Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-11, 22:52   #1861
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Niestety (bądz stety). Masz to jak w banku.

Ja do niedawna w ogóle nie odczuwałam potrzeby malowania paznokci, ale kiedy zobaczyłam OPI na jakimś paznokciowym blogu, zakochałam się. A potem jeszcze w China Glaze i teraz już niestety coraz częściej gapie się w nacie na lakiery i dodaje do listy kolejne chciejstwa

Trzymam się na razie i staram się nie kupować więcej niż 1 w miesiącu, ale jak długo to potrwa...

Miesiac jest dluugi ale wierz mi,ze mozna sie ograniczyc-mnie bardziej niz lakiery zaczela przytlaczac milosc do perfum i odkad sama sobie zamknelam pewne ulatwienia w dokonywaniu zakupow jest lepiej
Wiadomo,ze listy sie tworzy ale zanim dojdzie do zakupu i konkretnego wyboru to zostaje ona zminimalizowana,przynajmn iej staram sie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 12:05   #1862
Krissie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Co do "niestety albo stety" to byłam przekonana, że takie określenie się pojawi W moim wypadku obawiam się, że byłoby to "niestety" dopóki nie znajdę nowej pracy, ale później - kto wie? (TŻ sam mi MACa kupuje od czasu do czasu, więc lakiery też chyba by przeżył)

Na razie w oczekiwaniu na moje piękne OPIki - ćwiczę malowanie paznokci na takie nasycone kolory i przyzwyczajam się do tego, że mam kolorowe dłonie (ciemnokrwista czerwień używana przeze mnie wcześniej tylko na paznokcie u stóp).
Krissie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 12:21   #1863
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Krissie Pokaż wiadomość
[...] dlatego mam nadzieję, że teraz nie odbije mi kompletna szajba
Odbije. Na 100% Witamy w wątku
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 12:47   #1864
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Odbije. Na 100% Witamy w wątku
A mi po 1 doświadczeniu z OPI nie odbiło
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 14:05   #1865
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A mi po 1 doświadczeniu z OPI nie odbiło

Nie jestem jedyna Opi dawno temu u mnie zamieszkalo a rodzina jest bardzo powoli powiekszana
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 14:09   #1866
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie jestem jedyna Opi dawno temu u mnie zamieszkalo a rodzina jest bardzo powoli powiekszana
Wiesz, jakbym miała łatwiejszy dostęp do nich, mogła organoleptycznie obadać kolory, od ręki dostać, to pewnie miałabym olbrzymią kolekcję, bo jestem maniaczką kolorowych lakierów, ale... obiektywnie to szału nie ma Potestuję jeszcze inne kolory z nadzieją, że może będzie lepiej, choć bez nastawiania się
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 16:40   #1867
Krissie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

U mnie będzie to, podejrzewam, zależało przede wszystkim od pierwszego wrażenia, jakie wywrą na mnie zamówione wczoraj Russian Navy i Pamplona Purple
Krissie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 17:13   #1868
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Krissie Pokaż wiadomość
dlatego mam nadzieję, że teraz nie odbije mi kompletna szajba
czasami taka szajba nie jest zła witamy

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Wiesz, jakbym miała łatwiejszy dostęp do nich, mogła organoleptycznie obadać kolory, od ręki dostać, to pewnie miałabym olbrzymią kolekcję, bo jestem maniaczką kolorowych lakierów, ale... obiektywnie to szału nie ma Potestuję jeszcze inne kolory z nadzieją, że może będzie lepiej, choć bez nastawiania się
a wiesz, że mnie na przekór coś pociąga w tej niedostępności OPI Gdyby można je było dostać na każdym rogu to nie byłoby tyle zabawy (podobnie jak z perfumami).
Ja podobnie jak Hexana ograniczam się i raz na jakiś czas kupuję. W szał zakupów nie wpadłam ale OPI są zdecydowanie moimi ulubieńcami.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 19:49   #1869
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Miesiac jest dluugi ale wierz mi,ze mozna sie ograniczyc-mnie bardziej niz lakiery zaczela przytlaczac milosc do perfum i odkad sama sobie zamknelam pewne ulatwienia w dokonywaniu zakupow jest lepiej
Wiadomo,ze listy sie tworzy ale zanim dojdzie do zakupu i konkretnego wyboru to zostaje ona zminimalizowana,przynajmn iej staram sie
Wiem, że można perfumy same sie ujarzmiły, gdyz nic ostatnio mnie nie zachwyca (na szczęście) i niczego nie pragnę.

A lakiery to względna nowość w moim życiu, na szczęście nie tak uderzająca po kieszeni.

I niestety łapię się ostatnio na tym, że miesiąc jest przerażająco krótki

Cytat:
Napisane przez Krissie Pokaż wiadomość
Co do "niestety albo stety" to byłam przekonana, że takie określenie się pojawi W moim wypadku obawiam się, że byłoby to "niestety" dopóki nie znajdę nowej pracy, ale później - kto wie? (TŻ sam mi MACa kupuje od czasu do czasu, więc lakiery też chyba by przeżył)
trzymam kciuki za zamianę niestety na stety
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 13:15   #1870
Krissie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za zamianę niestety na stety
Dziękuję bardzo, im więcej kciuków tym lepiej

(Nie mogę się doczekać na moje OPIki, no niech już przyjdą nawet byłam dziś w Sephorze obejrzeć na żywo, jak wyglądają - z moich był tylko Russian Navy, ale jest piękny )
Krissie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:10   #1871
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Proszę napiszcie jak jest z kryciem lakierów OPI , kupiłam sobie Kreme de la Kremlin i strasznie się do OPI zniechęciłam. Lakier tworzy smugi, dwie warstwy nie kryją, a co najciekawsze odpryskuje po dwóch dniach dużymi kawałkami (z bazą i bez bazy). Teraz w oko wpadła mi kolekcja hiszpańska i zastanawiam się kupić czy nie
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 18:18   #1872
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
Proszę napiszcie jak jest z kryciem lakierów OPI , kupiłam sobie Kreme de la Kremlin i strasznie się do OPI zniechęciłam. Lakier tworzy smugi, dwie warstwy nie kryją, a co najciekawsze odpryskuje po dwóch dniach dużymi kawałkami (z bazą i bez bazy). Teraz w oko wpadła mi kolekcja hiszpańska i zastanawiam się kupić czy nie
Zależy od koloru, ale mi najczęściej potrzeba 3 warstw do doskonałości, chociaż przy ciemnych 2 wystarczają.
Co do trwalości to możliwe że na Twoich paznokciach po prostu nie będą się trzymały. Ale nakładaj też utwardzacz, znacznie poprawia trwałość lakieru
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 18:47   #1873
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Kattie, czy tworzysz może jakąś listę/spis swojej kolekcji? Pytam, bo chętnie bym spojrzała, co się kryje pod liczbą 202...
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:13   #1874
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Niestety, ale nie. Nawet nie planowałam czegoś takiego. Może jak będę miała chwilkę to coś tam naskrobię
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 20:48   #1875
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
Proszę napiszcie jak jest z kryciem lakierów OPI , kupiłam sobie Kreme de la Kremlin i strasznie się do OPI zniechęciłam. Lakier tworzy smugi, dwie warstwy nie kryją, a co najciekawsze odpryskuje po dwóch dniach dużymi kawałkami (z bazą i bez bazy). Teraz w oko wpadła mi kolekcja hiszpańska i zastanawiam się kupić czy nie
Wszystkie, jakie mam, kryją idealnie w dwóch warstwach (oprócz czarnego, ale już o tym pisałam kiedyś), kładę na bazę NailTek Extra - tzn. na odżywkę Tyle że ja mam tylko ciemne odcienie, jaśniejsze chyba kryją gorzej.
Co do trwałości, na naturalnych paznokciach OPI trzymał mi się 4-5 dni bez odprysków, z delikatnymi starciami na końcówkach (nawierzchniowy Inglot Top Coat). Teraz trwałości już nie będę testować, bo mam akrylki
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 21:23   #1876
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Wszystkie, jakie mam, kryją idealnie w dwóch warstwach (oprócz czarnego, ale już o tym pisałam kiedyś), kładę na bazę NailTek Extra - tzn. na odżywkę Tyle że ja mam tylko ciemne odcienie, jaśniejsze chyba kryją gorzej.
Co do trwałości, na naturalnych paznokciach OPI trzymał mi się 4-5 dni bez odprysków, z delikatnymi starciami na końcówkach (nawierzchniowy Inglot Top Coat). Teraz trwałości już nie będę testować, bo mam akrylki
Rayne, ale akrylki trzymasz frenchowe, czy też je malować zamierzasz?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 22:35   #1877
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Rayne, ale akrylki trzymasz frenchowe, czy też je malować zamierzasz?
Nie no, specjalnie zrobiłam jednokolorowe, żeby mieć większą motywację do malowania Tyle że na akrylach lakier mi się trzyma jak przyspawany także dlatego trwałości nie sprawdzę
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 23:14   #1878
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Nie no, specjalnie zrobiłam jednokolorowe, żeby mieć większą motywację do malowania Tyle że na akrylach lakier mi się trzyma jak przyspawany także dlatego trwałości nie sprawdzę
*odetchnęła z ulgą*
a już się bałam, że frenchować będziesz przez następne pół roku!
*uff ufff*

PS za dużo bywam na MUA ostatnio. Tak mnie jakoś naszło na komentarze w gwiazdeczkach
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 11:01   #1879
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Przyszedl moj Opi Siberian Nights i musze przyznac,ze zdjecie Moni idealnie oddaje jego kolor-piekny
Testowo nalozylam na NT Foundation II i choc male smugi pojawily sie przy pierwszej warstwie to nie widac ich zbytnio,druga warstwa pokrywa perfekcyjnie.

Tutaj wrzucilam foty Essie Sole Mate,zeby nie bylo OT;-)
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 12:11   #1880
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja byłam zaskoczona tym, że malując OPI pierwszą warstwę to tak okropnie wygląda.. nierównomiernie, nie kryje, jako jedna warstwa totalnie nie do pokazania .. natomiast druga warstwa pokrywa równomiernie i gładziutko.. tak, jakby pierwsza warstwa to był taki podkład pod prawdziwy lakier
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 12:13   #1881
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

A ja teraz przeglądam zdjęcia i nie mogę przeżyć, że u mnie Yes I can-can nie wygląda tak pięknie wiśniowo jak na zdjęciu, które mi Rayne wrzuciła przed moimi zakupami
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 14:35   #1882
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Zależy od koloru, ale mi najczęściej potrzeba 3 warstw do doskonałości, chociaż przy ciemnych 2 wystarczają.
Co do trwalości to możliwe że na Twoich paznokciach po prostu nie będą się trzymały. Ale nakładaj też utwardzacz, znacznie poprawia trwałość lakieru
Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Wszystkie, jakie mam, kryją idealnie w dwóch warstwach (oprócz czarnego, ale już o tym pisałam kiedyś), kładę na bazę NailTek Extra - tzn. na odżywkę Tyle że ja mam tylko ciemne odcienie, jaśniejsze chyba kryją gorzej.
Co do trwałości, na naturalnych paznokciach OPI trzymał mi się 4-5 dni bez odprysków, z delikatnymi starciami na końcówkach (nawierzchniowy Inglot Top Coat). Teraz trwałości już nie będę testować, bo mam akrylki
Dziękuję wam bardzo , strasznie mnie kusi Hiszpańska
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 17:15   #1883
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Przyszedl moj Opi Siberian Nights i musze przyznac,ze zdjecie Moni idealnie oddaje jego kolor-piekny
Testowo nalozylam na NT Foundation II i choc male smugi pojawily sie przy pierwszej warstwie to nie widac ich zbytnio,druga warstwa pokrywa perfekcyjnie.

Tutaj wrzucilam foty Essie Sole Mate,zeby nie bylo OT;-)
cieszę się, że jesteś zadowolona
Chyba też pomaluję dzisiaj paznokcie Siberianen

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Ja byłam zaskoczona tym, że malując OPI pierwszą warstwę to tak okropnie wygląda.. nierównomiernie, nie kryje, jako jedna warstwa totalnie nie do pokazania .. natomiast druga warstwa pokrywa równomiernie i gładziutko.. tak, jakby pierwsza warstwa to był taki podkład pod prawdziwy lakier
mam identyczne odczucia
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 09:14   #1884
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A ja teraz przeglądam zdjęcia i nie mogę przeżyć, że u mnie Yes I can-can nie wygląda tak pięknie wiśniowo jak na zdjęciu, które mi Rayne wrzuciła przed moimi zakupami
Może malujesz inną ilość razy? Ja np. byłam bardzo zaskoczona lakierem ChG Ravishing Dahling, bo po pomalowaniu pierwszą warstwą na paznokciach zobaczyłam coś w rodzaju różo-fuksji.. a spodziewałam się głębokiej wiśni właśnie. Dopiero druga warstwa dała mi kolor jaki chciałam, czyli ciemniejszą czerwień - tak, tak z tego różu! A trzecia warstwa daje tą czerwień jeszcze ciemniejszą
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 09:20   #1885
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Może malujesz inną ilość razy? Ja np. byłam bardzo zaskoczona lakierem ChG Ravishing Dahling, bo po pomalowaniu pierwszą warstwą na paznokciach zobaczyłam coś w rodzaju różo-fuksji.. a spodziewałam się głębokiej wiśni właśnie. Dopiero druga warstwa dała mi kolor jaki chciałam, czyli ciemniejszą czerwień - tak, tak z tego różu! A trzecia warstwa daje tą czerwień jeszcze ciemniejszą
Pisałam tu na wątku, że daję 2 warstwy, bo po 1 wygląda obrzydliwie. A 2 warstwy dają bardzo ciemny brązowo-bordowy z lekkimi drobinkami bordo, może fioletu, widocznymi tylko w jasnym świetle... a miałam nadzieję na wisienkę ze zdjęcia
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 10:21   #1886
kasiafargo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Basiu, aż poklepałam się po kieszeni

W kwestii pędzelka to porównałam Give me moor! i Siberian Nights i oba jak dla mnie niczym się nie różnią

No i moje obecne pazury marzył mi się taki szary od dawien dawna.
Suzi Skis In The Pyrenees SUEDE

EDIT:
W realu ten lakier wygląda duużo lepiej, bo na fotkach ten srebrny brokat wygląda na dość duży (a zdjęcia są przecież w powiększeniu ), w rzeczywistości jest drobny i nie powoduje że lakier ma chropowate wykończenie, przeciwnie całość jest aksamitnie matowa :P
mam pytanie uprzejme -nabylam Suzi i Ink Suede. Pomalowalam Ink 2 warstwy -schnie blyskawicznie i tak samo blyskawicznie schodzi. Jak temu zaradzić. Moglabyś podpowiedzieć uprzejmie dziękuję fargo

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Dziewczyny jestem tu nowa mam pytanie i proszę o doradzenie.
Nabylam Suzi i Ink Suede. Na paznokciach mam Ink SUede jest piekny blyskawicznie wysycha ale bardzo bardzo szybko sie sciera. Czy mozecie mi podpowiedziec co mozna zrobić? mysle ze zadnego utwardzacza nie moge klaśc bo zniknie efekt weluru. Będę wdzięczna za rady moich kolezanek specjalistek
kasiafargo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 10:32   #1887
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Lakiery Suede, podobnie jak Matte, mają krótszy okres nieodpryskiwania, zresztą chyba sam producent o tym ostrzega, na specjalnej zawieszce doczepionej do buteleczki.
A stosujesz bazę? Może baza przedłuży żywotność? Bo top-coat na pewno zmieni wygląd lakieru, i z weluru zrobi się błyszczący z drobinkami...
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 10:47   #1888
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Lakiery Suede, podobnie jak Matte, mają krótszy okres nieodpryskiwania, zresztą chyba sam producent o tym ostrzega, na specjalnej zawieszce doczepionej do buteleczki.
A stosujesz bazę? Może baza przedłuży żywotność? Bo top-coat na pewno zmieni wygląd lakieru, i z weluru zrobi się błyszczący z drobinkami...

Któraś z dziewczyn-ekspertek (scrangie chyba) pisała, że już lepiej używać pod nie bazy niż po jednym dniu mieć mega odpryski
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 12:48   #1889
kasiafargo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziękuje bardzo
kasiafargo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 20:36   #1890
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

W sumie to poza bazą, innego sposobu nie kojarzę. Ale nie wiem czy nie najlepiej byłoby uzyć bazy o matowym wykończeniu. Jeszcze nie sprwadzałam.
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.