Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 20:01   #4861
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Nie strasz kobieto :P No sadze ze bedą przeczyszczane, ja SIE tak boje dentysty ze ostatnio sie tak trzesłam ze szok
nie bój , będzie dobrze, jak był jużraz robiony kanałowo to nie powinno bolec ja tez się dentysty tak boję, że już samo zapisanie się do niego przyprawia mnie o stres
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:21   #4862
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Hej nareszcie po pracy
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
o matko współczuję
Na szczęście dziś nie było najgorzej


Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość

u mnie jak jest dostawa w takim dużym ciuchu to drzwi otwiera jakiś typ i ucieka od nich biegiem bo ludzie jak bydło się zachowują
U mnie w dostawy to w miarę spokojnie i mniej ludzi ale po złotówce najgorsze bydło przychodzi

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
hej

Talullah
da się zwiększyć u Ciebie godz pracy? przecież doba ma tylko 24, a ty już to przekraczasz... nie możesz odmówić?

samaraNW
bardzo wpółczuję planu.. ja jak mam do 15 to już nie myśle :P

caate
jacy idioci ;/ Polacy to są coraz to gorsi ... dzisiaj właśnie rozmawiałam na ten temat z kol, ona po powrocie z Niemiec nie mogła się przestawić, tam każdy uśmiechnięty, pomocny a tu? ;/

kobietasukcesu
tak ja pamiętam o wszystkim co mam w szafie


julianna-p

koniecznie pokaż sie w oprawkach bo bardzo ciekawie wyglądają

snowhitee
gratuluję sama czaiłam sie na nagrodę, ale ja chyba szminke wybrałam

kupiłam sobie wczoraj botki na jesień takie jak chciałam, karmelowe, na niewielkim obcasie i z kożuszkiem
ale żeby nie było zbyt wesoło, tak jak kiedyś wspomniałam chciałam kupić pas do pończoch i obeszłam wszystkie sklepy bieliźniane i w rozmiarze S był tylko w atlanticu ale czerwony, a ja chciałam czarny zaraz sobie na all poszukam bo mnie krew zaleje :p
Ja ostatnio kupiłam pas do pończoch na ciuchu za 2zł nowiutki Tż w sobotę był wniebowzięty

Zaraz zabiorę się za siebie i za swoje dłonie bo skórki mam corsz gorsze już mi si ę rany robią
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:27   #4863
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
laski nie panikujcie z tym dentystą, my dziecko mamy urodzic a to dopiero jest ból ! ;P
Ale taka kruszynka wynagradza każdy ból
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:37   #4864
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
hej

Talullah
da się zwiększyć u Ciebie godz pracy? przecież doba ma tylko 24, a ty już to przekraczasz... nie możesz odmówić?

samaraNW
bardzo wpółczuję planu.. ja jak mam do 15 to już nie myśle :P

caate
jacy idioci ;/ Polacy to są coraz to gorsi ... dzisiaj właśnie rozmawiałam na ten temat z kol, ona po powrocie z Niemiec nie mogła się przestawić, tam każdy uśmiechnięty, pomocny a tu? ;/

kobietasukcesu
tak ja pamiętam o wszystkim co mam w szafie


julianna-p

koniecznie pokaż sie w oprawkach bo bardzo ciekawie wyglądają

snowhitee
gratuluję sama czaiłam sie na nagrodę, ale ja chyba szminke wybrałam

kupiłam sobie wczoraj botki na jesień takie jak chciałam, karmelowe, na niewielkim obcasie i z kożuszkiem
ale żeby nie było zbyt wesoło, tak jak kiedyś wspomniałam chciałam kupić pas do pończoch i obeszłam wszystkie sklepy bieliźniane i w rozmiarze S był tylko w atlanticu ale czerwony, a ja chciałam czarny zaraz sobie na all poszukam bo mnie krew zaleje :p

dzięki


Jestem dziś padnięta dobrze, że już jutro czwartek
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:38   #4865
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dzięki


Jestem dziś padnięta dobrze, że już jutro czwartek
dokładnie dla mnie ostatni dzień mojego stażu, w pt lece tylko zaniesc ciasto do pracy i po papiery
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:27   #4866
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

hej

A Ja pije sobie Redsa jabłkowego byłam u denstysty i bylo ok nic nie bolało Założyła mi tylko plombe
Zuzia znowu porzeziebieniu ma katar niby w dzien jej nie leci ale zawsze cos tam wysmarcze. Ale w nocy jak śpi to strasznie charczy i aż sie dławi tą wydzieliną i musze ja budzić żeby wykrztusiła. Musze jej kupić jakieś krople. Już mam dosyc kataru...
Zrobiłam włoski palette c12 i mam jaśniutkie super kolezanka mi robiła.
I teraz przez pół roku do końca marca nie farbuje!!! Mam nadzieje że mi pomożecie? Nie będe podcinac końcówek będe zapuszczać i w kwietniu dopiero zafarbuje na wiosne. Musze zrobić przerwe bo chce zrobic sobie kuracje, tylko musze iść po recepte do lekarza na takie ampułki do włosów które sie pije i jest taki olej co sie wsmarowuje w miejsca gdzie włosy nie rosną. Bo moja kolezanka dzisiaj zauwazyla ze mam placki gołe że mi nie rosną nowe włoski. A jej siostra też tak miała po ciąży i jak zrobiła sobie ta kuracje to jej przeszło i ma teraz takie gęste. Moze też powinnam? Ale wytrzymam tyle z tak duży, odrostem? Będe musiala. Przestane farbowac i bede łykać te kapsułki i włoski regenerować i na wiosne wtedy będe miała zdrowsze i sobie farbne na wiosne dopiero czyli w kwietniu. Uf....mam nadzieje że dam rade.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Ja mam wlasnie po raz drugi robioną jedynke kanałowow i powiem wam ze sie boje jak cholera....zab jest martwy wiec moze tym razem juz tak bolec nie bedzie
Kochana trzymam kciukiJa tez sie tak boje a byłam dzisiaj i nic nie bolało ale kanałuu nie miałam...poproś o znieczulenie. Ja miałam kiedyś przy kanałowym i nic mnie nie bolało.
Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Myślałąm dzisiaj o Tobie
Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
A ja właśnie kupiłam paletkę tą, która ma caate, a zastanawiałam się nad nią kilka dni, bo cieni nie używam często, a jeszcze mnie ta kusi:
http://allegro.pl/sleek-makeup-i-div...6.html#gallery.
Może do wesela dojdzie.
Ale kusicie, ja powiedziałąm sobie że tez sobie kiedyś kupie i zaczne wkońcu używac cieni
Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Nie strasz kobieto :P No sadze ze bedą przeczyszczane, ja SIE tak boje dentysty ze ostatnio sie tak trzesłam ze szok
będzie dobrze! Strach ma wielkie oczy !
Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
laski nie panikujcie z tym dentystą, my dziecko mamy urodzic a to dopiero jest ból ! ;P
No to fakt! ja zawsze sie tak pocieszam że jak dziecko urodziłam to że ten ból też zniose
Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Rodzilam juz dziecko i usuwanie nerwa przy leczeniu kanałowym w moim przypadku bylo o wiele gorsze....wiec wiem co mowie :P
Ja też miałam lekki poród i miło wspominam

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Ale taka kruszynka wynagradza każdy ból
Oj tak, zgadzam sie. Moment w którym kładą Ci tego aniołka na brzuchu jest bezcenny. Tego sie nie zapomina. i Oczywiście mina Tzta stojacego obok tez jest bezcenna
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dokładnie dla mnie ostatni dzień mojego stażu, w pt lece tylko zaniesc ciasto do pracy i po papiery
ooo a jakie ciacho? I co dalej będziesz robić?
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:29   #4867
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
hej

A Ja pije sobie Redsa jabłkowego byłam u denstysty i bylo ok nic nie bolało Założyła mi tylko plombe
Zuzia znowu porzeziebieniu ma katar niby w dzien jej nie leci ale zawsze cos tam wysmarcze. Ale w nocy jak śpi to strasznie charczy i aż sie dławi tą wydzieliną i musze ja budzić żeby wykrztusiła. Musze jej kupić jakieś krople. Już mam dosyc kataru...
Zrobiłam włoski palette c12 i mam jaśniutkie super kolezanka mi robiła.
I teraz przez pół roku do końca marca nie farbuje!!! Mam nadzieje że mi pomożecie? Nie będe podcinac końcówek będe zapuszczać i w kwietniu dopiero zafarbuje na wiosne. Musze zrobić przerwe bo chce zrobic sobie kuracje, tylko musze iść po recepte do lekarza na takie ampułki do włosów które sie pije i jest taki olej co sie wsmarowuje w miejsca gdzie włosy nie rosną. Bo moja kolezanka dzisiaj zauwazyla ze mam placki gołe że mi nie rosną nowe włoski. A jej siostra też tak miała po ciąży i jak zrobiła sobie ta kuracje to jej przeszło i ma teraz takie gęste. Moze też powinnam? Ale wytrzymam tyle z tak duży, odrostem? Będe musiala. Przestane farbowac i bede łykać te kapsułki i włoski regenerować i na wiosne wtedy będe miała zdrowsze i sobie farbne na wiosne dopiero czyli w kwietniu. Uf....mam nadzieje że dam rade.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------


Kochana trzymam kciukiJa tez sie tak boje a byłam dzisiaj i nic nie bolało ale kanałuu nie miałam...poproś o znieczulenie. Ja miałam kiedyś przy kanałowym i nic mnie nie bolało.

Myślałąm dzisiaj o Tobie

Ale kusicie, ja powiedziałąm sobie że tez sobie kiedyś kupie i zaczne wkońcu używac cieni

będzie dobrze! Strach ma wielkie oczy !

No to fakt! ja zawsze sie tak pocieszam że jak dziecko urodziłam to że ten ból też zniose

Ja też miałam lekki poród i miło wspominam



Poprosze o znieczulenie no chyba ze stwierdzi ze skoro ząb martwy to nie trzeba....zobaczymy....wi zyta we wtorek,wiec mam jeszcze pare dni spokoju.....:P
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 21:34   #4868
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Też muszę się wybrać do dentysty.

Dobranoc.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:39   #4869
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Zmykam spać dobranoc
Jeszcze dwa dni i weekend Chcę jechać na zakupy na targ i kupić trochę rzeczy z jesiennej listy zakupów
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:41   #4870
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
laski nie panikujcie z tym dentystą, my dziecko mamy urodzic a to dopiero jest ból ! ;P
Kto ma ten ma

Mnie nawet jak sie ten insynkt macierzynski pojawi to i tak mam spora iloscs argumentow przeciw posiadaniu dziecka

Ja bym wolalala, zeby byl dzis poniedzialek, bo sa rzeczy ktore MUSZE zrobic do piatku i ciezko to widze
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2011-09-28 o 21:43
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:52   #4871
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Kto ma ten ma

Mnie nawet jak sie ten insynkt macierzynski pojawi to i tak mam spora iloscs argumentow przeciw posiadaniu dziecka

Ja bym wolalala, zeby byl dzis poniedzialek, bo sa rzeczy ktore MUSZE zrobic do piatku i ciezko to widze
Nie bede Cie krytykowac ale ja sobie nie wyobrażam nie mieć dzieci??!!
Jestem matką i może nie chciałam zajść tak wczesnie w ciąże ale teraz nie wyobrażam sobie nie mieć dzieci to dar od Boga! Niesamowite uczucie...I każda kobieta która tak mówi popełnia bardzo duży błąd bo jak kiedyś sie ockniesz i będziesz chciałą mieć dzieci to może być juz za późno. Znam takie przypadki! Najpierw nie chcą bo im nie potrzebne dziecko bo po co mieć kogoś kogo można kochac dla kogo jest sie całym światem o kogo można sie troszczyć i dbać, nie mówie o psie czy innym zwierzątku..ale o dziecku...A co zrobisz jak bedziesz chciala miec dzieci za jakis czas a okaze sie ze jest za poźno albo że nie możesz? Wtedy bedziesz sobie pluła w brode że tak mówiłaś....czego Ci nie życze!
Ide spać bo sie zdenerwowałam jak słysze takie gadanie....
Dobranoc
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 22:08   #4872
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
hej

A Ja pije sobie Redsa jabłkowego byłam u denstysty i bylo ok nic nie bolało Założyła mi tylko plombe
Zuzia znowu porzeziebieniu ma katar niby w dzien jej nie leci ale zawsze cos tam wysmarcze. Ale w nocy jak śpi to strasznie charczy i aż sie dławi tą wydzieliną i musze ja budzić żeby wykrztusiła. Musze jej kupić jakieś krople. Już mam dosyc kataru...
Zrobiłam włoski palette c12 i mam jaśniutkie super kolezanka mi robiła.
I teraz przez pół roku do końca marca nie farbuje!!! Mam nadzieje że mi pomożecie? Nie będe podcinac końcówek będe zapuszczać i w kwietniu dopiero zafarbuje na wiosne. Musze zrobić przerwe bo chce zrobic sobie kuracje, tylko musze iść po recepte do lekarza na takie ampułki do włosów które sie pije i jest taki olej co sie wsmarowuje w miejsca gdzie włosy nie rosną. Bo moja kolezanka dzisiaj zauwazyla ze mam placki gołe że mi nie rosną nowe włoski. A jej siostra też tak miała po ciąży i jak zrobiła sobie ta kuracje to jej przeszło i ma teraz takie gęste. Moze też powinnam? Ale wytrzymam tyle z tak duży, odrostem? Będe musiala. Przestane farbowac i bede łykać te kapsułki i włoski regenerować i na wiosne wtedy będe miała zdrowsze i sobie farbne na wiosne dopiero czyli w kwietniu. Uf....mam nadzieje że dam rade.
ooo a jakie ciacho? I co dalej będziesz robić?
moze masz lysienie plackowate? to sie leczy u dermatologa.
chyba zrobie Wztke

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
Nie bede Cie krytykowac ale ja sobie nie wyobrażam nie mieć dzieci??!!
Jestem matką i może nie chciałam zajść tak wczesnie w ciąże ale teraz nie wyobrażam sobie nie mieć dzieci to dar od Boga! Niesamowite uczucie...I każda kobieta która tak mówi popełnia bardzo duży błąd bo jak kiedyś sie ockniesz i będziesz chciałą mieć dzieci to może być juz za późno. Znam takie przypadki! Najpierw nie chcą bo im nie potrzebne dziecko bo po co mieć kogoś kogo można kochac dla kogo jest sie całym światem o kogo można sie troszczyć i dbać, nie mówie o psie czy innym zwierzątku..ale o dziecku...A co zrobisz jak bedziesz chciala miec dzieci za jakis czas a okaze sie ze jest za poźno albo że nie możesz? Wtedy bedziesz sobie pluła w brode że tak mówiłaś....czego Ci nie życze!
Ide spać bo sie zdenerwowałam jak słysze takie gadanie....
Dobranoc
nie denerwuj sie, nie kazdy odczuwa chec posiadania dzieci, jedni lubia dzieci, drudzy zwierzeta, a jeszcze inni cale zycie skupia sie na pracy czy innych przyjemnosciach. Kazdy jest inny
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:12   #4873
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
(...)
Myślałąm dzisiaj o Tobie
(...)
To miło chociaż zależy co takiego myślałaś

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Kto ma ten ma

Mnie nawet jak sie ten insynkt macierzynski pojawi to i tak mam spora iloscs argumentow przeciw posiadaniu dziecka
(...)
Dokładnie, ja popieram.
Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
Nie bede Cie krytykowac ale ja sobie nie wyobrażam nie mieć dzieci??!!
Jestem matką i może nie chciałam zajść tak wczesnie w ciąże ale teraz nie wyobrażam sobie nie mieć dzieci to dar od Boga! Niesamowite uczucie...I każda kobieta która tak mówi popełnia bardzo duży błąd bo jak kiedyś sie ockniesz i będziesz chciałą mieć dzieci to może być juz za późno. Znam takie przypadki! Najpierw nie chcą bo im nie potrzebne dziecko bo po co mieć kogoś kogo można kochac dla kogo jest sie całym światem o kogo można sie troszczyć i dbać, nie mówie o psie czy innym zwierzątku..ale o dziecku...A co zrobisz jak bedziesz chciala miec dzieci za jakis czas a okaze sie ze jest za poźno albo że nie możesz? Wtedy bedziesz sobie pluła w brode że tak mówiłaś....czego Ci nie życze!
Ide spać bo sie zdenerwowałam jak słysze takie gadanie....
Dobranoc
Blondyneczka, nie denerwuj się, każdy ma prawo do swoich poglądów. Są osoby, które nie chcą mieć dziecka/dzieci i niekoniecznie tego żałują mając lat 40/50/60/... . Żyją sobie spokojnie ze swoją drugą połową, nie czują, że coś straciły. I to nieprawda, że "każda kobieta, która tak mówi popełnia bardzo duży błąd" - bo dlaczego? Dlatego, że jej wybór jest taki, a nie inny, że nie ulega wpływowi społeczeństwa, dla którego zazwyczaj posiadanie dzieci to priorytet, że nie chce robić czegoś dla kogoś i wbrew sobie, dlatego, że postanowiła spędzić życie inaczej? Inaczej nie znaczy gorzej. I ktoś serio może woli mieć psa, kota, chomika, a nie dziecko, naprawdę więc nie ma o co się denerwować - Twój pogląd jest taki, nasz (mój i Kobietysukcesu) jest taki i nie znaczy, że ktoś ma bardziej rację albo mniej. Prawda?

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Jeszcze dodam na temat - ja też muszę do dentysty, dawno nie byłam, bo problemów nie mam, ale trzeba iść sprawdzić, czy wszystko ok u mojego uzębienia Ale się nie boję wcale. Bo tak trzeba i koniec
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:20   #4874
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

dobranoc
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:32   #4875
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
To miło chociaż zależy co takiego myślałaś


Dokładnie, ja popieram.

Blondyneczka, nie denerwuj się, każdy ma prawo do swoich poglądów. Są osoby, które nie chcą mieć dziecka/dzieci i niekoniecznie tego żałują mając lat 40/50/60/... . Żyją sobie spokojnie ze swoją drugą połową, nie czują, że coś straciły. I to nieprawda, że "każda kobieta, która tak mówi popełnia bardzo duży błąd" - bo dlaczego? Dlatego, że jej wybór jest taki, a nie inny, że nie ulega wpływowi społeczeństwa, dla którego zazwyczaj posiadanie dzieci to priorytet, że nie chce robić czegoś dla kogoś i wbrew sobie, dlatego, że postanowiła spędzić życie inaczej? Inaczej nie znaczy gorzej. I ktoś serio może woli mieć psa, kota, chomika, a nie dziecko, naprawdę więc nie ma o co się denerwować - Twój pogląd jest taki, nasz (mój i Kobietysukcesu) jest taki i nie znaczy, że ktoś ma bardziej rację albo mniej. Prawda?

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Jeszcze dodam na temat - ja też muszę do dentysty, dawno nie byłam, bo problemów nie mam, ale trzeba iść sprawdzić, czy wszystko ok u mojego uzębienia Ale się nie boję wcale. Bo tak trzeba i koniec
zgadzam się całkowicie. Fakt, wiele kobiet żałuje, ale też wiele kompletnie nie. Nie można wszystkich jedną miarą bo każdy jest inny. Ja osobiście na ten moment też kompletnie nie wyobrażam sobie mieć dzieci, a nie ma nic gorszego niż dziecko, które ma matkę, która w jakiś sposób jest zła, że "zmarnowała" sobie życie.
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:38   #4876
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

blondyneczko nie denerwuj sie bo zlosc pieknosci szkodzi
ale ja na ten moment nie chce miec dzieci chociaz z TZ planujemy w przyszlosci
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:49   #4877
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Dziewczyny, kupię ten balsam w SP? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...enerujacy.html jutro będę w Krakowie, więc może wpadnę.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Aa, jeszcze chciałam dodać, że kupiłam ten nowy Carmex i jestem zachwycona - lepszy niż ten klasyczny, lepiej nawilża i nadaje cudny kolor i blask! Bardzo Wam polecam, jest już w Naturach (nie wiem jak z Ross, ja kupiłam w Naturze)
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:52   #4878
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
blondyneczko nie denerwuj sie bo zlosc pieknosci szkodzi
ale ja na ten moment nie chce miec dzieci chociaz z TZ planujemy w przyszlosci
Jak tam przygotowania do ślubu? To już niedługo
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:57   #4879
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

oczko kurde bele sie stresuje troche ;/

ale jestem dobrej mysli a przygotowania juz na finiszu
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 23:32   #4880
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupię ten balsam w SP? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...enerujacy.html jutro będę w Krakowie, więc może wpadnę.

Nie widziałam nic seboradinu w rossie, bardziej w super pharm szukaj.

blondyneczko: zainwestuje w surogatke albo coś wymyślę
Zreszta szczerze mowiac, nie wroze sobie dlugiego zycia, wiec problem z glowy. A jak mi sie zachce to do 30stki mozna spokojnie miec, wiec mam jeszcze 8 lat

Ja sama siebie nie ogarniam, a co dopiero dziecka jeszcze

Nie kazdy potrzebe czuje i tyle. No i nie kazdy na dobra matke sie nadaje- np ja.

A moja kuzynka ostatnio wyskoczyla z takim komentarzem, ze mnie na godz zatkalo a mianowicie: zrob sobie tez Troche smieszny tekst jak na 30latke

A to dlatego, ze umialam pol godziny pobawic sie z dwulatkiem, no jeju dorosla jestem i umiem dziecko zajac na godzine.

blondyneczko: najpierw piszesz, ze nie krytykujesz a potem czuc krytyke a ja moge napisac, ze nie wiem kazda kobieta powinna robic kariere, zeby sie spelniac, albo robic na wszelki wypadek, bo moze zostac bez faceta na lodzie bez kasy i potem zalowac i bla bla bla, ale nie moj interes co inni robia i co bedzie z nimi za lat 5 czy 10, wiec nie pisze takich rzeczy.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2011-09-28 o 23:35
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 06:04   #4881
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Hej
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
moze masz lysienie plackowate? to sie leczy u dermatologa.
chyba zrobie Wztke


nie denerwuj sie, nie kazdy odczuwa chec posiadania dzieci, jedni lubia dzieci, drudzy zwierzeta, a jeszcze inni cale zycie skupia sie na pracy czy innych przyjemnosciach. Kazdy jest inny
Ale ja nie mam tak mocno że np jestem w jednym miejscu łysa tylko mam na środku głowy mniej włosów niz np spod spodu. Nie mam baby hair a w innych miejscach tak.

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
To miło chociaż zależy co takiego myślałaś


Dokładnie, ja popieram.

Blondyneczka, nie denerwuj się, każdy ma prawo do swoich poglądów. Są osoby, które nie chcą mieć dziecka/dzieci i niekoniecznie tego żałują mając lat 40/50/60/... . Żyją sobie spokojnie ze swoją drugą połową, nie czują, że coś straciły. I to nieprawda, że "każda kobieta, która tak mówi popełnia bardzo duży błąd" - bo dlaczego? Dlatego, że jej wybór jest taki, a nie inny, że nie ulega wpływowi społeczeństwa, dla którego zazwyczaj posiadanie dzieci to priorytet, że nie chce robić czegoś dla kogoś i wbrew sobie, dlatego, że postanowiła spędzić życie inaczej? Inaczej nie znaczy gorzej. I ktoś serio może woli mieć psa, kota, chomika, a nie dziecko, naprawdę więc nie ma o co się denerwować - Twój pogląd jest taki, nasz (mój i Kobietysukcesu) jest taki i nie znaczy, że ktoś ma bardziej rację albo mniej. Prawda?

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Jeszcze dodam na temat - ja też muszę do dentysty, dawno nie byłam, bo problemów nie mam, ale trzeba iść sprawdzić, czy wszystko ok u mojego uzębienia Ale się nie boję wcale. Bo tak trzeba i koniec
Szanuje Twoje zdanie a tak sobie pomyślałam tylko..
Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Jak tam przygotowania do ślubu? To już niedługo
Twojego kochana? Ja mam w sobote wesele troche sie wybawie o ile córcia zostanie z moim bratem i jego dziewczyna na noc
Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Nie widziałam nic seboradinu w rossie, bardziej w super pharm szukaj.

blondyneczko: zainwestuje w surogatke albo coś wymyślę
Zreszta szczerze mowiac, nie wroze sobie dlugiego zycia, wiec problem z glowy. A jak mi sie zachce to do 30stki mozna spokojnie miec, wiec mam jeszcze 8 lat

Ja sama siebie nie ogarniam, a co dopiero dziecka jeszcze

Nie kazdy potrzebe czuje i tyle. No i nie kazdy na dobra matke sie nadaje- np ja.

A moja kuzynka ostatnio wyskoczyla z takim komentarzem, ze mnie na godz zatkalo a mianowicie: zrob sobie tez Troche smieszny tekst jak na 30latke

A to dlatego, ze umialam pol godziny pobawic sie z dwulatkiem, no jeju dorosla jestem i umiem dziecko zajac na godzine.

blondyneczko: najpierw piszesz, ze nie krytykujesz a potem czuc krytyke a ja moge napisac, ze nie wiem kazda kobieta powinna robic kariere, zeby sie spelniac, albo robic na wszelki wypadek, bo moze zostac bez faceta na lodzie bez kasy i potem zalowac i bla bla bla, ale nie moj interes co inni robia i co bedzie z nimi za lat 5 czy 10, wiec nie pisze takich rzeczy.
Mówisz że nie wróżysz sobie długiego zycia a wiesz że niektórzy żyja 100 lat ponad
A czemu akurat wróżysz taki czarny scenariusz. Ja np. nie wyobrażam sobie jakby mój Mąż miał mnie kiedys zostawić. Ślub bierze sie po to żeby ze soba być. To jest święty sakrament i żeby sie paliło i waliło trudno. Zapadła klamka, dziecko musi mieć pełną rodzine bo inaczej sobie nie wyobrażamMam tylko średnie wykształcenie ok ale prace żeby zarobic na siebie i dziecko bym znalazła a mieszkać tez bym miała gdzie. Pozatym jak masz dziecko to również ojca dziecka i Ojciec też pomaga dziecko utrzymać, to nie stoi tylko na głowie matki.


Zuza mnie dzisiaj zwaliła przed 7 z łużka a wczoraj spałyśmy do 10.00

Musze kupić dzisiaj albo jutro jakies dodatki do sukienki na włosy. Myślałam o jakims bordowym kwiatku albo opassce
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 06:07   #4882
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

A wrrr, nienawidze wstawac przed siodma Jutro i dzis mnie cieeeezkie dni czekaja, jak jutro wieczorem sie poloze (oby wieczorem a nie po polnocy) to bede spac w sobote do 15

Rano u mnie podstawa, czyli krem na buzie, balsam, krem do stop i serumx3, odzywka na wlosy, dzis dam sobie maseczke na buzie pachnaca po poludniu w ramach relaksu.

Dobrze, ze dzis nowe glamour, zawsze mi z tym lepiej

Do wieczora

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość

Mówisz że nie wróżysz sobie długiego zycia a wiesz że niektórzy żyja 100 lat ponad
Po prostu to wiem i czuje Ogolnie chcialabym zyc max 35 lat, wiecej mi nie trzeba




I chyba nie wiesz jak z praca jest ciezko, zreszta teraz szukasz i wiesz jak jest, a za minimalna ciezko raczej utrzymac siebie i dziecko Zreszta nie chce mi sie klocic w tym temacie, bo jak mowilam nie moja bolaczka i nie moj interes.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2011-09-29 o 06:09
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 08:21   #4883
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Dzień dobry

Co do tematu dzieci ja bardzo chcę;p Za rok zacznę z Tż o tym myśleć intensywniej bo zostanie mi wtedy jeden kierunek i będzie lżej a potem przez mgr zdążę pobyć z dzieckiem Bo tak będzie najlepiej Bo wtedy będę mogła po studiach iść do pracy


Ale dzisiaj okropnie zimno A mi się taak nic nie chcee..

Oglądałam wczoraj tap madl i miałam nadzieję, że ta Gabrysia odpadnie. Ja rozumiem, że pewność siebie pomaga w modelingu ale po prostu nie mogę jej znieść I tekst tej laski, że zostawiła prace, wszystko a teraz nie ma do czgo wracać (na biało)
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 08:22   #4884
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
zgadzam się całkowicie. Fakt, wiele kobiet żałuje, ale też wiele kompletnie nie. Nie można wszystkich jedną miarą bo każdy jest inny. Ja osobiście na ten moment też kompletnie nie wyobrażam sobie mieć dzieci, a nie ma nic gorszego niż dziecko, które ma matkę, która w jakiś sposób jest zła, że "zmarnowała" sobie życie.
racja

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupię ten balsam w SP? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...enerujacy.html jutro będę w Krakowie, więc może wpadnę.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Aa, jeszcze chciałam dodać, że kupiłam ten nowy Carmex i jestem zachwycona - lepszy niż ten klasyczny, lepiej nawilża i nadaje cudny kolor i blask! Bardzo Wam polecam, jest już w Naturach (nie wiem jak z Ross, ja kupiłam w Naturze)
oo fajnie, że piszesz a są jakieś kolory do wyboru czy jak to wygląda? i jaka cena?

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
Hej

Ale ja nie mam tak mocno że np jestem w jednym miejscu łysa tylko mam na środku głowy mniej włosów niz np spod spodu. Nie mam baby hair a w innych miejscach tak.

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------


Szanuje Twoje zdanie a tak sobie pomyślałam tylko..

Twojego kochana? Ja mam w sobote wesele troche sie wybawie o ile córcia zostanie z moim bratem i jego dziewczyna na noc

Mówisz że nie wróżysz sobie długiego zycia a wiesz że niektórzy żyja 100 lat ponad
A czemu akurat wróżysz taki czarny scenariusz. Ja np. nie wyobrażam sobie jakby mój Mąż miał mnie kiedys zostawić. Ślub bierze sie po to żeby ze soba być. To jest święty sakrament i żeby sie paliło i waliło trudno. Zapadła klamka, dziecko musi mieć pełną rodzine bo inaczej sobie nie wyobrażamMam tylko średnie wykształcenie ok ale prace żeby zarobic na siebie i dziecko bym znalazła a mieszkać tez bym miała gdzie. Pozatym jak masz dziecko to również ojca dziecka i Ojciec też pomaga dziecko utrzymać, to nie stoi tylko na głowie matki.


Zuza mnie dzisiaj zwaliła przed 7 z łużka a wczoraj spałyśmy do 10.00

Musze kupić dzisiaj albo jutro jakies dodatki do sukienki na włosy. Myślałam o jakims bordowym kwiatku albo opassce
wiesz to pojęcie o małżeństwie to Ty akurat takie masz ale dobrze wiemy, że w życiu różnie bywa, moi dziadkowie którzy byli ze sobą ponad 50lat! w tamtym roku wzięli rozwód.. także widzisz życie plecie różne scenariusze i nie możesz być nigdy do końca pewna, że Tobie to akurat się nie przytrafi, ani ktokolwiek inny

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość



Po prostu to wiem i czuje Ogolnie chcialabym zyc max 35 lat, wiecej mi nie trzeba



.
no nie żartuj 30 to piękny wiek, jak będziemy o siebie dbać jak teraz tu na wątku to będziemy do 90 żyć
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 08:39   #4885
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Hej nareszcie po pracy

Na szczęście dziś nie było najgorzej



U mnie w dostawy to w miarę spokojnie i mniej ludzi ale po złotówce najgorsze bydło przychodzi


Ja ostatnio kupiłam pas do pończoch na ciuchu za 2zł nowiutki Tż w sobotę był wniebowzięty

Zaraz zabiorę się za siebie i za swoje dłonie bo skórki mam corsz gorsze już mi si ę rany robią

zazdroszczę ja jeszcze skoczę dzis do Triupha bo wczoraj o nim zapomniałam Jeśli tam nie będzie to all... Tż będzie na pewno zachwycony jak i twój

miłego dnia
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:00   #4886
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
oczko kurde bele sie stresuje troche ;/

ale jestem dobrej mysli a przygotowania juz na finiszu
Ja się nie dziwię , też bym się stresowała
A sukienką się nam chyba nie chwaliłaś co ?

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
Hej

Mówisz że nie wróżysz sobie długiego zycia a wiesz że niektórzy żyja 100 lat ponad
A czemu akurat wróżysz taki czarny scenariusz. Ja np. nie wyobrażam sobie jakby mój Mąż miał mnie kiedys zostawić. Ślub bierze sie po to żeby ze soba być. To jest święty sakrament i żeby sie paliło i waliło trudno. Zapadła klamka, dziecko musi mieć pełną rodzine bo inaczej sobie nie wyobrażamMam tylko średnie wykształcenie ok ale prace żeby zarobic na siebie i dziecko bym znalazła a mieszkać tez bym miała gdzie. Pozatym jak masz dziecko to również ojca dziecka i Ojciec też pomaga dziecko utrzymać, to nie stoi tylko na głowie matki.
Hehe ja ślubu nie biorę
Co do pogrubionego, czasem lepiej, że nie ma pełnej rodziny i nie patrzy jak rodzice drą ze sobą koty.
Owszem tak by było lepiej, ale życie pisze różne scenariusze, zresztą człowiek nie może być pewnien wszystkiego w 100%.


Cześć
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:04   #4887
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
Hej

Ale ja nie mam tak mocno że np jestem w jednym miejscu łysa tylko mam na środku głowy mniej włosów niz np spod spodu. Nie mam baby hair a w innych miejscach tak.

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------


Szanuje Twoje zdanie a tak sobie pomyślałam tylko..

Twojego kochana? Ja mam w sobote wesele troche sie wybawie o ile córcia zostanie z moim bratem i jego dziewczyna na noc

Mówisz że nie wróżysz sobie długiego zycia a wiesz że niektórzy żyja 100 lat ponad
A czemu akurat wróżysz taki czarny scenariusz. Ja np. nie wyobrażam sobie jakby mój Mąż miał mnie kiedys zostawić. Ślub bierze sie po to żeby ze soba być. To jest święty sakrament i żeby sie paliło i waliło trudno. Zapadła klamka, dziecko musi mieć pełną rodzine bo inaczej sobie nie wyobrażamMam tylko średnie wykształcenie ok ale prace żeby zarobic na siebie i dziecko bym znalazła a mieszkać tez bym miała gdzie. Pozatym jak masz dziecko to również ojca dziecka i Ojciec też pomaga dziecko utrzymać, to nie stoi tylko na głowie matki.

czyli uważasz że to nieważne jak np mąż zacząłby mocno pić/ robić awantury w domu/ mieć kochankę lib coś podobnego.. i mimo to trzeba z nim być bo dziecko??? a wiesz że w takiej sytuacji dziecko czuje się jeszcze gorzej niż gdyby rodzice byli oddzielnie?? to jest robienie krzywdy sobie i dziecku, bycie z kimś na siłe...

i widzę że ogólnie pisałyście o posiadaniu dzieci- i ja jestem tego samego zdania co kobietasukcesu i shadii. nie chcę mieć dziecka, instynktu u mnie nie ma (może kiedyś się pojawi) i w tym momencie dziecko byłoby dla mnie tylko ciężarem... nie lubię dzieci i nie chcę mieć... uważam że mogę być tak samo szczęśliwa będąc tylko z kochającym TŻ i realizując siebie, swoje pasje i marzenia..
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:22   #4888
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
Mówisz że nie wróżysz sobie długiego zycia a wiesz że niektórzy żyja 100 lat ponad
A czemu akurat wróżysz taki czarny scenariusz. Ja np. nie wyobrażam sobie jakby mój Mąż miał mnie kiedys zostawić. Ślub bierze sie po to żeby ze soba być. To jest święty sakrament i żeby sie paliło i waliło trudno. Zapadła klamka, dziecko musi mieć pełną rodzine bo inaczej sobie nie wyobrażamMam tylko średnie wykształcenie ok ale prace żeby zarobic na siebie i dziecko bym znalazła a mieszkać tez bym miała gdzie. Pozatym jak masz dziecko to również ojca dziecka i Ojciec też pomaga dziecko utrzymać, to nie stoi tylko na głowie matki.
Nie byłabym tego taka pewna czy dałabyś radę utrzymać siebie, mieszkanie i jeszcze dziecko. I tutaj nawet nie chodzi o wykształcenie, tylko ogólnie o fakt, że kobiety zwykle zarabiają mniej. Facet może być ojcem i co z tego? W swoim bliskim otoczeniu mam przykład, że dziecko go interesuje tylko wtedy jak zbliża się rozprawa sądowa. W innym przypadku dzieckiem się nie opiekuje, nie kupuje mu nic, nie łoży na niego, a matka wypruwa sobie żyły żeby było im jak najlepiej

Uważam,że czasami lepiej jest nie mieć dzieci niż je mieć, ale nie czuć tego czegoś. Nie uważam też,że każda kobieta powinna mieć dzieci. Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku i każdy ma wybór. Tyle ode mnie.

Dzień dobry

Dziś biorę się za porządne sprzątanie, mycie okien itd, a wieczorem jak styknie mi sił to spamowanie Jak narazie nałożylam olej na włosy

Miłego dnia
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:59   #4889
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

oczko sukienka sie jeszcze nie chwaliłam bo jeszcze nie gotowa ;D

ale obiecuje ze pokaze
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 11:05   #4890
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Nie byłabym tego taka pewna czy dałabyś radę utrzymać siebie, mieszkanie i jeszcze dziecko. I tutaj nawet nie chodzi o wykształcenie, tylko ogólnie o fakt, że kobiety zwykle zarabiają mniej. Facet może być ojcem i co z tego? W swoim bliskim otoczeniu mam przykład, że dziecko go interesuje tylko wtedy jak zbliża się rozprawa sądowa. W innym przypadku dzieckiem się nie opiekuje, nie kupuje mu nic, nie łoży na niego, a matka wypruwa sobie żyły żeby było im jak najlepiej

Uważam,że czasami lepiej jest nie mieć dzieci niż je mieć, ale nie czuć tego czegoś. Nie uważam też,że każda kobieta powinna mieć dzieci. Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku i każdy ma wybór. Tyle ode mnie.

Dzień dobry

Dziś biorę się za porządne sprzątanie, mycie okien itd, a wieczorem jak styknie mi sił to spamowanie Jak narazie nałożylam olej na włosy

Miłego dnia
No sa tacy ojcowie wiem o tym bo mój tez taki jest. Ale mój mąż jest inny. Dla niego Zuzia to oczko w głowie

Ja okna myłam 2 tyg temu i juz mam brudne

Ide robic obiadek ziemniaczki...sos i zawijane w kurczaka z serem żółtym i ogorkiem kiszonym

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
czyli uważasz że to nieważne jak np mąż zacząłby mocno pić/ robić awantury w domu/ mieć kochankę lib coś podobnego.. i mimo to trzeba z nim być bo dziecko??? a wiesz że w takiej sytuacji dziecko czuje się jeszcze gorzej niż gdyby rodzice byli oddzielnie?? to jest robienie krzywdy sobie i dziecku, bycie z kimś na siłe...

i widzę że ogólnie pisałyście o posiadaniu dzieci- i ja jestem tego samego zdania co kobietasukcesu i shadii. nie chcę mieć dziecka, instynktu u mnie nie ma (może kiedyś się pojawi) i w tym momencie dziecko byłoby dla mnie tylko ciężarem... nie lubię dzieci i nie chcę mieć... uważam że mogę być tak samo szczęśliwa będąc tylko z kochającym TŻ i realizując siebie, swoje pasje i marzenia..
Masz racje mój Ojciec pił i wogóle i zawsze myslalam ze dobrze ze sie z nim rozstala bo cierpialam tylko z bratem ale lepiej byloby jakby potrafila mu pomoc. I moze udaloby sie uniknac rozwodu. Ja staram sie dbac o nasze malzenstwo tak zebysmy byli ze soba szczesliwi..nawet majac 50 lat. Tak jak moja babcia i dziadek, sa ze soba tyle czasu a potrafia sie jeszcze zlapac za reke podczas spaceru...
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.