, bo nie musi byc, ale nadal jest to dziwna sprawa. To dobrze, ze dali wiele nagran ze szpitala ale nagrania z miejsca przed pokojem ani pobranych probek juz nie chca dac. Do tego wiele razy zmieniali wersje wydarzen i dziwnym trafem polozyli ja na 2 pietrze mimo ze niby juz wiele razy probowala skakac. Dlatego nic dziwnego, ze dla wielu osob szpital i rezydent nadal sa podejrzani. No ale oczywiscie my nie mamy dostepu do wszystkich dowodow, wiec pewnosci tym bardziej nie mamy.

Dziwię się, ze nie znając organizacji tego szpitala, można uznawać to za celowe działanie. A może na pierwszym pietrze (parterze) są poradnie? Albo jakieś oddziały dziecięce?
Chyba, że ktoś rozpracował ten szpital i faktycznie można było położyć ją niżej?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 13:03   #2740
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Dziwię się, ze nie znając organizacji tego szpitala, można uznawać to za celowe działanie. A może na pierwszym pietrze (parterze) są poradnie? Albo jakieś oddziały dziecięce?
Chyba, że ktoś rozpracował ten szpital i faktycznie można było położyć ją niżej?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście, nie znamy tego szpitala i jego zwyczajów.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 13:05   #2741
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Nie popieram wyzywania rezydenta, pisania ze na pewno jest winny, bo nie musi byc, ale nadal jest to dziwna sprawa. To dobrze, ze dali wiele nagran ze szpitala ale nagrania z miejsca przed pokojem ani pobranych probek juz nie chca dac. Do tego wiele razy zmieniali wersje wydarzen i dziwnym trafem polozyli ja na 2 pietrze mimo ze niby juz wiele razy probowala skakac. Dlatego nic dziwnego, ze dla wielu osob szpital i rezydent nadal sa podejrzani. No ale oczywiscie my nie mamy dostepu do wszystkich dowodow, wiec pewnosci tym bardziej nie mamy.
Candy ale to ne jest tak ze mozna polozyc pacje ta gdzie.sie chce.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-29, 13:06   #2742
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Nie popieram wyzywania rezydenta, pisania ze na pewno jest winny, bo nie musi byc, ale nadal jest to dziwna sprawa. To dobrze, ze dali wiele nagran ze szpitala ale nagrania z miejsca przed pokojem ani pobranych probek juz nie chca dac. Do tego wiele razy zmieniali wersje wydarzen i dziwnym trafem polozyli ja na 2 pietrze mimo ze niby juz wiele razy probowala skakac. Dlatego nic dziwnego, ze dla wielu osob szpital i rezydent nadal sa podejrzani. No ale oczywiscie my nie mamy dostepu do wszystkich dowodow, wiec pewnosci tym bardziej nie mamy.
Widocznie na 2 pietrze było miejsce. Pamiętali o jej skłonności, dlatego przywiązali ją do łóżka. No i widzieliśmy na monitoringach ile osób usiłowało ją uspokoić. Co do tych próbek, to byłabym ostrożna z wyrokowaniem, bo nie znamy szczegółów. Ktoś coś puścił dol netu, nawet nie wiadomo, czy to prawda. Gdyby chciano coś ukryć w tym szpitalu, a personel miał nieczyste sumienie, to przecież zniszczono by zapis z kamer.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 13:50   #2743
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Vairen Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie tylko zwrócić uwagę, że śledztwo wszczęto w sprawie zabójstwa, czyli domniemanego przestępstwa.
Co nie znaczy, że tam do niego doszło. To jest po prostu hipoteza, którą albo śledztwo obali, albo potwierdzi. Tak dla porządku mówię, bo wielu ludziom się wydaje, że jeżeli wstępnie zakwalifikowano zdarzenie jako zabójstwo, to na pewno było coś na rzeczy.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 14:28   #2744
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7421527 1]Co nie znaczy, że tam do niego doszło. To jest po prostu hipoteza, którą albo śledztwo obali, albo potwierdzi. Tak dla porządku mówię, bo wielu ludziom się wydaje, że jeżeli wstępnie zakwalifikowano zdarzenie jako zabójstwo, to na pewno było coś na rzeczy.[/QUOTE]
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 14:41   #2745
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7421527 1]Co nie znaczy, że tam do niego doszło. To jest po prostu hipoteza, którą albo śledztwo obali, albo potwierdzi. Tak dla porządku mówię, bo wielu ludziom się wydaje, że jeżeli wstępnie zakwalifikowano zdarzenie jako zabójstwo, to na pewno było coś na rzeczy.[/QUOTE]

Cos sie zmienilo? Myslalam, ze postepowanie nie zakladalo zabojstwa?
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 14:47   #2746
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
Cos sie zmienilo? Myslalam, ze postepowanie nie zakladalo zabojstwa?
Od początku zakładalo, jak tylko prokuratura zabrała się za sprawę. Jak jest obecnie- nie wiem.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 21:09   #2747
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cos nowego?
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 11:18   #2748
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;74452836]Cos nowego?[/QUOTE]

Czytałam coś wczoraj że siostra Magdaleny wrzuciła na fb nowy filmik i napisała, że Magda nie uciekała w szpitalu tylko szła ciągle do rezydenta żeby odzyskać swój telefon. Nie widziałam filmu
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 11:27   #2749
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Ja widziałam ten filmik. To stary film zaraz wrzucę jak znajdę. W art sa one pokazywane

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

https://youtu.be/hCwJF5s1SrU

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Chodzi o ten moment dokładnie.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-07, 11:30   #2750
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Równie dobrze mogli zabrać jej ten telefon i torebkę żeby jej pomóc- by nie uciekala- była w fatalnym stanie i chcieli zeby została w szpitalu.
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 11:36   #2751
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

W sieci pojawiła się ostatnio plotka, jakoby z wyników sekcji miało wynikać, że Magda została uduszona. Ale prokuratura to zdementowała:
http://www.se.pl/wiadomosci/polska/m...ry_998303.html
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 11:38   #2752
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
W sieci pojawiła się ostatnio plotka, jakoby z wyników sekcji miało wynikać, że Magda została uduszona. Ale prokuratura to zdementowała:
tak, ale uduszenie to nie tylko działanie drugiej osoby.

udusić sie można tez na skutek upadku- z powodu stłuczonego płuca.
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 21:13   #2753
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Śmierć Magdaleny Żuk

Z plotek, które ja słyszałam to ze Magdzie przetoczono krew w Egipcie, żeby nie wyszło pod wpływem czego była. Druga to że rezydent przyznał się do spędzenia z nią nocy i ponoć są tego dowody w sieci w postaci nagrań tych słów. To są plotki, których nie weryfikowałam. Krążą w jej rodzinnych stronach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2017-06-08 o 23:43
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 13:43   #2754
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Takie coś dzisiaj znalazłam:
http://newsweb.pl/2017/06/14/tragicz...-sprawe-polki/
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 09:09   #2755
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

https://wiadomosci.wp.pl/zaskakujacy...8080243255425a
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 10:30   #2756
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Mało rzetelne źródło. Wszystko opiera się na "twierdzeniach" biura detektywistycznego. Póki co żadnych oficjalnych stanowisk nie ma ze strony ani policji czy prokuratury. Jak dla mnie chcą przypomnieć temat, bo sprawa przycichła i darmowa reklama się skończyła.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 11:40   #2757
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Dziewczynie wysiadlo serducho bo miala zaawansowana anoreksje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 12:51   #2758
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Dziewczynie wysiadlo serducho bo miala zaawansowana anoreksje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha i to wyjaśnia jej zachowanie na wyjeździe.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 12:52   #2759
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
Mało rzetelne źródło. Wszystko opiera się na "twierdzeniach" biura detektywistycznego. Póki co żadnych oficjalnych stanowisk nie ma ze strony ani policji czy prokuratury. Jak dla mnie chcą przypomnieć temat, bo sprawa przycichła i darmowa reklama się skończyła.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 13:11   #2760
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
Mało rzetelne źródło. Wszystko opiera się na "twierdzeniach" biura detektywistycznego. Póki co żadnych oficjalnych stanowisk nie ma ze strony ani policji czy prokuratury. Jak dla mnie chcą przypomnieć temat, bo sprawa przycichła i darmowa reklama się skończyła.
Dokładnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-01 05:24:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.