Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-03, 10:46   #211
sashaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 15
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Juz dzis zaczynam zajecia
Zepsuly mi sie sluchawki do tel, bede musiala podejsc do pepco przed zajeciami i kupic sobie
ooo nie wiedzialam, ze sluchawki do tel mogę dostać w pepco? mi też się zepsuly :/ a chodzenie bez sluchawek to nie to samo, co z muzyką ;p
pepco to jeden z moich ulubionych sklepów;P zarówno jeśli chodzi o jakieś glupotki do wystroju pokoju, jak i trochę "biżuterii' i ubrań jak ktoś ma pod nosem, a jeszcze nie byl, to polecam zajrzeć, czasami można trafić na naprawdę fajne niedrogie rzeczy

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Witaj




Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
mówicie że szklany taki dobry ? chyba się za nim rozejrzę jak będę w drogerii

mi też ale lekarz mi powiedział że to przez niedoczynność tarczycy , biorę leki i faktycznie paznokcie są mocniejsze , twarde nawet moge powiedzieć ale rozdwajają się dalej

Dzien dobry
mam nadzieję, że u mnie nie jest to spwodowane jakąś poważniejszą przyczyną, po prostu wstyd się przyznać malo uważam na paznokcie, nawet wanne myję bez rękawiczek, co ejst chyba moim glównym blędem jeśli chodzi o pielęgnację rąk, bo później zawsze muszę obciąć do skóry ;/ brawo dla mnie

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Hej! Mozecie polecic mi jakąś paste do zębowy wybielającą do kupienia w drogerii ktora faktycznie dziala? Tzn nie licze na jakies cuda,ale ktora troszke chociaz zadziala
ja polecam Pearl Drops Hollywood Smile http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1226748 nie jest chyba jakaś najtańsza, ale skuteczna, żadne tańsze nie przyhodzą mi do glowy, stosowala colgate max white one, ale nie widzialam żadnej spektakularnej różnicy
sashaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 11:00   #212
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Dzien dobry Dziś większość chyba zaczyna rok akademicki Ciekawe jak wrażenia...

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Hej! Mozecie polecic mi jakąś paste do zębowy wybielającą do kupienia w drogerii ktora faktycznie dziala? Tzn nie licze na jakies cuda,ale ktora troszke chociaz zadziala
Od siebie zdecydowanie polecam pastę z załącznika, próbowałam bardzo wielu i moim zdaniem daje zdecydowanie najlepsze efekty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TheramedWpaste.jpg (17,3 KB, 20 załadowań)
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 11:12   #213
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

witam

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
dziewczyny jaka firma produkuje dobre i dopasowane spodnnie dzinsowe ... bo juz brak mi sił
Zara

zastanawiam się, czy iść na wybielanie zębów po ściagnięciu aparatu
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik



Edytowane przez Soph
Czas edycji: 2011-10-03 o 11:13
Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 11:28   #214
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
hej

dzisiaj po pracy pojade to TK MAXX i SP, nie wiem skad tyle we mnie energii ale tryskam swietnym humorem mam nadzieje, ze kupie to co planuje.

jestem po 3moczeniu stop w tej soli klik i powiem, Wam ze naprawde czuje ulge, a przede wszystkim jak przejade pumeksem to wiele namachac sie nie musze, a stopki sa gladkie. tylko zapach ma zbyt lesny
a co planujesz kupić?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 12:14   #215
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Buah Przyszedł mi korektor pod oczy z maybellina i wg mnie jest fajny cienie praktycznie nie widoczne , wydawał mi się strasznie rzadki ale jest okej także polecam
Pomadki z manhattana soft matt też fajne tylko trzeba mieć gładziudkie usta , bez suchych skórek
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 12:35   #216
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

mam już dosyć swojej cery... miałam zaskórniki na czole.. no to się ich pozbyłam.. używałam trochę swojego antybiotyku który przepisała mi pani dermatolog.. później znalazłam krem bez parabenów itd. no i buźka się wyleczyła.. wczoraj moja cera powitała na świat dwa pryszcze na policzku... a dzisiaj wstaję i co? cała moja twarz wygląda jakby od czegoś dostała uczulenia bo jest prawie cała w kaszkę
jeszcze chwila i się załamię ...
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 12:52   #217
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Dzień dobry.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Po pierwsze - jestem po pierwszym piłowaniu pazurków szklanym pilnikiem cudowne to ostre jak brzytwa a paznokcie są takie inne niż po papierowym pilniku udało mi się od razu osiągnąć idealny kształt, no boskie to

Po drugie - moje paznokcie mają się co raz lepiej wróciły do poprzedniej długości, jak na razie nie rozdwajają się, są twardsze, końcówki bielsze. To wszystko za sprawą odzywki lovely tą z wiśnią i oliwy z oliwek + oleju rycynowego 1x w tyg ale się cieszę

(...)
Jest na KWC ta odżywka, bo nie umiem jej znaleźć?
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 12:55   #218
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez Elvii Pokaż wiadomość
mam już dosyć swojej cery... miałam zaskórniki na czole.. no to się ich pozbyłam.. używałam trochę swojego antybiotyku który przepisała mi pani dermatolog.. później znalazłam krem bez parabenów itd. no i buźka się wyleczyła.. wczoraj moja cera powitała na świat dwa pryszcze na policzku... a dzisiaj wstaję i co? cała moja twarz wygląda jakby od czegoś dostała uczulenia bo jest prawie cała w kaszkę
jeszcze chwila i się załamię ...
łącze sięw bólu... mnie czeka też wizyta u dermatologa bo mam takie zaskórniki że szok... może nie duże ale bardzo dużo ich jest... załamuje mnie to... nidgy nie miałam problemów z cerą i dopiero teraz coś takiego.....
myślałam też o jakiś kwasach- myślicie że by pomogło ?????
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 13:10   #219
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

to już chyba zależy od Twojej skory.. ja miałam złuszczaną twarz.. dlatego mega chciałabym to utrzymać

spróbuję ograniczyć na max. moją pielęgnację twarzy może wtedy się obudzi do życia..
dobrze że jesień idzie to i światło mniejsze przez co nie będzie się tak rzucało w oczy..
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 15:02   #220
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

róż essence 30 secret it girl mam i polecam, piękna brzoskwinka
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
delikatny cynamon ma 1 warstwa ziemi egpiskiej. jesli skusisz sie na ta lawertu to nie wiem dokladnie, ale jest tez jasniejsza; natomiast bikoru ma wlasnie taki cynamonowy efekt. no i sie tlucze, ostatnio stluklam 3 (czytaj wszytskie moje) roze/brazery. teraz mam cienie w proszku
dziękuje popatrze w necie i na cos się zdecyduje

dostałam dziś @ i teraz zdycham
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 16:19   #221
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Czesc

Witam nowe dziewczyny

Ogolnie to jestem padnieta i zaraz ide spac, ledwo zyje
Za to weekend intensywny - spacer, lody i zakupy z TZ - przebimbalam spora sume ale jestem zadowolona. Kupilam 2 x dzinsy, spodniczke, koszule, 2 bluzki, sweterek i czekam az sklep w CH sprowadzi mi moj rozmiar emu Z jednej strony troche mi zal 600 zl ale z drugiej jak je przymierzylam Musze je miec

Z kosmetycznych: wosk z miodem i drugi z henna (tak zachwalalyscie ze musze sprobowac ), maseczke do twarzy chyba z peptydami, farbe do wlosow garniera - ciemna czekolada, naloze sobie sama, ciekawe jak mi sie to uda, ostatnio jak sama sobie nalozylam to nie wiem jakim cudem ale prawie nic roznicy nie bylo widac

No i nowy carmex pink

Buahhot - z pielegnacji mam praktycznie tyle samo Za to kolorowka bijesz mnie na glowe - chociaz ja mam o wiele wiecej cieni ktorych i tak nie uzywam

Kolorowka mnie tak nie kreci jak pielegnacja

Edytowane przez Talullah
Czas edycji: 2011-10-03 o 16:20
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 16:22   #222
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Dzień dobry.



Jest na KWC ta odżywka, bo nie umiem jej znaleźć?
podpinam się pod pytanie
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 16:47   #223
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

hej

ja dziś się trochę obkupiłam w rosie i w naturze kupiłam puder matujący z essence.
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 16:49   #224
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Tallulah szalejesz z tymi zakupami odzieżowymi ostatnio , zazdroszczę

ramoncia co w rossie kupiłaś??
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 16:52   #225
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Kitko szampon i odżywkę z issany Z olejki em babsu czy jakoś tak to się piszę, płyn miceralny z ziaji Sopot spa i krem do rąk z Eveline '' Niewidzialne rękawiczki ''
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 17:06   #226
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Hej
Dzisiaj miałam pobranie krwi i przeżyłam ,tak sie ciesze:P chociaż dzis cały dzień mi słabo , i okropnie ręka mnie boli, ale najgorsze już za mna.Dziś pierwszy dzień na uczelni było całkiem fajnie chociaż już kserowanie 13 stron, kolokwium na 24 października z kosmetologi- czarna magia, budowa skóry coś strasznego:P łatwo nie będzie, a jutro od 8.00 do 19.30 na uczelni :O nie wiem jak dam rade, a to dzienne studia:P
Ostatnio sobie kupiłam taki korektor http://pinkmelon.pl/opis/1861763/the...concealer.html w Marionnaud za 49 zł chyba a miałam bon na 40 zł jeszcze nie próbowałam, podobno nowa marka i całkiem dobra, zobaczymy a korektor ma właściwości odżywcze. Teraz zamówilam tą słynną szczotke Tangle Teezer, ma ją ktoś? zamówiłam różowa zobaczymy czy poprawi kondycje moich włosów.
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 17:06   #227
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

cały dzień się obijam i nie mogę na niczym skupić... to ma trochę związek z moim życiem prywatnym... odnośnie tego zostawiłam wiadomość w klubie Doskonalego wyglądu...

idę się pouczyć, a później pospamować
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 17:35   #228
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez Elvii Pokaż wiadomość
mam już dosyć swojej cery... miałam zaskórniki na czole.. no to się ich pozbyłam.. używałam trochę swojego antybiotyku który przepisała mi pani dermatolog.. później znalazłam krem bez parabenów itd. no i buźka się wyleczyła.. wczoraj moja cera powitała na świat dwa pryszcze na policzku... a dzisiaj wstaję i co? cała moja twarz wygląda jakby od czegoś dostała uczulenia bo jest prawie cała w kaszkę
jeszcze chwila i się załamię ...
a może jakiś kosmetyk cię zapchał? albo nie wiem, używasz czegoś nowego z kosmetyków do pielęgnacji albo kolorówki?


Cytat:
Napisane przez sashaaa Pokaż wiadomość


ja też @, ale wstalam co mi się nigdy nie zdarza w dni wolne o 8 rano i sobie pomyslalam, że nie ma dzisiaj calodniowego leżenia ! trzeba coś zrobić ze sobą zaczelam więc od zameldowania się;p na tym wątku z celem zadbania o siebie, a przed chwilą zapisalam się jeszcze na lekcje j. francuskiego i wyslalam kilka cv, planuję naprawdę coś ze swoim życiem zrobić, bo od jakiegoś czasu czuję, że wegetuję a nie żyję pelnią życia!

moim kolejnym krokiem będzie spalenie za sobą kilku mostów, ale o tym na razie nie będę wam truła :PP







moim marzeniem jest czerwona szminaaaa ale dopóki nie uzbieram na aparat, to wolę nie zwracać uwagi na swoje zęby ://



wrzucę jeszcze kilka zdjęć na dzisiaj dodamy trochę kolorów wątkowi

oj widzę w tobie ogrom determinacji podziwiam za a6w ja kiedyś robiłam i dotrwałam do 14 dnia? za długo mi z tym schodziło
a co do zębów, ja przed noszeniem aparatu miałam to samo i nawet podkreślałam mocno oczy żeby odwrócić od nich uwagę teraz jak patrze na zdjęcia to masakra :P choć wada w moich oczach była chyba większa niż w czyichkolwiek a teraz kocham szminki zwłaszcza te krwistoczerwone i malinowe

dzień dobry

ja próbuje zmobilizować się do nauki i średnio mi to idzie wole spamowanko... i leżakuję z olejkiem na włosach i próbuje coś ogarnąć. Poza tym jestem załamana stanem paznokci, krótkie z musu ale rozdwajające się okropnie mogłabym odzierać kolejne warstwy...
już nawet myślałam o odżywce Herome polecanej przez caate ale kurcze szkoda mi tyle kasy ;/ znacie jakieś dobre i tańsze odżywki?
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 17:40   #229
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

loluska tu dziewczyny polecały odżywkę z Eveline 8w1 , ja sama ją mam zamiar kupić
Chociaż teraz to jesienna pora i być może dlatego tak się rozdwajają .
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 17:46   #230
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
a może jakiś kosmetyk cię zapchał? albo nie wiem, używasz czegoś nowego z kosmetyków do pielęgnacji albo kolorówki?





oj widzę w tobie ogrom determinacji podziwiam za a6w ja kiedyś robiłam i dotrwałam do 14 dnia? za długo mi z tym schodziło
a co do zębów, ja przed noszeniem aparatu miałam to samo i nawet podkreślałam mocno oczy żeby odwrócić od nich uwagę teraz jak patrze na zdjęcia to masakra :P choć wada w moich oczach była chyba większa niż w czyichkolwiek a teraz kocham szminki zwłaszcza te krwistoczerwone i malinowe

dzień dobry

ja próbuje zmobilizować się do nauki i średnio mi to idzie wole spamowanko... i leżakuję z olejkiem na włosach i próbuje coś ogarnąć. Poza tym jestem załamana stanem paznokci, krótkie z musu ale rozdwajające się okropnie mogłabym odzierać kolejne warstwy...
już nawet myślałam o odżywce Herome polecanej przez caate ale kurcze szkoda mi tyle kasy ;/ znacie jakieś dobre i tańsze odżywki?
coś w tym jest , sama sobie kupiłam dwie ciemniejsze pomadki , juz nie nude a to własnie dlatego że mi się ładnie pod aparacikiem ząbki prostują
i podpinam się pod pytanie o odżywki , mam taką samą sytuację z paznokciami jak Ty
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 18:10   #231
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

ja polecam odżywkę miss sporty pomarańczową dzięki niej od marca non stop noszę długie paznokcie
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 18:21   #232
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

hej

Jutro mam 3 rocznice slubu z Tż może w wekend pojedziemy sobie gdzieś z Zuziulką z tej oto okazji mielismy jechac do kina sobie bez Zuzi ale ja wole ją wziąść bo tez bedzie miala radoche

Mama mi przywiozła z avonu lakier do paznokci taki odcień fioletu ale byl w zestawie z kosmetyczka i nie ma zdjecia.http://www.avonpolska.pl/ebrochure/ebrochure.html

Lakier do wlosow( Bardzo fajny i ładnie pachnie)http://www.avonpolska.pl/ebrochure/ebrochure.html
Noi opaske do spania CO O NIEJ MYŚLICIE?http://www.avonpolska.pl/ebrochure/ebrochure.html

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

chyba źle strony załadowałam , przepraszam..:cmok :

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Jutro zrobie zdjecia
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 18:25   #233
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
ja polecam odżywkę miss sporty pomarańczową dzięki niej od marca non stop noszę długie paznokcie
też jej używałam, i miałam piękne i długie paznokcie. Do tego ten mlecny odcień na pazurach
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 18:56   #234
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

wracam z pracy i Felix na lozku spi i tuli paczke do mnie, ten kot jest fenomenalny dostalam do przetestowania lakier i szminke z Mollon i tak sobie mysle, ze juz jestem z 3postami w tyl, a tu kolejne cos do recenzji, nie wiem kiedy ja to wszystko obfoce

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a co planujesz kupić?
chcialam dzinsy, ale same +38 wiec nic nie kupilam, a sliczne za 79zl byly.

a w SP kupilam maseczke nawilzajac polecana przez farmaceutke, maseczka&peeling z tolpy i krem pod oczy eucerin Q10 oraz acnefan, bo benzacne jest do niczego|

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
witam


Zara

zastanawiam się, czy iść na wybielanie zębów po ściagnięciu aparatu
Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
łącze sięw bólu... mnie czeka też wizyta u dermatologa bo mam takie zaskórniki że szok... może nie duże ale bardzo dużo ich jest... załamuje mnie to... nidgy nie miałam problemów z cerą i dopiero teraz coś takiego.....
myślałam też o jakiś kwasach- myślicie że by pomogło ?????
mi o kwasach sama farmaceutka dzis wspomniala, tez mam jakas kaszke na twarzy... i podklad w ekspresowym tempie zlazi mi z nosa. musze dobry 'tynk' zrobic na twarzy, aby mejkap byl matowy caly dzien, ale szkoda mi cery. jak nawilzanie nie pomoze, to sama pomysle o kwasach, bo kolejna osoba mi to podpowiada...

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
ja polecam odżywkę miss sporty pomarańczową dzięki niej od marca non stop noszę długie paznokcie
tez ja lubie jednak dla mnie byla za slaba, zalezy kto ma jaki stan i czego potrzebuje

Lolusko, herome mam 5miesiac... zaplacilam 41-44zl z tego co pamietam.
kupujac ja nie bylo jeszcze tych z eveline, a jak wam pisalam, praktycznie wszystkie odzywki wyprobowalam od tanich po drogie i nic mi nie pomoglo tak dlugotrwale i efektownie.

Dziewczyny schodzenie platami paznokci nie jest normalne, to moga byz poczatki grzybicy i tutaj odzywki nie pomoga. jezeli Wam nawilzanie nie pomaga (wcieranie kremow w macierz, oliwe z oliwek czy olejek rycynowy) po 2-3tyg to ja bym biegla do dermatologa. paznokcie aby rosly, musza miec nawilzenie. typowe lakiery dzialaja wysuszajaco. czasami najtansze sposoby potrafia uratowac, ja nikogo nie namawiam do herome, ale jak juz wszystko sie wyprobuje i policzy ile kasy sie wydalo, to dojdzie do tego samego wniosku co ja, ze na odzywke do paznokci tak jak na krem na twarz nie mozna sobie zalowac. ja mam cere, wlosy i paznokcie wybredne, byle czym sie nie zadowola. takie geny
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-10-03 o 18:57
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 19:01   #235
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
wracam z pracy i Felix na lozku spi i tuli paczke do mnie, ten kot jest fenomenalny dostalam do przetestowania lakier i szminke z Mollon i tak sobie mysle, ze juz jestem z 3postami w tyl, a tu kolejne cos do recenzji, nie wiem kiedy ja to wszystko obfoce



chcialam dzinsy, ale same +38 wiec nic nie kupilam, a sliczne za 79zl byly.

a w SP kupilam maseczke nawilzajac polecana przez farmaceutke, maseczka&peeling z tolpy i krem pod oczy eucerin Q10 oraz acnefan, bo benzacne jest do niczego|





mi o kwasach sama farmaceutka dzis wspomniala, tez mam jakas kaszke na twarzy... i podklad w ekspresowym tempie zlazi mi z nosa. musze dobry 'tynk' zrobic na twarzy, aby mejkap byl matowy caly dzien, ale szkoda mi cery. jak nawilzanie nie pomoze, to sama pomysle o kwasach, bo kolejna osoba mi to podpowiada...



tez ja lubie jednak dla mnie byla za slaba, zalezy kto ma jaki stan i czego potrzebuje

Lolusko, herome mam 5miesiac... zaplacilam 41-44zl z tego co pamietam.
kupujac ja nie bylo jeszcze tych z eveline, a jak wam pisalam, praktycznie wszystkie odzywki wyprobowalam od tanich po drogie i nic mi nie pomoglo tak dlugotrwale i efektownie.

Dziewczyny schodzenie platami paznokci nie jest normalne, to moga byz poczatki grzybicy i tutaj odzywki nie pomoga. jezeli Wam nawilzanie nie pomaga (wcieranie kremow w macierz, oliwe z oliwek czy olejek rycynowy) po 2-3tyg to ja bym biegla do dermatologa. paznokcie aby rosly, musza miec nawilzenie. typowe lakiery dzialaja wysuszajaco. czasami najtansze sposoby potrafia uratowac, ja nikogo nie namawiam do herome, ale jak juz wszystko sie wyprobuje i policzy ile kasy sie wydalo, to dojdzie do tego samego wniosku co ja, ze na odzywke do paznokci tak jak na krem na twarz nie mozna sobie zalowac. ja mam cere, wlosy i paznokcie wybredne, byle czym sie nie zadowola. takie geny
wybredne geny ale za to jakie piękne

ja coraz częsciej myślę o kwasach, muszę więcej na ten temat poczytać... niektóre dziewczyny chyba robią same w domu ?? bo na kilka zabiegów u kosmetyczki mnie raczej na razie nie stać aczkolwiek boję sie też sobie zrobić krzywdę.
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 19:07   #236
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
wybredne geny ale za to jakie piękne

ja coraz częsciej myślę o kwasach, muszę więcej na ten temat poczytać... niektóre dziewczyny chyba robią same w domu ?? bo na kilka zabiegów u kosmetyczki mnie raczej na razie nie stać aczkolwiek boję sie też sobie zrobić krzywdę.
robią
są różne kuracje z kwasami, niektóre bezpieczne, delikatne.
poczytaj Biochemię
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 19:08   #237
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

siemka

dziewczyny chyba podetne troszke włosy tak z 4 cm
ja to zawsze przezywam kaZdy centymetr ;p
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 19:15   #238
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
wybredne geny ale za to jakie piękne

ja coraz częsciej myślę o kwasach, muszę więcej na ten temat poczytać... niektóre dziewczyny chyba robią same w domu ?? bo na kilka zabiegów u kosmetyczki mnie raczej na razie nie stać aczkolwiek boję sie też sobie zrobić krzywdę.
tylko jaka kosztowna ta uroda
mam latwa twarz do malowania czy to oczy czy usta, bo to i to lubie, przez co dzisiaj np. kusily mnie tak pomadki max factora bo byly na przecenie po 27zl, ale cale szczescie ze maznelam nimi na ustach i zobaczylam jak szybko sie waza, wiec wyszlam ze sklepu bez bolu serca


zapewne cos mozna samemu robic. jeszcze sie nie zaznajamialam, ale myslac racjonalnie, to tez bym wolala sama w domu niz latac do kosmetyczki i wydawac tam drugie tyle kasy
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 19:52   #239
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Nigdy nie bylam w pepco już zlukalam gdzie jest najbliżej mnie i muszę się wybrac, bo gazetka fajna.
wybierz sie fajne rzeczy mozna dostac
Cytat:
Napisane przez sashaaa Pokaż wiadomość
ooo nie wiedzialam, ze sluchawki do tel mogę dostać w pepco? mi też się zepsuly :/ a chodzenie bez sluchawek to nie to samo, co z muzyką ;p
pepco to jeden z moich ulubionych sklepów;P zarówno jeśli chodzi o jakieś glupotki do wystroju pokoju, jak i trochę "biżuterii' i ubrań jak ktoś ma pod nosem, a jeszcze nie byl, to polecam zajrzeć, czasami można trafić na naprawdę fajne niedrogie rzeczy
ja u siebie ostatnio widzialam sluchawki, ale dzis nie poszlam ich kupic jenda;
Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Buah Przyszedł mi korektor pod oczy z maybellina i wg mnie jest fajny cienie praktycznie nie widoczne , wydawał mi się strasznie rzadki ale jest okej także polecam
Pomadki z manhattana soft matt też fajne tylko trzeba mieć gładziudkie usta , bez suchych skórek
przyjrze sie temu korektorowi blizej
a na szmineczke mam szlaban
Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Czesc

Witam nowe dziewczyny

Ogolnie to jestem padnieta i zaraz ide spac, ledwo zyje
Za to weekend intensywny - spacer, lody i zakupy z TZ - przebimbalam spora sume ale jestem zadowolona. Kupilam 2 x dzinsy, spodniczke, koszule, 2 bluzki, sweterek i czekam az sklep w CH sprowadzi mi moj rozmiar emu Z jednej strony troche mi zal 600 zl ale z drugiej jak je przymierzylam Musze je miec

Z kosmetycznych: wosk z miodem i drugi z henna (tak zachwalalyscie ze musze sprobowac ), maseczke do twarzy chyba z peptydami, farbe do wlosow garniera - ciemna czekolada, naloze sobie sama, ciekawe jak mi sie to uda, ostatnio jak sama sobie nalozylam to nie wiem jakim cudem ale prawie nic roznicy nie bylo widac

No i nowy carmex pink

Buahhot - z pielegnacji mam praktycznie tyle samo Za to kolorowka bijesz mnie na glowe - chociaz ja mam o wiele wiecej cieni ktorych i tak nie uzywam

Kolorowka mnie tak nie kreci jak pielegnacja
swietne zakupy! jaki kolor Emu wybralas?
Jestes kolejna osoba, dzieki ktorej czuje sie rozgrzeszona
Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Hej
Dzisiaj miałam pobranie krwi i przeżyłam ,tak sie ciesze:P chociaż dzis cały dzień mi słabo , i okropnie ręka mnie boli, ale najgorsze już za mna.Dziś pierwszy dzień na uczelni było całkiem fajnie chociaż już kserowanie 13 stron, kolokwium na 24 października z kosmetologi- czarna magia, budowa skóry coś strasznego:P łatwo nie będzie, a jutro od 8.00 do 19.30 na uczelni :O nie wiem jak dam rade, a to dzienne studia:P
Ostatnio sobie kupiłam taki korektor http://pinkmelon.pl/opis/1861763/the...concealer.html w Marionnaud za 49 zł chyba a miałam bon na 40 zł jeszcze nie próbowałam, podobno nowa marka i całkiem dobra, zobaczymy a korektor ma właściwości odżywcze. Teraz zamówilam tą słynną szczotke Tangle Teezer, ma ją ktoś? zamówiłam różowa zobaczymy czy poprawi kondycje moich włosów.
gratuluje
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 19:56   #240
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Kitka - no poszalalam, policzylam nawet tak z ciekawosci i wyszlo mi za moje ciuchowe zakupy juz lacznie 1400

Ale raz sie zyje, jak to mowi moj Tata - do grobu tych pieniedzy ze soba nie wezme, wakacji nie mialam w tym roku, ciezko pracuje, na przyszle mam juz odlozone wiec nie mam wyrzutow sumienia

Buahhot - szare do kolan, z wstazeczka z tylu Zeby tylko mi sprowadzili moj rozmiar bo bede baaardzo smutna

To dobrze ze czujesz sie rozgrzszona bo ja tez

Edytowane przez Talullah
Czas edycji: 2011-10-03 o 19:59
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.