Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-07, 10:00   #451
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Witam

Ramoncia sa takie tabletki tabex, podobno pomagają

Mnie prawo autorskie strasznie męczyło, prawo jest ciekawe, ale nie chciałabym tego studiować

Dziękuję , sprawdzę te tabletki bo w sumie lepiej zainwestować w coś co może pomóc, niż kupować koleją paczkę fajek.

Dzień dobry, u mnie ładnie słoneczko świeci. Idę zaraz nałożyć waxa na włosy ale najpierw mycie włosów szamponem z białego Jelenia.
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:03   #452
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Ja kiedyś myślałam o studiowaniu prawa, ale szybko mi sie odechciało. Bo sam mgr to mało, a jak pomyślałam, ze do tego np aplikacja i asesura i łącznie 10 lat nauki to powiedziałam dzięęęęękuje
W takim czasie to się nauczę rożnych rzeczy z rożnych dziedzin w praktyce i do tego pozarabiam

A w same studia trzeba inwestować, bo pomyślałam o tym rok po maturze, a zdawać rozszerzonej historii nie chciałoby mi się. A serce by mnie bolało jakbym miała się męczyć i uczyć i jeszcze wydawać 6-7-8 tysięcy za semestr

Bo jestem człowiekiem, któremu się za darmo nie chce i jak coś robię i wiem, że zarobię to mi się chce, ale jak mam coś za darmo robić i nie daj panie jeszcze za to płacić to moja motywacja=0.
Ja o prawie nigdy nie myslalam- po prostu nie na moja glowe. Nie mam glowy do wykuwania na pamiec, wiec mogloby byc ciezko.
Ale nie nalezy sie nastawiac, ze jak sie placi za studia to od razu spada motywacja. Jesli masz czas w weekendy, to moze warto pojsc gdzies zaocznie, na cos, co Cię interesuje bardziej, tam poznasz niektore rzeczy od innej strony, poglebią Twoja wiedze, albo w ogole zaskocza Cie czyms. Wiem po sobie- gdybym swoich studiow nie skonczyla, to nie mialabym wiedzy jaka mam (oczywiscie bez przesady-czlowiek cale zycie sie uczy). Wiadomo, jak pracuje sie na wlasny rachunek, albo w firmie, w ktorej wazne jest ogarniecie w temacie, to niepotrzebne sa studia, ale jak sie chce dostac gdzies, np do jakiejs wiekszej korporacji typu dell, philips, to niestety ale studia sa koniecznoscia aby zajac w miare sensowne stanowisko. Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze studia sa tylko papierkiem czesto, chociaz w wiekszych, wplywowych firmach czy korporacjach robia rozmowy kwalifikacyjne opierajce sie na wiedzy zdobytej na studiach (ja tak mialam jak chcialam isc na staz do firmy, ktora, jak zaczelam o niej czytac, ma baaardzo zle opinie- np. "oboz pracy"). Tak samo kierunek czy pochodna tego kierunku Caate- bez uzyskanych kwalifikacji nie mozna podjac pracy- mowie tu o architektach, ze swojej branzy- agentach celnych itd. Czy Tallulah- bez studiow nie moglaby byc lekarzem.
Takze, tak jak mowie, sa zawody i stanowiska w ktorych studia nie sa konieczne, a w innych wypadkach jest to mus.
W sumie, jesli faktycznie nie potrzebujesz (z przymusu pracy) i nie czujesz wewnetrznej potrzeby doksztalcenia sie w tym co robisz to szkoda czasu i pieniedzy na nauke. I nie mowie tego jakos zlosliwie tylko faktycznie tak teraz mysle, jesli ktos jest ogarniety, wie co ma robic, bez studiow daje sobie swietnie rade i ma prace to tylko pogratulowac

ups, troche sie rozpisalam wybaczcie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:15   #453
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
hej

Nie mam czasu na wizaz ostatnio, Zuzia pochłania mój każdy wolny zcas i jeszcze wzielam sie w garsc i dbam o siebie systematycznie wiec mam go jeszcze mniej

widziałyście gazetke z ross? Jest szampon i odzywka do włosów w promocji Isana różowa odzywke musze zakupic
oj to dzisiaj biegne

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Witam

Ramoncia sa takie tabletki tabex, podobno pomagają

Mnie prawo autorskie strasznie męczyło, prawo jest ciekawe, ale nie chciałabym tego studiować
a ja sie zakochalam wlasnie na wykladach chyba z cywilnego

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ja o prawie nigdy nie myslalam- po prostu nie na moja glowe. Nie mam glowy do wykuwania na pamiec, wiec mogloby byc ciezko.
Ale nie nalezy sie nastawiac, ze jak sie placi za studia to od razu spada motywacja. Jesli masz czas w weekendy, to moze warto pojsc gdzies zaocznie, na cos, co Cię interesuje bardziej, tam poznasz niektore rzeczy od innej strony, poglebią Twoja wiedze, albo w ogole zaskocza Cie czyms. Wiem po sobie- gdybym swoich studiow nie skonczyla, to nie mialabym wiedzy jaka mam (oczywiscie bez przesady-czlowiek cale zycie sie uczy). Wiadomo, jak pracuje sie na wlasny rachunek, albo w firmie, w ktorej wazne jest ogarniecie w temacie, to niepotrzebne sa studia, ale jak sie chce dostac gdzies, np do jakiejs wiekszej korporacji typu dell, philips, to niestety ale studia sa koniecznoscia aby zajac w miare sensowne stanowisko. Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze studia sa tylko papierkiem czesto, chociaz w wiekszych, wplywowych firmach czy korporacjach robia rozmowy kwalifikacyjne opierajce sie na wiedzy zdobytej na studiach (ja tak mialam jak chcialam isc na staz do firmy, ktora, jak zaczelam o niej czytac, ma baaardzo zle opinie- np. "oboz pracy"). Tak samo kierunek czy pochodna tego kierunku Caate- bez uzyskanych kwalifikacji nie mozna podjac pracy- mowie tu o architektach, ze swojej branzy- agentach celnych itd. Czy Tallulah- bez studiow nie moglaby byc lekarzem.
Takze, tak jak mowie, sa zawody i stanowiska w ktorych studia nie sa konieczne, a w innych wypadkach jest to mus.
W sumie, jesli faktycznie nie potrzebujesz (z przymusu pracy) i nie czujesz wewnetrznej potrzeby doksztalcenia sie w tym co robisz to szkoda czasu i pieniedzy na nauke. I nie mowie tego jakos zlosliwie tylko faktycznie tak teraz mysle, jesli ktos jest ogarniety, wie co ma robic, bez studiow daje sobie swietnie rade i ma prace to tylko pogratulowac

ups, troche sie rozpisalam wybaczcie
popieram w 100%

a tak w ogole dzien dobry,
dzisiaj ide do salonu, moze maja juz dla mnie nowa oferte wiec
glowa mi peka z bolu ja sie wykoncze,
udanego dnia
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:26   #454
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Zaczynam od dzisiaj poszukiwania tego jedwabiu do włosów CHI co polecała mi Snow chce kupić małą buteleczke, powinnam znaleść u siebie w maisteczku, moze w salonach fryzjerskich?

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

ramoncia te tabletki pomagaja bo moj tz miał i nie palił dlugo...
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:26   #455
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Dzień dobry.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
tez bylam napalona na prawo, ale jak u siebie zobaczylam faceta z prawa gospodarczego to padlam. na moje nieszczescie facet zna mnie z sesji zdjeciowych i jak pomysle, ze jutro mam z nim na 8, to ehh

dzien dobry
ide malowac kwiatki na paznokciach
Może nie będzie tak źle? A ty masz studia co tydzień?
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:41   #456
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ja o prawie nigdy nie myslalam- po prostu nie na moja glowe. Nie mam glowy do wykuwania na pamiec, wiec mogloby byc ciezko.
Chociaz w sumie jedna osoba mi mowila, ze bardziej trzeba rozumiec niz kuc, ale to taka ktorej nie do konca wierze

Szczerze mowiac taka forma wykladu to dla mnie strata czasu, siedziec i notowac Nie przemawia do mnie totalnie Wole sobie sama siasc z herbatka, w dresie i poczytac to co mi potrzebne, w czasie wykladu z ktorego niewiele bym wyniosla moge sie naprawde wiele dowiedziec Albo porozmawiac z ludzmi z roznych branz i dowiedziec sie czegos ciekawego

No i ogolnie jestem zdania, ze studia i realny swiat dzieli zbyt ogromna przepasc.

No i nie chcialoby mi sie wstac przed 7, zeby isc na studia, jeszcze platne

Jest tez e-learning, ale to tez mi sie nie widzi, bo nie potrzebuje egzaminow i tego, by mnie ktos sprawdzal

Zreszta tradycyjne formy nauczania w polsce nigdy do mnie nie przemawialy



No i praca w korporacji mnie nie interesuje. Zreszta ogolnie praca nie na swoj rachunek. Mam juz swoj punkt zaczepienia, ludzie sa zadowoleni i wracaja i sobie szukam powoli roznych nowych ciekawych rzeczy.

No i wiadomo, ze wielu osobom sa studia potrzebne- jak sie chce byc architektem, lekarzem itd i do wielu innych zawodow, tego nie neguje

Po prostu mam inne spojrzenie na swiat i nie umiem isc tradycyjna droga

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
W sumie, jesli faktycznie nie potrzebujesz (z przymusu pracy) i nie czujesz wewnetrznej potrzeby doksztalcenia sie w tym co robisz to szkoda czasu i pieniedzy na nauke.
Tak jak mowilam doksztalcam sie, ale we wlasnym zakresie. Nie da sie nie doksztalcac

I nie odebralam tego zlosliwie w zadnym wypadku


Musze nad jezykiem popracowac, zeby nie zaczynac co 2 zdania od 'no i ' sorry za to Spadam na miasto pozalatwiac
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2011-10-07 o 10:43
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:41   #457
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

kobietasukcesu najwazniejsze, zebys Ty sie dobrze czula, tak jak mowisz, nic na sile
edit: no to dobrze, nie mialam absolutnie zamiaru


Ja musze troche ogarnac pokoj i pojde wykapac mojego przekochanego psiaka kocham ja niesamowicie zrobimy dzis mojej Kali male spa
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-10-07 o 10:43
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 10:51   #458
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Biedronkowa gazetka urodowa:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4060
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4061
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:52   #459
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

blondyneczko a cenowo po ile są te tabletki??

buahhot psinka będzie zadowolona ze Spa, bo przecież jest płci żeńskiej a my kobiety uwielbiamy SPA
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:53   #460
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Kusisz. A od kiedy ona jest ważna i do kiedy?
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:59   #461
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Chyba jestem jedyną wizażanką na forum która ma tak małą ilośc kosmetyków

Mam 0 szamponów, musze sobie jakis dzisiaj kupic
Mam 1 odzywke do włosów z joanny z miodem i mlekiem któras mi sie kończy może mam jeszcze na 2 uzycia
Mam 3 maski do włosów z których uzywam tylko dwie Biowax i z avonu Spa z jagodami Goi jest Swietna mam jeszcze inna maske z avonu ale jej nie uzywam bo ma za dużo SLS w składzie ale włosy po niej sa cudne
Mam 0 jedwabiu. Musze kupić CHI
Mam jeszcze jakieś serum na końce z avonu ale przestałam uzywać ze względu na SLS

Z braku większej ilości gotówki wychodzi mi to na dobre bo jak kończe dany produkt to kupuje nastepny

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
blondyneczko a cenowo po ile są te tabletki??

buahhot psinka będzie zadowolona ze Spa, bo przecież jest płci żeńskiej a my kobiety uwielbiamy SPA
około 40 zł chyba. Ale warto naprawde. Na fajki wydasz wiecej
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 11:00   #462
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

blondyneczko ja też mam mało kosmetyków

3 szampony, 2 odżywki, 2 maski, 1 jedwab, ale to co najważniejsze to mam
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 11:02   #463
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

A u mnie w przyszłą sobotę w centrum handlowym jest noc rabatów, więc mój portfel znowu ucierpi.
I ma być M. Tyszka, T. Otoliński itd. prawie, jak "Top model".
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 11:05   #464
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

no bo te tabletki to dla mnie i tż by było więc myslę powanie o tych tabletkach , więcej na fajki u nas idzie .
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 11:07   #465
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

ramoncia gdzie mozna kupic ta odzywke wax z miodem co masz na blogu ?moze sie skusze i ile kosztuje?

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
no bo te tabletki to dla mnie i tż by było więc myslę powanie o tych tabletkach , więcej na fajki u nas idzie .
kochana ale jak kupis zjedni opakowanie to powinno na Was dwóch starczyc Weźcie sobie na pół. Mój tz zużył tylko połowe a drugą dał bratu
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 11:08   #466
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
ramoncia gdzie mozna kupic ta odzywke wax z miodem co masz na blogu ?moze sie skusze i ile kosztuje?

ja swoją kupiłam w super markecie Rast. I 500 ml za 16 zł . Nie wiem czy u Ciebie jest Rast ale może w zwykłych drogeriach też jest.
I jest wydajna używam ją razem z moją mama i mam ją 2 tyg i dopiero widać na zdjęciach ile zużyliśmy.
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 11:19   #467
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

ja szybko zużyłam maske Biowax do blond tak mi siewydaje... robilam w sumie co pare dni wiec mogłam.Mam jeszcze troche na dnie.

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

kobieto sukcesu a ja doprosze sie o fotke? Jestemc iekawa jak wyglądasz..bardzo
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 11:21   #468
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość

[/COLOR]kobieto sukcesu a ja doprosze sie o fotke? Jestemc iekawa jak wyglądasz..bardzo
Oo i ja też Już kiedyś też prosiłam
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 11:42   #469
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
A u mnie w przyszłą sobotę w centrum handlowym jest noc rabatów, więc mój portfel znowu ucierpi.
I ma być M. Tyszka, T. Otoliński itd. prawie, jak "Top model".
Byłam nieraz na takiej nocy i dobrze sprawdź jakie sa to rabaty, bo szcerze to te przeceny są marne Mi się udało tylko dorwac taka bokserke po domu..
Ja mam dzisiaj przed praca jedynie 30 min a chce kurtke kupic... Mam juz upatrzona w Re ale chce jeszcze zlukac H&M
u mnie w żadnym Rossie nie ma tej maski
Lece po skrzypopokrzywe
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 12:26   #470
nieidealna91
Raczkowanie
 
Avatar nieidealna91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 382
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Co dziwne, nic mnie nie zainteresowało:P Może jedynie pomadkę z nivei kupię, ale muszę to przemyśleć bo mam z 7 balsamów nawilżających do ust No i wprowadzam projekt denko do swojej 'kolekcji'.


Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
no bo te tabletki to dla mnie i tż by było więc myslę powanie o tych tabletkach , więcej na fajki u nas idzie .
Moim zdaniem takie kupowanie jakiś tabletek nie ma sensu, jeśli nie ma się silnej woli. A jeśli ma się silną wolę, to nie potrzeba tabletek To tylko moje zdanie, nie chciałam Cie w żaden sposób urazić
Mówię to na podstawie swoich obserwacji. Moja mama przez 5 lat próbowała rzucić na milion sposobów, z różnymi środkami, ale zadziałało tylko jak postanowiła pewnego dnia, że od dziś nie pali i już 7 lat nie pali. Mój tata i teść tak samo rzucali.
Jeśli komuś to pomoże to można spróbować, ale najpierw trzeba mieć motywacje Trzymam kciuki, żeby udało się Wam skutecznie rzucić. Już nawet nie chodzi o kwestie pieniędzy, ale o zdrowie i urodę)



Ja właśnie siedzę z Waxem na głowie zaraz idę się wypeelingować i nabalsamować Potem zajmę się stopami, bo zrobiły się trochę szorstkie.
nieidealna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 12:45   #471
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

oj... zajrzalam ale nic mnie nie interesuje
Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
blondyneczko a cenowo po ile są te tabletki??

buahhot psinka będzie zadowolona ze Spa, bo przecież jest płci żeńskiej a my kobiety uwielbiamy SPA
wlasnie byl maly problem moj psiaczek nie znosi wrecz kapieli, suszyc sie lubi, czesac-hmm tak sobie, czesto podgryza mi szczotke no ale dzis bylo porzadne spa, bo pierwszy raz obcielam jej wlosy! juz powoli zaczynala przypominac yeti w polaczeniu z dywanem
tzn nie obcielam jej wlosow kolo pyszczka, bo tam ma wasy a nie chce ich uciac, no i teraz po wysuszeniu i wyczesaniu widze, ze klata (jak u pirata ) jest do podciecia
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-10-07 o 12:47
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 12:48   #472
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość
Co dziwne, nic mnie nie zainteresowało:P Może jedynie pomadkę z nivei kupię, ale muszę to przemyśleć bo mam z 7 balsamów nawilżających do ust No i wprowadzam projekt denko do swojej 'kolekcji'.
mnie jakoś też z biedronki nic nie urzekło

kupiłam ten spray w rossie co samara zobaczymy jak sie będzie sprawował

ja osobiście znam osoby, które rzuciły palenie po takich tabletkach, tylko po ich odstawieniu trzeba uważać, żeby nie zacząć znowu
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 12:53   #473
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

witam

też mnie nic nie zaciekawiło no jedynie może szampon i odżywka diplona. znacie je?

Edytowane przez samaraNW
Czas edycji: 2011-10-07 o 12:55
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 13:25   #474
nieidealna91
Raczkowanie
 
Avatar nieidealna91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 382
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
mnie jakoś też z biedronki nic nie urzekło

kupiłam ten spray w rossie co samara zobaczymy jak sie będzie sprawował

ja osobiście znam osoby, które rzuciły palenie po takich tabletkach, tylko po ich odstawieniu trzeba uważać, żeby nie zacząć znowu
Właśnie o to mi chodzi, że one pomagają doraźnie i trzeba wykazać się silną wolą, żeby potem znów nie zacząć palic
nieidealna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 14:32   #475
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość
Co dziwne, nic mnie nie zainteresowało:P Może jedynie pomadkę z nivei kupię, ale muszę to przemyśleć bo mam z 7 balsamów nawilżających do ust No i wprowadzam projekt denko do swojej 'kolekcji'.




Moim zdaniem takie kupowanie jakiś tabletek nie ma sensu, jeśli nie ma się silnej woli. A jeśli ma się silną wolę, to nie potrzeba tabletek To tylko moje zdanie, nie chciałam Cie w żaden sposób urazić
Mówię to na podstawie swoich obserwacji. Moja mama przez 5 lat próbowała rzucić na milion sposobów, z różnymi środkami, ale zadziałało tylko jak postanowiła pewnego dnia, że od dziś nie pali i już 7 lat nie pali. Mój tata i teść tak samo rzucali.
Jeśli komuś to pomoże to można spróbować, ale najpierw trzeba mieć motywacje Trzymam kciuki, żeby udało się Wam skutecznie rzucić. Już nawet nie chodzi o kwestie pieniędzy, ale o zdrowie i urodę)



Ja właśnie siedzę z Waxem na głowie zaraz idę się wypeelingować i nabalsamować Potem zajmę się stopami, bo zrobiły się trochę szorstkie.

Mi choci o pomoc w tych pierwszych najgorszych dniach, kiedy na prawdę jest ciężko . Sama rzucałam już tyle razy, i wiem że potrzebna silna wola. ale zakup tabletek i tak uważam za potrzebę pomocy ,w tych pierwszych dniach rzucania. Mój tata rzucał z pomocą tabletek, i udało mu się. I nie pali tyle lat, chociaz jak pryjeżdzał do mnie albo ja do niego to zawsze zapalił do towarzystwa ale jak wracał do siebie to stanowco podchodził do sprawy i nie palił juz. Ja też chcem tak rzucić.


Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość
Właśnie o to mi chodzi, że one pomagają doraźnie i trzeba wykazać się silną wolą, żeby potem znów nie zacząć palic

I tu nie tylko chodzi o kwestie urodowe , czy zdrowotne .Min. tak, ale też dlatego że dużo kasy leci z dymem. A za kasę jaką wydaję na papierosy mogła bym uzbierac razem z tż i w coś zainwestować nie wiem mieszkanie lepsze wynajać .


Ja po waxie, regulacji brwi (oj jak ja tego nie lubie), i pielęgnacji dłoni. Reszta na wieczór.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Dziewczyny czy zamawiacie kosmetyki z jakiejś internetowej apteki??? Jeśli tak to jakiej? nie chodzi mi o doz. pl tylko o inna jaką
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 14:33   #476
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Ja raz zamawialam przez internet, ale bylam odebrac osobiscie- zamawialam wtedy suplementy z apteki gemini
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 14:38   #477
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

a co z dozu. pl możecie polecic?? zamuwiłam sobie już acefan bo po 2 tyg. kuracji walki z krostkami , uspokoiło się ale dziś znowu wyszło parę. I zastanawiam się jeszcze co jest godne polecenia.
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 14:55   #478
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
a co z dozu. pl możecie polecic?? zamuwiłam sobie już acefan bo po 2 tyg. kuracji walki z krostkami , uspokoiło się ale dziś znowu wyszło parę. I zastanawiam się jeszcze co jest godne polecenia.
ja szczerze mowiac nic nie moge polecic, bo to dopiero moje pierwsze zamowienie bylo i w zasadzie za krotko zeby powiedziec cos o jantarze i mydelku naturalnym.
Ale chyba kiedys pisalas, ze uzywasz nafty badz olejku rycynowego a na dozie maja rozne rodzaje. Sama nie kupilam bo w sumie nie lubie takich gestych olei (a rycynowy taki jest, nie wiem jak nafta kosmetyczna?) ale moze dla kogos innego bedzie dobry. Na kwc sa te nafty, maja nawet dobre opinie ale od razu mowie- nie wiem czy przyciemniają
aaa i Caskada na wątku o wlosach blond poleca tą odzywkę http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki...eramidy_1.html
ale ja jej nie znam

edit: aaa ona jest bez splukiwania... i ze splukiwaniem mozna tak i tak ja uzywac
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-10-07 o 14:59
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 14:59   #479
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja szczerze mowiac nic nie moge polecic, bo to dopiero moje pierwsze zamowienie bylo i w zasadzie za krotko zeby powiedziec cos o jantarze i mydelku naturalnym.
Ale chyba kiedys pisalas, ze uzywasz nafty badz olejku rycynowego a na dozie maja rozne rodzaje. Sama nie kupilam bo w sumie nie lubie takich gestych olei (a rycynowy taki jest, nie wiem jak nafta kosmetyczna?) ale moze dla kogos innego bedzie dobry. Na kwc sa te nafty, maja nawet dobre opinie ale od razu mowie- nie wiem czy przyciemniają

Dziekuje Ci kochana , zapomniałam właśnie że szukam nafty kosmetycznej z Anny.
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 15:02   #480
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

a te szampony sa dobre do wlsoow z biedronki? maja sls?


https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1317979688

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

a nafta kosmetyczna przyciemnia wlosy? chyba nie...ja mam z wit a i e
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.