Jego matka mnie wykańcza! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-26, 15:38   #61
Aditu_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Münster
Wiadomości: 153
Dot.: Jego matka mnie wykańcza!

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
spi

Padłam
Aditu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 15:38   #62
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Jego matka mnie wykańcza!

Matko, po prostu przerażające.
Jedno to "synowa" pasożyt, która sie do rachunków nie dokłada, śpi 15h i narzeka ze cos w domu powinna zrobić. Drugie to kompletnie niezaradny stary kon- synalek pasożyt.
A trzecie- totalny brak instynktu samozachowawczego u Autorki, która zdecydowała związać sie z takim człowiekiem.


__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 15:50   #63
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jego matka mnie wykańcza!

Cytat:
Napisane przez BiegnijLola Pokaż wiadomość
Ale popatrzcie jak Autorka wątku nagle zniknęła :P Kamień w wodę. Mam nadzieję że to ze wstydu i że trochę jej trybik w mózgownicy ruszył.
nie liczylabym na to. Raczej sie obrazila
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 15:52   #64
Yummvi
Raczkowanie
 
Avatar Yummvi
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 57
Dot.: Jego matka mnie wykańcza!

Ehh, napisałam post, że jest mi wstyd iż napisałam to pod wpływem emocji. Tak, jest mi WSTYD.

Jest mi bardzo wstyd

Macie prawie w wszystkim rację, oprócz tych dotyczących chłopaka - to on im pomógł, a nie ona mu. On w najgorszym momencie życia wziął kredyt na siebie i do dzisiaj go spłaca. Nie chcę już zbyt wiele mówić, ale nie osądzajcie go pochopnie.

Powiedziałam, że to we mnie jest problem, a nie w niej. Co do spania - to przykre, że nawet nie wiecie jak się czuję śpiąc te 15h dziennie. W tym momencie to wam zabrakło empatii. Śmiejcie się z mojego lenistwa, nieróbstwa. Należy mi się. Ale dopóki nie wiem co mi jest z tym spaniem, dajcie mi spokój.

Jestem młoda, zadziałałam w nerwach i to rezultat - ludzie się ze mnie śmieją. Trudno, jakoś to przeżyję. Może dzięki temu trochę dojrzeję. Ale błagam, zostawcie tego faceta w spokoju, bo to, jak on się poświęcił dla swojej rodziny jest święte. I ona sama to przyznaje.

Jeżeli admin/moderator forum uzna to za stosowne, to można zamknąć wątek. Myślę, że już się wszystkiego dowiedziałam o swoim życiu.

Edytowane przez Yummvi
Czas edycji: 2015-05-26 o 15:59
Yummvi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 16:05   #65
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Jego matka mnie wykańcza!

Cytat:
Napisane przez Yummvi Pokaż wiadomość
Ehh, napisałam post, że jest mi wstyd iż napisałam to pod wpływem emocji. Tak, jest mi WSTYD.

Jest mi bardzo wstyd

Macie prawie w wszystkim rację, oprócz tych dotyczących chłopaka - to on im pomógł, a nie ona mu. On w najgorszym momencie życia wziął kredyt na siebie i do dzisiaj go spłaca. Nie chcę już zbyt wiele mówić, ale nie osądzajcie go pochopnie.

Powiedziałam, że to we mnie jest problem, a nie w niej. Co do spania - to przykre, że nawet nie wiecie jak się czuję śpiąc te 15h dziennie. W tym momencie to wam zabrakło empatii. Śmiejcie się z mojego lenistwa, nieróbstwa. Należy mi się. Ale dopóki nie wiem co mi jest z tym spaniem, dajcie mi spokój.

Jestem młoda, zadziałałam w nerwach i to rezultat - ludzie się ze mnie śmieją. Trudno, jakoś to przeżyję. Może dzięki temu trochę dojrzeję. Ale błagam, zostawcie tego faceta w spokoju, bo to, jak on się poświęcił dla swojej rodziny jest święte. I ona sama to przyznaje.

Jeżeli admin/moderator forum uzna to za stosowne, to można zamknąć wątek. Myślę, że już się wszystkiego dowiedziałam o swoim życiu.
Najpierw piszesz z pretensjami ze on nic nie robi, teraz zeby go nie ocserniac. Zdecyduj się.

Wiem, ze się nie przytacza, ale przeczytałam twój inny wątek i może pomysl żeby jakoś spróbować ogarnąć te swoje emocje chociażby z pomocą specjalisty.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 16:07   #66
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Jego matka mnie wykańcza!

a byłaś u jakiegokolwiek lekarza sprawdzić, co z Tobą nie tak, czy nie masz kiedy, bo musisz spać?

serio czytanie "MUSZĘ spać 15h dziennie, przez 2 tygodnie nie zrobiłam w domu nic bo czekałam aż przyjdzie pani sprzątająca, nie dokłądam się..." no katastrofa.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 16:09   #67
Yummvi
Raczkowanie
 
Avatar Yummvi
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 57
Dot.: Jego matka mnie wykańcza!

Myślisz, że nie próbowałam? Oczywiście, że tak. Jestem bardzo nerwowa, raz krzyczę, raz płaczę, raz jestem szczęśliwa. I tak cały miesiąc. Albo taka jestem, albo trafiłam na złego specjalistę.

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
a byłaś u jakiegokolwiek lekarza sprawdzić, co z Tobą nie tak, czy nie masz kiedy, bo musisz spać?

serio czytanie "MUSZĘ spać 15h dziennie, przez 2 tygodnie nie zrobiłam w domu nic bo czekałam aż przyjdzie pani sprzątająca, nie dokłądam się..." no katastrofa.

Gdybyś przeczytała dokładnie tamten wątek to byś wiedziała, że byłam badana wielokrotnie pod kątem TSH, cukru, żelaza itp.
Yummvi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 16:17   #68
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Jego matka mnie wykańcza!

Sugeruję przejść się do psychiatry, serio.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 17:20   #69
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Jego matka mnie wykańcza!

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Sugeruję przejść się do psychiatry, serio.
I do roboty jakiejś.
Też mogę spać po 15h, kiedyś tak robiłam (czas między końcem szkoły a studiami) i cały czas było mi mało. Chorób się w tym nie doszukiwałam no bo bez przesady , tylko poszłam na studia, teraz do pracy i nie ma czegoś takiego, że muszę spać powyżej 10h. Śpię 8-9 jak się uda i starczy.
Takie jest dorosłe życie, a autorka zdaje mi się nadal zgrywa dziecko.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 18:05   #70
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Jego matka mnie wykańcza!

[QUOTE=Yummvi;51537560]Myślisz, że nie próbowałam? Oczywiście, że tak. Jestem bardzo nerwowa, raz krzyczę, raz płaczę, raz jestem szczęśliwa. I tak cały miesiąc. Albo taka jestem, albo trafiłam na złego specjalistę.[COLOR="Silver"]

Może masz chorobę hashimoto ? Na to nie robi się tylko TSH,a antytpo i ft3 i ft4 Nadczynność ani niedoczynności tarczycy mieć od razu nie musisz.. Co nie zmienia faktu że jest to moment i już się ma jedno z nich.

I faktycznie jak znajdziesz prace zaczniesz studia i będziesz miała obowiązki typu sprzątanie domu żeby jakoś w nim było to będziesz się cieszyć przy ustawianiu Budzika jak wyskoczy ci 6-7 godzin snu jak małe dziecko gwarantuje ci to
__________________
Verified Maidens

Edytowane przez xXBlankaXx
Czas edycji: 2015-05-26 o 18:08
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 21:04   #71
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jego matka mnie wykańcza!

Cytat:
Napisane przez Yummvi Pokaż wiadomość
Ehh, napisałam post, że jest mi wstyd iż napisałam to pod wpływem emocji. Tak, jest mi WSTYD.

Jest mi bardzo wstyd

Macie prawie w wszystkim rację, oprócz tych dotyczących chłopaka - to on im pomógł, a nie ona mu. On w najgorszym momencie życia wziął kredyt na siebie i do dzisiaj go spłaca. Nie chcę już zbyt wiele mówić, ale nie osądzajcie go pochopnie.

Powiedziałam, że to we mnie jest problem, a nie w niej. Co do spania - to przykre, że nawet nie wiecie jak się czuję śpiąc te 15h dziennie. W tym momencie to wam zabrakło empatii. Śmiejcie się z mojego lenistwa, nieróbstwa. Należy mi się. Ale dopóki nie wiem co mi jest z tym spaniem, dajcie mi spokój.

Jestem młoda, zadziałałam w nerwach i to rezultat - ludzie się ze mnie śmieją. Trudno, jakoś to przeżyję. Może dzięki temu trochę dojrzeję. Ale błagam, zostawcie tego faceta w spokoju, bo to, jak on się poświęcił dla swojej rodziny jest święte. I ona sama to przyznaje.

Jeżeli admin/moderator forum uzna to za stosowne, to można zamknąć wątek. Myślę, że już się wszystkiego dowiedziałam o swoim życiu.
nie zauwazylam zeby ktos sie smial. Wszyscy sa raczej przerazeni.
Mysle, ze sama wiele rzeczy napisalas w sposob niejasny (co sama przyznajesz), stad takie reakcje.
O kredyt tez pytalysmy kilka razy, ale nie odpisalas, stad takie wnioski.
z tego co wiem osoby z depresja tez spia po kilkanascie godzin i dalej sa zmeczone, wiec moze pomysl z psychiatra nie jest taki zly?
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 21:20   #72
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jego matka mnie wykańcza!

znajdź sobie konstruktywne zajęcie to nie będziesz tyle spała. pewnie część to spanie Z NUDÓW. zrób sobie grafik dnia - uwzględniający sprzątanie i aktywność fizyczną, aktywne szukanie pracy i poszerzanie wiedzy/umiejętności. jeśli do tej pory nie musiałaś tyle spać, wyniki badań masz ok i nie przyjmujesz leków, które powodują nadmierną senność to zwyczajnie zmień tryb życia.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 14:17   #73
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Jego matka mnie wykańcza!

ogólnie jestem śpiochem. I zdarzało się przeleżeć w łóżku 15 godzin - z nudów, kiedy nie było nic do roboty i miałam doła.
Ale w normalnym życiu się tak nie da.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-27 15:17:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.