Ostatnio obejrzane filmy cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 17:04   #61
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Wykopsajcie mnie na coś do kina, proszę, tak dawno nie byłam
Koto - marsz do kina

Ja zastanawiam się nad pójściem na Aż poleje się krew, ale stracham się, bo on prawie 3 godziny trwa. Może ktoś podpowie, czy warto
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 17:39   #62
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Koto - marsz do kina

Ja zastanawiam się nad pójściem na Aż poleje się krew, ale stracham się, bo on prawie 3 godziny trwa. Może ktoś podpowie, czy warto
hehe, dołączam sie do wykopywania Koto, marsz!! a potem skrobnij jakąś uroczą (jak zawsze) recenzję

A ja prawdopodobnie jutro idę na Aż poleje się krew, zdam relację
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:21   #63
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez moniska Pokaż wiadomość
Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciowa.
Akcja filmu rozpoczyna się na…planie filmowym, który ma duże znaczenie dla głównego tematu filmu. Tomasz lekarz inteligentny, ale bardzo egoistyczny i cyniczny mężczyzna około sześćdziesiątki. Jego życie jest beztroskie jest mu dobrze od czasu do czasu korzysta z pomocy finansowej swojej byłej zony. Pewnego dnia dowiaduje się że ciąży na nim wyrok w postaci raka, okazuje się również, że jest niewielka szansa na wyleczenie choroby. O pomoc zwraca się do swojej eksżony, ale gdy otrzymuje od niej pieniądze na operacje okazuje się już za późno…Zanussi zrobił bardzo dobry film, wart obejrzenia. Oczywiście trzeba lubić tego typu filmy, bo nie jest to opowiastka tylko do gapienia się w ekran. Muzyka Kilara jak zwykle bardzo dobra 8/10
Oglądałam, jakiś (dłuższy) czas temu leciał na tvp 2..
Niby temat owszem i niby głębszy i niby lubię takie filmy (jakiś głębszy temat, a nie "tylko opowiastki do gapienia się w ekran" ), ale ten - prawdę mówiąc, jak dla mnie - nudnawy. Obejrzałam do końca, ale raczej do niego nie wrócę i raczej nie polecę. 4/10
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:40   #64
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Koto - marsz do kina

Ja zastanawiam się nad pójściem na Aż poleje się krew, ale stracham się, bo on prawie 3 godziny trwa. Może ktoś podpowie, czy warto
Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
hehe, dołączam sie do wykopywania Koto, marsz!! a potem skrobnij jakąś uroczą (jak zawsze) recenzję

A ja prawdopodobnie jutro idę na Aż poleje się krew, zdam relację
Dzięki za mobilizację ale chyba nawet Daniel D.L. i Anderson nie pociągną do tej Lejącej się krwi...sama nie wiem, na co iść, nie mam typu żadnego w tej chwili.
A tak bym chciała wejść na salę i usiąść w niespokojnym, napiętym oczekiwaniu...

Pozostaje DVD. Czekają Czesi i nie tylko...Czeka też jeden Turek, chyba to jednak z nim się dziś spotkam.

Spotkałam się w koncu z Ceylanem i jego Klimatami.

Edytowane przez Kota
Czas edycji: 2008-03-13 o 21:04
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:04   #65
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Jasminium
Klasztor, sekrety, Bóg. Film miał być opowieścią tajemnicza, magiczna a okazało się zgoła coś innego. Zbyt dużo wątków z których tak naprawdę nic nie wynikało. Nie przekonało mnie to że poprzez zapach można „wszystko” mieć nawet faceta bo zastanawiam się gdzie w tym wszystkim jest prawdziwa „nie wymuszona” miłość, zauroczenie. Postać małej Eugenii sprawił, że dało się film obejrzeć, ale ona jest dzieckiem do tego uroczym więc „co się dziwisz” dodatkowo klasę aktorską na pewno pokazał Gajos, ale i on nie udźwignął całego przedsięwzięcia. Kto nie oglądał niech obejrzy, ale się nie nastawia nazbyt wiele. 5/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:52   #66
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Wlasnie skonczylam 'The lost city'

piekny i wzruszajacy film o Kubie. poplakalam sie kilka razy

powinnam cos jeszcze napisac, ale jestem zbyt wzruszona. po prostu polecam!

na marginesie:moj setny post! jupi
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 22:41   #67
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez moniska Pokaż wiadomość
Jasminium
Klasztor, sekrety, Bóg. Film miał być opowieścią tajemnicza, magiczna a okazało się zgoła coś innego. Zbyt dużo wątków z których tak naprawdę nic nie wynikało. Nie przekonało mnie to że poprzez zapach można „wszystko” mieć nawet faceta bo zastanawiam się gdzie w tym wszystkim jest prawdziwa „nie wymuszona” miłość, zauroczenie. Postać małej Eugenii sprawił, że dało się film obejrzeć, ale ona jest dzieckiem do tego uroczym więc „co się dziwisz” dodatkowo klasę aktorską na pewno pokazał Gajos, ale i on nie udźwignął całego przedsięwzięcia. Kto nie oglądał niech obejrzy, ale się nie nastawia nazbyt wiele. 5/10

Tu ośmielę się z Tobą niezgodzić

Mnie ten filmik się bardzo spodobał, świetny humor i poczucie dystanasu do wielu spraw. A Janusz Gajosz - cuuudowny, klasa sama w sobie, z pewnością udźwignął swoją aktorską rolę.

Ja widać - ile ludzi, tyle gustów
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 23:31   #68
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Koto - marsz do kina

Ja zastanawiam się nad pójściem na Aż poleje się krew, ale stracham się, bo on prawie 3 godziny trwa. Może ktoś podpowie, czy warto
juz pisalam o tym filmie, moim zdaniem warto,ale zalezy co lubisz, bo to film z gatunku tych ciezszych. Mi sie nie dluzyl, i wbrew tytulowi,ktory moze sugerowac jakas jatke w stylu "Pily" czy czegos podobnego, jest to film o ciemnej stronie ludzkiej psychiki. W walce o oskary byl zestawiany z "To nie jest kraj dla starych ludzi", ale jak dla mnie stoi o klase wyzej niz film Cohenow. Duzym plusem sa zdjecia i fantastycznie zestawiona z nimi muzyka. Kilka scen z tego filmu to dla mnie operatorski majstersztyk najlepiej przekonac sie samemu, ja polecam
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 07:27   #69
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

wczoraj obejrzałam "Mgłę" i mam mieszane uczucia... niby dobry film ale... 6/10
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 08:31   #70
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Przed wczoraj byłam w kinie z TŻtem na "Sweeney Todd - demoniczny golibroda z Fleet Street". - strasznie podobał.Uwielbiam filmy Tima Burtona ,a także musicale,więc była to podwójna przyjemność.Kreacja Deppa to było coś pięknego,nie spdziewałam się,że ma tak świetny głos (jak śpiewał to aż było miło słuchać ).Również Helena Bonham Carter mnie miło zaskoczyła ukazując swoje talenty wokalne.Jest jednak jedna osoba,któa mi tak dość średnio pasowała,a mianowicie Sasha Bohan - całe szczęście,że nie było Go tam aż tak dużo
W filmie ukazana była miłość,któa doprowadziła do zemsty,ale też i do....o tym cicho,bo nie wiem czy wszyscy oglądali
Jedno jest pewne od tamtego momentu nie jem żadnych pasztecików

Moja ocena to 9.5/10 - za Deppa,za to,że to film Burtona,za świetną rolę Heleny i te śliczne piosenki Odejmuję jednak 0.5 ptk za Sashę,który mi się tam w ogóle nie podobał.

Ale film gorąco polecAm
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 11:48   #71
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Wczoraj obejrzałam western 3:10 do Yumy (2007). Cóż moge napisać. Podobał mi się. Nie przepadam za tego typu filmami ale ten był w porządku. Główne role zagrali Christian Bale i Russell Crowe ( był tym 'złym w filmie, zepsutym do szpiku kości )

Zadłużony farmer (Christian Bale), który ledwo wiąże koniec z końcem, podejmuje się wraz z kilkoma ludźmi przetransportować pewnego, okrutnego morderce i wielokrotnego rabusia(Russell Crowe ) na pociąg, który przewiezie go do tytułowej Yumy - miasteczka, w którym mieści się więzienie dla bardzo groźnych przestępców. W ślad za nim ruszają jego ludzie(groźna banda morderców), pragnących zemsty i odzyskania swojego człowieka. Są bezwzględni i zrobią wszystko, aby ich 'boss' nie dotarł do więzienia.

Ocena 8/10 Jeśli Wam się nie spodoba to Waszym TŻ napewno
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 15:51   #72
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Spotkałam się w koncu z Ceylanem i jego Klimatami.
Koto - i co, warto poznać tego Turka?

Cytat:
Napisane przez moniska Pokaż wiadomość
Jasminium
Klasztor, sekrety, Bóg. Film miał być opowieścią tajemnicza, magiczna a okazało się zgoła coś innego. Zbyt dużo wątków z których tak naprawdę nic nie wynikało. Nie przekonało mnie to że poprzez zapach można „wszystko” mieć nawet faceta bo zastanawiam się gdzie w tym wszystkim jest prawdziwa „nie wymuszona” miłość, zauroczenie. Postać małej Eugenii sprawił, że dało się film obejrzeć, ale ona jest dzieckiem do tego uroczym więc „co się dziwisz” dodatkowo klasę aktorską na pewno pokazał Gajos, ale i on nie udźwignął całego przedsięwzięcia. Kto nie oglądał niech obejrzy, ale się nie nastawia nazbyt wiele. 5/10
Mnie osobiście ten film zachwycił. Tak mi się jakoś ciepło na serduchu zrobiło po jego obejrzeniu...
Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
juz pisalam o tym filmie, moim zdaniem warto,ale zalezy co lubisz, bo to film z gatunku tych ciezszych. Mi sie nie dluzyl, i wbrew tytulowi,ktory moze sugerowac jakas jatke w stylu "Pily" czy czegos podobnego, jest to film o ciemnej stronie ludzkiej psychiki. W walce o oskary byl zestawiany z "To nie jest kraj dla starych ludzi", ale jak dla mnie stoi o klase wyzej niz film Cohenow. Duzym plusem sa zdjecia i fantastycznie zestawiona z nimi muzyka. Kilka scen z tego filmu to dla mnie operatorski majstersztyk najlepiej przekonac sie samemu, ja polecam
Dziękuję Ainsel Nie, nie - jatki to ja nie oczekuję po tym filmie. Moje obawy budzi raczej jego długość, ale jak mówisz, że się nie dłuży, to chyba spróbuję przemóc swoją niechęć do długich filmów
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:33   #73
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

ech..no z ta dlugoscia to roznie bywa, ja to ogladalam w domu, to tez inaczej sie to postrzega niz w kinie, mozna zatrzymac, pojsc po herbatke i takie tam
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 17:38   #74
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Koto - i co, warto poznać tego Turka?
Turek. Nuri Bilge Ceylan- Klimaty...
Myślę, że warto.
Pewnie dla niektórych warto.

Nie polecam miłośnikom
- wartkiej akcji
- spragnionym, żeby sie dużo działo
-spragnionym soczystych dialogów
i w ogóle- żeby ruchomy obraz był ruchomy...
Bo tu często ruchomy nie jest, ale zastyga.

Niespieszny rytm- pojedyńcze sceny między rozstajacym się małżeństem, słowa niewiele mówią, spojrzenia za to- wiele. Sceny... czy zagrane??? Chyba bardziej po prostu przeżyte przez aktorów. To reżyser i jego prawdziwa żona, a także, w jednym z momentów- występują prawdziwi jego rodzice- jako rodzice...
W wielu momentach ma się wrażenie dotykania prawdziwego życia. To jest najlepsze w filmie.
Z zatrzymaniem oddechu prawie patrzy się na łzę spływajacą po policzku, widzi się moment, kiedy w bohaterach narasta pożądanie, a oczy im ciemnieją, obserwuje się z zażenowaniem, prawie jakby się podglądało czyjeś naijtymniejsze sprawy- momenty czułości.

Śladowa muzyka, surowe, monchromatyczne prawie krajobrazy, a to upalna plaża, a to starożytne ruiny miasta na pustkowiu, a to zaśnieżone miasteczko.
Myślę Annuszko, ze mógłby Ci się spodobać.

Na pewno warto zobaczyć, jest inny, trochę jak łyk świeżego powietrza po filmowej, powszedniej sieczce.

Edytowane przez Kota
Czas edycji: 2008-03-14 o 18:29
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 09:03   #75
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Wczoraj oglądałam Motyl i Skafander . muszę powiedzieć, że to jeden z tych filmów, o których się myśli jeszcze długo po ich obejrzeniu. Z początku myślałam, że nie wysiedzę na nim, bo akcja pokazywana z perspektywy sparaliżowanego mężczyzny była dla mnie nie do zniesienia. Aż słabo się robiło. Nie trwało to jednak długo, a przyzwyczaiłam się do oryginalnego pomysłu. Niesamowite zdjęcia, bardzo dobra gra aktorska, film porusza bardzo delikatny temat i moim zdaniem całkowicie go wyczerpuje.
Efekt był taki, że połowę filmu przeryczałam (łzy mi leciały jak w tych bajkach japońskich ) , a pod koniec cała sala kinowa siedziała jak wryta i nie ruszyła się na napisach końcowych. Kiedy koleżanka spytala mnie jak mi się podobał - niestety nic z siebie nie wydusiłam tylko znowu się rozpłakałam.
Mimo tylu wzruszeń, nie jest to film dołujący!!

Kto oglądał, ten zrozumie
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 10:20   #76
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Turek. Nuri Bilge Ceylan- Klimaty...
Myślę, że warto.
Pewnie dla niektórych warto.
(...)
Koto, dziękuję. Dzięki Twojemu sugestywnemu opisowi czuję ten klimat i widzę, że muszę, po prostu muszę obejrzeć ten film. Koniecznie.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 11:14   #77
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Wczoraj zrobiłam sobie wieczór filmowy i obejrzałam 3 filmy:
1. Awake (2007), dramat, thriller.
Film o mężczyżnie, którego czeka operacja (transplantacja serca), na stole operacyjnym po podaniu narkozy jest świadowy wszystkiego co się wokół niego dzieje. Widzi, słyszy, jednak nic nie czuje, jest sparaliżowany. Z przerażeniem odkrywa, że jego los już został przesądzony....
Ciekawy film, trzyma w napięciu właściwie do ostatniej chwili. Nie dłużył się, a na koniec wydawać by się mogło, że jakby za krótki był po obejrzeniu czułam pewnien niedosyt. Z każda minutą napiecie rosnie aż dowiedujemy sie o co naprawdę chodzi
Aha warto dodać,że w filmie gra Jessica Alba
Ocena 8\10
2. Posłańcy Messengers, The (2007), horrorek.
Film o rodzince, która przeprowadza się na opustoszała farmę, gdzie stoi wielki dom...i można od razu się domyslić,że dom jest nawiedzony...w filmie mamy motywy z innyc horrorów, np. Z Amitiville, Ptaków czy nawet Klątwy. Są pewnie momenty, kiedy można podskoczyc z krzesła ale to głownie odpowiednio dobrana muzyka tak działa
Nie wiem czy warto polecić...Jak ktos lubi horrory, nudzi się to można
Ocena 6\10
3. Ostatni postój Rest Stop (2006) kolejny horror a raczej thriller.
Strasznie naciągany
Młoda dziewczyna wraz ze swoim chlopakiem jadą na wycieczkę, i zatrzymując się na postoju, gdy ona idzie do wc jej chlopak znika. A ją zaczyna prześladowac jakis oblakany psychopata...
Niestety filmik niezbyt ambitny, takie niewiadomo co
Ocena 4/10
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 12:22   #78
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Oglądnęłam sobie w TV Niewierną.

Lubię Diane Lane i Richada Gere (bo wszystkie Ryśki to fajne chłopaki). Chciałam zobaczyć film ze względu na nich. A tutaj dostałam dodatkowe bonusy, tak wielu sie nie spodziewałam.

Te bonusy to- muzyka Kaczmarka.
Wspaniałe zdjęcia- dramatyczny wiatr, który wwiewa na siebie przyszłych kochanków, krótkie sceny w samochodach, ujęcia oddające charakter wnętrz i przestrzeni miejskiej.
Wspaniała gra Lane. To doskonała aktorka. Po twarzy przemykały jej wszystkie uczucia, oczy ma głębokie, silne, namiętne, ale i smutne. Odważna w scenach łóżkowych, świetna.
Richard grajacy dobrego chłopa, nie uwodziciela (nawet włosy mu pofarbowali, żeby był bardziej niepozorny, nie rzucał się w oczy seksowną swoją siwizną).

Historia do mnie przemówiła. Kilka razy się wzruszyłam- historia z kulą...

Przypomniałam sobie, Gere i Lane piękni, młodzi i uwodzicielscy grali w Cotton Clubie. Dwadzieścia kilka lat temu...

Edytowane przez Kota
Czas edycji: 2008-03-15 o 14:18
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 12:29   #79
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ostatnio oglądałam film "Mgła". Nie bylam ani przerażona ani zdziwiona. Końcówka tylko mnie zaskoczyła poza tym nic ciekawego. Tanie amerykańskie efekty typu macki potworów, pajęcza sieć i same pająki nią plujące... Żenada... Jak oglądać to za darmo na dvd nie opłaca się płacić za bilet.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 16:48   #80
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Ostatnio oglądałam film "Mgła". Nie bylam ani przerażona ani zdziwiona. Końcówka tylko mnie zaskoczyła poza tym nic ciekawego. Tanie amerykańskie efekty typu macki potworów, pajęcza sieć i same pająki nią plujące... Żenada... Jak oglądać to za darmo na dvd nie opłaca się płacić za bilet.
też własnie wrocilam z projekcji Mgły w kinie. Popieram zdanie, nic specjalnego, efekty specjalne wogle niezachwycające, średnia gra aktorów, warto obejrzeć tylko zakończenie. 4/10
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 19:48   #81
meredith91
Wtajemniczenie
 
Avatar meredith91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 334
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

wreszcie poszłam na "Lejdis" 9/10
__________________
full time traveller, somewhere in the sky in love with my life , books, learning new languages, law (hopefully becoming a future lawyer soon) and visiting new countries currently living in the Middle East, but my heart is in Poland
meredith91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 21:08   #82
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz Pokaż wiadomość
Wczoraj oglądałam Motyl i Skafander . muszę powiedzieć, że to jeden z tych filmów, o których się myśli jeszcze długo po ich obejrzeniu. Z początku myślałam, że nie wysiedzę na nim, bo akcja pokazywana z perspektywy sparaliżowanego mężczyzny była dla mnie nie do zniesienia. Aż słabo się robiło. Nie trwało to jednak długo, a przyzwyczaiłam się do oryginalnego pomysłu. Niesamowite zdjęcia, bardzo dobra gra aktorska, film porusza bardzo delikatny temat i moim zdaniem całkowicie go wyczerpuje.
Efekt był taki, że połowę filmu przeryczałam (łzy mi leciały jak w tych bajkach japońskich ) , a pod koniec cała sala kinowa siedziała jak wryta i nie ruszyła się na napisach końcowych. Kiedy koleżanka spytala mnie jak mi się podobał - niestety nic z siebie nie wydusiłam tylko znowu się rozpłakałam.
Mimo tylu wzruszeń, nie jest to film dołujący!!

Kto oglądał, ten zrozumie
Właśnie obejrzałam ten film. Musze przyznać, że zapadnie mi na długo w pamięci. Bardzo smutny i wzruszający, co prawda nie płakałam ale łezka się w oku zakręciła.
Wart obejrzenia.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 21:18   #83
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

to bedzie chyba wtorek
__________________
http://barwne-stylizacje.blogspot.com/ Zapraszam


16.11.2008 Razem

13.06.2015 Żona

Tp 26.09.2015 Szymuś
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 21:22   #84
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

W koncu obejrzałam "Dogmę" Kevina Smitha
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 21:31   #85
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Control" Historia Wokalisty Joy Division - wspaniały!
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 21:42   #86
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez jolla11 Pokaż wiadomość
W koncu obejrzałam "Dogmę" Kevina Smitha
I jak sie podobał? Bo czeka u mnie w kolejce do obejrzenia
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 22:10   #87
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Awake"

Film po prostu rewelacyjny! Trzyma w napięciu przez całe 1,5h, jest strasznie zaskakujący. Wprawdzie w połowie filmu można było domyślić się, jak się skończy, ale i tak napięcie wcale nie spada i po drodze akcja jeszcze zaskakuje. Szkoda jedynie, że Alba okazała się tą złą Super pomysł na fabułę i bardzo dobra gra aktorska. Gorąco polecam, musicie zobaczyć ten film! Ocena: 10/10!
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 22:12   #88
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
I jak sie podobał? Bo czeka u mnie w kolejce do obejrzenia
Prawdę mówiąc, mam mieszane uczucia - za bardzo to mi się nie podobał
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 22:35   #89
gasta18
Wtajemniczenie
 
Avatar gasta18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 321
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Dzisiaj oglądnęłam w TV "Cold mountain".
__________________
2013
49
gasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 07:55   #90
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
"Awake"

Film po prostu rewelacyjny! Trzyma w napięciu przez całe 1,5h, jest strasznie zaskakujący. Wprawdzie w połowie filmu można było domyślić się, jak się skończy, ale i tak napięcie wcale nie spada i po drodze akcja jeszcze zaskakuje. Szkoda jedynie, że Alba okazała się tą złą Super pomysł na fabułę i bardzo dobra gra aktorska. Gorąco polecam, musicie zobaczyć ten film! Ocena: 10/10!
Dla mnie film słaby, aktorzy papierowi, szczególnie beznadziejnie gra Alba, przewidywalny do bólu. Niezły pomysł ale z czasem film staje się coraz bardziej nudny. Napięcia brak. Już oceniałam - mnie film rozczarował
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.