Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-18, 18:45   #2731
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
odnośnie kogo piszesz? myślę, że jak już napisałaś to warto wspomnieć i o kim mowa ja przyznam się szczerze nawet chyba nie pamiętam takiej syt.
jak bede miała chwile, i posty tamte jeszcze istnieją to spróbuje odszukać ale to jak minie "gorączka sesji" bo dzis nie mam siły się w to bawić. a sytuacja była na pewno bo byłam bardzo tym zirytowana

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Ja również nie potrafiłabym się tak zachowywać jak co niektórzy. Siedziałam tam tyle godzin, byłam pierwsza, przysiadła się jakaś babcia i zastanawiała się czy nie zrezygnować z wizyty bo musi być wcześniej w domu a tu Pani doktor za bardzo się nie spieszy, spoko, przepuściłam ją. Ale żeby się wciskać pod pretekstem zapytania o coś? Żal i coraz więcej bydła zamiast ludzi


dianulaa

mi też ta laska kogoś przypomina i totalnie nie wiem kogo

ABS zaliczony
włosy standardowo (mycie,odżywka, serum)
ciało (syrenka, balsam)
buzia (maska wygładzająca, krem pod oczy, krem bambino)
jutro wybadam sytuacje dokładnie i sie dowiem
Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
masakra, tak to jest z tymi lekarzami ktorzy uwazaja sie za bogow ja tez jak bylam ostatnio u gina to bylam pierwsza na 8.30 bylam juz na 8 bo tak mialam busa no i babka przyszla dopiero po 9 myslalam ze tam swira dostane w tej malenkiej poczekalni... czytalam 4 razy te same czasopismo...

pokaz zakupy

zamawialam na all, ale zamawialam kilka probek bo wyszlo o wiele taniej za tyle samo ml. Zobaczymy.

jak bylam wlasnie u gina to obok byla poczekalnia urologiczna i to co tam sie dzialo to nie da sie racjonalnie wytlumaczyc, przychodza ludzie i kazdy sie pyta czy jest juz moze doktor a Ci co siedza gadaja ze nie ma i nie wiadomo kiedy przyjdzie i czy w ogole przyjdzie, bo byli wczoraj czekali kilka godz i nie przyszedl ja tego w ogole nie rozumiem, ma byc a go nie ma? albo o co tu chodzi, naprawde do tego NFZ trzeba miec anielska cierpliwosc...

no z tym sie do konca nie zgadzam, bo duzo robia rysy twarzy, ktorych nie da sie zmienic, fryzura tez jest wazna, figura (oczywiscie to da sie zmienic ale to nie takie proste i szybkie, wiec widac ze dziewczyna dba o siebie), ciuchy to tez kwestia gustu, nie kazdy potrafi sie dobrze ubrac (nie kazde jej stylizacje mi sie podobaja, ale niektore to) wiec to nie do konca jest tak ze kazdy moze tak wygladac ja np nie potrafie ukryc moich mankamentow na buzi chocbym nie wiem ile makijazu nalozyla, no niestety nie mam tego szczescia i nie mam atlasowej buzi i zazdroszcze szczerze tej dziewczynie.
miałam na myśli że gdyby mnie wsadzono w dobrane do mojej sylwetki ubrania (wybrane nie przeze mnie a przez kogoś kto ma lepszy gust) to tez bym nie wyglądała najgorzej. a co do twarzy to na podparcie swoich słow mam jedynie takie film: http://www.youtube.com/watch?v=ex33w...layer_embedded
__________________
"Porównuj się tylko z samym sobą, ale z przeszłości ... "
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 18:55   #2732
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Party brak słów na to

Chciałam pokazać zakupy ale mi bateria nawet w telefonie padła a dalej nie odzyskałam karty pamieci do aparatu. Udało mi się zrobić kiepskiej jakośći foto spódnicy z new looka'a. Powiedzcie szczerze jak to wygląda? Zdj robione jak widać, więc trochę proporcje zaburzone. Pasek jest mój, spódnicy ma prawie identyczny ale węższy i bez klamerki.

Jak tylko tą kartę odzyskam wstawię zdj w okularach i reszty zakupów. Bo też potrzebuję pomocy przy spódnicy maxi
Mi się spódnica podoba.

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
jak bede miała chwile, i posty tamte jeszcze istnieją to spróbuje odszukać ale to jak minie "gorączka sesji" bo dzis nie mam siły się w to bawić. a sytuacja była na pewno bo byłam bardzo tym zirytowana
Pamiętam tą sytuację, o której piszesz.
W sumie Kalpana wstawiła zdjęcia trochę inne w blondzie, niż kiedyś. Może stąd te różne opinie.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 18:58   #2733
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

hej

Byłam wczoraj u lekarza, i śmiało mogę powiedzieć że nie mam AZS jak myślałam. Ale co mi jest dowiem się w piątek bo idę na pobieranie krwi. Brr nie lubie.

Kalapanko ja Ci powiem szczerze , blondzik mi nie pasuje do Ciebie.. Tak jakoś lepiej w ciemnych, tak z charakterkiem Ale zrobisz jak uważasz..


Nałożyłam olej na włosy z pestek winogron i zaraz lecę na spa małe..
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:06   #2734
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Party brak słów na to

Chciałam pokazać zakupy ale mi bateria nawet w telefonie padła a dalej nie odzyskałam karty pamieci do aparatu. Udało mi się zrobić kiepskiej jakośći foto spódnicy z new looka'a. Powiedzcie szczerze jak to wygląda? Zdj robione jak widać, więc trochę proporcje zaburzone. Pasek jest mój, spódnicy ma prawie identyczny ale węższy i bez klamerki.

Jak tylko tą kartę odzyskam wstawię zdj w okularach i reszty zakupów. Bo też potrzebuję pomocy przy spódnicy maxi
OMG przesliczna ta spodnica! tez chce taka
Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
jak bede miała chwile, i posty tamte jeszcze istnieją to spróbuje odszukać ale to jak minie "gorączka sesji" bo dzis nie mam siły się w to bawić. a sytuacja była na pewno bo byłam bardzo tym zirytowana


jutro wybadam sytuacje dokładnie i sie dowiem


miałam na myśli że gdyby mnie wsadzono w dobrane do mojej sylwetki ubrania (wybrane nie przeze mnie a przez kogoś kto ma lepszy gust) to tez bym nie wyglądała najgorzej. a co do twarzy to na podparcie swoich słow mam jedynie takie film: http://www.youtube.com/watch?v=ex33w...layer_embedded
widzialam juz te dziewczyne i szczerze nie wiem jak ona to robi ze tyle tego naklada a wyglada w miare naturaalnie poza tym to z cera tlusta i tradzikowa, zreszta chyba z kazda inna cera istnieje zasada im mniej tym lepiej, bo im wiecej warstw tym szybciej skora sie swieci, wszystko splywa widac pory i na marne caly makijaz... wiec u minie nie sprawdza sie nakladanie wielu ciezkich lub nie warstw.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:12   #2735
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Hejka

Dianula
dziekuje za zaproszenie na facebook
Ślicznotko Ty

Kalpana
co slychac, gratuluje prawka jak sprawy z Tztem i jak szkoła i praca robisz coś ?

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Blondyneczko fajnie, ze się odezwałaś Cieszę się, że przedłużyli ci umowę, gratuluję I duużo zdrowia życzę
umowe mam do konca stycznia ale mam nadzieje ze mi przedluzą
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć

ja dziś przed 5 przebudziłam się z bólu (@) musiałam wziąć dwa ibupromy, bo jeden nie działał... zasnęłam dopiero po 6

a Blondyneczka jak zawsze- pojawia się raz w miesiącu i pyta, czy ją wspominałyśmy
No pewniie raz w miesiacu ale teraz obiecalam sobie ze znajde wiecej czasu
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:21   #2736
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Hej ja już po pracy

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
ja już tez odebrałam zamówienie z paatal najbardziej ciekawa jestem korektorów
Jestem bardzo ciekawa tych korektorów czekam na opinię
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Hej piękne Dawno nie byłam tak wkurzona jak dziś. Zajęcia miałam do 10 45, na 13 miałam do dentysty (kto pierwszy ten lepszy). Nie opłacalo mi się wracać do domu, więc poszłam od razu zająć kolejkę, byłam pierwsza. Pani stomatolog przyszła na 14, gdzie od godz powinna już pracować, przy czym rozmowa z koleżankami w przebieralni zajęła jej dodatkowe pół godziny. Miałam jeszcze trochę cierpliwości, ale skończyła mi się kiedy 3 osoby weszły bez kolejki !!! Jedną z nich była koleżanka po fachu, ok zniosę, kolejna Pani - z kolejki powiedziała że tylko chce o coś zapytać, a jak weszła tak wyszła po pół godziny, widząc mój wzrok przeprosiła i pow że była wczoraj i Pani doktor kazała jej wchodzić bez względu na kolejkę. A potem na prawdę nie wiem kiedy wpieprzyła się jakaś panienka. No siedziałam pod drzwiami a ta wpruła do gabinetu, jak tylko drzwi się otworzyły. Powinnam być na tylko chamska aby wejść i wydrzeć ją za szmaty normalnie Mało tego, kiedy już doczekałam się i usiadłam na fotelu baba rozwierciła mi zęba i powiedziała że musi iść coś załatwić do księgowej, wróciła po 15 min. Nie dość że była totalnie nie delikatna to jeszcze mi czarne plomby wstawiła nie pytając o zdanie, co zauważyłam w domu. Bart do niej chodzi i normalnie białe zawsze mu daje, ja też się od dobrych paru lat z czarnymi nie spotkałam. Dodam że nie czekałabym tyle w kolejce ale już 2 raz szłam z tym zębem i miałam założone lekarstwo. Wiem że więcej na pewno do tej XXXXXX nie pójdę. A tupet ludzi to swoją drogą W domu byłam po 16, głodna i padnięta a tu jeszcze 2 godziny bez jedzenia.


Byłam dziś w lumpie, kupiłam spódnicę z new look'a, szafirową bluzkę kimono tak jakby i spódnicę maxi. Zachwycił mnie materiał ale nie wiem jak na razie z czym ją zestawić żeby było ładnie.
Współczuję sytuacji z dentystą bezczelność ludzka nie zna granic

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Party brak słów na to

Chciałam pokazać zakupy ale mi bateria nawet w telefonie padła a dalej nie odzyskałam karty pamieci do aparatu. Udało mi się zrobić kiepskiej jakośći foto spódnicy z new looka'a. Powiedzcie szczerze jak to wygląda? Zdj robione jak widać, więc trochę proporcje zaburzone. Pasek jest mój, spódnicy ma prawie identyczny ale węższy i bez klamerki.

Jak tylko tą kartę odzyskam wstawię zdj w okularach i reszty zakupów. Bo też potrzebuję pomocy przy spódnicy maxi
Super ta spódnica

A mnie dziś tak baba w pracy wkurzyła że myślałam że ją zabiję dobrze że jeszcze tylko 2 miesiące i kończę tą pracę bo się psychicznie wykończę tak mi te babsztyle nerwy szarpią
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:25   #2737
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez 91moniaa161 Pokaż wiadomość
heeej

loluska sama bym się wkurzyła na Twoim miejscu! Ostatnio czekałam 45 min. i myślałam, że mnie coś trafi...

E.J jak się sprawdza ta czarna ziaja na uda, którą stosujesz?


Dziewczyny poleccie mi jakieś dobre i sprawdzone balsamy antycellulitowe? Stosuję masaż syrenką i peeling z liren..
Mi najbardziej do gustu przypadły te z Eveline. No ale nie oszukujmy się, że samymi balsami cellulitu się nie zlikwiduje

Loluska świetna ta spódnica Na wiosnę/lato jak znalazł
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 19:27   #2738
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Ramoncia dziękuję za opinię

Blondyneczka z pracą jestem na etapie pytania znajomych, bo na znalezienie ogłoszeń nie ma szans- wszędzie cisza Była szansa do supermarketu, ale nic z tego, bo facet pozwalniał dziewczyny, więc nowych raczej tym bardziej nie przyjmie Chyba nie pozostaje mi nic innego, jak ruszenie na Kraków :/ Strasznie mnie już męczy to siedzenie w domu i muszę w końcu coś znaleźć.... No i dziękuję Strasznie się cieszę, że zdałam, dużo mi to ułatwi i jeśli jakimś cudem znajdę w okolicy pracę, to będę miała czym dojeżdżać, a jeśli nawet w Krk, to na stację PKP też mam daleko i będzie czym jeździć, zwłaszcza o 4 rano na pociąg... TŻ ok, ostatnio była sprzeczka i się nie odzywaliśmy, ale już jest dobrze Nie lubię się kłócić, ale pozytywną stroną tego jest godzenie się
A u Ciebie co słychać? Czemu Cię ostatnio nie ma?
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:28   #2739
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

loluska bardzo podoba mi sie ta sukienka

snow ja dzis zaczynam 8min abs
masz racje razem razniej hehe
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:33   #2740
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
OMG przesliczna ta spodnica! tez chce taka

widzialam juz te dziewczyne i szczerze nie wiem jak ona to robi ze tyle tego naklada a wyglada w miare naturaalnie poza tym to z cera tlusta i tradzikowa, zreszta chyba z kazda inna cera istnieje zasada im mniej tym lepiej, bo im wiecej warstw tym szybciej skora sie swieci, wszystko splywa widac pory i na marne caly makijaz... wiec u minie nie sprawdza sie nakladanie wielu ciezkich lub nie warstw.
u niej to może zasługa jakiś mega drogich podkładów, fluidów i korektorów bo sama sie dziwie jak mozna tyle nałożyć na twarz

a tak zmieniając temat pokażesz nam rzeczy które przygotowujesz na ślub sama? typu te winetki?? Bo wchodząc na Twojego bloga zauwazyłam że masz talent do wykonywania i ozdabiania rzeczy i mnie zmotywowałaś żeby zrobić na nowo segregacje kosmetyków w ozdobnych pudełkach tak przygotowanych jak Ty masz. To raczej plany dalekie ale mam juz w katalogu z inspiracjami niektóre fotki z Twojego bloga

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Party brak słów na to

Chciałam pokazać zakupy ale mi bateria nawet w telefonie padła a dalej nie odzyskałam karty pamieci do aparatu. Udało mi się zrobić kiepskiej jakośći foto spódnicy z new looka'a. Powiedzcie szczerze jak to wygląda? Zdj robione jak widać, więc trochę proporcje zaburzone. Pasek jest mój, spódnicy ma prawie identyczny ale węższy i bez klamerki.

Jak tylko tą kartę odzyskam wstawię zdj w okularach i reszty zakupów. Bo też potrzebuję pomocy przy spódnicy maxi
mi sie podoba takie zestawienie
__________________
"Porównuj się tylko z samym sobą, ale z przeszłości ... "
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:41   #2741
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
miałam na myśli że gdyby mnie wsadzono w dobrane do mojej sylwetki ubrania (wybrane nie przeze mnie a przez kogoś kto ma lepszy gust) to tez bym nie wyglądała najgorzej. a co do twarzy to na podparcie swoich słow mam jedynie takie film: http://www.youtube.com/watch?v=ex33w...layer_embedded
Wow
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 19:54   #2742
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinie na temat włosów Postanowiłam, że rozjaśnię włosy, chyba będę stopniowo to robić, żeby tak bardzo nie zniszczyć włosów i żeby nie wyszło coś dziwnego, bo wiadomo, że z czarnymi włosami jest ciężko i różnie to bywa....

Pokazywałam TŻtowi te zdjęcia i pytałam jak mi wg niego lepiej, a to była jego reakcja: "ale laska!!!! daj mi do niej numer! chcę ją poznać!!!"

Odebrałam dzisiaj prawko Już jechałam do lekarza, a potem z TŻtem na pizzę On oczywiście w niebo wzięty, że może sobie piwko w końcu wypić

Jeśli chodzi o okulistę, to mam jakieś zapalenie, przepisał mi coś, chyba antybiotyk, który mam brać 4x dziennie. Mówiłam, że pogorszył mi się wzrok, ale powiedział, że pół roku temu zmienialiśmy szkła i za pół roku mam przyjść i wtedy zobaczymy.... No to kurcze pół roku mam się męczyć???? No ale coś tam mi posprawdzał, standardowo kazał mi czytać z tablicy, więc jakby było bardzo źle, to pewnie by zareagował od razu a nie czekał pół roku, zwłaszcza, że jest bardzo dobrym lekarzem.
Mam pytanie, pewnie Talullah może mi na nie odpowiedzieć, ale jeśli ktoś wie, to proszę o odpowiedź: okulista pokazał mi prostokąt podzielony na pół- z prawej zieloną, a z lewej czerwoną, na której znajdowały się litery i pytał którą stronę widzę wyraźniej (liter nie kazał czytać). Pół roku temu widziałam tak samo, a teraz czerwona była wyraźniejsza. Co to za badanie? Co stwierdza?

Kupiłam w biedronce podkolanówki I nic więcej fajnego nie znalazłam
Też kupiłam te materiałowe w kolorze granatowym z kokardką mega urocze, szkoda, że nie wzięłam więcej, ale dopiero dzisiaj zastrzyk gotówki był więc jeśli jutro będą jeszcze to wezmę.
Tak samo jak Ty chciałabym stopniowo i delikatnie (o ile to możliwe w jednym zdaniu) rozjaśnić włosy, jednocześnie, żeby to rozjaśnianie nie trwało latami
Masz już jakiś plan na to stopniowe rozjaśnianie?
Ja pomyślałam o maseczkach z miodu, odżywkach do blondu które mam w domu (biovax i timotei) i może będę czasami podbierać mamie Joanne Reflex blond ale różne opinie o niej krążą.

Tak w ogóle to WITAM można się przyłączyć?
Sama nie wiem jak trafiłam na ten wątek, ale tytuł utożsamia się z moim planem " zacznij w końcu o siebie dbać dziewczyno!"
Kupiłam nawet mój pierwszy... hmm fluidem tego nazwać nie mogę, ale jest to krem tonujący nuno z którego jestem mega zadowolona, puder antybakteryjny, szminkę w odważnym kolorze, no i w końcu porządny róż mineralny. Zakupów było sporo ale czuje się lepiej jakoś.
Nie mam 13 lat jeśli ktoś by o to pytał, po prostu nigdy nie używałam nic do twarzy, uważając, że mam dobrą cerę, ale jej wygląd był niedopracowany, wyglądałam nijako, a wystarczyło ten wygląd łagodnie podrasować i efekt o wiele lepszy
Swoją garderobę też powoli zmieniam i tak czeka mnie jeszcze rozdanie 1/5 zawartości szafy.
Zaczynam dbać też o ciało, ćwiczenia, serum, zdrowsza żywność i ograniczenie śmieciowego jedzenia
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:54   #2743
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
u niej to może zasługa jakiś mega drogich podkładów, fluidów i korektorów bo sama sie dziwie jak mozna tyle nałożyć na twarz

a tak zmieniając temat pokażesz nam rzeczy które przygotowujesz na ślub sama? typu te winetki?? Bo wchodząc na Twojego bloga zauwazyłam że masz talent do wykonywania i ozdabiania rzeczy i mnie zmotywowałaś żeby zrobić na nowo segregacje kosmetyków w ozdobnych pudełkach tak przygotowanych jak Ty masz. To raczej plany dalekie ale mam juz w katalogu z inspiracjami niektóre fotki z Twojego bloga

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------



mi sie podoba takie zestawienie
no moze faktycznie to zasluga drogich marek...

dziekuje, bardzo mi milo ze podoba Ci sie cos mojego zastanawialam sie wlasnie juz nad tym czy nie zrobic notki na bloga na temat rzeczy ktore juz mam zalatwione na slub, razem z tymi winietkami i zawieszkami, ale nie wiem czy sie na to zdecyduje... bo nie chce wklejac jak jeszcze nie jest do konca skonczone, zawieszki juz mam zrobione ale winietki nie, bo najpierw musze podrukowac nazwiska a potem wycinac i ozdabiac, a nie mam w domu takiej drukarki, wiec nie mam jeszcze takiej gotowej winietki ktora moglabym pokazac, a to komplet z zawieszka i zaproszeniem, wiec zastanawiam sie czy nie poczekac jeszcze z publikacja... ale wkleje wam zawieszke i narazie prototyp winietki bo winietka robiona na szybko zwyklym klejem i byle jak zawiazana wstazeczka we flashu troche za bardzo sie swieci, a na zawieszce o wiele lepiej wyglada w swietle dziennym ten puszek z piorek,.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zawwin.jpg (93,9 KB, 43 załadowań)
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:57   #2744
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Też kupiłam te materiałowe w kolorze granatowym z kokardką mega urocze, szkoda, że nie wzięłam więcej, ale dopiero dzisiaj zastrzyk gotówki był więc jeśli jutro będą jeszcze to wezmę.
Tak samo jak Ty chciałabym stopniowo i delikatnie (o ile to możliwe w jednym zdaniu) rozjaśnić włosy, jednocześnie, żeby to rozjaśnianie nie trwało latami
Masz już jakiś plan na to stopniowe rozjaśnianie?
Ja pomyślałam o maseczkach z miodu, odżywkach do blondu które mam w domu (biovax i timotei) i może będę czasami podbierać mamie Joanne Reflex blond ale różne opinie o niej krążą.

Tak w ogóle to WITAM można się przyłączyć?
Sama nie wiem jak trafiłam na ten wątek, ale tytuł utożsamia się z moim planem " zacznij w końcu o siebie dbać dziewczyno!"
Kupiłam nawet mój pierwszy... hmm fluidem tego nazwać nie mogę, ale jest to krem tonujący nuno z którego jestem mega zadowolona, puder antybakteryjny, szminkę w odważnym kolorze, no i w końcu porządny róż mineralny. Zakupów było sporo ale czuje się lepiej jakoś.
Nie mam 13 lat jeśli ktoś by o to pytał, po prostu nigdy nie używałam nic do twarzy, uważając, że mam dobrą cerę, ale jej wygląd był niedopracowany, wyglądałam nijako, a wystarczyło ten wygląd łagodnie podrasować i efekt o wiele lepszy
Swoją garderobę też powoli zmieniam i tak czeka mnie jeszcze rozdanie 1/5 zawartości szafy.
Zaczynam dbać też o ciało, ćwiczenia, serum, zdrowsza żywność i ograniczenie śmieciowego jedzenia
Pewnie. Kojarzę Cię z włosowego.
Ja ostatnio też zmieniam szafę, a mój portfel płacze.

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
no moze faktycznie to zasluga drogich marek...

dziekuje, bardzo mi milo ze podoba Ci sie cos mojego zastanawialam sie wlasnie juz nad tym czy nie zrobic notki na bloga na temat rzeczy ktore juz mam zalatwione na slub, razem z tymi winietkami i zawieszkami, ale nie wiem czy sie na to zdecyduje... bo nie chce wklejac jak jeszcze nie jest do konca skonczone, zawieszki juz mam zrobione ale winietki nie, bo najpierw musze podrukowac nazwiska a potem wycinac i ozdabiac, a nie mam w domu takiej drukarki, wiec nie mam jeszcze takiej gotowej winietki ktora moglabym pokazac, a to komplet z zawieszka i zaproszeniem, wiec zastanawiam sie czy nie poczekac jeszcze z publikacja... ale wkleje wam zawieszke i narazie prototyp winietki bo winietka robiona na szybko zwyklym klejem i byle jak zawiazana wstazeczka we flashu troche za bardzo sie swieci, a na zawieszce o wiele lepiej wyglada w swietle dziennym ten puszek z piorek,.
Piękne. Takie skromne, ale zaraz eleganckie.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:04   #2745
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość

jak bylam wlasnie u gina to obok byla poczekalnia urologiczna i to co tam sie dzialo to nie da sie racjonalnie wytlumaczyc, przychodza ludzie i kazdy sie pyta czy jest juz moze doktor a Ci co siedza gadaja ze nie ma i nie wiadomo kiedy przyjdzie i czy w ogole przyjdzie, bo byli wczoraj czekali kilka godz i nie przyszedl ja tego w ogole nie rozumiem, ma byc a go nie ma? albo o co tu chodzi, naprawde do tego NFZ trzeba miec anielska cierpliwosc...
no daj spokój jak ja byłam to jedna jedyna kobieta w poczekalni, wszyscy inni to starsi Panowie, że tak powiem "weterani" w przychodzeniu tam, ja byłam pierwszy raz na wizytę czekałam miesiąc, każdy zapisany jest na daną godzinę, gdy przyszła moja kolej stoczyłam niełatwą walkę ze starszym Panem wojskowym, który po prostu tam na mnie krzyczał, DARŁ SIĘ, tupał nogą a jak go pytam na którą godzinę Pan ma bo ja na 15:30 a on na to, że na 13:15 (gdzie lekarz dopiero od 15stej przyjmował ) masakra

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Party brak słów na to

Chciałam pokazać zakupy ale mi bateria nawet w telefonie padła a dalej nie odzyskałam karty pamieci do aparatu. Udało mi się zrobić kiepskiej jakośći foto spódnicy z new looka'a. Powiedzcie szczerze jak to wygląda? Zdj robione jak widać, więc trochę proporcje zaburzone. Pasek jest mój, spódnicy ma prawie identyczny ale węższy i bez klamerki.

Jak tylko tą kartę odzyskam wstawię zdj w okularach i reszty zakupów. Bo też potrzebuję pomocy przy spódnicy maxi
wygląda mega jak nie cierpię takich długości spódnic to u Ciebie bardzo mi się podoba

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
jak bede miała chwile, i posty tamte jeszcze istnieją to spróbuje odszukać ale to jak minie "gorączka sesji" bo dzis nie mam siły się w to bawić. a sytuacja była na pewno bo byłam bardzo tym zirytowana


jutro wybadam sytuacje dokładnie i sie dowiem


miałam na myśli że gdyby mnie wsadzono w dobrane do mojej sylwetki ubrania (wybrane nie przeze mnie a przez kogoś kto ma lepszy gust) to tez bym nie wyglądała najgorzej. a co do twarzy to na podparcie swoich słow mam jedynie takie film: http://www.youtube.com/watch?v=ex33w...layer_embedded
ok

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
loluska bardzo podoba mi sie ta sukienka

snow ja dzis zaczynam 8min abs
masz racje razem razniej hehe
no i super ja własnie spadam ćwiczyć

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Też kupiłam te materiałowe w kolorze granatowym z kokardką mega urocze, szkoda, że nie wzięłam więcej, ale dopiero dzisiaj zastrzyk gotówki był więc jeśli jutro będą jeszcze to wezmę.
Tak samo jak Ty chciałabym stopniowo i delikatnie (o ile to możliwe w jednym zdaniu) rozjaśnić włosy, jednocześnie, żeby to rozjaśnianie nie trwało latami
Masz już jakiś plan na to stopniowe rozjaśnianie?
Ja pomyślałam o maseczkach z miodu, odżywkach do blondu które mam w domu (biovax i timotei) i może będę czasami podbierać mamie Joanne Reflex blond ale różne opinie o niej krążą.

Tak w ogóle to WITAM można się przyłączyć?
Sama nie wiem jak trafiłam na ten wątek, ale tytuł utożsamia się z moim planem " zacznij w końcu o siebie dbać dziewczyno!"
Kupiłam nawet mój pierwszy... hmm fluidem tego nazwać nie mogę, ale jest to krem tonujący nuno z którego jestem mega zadowolona, puder antybakteryjny, szminkę w odważnym kolorze, no i w końcu porządny róż mineralny. Zakupów było sporo ale czuje się lepiej jakoś.
Nie mam 13 lat jeśli ktoś by o to pytał, po prostu nigdy nie używałam nic do twarzy, uważając, że mam dobrą cerę, ale jej wygląd był niedopracowany, wyglądałam nijako, a wystarczyło ten wygląd łagodnie podrasować i efekt o wiele lepszy
Swoją garderobę też powoli zmieniam i tak czeka mnie jeszcze rozdanie 1/5 zawartości szafy.
Zaczynam dbać też o ciało, ćwiczenia, serum, zdrowsza żywność i ograniczenie śmieciowego jedzenia
cześć

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
no moze faktycznie to zasluga drogich marek...

dziekuje, bardzo mi milo ze podoba Ci sie cos mojego zastanawialam sie wlasnie juz nad tym czy nie zrobic notki na bloga na temat rzeczy ktore juz mam zalatwione na slub, razem z tymi winietkami i zawieszkami, ale nie wiem czy sie na to zdecyduje... bo nie chce wklejac jak jeszcze nie jest do konca skonczone, zawieszki juz mam zrobione ale winietki nie, bo najpierw musze podrukowac nazwiska a potem wycinac i ozdabiac, a nie mam w domu takiej drukarki, wiec nie mam jeszcze takiej gotowej winietki ktora moglabym pokazac, a to komplet z zawieszka i zaproszeniem, wiec zastanawiam sie czy nie poczekac jeszcze z publikacja... ale wkleje wam zawieszke i narazie prototyp winietki bo winietka robiona na szybko zwyklym klejem i byle jak zawiazana wstazeczka we flashu troche za bardzo sie swieci, a na zawieszce o wiele lepiej wyglada w swietle dziennym ten puszek z piorek,.
ale ładnie w ogóle super, że tak sama się w to angażujesz


spadam ćwiczyć, pomalować paznokcie i coś jeszcze obejrzę, dobranoc
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:05   #2746
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Loluska ja miała kiedyś podobną sytuację, 4 godz. czekania przed gabinetem lekarskim Z tego co zauważyłam to lekarze po przychodniach mają gdzieś pacjentów


Cytat:
Napisane przez 91moniaa161 Pokaż wiadomość

E.J jak się sprawdza ta czarna ziaja na uda, którą stosujesz?.
Polecam



Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
no i co do Twoich jasnych włosów to pamiętam jak któregoś dnia powiedziałaś że zrobiłaś się na czarno, wstawiłaś zdjęcia, większość dziewczyn ochy i achy jak ślicznie, że Ci lepiej w czarnym, a teraz nagle podobasz się wszystkim w blondzie. Czasami w różnych sytuacjach zauważam kompletny brak szczerości na tym wątku
że co? Gbyby wstawiła dla porównania blond takie jak teraz na pewno by ocena była inna a z tego co wiem to raczej tego nie zrobiła, a zupełnie inaczej Kalpana wygląda w blondzie a inaczej w czerni, więc o co ci chodzi?
No sorki ale zdjęć telepatycznie w szklanej kuli nie da się zobaczyć
I widzę, że Ciebie też ogarnęła mania "jestem idealna"

anngeli witaj
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain




Edytowane przez E.J.
Czas edycji: 2012-01-18 o 20:07
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:08   #2747
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Czesc wszystkim

Uff, ja dopiero wrocilam do domu, caaaaly dzien w pracy ale po szybko jeszcze skoczylam do sklepu i przy okazji kupilam pianke taft ta czarna i lakier nivea volume Obie rzeczy ujrzaly denko wiec moge

Buahhot a Ty jak tam, trzymasz sie? I wspolczuje bolu brzucha



Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Jak dla mnie brzmi to jak test na daltonizm ale lepiej nie będę się wypowiadać bo znów usłyszę, że herezje gadam
Bo to absolutnie nie jest test na daltonizm
Czy Ty w ogole masz wiedze na temat optyki zeby rzetelnie odpowiadac na takie pytania?


Kalpana - test czerwono zielony sluzy dokorygowaniu pacjenta. Jezeli widzialas lepiej na czerwonym to znaczy ze zwiekszyly Ci sie minusy, prawdopodobnie niewiele
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:13   #2748
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

dianulla widzialam zdjecia Kalpany w czerni i teraz w blondzie i zdecydowanie lepiej jej w blond wlosach wiec wyluzuj
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:13   #2749
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
mam pamięc do twarzy straszną i potrafie zapamiętać ludzi których widziałam ze 2 razy w życiu nie znając ich i albo ta laska ma sobowtóra w mojej miejscowosci gdzie sie ucze albo studiuje na umcsie i często przebywa na miasteczku akademickim, fakt faktem jest zadbana i ładna ale chyba każdy gdyby nałożył na siebie taką ilośc tapety i się ubrał byłby równie piękny


powinien pomóc tylko o efekcie wypowiedz się najwcześniej za 2-3 miesiące, nie wcześniej !

no i co do Twoich jasnych włosów to pamiętam jak któregoś dnia powiedziałaś że zrobiłaś się na czarno, wstawiłaś zdjęcia, większość dziewczyn ochy i achy jak ślicznie, że Ci lepiej w czarnym, a teraz nagle podobasz się wszystkim w blondzie. Czasami w różnych sytuacjach zauważam kompletny brak szczerości na tym wątku
Bardzo możliwe, że to ta sama bo śledziałm jej bloga i pisała o spotkaniach w Lublinie

Też to pamietam, ale no zdjęcie zdjęciu nierówne i w sumie mi trudno stwierdzić, jaki kolor lepszy, z reszta sama sie wacham u siebie

Kalpana nie przerazaj sie dojazdami ja mieszkam na pograniczu aglomeracji i dojezdzam na uczelnie i do pracy i czasem trzeba wstac bardzo wczesnie, ale dasz rade, tymbardziej, ze masz sznase jeżdzić autem ja mam prawo jazdy, ale i tak jeżdze busem/pociągiem.

wiecie, czesto słysze czy nie męcza mnie dojazdy, a nawet usłyszałam od nauczyciela, że jestem dzielna Dla mnie to normalne, skoro mieszkam w takiej a nie innej miejscowosci to chyba musze sie dostosowac... A znam o wiele bardziej "dzielne" osoby
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 20:19   #2750
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim

Uff, ja dopiero wrocilam do domu, caaaaly dzien w pracy ale po szybko jeszcze skoczylam do sklepu i przy okazji kupilam pianke taft ta czarna i lakier nivea volume Obie rzeczy ujrzaly denko wiec moge

Buahhot a Ty jak tam, trzymasz sie? I wspolczuje bolu brzucha





Bo to absolutnie nie jest test na daltonizm
Czy Ty w ogole masz wiedze na temat optyki zeby rzetelnie odpowiadac na takie pytania?


Kalpana - test czerwono zielony sluzy dokorygowaniu pacjenta. Jezeli widzialas lepiej na czerwonym to znaczy ze zwiekszyly Ci sie minusy, prawdopodobnie niewiele
hmm ciężko powiedzieć
tzn wszystkie kosmetyki pielęgnacyjne zuzywam wg projektu denko, tzn nic nie dokupuję, no chyba, że właśnie tak jak mówisz- coś się skończyło to kupuję. No dziś przyszedł ten olej, ale zamówiłam go ze względu na promocję, w innym wypadku bym poczekała, tak samo cień do oczu wzięłam ze względu na cenę promocyjną
ostatnio kusił mnie naturalny podkład, ale odpuściłam sobie, bo najpierw muszę zużyć te, które mam, a co tu dużo mówić, baaardzo lubię swój podkład revlon photoready, więc nie wiem czy jest sens testowania innych
Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Kalpana nie przerazaj sie dojazdami ja mieszkam na pograniczu aglomeracji i dojezdzam na uczelnie i do pracy i czasem trzeba wstac bardzo wczesnie, ale dasz rade, tymbardziej, ze masz sznase jeżdzić autem ja mam prawo jazdy, ale i tak jeżdze busem/pociągiem.

wiecie, czesto słysze czy nie męcza mnie dojazdy, a nawet usłyszałam od nauczyciela, że jestem dzielna Dla mnie to normalne, skoro mieszkam w takiej a nie innej miejscowosci to chyba musze sie dostosowac... A znam o wiele bardziej "dzielne" osoby
ile czasu zajmuje Ci dojazd?
Ja muszę mieć tak 1,5-2h czasu na spokojny dojazd MASAKRA
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:21   #2751
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Hej piękne Dawno nie byłam tak wkurzona jak dziś. Zajęcia miałam do 10 45, na 13 miałam do dentysty (kto pierwszy ten lepszy). Nie opłacalo mi się wracać do domu, więc poszłam od razu zająć kolejkę, byłam pierwsza. Pani stomatolog przyszła na 14, gdzie od godz powinna już pracować, przy czym rozmowa z koleżankami w przebieralni zajęła jej dodatkowe pół godziny. Miałam jeszcze trochę cierpliwości, ale skończyła mi się kiedy 3 osoby weszły bez kolejki !!! Jedną z nich była koleżanka po fachu, ok zniosę, kolejna Pani - z kolejki powiedziała że tylko chce o coś zapytać, a jak weszła tak wyszła po pół godziny, widząc mój wzrok przeprosiła i pow że była wczoraj i Pani doktor kazała jej wchodzić bez względu na kolejkę. A potem na prawdę nie wiem kiedy wpieprzyła się jakaś panienka. No siedziałam pod drzwiami a ta wpruła do gabinetu, jak tylko drzwi się otworzyły. Powinnam być na tylko chamska aby wejść i wydrzeć ją za szmaty normalnie Mało tego, kiedy już doczekałam się i usiadłam na fotelu baba rozwierciła mi zęba i powiedziała że musi iść coś załatwić do księgowej, wróciła po 15 min. Nie dość że była totalnie nie delikatna to jeszcze mi czarne plomby wstawiła nie pytając o zdanie, co zauważyłam w domu. Bart do niej chodzi i normalnie białe zawsze mu daje, ja też się od dobrych paru lat z czarnymi nie spotkałam. Dodam że nie czekałabym tyle w kolejce ale już 2 raz szłam z tym zębem i miałam założone lekarstwo. Wiem że więcej na pewno do tej XXXXXX nie pójdę. A tupet ludzi to swoją drogą W domu byłam po 16, głodna i padnięta a tu jeszcze 2 godziny bez jedzenia.


Byłam dziś w lumpie, kupiłam spódnicę z new look'a, szafirową bluzkę kimono tak jakby i spódnicę maxi. Zachwycił mnie materiał ale nie wiem jak na razie z czym ją zestawić żeby było ładnie.
O masakra, wspolczuje takiej sytuacji
A spodnica bardzo ladna


Snow - kurcze, ja bym chyba nie wytrzymala i tez tupnela noga Czasami niestety starsze osoby sa irytujace ze swoja postawa "wszystko mi sie nalezy bo mam swoj wiek"

Party - podziwiam, ja nie mam w ogole talentu plastycznego, za grosz. Bardzo ladnie Ci wyszlo
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:25   #2752
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Dla mnie to też normalne, ze do Krakowa na uczelnię dojeżdżam jakaś dobrą godz. a nawet troszkę dłużej busem


Idę zapoznać się z Kodeksem. Potem będą podstawy czyli balsamowanie, czarna ziaja na uda, serum na biust, bambino na stopy, krem na twarz, zel pod oczy i chyba odżywka na rzęsy....

Dobrej nocy
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:29   #2753
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Pewnie. Kojarzę Cię z włosowego.
Ja ostatnio też zmieniam szafę, a mój portfel płacze.



Piękne. Takie skromne, ale zaraz eleganckie.
dziekuje wlasnie o taki efekt mi chodzilo
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no daj spokój jak ja byłam to jedna jedyna kobieta w poczekalni, wszyscy inni to starsi Panowie, że tak powiem "weterani" w przychodzeniu tam, ja byłam pierwszy raz na wizytę czekałam miesiąc, każdy zapisany jest na daną godzinę, gdy przyszła moja kolej stoczyłam niełatwą walkę ze starszym Panem wojskowym, który po prostu tam na mnie krzyczał, DARŁ SIĘ, tupał nogą a jak go pytam na którą godzinę Pan ma bo ja na 15:30 a on na to, że na 13:15 (gdzie lekarz dopiero od 15stej przyjmował ) masakra



wygląda mega jak nie cierpię takich długości spódnic to u Ciebie bardzo mi się podoba



ok



no i super ja własnie spadam ćwiczyć



cześć



ale ładnie w ogóle super, że tak sama się w to angażujesz


spadam ćwiczyć, pomalować paznokcie i coś jeszcze obejrzę, dobranoc
szkoda komentowac...
dziekuje, ja po prostu mam teraz sporo wolnego czasu wiec musze sie czyms zajac
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hmm ciężko powiedzieć
tzn wszystkie kosmetyki pielęgnacyjne zuzywam wg projektu denko, tzn nic nie dokupuję, no chyba, że właśnie tak jak mówisz- coś się skończyło to kupuję. No dziś przyszedł ten olej, ale zamówiłam go ze względu na promocję, w innym wypadku bym poczekała, tak samo cień do oczu wzięłam ze względu na cenę promocyjną
ostatnio kusił mnie naturalny podkład, ale odpuściłam sobie, bo najpierw muszę zużyć te, które mam, a co tu dużo mówić, baaardzo lubię swój podkład revlon photoready, więc nie wiem czy jest sens testowania innych

ile czasu zajmuje Ci dojazd?
Ja muszę mieć tak 1,5-2h czasu na spokojny dojazd MASAKRA
ja tez mam kiepsko z dojazdami, ale nie w tym sensie ze jakos super daleko do miasta tylko bardzo rzadkie kursy autobusow, no i w efekcie kiepskie polaczenia gdy chce gdzies dalej jechac... mowie o takim dojezdzie do miasta, bo niestety do pracy np ostatnio jak pracowalam to na 6 musialam wyjezdzac o 4.30 ale tu akurat mialam dosyc fajne polaczenie bo po kilkunastu min czekania juz przesiadka...

dobra ja zmykam zjesc, moze cos poogladam jeszcze.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:34   #2754
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ile czasu zajmuje Ci dojazd?
Ja muszę mieć tak 1,5-2h czasu na spokojny dojazd MASAKRA
A czy dobrze pamietam, mieszkasz w Trójmiescie?

Mnie od 40 min do 1,5 h rano, bo wtedy sa fajne polaczenia,a wieczorem to roznie. Ostatnio wracalam 2,5 h ze wzgledu na brak polaczen i blakalam sie ponad godzine po miescie wieczorem, zasmarkana i styrana
Do pracy mam fajny dojazd, jezdze max 30 min, ale nie raz musze długo czekac.
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:39   #2755
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
ja tez mam kiepsko z dojazdami, ale nie w tym sensie ze jakos super daleko do miasta tylko bardzo rzadkie kursy autobusow, no i w efekcie kiepskie polaczenia gdy chce gdzies dalej jechac... mowie o takim dojezdzie do miasta, bo niestety do pracy np ostatnio jak pracowalam to na 6 musialam wyjezdzac o 4.30:mur: ale tu akurat mialam dosyc fajne polaczenie bo po kilkunastu min czekania juz przesiadka...

dobra ja zmykam zjesc, moze cos poogladam jeszcze.
Pociesze Cię, bo choć ja mieszkam w sumie w centrum to, jak miałam pracę o 6 to autobus miałam przed 5. I musiałam czekać 30 min., a często jeszcze nikogo nie było i czekałam na śniegu przed drzwiami.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:45   #2756
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Loluska, Snow - my tez z TZ cwiczymy 8 min ABS juz chyba tydzien Zaczyna mi sie nudzic az

TZ dodatkowo robi A6W a ja biegam na orbitreku
Musze schudnac i sie ujedrnic, koniecznie

Przyszly moje botki i naszyjnik i jestem zachwycona Swietnie wyprofilowane, maja 12,5 cm z czego 2 to platforma ale nawet tych ponad 10 cm nie czuje
Dobrze wyprofilowany obcas to podstawa. Czasem można trafić naprawdę wysokie buty, w których nie czuje się obcasa, a czasem w 7 -cm nie da się chodzić
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:51   #2757
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Party brak słów na to

Chciałam pokazać zakupy ale mi bateria nawet w telefonie padła a dalej nie odzyskałam karty pamieci do aparatu. Udało mi się zrobić kiepskiej jakośći foto spódnicy z new looka'a. Powiedzcie szczerze jak to wygląda? Zdj robione jak widać, więc trochę proporcje zaburzone. Pasek jest mój, spódnicy ma prawie identyczny ale węższy i bez klamerki.

Jak tylko tą kartę odzyskam wstawię zdj w okularach i reszty zakupów. Bo też potrzebuję pomocy przy spódnicy maxi
piękne są takie spodnice zreszta choruje na takowe, musze sie wybrac po material i mama koelzanki mi na luzie uszyje, tylko no wlasnie trzeb a isc po material :P jezu mialam dzisiaj cwiczyc, ale szyja mnie bardzo boli, cala prawa strona. posmarowalam amolem i nic. kiedy przestanie?
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:57   #2758
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
no moze faktycznie to zasluga drogich marek...

dziekuje, bardzo mi milo ze podoba Ci sie cos mojego zastanawialam sie wlasnie juz nad tym czy nie zrobic notki na bloga na temat rzeczy ktore juz mam zalatwione na slub, razem z tymi winietkami i zawieszkami, ale nie wiem czy sie na to zdecyduje... bo nie chce wklejac jak jeszcze nie jest do konca skonczone, zawieszki juz mam zrobione ale winietki nie, bo najpierw musze podrukowac nazwiska a potem wycinac i ozdabiac, a nie mam w domu takiej drukarki, wiec nie mam jeszcze takiej gotowej winietki ktora moglabym pokazac, a to komplet z zawieszka i zaproszeniem, wiec zastanawiam sie czy nie poczekac jeszcze z publikacja... ale wkleje wam zawieszke i narazie prototyp winietki bo winietka robiona na szybko zwyklym klejem i byle jak zawiazana wstazeczka we flashu troche za bardzo sie swieci, a na zawieszce o wiele lepiej wyglada w swietle dziennym ten puszek z piorek,.
takie delikatne i estetyczne! Podziwiam Cie za talent bo ja pewnie bym to zrobiła krzywo
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no daj spokój jak ja byłam to jedna jedyna kobieta w poczekalni, wszyscy inni to starsi Panowie, że tak powiem "weterani" w przychodzeniu tam, ja byłam pierwszy raz na wizytę czekałam miesiąc, każdy zapisany jest na daną godzinę, gdy przyszła moja kolej stoczyłam niełatwą walkę ze starszym Panem wojskowym, który po prostu tam na mnie krzyczał, DARŁ SIĘ, tupał nogą a jak go pytam na którą godzinę Pan ma bo ja na 15:30 a on na to, że na 13:15 (gdzie lekarz dopiero od 15stej przyjmował ) masakra



wygląda mega jak nie cierpię takich długości spódnic to u Ciebie bardzo mi się podoba



ok



no i super ja własnie spadam ćwiczyć



cześć



ale ładnie w ogóle super, że tak sama się w to angażujesz


spadam ćwiczyć, pomalować paznokcie i coś jeszcze obejrzę, dobranoc
i przez takich ludzi czasem życ sie odechciewa
Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Loluska ja miała kiedyś podobną sytuację, 4 godz. czekania przed gabinetem lekarskim Z tego co zauważyłam to lekarze po przychodniach mają gdzieś pacjentów



Polecam



że co? Gbyby wstawiła dla porównania blond takie jak teraz na pewno by ocena była inna a z tego co wiem to raczej tego nie zrobiła, a zupełnie inaczej Kalpana wygląda w blondzie a inaczej w czerni, więc o co ci chodzi?
No sorki ale zdjęć telepatycznie w szklanej kuli nie da się zobaczyć
I widzę, że Ciebie też ogarnęła mania "jestem idealna"

anngeli witaj
tak ogarneła mnie jak to nazywasz "mania "jestem idealna" (cokolwiek to znaczy) ale Ciebie to chyba ogarneła zazdrość
Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe, że to ta sama bo śledziałm jej bloga i pisała o spotkaniach w Lublinie

Też to pamietam, ale no zdjęcie zdjęciu nierówne i w sumie mi trudno stwierdzić, jaki kolor lepszy, z reszta sama sie wacham u siebie

Kalpana nie przerazaj sie dojazdami ja mieszkam na pograniczu aglomeracji i dojezdzam na uczelnie i do pracy i czasem trzeba wstac bardzo wczesnie, ale dasz rade, tymbardziej, ze masz sznase jeżdzić autem ja mam prawo jazdy, ale i tak jeżdze busem/pociągiem.

wiecie, czesto słysze czy nie męcza mnie dojazdy, a nawet usłyszałam od nauczyciela, że jestem dzielna Dla mnie to normalne, skoro mieszkam w takiej a nie innej miejscowosci to chyba musze sie dostosowac... A znam o wiele bardziej "dzielne" osoby
o czyli te bloki co ma na zdjeciach to jednak wąwóz będę się oglądac za kazdą laską co ją przypomina i może natrafie jeszcze raz na nią
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hmm ciężko powiedzieć
tzn wszystkie kosmetyki pielęgnacyjne zuzywam wg projektu denko, tzn nic nie dokupuję, no chyba, że właśnie tak jak mówisz- coś się skończyło to kupuję. No dziś przyszedł ten olej, ale zamówiłam go ze względu na promocję, w innym wypadku bym poczekała, tak samo cień do oczu wzięłam ze względu na cenę promocyjną
ostatnio kusił mnie naturalny podkład, ale odpuściłam sobie, bo najpierw muszę zużyć te, które mam, a co tu dużo mówić, baaardzo lubię swój podkład revlon photoready, więc nie wiem czy jest sens testowania innych

ile czasu zajmuje Ci dojazd?
Ja muszę mieć tak 1,5-2h czasu na spokojny dojazd MASAKRA
jak lubisz swój podkład to ja bym innych nie testowała póki co chyba Chyba że bedziesz miała więcej luźnej kasy na wydanie
Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Pociesze Cię, bo choć ja mieszkam w sumie w centrum to, jak miałam pracę o 6 to autobus miałam przed 5. I musiałam czekać 30 min., a często jeszcze nikogo nie było i czekałam na śniegu przed drzwiami.
ja tak miałam w tamtym roku mimo że musiałam przejechac z jednego konca na drugi koniec to autobusy jezdziły rzadko do tego trasa to było 50 minut minimum
__________________
"Porównuj się tylko z samym sobą, ale z przeszłości ... "

Edytowane przez dianulaa
Czas edycji: 2012-01-18 o 21:00
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 21:14   #2759
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
tak ogarneła mnie jak to nazywasz "mania "jestem idealna" (cokolwiek to znaczy) ale Ciebie to chyba ogarneła zazdrość
Zazdrość? co tu ma "piernik do wiatraka"? Bredzisz Bejbe i to nieźle
To chyba Tobie nie pasuje, ze padło aż tyle zachwytów w stosunku do Kalpany a nie Ciebie

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Weszłam na chwilę bo coś chciałam sprawdzić, ale już załuję że to zrobiłam bo tylko się niepotrzebnie zirytowałam... Nawet własnego uważania nie może człowiek zmienić...... ech....
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain




Edytowane przez E.J.
Czas edycji: 2012-01-18 o 21:16
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 21:18   #2760
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
mam pamięc do twarzy straszną i potrafie zapamiętać ludzi których widziałam ze 2 razy w życiu nie znając ich i albo ta laska ma sobowtóra w mojej miejscowosci gdzie sie ucze albo studiuje na umcsie i często przebywa na miasteczku akademickim, fakt faktem jest zadbana i ładna ale chyba każdy gdyby nałożył na siebie taką ilośc tapety i się ubrał byłby równie piękny

Zwróć uwagę na zdjęcia pod notatką z niedzieli 11 grudnia. To jest wąwóz koło lidla na Nadbystrzyckiej. Więc ona jest z lublina
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.