Keratynowe prostowanie -część II - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-13, 06:56   #2311
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
Moje włosy po umyciu Szampon z zestawu i odżywka Garnier
Kiedy włosy lekko podeschły same, wzięłam szczotę, głowę opuściłam w dół i kierując strumień ciepła suszarki - czesałam je do dołu susząc jakieś 10sec i wyszło tak
Wyglądasz jak z reklamy jakiegoś szamponu do włosów
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 07:44   #2312
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Indicolite Pokaż wiadomość
ja właśnie zamierzam kupic na allegro .. albo ten qod albo cocochoco i chcę kliknąć ale się jeszcze zastanawiam który wziąć będę robić sama albo może małż mi pomoże
ja pewnie musiałabym robić sama, bo już słysze narzekanie mojego chłopaka na smród przy encanto ale myślę, że jakoś dałabym rade, tylko nie moge się zdecydować...

a czy Wasze włosy są po tym zabiegu zniszczone? kiedy już ta keratyna się wypłucze włosy wracają całkowicie do poprzedniego stanu?

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2012-06-13 o 07:49
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 07:51   #2313
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kreatynwe prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
Moje włosy po umyciu Szampon z zestawu i odżywka Garnier
Kiedy włosy lekko podeschły same, wzięłam szczotę, głowę opuściłam w dół i kierując strumień ciepła suszarki - czesałam je do dołu susząc jakieś 10sec i wyszło tak
włosy bardzo ładnie, w ogóle śliczna z Ciebie dziewczyna

ja zamówiłam to choco i zobaczymy, ja nawet nie mam aż takiego parcia żeby te włosy były mega proste bo i tak potem suszę je na szczotkę ... ale dużo mi daje fakt że one szybciej się układają i nie muszę im tyle czasu poświęcać, nie wiem tylko czy najpierw je podciąć czy najpierw wyprostować
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 08:05   #2314
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Kreatynwe prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Indicolite Pokaż wiadomość
włosy bardzo ładnie, w ogóle śliczna z Ciebie dziewczyna

ja zamówiłam to choco i zobaczymy, ja nawet nie mam aż takiego parcia żeby te włosy były mega proste bo i tak potem suszę je na szczotkę ... ale dużo mi daje fakt że one szybciej się układają i nie muszę im tyle czasu poświęcać, nie wiem tylko czy najpierw je podciąć czy najpierw wyprostować
Pierw wyprostuj, później podetnij co zniszczone
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:23   #2315
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Kreatynwe prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
Dziękuję Lubię swoje naturalne loki.. niestety po ciąży i szamponetkach wysuszyły się strasznie.. a nie chciałam ich ścinać Postawiłam na keratynę. Myślę że za jakiś tydzień.. po myciu zaczną się falować.. nie mogę uwierzyć że 3 mies będą proste ;p Na pewno do tego będzie potrzebna suszarka i szczotka.. może nawet prostownica.


---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Dziewczyny czy ja mogę stosować naftę do włosów? Na skórę głowy i nasadę włosów??? Mam też WAX RAINFOREST do ciemnych włosów maskę i też nie wiem czy mogę ją używać... pomóżcie proszę
1. no co Ty, będą proste przez minimum 2 miesiące ja też nie wierzyłam mam potężne loki, wcześniej, gdy jednorazowo wyprostowałam je, każda konfrontacja z jakąkolwiek wilgocią kończyła się automatycznym powrotem do loków; dlatego sceptycznie podchodziłam do opisywanych przez dziewczyny efektów, myśląc, ze - ale mają fajnie. na mnie to napewno nie podziala ;p

mi zaczely sie wywijac po ok. 2 miesiacach. po trzech znowu juz prostowalam

co do waxa i nafty to uwazam ze mozesz stosowac
Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
a czy Wasze włosy są po tym zabiegu zniszczone? kiedy już ta keratyna się wypłucze włosy wracają całkowicie do poprzedniego stanu?
hm
ja uwazam, ze zabieg nie robi im wiekszej krzywdy ... naczytalam sie o tym ile szkod moze wywolac encanto i przez to dlugo sie wahalam niepotrzebnie wlosy sa niegorsze niz przed zabiegiem, przynajmniej w moim przypadku

mi jeszcze nie wracaja do stanu sprzed zabiegu, tzn. nie kreca sie; ale sa suche, zupelnie nie lejące, takie troche bez zycia, matowe, podatne na uszkodzenia, koncowki mi sie rozdwajaja; wywijaja sie; wygladaja troche jakby chcialy sie krecic ale nie maja na to sily z kolei jak chce je zakrecic, nawijam je na walki, to po 2 minutach sa prawie rozprostowane, nie sa podatne na krecenie.

zabrzmialo to pewnie strasznie, ale ja i tak jestem bardzo zadowolona a znajomi mowi mi, ze mam piekne wlosy i bardzo je chwalą. nie sa w szczycie formy, ale daja rade
Cytat:
Napisane przez Indicolite Pokaż wiadomość
ja zamówiłam to choco i zobaczymy, ja nawet nie mam aż takiego parcia żeby te włosy były mega proste bo i tak potem suszę je na szczotkę ... ale dużo mi daje fakt że one szybciej się układają i nie muszę im tyle czasu poświęcać, nie wiem tylko czy najpierw je podciąć czy najpierw wyprostować
najpierw prostuj, nawet gdybys teraz podciela, to po zabiegu i tak musialabys znowu podciac ;p
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:41   #2316
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Kreatynwe prostowanie włosów

Encanto stosują tu dziewczyny od przeszło 2lat, 3/4 zadowolona i robi zabieg po kilka razy. Rozumeim ze choco nie dawno weszło, ale jakoś nikt nie chce sie dzielić opiniami po tym zbiegu....

powiem Wam że po rozczarowaniu QODem (nie mycie włosów przez 72h) nie bardzo wierzę w środki które jak qod nie wolno myć przez 3 dni
ps. nie wyobrażam sobie tego! Jak spac? jak funkcjonować by nic się nie "odginało"??
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:54   #2317
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Kreatynwe prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
Encanto stosują tu dziewczyny od przeszło 2lat, 3/4 zadowolona i robi zabieg po kilka razy. Rozumeim ze choco nie dawno weszło, ale jakoś nikt nie chce sie dzielić opiniami po tym zbiegu....

powiem Wam że po rozczarowaniu QODem (nie mycie włosów przez 72h) nie bardzo wierzę w środki które jak qod nie wolno myć przez 3 dni
ps. nie wyobrażam sobie tego! Jak spac? jak funkcjonować by nic się nie "odginało"??
no, kosmos dlatego sie w to nie wkrecam
tez nie umiem tego ogarnac.
chocococo mnie ciekawi, ale nie chce byc krolikiem doswiadczalnym
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 09:59   #2318
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Kreatynwe prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
no, kosmos dlatego sie w to nie wkrecam
tez nie umiem tego ogarnac.
chocococo mnie ciekawi, ale nie chce byc krolikiem doswiadczalnym
1 dziewczyna r5obila coco spoko i wstawiala wyzej zdjecia albo pare stron wczesniej
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:06   #2319
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II


gdzieś przegapiłam
pisze ze super, i ze lepiej niz encanto. poczekam jeszcze i dam czas chocococo zeby lepiej sie przyjelo, nie chce ryzykowac, skoro encanto mam sprawdzone
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:41   #2320
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja wypróbuję to dam wam znać tyle że na obiektywną ocenę trzeba poświęcić więcej czasu
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 13:17   #2321
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Kreatynwe prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

hm
ja uwazam, ze zabieg nie robi im wiekszej krzywdy ... naczytalam sie o tym ile szkod moze wywolac encanto i przez to dlugo sie wahalam niepotrzebnie wlosy sa niegorsze niz przed zabiegiem, przynajmniej w moim przypadku

mi jeszcze nie wracaja do stanu sprzed zabiegu, tzn. nie kreca sie; ale sa suche, zupelnie nie lejące, takie troche bez zycia, matowe, podatne na uszkodzenia, koncowki mi sie rozdwajaja; wywijaja sie; wygladaja troche jakby chcialy sie krecic ale nie maja na to sily z kolei jak chce je zakrecic, nawijam je na walki, to po 2 minutach sa prawie rozprostowane, nie sa podatne na krecenie.

zabrzmialo to pewnie strasznie, ale ja i tak jestem bardzo zadowolona a znajomi mowi mi, ze mam piekne wlosy i bardzo je chwalą. nie sa w szczycie formy, ale daja rade
dzięki faktycznie zabrzmiało mało zachęcająco właśnie najbardziej boje się rozdwajania włosów, bo już są takie na potęge i zupełnie sobie z tym nie radze nawet podcinanie nie wiele daje...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 13:38   #2322
Palala
Raczkowanie
 
Avatar Palala
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Które Cocochoco zamówić ?
Palala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 14:18   #2323
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Kreatynwe prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dzięki faktycznie zabrzmiało mało zachęcająco właśnie najbardziej boje się rozdwajania włosów, bo już są takie na potęge i zupełnie sobie z tym nie radze nawet podcinanie nie wiele daje...
tzn. wiesz, wcale nie jest powiedziane, ze Twoje wlosy tak zareaguja moje naturalne sa mocno krecone, wiec taki zabieg to jest totalna ingerencja w ich strukture, takze nie moge wymagac, zeby po zabiegu byly dozywotnio proste i wdzieczne za proby zmian :P

co do rozdwojonych koncowek jednak - nie pociesze sie, bo tego przy encanto chyba nie da sie uniknac; bezposrednio po zabiegu na pewno musialabys podciac kawalek wlosy
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 14:49   #2324
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Indicolite Pokaż wiadomość
ja wypróbuję to dam wam znać tyle że na obiektywną ocenę trzeba poświęcić więcej czasu

no własnie trzeba czekać, a my chcemy juuuż efekty ;p
tzn jak to wyglada np po 3 miesiacach, czy nei wymywa sie to po 2tyg etc

ps nie zapomnij wstwić zdjęc!
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 20:15   #2325
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

A mi w końcu udało mi się zrobić keratynowe prostowanie tyle, że nie takiego efektu oczekiwałam ((( Na grouponie była oferta z wrocławia za 200 zł kosmetykami Global Keratin Polska. Zabieg krótki, raptem 2 h. Po umyciu szamponem, fryzjerka nakładała mi pasmo po paśmie ,,keratyne", potem suszenie na szczotce i prostowanie prostownicą każde pasmo po kilka razy. Po zabiegu włosy bajka. Nie myłam 48 h- tak jak mi zalecono. Fryzjerka zapewniała, że po 48 h moge je umyć. Jakoś wytrzymałam bez związywania i bez mycia,chociaż pod pod koniec włosy były straszne, ale proste. Włosy spinałam delikatnie na kilka minut, żeby wziąć prysznic. Nie pomyślałam, żeby czepek kupić. Tyle że teraz nie są całkiem proste. Po pierwszym myciu jeszcze były. Po kolejnym nie bardzo. A oczekiwałam, że będą cały czas proste, lejące. Suszę je po umycie bo jak zostawię bez suszenia to grzywka wywija mi się jak u Alfa (
Fryzjerka uprzedziła mnie, że muszę je podciąć, ale włosy mi sie na końcach wrecz kręcą. Zamierzam obciąć sporo i sprawdzić jak będa wyglądać, zmieniłam też szampon na Hipp. No i doszedł mega łupież. Ogólnie szału nie ma. Owszem wyglądają duuużo lepiej, na zdrowsze itd no ale nie są idealnie proste. Następnym razem robię sama w domu encanto...
__________________
Tamara
Tamiczka

Edytowane przez Simona
Czas edycji: 2012-06-13 o 20:17
Simona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 05:46   #2326
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hm wydaje mi się, że po podcieciu nadal będą się wywijaly.
dlatego po czytaniu watku w zyciu nie zdecydowalabym sie na zabieg u fryzjera, wiecej dziewczyn jest z niego niezadowolonych, te ktore robily samodzielnie w domu z reguly sa zachwycone

odpocznij chwile , przygotuj nos do tego smrodu i bierz sie za encanto
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 06:55   #2327
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Kreatynwe prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
tzn. wiesz, wcale nie jest powiedziane, ze Twoje wlosy tak zareaguja moje naturalne sa mocno krecone, wiec taki zabieg to jest totalna ingerencja w ich strukture, takze nie moge wymagac, zeby po zabiegu byly dozywotnio proste i wdzieczne za proby zmian :P

co do rozdwojonych koncowek jednak - nie pociesze sie, bo tego przy encanto chyba nie da sie uniknac; bezposrednio po zabiegu na pewno musialabys podciac kawalek wlosy
wiadomo, każde włosy są inne... ja właściwie głównie chce się zdecydować na ten zabieg, bo ponoć to najlepsze wyjście kiedy włosy były farbowane farbami z solą amonową, i się puszą. To, że się falują jakoś bardzo mi nie przeszkadza, bo chyba zdążyłam już przywyknąć, ale skłamałabym gdybym napisała, że idealnie proste, lejące włosy mnie nie kręcą ale chyba zamawiam dziś jakieś cudo, choć wciąż nie wiem na jakie się zdecydować

właśnie teraz przeglądając takie produkty znalazłam jakiś zestaw firmy Nouar - ponoć nr 1 na świecie ale kosztuje 850zł i wystarcza na 12 zabiegów. Nie byłabym sobą gdyby nie przeszło mi przez myśl, że droższe znaczy lepsze ale w skład zestawu wchodzi szampon i odżywka

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2012-06-14 o 07:08
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 09:35   #2328
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: Kreatynwe prostowanie włosów

Ja jestem po choco spoko już miesiąc. Nadal zadowolona. Za jakieś 2 tygodnie znów wrzucę zdjęcie dla zainteresowanych.Ale ciekawa jestem efektów i opinii innych dziewczyn także wrzucajcie zdjęcia. Choco spoko robiłam w tym białym opakowaniu.

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
Encanto stosują tu dziewczyny od przeszło 2lat, 3/4 zadowolona i robi zabieg po kilka razy. Rozumeim ze choco nie dawno weszło, ale jakoś nikt nie chce sie dzielić opiniami po tym zbiegu....

powiem Wam że po rozczarowaniu QODem (nie mycie włosów przez 72h) nie bardzo wierzę w środki które jak qod nie wolno myć przez 3 dni
ps. nie wyobrażam sobie tego! Jak spac? jak funkcjonować by nic się nie "odginało"??
Ja dałam radę jak się coś w nocy pogniotło to rano wyprostowałam prostownicą
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 10:13   #2329
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

kurcze, ciekawa jestem tego chocococo, jakie ma plusy i minusy? czy naprawde jest takie dobre jak encanto? moze kiedys ktos na te pytania odpowie? mozna je kupic na allegro? i czy wychodzi taniej?


kupilam odzywke Garniera, ale dziewczyny moze polecicie cos na koncowki, jedwab nie wchodzi w gre moje wlosy juz na niego nie reaguja, moze jakies Pantene czy cos z nowych reklam? chyba nie zaszkodzi im mala dawka bez splukiwania
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 10:16   #2330
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
kurcze, ciekawa jestem tego chocococo, jakie ma plusy i minusy? czy naprawde jest takie dobre jak encanto? moze kiedys ktos na te pytania odpowie? mozna je kupic na allegro? i czy wychodzi taniej?
można kupić na allegro, są też w mniejszych ilościach, 50ml za 70 zł i wlasnie się nad tym zastanawiam.

no i zamówione Sprzedawca był na tyle uprzejmy, że może już jutro będe miała zestaw!

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2012-06-14 o 10:55
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 11:05   #2331
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziewczyny chyba do was dolacze prawie zdecydowalam sie na zakup encanto i wykonanie go w domu

ale mam pytanie: mam krecone, mocno spuszone wlosy i zalezy mi najbardziej na wygladzeniu tego mojego puchu
jaki efekt uzyskalabym nakladajac encanto i nie prostujac potem prostownica?
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 11:11   #2332
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez carriebee Pokaż wiadomość
dziewczyny chyba do was dolacze prawie zdecydowalam sie na zakup encanto i wykonanie go w domu

ale mam pytanie: mam krecone, mocno spuszone wlosy i zalezy mi najbardziej na wygladzeniu tego mojego puchu
jaki efekt uzyskalabym nakladajac encanto i nie prostujac potem prostownica?
ja może jeszcze nie wiele wiem, żeby dokładnie Ci odpowiedzieć, ale troche zdjęć obejrzałam i wątek w miare ogarnęłam, ale nie do końca rozumiem. Chcesz nie prostować włosów już po wykonaniu zabiegu czy nałożyć tylko keratyne i nie "wprasowywać" jej prostownicą?
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 11:15   #2333
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
można kupić na allegro, są też w mniejszych ilościach, 50ml za 70 zł i wlasnie się nad tym zastanawiam.

no i zamówione Sprzedawca był na tyle uprzejmy, że może już jutro będe miała zestaw!
a jak wpisujesz w wyszukiwarke? bo nie moge znalesc

edit mam
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2012-06-14 o 11:19
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 11:19   #2334
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

paulcia666 tez staram sie w miare ogarnac ten temat ale jeszcze tak naprawde malo wiem

zastanawiam sie po prostu jaki efekt daloby same nalozenie keratyny bez "wprasowywania" jej
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 11:23   #2335
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez carriebee Pokaż wiadomość
paulcia666 tez staram sie w miare ogarnac ten temat ale jeszcze tak naprawde malo wiem

zastanawiam sie po prostu jaki efekt daloby same nalozenie keratyny bez "wprasowywania" jej
ale wlasnie caly myk polega na tym, zeby to wprasowac, b o to pod wplywem temperatury sie dzieje. jaki sens w nakladaniu czegos, jak to zmyje sie od razu? poza tym co ci przeszkadza to wprasowanie? jak jej nie wprasujesz dobrze, to ci sie beda puszyly. wiem, bo sama tak mialam za 1 razem. teraz mi sie wykrecaja, ale nie pusza, a tez mam abrdzo krecone
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 11:26   #2336
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

zaciekawilo mnie to cocochoco, malo inf na jego temat w necie, troche mnie to jednak dziwi ze po jednym etapie wlosy bede piekne i to jeszcze bez tego formahelydu czy jakos tak...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 11:30   #2337
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

aagusiaa88 o glupia ja hehehe no tak, temperatura teraz to sie zblaznilam normalnie
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 11:32   #2338
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a jak wpisujesz w wyszukiwarke? bo nie moge znalesc

edit mam
ja wpisałam w allegro encanto i wyskoczyło mi m.in cocochoco

Cytat:
Napisane przez carriebee Pokaż wiadomość
paulcia666 tez staram sie w miare ogarnac ten temat ale jeszcze tak naprawde malo wiem

zastanawiam sie po prostu jaki efekt daloby same nalozenie keratyny bez "wprasowywania" jej
chciałam napisać mniej więcej to samo co agusia


mam nadzieje, że jutro do mnie dojdzie i wszystko pójdzie tak jak trzeba już nie moge się doczekać

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2012-06-14 o 11:33
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 11:39   #2339
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez carriebee Pokaż wiadomość
aagusiaa88 o glupia ja hehehe no tak, temperatura teraz to sie zblaznilam normalnie
hahaha spokojnie, tez mam czasem takie momenty
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 11:48   #2340
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
ja wpisałam w allegro encanto i wyskoczyło mi m.in cocochoco


chciałam napisać mniej więcej to samo co agusia


mam nadzieje, że jutro do mnie dojdzie i wszystko pójdzie tak jak trzeba już nie moge się doczekać
czekamy na relacje
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.