Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-07, 18:13   #751
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Ale George Clooney...
(chociaż nie lubię starszych facetów)
.
.
.
Ruchałabym
Obawiam się że on nie prasuje rzeczy przed włożeniem do szafy
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 18:15   #752
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Cytat:
Napisane przez Natalia_z Pokaż wiadomość
Przerąbane to ma, bo ja go już nie będę chciała, foszek. Drań, jak się w ogóle mógł tak podobać wszystkim??!!!!!!!!! Troszkę umiaru!!!
Zbluzgaj go na twitterze za to
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 18:21   #753
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Właśnie wymyśliłam nową chorobę wzroku. Daltonizm jest szeroko znany mimo, że niewiele osób posiada. A co sądzicie o tym, że ktoś nie widzi na zdjęciu przeróbki PS? Ja nie widzę.......Oczywiście jak mi drogi małżonek palcem pokaże co i jak, to dostrzegę w końcu, ale sama z siebie to widzę tylko totalny szajs na wiocha.pl. Ktoś proponuje jakąś nazwę? Fajnie by było nazwać to, co mi jest

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez potwor_z_jeziora Pokaż wiadomość
Zbluzgaj go na twitterze za to


Nie bywam...........Będę z godnością znosić tą obelgę ...................
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 18:24   #754
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

fotoszopizm
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 18:27   #755
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Cytat:
Napisane przez potwor_z_jeziora Pokaż wiadomość
fotoszopizm

Dziękuję bardzo, nareszcie znalazłam dla siebie jakąś chorobę...i to niepowtarzalną
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 18:37   #756
niewinny_jestem
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 505
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

To Ty już mężatka, ja myślałem że Ty jakaś młodziutka dziewczyna
niewinny_jestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 18:39   #757
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Cytat:
Napisane przez niewinny_jestem Pokaż wiadomość
To Ty już mężatka, ja myślałem że Ty jakaś młodziutka dziewczyna

Bo ja jestem młodziutka dziewczyna-mężatka. I tak zostanie na wieki.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

W sensie, że młodziutka
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 18:48   #758
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Obawiam się że on nie prasuje rzeczy przed włożeniem do szafy
A co mnie interesuje, czy facet prasuje swoje rzeczy, rzuca skarpetki pod łóżko czy nie sprząta po sobie, jak chcę go tylko do seksu?
Przystojny ma być i dobry w łóżku w końcu to wątek o przygodnym seksie
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2012-06-07 o 18:50
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 18:55   #759
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
A co mnie interesuje, czy facet prasuje swoje rzeczy, rzuca skarpetki pod łóżko czy nie sprząta po sobie, jak chcę go tylko do seksu?
Przystojny ma być i dobry w łóżku w końcu to wątek o przygodnym seksie

A to poszłaś na całość , napisałaś konkretnie i prawdę . Bo facetom się ciągle wydaje, że my strasznie romantyczne jesteśmy i w ogóle takie "rozalie". Dobry kolega, który jest bystrym realistą powiedział, że: 20 kobiet w grupie, ma więcej testosteronu niż, 100 facetów w grupie. I ja się z nim zgadzam, aczkolwiek niechętnie
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 19:12   #760
niewinny_jestem
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 505
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
A co mnie interesuje, czy facet prasuje swoje rzeczy, rzuca skarpetki pod łóżko czy nie sprząta po sobie, jak chcę go tylko do seksu?
Przystojny ma być i dobry w łóżku w końcu to wątek o przygodnym seksie
A dla mnie inteligentna kobieta, która jest w stanie iść do łóżka bez związku z facetem niezbyt bystrym, niezbyt inteligentnym i do tego prostym zalatuje mi byciem płytką i pustą. Kobieta z klasą nawet nie umówi się z takim na kawę, a co dopiero tu mówić o spółkowaniu
niewinny_jestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 19:17   #761
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

A co ma przygodny seks do posiadania klasy? Dalej sobie nie uswiadomiles ze masz urojenia na temat przygodnego seksu?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 19:31   #762
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Cytat:
Napisane przez niewinny_jestem Pokaż wiadomość
A dla mnie inteligentna kobieta, która jest w stanie iść do łóżka bez związku z facetem niezbyt bystrym, niezbyt inteligentnym i do tego prostym zalatuje mi byciem płytką i pustą. Kobieta z klasą nawet nie umówi się z takim na kawę, a co dopiero tu mówić o spółkowaniu
Jak mam ochotę na seks, to nie wymagam od faceta, żeby pokazał mi dyplom ukończenia studiów, CV, czy nie chcę poznawać jego znajomych/rodziny, żeby przekonać się jaki jest.
Ma się podobać, pociągać i tyle.
O 'spółkowaniu' w sensie czegoś więcej- nie ma szans. Niektóre kobiety też potrafią oddzielać seks od uczuć. I to nie znaczy, że jestem głupia i pusta. Co do potencjalnych partnerów jestem wymagająca i nie zadowolę się byle kim.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 19:58   #763
niewinny_jestem
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 505
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Kobieta z klasą powinna mieć jakąś blokadę przed pójściem do łóżka z jakimś "małpoludem". Dla mnie na przykład prosta, niezbyt rozgarnięta dziewczyna jest wręcz anty-seksowna, musi być ten błysk w oku, jakaś kultura osobista. Nie chciałbym mieć dziewczyna co sypiała z facetami mającymi problem z konstrukcją zdań albo z podstawami kultury

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Mojwa, czekam na prywatną wiadomość od Ciebie, miałaś mi odpowiedzieć

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

W już zwłaszcza w życiu bym nie chciał mieć dziewczyny, która dała się zbajerować na seks prymitywnemu Arabowi z tanią bajerą albo jakiemuś prostackiemu Murzynowi z Anglii, który się zachowuje jak jakiś elo-joł-ziom-nyga-madafaka
niewinny_jestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 20:10   #764
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

niewinny, nie psuj nam zabawy. zaraz zapomnimy o żartach o clooneyu i zaczniemy z tobą debatować o związkach, trudnym pożyciu i wielkich nieszczęściach. nie nie nie to już jest tutaj w tylu wątkach.
poza tym co spinasz dupę, my tu sobie żartujemy a ty wyjeżdżasz z wywodem o płytkich kobietach, wtf...

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez niewinny_jestem Pokaż wiadomość
W już zwłaszcza w życiu bym nie chciał mieć dziewczyny, która dała się zbajerować na seks prymitywnemu Arabowi z tanią bajerą albo jakiemuś prostackiemu Murzynowi z Anglii, który się zachowuje jak jakiś elo-joł-ziom-nyga-madafaka
wiadomo, że żadna z nas by się dała 'zbajerować' takiemu, po prostu sobie paplamy o hipotetycznym seksie z przystojnym 'celebryta' który się i tak nigdy nie zdarzy. Pofantazjowac nie można?
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 20:18   #765
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

O rany! Wchodzicie na temat, który dla mnie jest jak płachta na byka! Debilu jeden (nie powiem, który), kobiety to nie marionetki i nigdy, ale to nigdy nie były takie jak wam się, posranym samcom wydaje. Mamy wojowniczą naturę, dodatkowo poukładane w głowie i na dodatek potrafimy się zająć takimi niedojdami jak Ty. Nigdy nie byłyśmy kretyńskimi mimozami!!!! To Wy, mężczyźni sobie to wymyśliliście, a ponieważ prawa kobiet były takie, jakie były, ciężko było z tym wojować, lepiej było udawać. I tyle..............Na marginesie, nienawidzę, jak facet twierdzi, że jego ideał kobiety to : TYLKO delikatność, subtelność, chichot i sukienki......

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

[QUOTE=niewinny_jestem;345 68476]Kobieta z klasą powinna mieć jakąś blokadę przed pójściem do łóżka z jakimś "małpoludem". Dla mnie na przykład prosta, niezbyt rozgarnięta dziewczyna jest wręcz anty-seksowna, musi być ten błysk w oku, jakaś kultura osobista. Nie chciałbym mieć dziewczyna co sypiała z facetami mającymi problem z konstrukcją zdań albo z podstawami kultury

" małpoludem"?????!!!!!!!!! ! to 90% mężczyzn..........oj ciężki czas nastał dla ludzkości.........
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 20:39   #766
BlackGlass
Raczkowanie
 
Avatar BlackGlass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 152
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Niewinny dalej nie chyba nie zrozumiał, że swoim biadoleniem do końca życia zostanie prawiczkiem, bo z pewnością w rozpoczęciu życia seksualnego nie pomoże mu siedzenie 24h/dobę na wizażu. A tym bardziej w rl żadna nie będzie chciała kogoś, kto wiecznie marudzi. Tak też uważam, że należałoby zacząć ignorować go, bo żadne argumenty nie dochodzą do niego, a mi jednak szkoda klawy na bezsensowne klikanie;]
Cytat:
Dobry kolega, który jest bystrym realistą powiedział, że: 20 kobiet w grupie, ma więcej testosteronu niż, 100 facetów w grupie. I ja się z nim zgadzam, aczkolwiek niechętnie
Przekaż koledze, że ma rację. Niestety. Tak się składa, że mam sporo znajomych wśród płci przeciwnej i momentami jestem bardziej męska niż ich cała banda. takie czasy, że z facetów się robią mientkie ciapy
__________________
BlackGlass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 20:50   #767
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Dzięki za odpowiedź Black Glass. Nie wiem co mam Ci odpowiedzieć, bo w sumie powiedziałyśmy sobie wszystko. Taka prawda, faceci są teraz nie dość, że " bez jaj", to na dodatek jacyś umiarkowanie inteligentni/błyskotliwi. Żeby nie było, że biorę te "teorie" z powietrza, to powiem, że pracuję z samymi facetami, na palcach jednej ręki mogę policzyć przyjaciółki, na dwóch przyjaciół..........ale ....owi przyjaciele (mimo, że ich faworyzuję) spadają w rankingu na " fajnego człowieka". Ludzie, których znam od wielu lat, są aktualnie totalnie zniewieściali, histeryczni, nie do wytrzymania.
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 20:52   #768
niewinny_jestem
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 505
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Akurat w tzw. realu nie biadolę, tylko raczej jestem wesołym chłopakiem, swego czasu taki był ze mnie aż nadmiernie wesoły, piwny misio, ale przystopowałem z moim ulubionym napojem bogów
Ja jestem za równouprawnieniem, jestem przeciwko męskiemu szowinizmowi , ale mam prawo być z dziewczyną, która nie oddaje się jakimś troglodytom. To by godziło w moje poczucie wrażliwości
niewinny_jestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 20:54   #769
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Cytat:
Napisane przez niewinny_jestem Pokaż wiadomość
Akurat w tzw. realu nie biadolę, tylko raczej jestem wesołym chłopakiem, swego czasu taki był ze mnie aż nadmiernie wesoły, piwny misio, ale przystopowałem z moim ulubionym napojem bogów
Ja jestem za równouprawnieniem, jestem przeciwko męskiemu szowinizmowi , ale mam prawo być z dziewczyną, która nie oddaje się jakimś troglodytom. To by godziło w moje poczucie wrażliwości


To Ty jeszcze żyjesz?
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 20:58   #770
BlackGlass
Raczkowanie
 
Avatar BlackGlass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 152
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Cytat:
Napisane przez Natalia_z Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Black Glass. Nie wiem co mam Ci odpowiedzieć, bo w sumie powiedziałyśmy sobie wszystko. Taka prawda, faceci są teraz nie dość, że " bez jaj", to na dodatek jacyś umiarkowanie inteligentni/błyskotliwi. Żeby nie było, że biorę te "teorie" z powietrza, to powiem, że pracuję z samymi facetami, na palcach jednej ręki mogę policzyć przyjaciółki, na dwóch przyjaciół..........ale ....owi przyjaciele (mimo, że ich faworyzuję) spadają w rankingu na " fajnego człowieka". Ludzie, których znam od wielu lat, są aktualnie totalnie zniewieściali, histeryczni, nie do wytrzymania.
Jak to stwierdziła moja kumpela- dawno wojny nie było, bo mężczyźni babieją.

Niewinny- nawet w rl prędzej czy później wychodzi biadolenie. Nie umiesz się wziąć w garść- cóż, nie mój problem, a Twój. Życie w miejscu nie stoi, zanim się obejrzysz będziesz miał 40 na karku, albo i więcej i przekonanie, że jest się nieudacznikiem.
__________________
BlackGlass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 20:59   #771
niewinny_jestem
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 505
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Ale ja przecież żyję, skończyłem studia, pracuję od 19. roku życia, mam hobby, poszerzam wiedzę, w miarę możliwości podróżuję, spotykam się z ludźmi
niewinny_jestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 21:09   #772
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Cytat:
Napisane przez niewinny_jestem Pokaż wiadomość
Ale ja przecież żyję, skończyłem studia, pracuję od 19. roku życia, mam hobby, poszerzam wiedzę, w miarę możliwości podróżuję, spotykam się z ludźmi


Dobra....Jak się nie da inaczej, to powiem wprost..........GÓWNO ROBISZ, SAM SIĘ ZE SOBĄ PIEŚCISZ I TYLE........ koniec, nie mam więcej słów dla tej miernoty
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 21:12   #773
niewinny_jestem
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 505
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

To Twoje zdanie, bo ja uważam że u mnie rozwój następuje i nie pozwolę nazywać się miernotą
niewinny_jestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 21:19   #774
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Cytat:
Napisane przez niewinny_jestem Pokaż wiadomość
To Ty już mężatka, ja myślałem że Ty jakaś młodziutka dziewczyna

Nie wiem co pomyślałeś, ale to mnie przeraża........tzn. co? sądziłeś, że mam 15 lat i błonę dziewiczą? nie pisz do mnie więcej na PW, bo to niesmaczne (szczególnie, po tych wnioskach)
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 21:21   #775
niewinny_jestem
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 505
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Myślałem, że masz koło 20 lat. I nie wmawiaj mi, że szukam jakiejś naiwnej, głupiutkiej i niewinnej. Nigdzie nie pisałem, że szukam dziewicy
niewinny_jestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 21:23   #776
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Cytat:
Napisane przez niewinny_jestem Pokaż wiadomość
Akurat w tzw. realu nie biadolę, tylko raczej jestem wesołym chłopakiem, swego czasu taki był ze mnie aż nadmiernie wesoły, piwny misio, ale przystopowałem z moim ulubionym napojem bogów
Ja jestem za równouprawnieniem, jestem przeciwko męskiemu szowinizmowi , ale mam prawo być z dziewczyną, która nie oddaje się jakimś troglodytom. To by godziło w moje poczucie wrażliwości
Tylko może zrozum, że tryglodyta kipiący testosteronem jest idealny na niezobowiązujacy seks.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 21:25   #777
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Tylko może zrozum, że tryglodyta kipiący testosteronem jest idealny na niezobowiązujacy seks.


O...ba!
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 21:36   #778
niewinny_jestem
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 505
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Linaewen, a dla mnie idealna jest pani, co by brzydziła się dotyku troglodyty. Nie moja wina, że w moim przypadku kobiet bardzo punktują wzorowe prowadzenie się i wręcz arystokratyczne maniery

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

I nie tryglodyta, a troglodyta
niewinny_jestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 21:41   #779
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Ja się prowadzę nawet po alkoholu prosto, więc wzorcowo. A gumę chłopu też można założyć z gracją
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 21:43   #780
niewinny_jestem
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 505
Dot.: Z jakimi facetami kobiety uprawiają przygodny seks?

Ja mam prawo do swojego poczucia wrażliwości i mam prawo nie marzyć o dziewczynie, która ma za sobą przygody
niewinny_jestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.