Rossmann - część XI - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-26, 19:55   #301
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez olaitapola Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś maseczkę Tołpy, wracam do domu..patrzę na paragon a tam krem do rąk do odbioru jutro lecę odebrać :P
a jak udowodnisz że nie dostałaś dziś?

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez mlel Pokaż wiadomość
Jeżeli pozwolicie, wkleję tu wiadomośc jaką napisałam do rossmana. Mam nadzieje ze jakoś wypadła..gdyż talentu do takiego pisania nie mam Jak oceniacie?????

"
Witam serdecznie.
Piszę do państwa, gdyż w dniu dzisiejszym (26.08.11) w jednej z drogerii rossmana zastała mnie bardzo nie przyjemna sytuacja.
Od dzisiaj trwa promocja z udziałem wielu rozdawanych gratisów przez hostessy. Jednym z produktów z gratisem są pradukty marki Neutrogena.
W gazetce jest napisane "przy zakupie DOWOLNEGO produktu marki Neutrogena Formuła Norweska peeling do stóp gratis"
Ja zakupiłam m.in pomadkę z firmy Neutrogena, lecz gratisu nie otrzymałam. Hostessa podeszła ze mną do półki z balsamami do ciala i powiedziala ze tylko na te produkty jest promocja (wskazując na balsamy do ciała, kremy do rąk/stóp).
Jestem bardzo zdziwiona gdyż slowo "DOWOLNE" oznacza dla mnie że również pomadka powinna być objęta promocją.
W przypadku produktów FA jest dodatkowo napisane iż "mydełka w kostce oraz produkty mini nie sa objęte promocją".
W przypadku neutrogeny takiej informacji nie było, że oferta nie obejmuje pomadek.
Jestem bardzo zażenowana tą sytuacją, gdyż pracownicy nie są doinformowani co konkretnie obejmuje promocje.albo Państwo, którzy nie potraficie się określić z produktami w promocji.
Sklep w którym spotkała mnie owa sytuacja znajduje się w Ostrołęce na ul. Prądzyńskiego 2
Bardzo proszę o rozwiązanie tego problemu, gdyż obawiam się, iż taka sytuacja spotkała nie tylko mnie.
Z Poważaniem"
myśle że jest ok, wysyłaj
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 19:57   #302
mlel
Raczkowanie
 
Avatar mlel
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 318
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
a jak udowodnisz że nie dostałaś dziś?

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------


myśle że jest ok, wysyłaj


Udowodni, gdyż na paragonie skreśla długopisem, jeżeli bedzie uprzejma to nie będzie problemu. Ja mam skreślone i boje sie ze gdybym poszła i zrobiła awanture ze swoim problemem nic bym nie wskurała, wiec z peelingiem moge sie pozegnac ;(
__________________

[euc2]892974[/euc2]


Zachwycona nowym mieszkaniem

wymiana


mlel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 20:21   #303
lenka05
Raczkowanie
 
Avatar lenka05
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 407
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez mlel Pokaż wiadomość
drogie wizażanki mam problem i jestem zla!
kupiłam dziś 2 produkty z garniera-dostałam voucher do kina
zakupiłam również pomadkę z neutrogeny- ale peelingu nie otrzymałam, mimo iż w gazetce i na sklepowych półkach jest napisane "dowolny produkt neutrogeny"... a hostessa podeszła ze mną do półki i powiedziała że tylko z tych produktów (wskazujac na balsamy do ciała) a ja do niej że na kremach też to jest a ona ze na pomadki nie ma...
ciekawa jestem dlaczego w gazetce napisali dowolny produkt??? mogli zrobic tak jak m.in z produktami FA, że promocja nie obowiązuje na mydełka w kostce i produkty mini..
co jeszcze na paragonie tylko pod garnierem wydruk jest że rabat na vouchery kina, ciekawa jestem czy powinno się tez takie cos pojawic przy neutrogenie, a wy przy zakupach innych produktów z gratisem macie wbite rabat????
Ja dzisiaj kupiłam odżywkę gliss kur i dostałam klamerkę. Ta promocja obejmuje tylko jeden rodzaj szamponów i odżywek. Kupiłam tez balsam Tutti Frutti i dostałam krem I na paragonie miałam wybity rabat na oba produkty.
lenka05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 20:23   #304
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Rossmann - część XI

Ja w ogóle nie czaję tej nowej gazetki.
fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 20:25   #305
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossmann - część XI

przejrzałam gazetkę ponownie i jednak nic mi nie jest potrzebne. niech wrócą do starej formy.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 20:32   #306
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez lenka05 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupiłam odżywkę gliss kur i dostałam klamerkę. Ta promocja obejmuje tylko jeden rodzaj szamponów i odżywek.
Jak to tylko jeden rodzaj, przeciez jest napisane dowolny produkt z serii Gliss Kur (poza szamponem 50ml i odzywka 20ml), czyli nei ma znaczenia, czy rozowa, czy fioletowa, czy czarna..
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 20:45   #307
mlel
Raczkowanie
 
Avatar mlel
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 318
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
Jak to tylko jeden rodzaj, przeciez jest napisane dowolny produkt z serii Gliss Kur (poza szamponem 50ml i odzywka 20ml), czyli nei ma znaczenia, czy rozowa, czy fioletowa, czy czarna..

Własnie dowolny, dla mnie to słowo również oznacza ze KAZDY produkt danej marki, chyba ze napisali czego ewent nie dotyczy, bądz jak przy niektórych jak z nivea , czy garniera ze promocja obowiązuje tylko daną serię produktów. także popieprzyło im się cos nie opracowali do końca tej gazetki,bo nie pamietają jaki maja asortyment;/
__________________

[euc2]892974[/euc2]


Zachwycona nowym mieszkaniem

wymiana


mlel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 20:47   #308
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
takie sytuacje to już jest chore, wielka łaska, przecież to jej praca, jak ma problem niech pracuje w innym sklepie.
ja jestem nerwowa, albo bym do niej gdzie moge zlozyc skarge albo po prostu bym napisala do Rossmanna, że w takim i w takim ich lokalu tego dnia spotkała mnie takowa niesmaczna sytuacja. Moze by dostali reprymende..
eh. tacy pracownicy to nie pracownicy
Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
Ja bym nie wytrzymała normalnie....
wiecie co ja jestem tego zdania, że czasami po prostu lepiej się najzwyczajniej zamknąć i uważam, że ta kasjerka też powinna komentarz zostawić dla siebie i tyle.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 20:57   #309
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez cassy78 Pokaż wiadomość
Zerknijcie prosze czy sa jakies przeceny na pieluchy i słoiczki babydream jak bedziecie. Bede bardzo wdzieczna
Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
laski a orientujecie sie czy moze sloiczki babydream są przecenione ??
Nie ma przeceny na słoiczki. Na pieluchy dokładnie nie patrzyłam, ale w oczy nic mi się nie rzuciło.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!


Edytowane przez aktogimka
Czas edycji: 2011-08-26 o 20:59
aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 21:50   #310
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez mlel Pokaż wiadomość
Własnie dowolny, dla mnie to słowo również oznacza ze KAZDY produkt danej marki, chyba ze napisali czego ewent nie dotyczy, bądz jak przy niektórych jak z nivea , czy garniera ze promocja obowiązuje tylko daną serię produktów. także popieprzyło im się cos nie opracowali do końca tej gazetki,bo nie pamietają jaki maja asortyment;/
Zreszta nawet na zdjeciu w gazetce sa dwa rodzaje tego produktu.. hm. Jutro ide do rossmanna, jak mnie jakas kasjera zdenerwuje, to .. Moj brat juz jedna zalatwil w biedronce kiedys, a u nas to od pokolen nerwica sie klebi jak ktos zdenerwuje
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 22:57   #311
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Rossmann - część XI

Uzywalyscie moze tego nowego kremu z AA 20+ z bławatkiem na dzien ? jak wrazenia?

Kupilam dzis krem z AA men i dostalam zel do higieny intymnej basic (ale tylko do tego nawilzajaco-matujacego a do balsamu po goleniu niestety nie a przeciez to tez pielegnacja twarzy :P)
__________________

Edytowane przez pat0
Czas edycji: 2011-08-26 o 23:02
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 23:02   #312
agataa194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kęty
Wiadomości: 68
Dot.: Rossmann - część XI

potrzebuję jakiegoś kremu do cery mieszanej z tłustą strefą T, przy tym mam dość sporo wyprysków w okoicy ust. Polećcie mi jakiś krem, żeby nie był tłusty. gdyż nie używam pudru czy podkładów
__________________
skakanka


zapuszczam włosy!

agataa194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 23:38   #313
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez agataa194 Pokaż wiadomość
potrzebuję jakiegoś kremu do cery mieszanej z tłustą strefą T, przy tym mam dość sporo wyprysków w okoicy ust. Polećcie mi jakiś krem, żeby nie był tłusty. gdyż nie używam pudru czy podkładów
Tez mam cere mieszana z tlusta strefa T, nie uzywam drogeryjnych kremow bo mnie zapychaja jedynie oleje (np. kokosowy) na noc na buzke (oczywiscie nie spie z glowa w poduszce tylko na pleckach, zeby nie wytrzec oleju.. ale przy okazji ponoc zmarszczek paru idzie uniknac w ten sposob ) a w dzien bb cream, albo cokolwiek co ma SPF kolo 30tki chociaz w sumie po bb creamie mi sie tak buzka okropnie nie swieci no i przy okazji spelnia role podkladu poniekad, zakrywa moje czerwone policzki

edit.
jesli bardzo dokucza Ci swiecenie w strefie T, moze warto zakupic puder ? Ja uzywam bambusowego z biochemii urody - nie drazni mi skory, jest transparentny, czyli go nie widac w ogole a matowi buzie na caly dzien.. poza tym jest o tym duzo watkow na kosmetyce, wiec tam pogrzeb, ewentualnie moge Ci cos jeszcze podpowiedziec wiecej na priv.
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania


Edytowane przez Miluuu
Czas edycji: 2011-08-26 o 23:41
Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 23:47   #314
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
Uzywalyscie moze tego nowego kremu z AA 20+ z bławatkiem na dzien ? jak wrazenia?
Spieszę donieść, że ten krem mam. Używam go 2 tygodnie więc już chyba wystarczająco żeby o nim napisać. Skład krótki, bez zapychaczy o co też pytałam na wątku o składach kosmetyków. Konsystencja lekka, ale nie jakaś tam mocno płynna. Zapach przyjemny jakby lekko gruszkowy. Krem jest zupełnie inny od innych kremów Trzeba dać mu chwilę, żeby się wchłonął, bo początkowo wygląda to tak, że lekko się świecimy, ale się wchłania bardzo ładnie. Może być za słaby dla suchej skóry właśnie przez tą lekkość. No i chyba wydajny nie jest. Zazwyczaj krem starcza mi na 2 miesiące używania raz dziennie, ten starczy na miesiąc i kawałek. Zaznaczam, że ja zawsze kładę kremów dużo. Teraz się zastanawiam nad zakupem tego na noc, bo może jest trochę bardziej treściwy. Nie wiem czemu kupiłam na dzień skoro używam go na noc. Chyba z pośpiechu Mam nadzieję, że się na coś przydała moja recenzja.
__________________
Bloga mam i ja
http://niusia89.blogspot.com
Zapraszam
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 00:05   #315
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez mlel Pokaż wiadomość
Udowodni, gdyż na paragonie skreśla długopisem, jeżeli bedzie uprzejma to nie będzie problemu. Ja mam skreślone i boje sie ze gdybym poszła i zrobiła awanture ze swoim problemem nic bym nie wskurała, wiec z peelingiem moge sie pozegnac ;(
U mnie nic nie skreślali.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 00:39   #316
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 648
Dot.: Rossmann - część XI

Wybrany produkt:
Astor, Soft Sensation Liquid Care, Błyszczyk do ust

z 29,99 na 22,49 pln
Kod promocyjny:

Nie masz drukarki?
Nic nie szkodzi. Zapisz numer wyświetlony poniżej i
podaj go sprzedawcy w drogerii Rossmann
2982194427512
Kupon możesz zrealizować do 1 września 2011r .
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 05:55   #317
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Nie ma przeceny na słoiczki. Na pieluchy dokładnie nie patrzyłam, ale w oczy nic mi się nie rzuciło.
dziękuje
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 07:11   #318
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
U mnie nic nie skreślali.
u mnie skreśliła i napisała "wydano"
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 07:50   #319
olaitapola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Wiadomości: 41
Exclamation Dot.: Rossmann - część XI

Jak chce ktoś koda piątkowego to proszę

Maska - peeling TOŁPA


2982194375257

Edytowane przez olaitapola
Czas edycji: 2011-08-27 o 07:52
olaitapola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 07:56   #320
lenka05
Raczkowanie
 
Avatar lenka05
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 407
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
Jak to tylko jeden rodzaj, przeciez jest napisane dowolny produkt z serii Gliss Kur (poza szamponem 50ml i odzywka 20ml), czyli nei ma znaczenia, czy rozowa, czy fioletowa, czy czarna..
U mnie w rossmanie były oznaczenia o promocji tylko przy tych czarnych odżywkach, szamponach itd, więc ja kierując się babską logiką wzięłam czarną Panie kasjerki w ogóle nie wiedziały co i jak, powiedziały tylko, że gratisy wydaja hostessy i tyle
lenka05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 08:13   #321
nikaczekolada
Rozeznanie
 
Avatar nikaczekolada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 872
Dot.: Rossmann - część XI

Z tymi voucherami z Garniera to jakaś lipa.. niby bilety za free, ale kina takie, że same stare filmy w nich grają .. a ja liczyłam na to, ze pójdę na "O północy w Paryżu" :/
Jak zobaczyłam repertuar tych kin do których mogłabym podjechać (mam ich aż 4) to w każdym grają filmy z 2002, 2006 max :/ masakra..
__________________
Bardzo proszę o głosy na moją kosmetyczkę
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/view-09.php?pid=332907

nikaczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 08:23   #322
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Rossmann - część XI

Ja liczylam na obejrzenie to tylko seks, a okazalo sie że grają filmy sprzed dwoch lat
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 08:33   #323
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Rossmann - część XI

Wydaje mi się, że ta promocja z voucherami ma przypomnieć o istnieniu innych kin, niż wielkie sieciówki.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 08:41   #324
nikaczekolada
Rozeznanie
 
Avatar nikaczekolada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 872
Dot.: Rossmann - część XI

w takim razie albo wypożyczę albo ściągnę ]:->
bo Rossmann się nie popisał jak widać ;D
__________________
Bardzo proszę o głosy na moją kosmetyczkę
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/view-09.php?pid=332907

nikaczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 08:43   #325
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez nikaczekolada Pokaż wiadomość
Z tymi voucherami z Garniera to jakaś lipa.. niby bilety za free, ale kina takie, że same stare filmy w nich grają .. a ja liczyłam na to, ze pójdę na "O północy w Paryżu" :/
Jak zobaczyłam repertuar tych kin do których mogłabym podjechać (mam ich aż 4) to w każdym grają filmy z 2002, 2006 max :/ masakra..
byłoby zbyt piękne i prawdziwe jakby dawali vouchery do największych kin na same premiery
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 08:55   #326
mlel
Raczkowanie
 
Avatar mlel
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 318
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
byłoby zbyt piękne i prawdziwe jakby dawali vouchery do największych kin na same premiery


w moim kinie nie jest tak tragicznie, jak był harry potter to kilka dni po tym był u mnie, także dzis sie przejde i zobacze co ciekawego graja do 15.09
__________________

[euc2]892974[/euc2]


Zachwycona nowym mieszkaniem

wymiana


mlel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 09:21   #327
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez kasianiuniakotek Pokaż wiadomość
Spieszę donieść, że ten krem mam. Używam go 2 tygodnie więc już chyba wystarczająco żeby o nim napisać. Skład krótki, bez zapychaczy o co też pytałam na wątku o składach kosmetyków. Konsystencja lekka, ale nie jakaś tam mocno płynna. Zapach przyjemny jakby lekko gruszkowy. Krem jest zupełnie inny od innych kremów Trzeba dać mu chwilę, żeby się wchłonął, bo początkowo wygląda to tak, że lekko się świecimy, ale się wchłania bardzo ładnie. Może być za słaby dla suchej skóry właśnie przez tą lekkość. No i chyba wydajny nie jest. Zazwyczaj krem starcza mi na 2 miesiące używania raz dziennie, ten starczy na miesiąc i kawałek. Zaznaczam, że ja zawsze kładę kremów dużo. Teraz się zastanawiam nad zakupem tego na noc, bo może jest trochę bardziej treściwy. Nie wiem czemu kupiłam na dzień skoro używam go na noc. Chyba z pośpiechu Mam nadzieję, że się na coś przydała moja recenzja.
Dziekuje za super odpowiedz .
Chyba go kupie tylko tez jeszcze nie wiem jaka wersje na noc czy na dzien ze wzgledu na lepsze nawilzenie. Jesli kupisz na noc to daj znac czy jest lepszym nawilzaczem
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 09:26   #328
nikaczekolada
Rozeznanie
 
Avatar nikaczekolada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 872
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
byłoby zbyt piękne i prawdziwe jakby dawali vouchery do największych kin na same premiery
Ale niech to będą filmy o których świat słyszał, bo u mnie w tych kinach o Harrym Potterze mogę zapomnieć .. same jakieś nieznane nikomu tytuły :/ dlatego jednak rezygnuję i może jedynie z gazetki kupię tusz z Rimmela + lakier do paznokci
__________________
Bardzo proszę o głosy na moją kosmetyczkę
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/view-09.php?pid=332907

nikaczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:50   #329
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossmann - część XI

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że ta promocja z voucherami ma przypomnieć o istnieniu innych kin, niż wielkie sieciówki.
szkoda, że tak późno na to wpadli, bo kino z mojego miasta, które znajduje się na liście jest już likwidowane.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:54   #330
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Rossmann - część XI

nie rozumiem tej promocji z voucherami do kina może któraś z Was mnie oświeci.. voucher jest tylko na seanse 2D? mam się kierować listą kin w pdf czy na stronie www (jest rozbieżna)???
była któraś z Was juz w kinie z tymi voucherami?
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2011-08-27 o 10:57
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.