Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-24, 09:50   #2881
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;36708073]Hej dziewczyny, nie udzielałam się tu już sporo czasu, ale 2 lata temu zmagałam się z resztą dziewczyn z zapuszczaniem naturalek. Dzisiaj pokażę Wam efekty. Ostatni raz farbowałam 2 lipca 2010 roku, schodziłam z czerni, dziś mogę się już pochwalić w pełni naturalnymi włosami 3 zdjęcia dla porównania przed i po, pozdrawiam

PS bądźcie wytrwałe! Naprawdę jest o co walczyć [/QUOTE]

wow, pewnie ciężko było podziwiam
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 10:30   #2882
weronka19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 630
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej dziewczyny, chciałabym się dołączyć do Waszego wątku

Krótka historia moich włosów - farbowane od 1 klasy liceum (7 lat), najpierw brązy i czekolady, potem kilka dni przed maturą - na czarno. Na ten kolor pofarbowałam się jednak tylko 2 razy i potem mozolnie rozpoczęłam zapuszczać naturalne. Półtora roku temu wymyśliłam sobie jednak blond pasemka, ale efekt mi się nie podobał i zafarbowałam się na rudo. I w tym rudym się uwielbiam Niestety farbowałam jedną z najgorszych farb - joanną. Mimo to, moje włosy jeszcze jakoś się trzymały, ale 22 maja poszłam na farbowanie do fryzjerki i to było najgorsze co mogłam zrobić moim włosom... Farba miała niby być z keratyną, odbudować włosy itp. Tymczasem po około tygodniu od farbowania (jak zeszły wszystkie silikony) zobaczyłam, że moje włosy są wręcz popalone, gwałtownie pogorszył się ich stan, a to ile było porozdwajanych.... Szkoda gadać. Myślałam że uda mi się je uratować, ale niestety, 3 tyg temu poszły do ścięcia. Były za zapięcie stanika, teraz są ciut za ramiona. I jeszcze sporo pójdzie do ścięcia. ale już się zaparłam, że zapuszczę naturalne Wprawę już mam także liczę na to, że będzie dobrze

Przepraszam, że się tak rozpisałam

Edit: wrzucam zdjęcia włosów
1 - w świetle naturalnym
2 - w świetle słonecznym - ale mi się głowa błyszczy
3 - obecna długość włosów no i ich stan ogólny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24092012178[1].jpg (100,1 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24092012179[1].jpg (151,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24092012187[1].jpg (134,0 KB, 65 załadowań)
__________________
Dbam o włosy od: 25 I 2012
Olejowanie od: 27 II 2012
Drożdże (III) od: 8 maja 2013
Zapuszczam naturalne, zdrowe włosy

Edytowane przez weronka19
Czas edycji: 2012-09-24 o 15:00
weronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 17:39   #2883
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hej dziewczyny!
wycowafali w koncu alterre z rossmana?
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 17:53   #2884
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej dziewczyny w tym tygodniu kończy mi się wcierka jantar i zaczynam olejowanie włosów vatiką, żeby porównać efekty z tym co będzie za jakiś czas pstryknęłam (a właściwie mąż pstryknął) aktualny stan włosów, co prawda tu mam wyprostowane ale tak naprawdę to kręciołki z falami tym bardziej ciężko z nimi żyć podjęłam tez decyzję o pofarbowaniu samych blondów henną khadi odrosty zostawiam niech sobie żyją swoim życiem ciekawa jestem efektu co to wyjdzie na blondach ....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090642.jpg (34,9 KB, 50 załadowań)
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 00:01   #2885
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a szamponetka joanny do 4 myć chyba się zmyje z odrostu,prawda?
ja zawsze jak robiłam joanną (czarną albo brązową w zeszłym roku) to odrosty nawet nie chwytało, tylko farbowane włosy, ale to też zależy jaki masz kolor naturalków
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
szczerze mowiac nie widze za bardzo odrostu
właśnie ja go też nie widzę przez co nie umiem go zmierzyć to jest to co mówiłam kiedyś, że ciężko złapać na zdjęciu, zależy dużo od pogody, jak jest pochmurno to widać różnicę, jak słonecznie to nie
Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
wycowafali w koncu alterre z rossmana?
u mnie dalej jest


Wzięłam się już za pielęgnację, mam olej kokosowy i dzisiaj zamówiłam jeszcze wcierkę jantar, suszarki nie tykam, prostownicy nawet nie mam i nie potrzebuję ()
praktykuję pielęgnację bez silikonów i wydaje mi się, że włosy mniej się zbijają w "strąki"
przejdę się jeszcze dzisiaj po skrzypowitę albo belissę i zacznę na nowo pić drożdże, oczekuję poprawy od moich włosków bo mi ich bardzo dużo wypada ostatnio

przydałoby się kawałek podciąć i powinno być ok, jeszcze tylko czekać aż będę mogła ściąć te podniszczone rozjaśnianiem co widać na zdjęciach które ostatnio wstawiałam, ale na chwilę obecną to za duża partia włosów to sobie jeszcze dam spokój

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-09-25 o 00:06
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 10:51   #2886
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

heja
troche ostatnio tu nie zaglądałam, to pomyślałam że wpadnę

siedzę właśnie z odżywką i olejem na włosach, w ogole to miałam się we wrześniu wybrać do fryzjera a tu już koniec miesiąca a ja się jeszcze nie wybrałam, może do końca pazdziernika się jakoś wyrobię xD
ciągle też nie kupiłam żadnego suplementu choć już od sierpnia planuję

chemist też jestem ciekawa jak to z tą Alterrą w końcu... bo olejek mi sie kończy i mam chęć na jakiś inny z Alterry
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 11:03   #2887
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość

chemist też jestem ciekawa jak to z tą Alterrą w końcu... bo olejek mi sie kończy i mam chęć na jakiś inny z Alterry
u mnie jest wszystko z alterry oprócz olejków i niektórych odżywek :/
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 11:17   #2888
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
u mnie jest wszystko z alterry oprócz olejków i niektórych odżywek :/
właśnie zaglądnęlam na rossnet i wypatrzyłam tam 3 olejki - Limetka i aloes, Migdał i papaja, Brzoza i pomarańcza - żadnego z nich nie mialam więc jak znajdę u mnie w rossie to pewnie ktoryś wezmę. Za to te, które mialam to ich niema w ogóle na stronce - czyzby faktycznie wycofali?
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 15:46   #2889
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

u mnie nadal są a w Pń się nie rozglądałam, bo mam na razie jeszcze
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 17:41   #2890
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej, ja również dołączę się do wątku
Włosy zaczęłam farbować w wieku chyba 16 lat i to na czarno, mimo tego, że naturalny kolor mam dość ciemny... Po dwóch latach kolor mi się znudził i zapragnęłam zejść do brązu, ale okazało się to bardzo ciężkie, nie chciałam używać rozjaśniacza. Po kilku eksperymentach moje włosy stały się ciemnobrązowe, na szczęście już nie czarne. Ale w te wakacje stwierdziłam, że chcę mieć średni brąz, dlatego postawiłam wszystko na jedną kartę - rozjaśniacz i wyszedł mi rudy kolor. Jednak źle wyglądam w takich kolorach, dlatego pofarbowałam się na średni brąz i teraz koniec z eksperymentami, wracam do naturalnego koloru! Wytrwam w tym postanowieniu na 100%

Cytat:
Napisane przez weronka19 Pokaż wiadomość
Krótka historia moich włosów - farbowane od 1 klasy liceum (7 lat), najpierw brązy i czekolady, potem kilka dni przed maturą - na czarno. Na ten kolor pofarbowałam się jednak tylko 2 razy i potem mozolnie rozpoczęłam zapuszczać naturalne. Półtora roku temu wymyśliłam sobie jednak blond pasemka, ale efekt mi się nie podobał i zafarbowałam się na rudo. I w tym rudym się uwielbiam Niestety farbowałam jedną z najgorszych farb - joanną. Mimo to, moje włosy jeszcze jakoś się trzymały, ale 22 maja poszłam na farbowanie do fryzjerki i to było najgorsze co mogłam zrobić moim włosom... Farba miała niby być z keratyną, odbudować włosy itp. Tymczasem po około tygodniu od farbowania (jak zeszły wszystkie silikony) zobaczyłam, że moje włosy są wręcz popalone, gwałtownie pogorszył się ich stan, a to ile było porozdwajanych.... Szkoda gadać. Myślałam że uda mi się je uratować, ale niestety, 3 tyg temu poszły do ścięcia. Były za zapięcie stanika, teraz są ciut za ramiona. I jeszcze sporo pójdzie do ścięcia. ale już się zaparłam, że zapuszczę naturalne Wprawę już mam także liczę na to, że będzie dobrze
Ja również musiałam ściąć moje włosy i dokładnie też miałam włosy za zapięcie a teraz mam ledwo za ramiona A marzę do tego o długich włosach, dlatego koniec z męczeniem ich i idę na farbowy odwyk
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 20:00   #2891
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

dziewczynki wpadłam się tylko pochwalić, że dzisiaj minęły mi 2 lata bez rozjaśniania ale ten czas zleciał no i trzymam za Was wszystkie kciuki byście tez wytrwały w dążeniu do naturalek

Edit.: macie może jakiś pomysł co mogę kupić rodzicom na 25 rocznicę ślubu? kompletnie nie mam pomysłu..
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo

Edytowane przez agaa91
Czas edycji: 2012-09-25 o 20:26
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 21:08   #2892
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
dziewczynki wpadłam się tylko pochwalić, że dzisiaj minęły mi 2 lata bez rozjaśniania ale ten czas zleciał no i trzymam za Was wszystkie kciuki byście tez wytrwały w dążeniu do naturalek

Edit.: macie może jakiś pomysł co mogę kupić rodzicom na 25 rocznicę ślubu? kompletnie nie mam pomysłu..
Hmm może jakiś obraz? a z takich nietuzinkowych to moja koleżanka np. wygrzebała skądś nagrania ze ślubu swoich rodziców i zgrała je na DVD, ładnie opakowała i teraz będą mieli pamiątkę na dłużej a po za tym wysłała ich do jakiegoś hotelu, chyba spa na weekend, tylko, że ona składała się z siostra i z bratem na to chyba

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ola_offspring Pokaż wiadomość
Hej, ja również dołączę się do wątku
Włosy zaczęłam farbować w wieku chyba 16 lat i to na czarno, mimo tego, że naturalny kolor mam dość ciemny... Po dwóch latach kolor mi się znudził i zapragnęłam zejść do brązu, ale okazało się to bardzo ciężkie, nie chciałam używać rozjaśniacza. Po kilku eksperymentach moje włosy stały się ciemnobrązowe, na szczęście już nie czarne. Ale w te wakacje stwierdziłam, że chcę mieć średni brąz, dlatego postawiłam wszystko na jedną kartę - rozjaśniacz i wyszedł mi rudy kolor. Jednak źle wyglądam w takich kolorach, dlatego pofarbowałam się na średni brąz i teraz koniec z eksperymentami, wracam do naturalnego koloru! Wytrwam w tym postanowieniu na 100%
tego Ci życzymy a tak po za tym spojrzałam na lokalizację, jesteś z Krakowa czy uczysz się tam, pracujesz?
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 22:27   #2893
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
Hmm może jakiś obraz? a z takich nietuzinkowych to moja koleżanka np. wygrzebała skądś nagrania ze ślubu swoich rodziców i zgrała je na DVD, ładnie opakowała i teraz będą mieli pamiątkę na dłużej a po za tym wysłała ich do jakiegoś hotelu, chyba spa na weekend, tylko, że ona składała się z siostra i z bratem na to chyba
pomysł fajny, tylko, że w tamtym roku już im dałam w prezencie ich wspólne zdjęcie oprawione, w rozmiarze ok 30x60 więc się już powtarzać nie chcę
DVD byłoby genialne, sama bym chętnie obejrzała ich ślub, tylko, że za ich czasów nikt nie posiadał kamery (oboje mieszkali na wsi to tym bardziej)
spa/hotel też świetny pomysł, tylko brakuje im czasu wolnego, w weekendy zazwyczaj jeżdżą na działkę po owoce i warzywka a teraz do tego babcia zachorowała i wcale wolnych weekendów nie mają
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 09:55   #2894
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
pomysł fajny, tylko, że w tamtym roku już im dałam w prezencie ich wspólne zdjęcie oprawione, w rozmiarze ok 30x60 więc się już powtarzać nie chcę
DVD byłoby genialne, sama bym chętnie obejrzała ich ślub, tylko, że za ich czasów nikt nie posiadał kamery (oboje mieszkali na wsi to tym bardziej)
spa/hotel też świetny pomysł, tylko brakuje im czasu wolnego, w weekendy zazwyczaj jeżdżą na działkę po owoce i warzywka a teraz do tego babcia zachorowała i wcale wolnych weekendów nie mają
o kurcze no to klapa rzeczywiście ;D a urządzają jakieś przyjęcie z tej okazji, bo jak nie to można by im zrobić jakąś kolację przy świecach, a tak po za takimi pomysłami to często się kupuje na takie okazje jakieś zestawy obiadowe, albo kieliszki jakieś
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 10:18   #2895
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;36708073]Hej dziewczyny, nie udzielałam się tu już sporo czasu, ale 2 lata temu zmagałam się z resztą dziewczyn z zapuszczaniem naturalek. Dzisiaj pokażę Wam efekty. Ostatni raz farbowałam 2 lipca 2010 roku, schodziłam z czerni, dziś mogę się już pochwalić w pełni naturalnymi włosami 3 zdjęcia dla porównania przed i po, pozdrawiam

PS bądźcie wytrwałe! Naprawdę jest o co walczyć [/QUOTE]

WOW,gratuluję! Przez 2 lata taki przyrost?? WOW!

(ja mam wrażenie, że mój stanął teraz w miejscu)
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 10:31   #2896
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
o kurcze no to klapa rzeczywiście ;D a urządzają jakieś przyjęcie z tej okazji, bo jak nie to można by im zrobić jakąś kolację przy świecach, a tak po za takimi pomysłami to często się kupuje na takie okazje jakieś zestawy obiadowe, albo kieliszki jakieś
tak tak, przyjęcie będzie i to podwójne, bo wtedy też tata ma urodziny
dzięki za podrzucenie fajnych pomysłów, pomyślę jeszcze nad nimi, może wpadnie mi coś nowego do głowy
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 12:34   #2897
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
tego Ci życzymy a tak po za tym spojrzałam na lokalizację, jesteś z Krakowa czy uczysz się tam, pracujesz?
Dziękuję za wsparcie mieszkam od kilku lat i wciąż się uczę
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 17:13   #2898
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
(ja mam wrażenie, że mój stanął teraz w miejscu)
mi tez
a niestety jesienia i zimna zwykle rosna wolniej wlosy..

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

wpadlam spontanicznie do fryzjerki
glownie mi skrocila przod (bo mialam dluzszy) i wycieniowala...
i wiecie co, wiem ze cos tam farbowancow zostalo ale ich kompletnie nie widac
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 19:22   #2899
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
mi tez
a niestety jesienia i zimna zwykle rosna wolniej wlosy..

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

wpadlam spontanicznie do fryzjerki
glownie mi skrocila przod (bo mialam dluzszy) i wycieniowala...
i wiecie co, wiem ze cos tam farbowancow zostalo ale ich kompletnie nie widac
witamy w klubie tych, którym się udało jakie to uczucie?
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 19:25   #2900
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
witamy w klubie tych, którym się udało jakie to uczucie?
lekkie niedowierzanie jeszcze

glownie dlatego ze z przodu mam pare cm jeszcze farbowanych, ale jak mam wlosy suche to ich nie widze

no i powiem ze naturalki sie ladnie blyszcza i sa grubsze
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:50   #2901
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Tygrysko - gratuluję udanego powrotu do naturalek
jesteś kolejną motywacją
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 18:58   #2902
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Za tydzień rocznica ! Dwa dzisiejsze, odrost na zdjęciach zupełnie się zgubił, jestem w szoku Nawilżam i nawilżam, wytrwale odżywiam i nie mogę sie doczekać aż pozbędę się zniszczonych końców ...

Zdjęcia z lampą i bez, zaraz po wyschnięciu i rozczesaniu, resztki puchu znikają zawsze po jakichś 2 godzinach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg x.jpg (38,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xy.jpg (18,1 KB, 78 załadowań)
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/

Edytowane przez Asprit
Czas edycji: 2012-09-27 o 18:58 Powód: literówka
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 22:01   #2903
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ola_offspring Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie mieszkam od kilku lat i wciąż się uczę
a co studiujesz i gdzie jeśli mogę spytać?
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 23:11   #2904
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
mi tez
a niestety jesienia i zimna zwykle rosna wolniej wlosy..

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

wpadlam spontanicznie do fryzjerki
glownie mi skrocila przod (bo mialam dluzszy) i wycieniowala...
i wiecie co, wiem ze cos tam farbowancow zostalo ale ich kompletnie nie widac
daj jakies fotki;-) chetnie popatrzymy!

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
dziewczynki wpadłam się tylko pochwalić, że dzisiaj minęły mi 2 lata bez rozjaśniania ale ten czas zleciał no i trzymam za Was wszystkie kciuki byście tez wytrwały w dążeniu do naturalek

Edit.: macie może jakiś pomysł co mogę kupić rodzicom na 25 rocznicę ślubu? kompletnie nie mam pomysłu..
no to masz juz dlugie wlosy! ale super! ja nie maluje okolo 15 miesiecy i ciesze sie bo juz co raz dluzsze sie robia. ciagle scinalam na boba zeby pozbyc sie farbowancow a teraz odzwyczailam sie od takiej dlugosci po ramiona. moge tez ich juz wiazac w kitke co mnie bardzo cieszy. jak dobije do dwoch lat tak jak ty to bede przeszczesliwa!!! gratuluje!!!kl aski:

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
Za tydzień rocznica ! Dwa dzisiejsze, odrost na zdjęciach zupełnie się zgubił, jestem w szoku Nawilżam i nawilżam, wytrwale odżywiam i nie mogę sie doczekać aż pozbędę się zniszczonych końców ...

Zdjęcia z lampą i bez, zaraz po wyschnięciu i rozczesaniu, resztki puchu znikają zawsze po jakichś 2 godzinach.
bardzo ladne masz wlosy i wogole nie widac lini odrost-farbowance! super!!

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-09-27 o 23:12
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 10:02   #2905
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
Za tydzień rocznica ! Dwa dzisiejsze, odrost na zdjęciach zupełnie się zgubił, jestem w szoku Nawilżam i nawilżam, wytrwale odżywiam i nie mogę sie doczekać aż pozbędę się zniszczonych końców ...
bardzo ładne i zadbane. odrost zaciera się z naturalkami. normalnie bym nie wiedziała, gdzie go szukać, ale sama miałam rocznicę jakiś czas temu i znalazłam
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:06   #2906
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej, dziewczyny


Długo mnie tutaj nie było, ale nie nadążam za tą dużą ilością postów.:P No i nie mam tyle wolnego czasu, aby spokojnie usiąść przed monitorem, więc robię to sporadycznie i oglądam Wasze odrościki

Wiecie co, zrobiłam coś strasznego- znowu pomalowałam włosy!!! To było jakieś 2 miesiące temu... Zobaczyłam w świetle naturalnym szary brąz i sie przeraziłam, że taki brzydki kolor i pofarbowałam

Niedawno jednak oglądałam stare fotki i znowu chcę moje naturalne włosy! Najładniejsze były ich końcówki- takie jakby scalone, teraz muszę ciągle podcinac farbowańce, bo one się łatwo strzępią. Farbowańce były długie i teraz coraz ich mniej:/ Rozważam rozjaśnienie włosów do zbliżonego koloru włosów, zbieram na fryzjera i potem będę zapuszczać...od nowa! Głupia jestem, że tak zrobiłam, ale chciałam być oryginalna z tymi ciemnymi włosami, ale natura chyba zna się lepiej niż ja

Mam tylko pytanie: fryzjerka na pewno dobierze odpowiedni odcień, ale farba i tak się wypierze bardzo szybko przez rozjaśnienie. nie chcę ciągle latać do fryzjera, żeby mi nakładał ta samą farbę, wolałabym później robić to sama. Co Wy robicie w takiej sytuacji? Same dobieracie sobie drogeryjne farby? Mój naturalny kolor to taki ciepły jasny złoty brąz, jak taki uzyskać? Boję się, że jak kupię farbę w takim odcieniu to wyjdzie za ciemna, a jak kupię np. "ciemny blond" to wyjdzie chłodny odcień i nie będzie stapiał się z odrostem naturalnym, jak będę zapuszczać. Proszę, pomóżcie mi, bo się na tym znacie


Załączam moje stare fotki z naturalnymi włosami. Ostatnie z komórki, światło sztuczne, reszta naturalne. Sorki za mistrza Painta


PS: Podziwiam Waszą wytwałość w zapuszczaniu naturalek. Brawo!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00930.jpg (24,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00936.jpg (25,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fotka0184.jpg (19,6 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez imaginacja93
Czas edycji: 2012-09-28 o 12:09
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 15:54   #2907
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ahoj!

Powróciłam znowu na weekend . Włoski jakoś się trzymają- co raz ładniej się błyszczą, co jest doceniane przez otoczenie . Ale niestety usłyszałam ostatnio, że ten kolor mi nie pasuje i lepiej mi było jak farbowałam. Podłamałam się trochę, ale staram się nie poddawać . Zaraz śmigam nalożyć sobie olejek alterry w który się w tym tygodniu zaopatrzyłam -migdały i papaja chyba o ile dobrze pamiętam.
A właśnie,a propo rossmanna. Trochę się zmartwiłam, kiedy zniknęła z półek odzywka isany z babassu.. uwielbiałam ją, a teraz bez niej kompletnie nie wiem co mam robic, na co ją zamienić, skoro ona była dla mnie ideałem
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "


Edytowane przez ludwila
Czas edycji: 2012-09-28 o 16:16
ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 14:13   #2908
Marciia
Zadomowienie
 
Avatar Marciia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 946
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cześć!
No i ja chcę dołączyć do zacnego grona. Włosów nie maluję od 6 miesięcy, przez 4 lata malowałam non stop na różne odcienie brązu, raz były rozjaśniane Naturalny mój to ciemny blond, ale w różnych światłach inaczej wygląda. Ogólnie zawsze myslałam ze mój naturalny kolor jest brzydki, a ja po prostu miałam niezadbane włosy.... Ale zmądrzałam i oprócz schodzenia do tego mojego kolorku:
-biorę skrzypowitę
-robie masaz głowy masażerem ze skrzypowity
-od jutra pije drożdże przez miesiąc
-no i ogólnie dbam o włosy

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Ale niestety usłyszałam ostatnio, że ten kolor mi nie pasuje i lepiej mi było jak farbowałam. Podłamałam się trochę, ale staram się nie poddawać .
E tam, ja bym sie nie przejmowała, pewnie ktoś ci zazdrości. Też ostatnio usłyszałam że 'wypłowiałam' na głowie. No i dobrze
Marciia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 17:12   #2909
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
Tygrysko - gratuluję udanego powrotu do naturalek
jesteś kolejną motywacją
tzn zeby nie klamac to mam jeszcze te farbowance
ale juz mi nie przeszkadzaja, mam tez troszke jasniejszych kosmykow od slonca wiec sie nie rzucaja w oczy

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
daj jakies fotki;-) chetnie popatrzymy!
daje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4027.jpg (33,3 KB, 57 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 13:16   #2910
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

TYGRRYSKA, bardzo ładne włoski


A mi dziewczynki pomożecie, bo powoli się załamuję, co z tymi moimi kłaczkami?
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.