Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-07, 17:18   #2941
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja pragnę zabrać głos, jako osoba, która Was odwiedza głównie po to, by obserwować Wasze postępy w zapuszczaniu naturalek

Sama, jak już pisałam, staram się wyrównać kolor włosów, tzn. przyciemniałam i ochładzałam farbowane włosy. Ale, jak mam być szczera, nie zawsze to wygląda tak świetnie- odrosty i tak zawsze widać, nie ma się co oszukiwać. Nie da się farbą uzyskać identycznego koloru, nawet jeśli jest baaardzo podobny, to zawsze się znajdzie oświetlenie, w którym będzie dobrze widać różnicę. Inna rzecz, że ja jednak wolę delikatną różnicę, niż mocną i widoczną na pierwszy rzut oka. Ale dla skończonego estety to i tak na pewno wygląda niechlujnie. Ja jak patrzę na zdjęcia zamieszczone na tym wątku nie widzę jakichś strasznych "przypadków", normalnie na co dzień na ulicach widzę dużo gorsze rzeczy na ludzkich głowach

Nie da się zapuścić naturalek i w ogóle nie wyglądać niechlujnie- odrost i tak będzie widoczny, będzie się odznaczał i nie ma się co oszukiwać. A to co tu widzę zazwyczaj jest subtelne, fakt, zapuszczanie jasnych włosów, które były farbowane na ciemno, jest dosyć ryzykowane, ale... nie wiem, jak można mieć odruch wymiotny na taki widok chyba, że włosy są bardzo zaniedbane. No ale to smutne, mieć taki wrażliwy żołądek, lepiej zrobić gastroskopię
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 21:13   #2942
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

PS ale dawno tu się nie udzielałam, ale czytać podczytywałam -jakoś się tylko wkręcić w rozmowę nie mogłam I się normalnie stęskniłam [COLOR="Silver"]
my też tęskniłyśmy
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 05:48   #2943
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ja pragnę zabrać głos, jako osoba, która Was odwiedza głównie po to, by obserwować Wasze postępy w zapuszczaniu naturalek

Sama, jak już pisałam, staram się wyrównać kolor włosów, tzn. przyciemniałam i ochładzałam farbowane włosy. Ale, jak mam być szczera, nie zawsze to wygląda tak świetnie- odrosty i tak zawsze widać, nie ma się co oszukiwać. Nie da się farbą uzyskać identycznego koloru, nawet jeśli jest baaardzo podobny, to zawsze się znajdzie oświetlenie, w którym będzie dobrze widać różnicę. Inna rzecz, że ja jednak wolę delikatną różnicę, niż mocną i widoczną na pierwszy rzut oka. Ale dla skończonego estety to i tak na pewno wygląda niechlujnie. Ja jak patrzę na zdjęcia zamieszczone na tym wątku nie widzę jakichś strasznych "przypadków", normalnie na co dzień na ulicach widzę dużo gorsze rzeczy na ludzkich głowach

Nie da się zapuścić naturalek i w ogóle nie wyglądać niechlujnie- odrost i tak będzie widoczny, będzie się odznaczał i nie ma się co oszukiwać. A to co tu widzę zazwyczaj jest subtelne, fakt, zapuszczanie jasnych włosów, które były farbowane na ciemno, jest dosyć ryzykowane, ale... nie wiem, jak można mieć odruch wymiotny na taki widok chyba, że włosy są bardzo zaniedbane. No ale to smutne, mieć taki wrażliwy żołądek, lepiej zrobić gastroskopię
zawsze włosy można ściąć na krótko i zapuszczać całe swoje
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 08:53   #2944
maritkaawsedrftgyhuji
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 23
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
miałam coś odpisać, ale zgodnie z moją zasadą:
nie dyskutuję z idiotami, bo sprowadzą mnie do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem
muszę pozostawić ten żenujący post bez komentarza
Właśnie pokazałaś poziom swojej inteligencji, czyli zerowy:/
To jest forum i każdy ma prawo napisać co myśli. A jeśli ty jak i wiele osób tutaj jesteście niechlujami i wam to nie przeszkadza to gratuluję. Nie musicie od razu na mnie naskakiwać, nie napisałam przecież nic obraźliwego tylko moje obserwacje, a ty od razu rzucasz takimi słowami i mnie obrażasz... Sama jesteś idiotką bo nie potrafisz zrozumieć, że inni ludzie mają odmienne zdanie od twojego, lubią estetykę i jakiś tam ,,porządek na głowie''. A ja pisałam o naprawdę skrajnych przypadkach, gdzie ta różnica to kilkanaście tonów...
maritkaawsedrftgyhuji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 09:42   #2945
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez maritkaawsedrftgyhuji Pokaż wiadomość
Właśnie pokazałaś poziom swojej inteligencji, czyli zerowy:/
To jest forum i każdy ma prawo napisać co myśli. A jeśli ty jak i wiele osób tutaj jesteście niechlujami i wam to nie przeszkadza to gratuluję. Nie musicie od razu na mnie naskakiwać, nie napisałam przecież nic obraźliwego tylko moje obserwacje, a ty od razu rzucasz takimi słowami i mnie obrażasz... Sama jesteś idiotką bo nie potrafisz zrozumieć, że inni ludzie mają odmienne zdanie od twojego, lubią estetykę i jakiś tam ,,porządek na głowie''. A ja pisałam o naprawdę skrajnych przypadkach, gdzie ta różnica to kilkanaście tonów...
mówienie, że ktoś jest niechlujem jest obraźliwe niestety czasami nie da się tak zrobić, żeby odrost był mało widoczny i staramy się wspierać tutaj, a nie dyskutować czy to jest ładne czy nie... bo w niektórych przypadkach nie jest... jak masz zamiar dalej prowadzić tą bezsensowną rozmowę to dziękujemy
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 10:38   #2946
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
zawsze włosy można ściąć na krótko i zapuszczać całe swoje
Jak komuś dobrze w krótkich włosach i takie lubi, to pewnie najlepsze rozwiązanie Ja sobie czegoś takiego u siebie nie wyobrażam, bo wiem, jak strasznie wyglądam w krótkich włosach. I wolę mieć megaodrost. Najwyżej komuś o niesłychanie wrażliwym żołądku się zrobi niedobrze, co poradzić
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 12:41   #2947
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez maritkaawsedrftgyhuji Pokaż wiadomość
Właśnie pokazałaś poziom swojej inteligencji, czyli zerowy:/
To jest forum i każdy ma prawo napisać co myśli. A jeśli ty jak i wiele osób tutaj jesteście niechlujami i wam to nie przeszkadza to gratuluję. Nie musicie od razu na mnie naskakiwać, nie napisałam przecież nic obraźliwego tylko moje obserwacje, a ty od razu rzucasz takimi słowami i mnie obrażasz... Sama jesteś idiotką bo nie potrafisz zrozumieć, że inni ludzie mają odmienne zdanie od twojego, lubią estetykę i jakiś tam ,,porządek na głowie''. A ja pisałam o naprawdę skrajnych przypadkach, gdzie ta różnica to kilkanaście tonów...
no wiesz, nie tłumacz się, że nikogo nie obrażasz, nazywając ludzi niechlujami zresztą łatwo jest dogryzac innym nie pokazując siebie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 13:55   #2948
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
Widać że jesteś tu nową a sądząc po wypowiedzi będziesz też persona non grata ... jak Ci się nie podoba sposób w jaki dziewczyny próbuja wrócic do naturalków to lepiej nic nie komentuj, my sie tu nawzajem wspieramy i niepotrzebne nam takie "zachęcające" wypowiedzi, nie podoba sie to wejdź lepiej na pudelka poziom adekwatny do twojej wypowiedzi
a dlaczego ma nie komentować?
to jest forum... tutaj właśnie się komentuje
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 18:02   #2949
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
my też tęskniłyśmy


Olaboga, estetka nie zawsze się cud uzyskania identycznego koloru udaje, na czarnych szczególnie. Na blondzie łatwiej, czego jestem żywym dowodem, ale od razu takie teksty. Ludzie... Trochę empatii.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 18:33   #2950
maritkaawsedrftgyhuji
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 23
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość


Olaboga, estetka nie zawsze się cud uzyskania identycznego koloru udaje, na czarnych szczególnie. Na blondzie łatwiej, czego jestem żywym dowodem, ale od razu takie teksty. Ludzie... Trochę empatii.
Przepraszam, czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem??? Napisałam o swoim przypadku, że ja sama zafarbowałam na identyczny kolor....
Ale chodziło mi głównie o takie skrajności jak pisałam, różnice kilkunastotonowe. I nie trzeba być jakimś szczególnym estetą, żeby to raziło w oczy...
maritkaawsedrftgyhuji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 18:56   #2951
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

dzięki, dzięki, mam kolejne ostrzeżenie do mojej całkiem pokaźnej kolekcji. ciągle podtrzymuję swoje zdanie o trollach i pokonywaniu doświadczeniem

maritkaawsedrftgyhuji - równie dobrze mogę Ciebie nazwać niechlujem. Ja swoje farbowane ściełam, od dawna mam już piękne, błyszczące naturalne włosy, a nie dwukolorowe które udają zbliżony do naturalnego, jak Twoje. niestety, nie ma się co łudzić moja droga estetko - od razu widać różnicę między farbowanymi a naturalnymi, a szczególnie w takim świetle jakie mamy teraz, przeważnie sztucznym. czekamy na zdjęcia, na pewno chętnie cały wątek się zainspiruje Twoimi udającymi naturalne, ESTETYCZNYMI włosami

teoretycznie mnie ten post nie dotyczy, ale szlag mnie trafia jak przychodzi tu jakaś obca osoba i ni z gruszki ni z pietruszki zaczyna obrażać osoby, którym i tak nie jest łatwo wrócić do naturalek, a nie każdy ma dość jaj żeby ściąć włosy na krótko...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 19:02   #2952
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ok, tylko po co był ten złośliwie brzmiący tekst o braku lustra? My tu sobie zapuszczamy, w ten czy inny sposób, a Ty przychodzisz i rzucasz tekstem, który uderza w ludzi. Ciekawe czy na ulicy zaczepiasz takie "kilkunastotonowe" osoby i zadajesz im to pytanie moim zdaniem nie na miejscu -to raz, a dwa, że jednak świadczące trochę o braku wychowania -granica między bezpośredniością a zwykłym chamstwem zaciera się tu. Bez urazy, po prostu na słowa trzeba uważać, bo widzisz co się dzieje
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 06:17   #2953
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

owszem komentować można jak najbardziej ale może nie w taki sposób ...jakoś inni potrafią napisać coś zachęcającego a nie obraźliwego na forum swojej twarzy nikt nie pokazuje więc najłatwiej jest "dokopać", nie loguje się na ten wątek po to żeby prowadzić wojnę na słowa, ale widocznie sa na tym świecie i ludzie takiego pokroju
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 09:30   #2954
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Czesc Dziewczyny

Pamietacie mnie jeszcze ? u mnie jest wogole szalnstwo jesli chodzi o sprawy osobiste, co sie przeklada na moje wlosy

po zerwaniu z facetem chcialam byc piekna szatynka (czyli taka jak mnie poznal) i to byl blad ! - a wloski juz zapuszczalam ponad pol roku bez farbowania i ciach pofarbowalam na braz ( palette do 24 myc ) i to byl moj najwiekszy blad ! dodatkowo palette do 24 myc - jest mimo bez amoniaku farba stala i nie sposob jej zmyc !

Tydzien pozniej wkurzylam sie - zwebowalam przyjaciolke, ktora zrobila mi kapiel rozjasniajaca, na to nalozylam odpowiedni kolor blondu i wrocilam do kochanego blondu

przedstawiam Wam zdjecia przed i po farbowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7120360.jpg (47,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8260430.jpg (61,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8260432.jpg (47,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia P8300459.jpg (36,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia P8300464.jpg (49,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3180170.jpg (32,4 KB, 43 załadowań)
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 11:23   #2955
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny, nie denerwujcie się bo nie warto... Podstawowa zasada to nie karmić trolla

Tak w ogóle czeeeść Pamięta mnie ktoś jeszcze?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 14:25   #2956
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Tak w ogóle czeeeść Pamięta mnie ktoś jeszcze?
ja pamiętam

moje dzisiejsze wstawiam coś przystopowały, mam nadzieję, że wcierki i masowanie głowy pomoże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0633.jpg (23,4 KB, 69 załadowań)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-10-09 o 14:26
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 14:27   #2957
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Meadow, farbowańce prawie w kolorze naturalków, naturalny efekt i nawet nie widać, że masz odrosty
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 16:27   #2958
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej dziewczyny!! A któraś może mnie pamięta? Wątpliwe, bo rzadko się udzielałam, a nie było mnie tu przeszło pół roku... Cieszy mnie, że widzę tu pamiętne zapuszczalskie i nowe ,które dołączają do tego grona. Pamiętajcie- natura to jest to !! Ja dziś przypomniałam sobie o Was, wcześniej nie zaglądałam tu ze względuu na 12godzinna pracę i licencjat, wreszcie po, dyplom zdobyty! teraz sobie odpoczywam i chce równiez dać odpocząć włoskom bo ostatnimi czasy rano wstawałam do pracy a codziennie je musze myć więc codzień używałam suszarki... koniec z tym, czas zacżąć pielęgnować. Dziś jest dodatkowy powód dla którego się tu wypowiadam, mianowicie- dziś mija rok od ostatniego farbowania na jasny blond!! grzywkę mam juz w naturalnym kolorze, różnica może nie jest duża ale bez lampy przy rozpousczonych włosach wygląda nieciekawie tymbardziej ze mam dziwnie pocieniowane włosy... ogólny nieład, więc póki co związuję w koczka lub kucyk.... Rok bez farby i obyśmy się za rok spotkały znów! Oceńcie proszę- włoski zaznaczam nieuczesane, zdjęcie robione po rozplątaniu koczka, na szybko.... Dodatkowo prosze Was o rady dotyczące szamponów ,odżywek, mam przetłuszczające się włosy- muszę myc codziennie, ale jak umyję są uche- dziwny rodzaj włosów i strasznie osłabione i cienkie.... moja mama miała kiedyś gęstą czuprynę ,a po 20roku życia zaczęły jej sie rozrzedzac włosy dzis wypada jej mnóstwo i walczy z tym od lat... nie wiadomo gdzie przyczyna, być moze w genach, obawiam się że mnie czeka to samo jako nastolatka mialam cienkie włosy-takie mam z natury, ale miałam ich dużo, bardzo dużo... dziś jest gorzej.... i słabo sie układają...:/ na poczatek chce powrócic w pełni do natury i ściąć farbowane, narazie tego nie zrobię bo nie nawidzę siebie w krótkich włosach, nawet jeśli mam je związywac musze mieć dłuższe, za ramiona... rozpisałam się. Póki co kupiłam szampon i odżywke Dermena... znacie jakies sposoby na wzmocnienie, maski, odżywki..?? czekam na wsparcie od was. Buziaki trzymam kciuki za nasze zdrowe włosy! w załączniku roczne odrosty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100837.jpg (59,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100838.jpg (45,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100839.jpg (35,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100845.jpg (51,3 KB, 42 załadowań)
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 18:22   #2959
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny
Pamietacie mnie jeszcze ? u mnie jest wogole szalnstwo jesli chodzi o sprawy osobiste, co sie przeklada na moje wlosy
Ja rowniez pamietam Szkoda, ze zafarbowalas, no ale wiadomo jak to jest czesto pod wplywem emocji...
Fajnie, ze jestes, brakowalo mi Twojego słodzenia

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
moje dzisiejsze wstawiam coś przystopowały, mam nadzieję, że wcierki i masowanie głowy pomoże
Super, roznica niewidoczna
Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!! A któraś może mnie pamięta? Wątpliwe, bo rzadko się udzielałam, a nie było mnie tu przeszło pół roku...
Pamietamy Bardzo ladne wloski Na wzmocnienie i porost najlepsze wcierki. Moze sprobuj Jantara, czy Seboradinu, najlepiej zajrzyj na KWC.
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 19:20   #2960
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja rowniez pamietam Szkoda, ze zafarbowalas, no ale wiadomo jak to jest czesto pod wplywem emocji...
Fajnie, ze jestes, brakowalo mi Twojego słodzenia
Mi Was tez brakowalo
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 19:23   #2961
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!! A któraś może mnie pamięta? Wątpliwe, bo rzadko się udzielałam, a nie było mnie tu przeszło pół roku... Cieszy mnie, że widzę tu pamiętne zapuszczalskie i nowe ,które dołączają do tego grona. Pamiętajcie- natura to jest to !! Ja dziś przypomniałam sobie o Was, wcześniej nie zaglądałam tu ze względuu na 12godzinna pracę i licencjat, wreszcie po, dyplom zdobyty! teraz sobie odpoczywam i chce równiez dać odpocząć włoskom bo ostatnimi czasy rano wstawałam do pracy a codziennie je musze myć więc codzień używałam suszarki... koniec z tym, czas zacżąć pielęgnować. Dziś jest dodatkowy powód dla którego się tu wypowiadam, mianowicie- dziś mija rok od ostatniego farbowania na jasny blond!! grzywkę mam juz w naturalnym kolorze, różnica może nie jest duża ale bez lampy przy rozpousczonych włosach wygląda nieciekawie tymbardziej ze mam dziwnie pocieniowane włosy... ogólny nieład, więc póki co związuję w koczka lub kucyk.... Rok bez farby i obyśmy się za rok spotkały znów! Oceńcie proszę- włoski zaznaczam nieuczesane, zdjęcie robione po rozplątaniu koczka, na szybko.... Dodatkowo prosze Was o rady dotyczące szamponów ,odżywek, mam przetłuszczające się włosy- muszę myc codziennie, ale jak umyję są uche- dziwny rodzaj włosów i strasznie osłabione i cienkie.... moja mama miała kiedyś gęstą czuprynę ,a po 20roku życia zaczęły jej sie rozrzedzac włosy dzis wypada jej mnóstwo i walczy z tym od lat... nie wiadomo gdzie przyczyna, być moze w genach, obawiam się że mnie czeka to samo jako nastolatka mialam cienkie włosy-takie mam z natury, ale miałam ich dużo, bardzo dużo... dziś jest gorzej.... i słabo sie układają...:/ na poczatek chce powrócic w pełni do natury i ściąć farbowane, narazie tego nie zrobię bo nie nawidzę siebie w krótkich włosach, nawet jeśli mam je związywac musze mieć dłuższe, za ramiona... rozpisałam się. Póki co kupiłam szampon i odżywke Dermena... znacie jakies sposoby na wzmocnienie, maski, odżywki..?? czekam na wsparcie od was. Buziaki trzymam kciuki za nasze zdrowe włosy! w załączniku roczne odrosty.
masz pięknie naturalne ombre ja polecam ścięcie, nie będziesz przecież miała krótkich a'la chłopczyca... prosty, krótki niewycieniowany bob i niech sobie rosną. ja po swoich widzę, ile dało im pozbycie się balastu - obcy ludzie je komplementują teraz

Niewa - baciki! dla faceta tak się poświęcać, i to dla byłego? no nie
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 19:27   #2962
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja pamiętam

moje dzisiejsze wstawiam coś przystopowały, mam nadzieję, że wcierki i masowanie głowy pomoże
Prawie w ogóle nie widać odrostu, super Chociaż, mimo wszystko, jest on nieco bardziej popielaty od farbowanych (swoją drogą, bardzo mi się podoba Twój naturalny odcień). Mnie też przystopowały, to chyba przez jesień...

A tak z ciekawości- czym przyciemniałaś? Przepraszam, jeśli pisałas o tym wcześniej, a ja nie doczytałam
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 20:11   #2963
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość
Meadow, farbowańce prawie w kolorze naturalków, naturalny efekt i nawet nie widać, że masz odrosty
cieszę się że taki efekt robi

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Super, roznica niewidoczna
w końcu wiem jak to zrobić
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Prawie w ogóle nie widać odrostu, super Chociaż, mimo wszystko, jest on nieco bardziej popielaty od farbowanych (swoją drogą, bardzo mi się podoba Twój naturalny odcień). Mnie też przystopowały, to chyba przez jesień...

A tak z ciekawości- czym przyciemniałaś? Przepraszam, jeśli pisałas o tym wcześniej, a ja nie doczytałam
na dość mocno jasne włosy kładłam w maju chantala sklepowego w kolorze jasny brąz i ten kolor sam w sobie nie był rudawy tylko bardzo naturalny, spłukał się na złote refleksy a na to dałam kiedyś 2 razy czarne szamponetki i jak ta druga zeszła to już tak fajnie "znaturalizowało" (odrostu mi szamponetki nie chwytają) a końce i tak trochę jaśniejsze bo przeżarte rozjaśniaczem

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-10-09 o 20:12
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 22:03   #2964
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie denerwujcie się bo nie warto... Podstawowa zasada to nie karmić trolla

Tak w ogóle czeeeść Pamięta mnie ktoś jeszcze?
xyolax to naprawdę Ty? ja Cię pamiętam oczywiście jak tam Twoje włosy? wracasz do naturalek?



niewa, kama_ziom, Was też oczywiście pamiętam :
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 23:07   #2965
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
na dość mocno jasne włosy kładłam w maju chantala sklepowego w kolorze jasny brąz i ten kolor sam w sobie nie był rudawy tylko bardzo naturalny, spłukał się na złote refleksy a na to dałam kiedyś 2 razy czarne szamponetki i jak ta druga zeszła to już tak fajnie "znaturalizowało" (odrostu mi szamponetki nie chwytają) a końce i tak trochę jaśniejsze bo przeżarte rozjaśniaczem
Dziękuję, kochana Nie miałam pojęcia, że jest coś takiego, jak Chantal sklepowy A ta szamponetka to zwykła czerń, czy granatowa? Ja się boję, że mnie by odrost złapała, mam niby ciemny blond, ale jednak blond, i on zawsze łapał na dłuuugo szamponetki, szczególnie rude
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 00:25   #2966
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja też mam wrażenie, że moje cebulki się hibernują na zimę -przestały rosnąć ech, a tak w ogóle jakoś za niedługo wybieram się do fryzjera... Mam już końcówki podniszczone... Tylko się boję, że znowu przestaną się w kitajkę łapać
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 06:41   #2967
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Dziękuję, kochana Nie miałam pojęcia, że jest coś takiego, jak Chantal sklepowy A ta szamponetka to zwykła czerń, czy granatowa? Ja się boję, że mnie by odrost złapała, mam niby ciemny blond, ale jednak blond, i on zawsze łapał na dłuuugo szamponetki, szczególnie rude
ja też nie wiedziałam, ale jak szukałam koloru podobnego do naturalek to szwędałam się po mniejszych sklepikach i wypatrzyłam farbę revię czy jakoś tak i jak przyszłam za kilka dni z zamiarem kupna to zmienili wszystko na chantala jedna szamponetka była granatową czernią która mi lekkie glony
zrobiła przy spłukiwaniu, a druga zwykła czerń i już jest jak widać
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:18   #2968
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

makeupnotwar - ale nie będe ścinać sie na boba tylko po to żeby było lżej włosom skoro to jest fryzura która najmniej mi pasuje i każdy fryzjer mi ja odrazdza! ja także pamiętam jak miałam włosy krótsze to była porażka- nie ta twarz... chyba najważniejszew by fryzura pasowała do nas..
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 10:59   #2969
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja pamiętam

moje dzisiejsze wstawiam coś przystopowały, mam nadzieję, że wcierki i masowanie głowy pomoże
Meadow, jakie długie włosy! Pamiętam Cię jak miałaś tył ścięty tak króciutko Jest super i różnica kolorystyczna niemalże niewidoczna!


Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
xyolax to naprawdę Ty? ja Cię pamiętam oczywiście jak tam Twoje włosy? wracasz do naturalek?



niewa, kama_ziom, Was też oczywiście pamiętam :
Haha taaak to ja we własnej osobie! Wracam wracam, ostatnio minęło 8 miesięcy od mojego nieszczęsnego eksperymentu, ale widocznie był mi potrzebny (kolejny :P) żeby wiedzieć, że chce naturalki i żadne inne No ale rosną strasznie wolno i nie mogę się doczekać aż naturalki będą tak długie jak ostatnio Za to widzę, że Ty kochana już osiągnęłaś cel i włosy są mega cuuuudne
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 17:41   #2970
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

xyolax ja cię pamiętam pokaż nam swoje włosięta


ja sobie ostatnio kupilam maskę bingospa z shea i pięcioma algami, a ile się nachodziłam, zanim znalazłam
ale już ją lubię ładnie sie włosy układają po niej
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.